HISWeld HIS28V32010 - Aktion
Cena stała plus VAT
stan
Nowe
Lokalizacja
Austria Austria
Stół spawalniczy HISWeld HIS28V32010 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Stół spawalniczy
Producent:
HISWeld
Model:
HIS28V32010 - Aktion
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austria
A19118811
Numer referencyjny:
Aktualizacja:
ostatnio dnia 08.05.2026
Opis
Stan: nowy
Czas dostawy: ok. 2-4 tygodnie od zamówienia
Obszar roboczy: 2000 x 1000 mm
Wysokość stołu: 850 mm
Nośność: 8000 kg
Waga: 712 kg
Wysokość boków: 200 mm
Otwory: 28 mm
NASZE SYSTEMY STOŁOWE PREMIUM Z SYSTEMEM OTWORÓW 28 MM WYZNACZAJĄ STANDARD DLA ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH I KOMERCYJNYCH. MODELE 3D STANOWIĄ BAZĘ CAŁEGO SYSTEMU. MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY W DOWOLNYM KIERUNKU NA WSZYSTKICH PIĘCIU STRONACH.
* Całkowicie frezowany blat stołu 25 mm wykonany ze stali S355J2+N o wysokiej precyzji (+/- 0,05 mm) z zaokrąglonymi krawędziami i otworami
* HARTOWANA I CHROMOWANA POWIERZCHNIA STOŁU CR75M+
* Dokładność wymiarowa i dopasowanie elementów z otworami 28 mm (kompatybilność z innymi systemami premium)
Gedpfx Aswir A Neibjbl
* Siatka rastrowa 100 x 100 mm
* Dostępne różne warianty nóg (standardowe, z regulacją wysokości i z kołami)
* Wysokość boków 200 mm ze wzorem otworów w 3 rzędach (góra/dół w odstępach co 50 mm)