SCHAUBLIN 102N-VM-CF
Rok produkcji
1997
stan
używany
Lokalizacja
Matelica (MC) Włochy
Tokarki - Konwencjonalne SCHAUBLIN 102N-VM-CF
more Images
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Tokarki - Konwencjonalne
Producent:
SCHAUBLIN
Model:
102N-VM-CF
Rok produkcji:
1997
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja sprzedawcy:
Vocabolo Felceto 15, 62024 Matelica (MC), Włochy Włochy
A21538413
Numer referencyjny:
25U9310
Aktualizacja:
ostatnio dnia 19.03.2026
Opis
- UŻYWANA - TOKARKA KONWENCJONALNA
WYSOKOŚĆ KŁY: 102 mm
ODLEGŁOŚĆ MIĘDZY KŁAMI: 450 mm
MAKS. ŚREDNICA TOCZENIA NAD ŁOŻEM: 200 mm
MAKS. ŚREDNICA TOCZENIA NAD WÓZKIEM: 120 mm
PRZELOT PRĘTA: 25 mm
WRZECIONO: 50 - 5000 obr./min; 3 kW
STOŻEK KONIKA: CM 2
Gsdpfxsyvlxqj Aibsbl
ŚREDNICA PINOLI: 30 mm
SKOK PINOLI: 80 mm
GŁOWICA REWOLWEROWA: MULTIFIX
CAŁKOWITE WYMIARY: 1500 x 510 x 1550 mm