Głowica dzieląca
WMW HECKERT

Rok produkcji
1988
stan
używany
Lokalizacja
Ennepetal Niemcy
Głowica dzieląca WMW HECKERT
Głowica dzieląca WMW HECKERT
more Images
WMW HECKERT
WMW HECKERT

Dane dotyczące maszyny

Opis/nazwa maszyny:
Głowica dzieląca
Producent:
WMW HECKERT
Rok produkcji:
1988
stan:
używany

Cena i lokalizacja

Lokalizacja:
Lager Ennepetal H 1 Niemcy
Zadzwoń

Szczegóły oferty

Identyfikator ogłoszenia:
A7754366
Numer referencyjny:
1041-26761
Aktualizacja:
ostatnio dnia 11.08.2024

Opis

Wysokość środka 140 mm
Średnica uchwytu 250 mm
Lsdpfx Anjipyx Ts Nohl
Zakres obrotu 90 stopni
Ciężar maszyny ok. 150 kg



Głowica dzieląca odchylana z Heckert FU 400

Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.

Dostawca

Zarejestrowany od: 2005

68 Ogłoszenia online

Trustseal icon
Zadzwoń

Wyślij zapytanie

Krajus 
Niemcy
Austria
Szwajcaria
Stany Zjednoczone
Wielka Brytania
Francja
Belgia
Hiszpania
Meksyk
Włochy
Holandia
Polska
Rosja
Białoruś
Ukraina
Estonia
Turcja
Nowa Zelandia
Irlandia
Czechy
Dania
Finlandia
Szwecja
Norwegia
Luksemburg
Grecja
Litwa
Łotwa
Islandia
Portugalia
Brazylia
Wenezuela
Argentyna
Węgry
Słowacja
Rumunia
Mołdawia
Słowenia
Serbia
Czarnogóra
Albania
Chorwacja
Bułgaria
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Izrael
Egipt
Maroko
Indie
Indonezja
Korea Południowa
Japonia
Tajlandia
Malezja
Wietnam
Chiny
Tajwan
Iran
Bangladesz
Wskazówka: Twoje zapytanie zostanie przekazane wszystkim sprzedawcom w kategorii maszyn. Dzięki temu możesz otrzymać bardzo wiele ofert.
Nie można było wysłać zapytania. Proszę spróbować ponownie później.

telefon & Fax

+49 2333 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Wiertarka stołowa WMW HECKERT BT 2
Wiertarka stołowa WMW HECKERT BT 2
Wiertarka stołowa WMW HECKERT BT 2
Wiertarka stołowa WMW HECKERT BT 2
Wiertarka stołowa WMW HECKERT BT 2
Wiertarka stołowa WMW HECKERT BT 2
more images
Niemcy Niemcy
470 km
Wiertarka stołowa
WMW HECKERTBT 2
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Głowica optyczna podziału Zeiss unbekannt
Głowica optyczna podziału Zeiss unbekannt
Głowica optyczna podziału Zeiss unbekannt
more images
Wiesbaden
793 km
Głowica optyczna podziału
Zeissunbekannt
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Poziome centrum obróbcze Starrag Heckert HEC 400 D
Poziome centrum obróbcze Starrag Heckert HEC 400 D
more images
Niemcy Eilenburg
452 km
Poziome centrum obróbcze
Starrag HeckertHEC 400 D
Zadzwoń
Ogłoszenia
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
CNC - Centrum obróbcze - poziome STARRAG HECKERT HEC 1250 Athletic
more images
Niemcy Halberstadt
556 km
CNC - Centrum obróbcze - poziome
STARRAG HECKERTHEC 1250 Athletic
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Uniwersalny system głowic frezarskich "HURON" EMENA V 2 - ISO 40 normal oder erhöht
Uniwersalny system głowic frezarskich "HURON" EMENA V 2 - ISO 40 normal oder erhöht
Uniwersalny system głowic frezarskich "HURON" EMENA V 2 - ISO 40 normal oder erhöht
more images
Niemcy Dortmund
802 km
Uniwersalny system głowic frezarskich "HURON"
EMENAV 2 - ISO 40 normal oder erhöht
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Utrwalacze WMW- FRITZ HECKERT Keilschuh
Utrwalacze WMW- FRITZ HECKERT Keilschuh
more images
Niemcy Tönisvorst
879 km
Utrwalacze
WMW- FRITZ HECKERTKeilschuh
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Frezarka rowków wpustowych Fritz Heckert FNW 32x800
Frezarka rowków wpustowych Fritz Heckert FNW 32x800
Frezarka rowków wpustowych Fritz Heckert FNW 32x800
Frezarka rowków wpustowych Fritz Heckert FNW 32x800
Frezarka rowków wpustowych Fritz Heckert FNW 32x800
Frezarka rowków wpustowych Fritz Heckert FNW 32x800
more images
Serbia Subotica
648 km
Frezarka rowków wpustowych
Fritz HeckertFNW 32x800
Zadzwoń
Ogłoszenia
Wiertarka stołowa ALZTRONIC i12 ALZMETALL ALZTRONIC i12
Wiertarka stołowa ALZTRONIC i12 ALZMETALL ALZTRONIC i12
Wiertarka stołowa ALZTRONIC i12 ALZMETALL ALZTRONIC i12
more images
Niemcy Waiblingen
776 km
Wiertarka stołowa ALZTRONIC i12
ALZMETALLALZTRONIC i12
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250 VEB Fritz Heckert FU 250x1000
more images
Węgry Tata
481 km
Frezarka VEB Fritz Heckert FU 250
VEB Fritz HeckertFU 250x1000
Zadzwoń
Ogłoszenia
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
Wiertarka kolumnowa gwintująca WMW HECKERT Mikromat
more images
Niemcy Reichenbach am Heuberg
848 km
Wiertarka kolumnowa gwintująca
WMW HECKERTMikromat
Zadzwoń
Ogłoszenia
Tokarka centralna i tokarka z wrzecionem posuwowym ERNAULT SOMUA Cholet 435
Tokarka centralna i tokarka z wrzecionem posuwowym ERNAULT SOMUA Cholet 435
Tokarka centralna i tokarka z wrzecionem posuwowym ERNAULT SOMUA Cholet 435
Tokarka centralna i tokarka z wrzecionem posuwowym ERNAULT SOMUA Cholet 435
Tokarka centralna i tokarka z wrzecionem posuwowym ERNAULT SOMUA Cholet 435
Tokarka centralna i tokarka z wrzecionem posuwowym ERNAULT SOMUA Cholet 435
more images
Niemcy Günzburg
740 km
Tokarka centralna i tokarka z wrzecionem posuwowym
ERNAULT SOMUACholet 435
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT GFL 400x1000
more images
Niemcy Rostock
529 km
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych
WMW HECKERTGFL 400x1000
Zadzwoń
Ogłoszenia
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych WMW HECKERT ZFWVG 250x2000
more images
Niemcy Rostock
529 km
Frezarka gwintów i frezarka do kół zębatych
WMW HECKERTZFWVG 250x2000
Zadzwoń
Ogłoszenia
Maszyna do falcowania KRAMER AM-aut II 2000/2,25
Maszyna do falcowania KRAMER AM-aut II 2000/2,25
Maszyna do falcowania KRAMER AM-aut II 2000/2,25
Maszyna do falcowania KRAMER AM-aut II 2000/2,25
more images
Wiesbaden
793 km
Maszyna do falcowania
KRAMERAM-aut II 2000/2,25
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Frezarka do kół zębatych prostych (do kół zębatych prostych z listwy) VEB. Fritz-Heckert-Werk GFL 400 X 1000
Frezarka do kół zębatych prostych (do kół zębatych prostych z listwy) VEB. Fritz-Heckert-Werk GFL 400 X 1000
Frezarka do kół zębatych prostych (do kół zębatych prostych z listwy) VEB. Fritz-Heckert-Werk GFL 400 X 1000
Frezarka do kół zębatych prostych (do kół zębatych prostych z listwy) VEB. Fritz-Heckert-Werk GFL 400 X 1000
more images
Niemcy Rostock
529 km
Frezarka do kół zębatych prostych (do kół zębatych prostych z listwy)
VEB. Fritz-Heckert-WerkGFL 400 X 1000
Zadzwoń