Dwukolumnowa piła taśmowa, w pełni automatyczna Everising H-360 HB
Zakres cięcia okrągły: 0 - 360 mm
Zakres cięcia kwadrat: 360 x 360 mm
Napięcie wiązki: Szerokość: 180 - 280 mm
Wysokość naciągu wiązki: 50 - 160 mm
Moc napędu: 3,7 kW
Wymiary brzeszczotu: 4420 x 34 x 1,1 mm
Waga: 2310 KG
Wymiary maszyny: 2500 x 2200 mm
Standardowe wyposażenie maszyn jest następujące:
Solidna stalowa konstrukcja na zasadzie podwójnej kolumny
Gbsdpfxeq St U No Aibsl
- System posuwu NC
- Prędkość cięcia sterowana częstotliwością (bezstopniowa, sterowana falownikiem)
- Cyfrowy wyświetlacz prędkości cięcia
- Hydraulicznie sterowane podwójne poziome imadła mocujące
- Hydrauliczne napinanie brzeszczotu
- Prowadnice taśmy tnącej (w tym tylna prowadnica taśmy) wykonane z węglików spiekanych
- Hydraulicznie napinane prowadnice taśmy
- Precyzyjne sterowanie PLC (SPS) dla wszystkich komponentów hydraulicznych i elektrycznych.
- Licznik cięć z automatycznym wyłączaniem
- Automatyczne wyłączanie w przypadku braku towaru w magazynie
- Funkcja pracy wielozadaniowej
- Urządzenie do mocowania wiązek
- Napędzana szczotka do wiórów
- Automatyczna kontrola zerwania taśmy wraz z wyłącznikiem awaryjnym
- Pistolet do spłukiwania wiórów
- Elastyczne oświetlenie robocze
- Przenośnik rolkowy o długości 2 metrów
- Skrzynka narzędziowa
- Funkcja węglików spiekanych
W zestawie wyposażenie specjalne:
- Zmienna redukcja ciśnienia mocowania
- Kontrola procesu cięcia
Wszechstronna, kompletna dokumentacja w języku niemieckim.
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Moc napędu: 3,7 kW
Waga: 2310 KG