Używane Braukon Gmbh 10Hl Iso Piwnica Fermentacyjna I Leżakowa (2018) na sprzedaż (100 421)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Menslage
770 km
BrauKon GmbH 10HL ISO piwnica fermentacyjna i leżakowa (2018)
BrauKon GmbHGär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Przegląd
Te zbiorniki fermentacyjne (iso-tank) zostały wyprodukowane w 2018 roku przez niemiecką firmę BrauKon GmbH.
Instalacja składa się z 3 zbiorników fermentacyjnych, które są przeznaczone do fermentacji piwa. Zbiorniki są nadal zainstalowane i podłączone do zasilania – dostępne od zaraz. Instalację można obejrzeć w trakcie pracy po wcześniejszym uzgodnieniu.
Dane techniczne
- Pojemność: po 10 hl
- Zastosowanie: fermentacja piwa
- Konfiguracja: 3 × iso-zbiorniki fermentacyjne
Tjdjywn Svjpfx Ai Njb
Ogłoszenia
Bergen op Zoom
1 024 km
Skaner NIR detektor EM
Sesotec GmbHVARISORT COMPACT MN 1024
Zadzwoń
Rok budowy: 2019, godziny pracy: 3 000 h, stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 10031325, Jest to urządzenie wykorzystujące technologię NIR o wysokiej rozdzielczości, które umożliwia wykrywanie cząstek o wielkości około 3 mm. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w elektromagnetyczny detektor o czułości od około 1,5 do 1 mm, w zależności od rodzaju metalu.
W zależności od ustawień, możliwe jest sortowanie w sposób pozytywny lub negatywny.
Dane techniczne:
Szerokość taśmy: 1024 mm
Szerokość robocza dyszy: 6,4 mm
W razie potrzeby można przesłać pełną dokumentację.
Tsdpjzl Uzwefx Ai Neb
Urządzenie było używane w centrum badawczo-rozwojowym w Izraelu. Ponieważ firma prowadzi obecnie produkcję w Europie, centrum badawczo-rozwojowe zostanie zamknięte. Urządzenia zostaną przetransportowane do Europy na koszt właściciela i mogą być dostarczone do portu lub zakładu produkcyjnego w Europie na zasadach EXW.
Należy ustalić szczegóły dotyczące optymalnego transportu. Cena urządzenia nie obejmuje opakowania na palecie.
Ogłoszenia
Pécs
657 km
Zespół regulacji temperatury
Single Temperiertechnik GmbHCompact K-150-9-50 2018
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2018, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, masa własna: 50 kg, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Ogrzewanie do hartowania narzędzi: moc 9 kW, temperatura: 150°C.
Todpfszab A Eox Ai Neb

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Bünde
726 km
Piec do suszenia i pieczenia TRO, model I
Siebdruck-Service Eickmeyer GmbHTRO, Model I
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Piec do suszenia i pieczenia TRO, model I
Do wstawiania stojaków suszących z maks. 50 stojakami i powierzchnią załadunkową 60 x 90 cm, wymiary zewnętrzne szerokość/głębokość/wysokość: ok. 1920x1010x2230 mm, wymiary przestrzeni użytkowej: ok. 1080x780x1660 mm. Odpowiedni do odparowywania niewielkich ilości rozpuszczalników, zatwierdzony do farb i rozpuszczalników do klasy zagrożenia A II, zgodnie z wymogami bezpieczeństwa normy DIN EN 1539 (maksymalna dopuszczalna ilość rozpuszczalnika = 110 g na partię).
Wyposażony w monitorowanie minimalnego przepływu powietrza wylotowego i systemu grzewczego pod kątem przekroczenia maksymalnej temperatury. Temperatura utrwalania i suszenia: do maks. 180°C, przyłącze: 400 V / 50 Hz / 21 kW, waga: ok. 600 kg, wykończenie farbą: korpus RAL 7035 (jasnoszary), drzwi RAL 7037 (szary pyłowy).
Tsdped I T Exsfx Ai Njb
Całkowicie stalowa konstrukcja z dobrą izolacją termiczną, łatwy załadunek przez łatwo otwierane drzwi na zawiasach. Powietrze jest wyciągane z suszarni przez wentylatory, przepuszczane przez sterowane termostatem rejestry grzewcze i zawracane do suszarni w odpowiedniej temperaturze. Rozpuszczalniki uwalniane podczas procesu suszenia są usuwane przez wentylatory wyciągowe i nawiewowe, podczas gdy świeże powietrze wchodzi do komory suszenia w tym samym czasie. Równomierną kontrolę temperatury uzyskuje się dzięki poziomemu przepływowi powietrza w komorze suszenia. Wymaganą temperaturę można łatwo regulować za pomocą termostatów rzeczywistych i zadanych. Termostat bezpieczeństwa służy jako zabezpieczenie przed przegrzaniem. Nadaje się do utrwalania i suszenia farb tekstylnych, klejów flokowych oraz do wypalania metalowych i aluminiowych szyldów w temperaturze do 180°C. - Dostępne są różne stojaki suszące do różnych zastosowań. - Jako opcję dodatkową zalecamy instalację systemu ostrzegania przed gazem. - Specjalne wykończenie farbą na życzenie. Czas dostawy 10-12 tygodni. Nie zatwierdzone do suszenia żywności!
Ogłoszenia
Volkach
666 km
Horizon VAC-600Hm I 2018
HorizonVAC-600
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Oferta składa się z:
- Wieży zbierającej VAC-600Hm
Horizon VAC-600Hm
Maszyna zbierająca na podciśnienie
- Technologia: kolorowy ekran dotykowy Touch & Work
- Model: wieża zbierająca na podciśnienie i nadciśnienie
- Liczba stacji: 6
- Zapobieganie błędom: kontrola wkładania błędnych, podwójnych arkuszy i zatorów
- Pamięć zleceń: 9 miejsc na powtarzające się zadania
- Możliwość rozbudowy: do 6 wież (36 stacji)
- Pilot: bezprzewodowy
Programy:
- Podwójny cykl (praca ciągła)
- Wstrzeliwanie (jedno- i dwuarkuszowe)
- Program broszurowy
- Program blokowy
- Zbieranie selektywne
- Format: max. 500x350mm; min. 148x120mm
- Gramatura papieru: 40-350g/m²
Tjdozhlu Hspfx Ai Nsb
- Pojemność załadunku: 130mm na stację
- Wydajność: do 9.500 kompletów/godz.
- Zasilanie: 230V; 10,6 A - 2,3kW
- Wymiary: 810x652x1961mm
- Waga: 324kg na każdą wieżę
Na życzenie możemy zorganizować dla Państwa:
Pakowanie, załadunek, transport (drogą morską lub lotniczą) wraz z obsługą celną
Uzyskanie oferty leasingowej
Ogłoszenia
Kraków
211 km
Szorowarka z fotelem B 300 R I D 2018rok
KarcherScrubber B 300 R I D 2018y
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, godziny pracy: 2 006 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 1 045 mm, wydajność powierzchniowa: 16 550 m²/h, masa całkowita: 2 635 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika: 180 l, pojemność zbiornika na wodę: 300 l, poziom hałasu: 92 dB, Posiadamy w sprzedaży Szorowarkę z fotelem dla operatora Karcher B 300 R I D
Numer katalogowy : 1.480-235.2
Rocznik Urządzenia : 2018
Licznik roboczogodzin : 2006 rbh
Maszyna w stanie bardzo dobrym — zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Przeszła kompleksowy, szczegółowy remont, dzięki czemu jest w pełni sprawna i gotowa do pracy.
Każde oferowane przez nas urządzenie prezentujemy na autentycznych zdjęciach — kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz na fotografii.
Na zakupione u nas urządzenia przysługuje 12 miesięczna GWARANCJA .
Dane techniczne
Rodzaj napędu Diesel
Napęd trakcyjny Silnik trakcyjny
Szerokość robocza szczotek (mm) 1045
Szerokość robocza / odkurzanie (mm) 1440
Zbiornik wody: czystej / brudnej (l) 300 / 300
Tsdpfx Aew A Aw Dji Neb
Zbiornik zanieczyszczeń (l) 180
Teoretyczna wydajność powierzchniowa (m²/h) 16550
Praktyczna wydajność powierzchniowa (m²/h) 12400
Zasilanie bateryjne (V/Ah) 12 / 80
Zdolność do pokonywania wzniesień (%) 12
Prędkość obrotowa szczotki (obr./min) 460 - 460
Nacisk szczotki (kg) 25 - 150
Zużycie wody (l/min) maks. 12
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 92
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 2635
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 2490 x 1570 x 1860
Ogłoszenia
Menslage
770 km
Comac ISO 14-2 linia do napełniania puszek (2018)
ComacAbfülllinie für Dosen
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Przegląd
Ta kompletna linia do napełniania puszek została wyprodukowana przez firmę COMAC i jest przeznaczona do napełniania piwa gazowanego do aluminiowych puszek. Linia ma nominalną wydajność 5500 puszek/godzinę dla puszek o pojemności 44 cl i 6000 puszek/godzinę dla puszek o pojemności 33 cl.
Todpfx Aozktw Uji Nsb
Główną maszyną jest monoblok COMAC ISO 14-2 do napełniania i zamykania, wyposażony w 14 elektropneumatycznych, izobarycznych zaworów napełniających i 2 głowice zamykające.
Monoblok do napełniania obejmuje: przepłukiwanie CO₂, regulację ciśnienia w zbiorniku produktu, funkcję „brak puszki – brak napełniania”, automatyczną regulację wysokości dla różnych rozmiarów puszek oraz puste puszki CIP, które nadają się do czyszczenia kwasami i zasadami w temperaturze do 80 °C.
Samoprzylepna etykietarka obsługuje etykiety o maksymalnej długości 210 mm i maksymalnej wysokości 80/160 mm, przy wydajności do 6500 puszek na godzinę.
System suszenia sprężonym powietrzem zużywa ok. 0,25 Nl zjonizowanego powietrza na puszkę, przy czasie obróbki wynoszącym ok. 3 sekundy.
Dane techniczne
- Typ linii: Kompletna linia do napełniania puszek
- Producent: COMAC
- Rok produkcji: 2018
- Produkt: Piwo gazowane
- Nominalna wydajność: 6000 puszek/godzinę (33 cl); 5500 puszek/godzinę (44 cl)
- Temperatura napełniania: 2–4 °C
- Zawartość CO₂: maks. 5,5 g/l
- Typ pojemnika: Puszki dwuczęściowe z SOT
- Format puszki: 330 ml i 440 ml
- Średnica puszki: 66 mm
- Dno puszki: 202
- Ciśnienie produktu: 3–4 bar
- Ciśnienie wody: 3–4 bar
- Ciśnienie powietrza: 6 bar
- Ciśnienie CO₂: 6–8 bar
- Zasilanie: 3x400 V + N + T, 50/60 Hz
- Napięcie pomocnicze: 24 V
Zakres dostawy
- Odpaletnik puszek | COMAC | Do palet o wymiarach 1120 x 1300 mm; zawiera stół buforowy dla pustych puszek i platformę | 2018
- Dwuścieżkowa myjka puszek | COMAC | Myjka zjonizowanym powietrzem | Filtracja HEPA, czyszczenie zjonizowanym powietrzem, wersja dwuścieżkowa | 2018
- Samoprzylepna etykietarka | COMAC | Etykietowanie dookoła dla pustych puszek; karuzela 6-płytkowa | 2018
- Monoblok do napełniania/zamykania | COMAC | ISO 14-2 | 14 izobarycznych zaworów napełniających / 2 głowice zamykające | 2019
- Podwójna kabina prysznicowa | COMAC | System myjący po kontroli poziomu | 2018
- Pompa piwa | COMAC | Odśrodkowa pompa piwa z falownikiem i regulacją ciśnienia | 2018
- Kontrola poziomu/pokrywki | FT System | HS600-ST+CL003-RX+CT001-SE+ZT | System rentgenowskiej kontroli poziomu i pokrywki | 2019
- Can Twister 1 | COMAC | Obrót puszek o 180° przed kodowaniem | 2018
- Suszarka do puszek | BRB Globus | MEGA ADE 611 CW | 2019
- Kodarka atramentowa | COMAC | Ciągła kodarka atramentowa, do 162,5 m/min | 2018
- Can Twister 2 | COMAC | Ustawianie puszek w pozycji pionowej | 2018
- System zamykania kartonów | SOCO System | T-10 | 2012
- System transportu puszek/kartonów | COMAC | System transportowy dostosowany do konfiguracji linii | 2018
- Osłona taśmy transportowej | COMAC | Osłona ze stali nierdzewnej nad taśmami transportowymi dla pustych puszek | 2018
- Części zamienne | COMAC | – | Części formatujące dla puszek o pojemności 33 cl i 44 cl, w tym lejki, zwijarki i części etykietujące | 2018
- Dokumentacja techniczna | COMAC | Dokumentacja w języku angielskim, w formie wydruku i na płycie CD-ROM | 2018
Stan
Używana linia – rok produkcji 2018, aktualnie zainstalowana. Linia może być obejrzana na życzenie.
Dostępność
Dostępna od ręki. Lokalizacja: Wielka Brytania.
Ogłoszenia
Menslage
770 km
Herpasa 4x zbiorniki fermentacyjne i leżakowe 300hl (2000)
HerpasaGär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2000, Przegląd
Te samowyładowcze zbiorniki ze stali nierdzewnej firmy HERPASA, zaprojektowane jako zbiorniki Autovaciante o pojemności 30 000 litrów, doskonale nadają się do produkcji wina oraz podobnych zastosowań w przetwórstwie napojów. Zbiorniki instalowane są jako grupa pionowych kontenerów ze stali nierdzewnej i wyposażone w system opróżniania z dennym stożkiem, zapewniający efektywne usuwanie produktu i obsługę osadów. Wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 / AISI 316 i posiadają dno stożkowe o kącie 45°, prostokątne drzwi serwisowe, płaszcze chłodzące, monitoring temperatury, przyłącza produktowe oraz wewnętrzny mechaniczny układ zasysania/rotacyjnego opróżniania. Dostępne rysunki i zdjęcia prezentują solidną, przemysłową konfigurację zbiorników z powierzchnią chłodzącą, dolnym zaworem spustowym i zewnętrzną instalacją rurową do cyrkulacji lub transferu wina. Zbiorniki szczególnie nadają się do fermentacji, przechowywania, chłodzenia, przetwarzania wina oraz kontrolowanego opróżniania produktu, zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest funkcja samoczynnego opróżniania. Widoczna instalacja obejmuje co najmniej cztery zbiorniki o podobnej budowie.
Dane techniczne
- Producent: HERPASA
- Rok produkcji: 2000
- Typ zbiornika: Samowyładowczy zbiornik pionowy / zbiornik Autovaciante
- Zastosowanie: Produkcja wina / przetwórstwo napojów
- Pojemność: 30 000 litrów
- Materiał: stal nierdzewna AISI 304 / AISI 316
- Średnica zbiornika: ok. 2 800 mm
- Wysokość całkowita: ok. 7 050 mm
- Kąt stożka dennego: 45°
- System chłodzenia: górny i dolny płaszcz chłodzący
- Górny płaszcz chłodzący: ok. 8,35 m²
- Dolny płaszcz chłodzący: ok. 4,4 m²
- Przyłącza płaszcza chłodzącego: R 3/4" (dopływ/odpływ wody)
- Pomiar temperatury: termometr, zakres pomiaru 0 do +60°C
- Przyłącze czujnika: Gniazdo R 1/2"
- System spustowy: spust denny z układem zasysania
- Wyposażenie wewnętrzne: rotacyjny dyfuzor do wina / wewnętrzny mechanizm zasysania lub zamiatania
- Drzwi dostępowe: prostokątne włazy / otwory inspekcyjne
- Przyłącza: przyłącza produktowe NW50 i NW65
- Osprzęt zabezpieczający: zawory bezpieczeństwa 2 1/2"
Tsdpfoy Uc A Rex Ai Nob
- Instalacja: grupa pionowych zbiorników ze stali nierdzewnej z zewnętrzną instalacją rurową
- Stan: używane, zainstalowane w przemysłowej winiarni
Ogłoszenia
Menslage
770 km
TMCI PADOVAN 2x 150 hl piwnica fermentacyjna i leżakownia (1994)
TMCI PADOVANGär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1994, Przegląd
Te dwa izobaryczne zbiorniki ciśnieniowe (każdy o pojemności 150 hl) zostały wyprodukowane w 1994 roku przez firmę TMCI Padovan i pochodzą z branży winiarskiej, gdzie były wcześniej wykorzystywane do produkcji win musujących. Wyposażone w pełną płaszcz chłodzący oraz odporność na ciśnienie do 6 barów, zbiorniki nadają się do fermentacji, dojrzewania i przechowywania napojów gazowanych, takich jak piwo, wino musujące i podobne wyroby. Korpus zbiornika wykonany jest ze stali węglowej, z wewnętrzną powłoką epoksydową dopuszczoną do kontaktu z żywnością, co odzwierciedla szeroko stosowaną technologię sprzed upowszechnienia się zbiorników ze stali nierdzewnej. Stanowią one ekonomiczną alternatywę dla stalowych zbiorników nierdzewnych, zwłaszcza dla zakładów o ograniczonych wymaganiach inwestycyjnych. Każdy zbiornik jest w pełni izolowany i wyposażony w kompletny płaszcz chłodzący, co umożliwia kontrolowaną temperaturowo obróbkę. Jak w przypadku wszystkich zbiorników z powłoką epoksydową, w zależności od eksploatacji i warunków produktu, wymagana jest regularna renowacja powłoki wewnętrznej.
DANE TECHNICZNE
Todpey Hknxjfx Ai Nsb
- Producent: TMCI Padovan
- Rok produkcji: 1994
- Ilość: 2 sztuki
- Typ: Izobaryczny zbiornik ciśnieniowy z pełnym płaszczem chłodzącym
- Zastosowanie: Fermentacja, dojrzewanie, przechowywanie napojów gazowanych
- Pojemność: 150 hl na zbiornik
- Materiał: Denko: stal węglowa Powłoka wewnętrzna: epoksyd spożywczy Izolacja: ok. 100 mm poliuretanu z osłoną ze stali nierdzewnej
- Wytrzymałość na ciśnienie: 6 bar
- Wymiary (na zbiornik): średnica zewnętrzna: ok. 2400 mm wysokość cylindryczna: ok. 4000 mm
Ogłoszenia
Menslage
770 km
TMCI PADOVAN 4x 200 hl piwnica fermentacyjno-leżakowa (1992)
TMCI PADOVANGär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1992, Przegląd
Te 4 izobaryczne zbiorniki ciśnieniowe (po 200 hl każdy) zostały wyprodukowane w 1992 roku przez TMCI Padovan, pochodzą z przemysłu winiarskiego i były wcześniej wykorzystywane do produkcji wina musującego. Dzięki pełnopowłokowemu płaszczowi chłodzącemu oraz ciśnieniu nominalnemu do 6 bar zbiorniki nadają się do fermentacji, dojrzewania i przechowywania napojów nasyconych dwutlenkiem węgla, w tym piwa, wina musującego oraz podobnych produktów. Zbiorniki wykonane są ze stali węglowej z wewnętrzną powłoką epoksydową o jakości spożywczej – technologią szeroko stosowaną przed upowszechnieniem się stali nierdzewnej jako standardu w branży. Stanowią one ekonomiczną alternatywę dla zbiorników ze stali nierdzewnej, szczególnie dla producentów, którzy chcą ograniczyć koszty inwestycyjne. Każdy zbiornik jest w pełni izolowany i wyposażony w kompletny płaszcz chłodzący, co umożliwia kontrolowane procesy temperaturowe. Ze względu na system powłokowy wymagane są regularne inspekcje i odnawianie powłoki epoksydowej, w zależności od zastosowania oraz rodzaju produktu.
Dane techniczne
- Producent: TMCI Padovan
- Rok produkcji: 1992
- Ilość: 4 sztuki
- Typ: Izobaryczny zbiornik ciśnieniowy z pełnym płaszczem chłodzącym
- Zastosowanie: fermentacja, dojrzewanie, przechowywanie napojów nasyconych CO₂
- Pojemność: 200 hl na zbiornik
- Materiał: Dno: stal węglowa, powłoka wewnętrzna: epoksyd spożywczy, izolacja: ok. 100 mm poliuretanu z osłoną ze stali nierdzewnej
- Odporność na ciśnienie: 6 bar
Tsdpfx Aijy Hkl Dj Neb
- Wymiary (na zbiornik): średnica zewnętrzna ok. 2 200 mm, wysokość cylindra ok. 7 000 mm, wysokość całkowita ok. 9 000 mm
Ogłoszenia
Menslage
770 km
TMCI PADOVAN 5x 100hl piwnica fermentacyjno-leżakowa (1985)
TMCI PADOVANGär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1985, Przegląd
Te 5 izolowanych zbiorników ciśnieniowych (po 100 hl każdy), wyprodukowanych w 1985 roku przez TMCI Padovan, pochodzi z przemysłu winiarskiego i było wcześniej wykorzystywanych do produkcji win musujących. Dzięki odporności na ciśnienie oraz pełnej konstrukcji płaszcza chłodzącego, zbiorniki te nadają się do fermentacji, dojrzewania i przechowywania produktów gazowanych. Zbiorniki wykonane są ze stali węglowej z wewnętrzną powłoką epoksydową dopuszczoną do kontaktu z żywnością – technologia ta była szeroko stosowana w branży, zanim stal nierdzewna stała się standardem. Choć obecnie nie są już tak powszechne jak zbiorniki ze stali nierdzewnej, stanowią one ekonomiczną alternatywę, zwłaszcza dla producentów z ograniczonym budżetem inwestycyjnym. Każdy zbiornik jest w pełni izolowany i wyposażony w kompletny płaszcz chłodzący, co umożliwia prowadzenie procesów z kontrolą temperatury. Należy pamiętać, że powłoka epoksydowa musi być regularnie odnawiana, w zależności od rodzaju użycia i przechowywanego produktu.
Dane techniczne
- Producent: TMCI Padovan
- Rok produkcji: 1985
- Ilość: 5 sztuk
- Typ: zbiornik ciśnieniowy z pełnym płaszczem chłodzącym
- Zastosowanie: fermentacja, dojrzewanie, przechowywanie napojów gazowanych
- Pojemność: 100 hl na zbiornik
- Materiał: dno: stal węglowa; powłoka wewnętrzna: epoksyd spożywczy; izolacja: ok. 100 mm poliuretanu z otuliną ze stali nierdzewnej
Tsdjy Hkkyjpfx Ai Nob
- Wytrzymałość ciśnieniowa: 6 bar
- Wymiary (na zbiornik): średnica zewnętrzna: ok. 2 200 mm; wysokość cylindra: ok. 4 000 mm
Ogłoszenia
Menslage
770 km
Sirio Aliberti 8 x 500 hl zbiorniki fermentacyjne i leżakowe (2005)
Sirio AlibertiGär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2005, Przegląd
Te 8 izobarycznych zbiorników ciśnieniowych (po 500 hl każdy), wyprodukowanych w 2005 roku przez firmę Sirio Aliberti, pochodzi z przemysłu winiarskiego i były wcześniej wykorzystywane do produkcji wina musującego. Dzięki dopuszczalnemu ciśnieniu roboczemu do 6 barów i pełnej izolacji, zbiorniki doskonale nadają się do fermentacji, dojrzewania oraz przechowywania napojów nasyconych dwutlenkiem węgla, takich jak piwo, wino musujące czy podobne produkty. Zbiorniki wykonane są ze stali węglowej z wewnętrzną powłoką epoksydową dopuszczoną do kontaktu z żywnością, w połączeniu z izolacją z poliuretanu i zewnętrzną obudową ze stali nierdzewnej. Taka konstrukcja stanowi tradycyjną i ekonomiczną alternatywę dla całkowicie stalowych zbiorników nierdzewnych, które w późniejszych latach stały się standardem. Dzięki dużej pojemności i izobarycznym właściwościom, zbiorniki te idealnie sprawdzą się w zakładach o dużej przepustowości produkcyjnej. Jak w przypadku wszystkich zbiorników powlekanych epoksydem, konieczne są regularne inspekcje i odnawianie powłoki wewnętrznej, zależnie od warunków eksploatacji.
DANE TECHNICZNE
- Producent: Sirio Aliberti
- Rok produkcji: 2005
- Ilość: 8 sztuk
- Typ: izobaryczny zbiornik ciśnieniowy
Tedpfsy Hkkaox Ai Nsb
- Zastosowanie: fermentacja, dojrzewanie, magazynowanie napojów gazowanych
- Pojemność: 500 hl na zbiornik
- Materiał: dno zbiornika - stal węglowa, powłoka wewnętrzna - epoksyd do kontaktu z żywnością, izolacja - poliuretan, obudowa zewnętrzna - blacha nierdzewna
- Ciśnienie robocze: 6 bar
- Wymiary (na zbiornik): średnica wewnętrzna: ok. 3.200 mm, średnica zewnętrzna: ok. 3.450 mm, wysokość cylindra: ok. 5.250 mm, wysokość nóg: ok. 1.200 mm, wysokość całkowita: ok. 7.800 mm
Ogłoszenia
Menslage
770 km
INOX GC Magusa, Linde AG piwnica fermentacyjna i magazynowa (2015)
INOX GCGär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2015, Przegląd
Ten zestaw zbiorników został wyprodukowany w latach 2015–2025 przez hiszpańskich producentów Inox GC i Magusa oraz niemiecką firmę Linde AG. Obejmuje kilka fermentorów izobarycznych i atmosferycznych, elektryczny podnośnik oraz hop-torpedo do ciśnieniowego chmielenia na zimno.
Dane techniczne i zakres dostawy
- Fermentor izobaryczny (Jednostka 1) | Inox GC | — | 2016 | 1.500 l; cylindryczno-stożkowy; izobaryczny; podwójna płaszcz chłodzący
- Fermentor izobaryczny (Jednostka 2) | Inox GC | — | 2016 | 1.500 l; cylindryczno-stożkowy; izobaryczny; podwójna płaszcz chłodzący
Tjdjyb S Dvopfx Ai Nsb
- Fermentor izobaryczny (Jednostka 3) | Inox GC | — | 2016 | 1.500 l; cylindryczno-stożkowy; izobaryczny; podwójna płaszcz chłodzący
- Fermentor izobaryczny | Inox GC | — | 2019 | 2.000 l; cylindryczno-stożkowy; izobaryczny; płaszcz chłodzący glicolowy, dwuścienny
- Zbiornik do fermentacji izobarycznej | Inox GC | — | 2021 | 3.000 l; cylindryczno-stożkowy; izobaryczny; podwójna ściana chłodząca
- Fermentor izobaryczny | Inox GC | — | 2024 | 4.800 l; cylindryczno-stożkowy; izobaryczny; podwójny płaszcz do cyrkulacji glikolu; kamień karbonizacyjny w stożku
- Fermentor atmosferyczny (Jednostka 1) | Magusa | — | 2015 | 1.300 l; atmosferyczny; podwójny płaszcz chłodzący
- Fermentor atmosferyczny (Jednostka 2) | Magusa | — | 2015 | 1.300 l; atmosferyczny; podwójny płaszcz chłodzący
- Elektryczny podnośnik | Linde AG | L14 | — | elektryczny; udźwig 1.400–1.700 kg
- Izobaryczny hop-torpedo | Inox GC | — | 2025 | ok. 50 l; pionowy izobaryczny zbiornik do chmielenia na zimno; nowy
Ogłoszenia
Menslage
770 km
Parcitank S.A. 100hl, 150hl, 200hl piwnica fermentacyjna i magazynowa (2002)
Parcitank S.A.Gär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2002, Przegląd
Ten zestaw zbiorników został wyprodukowany w 2002 roku przez hiszpańską firmę Parcitank S.A., uznanego producenta zbiorników ze stali nierdzewnej dla przemysłu winiarskiego i spożywczego. Dziewięć zbiorników nadaje się w zależności od konfiguracji do fermentacji lub magazynowania. Zestaw jest oferowany w trzech pakietach, z których każdy składa się z fermentora o pojemności 20 000 l, zbiornika magazynowego o pojemności 15 000 l oraz zbiornika magazynowego o pojemności 10 000 l. Na życzenie możliwy jest również zakup pojedynczych zestawów. Wszystkie zbiorniki wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 i znajdują się w dobrym stanie.
Dane techniczne
Tsdpsxbua Sofx Ai Neb
- Fermentory - 200hl (3 sztuki):
- Pojemność: 20 000 l
- Średnica: 2 500 mm
- Wysokość cylindryczna: 4 000 mm
- Typ: atmosferyczne z płaszczami chłodzącymi
- Zbiorniki magazynowe - 150hl (3 sztuki):
- Pojemność: 15 000 l
- Średnica: 2 500 mm
- Wysokość cylindryczna: 3 000 mm
- Typ: atmosferyczny
- Zbiorniki magazynowe - 100hl (3 sztuki):
- Pojemność: 10 000 l
- Średnica: 2 000 mm
- Wysokość cylindryczna: 3 000 mm
- Typ: atmosferyczny
- Materiał: stal nierdzewna AISI 304
Zakres dostawy
- 9 zbiorników ze stali nierdzewnej (3 × 200 hl, 3 × 150 hl, 3 × 100 hl)
- Opcjonalnie: sprzedaż w pełnym zestawie lub w 3 pojedynczych pakietach (1 × 200 hl + 1 × 150 hl + 1 × 100 hl)
Ogłoszenia
Menslage
770 km
Rizzolio RLV2 iso nalewarka ciśnieniowa (2018)
RizzolioDruckfüller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Przegląd
Ten izobaryczny nalewak został wyprodukowany w 2018 roku przez włoską firmę Rizzolio Equipment S.r.l. Urządzenie zostało pierwotnie zakupione z myślą o rozpoczęciu nowego projektu produkcji wody gazowanej, lecz projekt ten nigdy nie został zrealizowany. Maszyna nie była używana, jest nadal zapakowana i znajduje się w stanie fabrycznie nowym. Dostępna od zaraz.
Dane techniczne
Tsdpfxexa Apfs Ai Nob
- Wydajność: 150–450 butelek na godzinę
- Formaty: szklane butelki 0,5 l i 1,0 l z kapslem pilfer (możliwość dostosowania poprzez odpowiednie ustawienia i głowice)
- System nalewania: izobaryczny
- Głowice nalewające: 2
- Zasilanie: 230 V, 50 Hz, jednofazowe, 2,0 kW
- Konstrukcja: stal nierdzewna
- Opcje sterowania: ręczne/automatyczne płukanie i mycie CO₂, sterowanie pompą próżniową
Ogłoszenia
Menslage
770 km
Talleres Perman S.L. D1 Piwnica fermentacyjna i magazynowa (2014)
Talleres Perman S.L.Gär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2014, Przegląd
Ten zestaw 6 izobarycznych zbiorników fermentacyjnych został wyprodukowany w 2014 roku przez hiszpańską firmę Talleres Perman S.L. Każdy zbiornik ma pojemność 1 000 litrów i jest przeznaczony do fermentacji oraz leżakowania pod ciśnieniem, idealny do piwa, cydru lub wina musującego. Zbiorniki wyposażone są w zintegrowane płaszcze chłodzące oraz ozdobne, drewniane okładziny zewnętrzne, które można w razie potrzeby zdemontować. Zbiorniki są na sprzedaż, ponieważ planowane zwiększenie produkcji ostatecznie nie zostało wdrożone. Dostępność: od zaraz.
Dane techniczne
Tjdpfx Aowzb T Usi Njb
- Pojemność: 6 x 1 000 litrów
- Ciśnienie robocze: do 3 bar
- Średnica: ok. 125 cm
- Wysokość: ok. 190 cm
- Dno: stożkowe, kąt 30°
- Typ: Izobaryczne zbiorniki fermentacyjne i leżakowe z płaszczem chłodzącym
- Ze zintegrowanymi płaszczami chłodzącymi
- Z dekoracyjną, zdejmowaną okładziną drewnianą
Zakres dostawy
- 6 x izobaryczne zbiorniki fermentacyjne i leżakowe Talleres Perman DI1 | Rok produkcji: 2014
Ogłoszenia
Menslage
770 km
ETD 3x45 hl, 4x50 hl, 3x50 hl piwnica fermentacyjno-leżakowa (2012)
ETDGär- und Lagerkeller
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2012, Przegląd
Ten zestaw składający się z dziesięciu izobarycznych zbiorników ze stali nierdzewnej został wyprodukowany w latach 2012–2020 przez hiszpańską firmę EtD (Talleres Esteban Tolosa). Zestaw obejmuje siedem zbiorników fermentacyjnych i trzy zbiorniki magazynowe, wszystkie zaprojektowane do pracy pod ciśnieniem 3 bar.
Wszystkie zbiorniki znajdują się w dobrym stanie, są w pełni sprawne i regularnie serwisowane. Zbiorniki można nabyć jako kompletny zestaw lub pojedynczo, zgodnie z życzeniem klienta.
Dane techniczne
- Typ: Izobaryczne zbiorniki fermentacyjne i magazynowe
- Producent: EtD (Talleres Esteban Tolosa)
- Lata produkcji: 2012–2020
- Liczba całkowita: 10 (7 zbiorników fermentacyjnych + 3 zbiorniki magazynowe)
- Ciśnienie robocze: 3 bar
- Materiał: Stal nierdzewna AISI 304
Zakres dostawy
Zbiorniki fermentacyjne
- 3 × 45 hl (pojemność netto 45, pojemność brutto 47) | Termin dostawy | 2012
- 2 × 50 hl (pojemność netto 50, pojemność brutto 55) | Data zakończenia produkcji | 2014
- 2 × 50 hl (pojemność netto 50, pojemność brutto 55) | Data zakończenia produkcji | 2020
Todpfxeyb S A Se Ai Nsb
Zbiorniki magazynowe
- 3 × 50 hl (pojemność netto 50, pojemność brutto 55) | Rok produkcji | 2012 | Poziome izobaryczne zbiorniki z kamieniami do nasycania dwutlenkiem węgla.
Ogłoszenia
Neuenkirchen-Vörden
756 km
Maszyna montażowa
cool it Isoliersysteme GmbHCE-8
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2020, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 2006093100701, całkowita długość: 2 900 mm, Chłodnicze drzwi przesuwne ze stali nierdzewnej, typ CE-8, numer fabryczny 2006093100701, rok produkcji 2020. Wymiary drzwi: 1300 mm x 2050 mm, długość szyny: 2900 mm. Lokalizacja: Schillerdtrabe 2, 49434 Vorden, Niemcy.
Tsdpfx Aiezcg Dyo Nob
Ogłoszenia
Prudnik
207 km
Maszyna do produkcji bułek
Koenig Maschinen GmbH / AustriaLinia do bułek G2000
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2009, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Przedmiotem oferty jest używana linia do produkcji bułek G2000 z dzielarko-zaokrąglarką Mini Rex Futura z 2009r.
Przeznaczona do produkcji bułek:
• okrągłych znakowanych
• wydłużanych nie znakowanych
• ciętych
• zwijanych
• kajzerka
• hot-dog
• poznańska
Opis produktu:
• W pełni automatyczna i kompaktowa linia do produkcji bułek
Tedoy And Nepfx Ai Nsb
• Na bazie dzielarko-zaokrąglarki Mini Rex Futura z 2009r., która jest obrotowa
• Działanie 2-rzędowe
• Ręczne odbieranie produktów z taśmy odkładającej
• Stacja znakująca z łatwo wymiennymi narzędziami;
w zestawie głowica: kajzerka, koryncki
• Zintegrowana jednostka wydłużająca i spłaszczająca
• Zakres wagowy:
- dla bułek znakowanych od 25g do 75g wagi kęsa ciasta – wydajność:
od 1.800 szt/h do 2.640 szt/h,
- dla bułek nieznakowanych 80g -125g wagi kęsa ciasta od – wydajność:
od 1.800 szt/h do 3960 szt/h.
• Czas fermentacji: ok. 6 min przy wydajności 2.000 szt./h
• Ciasto: pszenne, graham, drożdżowe, pączki.
• Jednoosobowa obsługa
Urządzenie jest na końcowym etapie remontu. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają jego aktualny, rzeczywisty stan.
Jeśli jesteś zainteresowany ceną i chcesz uzyskać więcej zdjęć napisz do nas.
Ogłoszenia
Radomsko
94 km
Przemysłowa nitownica orbitalna
CHIRON Werke GmbHTuttlingen (Made in West Germany)
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1990, Typ/oznaczenie: 307-153/714-750
Nr fabryczny: 82/293
Kraj produkcji: Made in West Germany (przed 1990 r.)
Dane techniczne (szacunkowe, dla tego typu maszyn CHIRON z lat 70/80):
Rodzaj maszyny: Wiertarka słupowa / wiertarka jednostanowiskowa do metalu
Moc silnika: zwykle od 1,5 kW do 3 kW (trójfazowy, 380 V)
Prędkości obrotowe wrzeciona: 100 – 4000 obr/min (przełączane mechanicznie lub elektrycznie)
Maks. średnica wiercenia w stali: ok. 20–25 mm (zależnie od wersji)
Stożek wrzeciona: najczęściej MK2 albo MK3
Posuw: ręczny lub mechaniczny (niektóre modele miały automatyczny posuw)
Waga: kilkaset kilogramów (ok. 300–600 kg)
Przeznaczenie: produkcja seryjna w przemyśle (dokładne wiercenie otworów, lekkie frezowaniew w metalach,wykorzystanie w liniach produkcyjnych).
Stól roboczy : zeliwny z możliwością mocowania detali
Pełny panel sterowania – możliwość regulacji prędkości
2. Parametry robocze głowicy (kluczowe przy nitowaniu):
Siła nacisku (kN) – jeśli jest na tabliczce przy siłowniku lub w skrzynce (często 10–30 kN dla takich rozmiarów)
Skok wrzeciona / suwaka (mm) – zmierzyć od górnego do dolnego położenia
„Daylight” (światło robocze: dystans między końcem narzędzia a stołem w górnym położeniu)
Gardziel (throat depth) – od osi wrzeciona do kolumny (zasięg roboczy)
Średnica maks. nitu / zakres prac – podać wg prób lub dotychczasowego zastosowania
Todjw T U Ubspfx Ai Nob
Napięcie: zwykle 380/400 V, 50 Hz
3. Wymiary i logistyka:
D×S×W podstawy/całości (cm)
Zasilanie: 3×400 V, zabezpieczenie np. C16–C20 (dopisać zgodnie z mocą)
Masa (zważyć paleciakiem z wagą lub podać szacunek)
Ogłoszenia
Chrudim 1
322 km
Maszyny do powlekania/laminowania
FRIZ Kaschiertechnik GmbHProfiline FLW 300 + FKL 300
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2009, godziny pracy: 5 000 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 0-279-09-0107, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, oświetlenie, Oferujemy kompletną linię do kaszerowania FRIZ Kaschiertechnik ProfiLine FLW 300 / FKL 300. System przeznaczony jest do nakładania kleju i późniejszego kaszerowania materiałów płytowych folią lub innymi materiałami powierzchniowymi. Dokumentacja techniczna oraz dodatkowe informacje są dostępne na życzenie.
Tjdpfx Aijzxq Ume Nob
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Frankenberg/Sachsen
439 km
Przyczepa do pociągu logistycznego
Still / LR GmbhLiftrunner
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2013, 2 zestawy po 3 wózki Hordenwagen, modułowa przyczepa do transportu wzdłuż wyznaczonej trasy – używane, firma Still / LR GmbH:
Tsdpfx Aiozv Iqmo Nsb
Cena za zestaw, od miejsca magazynowania: 950,00 € (netto)!
Producent: Still / LR GmbH
Typ: Liftrunner
Rok produkcji: 2013
Typ urządzenia: platforma zasilana elektrycznie
Maksymalne obciążenie: 1000 kg
Numer urządzenia: 5T-0533 D 00046
Stan: dobry
Dostępność: od ręki
Miejsce magazynowania: Frankenberg / Saksonia
Ogłoszenia
Frankenberg/Sachsen
439 km
Wózek widłowy
Still / LR GmbhLiftrunner
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2013, 2 zestawy po 3 wózki Hordenwagen, modułowa przyczepa do transportu wzdłuż wyznaczonej trasy – używane, firma Still / LR GmbH:
Cena za zestaw, od miejsca magazynowania: 950,00 € (netto)!
Tjdpfxozv Iqgj Ai Njb
Producent: Still / LR GmbH
Typ: Liftrunner
Rok produkcji: 2013
Typ urządzenia: platforma zasilana elektrycznie
Maksymalne obciążenie: 1000 kg
Numer urządzenia: 5T-0533 D 00046
Stan: dobry
Dostępność: od ręki
Miejsce magazynowania: Frankenberg / Saksonia
Ogłoszenia
Stalowa Wola
253 km
Pionowa tokarka CNC
Schiess AG- Schiess Moweg GmbH12DS100 Schiess
Zadzwoń
Stan: wymagający naprawy (używany), Rok budowy: 1985, Funkcjonalność: ograniczona funkcjonalność, numer maszyny/pojazdu: 11710519, przelot wrzeciona: 1 250 mm, moc silnika wrzeciona: 56 000 W, skok pinoli: 1 000 mm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 1 600 kg, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Podstawowe informacje o maszynie
Typ maszyny: Tokarka pionowa CNC
Producent i model: Schiess AG - Schiess Moweg GmbH; Typ 12DS100 Schiess
Rok produkcji: 1985
Numer seryjny: 11710519
Stan techniczny: Maszyna sprawna; używana, wymaga naprawy
Parametry techniczne
Zakres roboczy: Wymiary stołu - Paleta D=1000 [mm], maks. wysokość toczenia H=800 [mm], maks. średnica toczenia D=1250 [mm]
Skok pinoli S=1000 [mm]; regulowana belka poprzeczna - pozycjonowanie co P=500 [mm]
Udźwig stołu: 1600 kg
Typ sterowania: Siemens - Sinumerik 840 D
Moc napędu głównego stołu - 56 kW; Maksymalna prędkość obrotowa: 500 obr./min
Dokładność pozycjonowania osi: 0,02 [mm] - układ pomiarowy osi: liniały optyczne
Prędkość przesuwu osi - "szybka": 6000 mm/min
Prędkość przesuwu osi - "robocza": 0,1 - 2000 mm/min
Chłodziwo obróbkowe - tak - przez narzędzie
Liczba osi: tokarka 2-osiowa
Typ napędu: serwonapędy
Wyposażenie dodatkowe
Magazyn narzędzi: 12 pozycji
System podawania materiału: stacja załadowcza przy magazynie palet
System paletyzacji - magazyn 2 palet; stacja załadowcza palet; stół maszyny - łącznie 2 palety
System transportu wiórów - tak
Układ chłodzenia - klimatyzacja szafy sterowniczej - tak
Tedpfxszvnbxj Ai Neb
Instrukcja obsługi - wersja papierowa w języku polskim i niemieckim, wersja cyfrowa w języku niemieckim
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Hydrauliczna prasa brykietująca
ATNA Industrial Solutions GmbHBlueline S150
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2021, Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 400/50 V/Hz
Przyłącze sprężonego powietrza: - bar
Sterowanie: -
Wydajność: 150 kg/h
Stopień ochrony: IP 20
Zakres temperatur: 0 - 40 °C
Tedey N R Hmjpfx Ai Njb
Poziom hałasu:
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "braukon gmbh 10hl iso piwnica fermentacyjna i leżakowa (2018)"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc

































































































































































































