Otinus LWH-1500-N RayTools
Rok produkcji
2024
stan
Nowe
Lokalizacja
Bydgoszcz Polska
Spawarka laserowa 1,5kW RayTools Otinus LWH-1500-N RayTools
more Images
Otinus LWH-1500-N RayTools
Otinus LWH-1500-N RayTools
Otinus LWH-1500-N RayTools
Otinus LWH-1500-N RayTools
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Spawarka laserowa 1,5kW RayTools
Producent:
Otinus
Model:
LWH-1500-N RayTools
Rok produkcji:
2024
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Karola Szajnochy 14b, 85-738 Bydgoszcz, Polska Polska
Opis
Wiele naszych maszyn jest dostępnych od ręki. Zadzwoń i dowiedz się więcej.
Ręczna spawarka laserowa LWH-1500-N RayTools
Zestaw zawiera:
- spawarkę laserową z wbudowanym systemem chłodzenia
- pistolet spawalniczy z regulacją ogniskowej i kompletem akcesoriów
- źródło Fiber laser MAX Photonics
- automatyczny podajnik drutu
- komplet przewodów
- zestaw startowy dysz i szkiełek ochronnych
Parametry techniczne:
- moc źródła lasera 1500 W
- długość fali lasera 1064 nm
- prędkość spawania do 120 mm/s
- zasilanie 1x230V 50 Hz
- wymiary (Z wieszakiem na głowicę) 630x1300x1500mm
W cenie maszyny
Jednodniowe szkolenie wraz z instalacją maszyny
- 1 dzień do 8 godzin – instalacja maszyny i nauka obsługi.
Użytkowanie
Gjdpfethigrjx Aibsbl
Przeznaczenie
Specyfikacje dla źródeł:
1000 W
- Stal węglowa: do 3 mm
- Stal nierdzewna: do 3 mm
- Aluminium: 2 mm
- Mosiądz: 0,8 – 1 mm
1500 W
- Stal węglowa: do 4 mm
- Stal nierdzewna: do 4 mm
- Aluminium: 3 mm
- Mosiądz: 1 mm
2000 W
- Stal węglowa: do 5 mm
- Stal nierdzewna: do 5 mm
- Aluminium: 4 mm
- Mosiądz: 2 mm
3000 W
- Stal węglowa: do 8 mm
- Stal nierdzewna: do 8 mm
- Aluminium: 7 mm