STAR Micronics SR20 RIII
stan
używany
Lokalizacja
Contamine-sur-Arve Francja
Tokarka CNC typu szwajcarskiego STAR Micronics SR20 RIII
more Images
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
STAR Micronics SR20 RIII
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Tokarka CNC typu szwajcarskiego
Producent:
STAR Micronics
Model:
SR20 RIII
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Contamine sur Arve, France Francja
A20234590
Numer referencyjny:
Opis
DANE TECHNICZNE
- Liczba osi: 7
- Liczba wrzecion: 2
WRZECIONO GŁÓWNE
- Maks. średnica obrabianego pręta: 20 mm
- Maks. długość obrabianego elementu: 205 mm
- Prędkość obrotowa wrzeciona: 10 000 obr./min
- Moc napędu wrzeciona: 3,7 kW
- Minimalna rozdzielczość osi C: 0,001°
WRZECIONO PRZECIWNE
- Prędkość obrotowa wrzeciona: 8 000 obr./min
- Moc napędu wrzeciona: 2,2 kW
- Minimalna rozdzielczość osi C: 1°
- Liczba uchwytów tulejowych: 1
UCHWYT TULEJOWY 1
- Liczba pozycji: 10
- Liczba pozycji napędzanych: 4
APARAT CZOŁOWY
- Liczba pozycji: 7
OBRÓBKA PRZECIWNA
- Liczba pozycji: 4
- Prędkość napędzanych narzędzi: 8 000 obr./min
ZASILANIE ELEKTRYCZNE
- Napięcie zasilania: 400 V
- Całkowita moc napędu: 7 kW
WYMIARY I MASA
- Zajmowana powierzchnia: 2200 x 1200 mm
- Wysokość maszyny: 1700 mm
- Masa maszyny: 2200 kg
GODZINY PRACY
- Godziny pod napięciem: 34 143 h
- Godziny pracy: 26 657 h
Gijdpfx Apjxlum Te Ejt
- Godziny pracy wrzeciona: 15 552 h
WYPOSAŻENIE
- Sterowanie: Fanuc 30i-seria A
- HFT (High Frequency Turning)
- Napędzana tuleja prowadząca
- Urządzenie do odbioru detali
- Taśmociąg do detali
- Wyrzutnik detali
- Zbiornik na chłodziwo
- Magazyn prętów: FMB turbo 3-26 / 3200 A