HIS16V33015 - Aktion
Stół spawalniczy
HISWeld
HIS16V33015 - Aktion
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427657
Stan: nowy
Czas dostawy: ok. 2–4 tygodni od zamówienia
Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm
Udźwig: 3000 kg
Masa własna: 755 kg
Wysokość boków stołu: 100 mm
Grubość blatu roboczego: 12 mm
Średnica otworów: 16 mm
NASZE SYSTEMY STOŁÓW PREMIUM Z SYSTEMEM OTWORÓW 16MM STANOWIĄ STANDARD DLA ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH I WARSZTATOWYCH. MODELE 3D SĄ BAZĄ CAŁEGO SYSTEMU I POZWALAJĄ NA SWOBODNĄ ROZBUDOWĘ ZE WSZYSTKICH PIĘCIU STRON.
Nasze stoły wyróżniają się wysoką twardością dzięki NOWEJ POWŁOCE CR75M+ oraz bardzo wysoką precyzją wykonania — tolerancja powierzchni stołu +/- 0,05 mm, a także dokładnością wymiarów otworów w całej siatce.
3D normowy stół spawalniczy i mocujący,
Gbedpfxeyq Srlo Aibjl
3000 x 1500 x 100 mm z utwardzaną powłoką Cr75M+
System stołu: 16mm
Grubość materiału: 12mm
Specjalna powłoka antyadhezyjna chroniąca przed odpryskami spawalniczymi
W komplecie rama nośna stołu i standardowe nogi
* S355J2+N z utwardzaniem Cr75M+
* Otwory: 16 mm, grubość materiału: 12 mm
* W zestawie rama stołu z powłoką ochronną
* Bok stołu 100 mm z dwurzędowym układem otworów i rozstawem 25 mm
* Blat z precyzyjną podziałką dwustronną i siatką 50 x 50 mm
* Zaokrąglone i wykończone krawędzie oraz otwory
* Maszynowe standardowe nogi o nośności 1 t na nogę; w wersji z kołami – 500 kg na nogę
TERAZ W ATRAKCYJNYM PAKIECIE PROMOCYJNYM:
W TYM 32-ELEMENTOWY ZESTAW STARTOWY
W TYM 12-ELEMENTOWY HISWELD-PACK-1
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm
Udźwig: 3000 kg
Masa własna: 755 kg
Wysokość boków stołu: 100 mm
Grubość blatu roboczego: 12 mm
Średnica otworów: 16 mm
Gbedpfxeyq Srlo Aibjl
System stołu: 16mm
Grubość materiału: 12mm