HISWeld HIS28V33015 - Aktion
Austria Austria
Stół spawalniczy HISWeld HIS28V33015 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
Model:
HIS28V33015 - Aktion
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austria
A19118306
Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm
Wysokość stołu: 850 mm
Nośność: 8 000 kg
Waga: 1544 kg
Wysokość boków: 200 mm
Otwory: 28 mm
NASZE SYSTEMY STOŁÓW PREMIUM Z SYSTEMEM OTWORÓW 28 MM SĄ STANDARDOWYM ROZWIĄZANIEM DO ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH I WARSZTATOWYCH. MODELE 3D STANOWIĄ BAZĘ CAŁEGO SYSTEMU I MOGĄ BYĆ ROZBUDOWYWANE O KOLEJNE ELEMENTY Z KAŻDEJ Z PIĘCIU STRON.
* W pełni frezowany blat stołu 25 mm z S355J2+N o wysokiej precyzji (+/- 0,05 mm) z zaokrąglonymi krawędziami i otworami
* HARTOWANA, CHROMOWANA POWIERZCHNIA STOŁU CR75M+
* Dokładne dopasowanie narzędzi do otworów 28 mm (kompatybilne z innymi wiodącymi markami premium)
* Siatka liniowa 100 x 100 mm
* Dostępne różne rodzaje nóg (standardowe, regulowane wysokościowo oraz na kółkach)
* Boczne ścianki o wysokości 200 mm z potrójnym rzędem otworów (góra/dół co 50 mm)