Pomoc (często zadawane pytania)

Machineseeker jest wiodącym na świecie internetowym rynkiem maszyn używanych. Na naszym portalu widnieje obecnie ponad 200 000 ogłoszeń wystawianych przez 8 100 zarejestrowanych sprzedawców. Każdy potencjalny nabywca może skontaktować się bezpośrednio z handlarzem w celu zakupu interesującej go maszyny, wysyłając zapytanie ofertowe lub wybierając numer telefonu podany w ogłoszeniu - bezpłatnie i bez wcześniejszej rejestracji.
Osoby poszukujące używanych maszyn przemysłowych z pewnością znajdą u nas maszynę odpowiednią dla swojego przedsiębiorstwa, wśród 200 000 wszystkich maszyn przemysłowych wystawionych na naszym portalu. Wysłanie zapytania ofertowego jest całkowicie bezpłatne i niewiążące. Po otrzymaniu zapytania sprzedawca skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły transakcji. Nasza firma prowadzi portal ogłoszeniowy, dlatego nie bierzemy udziału w samym procesie sprzedaży. Oprócz tego nie pobieramy prowizji.
Skorzystaj z wyszukiwarki maszyn na naszej stronie głównej, podobnie jak za pomocą strony Google. Wpisz nazwę poszukiwanej maszyny i naciśnij enter lub kliknij w lupę. W wynikach wyszukiwania znajdziesz pasujące ogłoszenia. Kliknij w konkretne ogłoszenie, aby dowiedzieć się szczegółowych informacji o maszynie oraz sprzedawcy. Oprócz tego możesz przejrzeć bezpośrednio ogłoszenia w jednej konkretnej kategorii.
Możesz wysłać do handlarza zapytanie ofertowe drogą elektroniczną. W tym celu skorzystaj z pojawiającego się w niebieskim obramowaniu formularza kontaktowego po prawej stronie w ogłoszeniu lub kliknij w niebieskie pole "skontaktuj się z sprzedawcą" po lewej stronie. Pozatym po prawej stronie w ogłoszeniu znajdziesz numer telefonu i faxu handlarza. Jeśli klikniesz w nazwę firmy, otworzy się profil handlowy sprzedawcy zawierający więcej informacji.
Oczywiście może się zdarzyć, że wysłane zapytanie nie dojdzie lub wyląduje w folderze SPAM. Wtedy prosimy o ponowny kontakt z handlarzem, najlepiej telefonicznie lub faxem. Ponieważ tylko on może udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytania, my widzimy tylko to, co zostało podane w ogłoszeniu.
W zakładce lista handlarzy na samym dole naszej strony możesz wyszukać konkretnego sprzedawcę. W tym celu skorzystaj z wyszukiwarki w lewym górnym rogu strony lub poszukaj w konkretnej kategorii. Za pomocą funkcji szukaj-> wyślij wniosek możesz wysłać zapytanie do wszystkich handlarzy z danej kategorii.
Aktualne informacje o aukcjach można znaleźć tutaj.
Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Aby chronić zarówno siebie, jak i naszych klientów, wprowadziliśmy znak wodny oraz kod bezpieczeństwa, które w razie kradzieży ogłoszeń doprowadzą nas do sprawcy.
W momencie wystawiania ogłoszenia sprzedawca zobowiązany jest do przestrzegania naszych zasad rynkowych, m.in. zobowiązany jest do szybkiego usuwania lub blokowania ogłoszeń maszyn, które zostały już sprzedane. Jeśli ogłoszenie narusza zasady rynku naszego portalu lub maszyna została już sprzedana, możesz nas o tym poinformować i przesłać do nas skargę za pomocą przycisku "{2}przekaż dalej{3}" w odpowiednim ogłoszeniu.
Prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli sprawdzić fakty i podjąć dalsze kroki. Jeśli ogłoszenie narusza nasze zasady rynkowe, możesz również przekazać nam swoją skargę poprzez przycisk "Zgłoś ogłoszenie" w danym ogłoszeniu.
Pieczęć zaufania Machineseeker daje Ci możliwość sprawdzenia na pierwszy rzut oka, czy masz do czynienia z godnym zaufania sprzedawcą. Podczas weryfikacji sprawdzamy wyciąg z rejestru handlowego lub zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej, weryfikujemy raport oceniający wiarygodność płatniczą oraz kontrolujemy dostępność telefoniczną, poprawność adresu pocztowego oraz danych bankowych. Ponadto sprawdzamy, czy wpłynęły skargi na temat danej firmy.
Zapytania ofertowe skierowane do sprzedawców są bezpłatne. Wystarczy wybrać na stronie głównej po lewej stronie w zakładce "szukaj" opcję "złóż wniosek" i zastosować się do podanych wskazówek. Wybierz kategorię główną oraz podkategorię odpowiadające szukanej maszynie. Potem wprowadź swoje dane kontaktowe. Wszyscy sprzedawcy z danej kategorii otrzymają Twoje zapytanie. W ten sposób możesz skontaktować się z wieloma handlarzami w krótkim czasie. Dlatego proszę o świadomy wybór opcji odpowiedzi, ponieważ możesz otrzymać kilkadziesiąt lub kilkaset wiadomości. Na koniec kliknij w „wyślij zapytanie“.
Klikając w dane okno aktywujesz tzw. Captcha (pamięć podręczną) udowadniając, że nie jesteś robotem, który automatycznie rozsyła zapytania ofertowe. W ten sposób chronimy naszych sprzedawców przed SPAMem oraz przepełnioną skrzynką odbiorczą.
Machineseeker jest wiodącym na świecie rynkiem online dla stacjonarnych maszyn używanych. Na naszym portalu widnieje obecnie ponad 200 000 ogłoszeń maszyn używanych i częściowo nowych wystawianych przez zarejestrowanych sprzedawców na ponad 60 wersjach językowych naszej platformy. Skorzystaj z prostego i szybkiego sposobu sprzedaży maszyn i nawiąż kontakt telefoniczny lub mailowy z potencjalnymi nabywcami, na chwilę obecną jest ich ponad 10 miliona miesięcznie.
Nie, Machineseeker.pl nie zajmuje się sprzedażą ani skupem maszyn. Machineseeker jest firmą prowadzącą rynek maszyn używanych online, na którym ponad 8 100 tyś. sprzedawców wystawia swoje maszyny.
Ponad 10 miliona osób odwiedza każdego miesiąca nasz rynek maszyn używanych online. Wystawiając ogłoszenie na naszym portalu dotrzesz do ważnej grupy potencjalnych nabywców zainteresowanych Twoją maszyną. Co miesiąc nasi sprzedawcy otrzymują zapytania odn. wystawionych maszyn o łącznej wartości około 700 milionów euro. Osoby zainteresowane kupnem Twojej maszyny mogą skontaktować się z Tobą telefonicznie lub drogą elektroniczną. Nigdzie nie sprzedasz maszyn szybciej, prościej oraz z zyskiem.
Nie, jako sprzedawca płacisz tylko za wystawianie ogłoszeń. Nabywcy maszyn oraz osoby zainteresowane korzystają z naszej strony bezpłatnie.
Pakiety abonamentowe dla sprzedawców przeznaczone są dla przedsiębiorców na codzień handlujących maszynami, ponieważ zawierają dodatkowe funkje np. import danych lub pająka kopiującego ogłoszenia z Twojej strony internetowej (od Händler PRO 100). Pakiety 3-miesięczne nie są przeznaczone dla handlarzy, tylko np. dla zakładów produkcyjnych, które szybko i skutecznie chcą pozbyć się pojedyńczych maszyn.
Nie! Wszystkie oferty maszyn wprowadzone na stronie www.machineseeker.pl są automatycznie i bezpłatnie wyświetlane na ponad 60 wersjach językowych naszego międzynarodowego portalu Machineseeker. Tym samym Twoje głoszenia docierają do potencjalnych nabywców z ponad 150 krajów na całym świecie, i to w ponad 45 językach!
W trakcie wystawiania ogłoszenia możesz wpisać dane w kilku różnych językach. Jeżeli tego nie zrobisz, to ogłoszenie zostanie automatycznie przetłumaczone. Błędy w tłumaczeniu są niewykluczone.
  1. Na stronie głównej www.machineseeker.pl u góry kliknij w zieloną ikonę "Sprzedaj teraz".
  2. Zapoznaj się z pakietami ogłoszeń, które oferujemy naszym klientom. Aby uzyskać dodatkowe informacje najedź kursorem na znak zapytania. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowych Moritz Gisy pod numerem telefonu: +44 20 806 810 84.
  3. Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom klikając w „wybierz pakiet “.
  4. Wpisz swoje dane / dane firmy i przejdź "Dalej".
  5. Zarejestrowałeś się pomyślnie! Po krótkiej weryfikacji aktywujemy Twoje konto oraz wyślemy Ci informacje zawierające numer klienta, hasło zostało podane w trakcie rejestracji - musisz podać je, aby się zalogować.
  6. W zakładce „sprzedaj“ w prawym górnym roku strony znajduje się opcja „wystaw ogłoszenie". Kliknij w tą opcję.
  7. Postępuj dalej według wskazówek. W razie pytań skontaktuj się z polskojęzycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu +44 20 331 800 72.
Tworząc ogłoszenie stosuj się do naszych zasad rynkowych.
Nabywca może wysłać Tobie zapytanie ofertowe za pomocą formularza "wyślij zapytanie" znajdującego się w ogłoszeniu lub skontaktować się z Tobą telefonicznie lub faxem.
W trakcie wystawiania ogłoszenia możesz wybrać okres jego publikacji, od 1-6 miesięcy. Po upływie wybranego przez Ciebie okresu ważności, ogłoszenia zostaną automatycznie usunięte z naszej bazy danych. Zanim to nastąpi możesz przedłużyć ich ważność w koncie użytkownika. Na 10 dni przed ich wygaśnięciem poinformujemy Cię mailowo o ich deaktywacji.
Ogłoszenia sprzedawców jednorazowych pojawiają się na naszym rynku z 24 godzinnym opóźnieniem. W tym czasie oferty są przez nas sprawdzane i oferowane do sprzedaży wyłącznie zarejestrowanym dealerom. Sprzedawcy mogą wysyłać do Ciebie pierwsze zapytania, nawet jeśli Twoja oferta nie jest jeszcze dostępna online. Po upływie 24 godzin Twoje ogłoszenie pojawi się na naszym portalu Maschinensucher/Machineseeker.
Ogłoszenia sprzedawców jednorazowych pojawiają się na naszym rynku z 24 godzinnym opóźnieniem. W tym czasie oferty są przez nas sprawdzane i oferowane do sprzedaży wyłącznie zarejestrowanym dealerom. Sprzedawcy mogą wysyłać do Ciebie pierwsze zapytania, nawet jeśli Twoja oferta nie jest jeszcze dostępna online. Po upływie 24 godzin Twoje ogłoszenie pojawi się na naszym portalu Maschinensucher/Machineseeker.
Analizy pokazują, że dzięki szczegółowemu opisowi wystawianych maszyn, otrzymasz więcej zapytań ofertowych od potencjalnych nabywców. Ogłoszenia ze zdjęciami, szczegółowym opisem technicznym oraz innymi informacjami dot. maszyny są zazwyczaj bardziej popularne niż ogłoszenia z niekompletnymi informacjami.
Dla handlowców (!): Dzięki pieczęci zaufania Machineseeker i informacyjnemu profilowi handlowemu możesz znacznie zwiększyć liczbę zapytań i sprzedaż.
Aby móc edytować ogłoszenia musisz się zalogować. Jeżeli nie jesteś zalogowany, to kliknij w prawym górnym rogu strony w „zaloguj się“ i wpisz swój numer konta oraz hasło. Zostaniesz przekierowany do panelu użytkownika. Kliknij w niebieski przycisk „zarządzaj ogłoszeniami“. Jeśli nadal jesteś zalogowany, kliknij w „Twoje maszyny“ na górze strony. W panelu użytkownika możesz zarządzać wszystkimi ogłoszeniami używając funkcji „pokaż“, „edytuj“, „wstrzymaj“, „usuń“, „przedłuż“, klikając w „statystykę“ otrzymasz informacje odnośnie zapytań ofertowych oraz odsłon ogłoszenia. Klikając w „zmiany dotyczące wszystkich ofert“ możesz jednocześnie aktywować, wstrzymać lub przedłużyć wszystkie ogłoszenia. Jeżeli wystawiasz dużą liczbę ogłoszeń, a akurat szukasz tego jednego, to skorzystaj z opcji „szybkie wyszukiwanie“. Klikając w „więcej“ możesz wyświetlić ogłoszenia według konkretnych parametrów.
Prosimy o regularne czyszczenie Cache (pamięci podręcznej) przeglądarki, z której korzystasz. Jeśli ponownie otworzysz ogłoszenie, powinieneś zobaczyć aktualne zdjęcia.
Liczba wyświetleń wskazuje, jak często Twoje ogłoszenie było wyświetlane potencjalnym nabywcom w liście wyników wyszukiwania. Obok liczby odsłon znajdziesz również liczbę odwiedzająych Twoje ogłoszenie. Licznik zapytań mierzy liczbę zapytań przesłanych do Ciebie pocztą elektroniczną.
Jeżeli wybierzesz pakiet dla sprzedawców od {amount} ogłoszeń, to import otrzymasz w cenie pakietu. Dzięki temu modułowi możesz wstawić swoją bazę danych maszyn do naszego systemu i automatycznie ją aktualizować. W tym celu potrzebujesz pliku importu wygenerowanego przez system, którego specyfikację techniczną możesz przeczytać w naszej dokumentacji . W przypadku pytań technicznych dotyczących importu, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail import@maschinensucher.de lub z naszym działem Obsługi Klienta.
Dzięki reklamie na Machineseeker/Maschinensucher dotrzesz do ponad 10 milionów potencjalnych klientów, i to po bezkonkurencyjnych cenach. Już od 69 euro miesięcznie możesz dotrzeć do wszystkich potencjalnych nabywców w Twojej branży. Masz pytania? Zadzwoń: +44 20 806 810 84. Handlarze zarejestrowani na naszym portalu mogą wybrać kampanię oraz załadować baner reklamowy w koncie użytkownika.
Za pomocą pieczęci zaufania Machineseeker poświadczamy godnych zaufania handlowców. Nabywcy z całego świata widzą na pierwszy rzut oka, którzy sprzedawcy zostali przez nas sprawdzeni. Jako wyróżniony sprzedawca otrzymujesz więcej zapytań ofertowych, a Twoje ogłoszenia cieszą się większą popularnością. Więcej informacji.
Jesteśmy przekonani, że oferujemy ci świetne usługi w atrakcyjnych cenach. Dlatego również i Ciebie chcemy do nas przekonać! W związku z tym, dajemy Ci możliwość sprzedaży maszyn bez żadnego ryzyka, przez okres 12 miesięcy. Jest tylko jeden warunek zwi?zany ze zwrotem zap?aconych pieni?dzy, który uwa?amy za sprawiedliwy: Zajmujesz si? na codzie? handlem maszynami i masz przez okres 12 miesi?cy ?rednio (minimum) 10 maszyny do sprzedania. Jeżeli po upływie 12 miesięcy nie będziesz zadowolony z naszych usług - co bardzo by nas zdziwiło - zwrócimy ci pieniądze, które nam zapłaciłeś! !
Jeżeli jesteś zarejestrowanym klientem, to kliknij tutaj hier anfordern.
Po zarejestrowaniu się otrzymasz od nas fakturę drogą elektroniczną. Fakturę możesz opłacić przelewem, kartą kredytową lub PayPal. Aby usprawnić księgowość, możesz także użyć naszej wygodnej procedury polecenia zapłaty SEPA.
Wypowiedzenie umowy możesz wysłać faxem lub drogą pocztową: notka prawna.
Chętnie odpowiadamy również na emaile - dopilnuj, abyś otrzymał od nas potwierdzenie wypowiedzenia dostępu do portalu.
Prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli sprawdzić fakty i podjąć dalsze kroki. Jeśli ogłoszenie narusza zasady rynku naszego portalu lub maszyna została już sprzedana, możesz nas o tym poinformować i przesłać do nas skargę za pomocą przycisku "{2}przekaż dalej{3}" w odpowiednim ogłoszeniu.
Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Aby chronić zarówno siebie, jak i naszych klientów, wprowadziliśmy znak wodny oraz kod bezpieczeństwa, które w razie kradzieży ogłoszeń doprowadzą nas do sprawcy.
Biuro Obsługi Klienta chętnie pomoże. W razie pytań lub niejasności skontaktuj się z polskojęzycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem +44 20 331 800 72 lub wyślij wiadomość na info@maschinensucher.de.