CMZ TA-15-YS-640+GL20
Rok produkcji
2023
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy Niemcy
Tokarka CNC CMZ TA-15-YS-640+GL20
more Images
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Tokarka CNC
Producent:
CMZ
Model:
TA-15-YS-640+GL20
Rok produkcji:
2023
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
, Niemcy Niemcy
A21860458
Numer referencyjny:
Aktualizacja:
ostatnio dnia 05.05.2026
Opis
Średnica toczenia 120 mm
Długość toczenia 640 mm
Sterowanie Fanuc 32iT
Całkowite zapotrzebowanie na moc 45 kW
Waga maszyny ok. 8,5 t
Tokarka CNC z ramieniem robota, 4-osiowa
CMZ TA-15-YS-640+GL20
Rok produkcji 2023
Sterowanie Fanuc 32iT
Oś Y: 120 mm
Oś Z: 640 mm
Całkowity czas załączenia: 8122 h
Czas pracy / czas wrzeciona: 4834 h
Całkowity czas obróbki: 3127 h
Główne wrzeciono: 14 / 8 kW, 4 500 obr/min, gniazdo wrzeciona: A2-6, przelot pręta 52 mm
Wrzeciono przeciwstawne: 14 / 8 kW, 4 500 obr/min, gniazdo wrzeciona: A2-6, przelot pręta 52 mm
Wyposażenie i opcje
Serwosterowany podwójny chwytak obrotowy 2x180°, monitorowanie czasu pracy narzędzi TLM,
Gbodpfx Aioy Nfdmobel
rewolwer narzędziowy z 15 pozycjami z NT-55, napędzane narzędzia, sztywne gwintowanie, 70 bar,