Używane Ex Lampa Do Wstrzykiwań Pokój na sprzedaż (17 441)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Fazowarka do rur FEIN / GF RA4 – ukosowarka do rur
FEIN / GF RA4 – ukosowarka do rurFazowarka do rur FEIN / GF RA4 – ukosowarka do rur
Zadzwoń
Stan: używany, Na sprzedaż profesjonalna fazowarka do rur / ukosowarka firmy FEIN z głowicą GF (Georg Fischer) Typ RA4 zamontowana na solidnym stojaku warsztatowym do obróbki rur.
Urządzenie służy do fazowania końców rur przed spawaniem – przygotowanie krawędzi pod spaw typu V.
Sprzęt przemysłowy używany w warsztatach rurociągowych, instalacjach przemysłowych oraz przy budowie instalacji technologicznych.
Maszyna jest bardzo solidnej konstrukcji, wykonana w Niemczech.
Możliwość wygodnej pracy dzięki stabilnemu stojakowi.
Dane techniczne
• Producent napędu: FEIN – Made in Germany
• Model: 680 CB1641
• Moc: 1600 W
• Zasilanie: 200–240 V
• Częstotliwość: 50–60 Hz
• Prąd: 8.8 A
• Obroty: 150–270 obr./min
Głowica
• Producent: Georg Fischer (GF)
• Typ: RA4
Zastosowanie
• fazowanie rur
Fgedoyt Ifgspfx Ab Hjc
• przygotowanie rur do spawania
• prace rurociągowe
• warsztaty spawalnicze
• instalacje przemysłowe
Stan wizualny i techniczny widoczny na zdjęciach.
Solidna maszyna przemysłowa.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4
URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Zalety GF4:
większy zakres pracy,
szczęki mocujące wykonane z aluminium,
silnik pozwalający na cięcie rur z bardzo twardych materiałów,
zredukowanie wagi maszyny o 30% dzięki nowej sylwetce korpusu,
laserowy wskaźnik miejsca cięcia,
nowa ergonomiczna rękojeść,
kabel z krętlikiem i szybkozłączem.
Maszyna GF4 może pracować z modułem automatycznego obrotu AVM.
Dane techniczne :
Średnica zewnętrzna rury [mm] 12 - 120
Grubość ścianki rury [mm] 1 - 9
Średnica wew. rury (śr. piłki 63) [mm] min. 21
Średnica wew. rury (śr. piłki 68) [mm] min. 16
Średnica wew. rury (śr. piłki 80) [mm] min. 4
Wbudowany elektroniczny regulator obrotów 65 - 215 obr/min
Moc 1.8 kW bez AVM / 1.9 kW z AVM, 200-240 V, 50/60 Hz,
Klasa ochrony II
Poziom wibracji (EN 2662, cz. 1) 2.5m/s2
Poziom hałasu 79 dB (A)
Urządzenia serii GF są orbitalnymi przecinarkami do rur i kolan. Obcinane rury mocowane są w samocentrującym, pryzmatycznym imadle, co zapobiega ich deformacji. Za pomocą łatwo obsługiwanych mechanizmów nastawiana jest szybko średnica rury oraz - w zależności od rodzaju materiału - prędkość obrotowa narzędzia. Urządzenie tnące prowadzi się ręcznie przekręcając wokół rury, a elektrycznie napędzana piłka tnie rurę lub ukosuje jej krawędź.
Fgsdpsym Unzofx Ab Hoc
Jest to metoda cięcia planetarnego wprowadzona przez firmę Georg Fischer.
Cięcie orbitalne jest cięciem oszczędzającym czas i koszty:
Cięcie prostopadłe, płaskie i bez zadziorów
Końce rur są przygotowane do wielu technik łączenia bez konieczności dodatkowych obróbek.
Skrawanie na zimno
Bez przegrzania, przez co unikamy korozji międzykrystalicznej mogącej powodować pękanie materiału.
Szybkie cięcie
Oszczędność czasu i pieniędzy
Ukosowanie krawędzi rur
Końcówki rur mogą być ukosowane jednocześnie z procesem cięcia lub oddzielnie
Części dostępne jako opcja (dodatkowe)
Maszyny GF i RA mogą być dostarczone z modułem automatycznego obrotu AVM lub ręcznego MVM.
Moduł AVM w sposób ciągły monitoruje prędkość cięcia zależnie od momentu obrotowego i ustawionych parametrów.
Moduł MVM z przekładnią kołową i uchwytem realizuje obrót głowicy maszyny z tą samą prędkością i bez wysiłku.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
ErgoPack 725E automat do spinania palet
ErgoPack 725E automat do spinania paletErgoPack 725E automat do spinania palet
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaz profesjonalny system do spinania ladunkow na paletach renomowanej niemieckiej firmy ErgoPack.
Model 725E to w pelni elektryczne urzadzenie ulatwiajace bezpieczne i szybkie spinanie palet bez potrzeby schylania sie – idealne do magazynow, logistyki oraz produkcji.
Fjdpfx Aeyw Iagob Hsgc
NAJWAZNIEJSZE ZALETY
automatyczne prowadzenie tasmy wokol palety
sterowanie elektryczne 24V
tryby pracy AUTO MAN SOFT
regulacja napiecia tasmy
maksymalna sila napinania do 2500N
ergonomiczna obsluga bez wysilku dla operatora
mobilna konstrukcja na kolach
szwajcarska jakosc wykonania (Swiss Made komponenty)
DANE TECHNICZNE
Producent ErgoPack Deutschland GmbH
Model 725E
Zasilanie 24V DC
Max napiecie tasmy 2500N
Stan uzywany w dobrym stanie technicznym
W zestawie ladowarka
STAN
Urzadzenie w pelni kompletne.
Nosi normalne slady uzytkowania wynikajace z pracy.
Panel sterowania dziala, maszyna gotowa do pracy.
ZASTOSOWANIE
magazyny
centra logistyczne
produkcja
transport i pakowanie palet
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rozłupywacz skał
Łupiarka do kamienia, granitu
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam łupiarkę do kamienia lub granitu.
- serwisowana, brak wycieków w stanie bdb.
Na sprzedaż: Obolith Steinwerke GmbH – prasa półautomatyczna z transporterem rolkowym
Oferuję bardziej zaawansowaną prasę hydrauliczną z automatycznym odbiorem przez przenośnik rolkowy, idealną do seryjnej produkcji prefabrykatów betonowych.
Specyfikacja:
• Producent: Obolith Steinwerke GmbH
• Model: Z transporterem rolkowym
• Napis firmowy: “Stein-reich an Ideen”
• Obsługa nożna (pedał startu)
Fgodpewpxzfjfx Ab Hjc
• Wyłącznik bezpieczeństwa i zewnętrzny sterownik
• Napęd elektryczno-hydrauliczny
• Solidna rama, przeznaczona do intensywnej eksploatacji
Idealna do automatyzacji procesów produkcji bloczków, pustaków, krawężników.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rozłupywacz skał
Łupiarka do kamienia i granitu
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję używaną prasę hydrauliczną renomowanej marki Obolith, przeznaczoną do produkcji elementów betonowych, takich jak pustaki, bloczki, cegły itp.
Dane techniczne:
• Producent: Obolith
• Typ: Prasa hydrauliczna / wibroprasa
• Napęd: Elektryczno-hydrauliczny
Fsdjwpxynjpfx Ab Hsgc
• Stan: Używana, sprawna
• Zasilanie: 400V
• Solidna, stalowa konstrukcja
• Wbudowana forma (możliwość wymiany na inną)
• Pulpit sterowniczy z wyłącznikiem awaryjnym
• Możliwość uruchomienia na miejscu
Odkryj więcej używanych maszyn
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędziKELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Precyzyjny przyrząd pomiarowo-ustawczy do narzędzi CNC renomowanej marki KELCH – model Trabant 271-2/M. Wyposażony w system pomiaru długości i średnicy z optyką oraz monitorem KELCH Pico LCD A23 i elektroniką Heidenhain ND1202T Tool-Chek. Stan bardzo dobry, urządzenie kompletne i sprawne. Dane techniczne i wyposażenie: • Producent: KELCH GmbH + Co. Werkzeugmaschinenfabrik, Niemcy • Model: Trabant 271-2/M • Rok produkcji: 2000 • Jednostka pomiarowa: KELCH Pico LCD (Version A23) • System odczytu: Heidenhain ND1202T Tool-Chek • Zasilanie: 230V / 50–60Hz / 1000 VA • Optyka z kamerą pomiarową i ekranem LCD • Stół obrotowy z uchwytami i systemem regulacji w dwóch osiach • Zakres pomiarowy osi X/Z: do ok. 400 mm • Sterowanie osi z pulpitu KELCH (panel joystick + klawiatura funkcyjna) • Odczyt cyfrowy, menu w języku niemieckim i angielskim • W zestawie oryginalne dokumenty i komplet przyłączy Stan: • Używany, w pełni sprawny • Bardzo czysty egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego • Wszystkie osie pracują płynnie, ekran reaguje poprawnie • Gotowy do pracy Opis funkcjonalny: KELCH Trabant 271-2/M służy do szybkiego i precyzyjnego ustawiania narzędzi skrawających przed montażem w obrabiarce CNC. System optyczny z ekranem Pico LCD umożliwia pomiar długości, średnicy i geometrii narzędzia w trybie wizualnym. Idealny do kontroli i ustawiania frezów, noży tokarskich, wierteł oraz narzędzi specjalnych.
Fedpfx Aboxn Ax As Hegc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędziPRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Urządzenie do precyzyjnego ustawiania, pomiaru i kontroli narzędzi skrawających CNC. System z kamerą optyczną EZset i oprogramowaniem EZvision (Image Controller 1). Stan bardzo dobry, kompletne, gotowe do pracy. Dane techniczne i wyposażenie: • Model: PRECIsset 400 • Producent systemu pomiarowego: EZset GmbH & Co. KG, Niemcy • Ekran sterujący: Image Controller 1 • Oprogramowanie: EZvision • Wersja dokumentacji: 1.1.1 (18.08.2006) • Zakres pomiarowy osi X / Z: do 400 mm • Kamera z systemem przetwarzania obrazu • Funkcja pomiaru krawędzi, długości i średnicy narzędzia • Możliwość zapisu i wydruku wyników • Gniazda USB i RS • Zasilanie: 12 V DC, 40 VA • Rok produkcji ok. 2018–2019 • W komplecie oryginalna dokumentacja techniczna PRECITOOL Stan: • Używany, w pełni sprawny • Ekran działa prawidłowo • Oś Längsachse / Querachse referencjonują się poprawnie • Zadbany egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego Opis funkcjonalny: PRECIsset 400 pozwala na szybkie i powtarzalne ustawianie narzędzi przed obróbką CNC. System wizyjny EZset umożliwia analizę geometrii ostrza i kontrolę zużycia narzędzi. Wysoka dokładność pomiaru dzięki stabilnej kolumnie i optyce przemysłowej.
Fgsdoxn Awxopfx Ab Hoc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
KUPFERMUHLE 60 na 5 głowic 60cm do bali
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7640
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
Fgedpfx Absy Sny Aj Hec
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 2 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 15kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- docisk boczny na wprowadzeniu
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, zębaty
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 200mm 15kW
2) pionowe lewe 200mm 15kW
- wrzeciono pionowe lewe regulowane elektrycznie prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 160mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 35mm
- na wyprowadzeniu: 2 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 12,8/16,3/20/25,6/32,6/40m/min
- silnik posuwu 8kW
- średnice króćca odciągu 2×120, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2980x1980x1800mm
- waga około 3500kg
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15920 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Nauen
432 km
Linia napełniania Logdos Späth K-DOS.FAL 40EX
Abfüllanlage Logdos SpäthTyp K-DOS.FAL 40EX
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Automatyczna maszyna do napełniania Logdos Späth GmbH
Fodpfx Absiyytqs Hjgc
Typ K-DOS.F/AL 40/ EX
do napełniania płynów do wiader, hoboków, IBC i beczek
EX protected
mobilny, poruszający się na rolkach
kompaktowe wymiary: 3m x 2m x 2m (LxWxH)
programowalna oś X/Y i wzór palety
Stan bardzo dobry, bezpośrednio z produkcji!!!
Ogłoszenia
Częstochowa
126 km
Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania
Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania
Zadzwoń
Stan: nowe, Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania kartonów
Fgodpfx Abjy H Ex Se Hsc
LogComp / Bedo
Ogłoszenia
Leezen
635 km
Samochód do przewozu bydła
MERCEDES-BENZ2651 STX 4 Pferde DOP. POP-OUT+POP-UP EXKLUSIVE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 2 500 km, moc: 375 kW (509,86 KM), pierwsza rejestracja: 10/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 26 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, hamulce: retarder, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, Wyposażenie: ABS, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, MB ACTROS 2651 GIGA STX EKSKLUZYWNY HORSETRUCK na 4 konie
4 konie, boczna i tylna rampa, slide-out, pop-up, kuchnia na dole, schowek pod częścią mieszkalną, schowki wokół ciężarówki, agregat prądotwórczy 6 kW na olej napędowy, 550 litrów świeżej wody, 300 litrów ścieków, 5-6 miejsc do spania, salon, bardzo duże łóżko nad łazienką, tylne drzwi wejściowe, monitoring wideo oraz monitorowanie temperatury w części dla koni.
Klimatyzacja postojowa LG, ogrzewanie wodne Kabola z ogrzewaniem podłogowym, zmywarka, 2x TV/SAT, szlachetne drewno, 2 dodatkowe łóżka dla personelu w części dla koni, łazienka, prysznic, WC, klimatyzacja, kuchnia, skórzany zestaw wypoczynkowy, mikrofalówka, lodówka i zamrażarka, zewnętrzna szafa na siodła, wyciągarka, tempomat, felgi aluminiowe, nawigacja, zawieszenie pneumatyczne, skrętna tylna oś, hak holowniczy i wiele więcej.
Błędy i wcześniejsza sprzedaż zastrzeżone.
* SPRZEDAŻ NETTO MOŻLIWA.
* Najlepsze oferty leasingowe.
Lokalizacja i oględziny naszych pojazdów:
Fgjdpfovha Rmjx Ab Hoc
STX HORSETRUCKS GERMANY
Hamburgerstrasse 65
23816 Leezen
Sprzedaż i serwis wszystkich marek w zakresie transportu koni i przyczep.
Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania z Richardem Theurerem / Andreasem Theurerem.
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Kontener hakowy
DOMINEX ABP 1,5/6 Abrollplattform 6000mm
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, kolor: pomarańczowy, masa całkowita: 15 000 kg, maksymalna waga ładunku: 13 390 kg, masa własna: 1 610 kg, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 550 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 6 000 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 mm, typ przekładni: inny, kabin kierowcy: inny, Lokalizacja pojazdu: Bovenden, uchwyty do mocowania. Zabudowa: platforma rolkowa. DANE AKCESORIÓW BEZ GWARANCJI, zastrzeżenie zmian, sprzedaży pośredniej i pomyłek!
Fgjdpfx Asyhc Apeb Hjc
Ogłoszenia
Pöttmes
683 km
Furgon
MANTGE 3.180 Doka L3 Next Level SmartLink Tempomat
Zadzwoń
Stan: nowe, moc: 130 kW (176,75 KM), rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 396 kg, maksymalna waga ładunku: 1 104 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozmiar opony: 205/75 R16C, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 3 640 mm, Emisje CO₂: 265 g/km, zużycie paliwa (miejski): 13 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 8,5 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 10,1 l/100km, kolor: biały, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 7, całkowita długość: 6 204 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 20 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 2 700 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Rok budowy: 2026, rozmiar przedniej opony: 205/75 R16C, rozmiar tylnej opony: 205/75 R16C, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, zaczep do przyczepy, MAN TGE 3.180 DOKA platforma 2.0 TDI 130 kW/177 KM Nowy model Next Level – Facelift Nowy pojazd w dostawie na lipiec (na zdjęciach przykładowych pojazd L4) Wymiary przestrzeni ładunkowej: 2.700 x 2.040 mm (dł. x szer.) Rozstaw osi: 3.640 mm Dopuszczalna masa całkowita: 3.500 kg Lakier: 638EA Candy-biały 631ZK Klimatyzacja Climatic w kabinie kierowcy 639IN Pakiet platforma 630DB Hak holowniczy 633NF MAN MediaVan (10,4 cala) 639H5 Radio MAN Media Van z 4 głośnikami 632R1 MAN Smart Link – nawigacja przez Apple CarPlay & Android Auto Indukcyjna ładowarka do smartfona 632KM Kamera cofania 'Rear View' 637CL Cyfrowy odbiór radia (DAB+) 632RE Cyfrowy zestaw wskaźników – wirtualny kokpit 632OE Wielofunkcyjna kierownica 632PC Głośniki z przodu i z tyłu 637LC Przygotowanie do telefonu Bluetooth 635PE Keyless Go 630LU Asystent hamowania awaryjnego 631EK Czujniki parkowania przód i tył 631RF Tempomat 632JB Informacja o znakach drogowych 632RM Asystent uwagi i zmęczenia 636MB Aktywny asystent pasa ruchu 636OC Inteligentny asystent prędkości 630OC Elektroniczny hamulec postojowy 630EC Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera 634PD Siedzenie ‘Comfort’ z lewej strony 634RH Podwójna kanapa pasażera z prawej, ze schowkiem i składanym środkowym oparciem 631GG Kanapa czteroosobowa w drugim rzędzie 631BH Pakiet zawieszenia/tłumienia i stabilizacji 4 633KD Pokrywa koła środkowa 633YB Koło zapasowe (felga stalowa) z oponą 633YK Opony całoroczne 639HU Zapasowe koło z oponą, stalowe, oraz zestaw narzędzi i lewarek 633RK Wskaźnik ciśnienia w oponach 631IJ Dzienne światła z asystentem świateł 635KL Przełącznik trybu pracy wycieraczek z czujnikiem deszczu i światła 635AC Boczny marker oświetleniowy 631MB Zaawansowane wyciszenie wnętrza 632FK Samościemniające się lusterko wewnętrzne 639HK Tylna szyba 630GB Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane 630EM Półka dachowa z przegrodami, dwoma wnękami DIN i lampką do czytania 635AL 2 kluczyki z pilotem 635PA Centralny zamek z pilotem 630BN Asystent ruszania pod górę 631UB Schowek na rękawiczki...
Fgjdpfx Asy Ihm Ueb Hsc
Ogłoszenia
Pöttmes
683 km
Furgon
MANTGE 3.180 Doka L3 Next Level SmartLink Tempomat
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 04/2026, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 396 kg, maksymalna waga ładunku: 1 104 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozmiar opony: 205/75 R16C, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 3 640 mm, następna inspekcja (TÜV): 04/2028, Emisje CO₂: 265 g/km, zużycie paliwa (miejski): 13 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 8,5 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 10,1 l/100km, kolor: biały, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 7, całkowita długość: 6 204 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 20 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 2 700 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Rok budowy: 2026, rozmiar przedniej opony: 205/75 R16C, rozmiar tylnej opony: 205/75 R16C, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, zaczep do przyczepy, MAN TGE 3.180 DOKA platforma skrzyniowa 2.0 TDI 130KW/177KM Nowy model Next Level - Facelift Nowy pojazd w dostawie na lipiec (Tu zdjęcia poglądowe wersji L4) Wymiary przestrzeni ładunkowej: 2.700 x 2.040 mm (dł. x szer.) Rozstaw osi: 3.640 mm Masa całkowita: 3.500 kg Lakier: 638EA Candy-Biały 631ZK Klimatyzacja Climatic w kabinie kierowcy 639IN Pakiet Pritsche 630DB Hak holowniczy 633NF MAN MediaVan (10,4 cala) 639H5 Radio MAN Media Van Pakiet z 4 głośnikami 632R1 MAN Smart Link Nawigacja przez Apple Car Play & Android Auto Stacja ładowania smartfona (ładowanie indukcyjne) 632KM Kamera cofania 'Rear View' 637CL Cyfrowy odbiór radia (DAB+) 632RE Cyfrowy zestaw wskaźników - wirtualny kokpit 632OE Wielofunkcyjna kierownica 632PC Głośniki z przodu i z tyłu 637LC Przygotowanie telefonu Bluetooth 635PE Keyless Go 630LU Asystent nagłego hamowania 631EK Czujniki parkowania przód i tył 631RF Tempomat 632J B Rozpoznawanie znaków drogowych 632RM Ostrzeżenie o zmęczeniu i dekoncentracji 636MB Aktywny asystent pasa ruchu 636OC Inteligentny asystent prędkości 630OC Elektryczny hamulec postojowy 630EC Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera 634PD Fotel 'Comfort' po lewej stronie 634RH Podwójna kanapa pasażera po prawej ze schowkiem i składanym środkowym oparciem 631GG 4-osobowa kanapa w drugim rzędzie 631BH Pakiet zawieszenia, amortyzacji i stabilizacji 4 633KD Osłona koła środkowego 633YB Koło zapasowe (stalowa felga) z ogumieniem drogowym 633YK Opony całoroczne 639HU Koło zapasowe z ogumieniem drogowym, stalowe oraz narzędzia samochodowe i podnośnik 633RK Wskaźnik ciśnienia w oponach 631IJ Światła do jazdy dziennej z funkcją świateł asystenta 635KL Przerywacz wycieraczek z czujnikiem świateł i deszczu 635AC Boczne światła obrysowe 631MB Dodatkowe wyciszenie wnętrza 632FK Lusterko wewnętrzne automatycznie przyciemniane 639HK Okno tylne 630GB Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane 630EM Dachowa galeria z schowkami, dwoma wnękami DIN i lampką do czytania 635AL 2 kluczyki z pilotem 635PA Centralny zamek z pilotem 630BN Asystent ruszania pod górę
Fedpfxey Ihnfs Ab Hjgc
Ogłoszenia
Pöttmes
683 km
Furgon
MANTGE 3.140 Doka L4 Next Level SmartLink Tempomat
Zadzwoń
Stan: nowe, moc: 103 kW (140,04 KM), rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 480 kg, maksymalna waga ładunku: 1 020 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozmiar opony: 205/75 R16C, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 4 490 mm, Emisje CO₂: 265 g/km, zużycie paliwa (miejski): 13 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 8,5 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 10,1 l/100km, kolor: biały, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 7, całkowita długość: 7 004 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 20 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Rok budowy: 2026, rozmiar przedniej opony: 205/75 R16C, rozmiar tylnej opony: 205/75 R16C, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, zaczep do przyczepy, MAN TGE 3.140 DOKA platforma 2.0 TDI 103KW/140KM Nowy model Next Level – Facelift Nowy pojazd w trakcie dostawy na lipiec
Wymiary przestrzeni ładunkowej: 3.500 x 2.040 mm (dł. x szer.)
Rozstaw osi: 4.490 mm
Dopuszczalna masa całkowita: 3.500 kg
Lakier: 638EA Candy-Biały
Klimatyzacja Climatic w kabinie kierowcy
Paket platforma 639IN
Hak holowniczy 630DB
MAN MediaVan (10,4 cala)
Paket radio MediaVan z 4 głośnikami 639H5
MAN Smart Link: nawigacja przez Apple Car Play & Android Auto
Ładowanie indukcyjne smartfona
Kamera cofania 'Rear View' 632KM
Cyfrowy odbiór radia (DAB+) 637CL
Fjdpoy Ihmzjfx Ab Hsgc
Cyfrowy zestaw wskaźników – wirtualny kokpit 632RE
Wielofunkcyjna kierownica 632OE
Głośniki przód i tył 632PC
Przygotowanie telefonu Bluetooth 637LC
Keyless Go 635PE
Asystent awaryjnego hamowania 630LU
Park Assist przód i tył 631EK
Tempomat 631RF
Informacja o znakach drogowych 632J B
Ostrzeżenia o zmęczeniu i rozproszeniu uwagi 632RM
Aktywny asystent pasa ruchu 636MB
Inteligentny asystent prędkości 636OC
Elektroniczny hamulec postojowy 630OC
Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera 630EC
Fotel 'Comfort' lewy 634PD
Prawa podwójna kanapa pasażera z schowkiem i składanym środkowym oparciem 634RH
4-miejscowa kanapa w 2. rzędzie 631GG
Paket zawieszenia/tłumienia i stabilizacji 4 631BH
Osłona koła środkowa 633KD
Koło zapasowe (stalowa felga) z ogumieniem eksploatacyjnym 633YB
Opony całoroczne 633YK
Koło zapasowe z ogumieniem eksploatacyjnym, stalowe felgi oraz zestaw narzędzi i podnośnik 639HU
System kontroli ciśnienia w oponach 633RK
Tryb świateł do jazdy dziennej z asystentem świateł 631IJ
Przerywacz wycieraczek z czujnikiem światła i deszczu 635KL
Boczne światła obrysowe 635AC
Wyciszenie wnętrza Plus 631MB
Lusterko wewnętrzne przyciemniane 632FK
Tylna szyba 639HK
Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane 630GB
Półka dachowa z wnękami, dwoma gniazdami DIN i lampką do czytania 630EM
2 kluczyki z pilotem 635AL
Centralny zamek z pilotem 635PA
Asystent ruszania pod górę 630BN
Schowek z zamykaną klapką 631UB
Ogłoszenia
Pöttmes
683 km
Furgon
MANTGE 3.140 Doka L4 Next Level SmartLink Tempomat
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 103 kW (140,04 KM), pierwsza rejestracja: 04/2026, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 480 kg, maksymalna waga ładunku: 1 020 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozmiar opony: 205/75 R16C, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 4 490 mm, następna inspekcja (TÜV): 04/2028, Emisje CO₂: 265 g/km, zużycie paliwa (miejski): 13 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 8,5 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 10,1 l/100km, kolor: biały, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 7, całkowita długość: 7 004 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 20 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Rok budowy: 2026, rozmiar przedniej opony: 205/75 R16C, rozmiar tylnej opony: 205/75 R16C, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, zaczep do przyczepy, MAN TGE 3.140 DOKA platforma 2.0 TDI 103 kW/140 KM Nowy model Next Level – Facelift Nowy pojazd w dostawie na lipiec Wymiary przestrzeni ładunkowej: 3.500 x 2.040 mm (dł. x szer.) Rozstaw osi: 4.490 mm DMC: 3.500 kg Lakier: 638EA Candy-Biały 631ZK Klimatyzacja Climatic w kabinie kierowcy 639IN Pakiet platformy 630DB Hak holowniczy 633NF MAN MediaVan (10,4 cala) 639H5 Radio MAN Media Van z 4 głośnikami 632R1 MAN Smart Link Nawigacja przez Apple Car Play & Android Auto Indukcyjna ładowarka na smartfon 632KM Kamera cofania "Rear View" 637CL Cyfrowe radio DAB+ 632RE Cyfrowy zestaw wskaźników – wirtualny kokpit 632OE Wielofunkcyjna kierownica 632PC Głośniki z przodu i z tyłu 637LC Przygotowanie pod telefon Bluetooth 635PE Keyless Go 630LU Asystent awaryjnego hamowania 631EK Czujniki parkowania przód i tył 631RF Tempomat 632J B Rozpoznawanie znaków drogowych 632RM Asystent uwagi i zmęczenia 636MB Aktywny asystent pasa ruchu 636OC Inteligentny asystent prędkości 630OC Elektryczny hamulec postojowy 630EC Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera 634PD Fotel 'Comfort' lewy 634RH Podwójna kanapa pasażera prawa, ze schowkiem i składanym środkowym oparciem 631GG 4-osobowa kanapa w drugim rzędzie siedzeń 631BH Pakiet zawieszenia/tłumienia i stabilizacji 4 633KD Pokrywa koła środkowego 633YB Koło zapasowe (felga stalowa) z ogumieniem 633YK Opony całoroczne 639HU Koło zapasowe w ogumieniu jezdnym, stal oraz zestaw narzędzi pokładowych i podnośnik 633RK Kontrola ciśnienia w oponach 631IJ Światła do jazdy dziennej z asystentem świateł 635KL Przerywacz wycieraczek z czujnikiem światła i deszczu 635AC Boczne światła obrysowe 631MB Wyciszenie wnętrza Plus 632FK Lusterko wewnętrzne automatycznie przyciemniające 639HK Tylna szyba 630GB Lusterka zewnętrzne elektrycznie ustawiane i podgrzewane 630EM Półka dachowa z przegrodami, dwoma gniazdami DIN i lampką do czytania 635AL 2 kluczyki z pilotem 635PA Centralny zamek z pilotem 630BN Asystent ruszania pod górę 631UB Schowek na rękawiczki z zamykaną klapką,
Fgsdpfxoy Ihm Is Ab Hoc
Ogłoszenia
Pöttmes
683 km
Furgon
MANTGE 3.140 Doka L3 Next Level SmartLink Tempomat
Zadzwoń
Stan: nowe, moc: 103 kW (140,04 KM), rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 396 kg, maksymalna waga ładunku: 1 104 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozmiar opony: 205/75 R16C, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 3 640 mm, Emisje CO₂: 265 g/km, zużycie paliwa (miejski): 13 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 8,5 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 10,1 l/100km, kolor: biały, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 7, całkowita długość: 6 204 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 20 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 2 700 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Rok budowy: 2026, rozmiar przedniej opony: 205/75 R16C, rozmiar tylnej opony: 205/75 R16C, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, zaczep do przyczepy, MAN TGE 3.140 DOKA platforma 2.0 TDI 103 kW/140 KM Nowy model Next Level - Facelift, nowy pojazd dostępny w przedsprzedaży na lipiec (prezentowane zdjęcia przykładowe wersji L4) Wymiary przestrzeni ładunkowej: 2.700 x 2.040 mm (dł. x szer.) Rozstaw osi: 3.640 mm DMC: 3.500 kg Kolor: 638EA Candy-Biały 631ZK Klimatyzacja w kabinie Climatic 639IN Pakiet platformy 630DB Hak holowniczy 633NF MAN MediaVan (10,4 cala) 639H5 Radio MAN Media Van z 4 głośnikami 632R1 MAN Smart Link - nawigacja przez Apple CarPlay i Android Auto Ładowarka indukcyjna do smartfonów 632KM Kamera cofania „Rear View” 637CL Cyfrowy odbiór radia (DAB+) 632RE Cyfrowy zestaw wskaźników – wirtualny kokpit 632OE Wielofunkcyjna kierownica 632PC Głośniki przód i tył 637LC Przygotowanie do telefonu Bluetooth 635PE Keyless Go 630LU Asystent hamowania awaryjnego 631EK Czujniki parkowania przód i tył 631RF Tempomat 632JB Informacja o znakach drogowych 632RM Asystent koncentracji i zmęczenia kierowcy 636MB Aktywny asystent pasa ruchu 636OC Inteligentny asystent prędkości 630OC Elektroniczny hamulec postojowy 630EC Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera 634PD Fotel „Comfort” z lewej 634RH Podwójna kanapa z prawej z miejscem na bagaż i składaną środkową częścią oparcia 631GG 4-osobowa kanapa w 2. rzędzie 631BH Pakiet zawieszenia/tłumienia i stabilizacji 4 633KD Kołpak centralny 633YB Koło zapasowe (stalowa felga) z ogumieniem 633YK Opony całoroczne 639HU Koło zapasowe z ogumieniem, stalowe oraz zestaw narzędzi i lewarek 633RK Wyświetlacz ciśnienia w oponach 631IJ Światła do jazdy dziennej z asystentem świateł 635KL Wyłącznik czasowy wycieraczek z czujnikiem deszczu i światła 635AC Boczne światła obrysowe 631MB Wyciszanie wnętrza Plus 632FK Lustro wewnętrzne, samoprzyciemniające 639HK Tylna szyba 630GB Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane 630EM Półka dachowa z wnękami DIN i oświetleniem 635AL 2 kluczyki z pilotem 635PA Centralny zamek z pilotem 630BN Asystent ruszania pod górę 631UB Schowek na rękawiczki
Fgodpfxey Ihmno Ab Hjc
Ogłoszenia
Pöttmes
683 km
Furgon
MANTGE 3.180 Doka L4 Next Level SmartLink Tempomat
Zadzwoń
Stan: nowe, moc: 130 kW (176,75 KM), rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 480 kg, maksymalna waga ładunku: 1 020 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozmiar opony: 205/75 R16C, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 4 490 mm, Emisje CO₂: 265 g/km, zużycie paliwa (miejski): 13 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 8,5 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 10,1 l/100km, kolor: biały, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 7, całkowita długość: 7 004 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 20 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Rok budowy: 2026, rozmiar przedniej opony: 205/75 R16C, rozmiar tylnej opony: 205/75 R16C, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, zaczep do przyczepy, MAN TGE 3.180 DOKA Skrzynia 2.0 TDI 130kW/177KM Nowy model Next Level – Facelift Nowy pojazd w dostawie na lipiec Wymiary przestrzeni ładunkowej: 3.500 x 2.040 mm (dł. x szer.) Rozstaw osi: 4.490 mm Dopuszczalna masa całkowita: 3.500 kg Lakier: 638EA Candy-Biały 631ZK Klimatyzacja Climatic w kabinie kierowcy 639IN Pakiet Skrzynia 630DB Hak holowniczy 633NF MAN MediaVan (10,4 cala) 639H5 Pakiet MAN Radio Media Van z 4 głośnikami 632R1 MAN Smart Link Nawigacja przez Apple Car Play & Android Auto Indukcyjna ładowarka do smartfonów 632KM Kamera cofania „Rear View” 637CL Cyfrowy odbiór radia (DAB+) 632RE Cyfrowy zestaw wskaźników – wirtualny kokpit 632OE Wielofunkcyjna kierownica 632PC Głośniki z przodu i z tyłu 637LC Przygotowanie do telefonu Bluetooth 635PE Keyless Go 630LU Asystent hamowania awaryjnego 631EK Czujniki parkowania przód i tył 631RF Tempomat 632J B Informacja o znakach drogowych 632RM System ostrzegania o zmęczeniu i rozproszeniu uwagi 636MB Aktywny asystent utrzymania pasa ruchu 636OC Inteligentny asystent prędkości 630OC Elektryczny hamulec postojowy 630EC Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji 634PD Fotel „Comfort” z lewej strony 634RH Podwójna kanapa dla pasażera z prawej strony, ze schowkiem i składanym środkowym oparciem 631GG 4-miejscowa kanapa w drugim rzędzie siedzeń 631BH Pakiet zawieszenia/tłumienia i stabilizacji 4 633KD Osłona piasty 633YB Koło zapasowe (stalowa felga) z oponami 633YK Opony całoroczne 639HU Koło zapasowe na stalowej feldze z narzędziami pokładowymi i podnośnikiem 633RK Wskaźnik ciśnienia w oponach 631IJ Światła do jazdy dziennej z asystentem świateł 635KL Przerywacz wycieraczek z czujnikiem światła i deszczu 635AC Boczna lampa obrysowa 631MB Pakiet wyciszenia wnętrza Plus 632FK Wewnętrzne lusterko wsteczne, przyciemniające 639HK Tylna szyba 630GB Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane 630EM Półka dachowa z dwoma wnękami DIN i lampką do czytania 635AL 2 kluczyki z pilotem 635PA Centralny zamek z pilotem 630BN Asystent ruszania pod górę 631UB Schowek zamykany na kluczyk,
Fedjy Ihnlopfx Ab Hogc
Ogłoszenia
Pöttmes
683 km
Furgon
MANTGE 3.180 Doka L4 Next Level SmartLink Tempomat
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 04/2026, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 480 kg, maksymalna waga ładunku: 1 020 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozmiar opony: 205/75 R16C, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 4 490 mm, następna inspekcja (TÜV): 04/2028, Emisje CO₂: 265 g/km, zużycie paliwa (miejski): 13 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 8,5 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 10,1 l/100km, kolor: biały, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 7, całkowita długość: 7 004 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 20 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Rok budowy: 2026, rozmiar przedniej opony: 205/75 R16C, rozmiar tylnej opony: 205/75 R16C, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, zaczep do przyczepy, MAN TGE 3.180 DOKA z zabudową skrzyniową, silnik 2.0 TDI o mocy 130 kW/177 KM. Nowy model Next Level – wersja po liftingu. Fabrycznie nowy pojazd, planowana dostawa na lipiec.
Wymiary przestrzeni ładunkowej: 3 500 × 2 040 mm (dł. × szer.)
Rozstaw osi: 4 490 mm
Dopuszczalna masa całkowita: 3 500 kg
Fgjdpfx Asy Ihnrjb Hec
Kolor: 638EA Candy-Biały
Wyposażenie:
- Klimatyzacja Climatic w kabinie kierowcy
- Pakiet zabudowy skrzyniowej
- Hak holowniczy
- System multimedialny MAN MediaVan (10,4 cala)
- Pakiet radiowy Media Van z 4 głośnikami
- MAN Smart Link – nawigacja przez Apple Car Play & Android Auto
- Indukcyjna ładowarka do smartfona
- Kamera cofania „Rear View”
- Cyfrowe radio DAB+
- Wirtualny kokpit (cyfrowe zegary)
- Wielofunkcyjna kierownica
- Głośniki z przodu i z tyłu
- Przygotowanie telefonu Bluetooth
- Keyless Go
- Asystent hamowania awaryjnego
- Czujniki parkowania przód/tył
- Tempomat
- Rozpoznawanie znaków drogowych
- Asystent uwagi i wykrywania zmęczenia
- Aktywny asystent pasa ruchu
- Inteligentny asystent prędkości
- Elektroniczny hamulec postojowy
- Poduszki powietrzne kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji dla pasażera
- Siedzisko „Comfort” po lewej stronie
- Podwójna kanapa dla pasażera ze schowkiem i składanym oparciem
- Czteromiejscowa kanapa w drugim rzędzie
- Zawieszenie, amortyzacja i pakiet stabilizacji Level 4
- Kołpaki centralne
- Koło zapasowe (stalowa felga) z ogumieniem drogowym
- Opony wielosezonowe
- Koło zapasowe (ogumione, stalowe) z narzędziami pokładowymi i podnośnikiem
- Wskaźnik ciśnienia w oponach
- Światła do jazdy dziennej z asystentem świateł
- Wyłącznik czasowy wycieraczek z czujnikiem światła i deszczu
- Boczne światła obrysowe
- Dodatkowe wygłuszenie wnętrza
- Samościemniające się lusterko wewnętrzne
- Tylna szyba
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
- Dachowa półka z dwoma wnękami DIN i lampką do czytania
- 2 kluczyki z pilotem radiowym
- Centralny zamek z pilotem
- Asystent ruszania pod górę
- Schowek zamykany na kluczyk
Wersja zgodna z wymaganiami dla ogłoszeń na rynkach maszyn i pojazdów użytkowych.
Ogłoszenia
Pöttmes
683 km
Furgon
MANTGE 3.140 Doka L3 Next Level SmartLink Tempomat
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 103 kW (140,04 KM), pierwsza rejestracja: 04/2026, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 396 kg, maksymalna waga ładunku: 1 104 kg, masa całkowita: 3 500 kg, rozmiar opony: 205/75 R16C, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 3 640 mm, następna inspekcja (TÜV): 04/2028, Emisje CO₂: 265 g/km, zużycie paliwa (miejski): 13 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 8,5 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 10,1 l/100km, kolor: biały, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 7, całkowita długość: 6 204 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 20 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 2 700 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Rok budowy: 2026, rozmiar przedniej opony: 205/75 R16C, rozmiar tylnej opony: 205/75 R16C, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, kabina, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, niski poziom hałasu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, zaczep do przyczepy, MAN TGE 3.140 DOKA platforma skrzyniowa 2.0 TDI 103kW/140KM Nowy model Next Level - Facelift Nowy pojazd w dostawie na lipiec (tu zdjęcia poglądowe wersji L4) Wymiary przestrzeni ładunkowej: 2.700 x 2.040 mm (dł. x szer.) Rozstaw osi: 3.640 mm Dopuszczalna masa całkowita: 3.500 kg Lakier: 638EA Candy-Biały 631ZK Klimatyzacja Climatic w kabinie 639IN Pakiet skrzyniowy 630DB Hak holowniczy 633NF MAN MediaVan (10,4 cala) 639H5 MAN Radio MediaVan z 4 głośnikami 632R1 MAN Smart Link Nawigacja przez Apple CarPlay & Android Auto Indukcyjna ładowarka do smartfona 632KM Kamera cofania "Rear View" 637CL Cyfrowy odbiór radiowy (DAB+) 632RE Cyfrowy zestaw wskaźników - wirtualny kokpit 632OE Wielofunkcyjna kierownica 632PC Głośniki przód i tył 637LC Przygotowanie do telefonu Bluetooth 635PE Keyless Go 630LU Asystent nagłego hamowania 631EK Czujniki parkowania przód i tył 631RF Tempomat 632JB Informacja o znakach drogowych 632RM System ostrzegania o zmęczeniu kierowcy 636MB Aktywny asystent pasa ruchu 636OC Inteligentny asystent prędkości 630OC Elektroniczny hamulec postojowy 630EC Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera 634PD Siedzenie "Comfort" lewe 634RH Podwójna kanapa dla pasażera z prawej, ze schowkiem i składanym środkowym oparciem 631GG 4-osobowa kanapa w drugim rzędzie 631BH Pakiet zawieszenia/tłumienia i stabilizacji 4 633KD Osłona koła środkowa 633YB Koło zapasowe (felga stalowa) z oponą 633YK Opony całoroczne 639HU Koło zapasowe w pełnym rozmiarze, stalowe razem z zestawem narzędzi i podnośnikiem 633RK Wskaźnik ciśnienia w oponach 631IJ Światła do jazdy dziennej z asystentem świateł 635KL Przerywacz wycieraczek z czujnikiem deszczu i zmierzchu 635AC Boczne światła obrysowe 631MB Wyciszenie wnętrza Plus 632FK Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne 639HK Tylna szyba 630GB Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane 630EM Półka dachowa ze schowkami, dwoma zatokami DIN i lampką do czytania 635AL 2 kluczyki z pilotem 635PA Centralny zamek z pilotem 630BN Asystent ruszania pod górę 631UB Schowek na rękawiczki
Fgodjy Ihmuopfx Ab Hoc
Ogłoszenia
Pohlheim
741 km
Naczepa chłodnia
SCHMITZ CARGOBULLRolltor Palettenkasten Doppelstock EXII ¤.-479mt
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 27 439 kg, masa całkowita: 36 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 11/2015, długość przestrzeni ładunkowej: 13 275 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 460 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 600 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 81 m³, Wyposażenie: ABS, NUMER POJAZDU: 2965----* Wyposażenie zewnętrzne:
* Ocynkowane podwozie
* Izolowana brama rolowana
* Nierdzewne prowadnice bramy rolowanej
* Skrzynia na palety na 36 europalet
* Zbiornik paliwa 245 l
* Skrzynka narzędziowa
* Reflektory cofania LED
* Oznakowanie ECE
----* Technika:
* Osie Rotos z hamulcami tarczowymi
* Opony 385/65 R22.5
* Głębokość bieżnika w mm: 1. oś: 13/13 2. oś: 9/11 3. oś: 8/8
* Agregat chłodniczy Schmitz Cargobull – godziny pracy na dieslu: 4274, godziny pracy na prądzie: 800
* Serwis/konserwacja agregatu chłodniczego wykonana w 02/26
* Rejestrator temperatury / drukarka
* Dwupoziomowy system załadunku z 18 belkami ładunkowymi
* Szyna do zabezpieczenia ładunku
* Przygotowanie pod ścianę działową
* Dach o wysokiej izolacji
* Przygotowanie pod telematykę TrailerConnect
* ATP / FRC 11/2021
* Zezwolenie EX/II
* Badanie techniczne/Homologacja (HU/TÜV) do 09/2026, przegląd specjalny (SP)
* Przykład leasingu operacyjnego: okres 36 miesięcy, rata miesięczna 479€, 10% wkład własny (może być Twój używany pojazd), 10% rata końcowa.
Fedpjyu Eg Rofx Ab Hjgc
* Możliwa dostawa do klienta.
Przyjmujemy w rozliczeniu / leasing / finansowanie. Umożliwiamy to!
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Pohlheim
741 km
Naczepa chłodnia
SCHMITZ CARGOBULLRolltor Palettenkasten Doppelstock EXII ¤.-479mt
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 27 439 kg, masa całkowita: 36 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 11/2015, długość przestrzeni ładunkowej: 13 275 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 460 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 600 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 81 m³, Wyposażenie: ABS, NUMER POJAZDU: 2965
----* Wyposażenie zewnętrzne:
* Ocynkowane podwozie
* Izolowana brama rolowana
* Nierdzewne prowadnice bramy rolowanej
* Skrzynia na palety na 36 euro-palet
* Zbiornik paliwa 245 l
* Skrzynia narzędziowa
* LED-owe światła cofania
* Oznakowanie ECE
----* Technika:
* Oś Rotos z hamulcami tarczowymi
* Opony 385/65 22.5
* Głębokość bieżnika w mm: 1 oś: 13/13; 2 oś: 9/11; 3 oś: 8/8
* Agregat chłodniczy Schmitz Cargobull: motogodziny diesel: 4274, elektryczne: 800
* Przegląd/serwis agregatu chłodniczego wykonany 02/26
* Rejestrator temperatury / drukarka
Fedpoyu Eg Djfx Ab Hjgc
* Podwójny pokład z 18 belkami ładunkowymi
* Szyna do zabezpieczenia ładunku
* Przygotowanie pod ścianę działową
* Dach silnie izolowany
* Przygotowanie pod telematykę TrailerConnect
* ATP / FRC 11/2021
* Homologacja EX/II
* Przegląd techniczny/HU/TÜV do 09/2026, przegląd okresowy (SP)
* Przykład wynajmu z opcją wykupu: okres 36 miesięcy, rata miesięczna 479€, 10% wpłaty własnej (również Twój używany pojazd), 10% rata końcowa
* Możliwa dostawa do Państwa
Przyjmujemy w rozliczeniu / leasing / finansowanie. Umożliwiamy to!
Ogłoszenia
Vuren
967 km
Walizka
KRONEKLEIDERKOFFER DOPPELSTOCK TEXTILE
Zadzwoń
Stan: używany, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 07/2011, długość przestrzeni ładunkowej: 13 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 740 mm, całkowita długość: 13 900 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 400 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65R22,5, kolor: inny, Rok budowy: 2011, Wyposażenie: ABS, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- EBS
= Uwagi =
Liczba osi: 3, Masa własna: 9250 kg, Masa całkowita: 39000 kg, Materiał ramy: stal, Rozmiar sworznia królewskiego: 2 cale, ABS, EBS, Rok budowy nadwozia: 2011, Typ osi: BPW
= Dalsze informacje =
Informacje ogólne
Kabina: dzienna
Numer rejestracyjny: KLEYN1
Układ napędowy
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów
Skrzynia: manualna
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 385/65R22,5
Hamulce: bębnowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś 1: bieżnik lewa strona: 10 mm; bieżnik prawa strona: 7 mm
Oś 2: bieżnik lewa strona: 17 mm; bieżnik prawa strona: 17 mm
Oś 3: bieżnik lewa strona: 12 mm; bieżnik prawa strona: 16 mm
Wagi
Masa własna: 9.250 kg
Ładowność: 29.750 kg
DMC: 39.000 kg
Środowisko
Norma emisji: Euro 0
Stan
Stan ogólny: przeciętny
Stan techniczny: przeciętny
Stan wizualny: przeciętny
Uszkodzenia: brak
= Informacje o firmie =
Kleyn Trucks to jeden z największych na świecie niezależnych dealerów pojazdów używanych. U nas masz do wyboru stale zmieniający się asortyment 1200 używanych ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep. W ofercie znajdują się wszystkie europejskie marki roczników i kategorii cenowych.
Dlaczego warto kupować w Kleyn Trucks? To proste!
• Duży, szybko zmieniający się wybór
• Rozpoznawalna jakość
• Dobra cena
• Poprawność handlowa
• Mówimy w wielu językach
• Rozumiemy naszych klientów
• Kompleksowa obsługa importu i transportu
• Tablice rejestracyjne (eksportowe) załatwiane błyskawicznie
• Fachowe usługi techniczne
• Gwarancja „rozpoznawalnej jakości”
• I wiele więcej…
Zapraszamy na naszą stronę internetową po specjalne oferty i pełny stan magazynowy:
Leasing przez Kleyn Trucks jest możliwy w większości krajów europejskich!
Fjdpfexmrl Ajx Ab Hogc
Oblicz szybko swoją stawkę leasingową i złóż zapytanie przez naszą stronę internetową.
Zapytaj bezpośrednio o nasz europejski pakiet gwarancyjny.
Ogłoszenia
Tatabánya
488 km
Maszyna wibracyjna do wykańczania
Gránit-EXFm10 1500
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), System do wykańczania wibracyjnego, maszyna do szlifowania wibracyjnego, okrągła maszyna do wykańczania wibracyjnego, maszyna używana
Fgsdpfx Aboxdfabo Hsc
Producent: Gránit-Ex Kft
Typ: FM-10, 1500 x 1500
Rok produkcji: 2020
Waga: 600 kg
d: 550 mm, obwód: 1670 mm
D: 1350 mm, obwód: 3650 mm
Torus: 350 mm
Ogłoszenia
Wuppertal
823 km
Naczepa skrzyniowa
KRONESD Koffer- Doppelstock- Textil- LIFT-BPW
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 30 740 kg, masa całkowita: 39 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 04/2014, następna inspekcja (TÜV): 03/2024, długość przestrzeni ładunkowej: 13 616 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 466 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 732 mm, Rok budowy: 2014, Wyposażenie: ABS, * Cena netto
* Podwójny pokład z belkami
* Zabudowa tekstylna
* Oś podnoszona
* Osie BPW z hamulcami tarczowymi
* Uchwyt na koło zapasowe
* Wymiary (dł. x szer. x wys.): 13,62 x 2,47 x 2,73 m
* Masa własna: 8 260 kg
* Pojazd zarejestrowany w Niemczech
Fsdpji Ddccsfx Ab Hsgc
WhatsApp:
Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek oraz sprzedaży pośredniej! Sprzedaż wyłącznie z wyłączeniem jakiejkolwiek gwarancji!
- Mówimy po rosyjsku
- We speak English
- Mówimy po polsku
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "ex lampa do wstrzykiwań pokój"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.
Używana Ex Lampa Do Wstrzykiwań Pokój (17 441)
Przeszukaj bazę danych Machineseeker już teraz i skorzystaj z ponad 200 000 ogłoszeń maszyn używanych.Przeglądaj najpopularniejsze nazwy maszyn:
- Do Dezynfekcji
- Lemiesz Do Odśnieżania
- Maszyna Do Laminowania
- Maszyna Do Lodów
- Maszyna Do Piaskowania
- Maszyna Do Rozdrabniania
- Maszyna Do Rur
- Maszyna Do Spawania
- Maszyna Do Worków



































































































































































































































































































































































