HIS16V31510 - Aktion
Stół spawalniczy
HISWeld
HIS16V31510 - Aktion
Cena stała plus VAT
stan
Nowe
Lokalizacja
Austria
Dane dotyczące maszyny
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
- Lokalizacja:
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427667
- Numer referencyjny:
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 07.05.2026
Opis
Stan: nowy
Czas dostawy: ok. 2-4 tygodnie od zamówienia
Obszar roboczy: 1500 x 1000 mm
Nośność: 3000 kg
Waga: 272 kg
Wysokość boków: 100 mm
Grubość blatu: 12 mm
Otwory: 16 mm
Nasze stoły premium z systemem otworów 16 mm stanowią standard dla zastosowań profesjonalnych i przemysłowych.
Modele 3D stanowią bazę całego systemu i mogą być dowolnie rozbudowywane ze wszystkich pięciu stron.
Nasze stoły wyróżniają się wysokim stopniem twardości dzięki NOWEJ POWŁOCE CR75M+, bardzo wysoką precyzją (+/- 0,05 mm na całej powierzchni stołu) oraz niewielkimi tolerancjami średnic otworów w całej siatce stołu.
3D standardowy stół spawalniczo-mocujący,
1500 x 1000 x 100 mm z powłoką utwardzającą Cr75M+
System stołu: 16 mm
Grubość materiału: 12 mm
Specjalna powłoka antyadhezyjna chroniąca przed odpryskami spawalniczymi
w komplecie z ramą nośną i standardowymi nogami stołu
* Stal S355J2+N utwardzana w procesie Cr75M+
* Otwory: 16 mm, grubość materiału: 12 mm
* W komplecie powlekana rama stołu
* Bok 100 mm z dwurzędowym układem otworów i odstępem 25 mm
* Blat stołu z dwustronną precyzyjną podziałką oraz linią siatki 50 x 50 mm
* Krawędzie i otwory zaokrąglone i wykończone
Gsdpfx Apeyq Srxe Esit
* Solidne standardowe nogi stołu o nośności 1 t na nogę; w modelu z kółkami 500 kg na nogę
TERAZ DOSTĘPNE JAKO ATRAKCYJNY ZESTAW PROMOCYJNY:
W ZESTAWIE Z 32-ELEMENTOWYM ZESTAWEM STARTOWYM
ORAZ 12-ELEMENTOWYM ZESTAWEM HISWELD-PACK-1
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Obszar roboczy: 1500 x 1000 mm
Nośność: 3000 kg
Waga: 272 kg
Wysokość boków: 100 mm
Grubość blatu: 12 mm
Otwory: 16 mm
System stołu: 16 mm
Grubość materiału: 12 mm
Gsdpfx Apeyq Srxe Esit
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+43 2236 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Tatabánya
487 km
Ramię dźwigu
BRÜCK Bandhaspel Bandanlage WinderAH 12/1600 12000 kg x 1600mm (1463)