Mori Seiki NMV 5000 DCG
Cena początkowa
Rok produkcji
2010
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Noord-Brabant Holandia
Poziome centrum obróbcze Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Poziome centrum obróbcze
Producent:
Mori Seiki
Model:
NMV 5000 DCG
Rok produkcji:
2010
stan:
gotowy do pracy (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Dane techniczne
Przebieg osi X:
730 mm
Przesuw osi Y:
510 mm
Przesuw osi Z:
510 mm
Waga przedmiotu obrabianego (maks.):
300 kg
Prędkość wrzeciona (maks.):
12 000 obr./min
Dostawa
Lokalizacja:
Noord-Brabant, Holandia Holandia – Odległość: około 944 km
Dostępność:
niezwłocznie po zakończeniu aukcji
Warunki dostawy:
FCA
Koszty demontażu i załadunku:
Odbiór w danym miejscu:
nieodpłatnie
Koszty przesyłki:
Opis
Wrzeciono maszyny zostało niedawno wymienione. Odpowiedni protokół można otrzymać na życzenie.
SZCZEGÓŁY TECHNICZNE
Zakres przesuwu osi X: 730 mm
Zakres przesuwu osi Y: 510 mm
Zakres przesuwu osi Z: 510 mm
Szybki przesuw osi X: 50 m/min
Szybki przesuw osi Y: 50 m/min
Szybki przesuw osi Z: 40 m/min
Szerokość stołu: 500 mm
Wysokość stołu: 870 mm
Długość stołu: 500 mm
Obciążenie stołu: 300 kg
Średnica stołu obrotowego: 500 mm
Prędkość obrotowa (maks.): 1.200 obr./min
Obroty wrzeciona (maks.): 12.000 obr./min
Stożek wrzeciona: HSK-A63
Wysokość detalu (maks.): 450 mm
Waga detalu (maks.): 300 kg
Długość narzędzia: 300 mm
Średnica narzędzia: 125 mm
Waga narzędzia: 8.000 g
Liczba miejsc w magazynie narzędzi: 180
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Sterowanie: Siemens 840 D
Waga całkowita:
14.800 kg
Napięcie zasilania: 400 V
WYPOSAŻENIE
Książka Mori Seiki do użytkowania narzędzi
KNOLL FKA/500 system filtrów taśmowych + 3 rolki filtracyjne
Filtermist FX5000 odciąg emulsji
Renishaw OMP60 3D-sonda
Transporter wiórów
Chłodnica wrzeciona
Dokumentacja + schematy elektryczne
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Obsługa płatności
Koszty dodatkowe związane z zakupem:
18 %
Warunki płatności:
100 % zaliczki