Okuma VTM-2000YB
Rok produkcji
2024
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Sankt Egidien Niemcy
Centrum tokarsko-frezarskie CNC Okuma VTM-2000YB
more Images
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Centrum tokarsko-frezarskie CNC
Producent:
Okuma
Model:
VTM-2000YB
Rok produkcji:
2024
stan:
dobry, jak nowy (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Lobsdorfer Straße 8, 09356 Kuhschnappel, Deutschland Niemcy
Opis
maksymalna średnica toczenia: 2000 mm
maksymalna długość toczenia: 1400 mm
Sterowanie: Okuma OSP - P300 SA
maksymalna waga obrabianego przedmiotu: 10000 kg
maksymalne wymiary obrabianego przedmiotu: 2000 mm x 1400 mm
tarcza tokarska: 2000 mm
osi C pozycjonowana z dokładnością do 0,001°
wrzeciono narzędziowe przesuwne w osiach X/Y/Z i indeksowane w osi B
Oś B odchylana o 150°
Przesuw w osi Y: 1600 mm (+/- 800 mm)