HIS16V32412 - Aktion
Stół spawalniczy
HISWeld
HIS16V32412 - Aktion
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427672
Stan: nowy
Czas dostawy: ok. 2-4 tygodnie od zamówienia
Obszar roboczy: 2400 x 1200 mm
Nośność: 3000 kg
Waga: 482 kg
Wysokość boków: 200 mm
Średnica otworów: 16 mm
NASZE SYSTEMY STOŁÓW PREMIUM ZE STANDARDOWYM SYSTEMEM OTWORÓW 16MM USTANAWIAJĄ STANDARD DLA ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH I PRODUKCYJNYCH. MODELE 3D SĄ BAZĄ CAŁEGO SYSTEMU, KTÓRY MOŻE BYĆ ROZBUDOWYWANY W DOWOLNYM KIERUNKU ZE WSZYSTKICH PIĘCIU STRON.
Nasze stoły wyróżniają się wysoką twardością dzięki NOWEJ POWŁOKCE CR75M+, bardzo dużą precyzją wykonania (+/- 0,05 mm na całej powierzchni stołu) oraz ciasnymi tolerancjami średnic otworów w całej siatce stołu.
3D normowy stół spawalniczy i zaciskowy,
2400 x 1200 x 100 mm z powłoką utwardzającą Cr75M+
System stołu: 16 mm
Grubość materiału: 12 mm
Specjalna powłoka antyadhezyjna chroniąca przed odpryskami spawalniczymi
w komplecie z podkonstrukcją stołu i standardowymi nogami
* S355J2+N z utwardzaniem Cr75M+
* Otwory: 16 mm, grubość materiału: 12 mm
* W zestawie podkonstrukcja stołu z powłoką utwardzającą
* Boczne ścianki 100 mm z podwójnym rzędem otworów, rozstaw 25 mm
* Blat z dwustronną precyzyjną skalą oraz siatką 50 x 50 mm
* Krawędzie i otwory zaokrąglone i wykończone
* Maszynowe, standardowe nogi o nośności 1 t na nogę; w wersji na kołach 500 kg na nogę
Gbsdpjyq Sr Ejfx Aibsl
TERAZ W ATRAKCYJNYM PAKIECIE PROMOCYJNYM:
W TYM ZESTAW STARTOWY 32-ELEMENTOWY
W TYM ZESTAW HISWELD-PACK-1 (12 ELEMENTÓW)
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Obszar roboczy: 2400 x 1200 mm
Nośność: 3000 kg
Waga: 482 kg
Wysokość boków: 200 mm
Średnica otworów: 16 mm
System stołu: 16 mm
Grubość materiału: 12 mm
Gbsdpjyq Sr Ejfx Aibsl
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+43 2236 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Mindelheim
754 km
Giętarka wahadłowa
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
Ogłoszenia
Kalina Wielka
185 km
Maszyna do zaciskania i falcowania
SchechtlMAF 400/CNC
SchechtlMAF 400/CNC
Wiefelstede
760 km
Prasa krawędziowa CNC 3200 mm x 125 t
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
Günzburg
740 km
Stół spawalniczy
SIEGMUND - System 28Retro Edition 2400x1200
Čakovec
647 km
Prasa krawędziowa
GaspariniPBS 105/3000
GaspariniPBS 105/3000
Austria
473 km
Giętarka do blachy
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
Dortmund
803 km
CNC prasa krawędziowa 4-osiowa
HACOERMS 40135
HACOERMS 40135
Işıktepe OSB
1 502 km
Maszyna do dziurkowania rur i profili
BaykalBLT LASER TUBE CUTTING 2D or 3D
Wijchen
919 km
Prasa krawędziowa HACO PPM 36100, 3600mm x 100t, 2011
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t