Używane Naciśnij Cztery Filar na sprzedaż (2 136)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna grubościówka
KUPFERMUHLE 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7186
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 510mm
- max wysokość strugania dwustronnie 170mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
*z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- wał ciągnący, zębaty
- docisk
- wał strugający 510mm, 4-nożowy (założone 2 noże) 4kW
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
*z dołu:
- listwa prowadząca
- rolka poślizgowa – blat regulowany z rolką góra/dół
- wał strugający 510mm, 2-nożowy 4kW
- 2 wały gładkie, poślizgowe, regulowane
*z tyłu:
- 2 wrzeciona boczne + docisk
- 1) pionowe prawe 100mm 2,35kW
Dksdezcc Syopfx Ap Hon
- 2) pionowe lewe 100mm 2,35kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- manualne ustawianie grubości strugania
- 4 rodzaje prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,5kW
- wymiary dł/szer/wys 1940x1320x1140mm
- waga 1330kg
ATUTY
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 32900 PLN
Cena netto: 7830 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG Profimat
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6950
Dksdpfx Aozcc Axop Hsn
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
– 4 wrzeciona:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm
3) pionowe lewe 130mm; (2 i 3 wrzecion) 5,5kW
4) poziome górne 220mm 5,5kW
- 4 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 1 podwójny
- z góry 1 podwójny wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
- z dołu wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
- posuw na wałkach Kardana
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-22m/min
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik podnoszenia 0,55kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- długość blatu wprowadzającego 1970mm
- centralne smarowanie
- średnica króćca odciągu 3x120mm, 140mm
- zamknięta w kabinie
- wymiary dł/szer/wys 3350x1400x1400mm, - waga 1700kg
– produkcji niemieckiej
– niemalowana
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 33900 PLN
Cena netto: 8070 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIGProfimat 22N
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7706
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 120mm
– 5 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 4kW
2) pionowe prawe 120mm
3) pionowe lewe 120mm; 2 i 3 7,5kW
4) poziome górne 220mm 5,5kW
5) poziome dolne 220mm 4kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- dociski pneumatyczne
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 1 podwójne
- z góry wałek wyprowadzający ciągnący, gładki, gumowy
- z dołu wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
- posuw na wałkach Kardana
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-36m/min
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik podnoszenia 0,25kW
- z hamulcem
Dkodpfx Apozccz Is Hen
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- centralne smarowanie blatu
- długość blatu wprowadzającego 1970mm
- średnica króćca odciągu 4x120mm, 140mm
- wymiary dł/szer/wys 3450x1600x1450mm
- waga 1112kg
Cena netto: 39900 PLN
Cena netto: 9500 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
REIGNMACRMM416 do mokrego i suchego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7894
DANE TECHNICZNE
- min / max szerokość obrabianego elementu 20 / 165mm
- min / max wysokość obrabianego elementu 8 / 100mm
4 wrzeciona:
1) poziome dolne 165mm 4kW
2) pionowe prawe 100mm 4kW
3) pionowe lewe 100mm 4kW
4) poziome górne 165mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
Djdpozccqcsfx Ap Hjkn
– z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych w tym 3 podwójne
- 2 wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe gładkie
– z dołu:
- docisk boczny przed i za rolką w dolnym blacie
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie przed pierwszym wrzecionem
- 2 dociski boczne
- rolka wyprowadzająca ciągnąca, metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 1770mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 0,75kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3200x1700x1850mm
- waga 2800kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie przed pierwszym wrzecionem
– oryginalna dokumentacja DTR + CE
– maszyna używana, stan idealny
Cena netto: 49900 PLN
Cena netto: 11880 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER Profimax4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7219
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy, podwójny
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Dodpfxozccn Ie Ap Hjkn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG UNIMAT SUPER 4do produkcji lameli
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7221
DANE TECHNICZNE
- min / max szerokość obrabianego elementu 45 / 150mm
- min / max wysokość obrabianego elementu 15 / 50mm
3 wrzeciona:
1) poziome dolne 11kW
2) poziome górne 22kW (7000obr/min)
3) poziome dolne 5,5kW
średnica wrzecion 40mm
- wrzeciono 1 i 3 regulowane manualnie góra/dół, prawo/lewo
- wrzeciono 2 regulowane manualnie prawo/lewo
- wrzeciono 2 regulowane elektrycznie góra/dół
- wrzeciono 2 i 3 wyposażone są w hamulce
z góry:
- 3 wałki wprowadzające, ciągnące, metalowe zębate
- 1 wałek podwójny wyprowadzający, ciągnący, gumowy
z dołu:
- docisk na wprowadzeniu
- blat ryflowany
- rolka ciągnąca, metalowa, gładka
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-24m/min
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- długość blatu wprowadzającego 1970mm
- automatyczny system smarowania blatu
- średnica króćca odciągu 1x150mm, 2x140mm
- wymiary dł/szer/wys 3070x2000x1800mm
- waga 2000kg
Dksdpfx Ajzccb Uop Hsn
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– na 3 głowice
– do obróbki lameli
– blat ryflowany
– głowice w komplecie
– niemalowana
– stan bardzo dobry
– strugarka używana
Cena netto: 125900 PLN
Cena netto: 29980EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4500 DIESEL DUPLEX 6000MM FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 3 902 h, ładowność: 4 500 kg, wysokość podnoszenia: 6 000 mm, wolny skok podnoszenia: 2 970 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 750 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27X10-12, masa całkowita: 11 500 kg, masa własna: 7 000 kg, całkowita wysokość: 2 400 mm, całkowita długość: 2 700 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C4500 – 2018 | 3,902 MTH | DIESEL | DUPLEX 6000 mm
🚀 Ready to operate from day one – no investment, no risk
### ✅ Why this forklift?
Are you looking for a machine that will not interrupt your operations?
This COMBILIFT C4500 is a proven unit after a full service –
ready to work immediately, with no hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, complete inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new
✔ Only 3,902 operating hours – genuinely low usage
✔ New tyres – no additional investment required
---
### ⚙️ Key specifications
* Capacity: 4,500 kg
* Drive: DIESEL
* Mast: Duplex – 6,000 mm
* Fork positioner: 1,360 mm
* Forks: 1,200 mm
* Cabin: Full cabin with heating and air conditioning
---
### 📋 Full technical specification
General data:
Dkodpfozccxmox Ap Hon
* Year of manufacture: 2018
* Operating hours: 3,902 MTH
* Capacity: 4,500 kg
* Load centre: 600 mm
* Truck weight: 7,000 kg
Mast and lifting:
* Mast type: Duplex
* Lifting height: 6,000 mm
Forks and attachments:
* Fork positioner: 1,360 mm
* Fork length: 1,200 mm
Dimensions:
* Height: 2,400 mm
* Length: 2,700 mm
* Width: 2,250 mm
* Overall height: 3,750 mm
Running gear:
* Tyres: Super elastic (100%) – new
* Front: 200x50-10
* Rear: 27x10-12
Equipment:
* Full cabin
* Fork positioner
* Heating
Condition:
* Technical: 5/5 – after full service
* Visual: Refurbished, like new, no corrosion
---
### 🏭 Ideal for:
✔ Narrow aisle warehouses
✔ Timber, steel, and pipe industries
✔ Handling long loads
✔ Indoor and outdoor operations
---
### 💡 What you are buying
This is not just a “used forklift.”
You are purchasing a fully prepared, ready-to-work machine:
✔ Each unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate implementation
✔ Live online presentation available 🎥
✔ Delivery directly to your company possible 🚛
---
### 🌍 Delivery and service
* Transport across Europe
* Complete logistics handling
* Assistance with leasing / financing
* After-sales support
---
### 🏆 Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not ones that sit in service.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
---
### 📞 Contact us now
FT LOGISTICS – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4500 / DIESEL / DUPLEX WIDE POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 2 793 h, ładowność: 4 500 kg, wysokość podnoszenia: 4 000 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 800 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 3 100 mm, długość wideł: 1 300 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27X10-12, masa całkowita: 11 200 kg, masa własna: 3 700 kg, całkowita wysokość: 2 400 mm, całkowita długość: 2 500 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, kolor: zielony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, 🇬🇧 USED FORKLIFT WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS
🚜 COMBILIFT C4500 – DUPLEX 4000mm – WIDE FORK POSITIONER – 2014 – 2793 H – DIESEL – 3150mm – CONDITION 5/5
⭐ Experience | Own service & paint shop | Consulting | Own transport | After-sales care
🔍 Looking for a forklift you can trust?
We are a reputable European dealer of new & used forklifts. Our machines are fully inspected, serviced and ready to work — a true guarantee of reliability and smooth logistics.
💎 WHY CHOOSE US
✅ Full technical inspection (service, testing, oil & filter change, component regeneration)
🧾 UDT inspection available
🎨 Own paint & service workshop – perfect look & performance
🚚 Europe-wide transport by our trained drivers
🎓 Operator training & machine test at delivery
🛠️ After-sales support – we stay with you after purchase
🤝 Financing with top leasing companies
📄 Invoice in EUR or PLN
🏷️ IN OFFER
COMBILIFT C4500 – Four-way / Multi-directional forklift
📆 Year: 2014 | ⏱️ 2793 h | ⚙️ Diesel | 💪 4500 kg
🎯 Mast: Duplex 4000 mm | 🔧 Forks: 1300 mm | Positioner: 3150 mm
🛞 Tyres: Superelastic – 100% condition
✨ Condition: Excellent – after full service, rust-free, ready to work
📏 Free lift: 1550 mm
Dimensions:
Height 2400 mm | Length 2500 mm | Width 2600 mm | Positioner width 3100 mm | Structural height 2800 mm
🏗️ PERFECT FOR:
🏠 Narrow aisles | 🪵 Wood, steel, and pipe industries | 📦 Long loads | 🌦️ Indoor & outdoor
FT LOGISTICS – Quality we stand by. Service you can trust. ⚙️💼
🇩🇪 GEBRAUCHTER GABELSTAPLER MIT QUALITÄTSGARANTIE – FT LOGISTICS
🚜 COMBILIFT C4500 – DUPLEX 4000mm – BREITGABELVERSTELLER – 2014 – 2793 Std – DIESEL – 3150mm – ZUSTAND 5/5
⭐ Erfahrung | Eigene Werkstatt & Lackiererei | Beratung | Eigener Transport | Kundendienst
🔍 Suchen Sie einen zuverlässigen Gabelstapler?
Wir sind ein erfahrener Händler für neue & gebrauchte Stapler in Europa. Jeder Stapler ist vollständig geprüft, gewartet und einsatzbereit – Ihre Garantie für reibungslose Logistik.
💎 UNSERE VORTEILE
✅ Komplette technische Prüfung (Service, Test, Öl- & Filterwechsel, Regeneration)
🧾 UDT-Prüfung auf Anfrage
🎨 Eigene Lackiererei & Werkstatt – technisch & optisch top
🚚 Europaweiter Transport mit eigenen Fahrern
🎓 Fahrerschulung & Test bei Lieferung
🛠️ Service auch nach dem Kauf
🤝 Finanzierung über führende Leasinggesellschaften
📄 Rechnung in EUR oder PLN
🏷️ IM ANGEBOT
COMBILIFT C4500 – Vierwegestapler / Mehrwegestapler
📆 Baujahr: 2014 | ⏱️ 2793 Std | ⚙️ Diesel | 💪 4500 kg
🎯 Hubgerüst: Duplex 4000 mm | 🔧 Gabeln: 1300 mm | Versteller: 3150 mm
🛞 Reifen: Superelastik – Zustand 100 %
✨ Zustand: Ausgezeichnet, rostfrei, einsatzbereit
📏 Freihub: 1550 mm
Abmessungen:
Höhe 2400 mm | Länge 2500 mm | Breite 2600 mm | Verstellerbreite 3100 mm | Bauhöhe 2800 mm
🏗️ IDEAL FÜR:
🏠 Enge Lagergänge | 🪵 Holz-, Stahl-, Rohrindustrie | 📦 Langgut | 🌦️ Innen- & Außeneinsatz
Dkjdpfxszccxgs Ap Hjn
FT LOGISTICS – Qualität, auf die Sie bauen können. Service, dem Sie vertrauen. ⚙️💼
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 / GAS / DUPLEX 5500 / FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2002, godziny pracy: 4 724 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 5 500 mm, wolny skok podnoszenia: 2 400 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 600 mm, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 380 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27X10-12, masa całkowita: 10 100 kg, masa własna: 6 100 kg, całkowita wysokość: 2 450 mm, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS 🚜🔧
💼 Years of experience | Own service & paint shop | Professional advice | Transport across Europe | After-sales support
Looking for a forklift you can trust? 🤝
We are a renowned European dealer of new and used forklifts. From small companies to international plants – our machines guarantee reliable and efficient logistics. ⚙️
🌟 Why Choose FT Logistics
✅ Every forklift undergoes full technical service – inspection, tests, oil & filter replacement, key component overhaul
✅ UDT certification available on request
✅ In-house workshop & paint shop – forklifts refined visually and technically
✅ Own transport across Europe 🚛
✅ Operator training & on-site functional test at delivery
✅ After-sales technical support – we’re here even after purchase
✅ Machine viewing & testing available at our HQ
✅ Financing assistance with top leasing partners
Dkjdpfx Apozccwvo Hen
✅ Invoice in EUR or PLN 💶
🔩 AVAILABLE MODEL:
COMBILIFT C4000 – Four-way / Multidirectional Forklift / Multidrive System
✅ Year: 2002
✅ Operating hours: 4724 mth
✅ Drive: GAS ⛽
✅ Capacity: 4000 kg
✅ Mast: Duplex – 4500 mm
✅ Fork positioner: 1380 mm | Forks: 1200 mm
✅ Superelastic tires – 100%
✅ Free lift: 2400 mm
✅ Condition: Excellent – after major service
✅ Visual: Clean, corrosion-free, ready to work
📏 Dimensions:
Height: 2450 mm | Length: 2300 mm | Width: 2250 mm | Positioner: 1320 mm | Overall height: 3600 mm
🚀 Perfect For:
🏭 Narrow-aisle warehouses
🪵 Wood, steel & pipe industries
📦 Handling long loads
🏗️ Indoor & outdoor use
FT Logistics – Quality we stand behind. Service you can trust. 💙
GEBRAUCHTE GABELSTAPLER MIT QUALITÄTSGARANTIE – FT LOGISTICS 🚜🔧
💼 Langjährige Erfahrung | Eigene Werkstatt & Lackiererei | Fachberatung | Europaweiter Transport | Kundendienst nach dem Kauf
Suchen Sie einen Gabelstapler, dem Sie vertrauen können? 🤝
Wir sind ein renommierter Händler für neue und gebrauchte Gabelstapler in ganz Europa. Unsere Maschinen stehen für Zuverlässigkeit und effiziente Logistik. ⚙️
🌟 Warum FT Logistics
✅ Jeder Stapler durchläuft komplette technische Wartung – Inspektion, Tests, Öl- & Filterwechsel, Überholung wichtiger Komponenten
✅ UDT-Zertifizierung auf Wunsch
✅ Eigene Lackiererei & Werkstatt – technisch und optisch perfekter Zustand
✅ Eigener Transport in ganz Europa 🚛
✅ Fahrerschulung & Funktionsprüfung bei Lieferung
✅ Technischer Support nach dem Kauf
✅ Besichtigung & Testfahrt jederzeit möglich
✅ Finanzierung & Leasinghilfe
✅ Rechnung in EUR oder PLN 💶
🔩 IM ANGEBOT:
COMBILIFT C4000 – Vierwege-/Mehrwege-Stapler / Multidrive-System
✅ Baujahr: 2002
✅ Betriebsstunden: 4724 mth
✅ Antrieb: GAS ⛽
✅ Tragkraft: 4000 kg
✅ Mast: Duplex – 4500 mm
✅ Gabelversteller: 1380 mm | Gabeln: 1200 mm
✅ Reifen: Superelastisch – Zustand 100 %
✅ Freihub: 2400 mm
✅ Zustand: Ausgezeichnet – nach großer Wartung
✅ Optik: Sauber, rostfrei, einsatzbereit
📏 Abmessungen:
Höhe: 2450 mm | Länge: 2300 mm | Breite: 2250 mm | Versteller: 1320 mm | Gesamthöhe: 3600 mm
FT Logistics – Qualität, hinter der wir stehen. Service, dem Sie vertrauen können. 💙
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000 GAS DUPLEX 4500 FREE LIFT CABIN
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2012, godziny pracy: 3 096 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 500 mm, wolny skok podnoszenia: 2 150 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 850 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 100 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 120 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 X 7 X 10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 23 X 10 - 12, masa całkowita: 7 900 kg, masa własna: 4 900 kg, całkowita wysokość: 2 350 mm, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 2 000 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, 🚜 USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS ✅
📌 Many years of experience | 🛠️ In-house service & paint shop | 👨💼 Professional consultancy | 🚛 Own transport fleet | 🤝 After-sales support
🔎 Looking for a forklift you can rely on?
We are a renowned dealer of new and used forklifts with a long tradition.
🌍 We serve customers across Europe – from small businesses to international industrial plants.
Our forklifts are more than just machines – they are a guarantee that your logistics will run smoothly and reliably.
⭐ What makes us stand out?
✅ Every forklift undergoes a complete technical service (inspection, testing, filter & oil replacement, regeneration of key components)
📄 Full UDT certification available on request
🎨 Own paint shop and service workshop – machines refined both visually and technically
🚚 Transport across Europe – carried out by our own fleet with trained drivers
👷 Operator training upon delivery + functional test at the customer’s site
🤝 After-sales service and technical support – we remain available post-transaction
👀 Possibility to view and test machines at our headquarters – you are welcome!
🌟 Hundreds of satisfied customers across Europe – join those who already trust us
💶 Financing assistance – cooperation with most leasing companies
📑 Invoice in EUR or PLN – according to client’s preference
📦 IN OFFER:
🏗️ COMBILIFT C3000 – Four-Way / Multi-Directional Forklift
✅ Year of production: 2012
✅ Operating hours: 3,096 mth
✅ Drive: LPG
✅ Capacity: 3,000 kg
✅ Mast: Duplex – 4,500 mm
✅ Fork positioner 1,100 mm | Forks 1,200 mm
✅ Superelastic tyres – 100% condition
✅ Free lift: 2,150 mm
✅ Technical condition: Excellent – after major service
✅ Visual condition: Well-maintained, rust-free, ready for work
📐 Dimensions:
Height: 2,350 mm
Overall length: 2,300 mm
Width: 2,000 mm
Positioner width: 1,100 mm
Structural height: 2,850 mm
Dkjdpfx Apozccwij Hsn
🎯 Perfect for:
🏢 Warehouses with narrow aisles
🪵 Wood, steel & pipe industries
📦 Handling long loads
🏭 Both indoor and outdoor operations
💼 FT Logistics – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCB2500 GAS TRIPLEX 6000 FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 4 260 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 6 000 mm, wolny skok podnoszenia: 1 720 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 600 mm, producent silników: GM, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 120 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 x 7 x 10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22 x 10 x 16, masa całkowita: 8 800 kg, masa własna: 6 300 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT CB2500 – 2017 | 4,260 MTH | GAS | TRIPLEX 6000 mm | SIDE SHIFT | FORK POSITIONER
Ready for operation from day one – no investment, no risk ⚙️
Why this forklift? 🚀
Are you looking for a machine that will not interrupt your operations?
This COMBILIFT CB2500 is a proven unit after a full service –
ready to work immediately, with no hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, complete inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new
✔ Only 4,260 operating hours – genuinely well-maintained
✔ New tyres – no additional investment required
Key specifications 📊
Capacity: 2,500 kg
Drive: GAS ⛽
Mast: Triplex – 6,000 mm
Fork positioner: 1,400 mm
Fork length: 1,200 mm
Cabin: open (front and roof protection)
Full technical specification 🔧
General data:
Year of manufacture: 2017
Operating hours: 4,260 MTH
Capacity: 2,500 kg
Load centre: 600 mm
Truck weight: 6,300 kg
Mast and lifting:
Mast type: Triplex
Lifting height: 6,000 mm
Djdpszccu Iefx Ap Hekn
Forks and attachments:
Fork positioner: 1,400 mm
Fork length: 1,200 mm
Dimensions:
Height: 2,250 mm
Length: 1,550 mm
Width: 1,500 mm
Overall height: 2,250 mm
Chassis:
Tyres: super elastic (100%) – new
Front: 16 x 7 x 10 1/2
Rear: 22 x 10 x 16
Equipment:
Open cabin
Fork positioner
Side shift
Free lift
Condition:
Technical: 5/5 – after full service
Visual: refurbished, like new, no corrosion
Ideal for: 🏭
✔ Narrow aisle warehouses
✔ Timber, steel and pipe industries
✔ Handling long loads
✔ Indoor and outdoor operations
What you are buying 💡
You are not buying a “used forklift”.
You are buying a fully prepared and tested machine:
✔ Each unit undergoes full testing before sale
✔ Ready for immediate deployment
✔ Live online presentation available 🎥
✔ Transport available directly to your location 🚛
Delivery and service 🌍
Transport across Europe
Full logistics support
Assistance with leasing / financing
After-sales support
Why FT LOGISTICS? 🤝
We deliver forklifts that work – not ones that sit in service.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
Contact us now 📞
FT LOGISTICS – Quality you can rely on. Service you can trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 | GAS | DUPLEX 4100 | FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2011, godziny pracy: 6 381 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 100 mm, wolny skok podnoszenia: 2 000 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 800 mm, producent silników: GM, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 100 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200X50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 28X12,5-15, masa całkowita: 10 100 kg, masa własna: 6 100 kg, całkowita wysokość: 2 450 mm, całkowita długość: 2 400 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, 🔥 COMBILIFT C4000 – 2011 | 6,381 HOURS | GAS | DUPLEX 4100 mm | FORK POSITIONER | FREE LIFT
✅ READY TO WORK FROM DAY ONE – NO ADDITIONAL INVESTMENT, NO RISK
WHY THIS FORKLIFT?
Looking for a machine that will keep your operation running without downtime?
This COMBILIFT C4000 is a proven and fully serviced machine – ready to work immediately, with no hidden costs.
✅ Key advantages:
Major service completed (oils, filters, full inspection of all components)
Technical and visual condition: like new
Only 6,381 operating hours – genuinely low usage
New tyres – no additional investment required
📌 KEY SPECIFICATIONS
Dkedpfezccuzox Ap Hsn
Capacity: 4,000 kg
Engine: GAS
Mast: Duplex – 4,100 mm
Fork positioner: 1,100 mm
Fork length: 1,200 mm
Cabin: Full enclosed / heated
⚙ FULL TECHNICAL SPECIFICATION
Basic Information:
Year of manufacture: 2011
Operating hours: 6,381
Capacity: 4,000 kg
Load centre: 600 mm
Truck weight: 6,100 kg
Mast & Lifting:
Mast type: Duplex
Lifting height: 6,100 mm
Forks & Attachments:
Fork positioner: 1,100 mm
Forks: 1,200 mm
Dimensions:
Height: 2,450 mm
Length: 2,400 mm
Width: 2,250 mm
Overall mast height: 2,800 mm
Drive & Tyres:
Tyres: Superelastic (100%) – new
Front tyres: 200/50-10
Rear tyres: 28x12.5-15
Equipment:
Full enclosed heated cabin
Side shift
Free lift
Condition:
Technical condition: 5/5 – fully serviced
Visual condition: refurbished, like new, corrosion-free
🏭 IDEAL FOR
Warehouses with narrow aisles
Timber, steel and pipe industries
Handling long loads
Indoor and outdoor operations
✅ WHAT YOU ARE REALLY BUYING
You are not buying “just a used forklift”.
You are buying a fully inspected and work-ready machine:
Every forklift undergoes comprehensive testing before sale
Ready for immediate operation
Live online presentation available
Delivery directly to your company available
🚛 DELIVERY & SUPPORT
Transport across all Europe
Complete logistics service
Leasing / financing support
After-sales assistance and support
🏆 WHY FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not machines that stay in service workshops.
Over 100 machines available
In-house service and equipment preparation
Experience across Europe
Hundreds of satisfied customers
📞 CONTACT US TODAY
FT LOGISTICS
Quality you can rely on.
Service you can trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC5000XL GAS TRIPLEX 6000 EXTENDABLE FORK
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 3 671 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 000 mm, wolny skok podnoszenia: 2 000 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 900 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 350 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 23X10-12, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 28X12,5-15, masa całkowita: 12 200 kg, masa własna: 7 200 kg, całkowita wysokość: 2 550 mm, całkowita długość: 2 500 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: zielony, model silnika: 3.0., Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przedłużenie wideł, widły do palet, wysięgnik regulowany, wysuwany widelec, -- USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS --
🛠️ Years of experience | 🎨 In-house service & paint shop | 📊 Professional consulting | 🚚 Own transport fleet | 🤝 After-sales support
Looking for a forklift you can rely on?
We are a reputable dealer of new and used forklifts with many years of experience. We serve customers across Europe – from small businesses to large international industrial companies. Our forklifts are more than just equipment – they are a guarantee that your logistics will run smoothly and reliably.
-- What sets us apart?
✅ Every forklift undergoes a complete technical service (inspection, testing, replacement of filters and oils, refurbishment of key components)
✅ Possibility of a full UDT inspection at the client’s request
✅ 🎨 In-house paint shop and service workshop – forklifts refined both visually and technically
✅ 🚚 Transport across Europe – carried out by our own fleet with trained drivers
✅ 👨🏫 Operator training upon delivery + functional test at the client’s site
✅ 🛡️ After-sales service and technical support – we remain available even after the purchase
✅ 🏭 Possibility to view and test the machine at our headquarters – you are welcome to visit!
✅ 🌍 Hundreds of satisfied customers across Europe – join those who already trust us
✅ 💶 Financing assistance – we cooperate with leading leasing providers
✅ 📑 Invoice in EUR or PLN – according to customer preference
-- AVAILABLE:
🚜 COMBILIFT C5000XL – Four-way forklift
📅 Year of manufacture: 2018
⏱️ Operating hours: 3,671 mth
⛽ Drive: GAS
📦 Capacity: 5,000 kg
📏 Mast: Triplex – 6,000 mm
🔧 Fork positioner 1,350 mm | Extendable forks 1,200 / 2,000 mm
🛞 Superelastic tyres – 100% condition
🟢 Technical condition: Excellent – after full service
✨ Visual condition: Well-maintained, rust-free, ready for work
📐 Free lift: 2,000 mm
Dimensions:
📐 Truck height: 2,550 mm
📐 Overall length: 2,500 mm
📐 Width: 2,250 mm
📐 Positioner width: 1,350 mm
📐 Overall construction height: 2,900 mm
-- Perfect for:
Dkodpfozccuhox Ap Hen
📦 Warehouses with narrow aisles
🌲 Wood, steel, and pipe industries
📏 Handling long loads
🏭 Operations both indoors and outdoors
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000 / DIESEL / DUPLEX 4100 / FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2013, godziny pracy: 4 041 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 100 mm, wolny skok podnoszenia: 2 000 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 800 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 200 mm, długość wideł: 1 150 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, rozmiar przedniej opony: 16X7X10 1/2, rozmiar tylnej opony: 23X10-12, masa całkowita: 7 900 kg, masa własna: 4 900 kg, całkowita wysokość: 2 350 mm, całkowita długość: 2 200 mm, całkowita szerokość: 1 950 mm, kolor: zielony, model silnika: V1505-T, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, widły do palet, Looking for a reliable forklift? 🧐 We are industry specialists! 🛠️🚜
We specialize in selling high-quality forklifts, offering proven machines in excellent condition.
Check out our offer and find the perfect equipment for your company! ✅
📌 In this listing we present:
COMBILIFT C3000 – DUPLEX 4100 mm – Year 2013 – 4041 HOURS – DIESEL – FREE LIFT – FORK POSITIONER – SIDESHIFT – 1150 mm FORKS – CONDITION 5/5
🟢 The forklift is in excellent technical condition, ready for immediate use.
🔧 Key Features & Technical Specifications:
Model: COMBILIFT C3000
Year of manufacture: 07/2013
Lifting capacity: 3000 kg
Operating hours: 4041 h
Mast type: Duplex
Lift height: 4100 mm
Drive: Diesel
Load center: 600 mm
Total weight: 4900 kg
Dksdpfxszccr He Ap Hen
Tyres: Solid, superelastic, in good condition
Front tyres: Superelastic – 16X7X10 1/2 – 100% tread
Rear tyre: Superelastic – 23X10-12 – 100% tread
Collapsed height (mast): 2800 mm
Technical condition: Fault-free, after full service inspection
Visual condition: Very good
Fork length: 1150 mm
Free lift: 2000 mm
Total height: 2350 mm
Total length: 2200 mm
Total width: 1950 mm
Positioner width: 1200 mm
⚙️ Equipment:
Lighting 💡
Adjustable boom 🔩
Sideshift ↔️
Pallet forks 🟫
Fork positioner 🎯
Enclosed cabin 🚪
🏭 This forklift is the perfect solution for industries that require efficient handling of long loads in narrow spaces – such as wood, steel, or pipe sectors.
Thanks to its multi-directional movement, it offers easy maneuvering and optimal use of warehouse space.
✨ Additional Features:
Integrated multi-directional steering system 🔁
Comfortable operator cabin 🪟
High reliability in intensive use 💪
Suitable for both indoor warehouses and outdoor environments 🌦️
✅ Condition: Fully functional, regularly serviced, and ready to work immediately.
🚚 We offer delivery across all of Europe and include a FREE pre-shipping inspection!
📞 Contact us today to schedule a viewing or request more information!
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 DIESEL TRIPLEX 6800 FREE-LIFT AIRC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2020, godziny pracy: 2 087 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 800 mm, wolny skok podnoszenia: 2 320 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 250 mm, producent silników: DEUTZ, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 360 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 355/50-15, masa całkowita: 10 550 kg, masa własna: 6 550 kg, całkowita wysokość: 2 750 mm, całkowita długość: 2 400 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: pomarańczowy, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, pełna historia serwisowa, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C4000 – 2020 | 2087 H | DIESEL | TRIPLEX 6,800 mm 🚜
Ready from day one – no investment, no risk ✅
Looking for reliable equipment that won’t stop your production? ⚙️
This COMBILIFT C4000 is fully serviced and ready to work immediately – no hidden costs.
✔️ Full service completed (oils, filters, full inspection)
✔️ Excellent technical & visual condition – like new ✨
✔️ Only 2087 hours – low usage
✔️ New tyres – no extra cost 🆕
Key specs:
Capacity: 4,000 kg | Diesel | Triplex 6,800 mm
Fork positioner: 1,360 mm | Forks: 1,200 mm
Full cabin with heating & AC ❄️🔥
Highlights:
✔️ Ready for immediate use
✔️ Tested before delivery
✔️ Live online presentation 💻
✔️ Delivery across Europe 🚚
Perfect for: narrow aisles, long loads, steel/timber industry
FT LOGISTICS – machines that work, not wait
✔️ 100+ units | ✔️ EU experience 🌍 | ✔️ Full support 🤝
-----
COMBILIFT C4000 – 2020 | 2087 BH | DIESEL | TRIPLEX 6.800 mm 🚜
Sofort einsatzbereit – keine Investition, kein Risiko ✅
Suchen Sie eine Maschine, die Ihre Produktion nicht stoppt? ⚙️
Dieser COMBILIFT C4000 ist komplett gewartet und sofort einsatzbereit – keine versteckten Kosten.
✔️ Komplettservice durchgeführt (Öle, Filter, Inspektion)
✔️ Technisch & optisch Top-Zustand – wie neu ✨
✔️ Nur 2087 Stunden – geringe Nutzung
Dksdpozccrmjfx Ap Hon
✔️ Neue Reifen – keine Zusatzkosten 🆕
Daten:
Tragfähigkeit: 4.000 kg | Diesel | Triplex 6.800 mm
Zinkenversteller: 1.360 mm | Gabeln: 1.200 mm
Kabine mit Heizung & Klimaanlage ❄️🔥
Vorteile:
✔️ Sofort einsatzbereit
✔️ Vor Lieferung getestet
✔️ Online-Präsentation möglich 💻
✔️ Europaweite Lieferung 🚚
Ideal für: enge Lager, Langgut, Stahl-/Holzbranche
FT LOGISTICS – Maschinen, die arbeiten
✔️ 100+ Maschinen | ✔️ Europa-Erfahrung 🌍 | ✔️ Full Service 🤝
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC4000 GAS TRIPLEX 5550 FREE LIFT CABIN
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2015, godziny pracy: 5 042 h, ładowność: 4 000 kg, wysokość podnoszenia: 5 550 mm, wolny skok podnoszenia: 1 692 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 650 mm, producent silników: G.M., typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 320 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 200/50-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 27X10-12, masa całkowita: 10 100 kg, masa własna: 6 100 kg, całkowita wysokość: 2 400 mm, całkowita długość: 2 400 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: zielony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C4000 – 2015 – 5,042 MTH – LPG (GAS) – TRIPLEX 5,550 mm – FORK POSITIONER – FULL FREE LIFT – AFTER FULL SERVICE – NEW TYRES – OPTIONAL 4,050 mm SPREADER BAR – CONDITION 5/5
🔹 Used and new forklifts with a quality guarantee – FT LOGISTICS
🔧 Ready to work. No compromises.
This COMBILIFT C4000 guarantees smooth, reliable logistics without downtime. Designed for demanding environments and after a full technical and visual refurbishment, the truck presents like new and is ready for immediate operation.
🔍 Key specifications:
📅 Year: 2015 | ⏱ 5,042 MTH
⛽ LPG (Gas) | 🏋️ Capacity: 4,000 kg
📐 Triplex mast: 5,550 mm | ⬆️ Free lift: 1,692 mm
🔄 Fork positioner 1,320 mm | Forks 1,200 mm
➖ Optional spreader bar: 4,050 mm
🛞 Solid tyres (100%) – new
❄️🔥 Fully enclosed heated cab
⚖️ Weight: 6,100 kg | 🎯 Load centre: 600 mm
📏 H 2,400 mm | L 2,400 mm | W 2,250 mm | Overall height 2,650 mm
✅ Technical condition: 5/5 | ✨ Visual condition: refurbished, corrosion-free
🏭 Ideal for: narrow aisles, timber/steel/pipe industries, long loads, indoor & outdoor use.
🔒 FT LOGISTICS – Quality we stand behind. Service you can trust.
_____
COMBILIFT C4000 – 2015 – 5.042 Bh – GAS (LPG) – TRIPLEX 5.550 mm – GABELPOSITIONIERER – VOLLER FREIHUB – NACH KOMPLETTSERVICE – NEUE REIFEN – OPTIONAL MIT TRAVERSE 4.050 mm – ZUSTAND 5/5
🔹 Gebrauchte und neue Gabelstapler mit Qualitätsgarantie – FT LOGISTICS
🔧 Einsatzbereit. Ohne Kompromisse.
Dsdpfezccrasx Ap Hokn
Dieser COMBILIFT C4000 steht für zuverlässige Logistik ohne Stillstände. Für harte Einsätze konzipiert und nach kompletter technischer sowie optischer Aufbereitung ist der Stapler wie neu und sofort einsatzbereit.
🔍 Technische Daten:
📅 Baujahr: 2015 | ⏱ 5.042 Bh
⛽ Gas (LPG) | 🏋️ Tragfähigkeit: 4.000 kg
📐 Triplexmast: 5.550 mm | ⬆️ Freihub: 1.692 mm
🔄 Gabelpositionierer 1.320 mm | Gabeln 1.200 mm
➖ Optional: Traverse 4.050 mm
🛞 Superelastikreifen (100%) – neu
❄️🔥 Vollkabine beheizt
⚖️ Eigengewicht: 6.100 kg | 🎯 Lastschwerpunkt: 600 mm
📏 H 2.400 mm | L 2.400 mm | B 2.250 mm | Bauhöhe 2.650 mm
✅ Technischer Zustand: 5/5 | ✨ Optisch: überarbeitet, korrosionsfrei
🏭 Ideal für: schmale Gänge, Holz-/Stahl-/Rohrindustrie, Langgut, Innen- und Außeneinsatz.
🔒 FT LOGISTICS – Qualität, für die wir stehen. Service, dem Sie vertrauen können.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCB3000 DIESEL TRIPLEX 5550 SIDE SHIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2025, godziny pracy: 20 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 5 550 mm, wolny skok podnoszenia: 1 600 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 450 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 750 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 x 7 – 10.5, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22 x 10 x 16, masa całkowita: 9 500 kg, masa własna: 6 500 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: zielony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, pełna historia serwisowa, przedłużenie wideł, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, COMBILIFT CB3000 – 2025 – 6 MTH – DIESEL – TRIPLEX 5,500 mm – FORK POSITIONER – SIDE SHIFT – FULL FREE LIFT
🟢 PURCHASE OR RENTAL AVAILABLE
Used and new forklifts with a quality guarantee – FT LOGISTICS
🔧 Ready to work. No compromises.
This COMBILIFT CB3000 is more than just a machine — it is the assurance that your logistics will operate smoothly, reliably, and without downtime. Designed for the toughest working conditions and after a complete technical and visual service, the truck looks like new and is ready for immediate operation.
🔍 Key technical data:
📅 Year of manufacture: 2025
⏱ Operating hours (MTH): 6
⛽ Drive: Diesel
🏋️ Capacity: 3,000 kg
📐 Mast: Triplex – 5,500 mm
🔄 Fork positioner: 1,750 mm | Forks: 1,200 mm
🛞 Tyres: Solid (100%)
✅ Technical condition: 5/5 – NEW
📏 Height: 2,250 mm | Length: 1,550 mm | Width: 1,500 mm
📦 Overall height: 2,450 mm
🛞 Tyres: Solid – Front 16 x 7 – 10.5 | Rear 22 x 10 x 16
❄️🔥 Fully enclosed heated cab
⚖️ Truck weight: 6,500 kg
🎯 Load centre: 600 mm
⬆️ Free lift: 1,520 mm
🏭 Ideal for:
Narrow-aisle warehouses
Timber, steel and pipe industry
Handling long loads
Indoor and outdoor operation
_____
COMBILIFT CB3000 – 2025 – 6 Bh – DIESEL – TRIPLEX 5.500 mm – GABELPOSITIONIERER – SEITENVERSCHUB – VOLLER FREIHUB
🟢 KAUF ODER MIETE MÖGLICH
Gebrauchte und neue Gabelstapler mit Qualitätsgarantie – FT LOGISTICS
🔧 Einsatzbereit. Ohne Kompromisse.
Dieser COMBILIFT CB3000 ist mehr als nur eine Maschine – er ist die Sicherheit, dass Ihre Logistik reibungslos, zuverlässig und ohne Stillstände funktioniert. Entwickelt für härteste Einsatzbedingungen und nach einem vollständigen technischen sowie optischen Service präsentiert sich der Stapler wie neu und ist sofort einsatzbereit.
🔍 Technische Highlights:
📅 Baujahr: 2025
⏱ Betriebsstunden (Bh): 6
⛽ Antrieb: Diesel
🏋️ Tragfähigkeit: 3.000 kg
📐 Mast: Triplex – 5.500 mm
🔄 Gabelpositionierer: 1.750 mm | Gabeln: 1.200 mm
Dkjdpfozccq Aox Ap Hjn
🛞 Reifen: Superelastik (100%)
✅ Technischer Zustand: 5/5 – NEU
📏 Höhe: 2.250 mm | Länge: 1.550 mm | Breite: 1.500 mm
📦 Bauhöhe: 2.450 mm
🛞 Reifen: Superelastik – Vorderachse 16 x 7 – 10.5 | Hinterachse 22 x 10 x 16
❄️🔥 Vollkabine beheizt
⚖️ Eigengewicht: 6.500 kg
🎯 Lastschwerpunkt: 600 mm
⬆️ Freihub: 1.520 mm
🏭 Ideal geeignet für:
Lager mit schmalen Gängen
Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
Handling von Langgut
Einsatz in der Halle und im Außenbereich
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC8000 DIESEL DUPLEX WIDE FORK POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2008, godziny pracy: 2 982 h, ładowność: 8 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 600 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 400 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 3 900 mm, długość wideł: 1 500 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), masa całkowita: 20 500 kg, masa własna: 12 500 kg, całkowita wysokość: 3 800 mm, całkowita długość: 2 700 mm, całkowita szerokość: 2 800 mm, kolor: zielony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, # 🚜 COMBILIFT C8000 – 2008 | 2982 HOURS | DIESEL | DUPLEX 4600 mm | WIDE FORK POSITIONER | FREE LIFT
## ✅ Ready to work from day one – no additional investment, no risk
### 🔹 Why this forklift?
Looking for a machine that will keep your operation running without downtime?
This COMBILIFT C8000 is a fully serviced and proven machine — ready for immediate operation with no hidden costs.
✔️ Fully serviced (oils, filters, and complete component inspection)
✔️ Technical and visual condition: like new
✔️ Only 2982 operating hours – genuinely low usage
✔️ New tires – no additional investment required
---
## 📋 Key Specifications
🏋️ Capacity: 8,000 kg
⛽ Fuel type: DIESEL
📏 Mast: Duplex – 4600 mm
↔️ Fork Positioner: 3900 mm
🔩 Fork Length: 1500 mm
🚪 Cabin: Closed cabin with heating
---
## ⚙️ Full Technical Specification
### 📌 General Information
📅 Year of manufacture: 2008
⏱️ Operating hours: 2982
🏋️ Capacity: 8000 kg
📍 Load center: 600 mm
⚖️ Truck weight: 12,500 kg
### 📈 Mast & Lifting
🔧 Mast type: DUPLEX
⬆️ Lifting height: 4600 mm
### 🔩 Forks & Attachments
↔️ Wide Fork Positioner: 3900 mm
📏 Fork Length: 1500 mm
### 📐 Dimensions
📏 Height: 2800 mm
📏 Length: 2700 mm
📏 Width: 2800 mm
📏 Overall mast height: 3400 mm
### ⚙️ Drive & Tires
🛞 Tires: Super Elastic (100%) – NEW
---
## 🛠️ Equipment
✔️ Closed cabin
✔️ Wide fork positioner
✔️ Free lift
✔️ Heating
---
## ⭐ Condition
🔧 Technical condition: 5/5 – fully serviced
✨ Visual condition: refurbished, like new, corrosion-free
---
## 🏭 Ideal For
🌲 Timber industry
🏗️ Steel industry
Dedpfxezccqve Ap Hskn
📦 Warehouses with narrow aisles
📏 Handling long and oversized loads
🏢 Indoor and outdoor applications
---
## 💼 What You Are Buying
You are not buying a "used forklift."
You are buying a professionally prepared and fully tested machine:
✔️ Every forklift undergoes complete testing before sale
✔️ Ready for immediate implementation
✔️ Online live presentation available
✔️ Delivery directly to your company available
---
## 🌍 Delivery & Support
🚛 Transport across all Europe
📦 Comprehensive logistics service
💳 Leasing and financing assistance
🔧 After-sales support
---
## 🤝 Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work — not machines that spend time in service.
🏢 Over 100 machines available
🔧 In-house service and equipment preparation
🌍 Experience across Europe
⭐ Hundreds of satisfied customers
---
## 📞 Contact Us Today
FT LOGISTICS
✅ Quality we stand behind.
✅ Service you can trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000STE TRIPLEX WIDE POSITIONER CABIN
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2019, godziny pracy: 2 093 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 100 mm, wolny skok podnoszenia: 1 900 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 800 mm, typ przekładni: automatyczny, producent akumulatorów: MARATHON Classic (GNB Industrial Power), model akumulatora: GNB Industrial Power, pojemność baterii: 465 Ach, pozostała pojemność akumulatora: 92 procent, napięcie akumulatora: 80 V, waga baterii: 1 199 kg, szerokość karetki wideł: 3 500 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 120 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony poliuretanowe (nie pozostawiające śladów), rozmiar przedniej opony: 405 / 305 – 260, rodzaj opony tylnej: opony poliuretanowe (nie pozostawiające śladów), rozmiar tylnej opony: 23 x 10 – 12, masa całkowita: 9 700 kg, masa własna: 6 700 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 2 100 mm, całkowita szerokość: 2 950 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, pełna historia serwisowa, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C3000STE – 2019 – 2093 HOURS – ELECTRIC – TRIPLEX 6100 mm – WIDE FORK POSITIONER 3500 mm – CONDITION 5/5 🔧🚀
Used and new forklifts with guaranteed quality – FT LOGISTICS 🏆
Ready for work. No compromises.
This COMBILIFT C3000STE is not just a machine — it is the assurance that your logistics operations will run smoothly, reliably, and without downtime.
Built for the most demanding working environments and fully serviced both technically and visually, the truck presents itself as like new and is ready for immediate use. 💼✨
Key Technical Specifications 📊
Year of production: 2019
Operating hours: 2093
Drive: Electric ⚡
Capacity: 3000 kg
Mast: Triplex – 6100 mm
Fork positioner: 3500 mm | Forks: 1000 / 1200 mm
Tyres: Solid (100%)
Technical condition: 5/5 – fully serviced, ready for work
Visual condition: refurbished, no corrosion, like new
Height: 2650 mm | Length: 2100 mm | Width: 2950 mm
Overall height: 2800 mm
Tyres: SOLID – Front: 405 / 305 – 260 | Rear: 23 x 10 – 12
Free lift: 1900 mm
Full heated cabin
Guide roller system
Ideal for 🏗️📦
Warehouses with narrow aisles
Wood, steel, and pipe industry
Handling long loads
Indoor and outdoor operations
FT LOGISTICS – Quality we stand behind. Service you can trust. 🤝
_____
COMBILIFT C3000STE – 2019 – 2093 BH – ELEKTRISCH – TRIPLEX 6100 mm – BREITER GABELPOSITIONIERER 3500 mm – ZUSTAND 5/5 🔧🚀
Gebrauchte und neue Gabelstapler mit Qualitätsgarantie – FT LOGISTICS 🏆
Einsatzbereit. Ohne Kompromisse.
Dieser COMBILIFT C3000STE ist nicht nur eine Maschine – er ist die Sicherheit, dass Ihre Logistik reibungslos, zuverlässig und ohne Ausfallzeiten funktioniert.
Gebaut für anspruchsvollste Einsatzbedingungen und vollständig technisch sowie optisch überholt, präsentiert sich der Stapler wie neu und ist sofort einsatzbereit. 💼✨
Wichtigste technische Daten 📊
Baujahr: 2019
Betriebsstunden: 2093
Antrieb: Elektrisch ⚡
Tragfähigkeit: 3000 kg
Mast: Triplex – 6100 mm
Dkedpfezccp Sjx Ap Hsn
Gabelpositionierer: 3500 mm | Gabeln: 1000 / 1200 mm
Reifen: Vollgummi (100 %)
Technischer Zustand: 5/5 – nach großem Service
Optischer Zustand: überholt, korrosionsfrei, wie neu
Höhe: 2650 mm | Länge: 2100 mm | Breite: 2950 mm
Gesamthöhe: 2800 mm
Reifen: Vollgummi – Vorderachse: 405 / 305 – 260 | Hinterachse: 23 x 10 – 12
Freihub: 1900 mm
Vollständig beheizte Kabine
Führungsrollensystem
Ideal geeignet für 🏗️📦
Lager mit schmalen Gängen
Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
Handling von Langgut
Innen- und Außeneinsatz
FT LOGISTICS – Qualität, hinter der wir stehen. Service, dem Sie vertrauen können. 🤝
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC7000 DIESEL DUPLEX 4700 POSITIONER TOP1
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2012, godziny pracy: 936 h, ładowność: 7 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 700 mm, wolny skok podnoszenia: 2 100 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 3 400 mm, producent silników: KUBOTA V3800-T, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 600 mm, długość wideł: 1 250 mm, szerokość wideł: 200 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 23x10-12, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 400/60-15, masa całkowita: 18 500 kg, masa własna: 11 500 kg, całkowita wysokość: 2 650 mm, całkowita długość: 2 500 mm, całkowita szerokość: 2 800 mm, kolor: zielony, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, COMBILIFT C7000 – 2012 | 936 MTH | DIESEL | DUPLEX 4700 mm
Ready to work from day one – no investment, no risk
---
### Why this forklift?
Are you looking for a machine that will not stop your production? ⚙️
This COMBILIFT C7000 is a proven unit after a full service – ready to operate immediately, with no hidden costs.
✔ after major service (oils, filters, full inspection)
✔ technical & visual condition: like new
✔ only 936 MTH – very low usage
✔ new tyres – no additional investment
---
### Key specifications
✔ Capacity: 7000 kg
✔ Drive: Diesel
✔ Mast: Duplex – 4700 mm
✔ Fork positioner: 1600 mm
✔ Forks: 1250 mm
✔ Full heated cabin
---
### Technical details
✔ Year: 2012
✔ Weight: 11500 kg
✔ Load centre: 600 mm
✔ Lifting height: 4700 mm
✔ Free lift: 2100 mm
✔ Dimensions:
* Length: 2500 mm
* Width: 2800 mm
* Height: 2650 mm
✔ Tyres: super elastic – new
✔ Equipment: cabin, fork positioner
✔ Condition:
* Technical: 5/5
* Visual: like new, no corrosion
---
### Ideal for
✔ narrow aisles
✔ timber, steel & pipe industry
✔ long loads
✔ indoor & outdoor use
---
### What you get
Not just a used forklift – but a ready-to-work machine:
✔ fully tested before sale
✔ ready for immediate use
✔ online presentation available
✔ transport available
---
### Why FT LOGISTICS?
Dkodpfxozccprs Ap Hen
We deliver machines that work – not stay in service. 🚀
✔ 100+ machines available
✔ in-house service & preparation
✔ experience across Europe
✔ hundreds of satisfied clients
---
---
COMBILIFT C7000 – 2012 | 936 MTH | DIESEL | DUPLEX 4700 mm
Sofort einsatzbereit – keine Investitionen, kein Risiko
---
### Warum diese Maschine?
Suchen Sie eine Maschine, die Ihre Produktion nicht unterbricht? ⚙️
Dieser COMBILIFT C7000 ist ein geprüftes Gerät nach vollständigem Service – sofort einsatzbereit, ohne versteckte Kosten.
✔ großer Service durchgeführt (Öle, Filter, komplette Prüfung)
✔ technischer & optischer Zustand: wie neu
✔ nur 936 MTH – sehr geringe Nutzung
✔ neue Reifen – keine Zusatzkosten
---
### Technische Eckdaten
✔ Tragfähigkeit: 7000 kg
✔ Antrieb: Diesel
✔ Duplexmast – 4700 mm
✔ Gabelversteller: 1600 mm
✔ Gabeln: 1250 mm
✔ Vollkabine beheizt
---
### Details
✔ Baujahr: 2012
✔ Gewicht: 11500 kg
✔ Lastschwerpunkt: 600 mm
✔ Hubhöhe: 4700 mm
✔ Freihub: 2100 mm
✔ Abmessungen:
* Länge: 2500 mm
* Breite: 2800 mm
* Höhe: 2650 mm
✔ Reifen: Superelastik – neu
✔ Ausstattung: Kabine, Gabelversteller
✔ Zustand:
* Technisch: 5/5
* Optisch: wie neu, ohne Korrosion
---
### Ideal für
✔ schmale Gänge
✔ Holz-, Stahl- und Rohrindustrie
✔ Langguttransport
✔ Innen- und Außeneinsatz
---
### Was Sie kaufen
Keine „gebrauchte Maschine“, sondern:
✔ vollständig getestet
✔ sofort einsatzbereit
✔ Online-Präsentation möglich
✔ Transport möglich
---
### Warum FT LOGISTICS?
Wir liefern Maschinen, die arbeiten – nicht in der Werkstatt stehen. 🚀
✔ über 100 Maschinen verfügbar
✔ eigener Service
✔ europaweite Erfahrung
✔ viele zufriedene Kunden
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCBE2500 TRIPLEX 4900 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2016, godziny pracy: 4 395 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 4 900 mm, wolny skok podnoszenia: 1 380 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 250 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16X7X10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22X10-12, masa całkowita: 9 700 kg, masa własna: 7 200 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, ## 🚜 COMBILIFT CBE2500 – 2016
⚡ 4395 Hours | ELECTRIC | TRIPLEX 4900 mm | Fork Positioner | Side Shift | Free Lift
Professionally prepared and fully serviced COMBILIFT CBE2500, ready to work from day one — no additional investment, no hidden costs. ✅
The machine is in excellent technical and visual condition. It has undergone a complete service, including oils, filters, and a full inspection of all components. With only 4395 operating hours and brand-new tires, this forklift is fully prepared for immediate operation. 🔧
### 📋 Key Specifications
* ⚖️ Capacity: 2500 kg
* ⚡ Fuel type: Electric
* 📏 Mast: Triplex 4900 mm
* 🔩 Fork Positioner: 1400 mm
* 📐 Fork Length: 1200 mm
* 🚪 Open cabin
* ↔️ Side Shift
* ⬆️ Free Lift
### 🛠️ Technical Data
📅 Year of manufacture: 2016
⏱️ Operating hours: 4395 h
⚖️ Load center: 600 mm
🏋️ Truck weight: 7200 kg
### 📐 Dimensions
* 📏 Height: 2250 mm
* 📏 Length: 1550 mm
* 📏 Width: 1500 mm
* 📏 Overall mast height: 2250 mm
### 🛞 Tires
New super elastic tires (100%) ✅
* Front: 16 X 7 X 10 1/2
* Rear: 22 X 10 X 16
### ⭐ Machine Condition
* 🔧 Technical condition: 5/5 – fully serviced
* ✨ Visual condition: refurbished, corrosion-free, like new
### 🏭 Ideal Applications
* 📦 Warehouses with narrow aisles
* 🌲 Timber, steel, and pipe industries
* 📏 Handling long loads
* 🏢 Indoor and outdoor operations
### 🤝 What You Are Buying
This is not just a “used forklift.”
It is a professionally prepared and fully tested machine:
* ✅ fully inspected before sale,
* 🚀 ready for immediate operation,
* 💻 live online presentation available,
Dkedpfx Ajzccn Uop Hen
* 🚚 direct delivery to your company possible.
### 🏆 FT LOGISTICS
We deliver forklifts that work — not machines that spend time in service.
* 📦 Over 100 machines available
* 🔧 In-house service and technical preparation
* 🌍 Experience across Europe
* 🤝 Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us today for more information.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCBE3000 TRIPLEX 6500 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 5 990 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 6 500 mm, wolny skok podnoszenia: 1 918 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 840 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 200 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16X7X10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22X10-12, masa całkowita: 10 200 kg, masa własna: 7 200 kg, całkowita wysokość: 225 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, ## 🚜 COMBILIFT CBE3000 – 12/2017
⚡ 5990 Hours | ELECTRIC | TRIPLEX 6500 mm | Fork Positioner | Side Shift | Free Lift
Professionally prepared and fully serviced COMBILIFT CBE3000, ready to work from day one — no additional investment, no hidden costs. ✅
The machine is in excellent technical and visual condition. It has undergone a complete service, including oils, filters, and full inspection of all components. With only 5990 operating hours and brand-new tires, this forklift is ready for immediate implementation. 🔧
### 📋 Key Specifications
* ⚖️ Capacity: 3000 kg
* ⚡ Fuel type: Electric
Dkedpfxjzccnuo Ap Hon
* 📏 Mast: Triplex 6500 mm
* 🔩 Fork Positioner: 1400 mm
* 📐 Fork Length: 1200 mm
* 🚪 Open cabin
* ↔️ Side Shift
* ⬆️ Free Lift
### 🛠️ Technical Data
📅 Year of manufacture: 2017
⏱️ Operating hours: 5990 h
⚖️ Load center: 600 mm
🏋️ Truck weight: 7200 kg
### 📐 Dimensions
* 📏 Height: 2250 mm
* 📏 Length: 1550 mm
* 📏 Width: 1500 mm
* 📏 Overall mast height: 2840 mm
### 🛞 Tires
New super elastic tires (100%) ✅
* Front: 16 X 7 X 10 1/2
* Rear: 22 X 10 X 16
### ⭐ Machine Condition
* 🔧 Technical condition: 5/5 – fully serviced
* ✨ Visual condition: refurbished, corrosion-free, like new
### 🏭 Ideal Applications
* 📦 Warehouses with narrow aisles
* 🌲 Timber, steel, and pipe industries
* 📏 Handling long loads
* 🏢 Indoor and outdoor operations
### 🤝 What You Are Buying
This is not just a “used forklift.”
It is a professionally prepared and fully tested machine:
* ✅ fully inspected before sale,
* 🚀 ready for immediate operation,
* 💻 live online presentation available,
* 🚚 direct delivery to your company possible.
### 🏆 FT LOGISTICS
We deliver forklifts that work — not machines that spend time in service.
* 📦 Over 100 machines available
* 🔧 In-house service and technical preparation
* 🌍 Experience across Europe
* 🤝 Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us today for more information.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCB3000 GAS DUPLEX 4000MM POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2011, godziny pracy: 6 687 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 600 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 670 mm, producent silników: GM, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 070 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 40 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 X 7 X 10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22 X 10 X 16, masa całkowita: 9 500 kg, masa własna: 6 500 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, 🚜 COMBILIFT CB3000 – 2011 | 6,687 HOURS | LPG | DUPLEX 4000 mm | FORK POSITIONER | SIDE SHIFT 🚜
🔥 Ready to work from day one – no additional investment, no risk. 🔥
## ✅ Why choose this forklift?
Looking for a machine that will keep your operation running without downtime?
This COMBILIFT CB3000 is a proven and fully serviced machine — ready for immediate use with no hidden costs.
✔ Fully serviced (oils, filters, complete inspection of all components)
✔ Technical and visual condition: like new
✔ Only 6,687 operating hours – genuinely low usage
✔ New tires – no additional investment required
## ✅ Key Specifications
✔ Capacity: 3,000 kg
✔ Fuel type: LPG
✔ Mast: Duplex – 4,000 mm
✔ Fork Positioner: 1,400 mm
✔ Fork Length: 1,070 mm
✔ Open cabin
## ✅ Full Technical Specification
### 🔹 General Information
✔ Year of manufacture: 2011
✔ Operating hours: 6,687
✔ Capacity: 3,000 kg
✔ Load center: 600 mm
✔ Truck weight: 6,500 kg
### 🔹 Mast & Lifting
✔ Mast type: DUPLEX
✔ Lifting height: 4,000 mm
### 🔹 Forks & Attachments
✔ Fork Positioner: 1,400 mm
✔ Fork Length: 1,070 mm
### 🔹 Dimensions
✔ Height: 2,250 mm
✔ Length: 1,550 mm
✔ Width: 1,500 mm
✔ Overall mast height: 2,670 mm
### 🔹 Drive & Tires
✔ Tires: Super elastic (100%) – NEW
✔ Front tires: 16 X 7 X 10 1/2
✔ Rear tires: 22 X 10 X 16
## ✅ Equipment
✔ Open cabin
✔ Fork positioner
✔ Side shift
## ✅ Condition
✔ Technical condition: 5/5 – fully serviced
✔ Visual condition: refurbished, like new, corrosion-free
## ✅ Ideal for
✔ Warehouses with narrow aisles
✔ Timber, steel, and pipe industries
✔ Handling long loads
✔ Indoor and outdoor applications
## ✅ What You Are Buying
You are not buying a “used forklift.”
You are buying a professionally prepared and fully tested machine:
✔ Every forklift undergoes complete testing before sale
✔ Ready for immediate implementation
✔ Online live presentation available
✔ Delivery directly to your company available
## ✅ Delivery & Support
🚛 Transport across Europe
💼 Comprehensive logistics service
💳 Leasing and financing assistance
🛠 After-sales support
## ✅ Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work — not machines that spend time in service.
✔ Over 100 machines available
✔ In-house service and equipment preparation
✔ Experience across Europe
✔ Hundreds of satisfied customers
📞 Contact us today
FT LOGISTICS – Quality we stand behind. Service you can trust.
Dodpfezccnbsx Ap Hskn
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftC3000 DIESEL TRIPLEX 4900 POSITIONER
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 3 603 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 900 mm, wolny skok podnoszenia: 1 550 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 300 mm, producent silników: KUBOTA, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 200 mm, długość wideł: 1 150 mm, szerokość wideł: 150 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16X7-10, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 23X10-12, masa całkowita: 8 200 kg, masa własna: 5 200 kg, całkowita wysokość: 2 350 mm, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 2 250 mm, kolor: zielony, model silnika: V1505-T, Wyposażenie: Oznakowanie CE, kabina, napęd na wszystkie koła, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, -- USED FORKLIFTS WITH QUALITY GUARANTEE – FT LOGISTICS --
🔧 Years of experience | 🛠️ Own service & paint shop | 🤝 Professional advice | 🚛 Own transport | 📞 After-sales support
Looking for a forklift you can rely on?
We are a trusted dealer of new and used forklifts with many years of tradition. We serve customers all over Europe – from small businesses to international industrial plants. Our forklifts are more than just machines – they’re a guarantee that your logistics will run smoothly and reliably.
What makes us stand out?
✅ Every forklift undergoes a full technical service (inspection, testing, filter and oil replacement, regeneration of key components)
✅ Option for full UDT certification upon request
✅ Own paint shop & service workshop – forklifts refined both technically and visually
✅ Europe-wide transport with our trained drivers
✅ Operator training upon delivery + functional test at the customer’s site
✅ Technical and service support after purchase – we are here even post-transaction
✅ Possibility to see and test the machine at our facility – you’re welcome!
✅ Hundreds of satisfied customers across Europe – join those who trusted us
✅ Financing assistance – cooperation with most leasing companies
✅ Invoice in EUR or PLN – according to client’s preference
IN OFFER:
COMBILIFT C3000 – 4-way forklift
✅ Year of production: 2013
✅ Hours worked: 3603 mth
✅ Drive: Diesel
✅ Capacity: 3000 kg
✅ Mast: Triplex – 4900 mm
✅ Fork positioner 1200 mm | Forks 1150 mm
✅ Superelastic tires – 100% condition
✅ Technical condition: Excellent – after major service
✅ Visual condition: Well-maintained, no corrosion, work-ready
✅ Free lift: 1550 mm
Dksdpfxszccm Ds Ap Hon
📏 Dimensions:
Height: 2350 mm
Overall length: 2300 mm
Width: 2250 mm
Positioner width: 1200 mm
Construction height: 2300 mm
Perfect for:
🏭 Warehouses with narrow aisles
🌲 Wood, steel, and pipe industries
📦 Handling long loads
⚙️ Work both indoors and outdoors
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy czterokierunkowy
CombiliftCB3000 GAS TRIPLEX 4900 FREE-LIFT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2011, godziny pracy: 6 686 h, ładowność: 3 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 900 mm, wolny skok podnoszenia: 1 320 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 250 mm, producent silników: GM, typ przekładni: hydrostat, szerokość karetki wideł: 1 400 mm, długość wideł: 1 070 mm, szerokość wideł: 120 mm, grubość wideł: 50 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16x7x10 1/2, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 22x10x16, masa całkowita: 9 500 kg, masa własna: 6 500 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 500 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, napęd na wszystkie koła, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, wysięgnik regulowany, COMBILIFT CB3000 – 2011 | 6686 MTH | GAS | TRIPLEX 4900 mm
🚀 Ready to work from day one – no investment, no risk
✅ Why this forklift?
Looking for a machine that won’t stop your production?
This COMBILIFT CB3000 is a proven unit after a full service –
just get in and start working. No hidden costs.
✔ 🔧 fully serviced (oils, filters, full inspection)
✔ ✨ technical and visual condition: like new
✔ ⏱ only 6686 operating hours – genuinely low usage
✔ 🛞 new tyres – no additional investment required
✅ Key parameters
⚖️ Capacity: 3000 kg
⛽ Drive: GAS
📏 Mast: Triplex – 4900 mm
🔄 Fork positioner: 1400 mm
📦 Forks: 1070 mm
🪟 Cabin: open / front and overhead glass
✅ Full technical specification
Basic data:
📅 Year of manufacture: 2011
Dksdpfx Aszccmwop Hsn
⏱ Operating hours: 6686 MTH
⚖️ Capacity: 3000 kg
📍 Load center: 600 mm
⚙️ Weight: 6500 kg
Mast & lifting:
📏 Mast type: Triplex
⬆️ Lifting height: 4900 mm
🔓 Free lift: 1320 mm
Forks & attachments:
🔄 Fork positioner: 1400 mm
📦 Forks: 1070 mm
Dimensions:
📐 Height: 2250 mm
📐 Length: 1550 mm
📐 Width: 1500 mm
📐 Overall height: 2250 mm
Chassis:
🛞 Tyres: superelastic (100%) – new
Front: 16x7x10 1/2
Rear: 22x10x16
Equipment:
🪟 Open cabin
🔄 Side shift
🔧 Fork positioner
🔓 Free lift
Condition:
✅ Technical: 5/5 – fully serviced
✨ Visual: refurbished, like new, no corrosion
✅ Ideal for:
✔ 🏭 narrow aisle warehouses
✔ 🪵 timber, steel and pipe industries
✔ 📦 handling long loads
✔ 🌦 indoor and outdoor operations
✅ What you are really buying
You are not buying a “used forklift”.
You are buying a fully prepared, ready-to-work machine:
✔ 🔍 each unit is fully tested before sale
✔ 🚀 ready for immediate deployment
✔ 💻 live online presentation available
✔ 🚛 delivery directly to your company
✅ Delivery & support
🚛 Transport across Europe
📦 Full logistics service
💰 Leasing / financing support
🤝 After-sales support
✅ Why FT LOGISTICS?
We supply forklifts that work – not sit in service.
✔ 📊 over 100 machines available
✔ 🔧 in-house service and preparation
✔ 🌍 experience across Europe
✔ ⭐ hundreds of satisfied customers
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "naciśnij cztery filar"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.
Używana Naciśnij Cztery Filar (2 136)
Przeszukaj bazę danych Machineseeker już teraz i skorzystaj z ponad 200 000 ogłoszeń maszyn używanych.Przeglądaj najpopularniejsze nazwy maszyn:
- Cztery Droga Narzędzia Post
- Cztery Głowy
- Ffd Silnika
- Maszyny Dozujące
- Maszyny Dziewiarskie
- Maszyny Dziewiarskie Długi
- Maszyny Klejenia Forniru
- Maszyny Zawijające Sprężyny
- Naciśnij

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc











































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































