Pomoc - często zadawane pytania Machineseeker.pl

Pomoc (często zadawane pytania)

Machineseeker jest wiodącym na świecie internetowym rynkiem maszyn używanych. Obecnie dostępnych jest ponad 200 000 ofert od ponad 8 100 sprzedawców. Każdy potencjalny nabywca może skontaktować się bezpośrednio z handlarzem w celu zakupu interesującej go maszyny, wysyłając zapytanie ofertowe lub wybierając numer telefonu podany w ogłoszeniu - bezpłatnie i bez wcześniejszej rejestracji.
Jako kupujący, znajdziesz 200 000 Maszyny przemysłowe wszystkich kategorii na rynku. Wysłanie zapytania ofertowego jest całkowicie bezpłatne i niewiążące. Odpowiedni sprzedawca zazwyczaj skontaktuje się z Tobą niezwłocznie. Nasza firma prowadzi portal ogłoszeniowy, dlatego nie bierzemy udziału w samym procesie sprzedaży. Oprócz tego nie pobieramy prowizji.
Użyj paska wyszukiwania w górnej części ekranu, podobnie jak w przypadku wyszukiwarki Google. Wpisz nazwę poszukiwanej maszyny lub pojazdu i naciśnij Enter lub kliknij lupę. W wynikach wyszukiwania znajdziesz pasujące ogłoszenia. Kliknij wybraną ofertę, aby wyświetlić szczegóły i wysłać zapytanie. Istnieje również możliwość wyszukiwania w poszczególnych kategoriach .
Możesz wysłać do handlarza zapytanie ofertowe drogą elektroniczną. W tym celu skorzystaj z pojawiającego się w niebieskim obramowaniu formularza kontaktowego po prawej stronie w ogłoszeniu lub kliknij w niebieskie pole "skontaktuj się z sprzedawcą" po lewej stronie. Pozatym po prawej stronie w ogłoszeniu znajdziesz numer telefonu i faxu handlarza. Jeśli klikniesz w nazwę firmy, otworzy się profil handlowy sprzedawcy zawierający więcej informacji.
Oczywiście może się zdarzyć, że wysłane zapytanie nie dojdzie lub wyląduje w folderze SPAM. Wtedy prosimy o ponowny kontakt z handlarzem, najlepiej telefonicznie lub faxem. My sami dysponujemy jedynie danymi opublikowanymi w ogłoszeniu.
W zakładce lista handlarzy na samym dole naszej strony możesz wyszukać konkretnego sprzedawcę. W tym celu skorzystaj z wyszukiwarki w lewym górnym rogu strony lub poszukaj w konkretnej kategorii. Za pomocą funkcji szukaj-> wyślij wniosek możesz wysłać zapytanie do wszystkich handlarzy z danej kategorii.
Aktualne informacje o aukcjach można znaleźć tutaj.
Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Aby chronić zarówno siebie, jak i naszych klientów, wprowadziliśmy znak wodny oraz kod bezpieczeństwa, które w razie kradzieży ogłoszeń doprowadzą nas do sprawcy.
Sprzedawcy muszą przestrzegać naszych zasad marketplace podczas tworzenia reklam. m.in. zobowiązany jest do szybkiego usuwania lub blokowania ogłoszeń maszyn, które zostały już sprzedane. Jeśli ogłoszenie narusza zasady rynku naszego portalu lub maszyna została już sprzedana, możesz nas o tym poinformować i przesłać do nas skargę za pomocą przycisku "przekaż dalej" w odpowiednim ogłoszeniu.
Prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli sprawdzić fakty i podjąć dalsze kroki. Jeśli ogłoszenie narusza nasze zasady rynkowe, możesz również przekazać nam swoją skargę poprzez przycisk "Zgłoś ogłoszenie" w danym ogłoszeniu.
Pieczęć zaufania Machineseeker daje Ci możliwość sprawdzenia na pierwszy rzut oka, czy masz do czynienia z godnym zaufania sprzedawcą. Podczas weryfikacji sprawdzamy wyciąg z rejestru handlowego lub zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej, weryfikujemy raport oceniający wiarygodność płatniczą oraz kontrolujemy dostępność telefoniczną, poprawność adresu pocztowego oraz danych bankowych. Ponadto sprawdzamy, czy wpłynęły skargi na temat danej firmy.
Zapytania ofertowe skierowane do sprzedawców są bezpłatne. Wystarczy wybrać na stronie głównej po lewej stronie w zakładce "szukaj" opcję "złóż wniosek" i zastosować się do podanych wskazówek. Wybierz kategorię główną oraz podkategorię odpowiadające szukanej maszynie. Potem wprowadź swoje dane kontaktowe. Wszyscy sprzedawcy z danej kategorii otrzymają Twoje zapytanie. W ten sposób możesz skontaktować się z wieloma handlarzami w krótkim czasie. Dlatego proszę o świadomy wybór opcji odpowiedzi, ponieważ możesz otrzymać kilkadziesiąt lub kilkaset wiadomości. Na koniec kliknij w „wyślij zapytanie“.
Klikając w dane okno aktywujesz tzw. Captcha (pamięć podręczną) udowadniając, że nie jesteś robotem, który automatycznie rozsyła zapytania ofertowe. W ten sposób chronimy naszych sprzedawców przed SPAMem oraz przepełnioną skrzynką odbiorczą.
Machineseeker jest wiodącym na świecie rynkiem online dla stacjonarnych maszyn używanych. Na naszym portalu widnieje obecnie ponad 200 000 ogłoszeń maszyn używanych i częściowo nowych wystawianych przez zarejestrowanych sprzedawców na ponad 60 wersjach językowych naszej platformy. Skorzystaj z prostego i szybkiego sposobu sprzedaży maszyn i nawiąż kontakt telefoniczny lub mailowy z potencjalnymi nabywcami, na chwilę obecną jest ich ponad 11 miliona miesięcznie.
Nie, Machineseeker nie kupuje ani nie sprzedaje żadnych maszyn. Machineseeker jest firmą internetową i operatorem rynku online, na którym ponad 8 100 sprzedawców oferuje obecnie swoje maszyny.
11 Każdego miesiąca stronę Machineseeker odwiedza ponad 100 milionów odpowiednich i bardzo zainteresowanych użytkowników. Wystawiając ogłoszenie na naszym portalu dotrzesz do ważnej grupy potencjalnych nabywców zainteresowanych Twoją maszyną. 700 Każdego miesiąca na stronie Machineseeker zgłaszane są zapytania o używane maszyny o wartości ponad 100 milionów euro. Osoby zainteresowane kupnem Twojej maszyny mogą skontaktować się z Tobą telefonicznie lub drogą elektroniczną. Nigdzie indziej nie sprzedasz Maszyny szybciej, łatwiej i z większym zyskiem.
Nie, jako sprzedawca płacisz tylko za wystawianie ogłoszeń. Nabywcy maszyn oraz osoby zainteresowane korzystają z naszej strony bezpłatnie.
Pakiety abonamentowe dla sprzedawców przeznaczone są dla przedsiębiorców na codzień handlujących maszynami, ponieważ zawierają dodatkowe funkje np. import danych lub pająka kopiującego ogłoszenia z Twojej strony internetowej (od Händler PRO 100). Pakiety 3-miesięczne nie są przeznaczone dla handlarzy, tylko np. dla zakładów produkcyjnych, które szybko i skutecznie chcą pozbyć się pojedyńczych maszyn.
Nie! Wszystkie ogłoszenia opublikowane na Machineseeker.pl są automatycznie wyświetlane bezpłatnie w ponad 60 krajowych wersjach naszego międzynarodowego portalu Machineseeker, a także na Werktuigen i Gebrauchtmaschinen.de. Tym samym Twoje głoszenia docierają do potencjalnych nabywców z ponad 150 krajów na całym świecie, i to w ponad 45 językach!
W trakcie wystawiania ogłoszenia możesz wpisać dane w kilku różnych językach. Jeżeli tego nie zrobisz, to ogłoszenie zostanie automatycznie przetłumaczone. Błędy w tłumaczeniu są niewykluczone.
  1. Na stronie głównej www.machineseeker.pl u góry kliknij w zieloną ikonę "Sprzedaj teraz".
  2. Zapoznaj się z pakietami ogłoszeń, które oferujemy naszym klientom. Aby uzyskać dodatkowe informacje najedź kursorem na znak zapytania. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowych Moritz Gisy pod numerem telefonu: +44 20 806 810 84.
  3. Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom klikając w „wybierz pakiet “.
  4. Wpisz swoje dane / dane firmy i przejdź "Dalej".
  5. Zarejestrowałeś się pomyślnie! Po krótkiej weryfikacji aktywujemy Twoje konto oraz wyślemy Ci informacje zawierające numer klienta, hasło zostało podane w trakcie rejestracji - musisz podać je, aby się zalogować.
  6. W zakładce „sprzedaj“ w prawym górnym roku strony znajduje się opcja „wystaw ogłoszenie". Kliknij w tą opcję.
  7. Postępuj dalej według wskazówek. W razie pytań skontaktuj się z polskojęzycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu +44 20 331 800 72.
Tworząc ogłoszenie stosuj się do naszych zasad rynkowych.
Nabywca może wysłać Tobie zapytanie ofertowe za pomocą formularza "wyślij zapytanie" znajdującego się w ogłoszeniu lub skontaktować się z Tobą telefonicznie lub faxem.
Wprowadzając swoje ogłoszenia, sprzedawcy mogą wybrać okres publikacji między 1-12 miesięcy. Po upływie wybranego przez Ciebie okresu ważności, ogłoszenia zostaną automatycznie usunięte z naszej bazy danych. Zanim to nastąpi możesz przedłużyć ich ważność w koncie użytkownika. Na 10 dni przed ich wygaśnięciem poinformujemy Cię mailowo o ich deaktywacji. Ogłoszenia od sprzedawców jednorazowych pozostają online do momentu ich usunięcia.
Ogłoszenia sprzedawców jednorazowych pojawiają się na naszym rynku z 24 godzinnym opóźnieniem. W tym czasie oferty są przez nas sprawdzane i oferowane do sprzedaży wyłącznie zarejestrowanym dealerom. Sprzedawcy mogą wysyłać do Ciebie pierwsze zapytania, nawet jeśli Twoja oferta nie jest jeszcze dostępna online. Po upływie 24 godzin Twoje ogłoszenie pojawi się na naszym portalu Maschinensucher/Machineseeker.
Wszystkie ogłoszenia są przez nas sprawdzane przed aktywacją. Może to potrwać do 24 godzin.
Analizy pokazują, że dzięki szczegółowemu opisowi wystawianych maszyn, otrzymasz więcej zapytań ofertowych od potencjalnych nabywców. Ogłoszenia ze zdjęciami, szczegółowym opisem technicznym oraz innymi informacjami dot. maszyny są zazwyczaj bardziej popularne niż ogłoszenia z niekompletnymi informacjami.
Dla sprzedawców: Dzięki pieczęci zaufania Machineseeker i informacyjnemu profilowi sprzedawcy można znacznie zwiększyć liczbę zapytań i sprzedaż.
Aby móc edytować ogłoszenia musisz się zalogować. Jeśli tak nie jest, należy kliknąć na "Menu", "Login" i zalogować się przy użyciu danych dostępowych. Zostaniesz przekierowany do panelu użytkownika. Teraz użyj zielonego przycisku "+ reklama" w górnej części ekranu. Teraz możesz łatwo wyświetlać reklamy, klikając sąsiednie przyciski "Pokaż", "Zmień", "Wstrzymaj", "Usuń", "Rozszerz" lub wyświetlając odpowiednie "Statystyki". Można również aktywować, wstrzymać lub przedłużyć wszystkie reklamy jednocześnie za pomocą pozycji menu "Zmiany wszystkich reklam". Jeżeli wystawiasz dużą liczbę ogłoszeń, a akurat szukasz tego jednego, to skorzystaj z opcji „szybkie wyszukiwanie“. Klikając na "Więcej" w wierszu "Sortuj" można również sortować wszystkie ogłoszenia według określonych parametrów.
Prosimy o regularne czyszczenie Cache (pamięci podręcznej) przeglądarki, z której korzystasz. Jeśli ponownie otworzysz ogłoszenie, powinieneś zobaczyć aktualne zdjęcia.
Liczba wyświetleń wskazuje, jak często Twoje ogłoszenie było wyświetlane potencjalnym nabywcom w liście wyników wyszukiwania. Obok liczby odsłon znajdziesz również liczbę odwiedzająych Twoje ogłoszenie. Licznik zapytań mierzy liczbę zapytań przesłanych do Ciebie pocztą elektroniczną.
Po zarezerwowaniu taryfy dla sprzedawców detalicznych wszystkie opcje importu danych są zawarte w taryfie (ręczny import Excel, automatyczny import CSV i API w czasie rzeczywistym). Możesz użyć importu, aby dodać swoje ogłoszenia do naszego systemu i automatycznie je aktualizować. Więcej informacji można znaleźć na koncie użytkownika . W przypadku pytań technicznych dotyczących funkcji importu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta .
Dzięki reklamie na Machineseeker/Maschinensucher dotrzesz do ponad 11 milionów potencjalnych klientów, i to po bezkonkurencyjnych cenach. Już od 69 euro miesięcznie możesz dotrzeć do wszystkich potencjalnych nabywców w Twojej branży. Masz pytania? Zadzwoń: +44 20 806 810 84. Handlarze zarejestrowani na naszym portalu mogą wybrać kampanię oraz załadować baner reklamowy w koncie użytkownika.
Za pomocą pieczęci zaufania Machineseeker poświadczamy godnych zaufania handlowców. Nabywcy z całego świata widzą na pierwszy rzut oka, którzy sprzedawcy zostali przez nas sprawdzeni. Jako wyróżniony sprzedawca otrzymujesz więcej zapytań ofertowych, a Twoje ogłoszenia cieszą się większą popularnością.
Jesteśmy przekonani, że oferujemy ci świetne usługi w atrakcyjnych cenach. Dlatego również i Ciebie chcemy do nas przekonać! W związku z tym, dajemy Ci możliwość sprzedaży maszyn bez żadnego ryzyka, przez okres 12 miesięcy. Jest tylko jeden warunek zwi?zany ze zwrotem zap?aconych pieni?dzy, który uwa?amy za sprawiedliwy: Zajmujesz si? na codzie? handlem maszynami i masz przez okres 12 miesi?cy ?rednio (minimum) 10 maszyny do sprzedania. Jeżeli po upływie 12 miesięcy nie będziesz zadowolony z naszych usług - co bardzo by nas zdziwiło - zwrócimy ci pieniądze, które nam zapłaciłeś! !
Jeżeli jesteś zarejestrowanym klientem, to kliknij tutaj hier anfordern.
Po zarejestrowaniu się otrzymasz od nas fakturę drogą elektroniczną. Fakturę możesz opłacić przelewem, kartą kredytową lub PayPal. Aby usprawnić księgowość, możesz także użyć naszej wygodnej procedury polecenia zapłaty SEPA.
Wypowiedzenie umowy możesz wysłać faxem lub drogą pocztową: notka prawna.
Chętnie odpowiadamy również na emaile - dopilnuj, abyś otrzymał od nas potwierdzenie wypowiedzenia dostępu do portalu.
Prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli sprawdzić fakty i podjąć dalsze kroki. Jeśli ogłoszenie narusza zasady rynku naszego portalu lub maszyna została już sprzedana, możesz nas o tym poinformować i przesłać do nas skargę za pomocą przycisku "przekaż dalej" w odpowiednim ogłoszeniu.
Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Aby chronić zarówno siebie, jak i naszych klientów, wprowadziliśmy znak wodny oraz kod bezpieczeństwa, które w razie kradzieży ogłoszeń doprowadzą nas do sprawcy.
Biuro Obsługi Klienta chętnie pomoże. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną pod adresem +44 20 331 800 72 lub pocztą elektroniczną pod adresem info@machineseeker.com .