HISWeld HIS28V32412 - Aktion
Austria Austria
Stół spawalniczy HISWeld HIS28V32412 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
Model:
HIS28V32412 - Aktion
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austria
A19118311
Obszar roboczy: 2400 x 1200 mm
Wysokość stołu: 850 mm
Nośność: 8.000 kg
Masa: 945 kg
Wysokość boków: 200 mm
Średnica otworów: 28 mm
NASZE SYSTEMY STOŁÓW PREMIUM Z SYSTEMEM OTWORÓW 28 MM WYZNACZAJĄ STANDARDY DLA ZASTOSOWAŃ KOMERCYJNYCH I PRZEMYSŁOWYCH. MODELE 3D SĄ PODSTAWĄ CAŁEGO SYSTEMU – MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY ZE WSZYSTKICH PIĘCIU STRON.
* W pełni frezowany blat stołu o grubości 25 mm z materiału S355J2+N, z wysoką precyzją wykonania (+/- 0,05 mm), zaokrąglonymi krawędziami i otworami
* Twardo chromowana powierzchnia stołu CR75M+
* Dokładne wymiary i dopasowanie narzędzi z otworami 28 mm (kompatybilne z innymi markami premium)
* Linia siatki 100 x 100 mm
* Dostępne różne warianty nóg (standard, regulowane wysokością, na kółkach)
* Boki o wysokości 200 mm z 3-rzędowym układem otworów (góra/dół w odstępach co 50 mm)