Używane Piły Taśmowe Poziome na sprzedaż (11 786)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Eilenburg
452 km
Poziome centrum obróbcze
Starrag HeckertHEC 400 D
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2011, przebieg osi X: 650 mm, przesuw osi Y: 650 mm, przesuw osi Z: 680 mm, Uchwyt narzędziowy: HSK 63
Wrzeciono obrotowe: 85
Prędkości obrotowe wrzeciona: 20.000 obr./min
Magazyn łańcuchowy: 60 miejsc
Przenośnik wiórów
Zmieniacz palet
Fpodozcn D Uepfx Ab Hoh
Instalacja filtracyjna chłodziwa (KS)
Chłodziwo pod wysokim ciśnieniem przez wrzeciono (KS)
Ogłoszenia
Wieczfnia Kościelna
169 km
PIŁA PANELOWA O DŁUGOŚCI CIĘCIA DO 3690
HOLZMAHPP530 PROFI LINE
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), PIŁA PANELOWA HOLZMA HPP 530 PROFI LINE,BARDZO DOBRY O DŁUGOŚCI CIĘCIA DO 3690.
Fedpfjy Uk D Aox Ab Hsph
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Engel duo 5550/650 pico (2011)
Engelduo 5550/650 pico
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2011, Siła zacisku: 650 t
Średnica śruby: 90 mm
Odległość między cięgnami V: 960 mm
Odległość między cięgnami H: 1100 mm
Pojemność wtrysku: 2740 cm3
Typ: Poziomy
Napęd: Hydrauliczny
Fpsdpfx Asy Uffheb Hoh
Dostępny robot liniowy VIPER 40
Maszyna ma około 61 600 godzin pracy.
6 rdzeni ciągnących na płycie ruchomej,
2 rdzenie i 4 zawory kaskadowe na płycie stałej.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka Piła
JAROMA DYFE-2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7757
DANE TECHNICZNE
Frezarka
- średnica wrzeciona 25mm
Fodpsy Tudwsfx Ab Heph
- wysokość wrzeciona 120mm
- wrzeciono wymienne, uchylne 20 stopni
- blokowanie wrzeciona
- regulowane góra/dół
- oryginalna prowadnica
- wymiary blatu 1120x750mm
- 4 rodzaje prędkości obrotów
- silnik 3,8Kw
Pilarka tarczowa
- max średnica tarczy 350mm
- oś wrzeciona 30mm
- tarcza regulowana góra/dół i pod kątem
- blokada wrzeciona
- szerokość cięcia przy prowadnicy 540mm
- blat żeliwny
- wymiary dł/szer/wys 1260x900x1000mm
- waga 610kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– dokumentacja DTR
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 6900 PLN
Cena netto: 1640 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Spatenhof
616 km
Piła formatowa
SCMSI 550 E Class
Zadzwoń
Stan: używany, ciężka precyzyjna formatowa pilarka tarczowa SCM SI 550 E Class
Wersja: stolarnia - ciesielnia
Długość cięcia: 3200 mm
Szerokość cięcia: ok. 1500 mm
Główny silnik: 11 kW
3 prędkości obrotowe: 2500/3000/4200 obr./min
Ogranicznik kątowy z kompensacją długości
Tarcza do Ø 550 mm
Elektryczne podnoszenie i pochylanie tarczy z cyfrowymi wskazaniami
Maszyna pochodzi z emerytury / pierwsza dostawa 2011
Maszyna jest SPRAWDZONA W WARSZTACIE i w DOSKONAŁYM STANIE
Fodpozb Ig Hjfx Ab Hsph
Dostępna z magazynu Lieboch
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Piła do wymiarowania płyt
BIESSESelco EB75
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2007, Sprzedam pilarkę panelową BIESSE SELCO EB75. Rok produkcji 2007. Pole cięcia 3200x3200 mm. Wysokość cięcia 75 mm. Silnik główny 7,5 kW. Silnik podcinający 2,2 kW. Całkowity wymiar: szerokość 5422 mm x głębokość 7688 mm. Chwytaki z regulacją pneumatyczną. Boczne rolki pozycjonujące z góry. Posuw pneumatyczny. W zestawie oprogramowanie optymalizacyjne. Bardzo dobry stan. Dostępna od zaraz.
Fodpfovw Nkhsx Ab Hoph
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna
PAUL 15A0
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7386
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- docisk hydrauliczny pełni funkcje osłony tarczy
- hydrauliczny skok tarczy
- max szerokość cięcia 550mm
- 4 rolki poślizgowe w blacie
- z góry wałek ciągnący, zębaty, dociskowy
- max wysokość cięcia ( na środku) 100mm
- silnik główny 5,9kW
- średnica króćców odciągu 100mm, 120mm
- wymiary blatu 700x630mm
- wysokość blatu od podstawy 830mm
- stoły rolkowy podawczy
- wymiar rolki 350mm
wymiary stołu:
- dł/szer 4480x700mm
Fpedpfxoy Tkgue Ab Hoh
- silnik 0,75kW
- stół odbiorczy (taśma)
- szerokość taśmy 510mm
wymiar stołu:
- dł/szer 3130x800mm
- silnik 0,75kW
- wymiary maszyny dł/szer/wys 890x910x1200mm
- waga całkowita około 900kg
– stół podawczy, odbiorczy
– tarcza regulowana hydraulicznie
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 24900 zł
Cena netto: 5930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła łańcuchowa do cięcia pakietu
PrinzTKSF-L
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7678
DANE TECHNICZNE
- długość prowadnicy 1670mm
- długość cięcia 1500mm
- automatyczne smarowanie układu tnącego
- układ amortyzacyjno-naciągowy w głowicy
- posuw prowadnicy manualny
- silnik elektryczny 7,5kW
- wymiary do transportu dł/szer/wys 1650x900x2350mm
- waga całkowita 240kg
ATUTY
– produkcji austriackiej
– do kapowania pakietów lub drewna okrągłego
– niemalowana
– mobilna, na kółkach
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 25900 PLN
Cena netto: 6160 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
Fodpfx Absy Tkf De Hoph
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna OGAM
OGAMTR800
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7707
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- docisk materiału pneumatyczny
- pneumatyczny skok tarczy
- max szerokość cięcia 800mm
- wysokość cięcia 135mm
- sterowanie pneumatyczne
- silnik główny 11kW
- średnica króćca odciągu 2x110mm
- wymiary blatu 520x1550mm
- wysokość blatu od podstawy 810mm
- Stół rolkowy wprowadzający:
- wymiary dł/szer/wys 2700x720x900mm
- wyposażony w 3 ograniczniki pneumatyczne
- stół wyposażony w prowadnicę
- wymiar rolki 530mm
- 6 szt rolek ciągnących 1,5kW
- Stół rolkowy wyprowadzający:
- wymiary dł/szer/wys 2050x700x800mm
- wymiar rolki 590mm
- 11 szt rolek poślizgowych
- wyposażony w 3 ograniczniki pneumatyczne
- wymiary maszyny dł/szer/wys 1900x1450x1600mm
- waga całkowita 1500kg
ATUTY
– 2 stoły rolkowe
– produkcji włoskiej
– sterowanie pneumatyczne
– skok tarczy pneumatyczny (regulowana prędkość przesuwu za pomocą pokrętła)
– piła używana, stan bardzo dobry
Fpodey Tkfkepfx Ab Heh
Cena netto: 33900 PLN
Cena netto: 8070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła stołowa przesuwna formatowa
HOLZMANN FKS 400 V32 TOP
Zadzwoń
Stan: nowe, Nr katalogowy: H0561
– maszyna nowa, na magazynie
– certyfikat CE
– produkcji austriackiej
– profesjonalna
– wózek na prętach stalowych
DANE TECHNICZNE
moc silnika S1 5500W (/750)
napięcie 400V / 50Hz
wysokość stołu 890mm
króciec odciągu 100mm
stół przesuwny 3200x435mm
stół przedłużający 1200x550mm
maks. szerokość cięcia z przymiarem 1300mm
średnica tarczy 250-400mm (30)
średnica tarczy podcinaka 120 x 20 x 3,2-4,2/2,2 mm
prędkość obrotowa I: 3000; II: 4000; III: 5000 obr/min
prędkość obrotowa podcianaka 8000 obr/min
moc silnika podcinaka 750W
pochylenie tarczy 0-45°
poziom mocy akustycznej 90 dB(A)
poziom ciśnienia akustycznego 88,2 dB(A)
wymiar całkowity maszyny po rozłożeniu dł/szer/wys 3350x3600x900mm
wymiary wysyłki 1350 x 2200 x 1170 mm
waga netto/brutto 930 /1110kg
Fpsdpfsy Titgox Ab Heh
Cechy:
– solidna konstrukcja
– z dużym aluminiowym stołem przesuwnym i wysięgnikiem idealnym do obróbki dużych elementów i cięcia dużych, ciężki płyt na wymiar
– żeliwny stół roboczy (1100 x 700 mm) wraz z poszerzeniem stołu (900 x 830 mm) i przedłużeniem stołu (610 x 600 mm) o solidnej stalowej konstrukcji
– stół przedłużający (1200 x 550 mm) + przykładnica tnąca (1950 – 3300 mm)
– podcinak z osobnym silnikiem
– ręcznie ustawiany kąt tarczy piły głównej 0°-45° (przy pomocy wskaźnika kąta)
– elektryczna regulacja wysokości tarczy piły głównej i podcianaka
W zakresie dostawy:
tarcza główna LEUCO TCT (Ø300 x 30 x 3,2 mm T72)
tarcza podcinaka LEUCO (Ø120 x 20 x 3-3,8 T=2*12ES)
Belka dociskowa – opcja
Cena netto: 24300 zł
Cena netto: 5750 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Mleczków
141 km
Przenośnik taśmowy
Forderband Transportband Conveyor
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1996, Sprzedam tasmociag widoczny na zdjęciu
Zapraszam do kontaktu
Fpjdsvb Ilfopfx Ab Heh
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Piła formatowa SCM si12
SCMsi12
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła formatowa SCM si12
Specyfikacja:
• stan - używany, po kompleksowym przeglądzie
• producent - SCM
• model - si 12
• długość wózka 150 cm
• średnica założonej tarczy 300 mm
• silnik główny piły 3,0 kW
• tarcza wykładana pod kątem, ręcznie
• ręczne podnoszenie i opuszczenie tarczy
• max wysokość cięcia ~ 90 mm
• wózek boczny o wym. 85 x 60 cm
• króciec odciągowy fi 100 mm
• waga - ok. 450 kg
• wymiary gabarytowe 350 x 150 x 100 cm cm (szer. x dł. x wys.)
wymiary do transportu 90 x 150 x 100 cm (szer. x dł. x wys.)
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
Fjdpfjza Hi Rjx Ab Heph
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Piła poprzeczna OMGA T720 z taśmociągiem
OMGAT720
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1995, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła poprzeczna OMGA T720 z taśmociągiem
Specyfikacja:
• stan techniczny - używany, po profesjonalnym przeglądzie
• producent - OMGA
• model - T720
• szerokość robocza - 250 mm
• wysokość robocza - 80 mm
• moc silnika - 2,2 kW
• prawy stół - roltok o długości 200 cm
• lewy stół - taśmociąg o długości 260 cm
• stoły o szerokości 29 cm
• zapadki pneumatyczne do cięcia na zadaną długość - 2 szt. sterowane z pulpitu maszyny
• regulowana prędkość cięcia
• max średnica tarczy - 350 mm
Fpodpfxjza E Uxs Ab Heh
• wrzeciono - fi 30 mm
• króciec odciągowy - fi 100 mm
• waga korpusu 210 kg
• wymiary gabarytowe - 510 x 110 x 155 cm ( dł. x szer. x wys. )
• wymiary korpusu - 90 x 110 x 155 cm ( dł. x szer. x wys. )
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ogłoszenia
Stuhr
714 km
Łańcuchowy przenośnik taśmowy
HorstmannPK 1100/11
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2011, Przenośnik taśmowy łańcuchowy Horstmann, typ PK 1100/11, rok produkcji 2011
Producent: Horstmann
Typ: PK 1100/11
Rok produkcji: 2011
Długość taśmy podawczej: ok. 3000 mm
Długość części podnoszącej: ok. 5000 mm
Szyja łabędzia: ok. 1000 mm
Szerokość taśmy: 1100 mm
Prędkość transportowa: ok. 0,2 m/s (max. 0,3 m/s)
Przenośnik jest w dobrym stanie.
Prosimy o uwagę:
Fpjdpfjzc Ikbex Ab Hsh
Wszystkie dane techniczne opierają się na informacjach producenta. Nie ponosimy odpowiedzialności za podane informacje ani ewentualne błędy.
Oferta nie jest wiążąca, sprzedaż pośrednia zastrzeżona, możliwość wycofania w dowolnym momencie.
Możliwa jest wizja lokalna po wcześniejszym uzgodnieniu.
Sprzedaż następuje po przedpłacie, loco fabryka, bez gwarancji i rękojmi.
Ogłoszenia
Olesno
126 km
Piła tarczowa do cięcia na zimno
KaltenbachKBR 460 NA
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2002, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 300242, Zakres cięcia stali okrągłej przy 90°: 460 mm, całkowita długość: 2 320 mm, całkowita wysokość: 2 570 mm, całkowita szerokość: 3 660 mm, masa całkowita: 7 500 kg, Zakres cięcia stali kwadratowej pod kątem 90°: 600 460 mm, średnica cięcia: 460 mm, wymagana długość przestrzeni: 2 570 mm, wymagana szerokość: 3 660 mm, długość cięcia (maks.): 9 999 mm, wysokość robocza: 720 mm, długość sekcji (maks.): 9 999 mm, długość sekcji (min.): 8 mm, moc pompy chłodziwa: 180 W, napęd piły: 9 200 W, szerokość otwarcia: 600 mm, szerokość taśmy tnącej: 54 mm, długość taśmy tnącej: 7 470 mm, dodatkowe cechy wyposażenia: prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, KALTENBACH KBR 460 NA – Automatyczna piła taśmowa do metalu | Cięcie stali, rur i profili
Przemysłowa przecinarka taśmowa | Produkcja seryjna | Duże przekroje
Na sprzedaż profesjonalna automatyczna piła taśmowa do metalu Kaltenbach KBR 460 NA, przeznaczona do wydajnego cięcia stali, rur, profili oraz materiałów pełnych o dużych wymiarach.
Model KBR 460 NA to solidna przemysłowa przecinarka taśmowa stworzona do pracy ciągłej i produkcji seryjnej. Dzięki automatycznemu podawaniu materiału, dużemu zakresowi cięcia oraz bezstopniowej regulacji prędkości cięcia maszyna zapewnia wysoką precyzję, powtarzalność oraz ograniczenie strat materiału.
Ciężka konstrukcja o masie około 7500 kg gwarantuje stabilność pracy nawet przy intensywnym użytkowaniu w zakładach produkcyjnych i centrach obróbki stali.
Najważniejsze zalety:
✔ automatyczna piła taśmowa do metalu
✔ renomowany producent – Kaltenbach
✔ idealna do produkcji seryjnej i pracy ciągłej
✔ automatyczne ustawianie długości cięcia do 9999,9 mm
✔ bezstopniowa regulacja prędkości taśmy
✔ wysoka dokładność i powtarzalność cięcia
✔ minimalne straty materiału
Fpsdpfx Aoyivgdsb Heh
✔ możliwość cięcia rur, profili oraz materiałów pełnych
✔ ciężka i stabilna konstrukcja przemysłowa
Dane techniczne:
• Producent: Kaltenbach
• Model: KBR 460 NA
• Rok produkcji: 2002
• Typ: automatyczna piła taśmowa do metalu
• Zakres cięcia materiału okrągłego 90°: do Ø 460 mm
• Zakres cięcia materiału prostokątnego 90°: do 600 × 460 mm
• Maksymalna długość cięcia automatycznego: 9999,9 mm
• Minimalna długość cięcia: 8 mm
• Minimalna długość resztki materiału: 30 mm
• Wymiary taśmy: 7470 × 54 × 1,3 mm
• Prędkość taśmy: płynna regulacja
• Wysokość robocza: 720 mm
• Moc napędu piły: 9,2 kW
• Pompa chłodziwa: 0,18 kW
• Wymiary maszyny: 2320 × 3660 × 2570 mm
• Masa maszyny: ok. 7500 kg
Stan maszyny:
Maszyna używana, sprawna technicznie, gotowa do pracy. Każde urządzenie przed sprzedażą przechodzi kontrolę działania oraz przegląd techniczny.
📩 Skontaktuj się z nami w celu uzyskania ceny, dodatkowych informacji technicznych lub umówienia oględzin maszyny.
Ogłoszenia
Olesno
126 km
Piła taśmowa
AmadaHFA530CNC
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2006, Funkcjonalność: w pełni sprawny, typ sterowania: Sterowanie CNC, masa całkowita: 6 300 kg, rok ostatniego remontu: 2025, stopień automatyzacji: automatyczny, AMADA HFA 530 CNC – Automatyczna piła taśmowa CNC do metalu | Po remoncie 2025
W pełni automatyczna przecinarka CNC | Produkcja seryjna | Ciężka konstrukcja
Na sprzedaż w pełni automatyczna piła taśmowa CNC do metalu AMADA HFA 530 CNC po remoncie generalnym wykonanym w 2025 roku.
Maszyna została zaprojektowana do precyzyjnego cięcia metalu w produkcji seryjnej oraz ciężkich zastosowaniach przemysłowych. Dzięki stabilnej konstrukcji o masie 6,3 tony oraz nowoczesnemu sterowaniu CNC model HFA 530 CNC zapewnia wysoką wydajność, dokładność oraz powtarzalność pracy.
Fodpfx Aoyat Uteb Hsph
Idealna do cięcia materiałów pełnych, dużych profili oraz ciężkich detali stalowych.
Najważniejsze zalety:
✔ w pełni automatyczna piła taśmowa CNC do metalu
✔ remont generalny wykonany w 2025 roku
✔ gotowa do natychmiastowej pracy
✔ stabilna konstrukcja o masie 6300 kg
✔ sztywna rama ograniczająca drgania
✔ hydrauliczny naciąg taśmy
✔ płynna regulacja prędkości taśmy falownikiem
✔ sterowanie CNC z automatycznymi cyklami cięcia
✔ wysoka wydajność i powtarzalność
✔ idealna do produkcji seryjnej
Dane techniczne:
• Model: AMADA HFA 530 CNC
• Sterowanie: CNC
• Zakres cięcia okrągłego: 30–530 mm
• Zakres cięcia prostokątnego: 30 × 30 – 530 × 530 mm
• Nośność stołu roboczego: 4000 kg
• Wymiary taśmy: 67 × 1,6 × 6670 mm
• Prędkość taśmy: 15–120 m/min
• Regulacja prędkości: falownik
• Naciąg taśmy: hydrauliczny
• Minimalna długość cięcia: 10 mm
• Zasilanie: 400 V
• Zapotrzebowanie mocy: 13 kW
• Masa maszyny: 6,3 t
Stan maszyny:
Maszyna po remoncie generalnym w 2025 roku, w pełni sprawna, przetestowana i dostępna od ręki.
📩 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania ceny, dodatkowych zdjęć lub umówienia testów maszyny.
Ogłoszenia
Czechy
242 km
Centrum obróbcze poziome
SCHIESS FRORIEPDrilling machine BT 80-50-1500
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1976, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 4218/ 12035, Wysokość osi nad łożem: 1500 mm
Prędkość: 0 - 315 obr./min
Zakres średnic i długości wiercenia po jednej stronie:
D 35 – 45 mm L = 4000 mm
D 46 – 65 mm L = 6000 mm
D 66 – 85 mm L = 8000 mm
D 86 – 105 mm L = 12 000 mm
D 106 – 125 mm L = 16 000 mm
D 126 – 200 mm L = 24 500 mm
D 201 – 250 mm L = 24 500 mm
Fpjdpfx Abswqk Umj Heh
D 251 – 555 mm L = 18 000 mm
Ogłoszenia
Czechy
242 km
Piła taśmowa
BehringerHBP800-1304G- NC2-PC
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 10000886, Funkcjonalność: w pełni sprawny, masa własna: 1 600 kg, Dane techniczne
Zakres roboczy - Æ/ płasko pod kątem 90° 800 mm / 1300 mm x 750 mm
Zakres roboczy - Æ / płasko pod kątem 75° + hpr. 800 mm / 1150 mm x 750 mm
Zakres roboczy - Æ / płasko pod kątem 60° + hpr. 800 mm / 1000 mm x 750 mm
Zakres roboczy - Æ / płasko pod kątem 45° w lewo 600 mm / 800 mm x 600 mm
Najmniejszy wymiar materiału Æ / płasko 30 mm / 20 mm x 20 mm
Najmniejsza długość cięcia (90°) 35 mm
Zakres prędkości cięcia 17 - 120 m/min
Wydarzenie ciśnienia w układzie. naciąg paska 95 bar
Moc napędu paska 11 kW
Moc silnika pompy hydraulicznej 5,5 kW
Moc silnika pompy chłodzącej 0,12 kW
Silnik zasilania 0,09 kW
Całkowita moc wejściowa - wartość ok. ok. 28 kW
Napięcie 400 V, 50 Hz
Napięcie sterujące / napięcie na zaworach hydraulicznych 24 V = (DC)
Natężenie prądu ok. 38 A
Zabezpieczenie 58 A
Przekrój kabla min. 4 x 16 mm²
Wymiary brzeszczotu patrz tytuł. strona
Masa (netto) 1600 kg
Wysokość przepływu maty - wysokość robocza 830 mm
Fsdpowqlltofx Ab Hoph
Długość x szerokość x wysokość patrz plan podstawy
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Piła formatowa
martin
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Piła formatowa martin
Wózek 170cm
Pochył oraz góra-dół tarczy regulowana hydraulicznie
Silnik około 7.5kw
Max tarcz 450mm
Szer rozłożonej maszyny do pracy 380cm
Stan dobry, brak osłonki wirnika na silniku ale nadal dobrze maszyna spełnia swoje funkcje
Fsdpfxsy Uw Sys Ab Heph
Ogłoszenia
Olesno
126 km
Piła taśmowa
AmadaAMADA PCSAW 330
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2007, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 5 060 Hz, rodzaj prądu wejściowego: Prąd stały, wysokość cięcia (maks.): 4 115 mm, szerokość cięcia (maks.): 41 mm, typ sterowania: Sterowanie CNC, masa całkowita: 1 800 kg, rok ostatniego remontu: 2026, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, AMADA PCSAW 330 – Automatyczna piła taśmowa CNC do metalu | Produkcja seryjna
Przemysłowa przecinarka taśmowa AMADA | Automatyczne cięcie stali | CNC
Na sprzedaż automatyczna piła taśmowa CNC do metalu AMADA PCSAW 330, przeznaczona do precyzyjnego cięcia stali, profili, rur oraz materiałów pełnych w produkcji seryjnej i przemysłowej.
Model PCSAW 330 to nowoczesna przecinarka taśmowa wyposażona w automatyczny system podawania materiału, sterowanie CNC z ekranem LCD touchscreen oraz płynną regulację prędkości taśmy. Dzięki sztywnej konstrukcji o masie około 1800 kg maszyna zapewnia wysoką stabilność pracy, dokładność cięcia oraz dużą powtarzalność produkcji.
Maszyna została wyprodukowana przez firmę AMADA i ceniona jest za trwałość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.
Najważniejsze zalety:
✔ automatyczna piła taśmowa CNC do metalu
✔ renomowany producent – AMADA
✔ sterowanie CNC z ekranem LCD Touchscreen
✔ automatyczne cykle cięcia
✔ płynna regulacja prędkości taśmy 15–120 m/min
✔ funkcja Pulse Cut redukująca drgania taśmy
✔ hydrauliczny system pracy
✔ automatyczny transport materiału
✔ wysoka precyzja i powtarzalność cięcia
✔ idealna do produkcji seryjnej i pracy ciągłej
Fedjy T Ifuopfx Ab Hoph
Dane techniczne:
• Model: AMADA PCSAW 330
• Rok produkcji: 2007
• Typ: automatyczna piła taśmowa CNC
• Sterowanie: CNC / LCD Touchscreen
• Zasilanie: 400 V / 3 fazy / 50–60 Hz
• Moc silnika piły: 3,7 kW
• Moc hydrauliki: 1,5 kW
• Pompa chłodziwa: 0,18 kW
• Pulse Cut: 0,2 kW
• Wymiary taśmy: 4115 × 41 × 0,9 mm
• Prędkość taśmy: 15–120 m/min
• Zapotrzebowanie mocy: 13 kVA
• Masa maszyny: ok. 1800 kg
Wyposażenie i funkcje:
• automatyczny posuw materiału
• hydrauliczne imadła przednie i tylne
• funkcja szybkiego dojazdu ramienia
• system chłodzenia i smarowania taśmy
• transporter wiórów
• funkcja Pulse Cut zwiększająca żywotność taśmy
• automatyczne programowanie długości cięcia
• możliwość pracy automatycznej i ręcznej
• panel sterowania z ekranem dotykowym LCD
Stan maszyny:
Maszyna używana, w pełni sprawna technicznie, gotowa do pracy.
📩 Skontaktuj się z nami, aby uzyskać cenę, dodatkowe zdjęcia lub szczegółowe informacje techniczne.
Ogłoszenia
Olesno
126 km
Piła taśmowa
AmadaHFA400
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa całkowita: 2 200 kg, moc pompy chłodziwa: 180 W, długość taśmy tnącej: 4 570 mm, szerokość taśmy tnącej: 41 mm, AMADA HFA 400 – Automatyczna piła taśmowa do cięcia metalu | 2012
Automatyczna przecinarka taśmowa AMADA | Produkcja seryjna | Precyzyjne cięcie stali
Na sprzedaż wysokiej klasy automatyczna piła taśmowa do metalu AMADA HFA 400. Maszyna została zaprojektowana do intensywnej pracy w produkcji seryjnej i półseryjnej. Model ceniony za trwałość, dokładność cięcia oraz niezawodną hydraulikę przemysłową.
AMADA HFA 400 doskonale sprawdza się przy cięciu profili stalowych, rur oraz materiałów pełnych. Solidna konstrukcja o masie około 2200 kg zapewnia stabilność pracy oraz wysoką powtarzalność cięcia nawet przy dużym obciążeniu.
Maszyna jest w pełni sprawna technicznie i gotowa do pracy.
Najważniejsze zalety:
✔ automatyczna piła taśmowa do metalu
✔ renomowany producent – AMADA
✔ idealna do produkcji seryjnej
✔ precyzyjne i powtarzalne cięcie
✔ mocny silnik piły 5,5 kW
✔ wydajna hydraulika przemysłowa
✔ stabilna, ciężka konstrukcja
✔ możliwość cięcia profili oraz pełnych materiałów
✔ niezawodna maszyna dla przemysłu i narzędziowni
Dane techniczne:
Model: AMADA HFA 400
Typ: automatyczna przecinarka taśmowa
Rok produkcji: 2012
Moc silnika piły: 5,5 kW
Silnik hydrauliki: 1,5 kW
Pompa chłodziwa: 0,18 kW
Wymiary taśmy:
długość: 4570 mm
szerokość: 41 mm
grubość: 1,3 mm
Fjdpfx Aoyc H Ewob Hjph
Zasilanie: 3-fazowe
Zapotrzebowanie mocy: 11 kVA
Masa maszyny: ok. 2200 kg
Stan maszyny:
Maszyna używana, w bardzo dobrym stanie technicznym, regularnie eksploatowana i gotowa do dalszej pracy bez dodatkowego wkładu.
📩 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania ceny, dodatkowych zdjęć oraz szczegółowych informacji technicznych.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Olesno
126 km
Piła taśmowa
AmadaHFA700 CNC
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1993, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, masa własna: 6 000 kg, moc pompy chłodziwa: 180 W, długość taśmy tnącej: 7 600 mm, szerokość taśmy tnącej: 50 mm, AMADA HFA 700 CNC – Automatyczna piła taśmowa CNC do metalu
Przemysłowa przecinarka CNC | Produkcja seryjna | Ciężka maszyna do cięcia stali
Na sprzedaż przemysłowa automatyczna piła taśmowa CNC do metalu AMADA HFA 700 CNC, przeznaczona do intensywnej produkcji seryjnej oraz pracy ciągłej w zakładach obróbki metalu.
Model HFA 700 CNC wyróżnia się ciężką, stabilną konstrukcją o masie około 6000 kg oraz wysoką precyzją cięcia. Dzięki sterowaniu CNC i automatycznym cyklom pracy maszyna zapewnia dużą wydajność oraz powtarzalność obróbki.
Idealna do cięcia materiałów pełnych, pakietów oraz dużych profili stalowych.
Najważniejsze zalety:
✔ w pełni automatyczna piła taśmowa CNC do metalu
✔ przemysłowa jakość AMADA
✔ ciężka i stabilna konstrukcja – 6000 kg
✔ sztywna rama ograniczająca drgania
✔ hydrauliczny naciąg taśmy
✔ automatyczne cykle cięcia CNC
✔ wysoka dokładność i powtarzalność
✔ idealna do pracy ciągłej i produkcji seryjnej
✔ możliwość cięcia materiałów pełnych, profili i pakietów
Dane techniczne:
• Model: AMADA HFA 700 CNC
• Sterowanie: CNC
• Moc silnika piły: 7,5 kW
Fpodpfxoyc H H Uj Ab Hoh
• Silnik hydrauliki: 2,2 kW
• Pompa chłodziwa: 180 W
• Szczotka czyszcząca: 200 W
• Wymiary taśmy: 7600 × 50 × 1,6 mm
• Naciąg taśmy: hydrauliczny
• Zasilanie: 400 V / 50 Hz
• Zapotrzebowanie mocy: 14 kVA
• Masa maszyny: ok. 6000 kg
Stan maszyny:
Maszyna używana, w pełni sprawna technicznie i gotowa do pracy.
📩 Skontaktuj się z nami, aby uzyskać cenę, więcej informacji technicznych oraz dodatkowe zdjęcia maszyny.
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Piła formatowa
AltendorfF45
Zadzwoń
Stan: używany, Piła formatowa Altendorf F45
wózek 340cm,
pochył oraz góra dół tarczy regulowana elektrycznie
culaga z prawej strony regulowana manualnie do 1350mm,
Maszyna nie posiada podcinaka
Fsdpfx Abjy Urncs Heph
silnik 7,5KW
max tarcz 450mm,
Ogłoszenia
Aalen
726 km
Piła formatowa
HOKUP 450 AX
Zadzwoń
Stan: nowe, Tarcza piły przechylna 0 - 45 °
Długość stołu przesuwnego 3.200/3.350 mm
Szerokość cięcia 1.100 mm
Moc silnika 5,5 kW
Wysokość cięcia 155 mm
Wysokość cięcia przy 45° 110 mm
Średnica tarczy piły 450 mm
Obroty 3.000/3.600/4.200 obr./min.
Średnica króćca odciągowego 1x120 , 1x80 mm
Piła formatowa HoKuTech P 450 AX
-----
Sterowanie 3-osiowe dla wysokości, przechyłu i elektrycznego ogranicznika równoległego
Opis producenta:
- Programowalna regulacja wysokości tarczy piły
- Programowalny przechył tarczy piły
- Programowalny ogranicznik równoległy
- Silniki: piła główna 5,5 kW / 7,5 KM
- Nacinak z silnikiem
Wyposażenie standardowe modelu P 450:
• Wózek przesuwny z anodowanego aluminium, w tym prowadnica wysokiej precyzji z hartowanej i szlifowanej stali
• Blokada wózka przesuwnego w dowolnej pozycji
• Osłona tarczy piły z funkcją odchylenia
• Rozsuwany wysięgnik z regulowanym ogranicznikiem kątowym i kompensacją długości
• Przełożenie paskowe do zmiany prędkości od góry
• Wskaźnik ustawionej prędkości obrotowej tarczy piły
Dane techniczne:
• Długość cięcia wzdłużnego: 3.350 mm
• Maksymalna wysokość cięcia przy 90°/45°: 155 mm/110 mm
• Szerokość cięcia z ogranicznikiem równoległym: 1.100 mm
• Moc silnika (400 V): 5,5 kW / 7,5 KM
• Prędkość obrotowa głównej tarczy piły: 3.000/3.600/4.200 min-1
• Prędkość obrotowa piły nacinającej: 7.600 min-1
• Maks. średnica głównej tarczy piły: 450 mm
• Maks. średnica tarczy piły nacinającej: 120 mm
• Zakres przechyłu tarczy piły: 0° do 45°
• Średnica króćców odciągowych: 1 x 80 mm / 1 x 120 mm
• Długość stołu przesuwnego: 3.200 mm
• Waga: 1.000 kg
Fsdsxmk A Tjpfx Ab Hjph
-----
Cena powyższej maszyny - na zapytanie!
-----
Ceny nie obejmują opakowania i transportu
Ceny netto, należy doliczyć ustawowy podatek VAT
-----
(Dane techniczne według producenta - bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Eigirgala
468 km
Podwójny rozwijak taśmowy
SASRZ-END 3000/2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2024, typ sterowania: ręczny, stopień automatyzacji: ręczny, typ uruchamiania: ręczny, średnica wewnętrzna cewki: 370 mm, średnica zewnętrzna cewki: 430 mm, waga zwoju: 2 000 kg, szerokość taśmy: 3 000 mm, - Podwójny rozwijak taśmowy z talerzem;
- Maksymalna szerokość kręgu 3000 mm (przy użyciu jednego kręgu);
- Ładowność do 2000 kg maks. na krąg;
- Wymiary jak na zdjęciu;
- Prawie nieużywany (nie odpowiadał naszym potrzebom);
- Możemy zorganizować transport do dowolnego kraju UE na koszt kupującego;
Fodpfx Aex Nf R Hob Hjph
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "piły taśmowe poziome"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.












































































































































































































































































