Okuma LB400-MOkuma
LB400-M
Okuma LB400-M
Okuma
LB400-M
Rok produkcji
2007
stan
używany
Lokalizacja
Hiszpania
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Okuma LB400-M
- Producent:
- Okuma
- Model:
- Rok produkcji:
- 2007
- stan:
- gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- , Hiszpania
Zadzwoń
Dane techniczne
- Moc silnika wrzeciona:
- 45 000 W
- Prędkość wrzeciona (maks.):
- 3 500 obr./min
- Całkowita wysokość:
- 2 110 mm
- Masa całkowita:
- 7 600 kg
- Producent sterowników:
- Model sterownika:
- OSP -P200L
- Długość produktu (maks.):
- 5 330 mm
- Liczba osi:
- 2
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A21154882
- Numer referencyjny:
- ES-TUR-OKU-2007-00002
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 03.02.2026
Opis
Ten model Okuma LB400-M został wyprodukowany w 2007 roku. Solidne centrum tokarskie o średnicy obrotu nad łożem 620 mm i nad siodłem 420 mm. Oferuje pojemność pręta 80 mm i rozmiar uchwytu 400 mm. Wrzeciono pracuje z prędkością do 3500 obr/min i jest napędzane silnikiem o mocy 45 kW. Zawiera 12-pozycyjną zmotoryzowaną głowicę rewolwerową. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tej maszynie.
• Liczba osi: 2 + C
Godpfx Aeygxccoibebl
• Średnica obrotu nad łóżkiem: 620 mm
• Średnica obrotu nad siodłem: 420 mm
• Odległość między centrami: 1270 mm
• Rozmiar uchwytu: 400 mm
• Pojemność pręta: 80 mm
• Typ wieżyczki: Zmotoryzowany
• Stacje narzędziowe: 12 pozycji
• Szybki przesuw X: 20 m/min
• Szybki przesuw Z: 25 m/min
• Stożek wrzeciona konika: MT #5
• Liczba osi: 2 + C
Godpfx Aeygxccoibebl
• Rozmiar uchwytu: 400 mm
• Pojemność pręta: 80 mm