KBH ASPH-16-500
Rok produkcji
2025
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Böhmenkirch Niemcy
Automatyczna prasa prostująca KBH ASPH-16-500
more Images
KBH ASPH-16-500
KBH ASPH-16-500
KBH ASPH-16-500
KBH ASPH-16-500
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Automatyczna prasa prostująca
Producent:
KBH
Model:
ASPH-16-500
Rok produkcji:
2025
stan:
po remoncie generalnym (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Im Grund 13, 89558 Böhmenkirch, Deutschland Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
Siła nacisku:
16 t
Całkowita szerokość:
700 mm
Wysokość centru:
1 050 mm
Wysokość robocza:
1 050 mm
Opis
Automatyczna prostownica, mechanicznie generalnie wyremontowana, otrzymuje nowy układ sterowania SIMATIC S7-1500, sterownik napędu CPU 1504D TF. Maksymalna odległość między czopami 500 mm, siła prostowania 16 ton, skok prostujący 20 mm, skok jałowy 95 mm, wysokość robocza 1050 mm, pobór mocy 10 kVA, średnie zużycie 1,3 kW.
Giedjxldiqopfx Ap Eet
Obecnie maszyna wyposażona jest w 1 stanowisko prostujące, możliwa jest rozbudowa.
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Dostawca
Ostatnie logowanie:
Zarejestrowany od: 2016
5 Ogłoszenia online
Zadzwoń
Wyślij zapytanie
Krajus
Niemcy
Austria
Szwajcaria
Stany Zjednoczone
Wielka Brytania
Francja
Belgia
Hiszpania
Meksyk
Włochy
Holandia
Polska
Rosja
Białoruś
Ukraina
Estonia
Turcja
Nowa Zelandia
Irlandia
Czechy
Dania
Finlandia
Szwecja
Norwegia
Luksemburg
Grecja
Litwa
Łotwa
Islandia
Portugalia
Brazylia
Wenezuela
Argentyna
Węgry
Słowacja
Rumunia
Mołdawia
Słowenia
Serbia
Czarnogóra
Albania
Chorwacja
Bułgaria
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Izrael
Egipt
Maroko
Indie
Indonezja
Korea Południowa
Japonia
Tajlandia
Malezja
Wietnam
Chiny
Tajwan
Iran
Bangladesz
Nie można było wysłać zapytania. Proszę spróbować ponownie później.
telefon & Fax
+49 7332 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Centrum tokarsko-frezarskie CNC Weisser ARTERY M-2 5X
more images
Niemcy Kaufungen
662 km
Centrum tokarsko-frezarskie CNC
WeisserARTERY M-2 5X
Zaufany sprzedawca
Ogłoszenia
Pionowa przeciągarka wewnętrzna Arthur Klink RISZ 16 x 1250 x 400 / HG
Niemcy Hövelhof
717 km
Pionowa przeciągarka wewnętrzna
Arthur KlinkRISZ 16 x 1250 x 400 / HG
LAS 28XLe 30W - Laser znakujący Systemtechnik Hölzer GmbH LAS 28 XLe - 30W Extra großer Innenraum
Niemcy Kronberg im Taunus
767 km
LAS 28XLe 30W - Laser znakujący
Systemtechnik Hölzer GmbHLAS 28 XLe - 30W Extra großer Innenraum