Używane Heller Mcp 250 na sprzedaż (10 814)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Łódź
20 km
Wtryskarka
KraussMaffeiKM 250-2000 CX Blue Power
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2019, Krauss Maffei KM 250-2000 CX Blue Power z robotem Sepro Industrial Robot SR S5-35HL S4 Trans
Rok produkcji: 2019
Jednostka wtryskowa:
Średnica ślimaka: 70 mm
Masa wtrysku: 980 g
Ciśnienie wtrysku: 1877 bar
Objętość dozowania: 1077 cm³
Jednostka zamykająca:
Siła zwarcia: 250 t
Odstęp między kolumnami: 630x630 mm
Wielkość płyt mocujących: 995x1050 mm
Wyrzutnik: hydrauliczny
Jednostka zamykająca: hydrauliczna
Sterowanie: MC6 - ekran dotykowy
Wyposażenie dodatkowe:
Bardzo dobry stan techniczny
Przebieg: ok. h w trybie automatycznym
Euromap 67
Interfejs robota
Zawór powietrzny z pomiarem próżni x 1
Zawór powietrzny x 1
Hydrauliczny rdzeń pociągający x 3
Rdzeń powietrzny x 1
Sterowanie kanałami gorącymi x 16
Agregat wtryskowy utwardzany – bimetaliczny
Energooszczędna maszyna – system z 3 pompami hydraulicznymi o zmiennej wydajności
Ruchy równoległe
Zawór proporcjonalny na jednostce wtryskowej – precyzyjne wtryskiwanie
Dodatkowa pompa filtrująca olej
Robot Sepro Industrial Robot SR S5-35HL S4 Trans
Rok produkcji: 2015
Robot 5-osiowy: 4 osie napędzane serwomotorami (elektrycznie): X, Y, Z, B; oś C
Sterownik dotykowy
Pakiet bezpieczeństwa dla robota
Robot z adapterem, przenośnikiem taśmowym i osłoną
Zakup robota i przenośnika taśmowego za dopłatą
Wymiary:
Waga: 20100 kg
Długość/szerokość/wysokość: 6,50 x 2,20 x 2,30 m
Wszystkie oferowane maszyny są uruchamiane przez naszych serwisantów przed sprzedażą.
Możliwość uzyskania filmu z testów technicznych wybranej maszyny lub udziału w testach na żywo w naszej firmie w Łodzi.
Cena: Na zapytanie
Dkjdpsy Sl Dlefx Ap Hsn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7959
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy dla wielopiły 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia dla wielopiły 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 830mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- odrzutniki
- rolka, dociskowa poślizgowa, metalowa, gładka
- odrzutniki
- rolka dociskowa, poślizgowa
- wał z piłami
- rolka dociskowa, poślizgowa, metalowa 2szt
– z dołu:
Dkjdpfx Apjzab R No Hon
- listwa prowadząca
- odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja korpusu góra/dół
- manualna regulacja wału z piłami
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- średnica króćca odciągu 170mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2000x1500x2000mm
- waga 1850kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 45900 PLN
Cena netto: 10930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIG250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7961
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 100mm
- szerokość blatu z prześwitem 940mm
- długość blatu 1700mm
-z góry:
- zapadki/odrzutniki
- rolka dociskowa, metalowa, gładka
- wał z piłami
- rolka dociskowa, metalowa, gładka 2szt
-z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
Dkedpfx Apjzabu Ie Hon
- rolka poślizgowa, gładka
- gąsienica
- centralne smarowanie
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 37kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys maszyny 1800x1500x1700mm
- waga 1956kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 22900 PLN
Cena netto: 5450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Aukcja
Kończy się za
d
h
min
s
Aukcja zakończona
Sachsen
472 km
Tokarka karuzelowa
GILDEMEISTERCTV 250
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2001, godziny pracy: 42 400 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 800 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 5 000 obr./min, długość toczenia: 300 mm, przelot wrzeciona: 79 mm, model sterownika: Siemens 840D, DANE TECHNICZNE
Długość toczenia: 300 mm
Przesuw osi X: 800 mm
Przesuw osi Z: 300 mm
Zakres obrotów napędu głównego: 20 - 5.000 obr./min
Zakres obrotów osi C: 0 - 100 obr./min
Przelot wrzeciona: 79 mm
Moment obrotowy napędu głównego: 200 Nm
Moment obrotowy na wrzecionie: 240 Nm
Moment obrotowy uchwytu: 28 Nm
Dedpfx Aozb Efgsp Hskn
Prędkość szybka w osi X: 100 m/min
Prędkość szybka w osi Z: 45 m/min
Narzędzia i magazyn narzędzi
Liczba miejsc w magazynie narzędzi: 12
Maks. prędkość obrotowa narzędzi napędzanych: 6.000 obr./min
Uchwyt narzędziowy: VDI 40
Powierzchnia mocowania w przestrzeni roboczej (S x W): 340 x 430 mm
Liczba rowków teowych wg DIN 650: 7
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Model sterowania: Siemens 840D
Moc głównego wrzeciona: 27 / 20 kW
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 50 kVA
Wykonanie elektryczne - napięcie/częstotliwość: 3~ / 400 V / 50 Hz
Interfejs: tak
Godziny pracy wrzeciona: 42.400 h
Godziny podłączenia zasilania: 93.728 h
Wymiary i masa
Wymiary maszyny (D x S x W): 3.200 x 3.950 x 2.800 mm
Wymiary transportera wiórów (D x S x W): 3.400 x 1.150 x 2.180 mm
Masa maszyny: 8 t
WYPOSAŻENIE
Urządzenie chłodzące wysokociśnieniowe (pojemność: 500 l)
Transporter wiórów z separatorem mgły olejowej / filtr przemysłowy IFM 1000CTV
Urządzenie do załadunku i rozładunku detali z 20 stacjami
Uchwyt mocujący (225 mm)
Hydraulika
6x różne oprawki tokarskie
2x różne oprawki narzędziowe (toczące współbieżne)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7651
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
Dsdey Uxrhepfx Ap Hjkn
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11160 EUR w zależności od ceny 4,25 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła dwuwałowa
WalterWD 250 350 KBA
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, NR KATALOGOWY 8009
DANE TECHNICZNE
- max szerokość materiału 600mm
- max wysokość cięcia 170mm
- średnica wrzeciona górnego 70mm
- średnica wrzeciona dolnego 70mm
- średnica piły tarczowej: opcja 1: 250mm/350mm opcja 2: 300mm/300mm
- długość wrzeciona górnego część robocza 550mm
- długość wrzeciona dolnego część robocza 550mm
- wrzeciona wyposażone w hamulec
- klin wrzeciona 2szt
- moc silnika wrzeciona napędu górnego 18,5kW
- moc silnika wrzeciona napędu dolnego 22kW
- moc silnika napędu posuwu 2,2kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- średnia króćca odciągu 2x200mm
z góry:
- zapadki 2 rzędy
- wał ciągnący zębaty
- wał z piłami
- wał ciągnący zębaty
- rolka poślizgowa, metalowa
z dołu:
- łańcuchy ciągnące
- wał z piłami
- łańcuchy ciągnące
Djdpey Uvlxofx Ap Hekn
- rolka poślizgowa, metalowa
- wymiary całkowite dł/szer/wys 3170/1450/1730mm
- waga około 2500kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– wielopiła dwu-wałowa
– rok produkcji 2018
– dokumentacja DTR + CE
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 78900 PLN
Cena netto: 18786 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Żuraw słupowy obrotowy 250kg, wysięg 4,09m
Stahl / KonecranesAS2,5-4,5
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2009, Żuraw słupowy obrotowy, Stahl / Konecranes, 250 kg, wysięg 4,09 m – używany - :
Cena (tylko słup z ramieniem) loco: 1.750,- € (netto)!
Dksdpfezbyfhsx Ap Hon
Producent: Stahl / Konecranes
Typ: AS2,5-4,5
Rok produkcji: 03/2009
Numer fabryczny: PO10062432
Udźwig: 250 kg
Wysięg: 4,09 m
Dolna krawędź ramienia: 850 mm
AB nr 920309/01
Stan: dobry
Dostępny od: ok. sierpnia 2026
Lokalizacja: Lipsk
Ogłoszenia
Pegnitz
586 km
Wtryskarki do 1000 KN
ArburgArburg 270S 250-60, 2001
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2001, godziny pracy: 38 850 h, siła zacisku: 25 kN, pojemność skokowa: 20 cm³, ciśnienie wtrysku: 1 810 belka, masa całkowita: 1 900 kg, średnica przenośnika ślimakowego: 18 mm, Podstawa frachtu: loco lokalizacja
Dedpeyt R S Ajfx Ap Hskn
Czas dostawy: po uzgodnieniu
Warunki płatności: 100% przed odbiorem maszyny, ściśle netto
Ogłoszenia
Topoľčany
387 km
Prasa hydrauliczna
WMW Zeulenroda250 T
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), numer maszyny/pojazdu: 13214814, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 11 kW (14,96 KM), rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, siła nacisku: 250 t, rok ostatniego remontu: 2010, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Hydrauliczna prasa 250 T - w pełni sprawna, produkcja dawna NRD, nazwa VEB Wema Zeulenroda
Dodjzbyxnepfx Ap Hekn
Ogłoszenia
Nysa
203 km
Lodówka
AHTMiami 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2022, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wyposażenie: oświetlenie, zamrażarka, Zamrażarka / Zamrażarka AHT MIAMI 250 AD (-) / (U) R290
Zamrażarka używana - stan bardzo dobry/po renowacji - kolor biały lub szary.
Każdy inny kolor z palety RAL : +50€
AD - półautomatyczne odmrażanie urządzenia
CZYNNIK CHŁODNICZY - R290
Rok budowy: 2019-2021
Wymiary :
Długość : 250cm
Szerokość : 83cm
Wysokość : 85cm
Pojemność : 1125 litrów
Dodpfxjy U Dydj Ap Hskn
Chłodzenie: od + 3 ° C do + 15 ° C
Zamrażanie: od -18 ° C do -23 ° C
Doskonałe oświetlenie wewnętrzne AHT LED dla jeszcze bardziej atrakcyjnej prezentacji produktu
Cecha szczególna: gotowy do podłączenia
Koszty transportu zależą od wagi, objętości, a przede wszystkim odległości, przy zapytaniach istotne są następujące informacje: Adres dostawy (kod pocztowy i nazwa miejscowości), ale dalsze szczegóły wymagają kontaktu telefonicznego, dlatego prosimy o zapytanie o koszty transportu i inne sposoby dostawy aby skontaktować się z nami telefonicznie.
Nasze dane kontaktowe można znaleźć w informacjach prawnych sprzedawcy.
Płatność gotówką przy odbiorze na miejscu.
Sprzedajemy i eksportujemy na całym świecie, dzięki naszej bardzo dużej pojemności magazynowej możemy również elastycznie i szybko dostarczać większe ilości.
Prosimy o kontakt przed zakupem.
Wystawiamy faktury wewnątrzwspólnotowe - bez VAT.
godziny otwarcia
Pon-Pt: 8: 00-16: 00
sob .: zamknięte
Ogłoszenia
Nysa
203 km
Lodówka
AHT / CarrierMiami 250 / Top - Freezer 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2021, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wyposażenie: oświetlenie, zamrażarka, Zestaw: EPTA Costan / Carrier Top Freezer + zamrażarka AHT Miami 250
Gotowe do podłączenia do zamrażarki.
Nowoczesne rozwiązanie zwiększające pojemność zamrażarki.
Gotowe lodówki typu plug-in
Zamrażarka służy jako przedłużenie zamrażarki i oszczędza miejsce.
Djdpfx Ajy Ui Exop Hekn
Maszyna używana - stan bardzo dobry - sprawdzona i w pełni sprawna.
CZYNNIK CHŁODNICZY - R290
Oświetlenie LED.
Koszt transportu uzależniony jest od wagi, objętości i przede wszystkim od odległości.Przy składaniu zamówienia istotne są następujące dane: Adres dostawy (kod pocztowy i nazwa miejscowości), jednakże dalsze szczegóły wymagają rozmowy telefonicznej, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny zapytaj o koszty transportu i inne sposoby dostawy, skontaktuj się z nami telefonicznie.
Nasze dane kontaktowe znajdziesz w informacjach prawnych sprzedawcy.
Płatność gotówką, możliwa przy odbiorze na miejscu.
Zajmujemy się sprzedażą i eksportem na cały świat, a dzięki bardzo dużej pojemności magazynowej jesteśmy w stanie elastycznie i szybko dostarczyć również większe ilości.
Przed zakupem prosimy o kontakt.
Wystawiamy faktury wewnątrzwspólnotowe - bez podatku VAT.
godziny otwarcia
Pon.-Pt.: 8:00-16:00
sob.: zamknięte
Ogłoszenia
Łask
38 km
Maszyna do pakowania kartonów
TETRA PAK CARDBOARD PACKER CBP 32 V400NEW CONDITION, FOR 200/250/1000ml
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), TETRA PAK PAKOWARKA KARTONOWA CBP 32
WERSJA 400
ROK PRODUKCJI 2010
TYLKO 2177 GODZIN PRACY!
PAKOWARKA WIELOFUNKCYJNA DO 200/250/1000 ml
STAN JAK NOWY
Dsdpfsya I Sgex Ap Hjkn
LOKALIZACJA – POLSKA
GOTOWA DO WYSYŁKI
Clickout
Schwabach
640 km
Piła formatowa Metabo PKU 250/2
MetaboPKU 250/2
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2007, numer maszyny/pojazdu: 7202347557, Funkcjonalność: nieprzetestowany, moc: 2,7 kW (3,67 KM), napięcie wejściowe: 400 V, Ta formatowa piła tarczowa Metabo PKU 250/2 wraz z instalacją odciągową i akcesoriami zostaje wystawiona na aukcji internetowej „Zink Feinmechanik-Sondermaschinen GmbH – Centra obróbcze CNC – Oprawki narzędziowe – Narzędzia – Wyposażenie warsztatu”.
Dane techniczne maszyny:
Rok produkcji: 2007
Wysokość robocza: 890 mm
Djdpfx Aszbtrusp Hskn
Szerokość: 900 mm
Głębokość: 1200 mm
Wysokość: 1100 mm
Waga: ok. 120 kg
Tę oraz wiele innych pozycji z zakresu precyzyjnej budowy maszyn, wyposażenia warsztatowego, techniki CNC, akcesoriów CNC, oprawek narzędziowych i innych znajdziesz na naszej platformie aukcyjnej RESTLOS!
Ogłoszenia
Mińsk Mazowiecki
168 km
Prasa do belowania papieru i złomu
PaalLicon 250 SC
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1987, Funkcjonalność: w pełni sprawny, siła nacisku: 90 t, waga beli: 700 kg, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, całkowita szerokość: 220 mm, całkowita wysokość: 240 mm, masa całkowita: 23 000 kg, całkowita długość: 1 142 mm, szerokość otworu napełniającego: 90 mm, długość otworu zasypowego: 140 mm, szerokość beli: 80 mm, długość beli: 1 200 mm, wysokość beli: 110 mm, pojemność zbiornika: 1 100 l, rok ostatniego remontu: 2025, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Belownica kanałowa Paal Licon 250 SC
zbudowana do belowania złomu kolorowego, ostatnio przez 12 lat pracowała w wytwórni opakowań.
Belowała 700-800t kartonu miesięcznie.
Wymiary maszyny :
Długość 1142cm
Szerokość 220cm
Dodpfx Apexdnn Io Hokn
Nacisk 80t
Wymiary kanału (beli) 110x80cm
Wymiary zasypu 140x90cm
Waga maszyny 23t
Chłodzenie podwójne bardzo wydajnej, przystosowane do pracy 24h na ciepłej hali.
Podłoga remontowana, aktualnie zainstalowany półroczny stempel/siłownik główny. Wymienione i zmodyfikowane noże obcinające nadmiar materiału do szybszej i bardziej wydajnej pracy. W 2025r. wymieniony olej oraz serwis rozdzielaczy hydraulicznych, nowe rolki całego stępla/płyty głównej. Regeneracja siłownika dociskowego. Dużo zapasowych części.
Maszyna jest uzbrojona w zmodernizowaną elektronikę i sterowanie z 2018r, w pełni sprawna gotowa do pracy.
Obsługa z dotykowego wyświetlacza.
Do maszyny jest szczegółowa dokumentacja zdjęciowa z demontażu maszyny. Jest kompletna DTR w języku polskim oraz schematy elektryczne.
Możliwość testów maszyny na miejscu.
Dodatkowo do maszyny dostępny:
- odbiór bel rolkowy, z transporterami i wywrotem, wagą i magazynem bel na zdjęciach,
Lub jako opcja:
- wywrotnica winda do zasypywania koszy 1100l lub 660l
- transporter kanałowy łańcuchowy PAAL KES1750 , szerokość 1750m, długość pozioma 8m, długość wznosząca 8m
Ogłoszenia
Obertraubling
593 km
Minibus
Mercedes-BenzV 250 d lang Edition *LIEGE-PAKET/STHZ/A
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 114 456 km, moc: 140 kW (190,35 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 100 kg, pierwsza rejestracja: 02/2021, następna inspekcja (TÜV): 03/2028, klasa emisji: Euro 6, efektywność energetyczna: A, kolor: czerwony, liczba miejsc: 7, liczba poprzednich właścicieli: 1, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, czujniki parkowania, dodatkowe reflektory, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, ogrzewanie postojowe, opony letnie, podgrzewanie siedzenia, rejestracja samochodu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, światła przeciwmgielne, 3334 Lakier hyacyntowy czerwony metalik MB 3334
A1M Półos tylna bez oznaczenia producenta
A1O Producent półosi tylnej: IFA
BA3 Aktywny asystent hamowania
BH1 Funkcja Hold
BS1 Zaciski hamulcowe z napisem Mercedes-Benz
C70 Ochrona pieszych
C74 Podświetlany napis Mercedes-Benz przy wejściu
CA1 Zawieszenie Agility Control
CL1 Kierownica regulowana w pionie i poziomie
CL3 Kierownica skórzana
CL4 Wielofunkcyjna kierownica z komputerem pokładowym
CM2 Zderzaki i elementy dodatkowe lakierowane w kolorze nadwozia
CU4 Pakiet aerodynamiczny
D14 Relingi dachowe, eloksalowane
E07 Asystent ruszania pod górę
E1D Radio cyfrowe (DAB)
E1E Nawigacja
E1F Wyświetlacz o przekątnej 26 cm (10,25'')
E1T Touchpad
E28 Dodatkowy akumulator dla odbiorników doposażeniowych
E34 Akumulator buforowy do rozruchu
E36 Przekaźnik odcinający przy dodatkowym akumulatorze
E4S Pakiet integracji smartfona
E6M System multimedialny MBUX Mid
E70 Położenie przełącznika: dolny panel obsługi
E7B Przygotowanie pod nawigację
ED4 Akumulator żelowy 12 V 92 Ah
EL9 2-drożne głośniki z przodu i z tyłu
ES2 Gniazdo 12V w bagażniku/przedziale ładunkowym
ES3 Gniazda 12V dla tylnych rzędów siedzeń po prawej i lewej stronie
ET4 Aktywny asystent odległości Distronic
EX8 Navigation Plus
EY6 Zarządzanie awaryjne
EZ5 Pakiet parkingowy
EZ8 PARKTRONIC
F48 Podgrzewanie spryskiwaczy szyb
F65 Lusterka zewnętrzne automatycznie składane
F66 Schowek zamykany na klucz
F69 Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane z kierunkowskazem
F72 Lusterka zewnętrzne i wewnętrzne automatycznie przyciemniane
FH0 Wstawki ozdobne o wyglądzie fortepianowej czerni
FLK Luksusowy kombi
FP3 Pakiet lusterek
FP5 Pakiet sportowy zewnętrzny
FR8 Kamera cofania
FS5 Podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych
FZ8 Komfortowe otwieranie i zamykanie z pilotem IR
G43 9-biegowa automatyczna skrzynia 9G-Tronic
H00 Kanał ciepłego/zimnego powietrza do kabiny pasażerskiej
Dkjdpeza A Dkofx Ap Hon
H15 Podgrzewanie fotela pasażera
H16 Podgrzewanie fotela kierowcy
H20 Szyby termoizolacyjne dookoła
HH9 Klimatyzacja półautomatyczna Tempmatic
HX1 Czynnik chłodniczy R-1234Yf
HZ0 Dodatkowy elektryczny ogrzewacz
HZ1 Dodatkowe ogrzewanie ciepłym powietrzem
HZ7 Półautomatyczna klimatyzacja TEMPMATIC z tyłu
IK3 Luksusowy kombi
IL6 Lakier metaliczny
JA7 Asystent martwego pola
JA9 Asystent rozpoznawania znaków drogowych
JF1 Czujnik deszczu
JW5 Asystent pasa ruchu
KB5 Zbiornik główny 70 litrów
LA2 Asystent świateł drogowych
LC9 Oświetlenie ambientowe w kokpicie
LE1 Adaptacyjne światła stopu
LG2 LED Intelligent Light System
LG8 Asystent świateł drogowych Plus
LP3 Pakiet oświetlenia wnętrza
M3E Wentylator ssący elektryczny, poziom 5
MJ8 Funkcja ECO Start-Stop
MO6 Norma emisji Euro 6D M/N1, grupa II
MU6 Silnik OM654 DE 20 LA 140 kW (190 KM)
MX0 Pakiet BlueEFFICIENCY
Q50 Hak holowniczy z odłączaną główką
QA4 Dopuszczalna masa przyczepy 2500 kg
RY2 Monitorowanie ciśnienia w oponach na przedniej i tylnej osi, bezprzewodowe
SA6 Poduszka powietrzna pasażera
SB5 Obrotowy fotel kierowcy Komfort
SB6 Obrotowy fotel pasażera Komfort
T19 Drzwi przesuwne lewe
T70 Blokada dziecięca w drzwiach w kabinie pasażerskiej
U73 Podłokietniki dla siedzeń w kabinie pasażerskiej
UR1 System szyn do siedzeń z szybkozłączem
US3 Trzyosobowa ławka z funkcją komfortowego leżenia, 2. rząd tylny
US6 Pojedynczy fotel, pierwszy rząd, lewa strona
US7 Pojedynczy fotel, pierwszy rząd, prawa strona
V33 Dywaniki w tylnej części
V44 Dywaniki z przodu
V4Y Tapicerka materiałowa Santos, czarna
V9B Pakiet leż
Ogłoszenia
Obertraubling
593 km
Minibus
Mercedes-BenzV 250 d lang Edition *LIEGE-PAKET/STHZ/
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 114 456 km, moc: 140 kW (190,35 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, pierwsza rejestracja: 02/2021, następna inspekcja (TÜV): 03/2028, klasa emisji: Euro 6, kolor: czerwony, liczba miejsc: 7, liczba poprzednich właścicieli: 1, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, czujniki parkowania, dodatkowe reflektory, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, ogrzewanie postojowe, podgrzewanie siedzenia, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, światła przeciwmgielne, 3334 Lakier hyacyntowy czerwony metalik MB 3334
A1M Półos tylna bez oznaczenia producenta
A1O Producent półosi tylnej: IFA
BA3 Aktywny asystent hamowania
BH1 Funkcja Hold
BS1 Zaciski hamulcowe z napisem Mercedes-Benz
C70 Ochrona pieszych
C74 Podświetlany napis Mercedes-Benz przy wejściu
CA1 Zawieszenie Agility Control
CL1 Kierownica regulowana w pionie i poziomie
CL3 Kierownica skórzana
CL4 Wielofunkcyjna kierownica z komputerem pokładowym
CM2 Zderzaki i elementy dodatkowe lakierowane w kolorze nadwozia
CU4 Pakiet aerodynamiczny
D14 Relingi dachowe, eloksalowane
E07 Asystent ruszania pod górę
E1D Radio cyfrowe (DAB)
E1E Nawigacja
E1F Wyświetlacz o przekątnej 26 cm (10,25'')
E1T Touchpad
E28 Dodatkowy akumulator dla odbiorników doposażeniowych
E34 Akumulator buforowy do rozruchu
E36 Przekaźnik odcinający przy dodatkowym akumulatorze
E4S Pakiet integracji smartfona
E6M System multimedialny MBUX Mid
E70 Położenie przełącznika: dolny panel obsługi
E7B Przygotowanie pod nawigację
ED4 Akumulator żelowy 12 V 92 Ah
EL9 2-drożne głośniki z przodu i z tyłu
ES2 Gniazdo 12V w bagażniku/przedziale ładunkowym
ES3 Gniazda 12V dla tylnych rzędów siedzeń po prawej i lewej stronie
ET4 Aktywny asystent odległości Distronic
EX8 Navigation Plus
EY6 Zarządzanie awaryjne
EZ5 Pakiet parkingowy
EZ8 PARKTRONIC
F48 Podgrzewanie spryskiwaczy szyb
F65 Lusterka zewnętrzne automatycznie składane
F66 Schowek zamykany na klucz
F69 Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane z kierunkowskazem
F72 Lusterka zewnętrzne i wewnętrzne automatycznie przyciemniane
FH0 Wstawki ozdobne o wyglądzie fortepianowej czerni
FLK Luksusowy kombi
FP3 Pakiet lusterek
FP5 Pakiet sportowy zewnętrzny
FR8 Kamera cofania
FS5 Podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych
FZ8 Komfortowe otwieranie i zamykanie z pilotem IR
G43 9-biegowa automatyczna skrzynia 9G-Tronic
H00 Kanał ciepłego/zimnego powietrza do kabiny pasażerskiej
H15 Podgrzewanie fotela pasażera
H16 Podgrzewanie fotela kierowcy
H20 Szyby termoizolacyjne dookoła
HH9 Klimatyzacja półautomatyczna Tempmatic
HX1 Czynnik chłodniczy R-1234Yf
HZ0 Dodatkowy elektryczny ogrzewacz
HZ1 Dodatkowe ogrzewanie ciepłym powietrzem
HZ7 Półautomatyczna klimatyzacja TEMPMATIC z tyłu
IK3 Luksusowy kombi
IL6 Lakier metaliczny
JA7 Asystent martwego pola
JA9 Asystent rozpoznawania znaków drogowych
JF1 Czujnik deszczu
JW5 Asystent pasa ruchu
KB5 Zbiornik główny 70 litrów
LA2 Asystent świateł drogowych
LC9 Oświetlenie ambientowe w kokpicie
LE1 Adaptacyjne światła stopu
LG2 LED Intelligent Light System
LG8 Asystent świateł drogowych Plus
LP3 Pakiet oświetlenia wnętrza
M3E Wentylator ssący elektryczny, poziom 5
MJ8 Funkcja ECO Start-Stop
MO6 Norma emisji Euro 6D M/N1, grupa II
MU6 Silnik OM654 DE 20 LA 140 kW (190 KM)
MX0 Pakiet BlueEFFICIENCY
Q50 Hak holowniczy z odłączaną główką
QA4 Dopuszczalna masa przyczepy 2500 kg
RY2 Monitorowanie ciśnienia w oponach na przedniej i tylnej osi, bezprzewodowe
SA6 Poduszka powietrzna pasażera
SB5 Obrotowy fotel kierowcy Komfort
SB6 Obrotowy fotel pasażera Komfort
T19 Drzwi przesuwne lewe
T70 Blokada dziecięca w drzwiach w kabinie pasażerskiej
U73 Podłokietniki dla siedzeń w kabinie pasażerskiej
Dkjdpfx Apsza A A He Hsn
UR1 System szyn do siedzeń z szybkozłączem
US3 Trzyosobowa ławka z funkcją komfortowego leżenia, 2. rząd tylny
US6 Pojedynczy fotel, pierwszy rząd, lewa strona
US7 Pojedynczy fotel, pierwszy rząd, prawa strona
V33 Dywaniki w tylnej części
V44 Dywaniki z przodu
V4Y Tapicerka materiałowa Santos, czarna
V9B Pakiet leż
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka profilowa
BäuerlePM 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7248
DANE TECHNICZNE
- max wysokość obrabianego materiału 160mm
- długość robocza wrzeciona 250mm
- średnica wrzeciona 40mm
- max średnica narzędzia 220mm
- blat roboczy dł/szer 420x1010mm
- silnik 11kW
- 2 dociski materiału – pneumatyczne
- średnica króćca odciągu 180mm
- wymiary dł/szer/wys 1500x1010x1560mm
- waga 689kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 31900 PLN
Dsdpfx Asy Sn N Dep Hjkn
Cena netto: 7590 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Garbsen
653 km
Ręczny wózek paletowy
ToyotaLPE 250 / Akku überh.!
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 3 110 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 205 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, długość wideł: 2 350 mm, masa własna: 826 kg, całkowita długość: 714 mm, typ napędu: Elektro, szerokość konstrukcji: 730 mm, Wózek paletowy niskiego podnoszenia
Środek ciężkości ładunku: 600
Typ masztu: Brak
Stan techniczny: bardzo dobry
Typ ogumienia przedniego: Poliuretan
Stan ogumienia przedniego: 100%
Typ ogumienia tylnego: Poliuretan
Stan ogumienia tylnego: 100%
Akumulator Volt: 24V
Akumulator Ah: 600Ah
Producent akumulatora: Fabrycznie zregenerowany w 2026
Rok produkcji akumulatora: 2026
Dksdpfxszbn D So Ap Hsn
Opis: Używane urządzenie fabrycznie odnowione przez Toyotę, w tym nowy przegląd i nowy odbiór według normy FEM (dawniej UVV).
Sterowanie impulsowe, certyfikat CE,
Ogłoszenia
Garbsen
653 km
Wózek podnośnikowy ręczny
Toyota8 FBE 16 T / 250 Std.!
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2020, godziny pracy: 230 h, ładowność: 1 600 kg, wysokość podnoszenia: 3 300 mm, wolny skok podnoszenia: 1 400 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: duplex, wysokość konstrukcyjna: 2 150 mm, długość wideł: 1 200 mm, masa własna: 2 985 kg, całkowita długość: 1 988 mm, typ napędu: Elektro, szerokość konstrukcji: 1 060 mm, Wózek wysokiego składowania
Środek ciężkości ładunku: 500
Typ masztu: Duplex
Stan techniczny: dobry
Opony przednie typ: superelastyczne
Dodpfozbn D Eex Ap Hokn
Opony tylne typ: superelastyczne
Bateria napięcie: 48V
Bateria pojemność: 630Ah
Rok produkcji baterii: 2020
Przesuw boczny,
3. zawór, 4. zawór, światła robocze tylne, światła robocze przednie, osłona dachu, szyba przednia, sterowanie impulsowe, pełen wolny skok, certyfikat CE.
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Pojedyncza kolumna - Prasa do rysowania - Mechaniczna
WMW BLEMA-GOTHAPEE II 250
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1979, Szczegóły techniczne:
Nacisk: 250 ton
Skok tłoka: 40-160 mm
Rzut: 545 mm
Regulacja siłownika: 110 mm
Rozmiar stołu: 1250x800x100 mm
Maksymalna odległość między stołem a siłownikiem: 670 mm
Siła ciągnąca: 16 do
Wysokość stołu nad podłogą: 1000 mm
Powierzchnia mocowania siłownika: 900x670x100 mm
Prześwit między słupkami: 500x400 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 23 kW
Waga maszyny: około 16,6 tony
Wymiary maszyny: 2,8x1,4x3,7 m
Wymiary szafy sterowniczej LxWxH: 1,15x0,6x2,1 m
Urządzenie ciągnące: wyrzutnik i przeciwtrzymacz o sile 16 ton każdy
Rozmiar stołu z 4 rowkami teowymi biegnącymi równolegle (1250x800x100mm)
Płyta dociskowa z 4 rowkami teowymi biegnącymi promieniowo
Akcesoria:
- Płyta stalowa 1170x860x80mm
Djdou Nfinjpfx Ap Hjkn
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Jednokolumnowa prasa mimośrodowa
WMW BLEMA-GOTHAPEE I 250
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1981, Szczegóły techniczne:
Ciśnienie: 250 ton
Dkjdeu Nfklopfx Ap Hjn
Skok tłoka: 36...126 mm
Występ: 400 mm
Regulacja tłoka: 110 mm
Powierzchnia mocowania tłoka: 630 x 500 x 100 mm
Wysokość instalacji: 400 mm
Rozmiar stołu: 1000 x 750 x 100 mm
Wysokość stołu nad podłogą: 1000 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 23,0 kW
Waga maszyny około: 13,5 tony
Wymiary szafy sterowniczej LxWxH: 1,1 x 0,7 x 1,3 m
Wymiary maszyny LxWxH: 3,0 x 1,3 x 3,3 m
Inne cechy:
- Obsługa za pomocą 2-ręcznego stojaka sterującego z pedałem nożnym
- 4 stopki o średnicy 220 mm
*
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Szlifierka do walców - Uniwersalna
KIKINDAD15 - 2600/250
Zadzwoń
Stan: używany, Dane techniczne:
Średnica szlifowania: 600 mm
Długość szlifowania: 2600 mm
Wysokość kłów: 180 mm
Średnica detalu – maks.: 360 mm
Średnica toczenia: 600 mm
Średnica ściernicy: 600 x 305 x 160 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 17,6 kW
Układ chłodzenia: 90 l/min
Prędkość wrzeciona detalu: 12,5–250 obr./min
Posuw bezstopniowy: 0,05 – 6,0 mm
Masa maszyny ok.: 8,2 t
Wymiary maszyny ok. DxSxW: 6,4 x 2,2 x 1,9 m
Urządzenie wyważające Finibalanz
Djdpfjw Rktbex Ap Hjkn
Konik z korekcją błędu cylindrycznego, cyfrowy wyświetlacz X=0,001 – Z=0,01
Urządzenie do zaokrągleń 2–10 mm
Ogłoszenia
Leipzig
470 km
Prostownica posuwu
WMW - BAD SALZUNGENMAR 250/2
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Szerokość arkusza: 250 mm
Grubość arkusza: 2 mm
Liczba rolek: 11
Prędkość prowadnicy: 5...30 m/min
Wysokość podawania: 1250 mm
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 4,0 kW
Waga maszyny: około 620 kg
Wymiary maszyny: 1,15x1,02x1,5 mm
Djdsu Ic Ewspfx Ap Hjkn
Wymiary szafy sterowniczej LxWxH: 0,66x0,53x0,32 m
MASZYNA DO WYRÓWNYWANIA ZWOJÓW Z POSUWEM
Wyposażenie:
- boczne rolki prowadzące taśmę
Konstrukcja:
- Wysokość podawania taśmy poziomej: 1250 mm
- Nachylenie: dodatnie 30°; ujemne 15°
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Centrum obróbcze - Uniwersalne PIONOWE CENTRUM OBRÓBCZE DO PIERŚCIENI I CYLINDRÓW
ROTTLERROD 250
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Szybka regulacja w pionie: oś z: 1125 mm
Regulacja pozioma: oś x: 600 (+1000 elektrycznie-ręcznie) mm
Regulacja poprzeczna: wspornik frezowania oś y: 325 (340) mm
Sterowanie: Siemens 840D
Średnica powierzchni mocowania: 3500/5800 mm
Średnica toczenia: maks. 6000 mm
Zakres prędkości: płyta czołowa: 1 - 12 obr.
Prędkość: wrzeciono frezujące: 1000-6000 obr.
Maks. średnica przedmiotu obrabianego na paletach: 6000 mm
Ciężar obrabianego przedmiotu: 10 - 2000 kN
Uchwyt narzędziowy: HSK-A-100
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 120 kVA
Waga maszyny około: 35,0 ton
PIONOWE CENTRUM OBRÓBCZE PIERŚCIENI I CYLINDRÓW
SPECJALNE CENTRUM OBRÓBCZE CNC
Zastosowanie:
DO TOCZENIA, WIERCENIA I FREZOWANIA, SZLIFOWANIA CZĘŚCI WIERCENIOWO-FREZOWANYCH (duże koła zębate walcowe, wieńce obrotowe, wieńce zębate, kołnierze specjalne itp.)
Maszyna składa się z dwóch oddzielnych głównych zespołów: zespołu kolumny i zespołu płyty czołowej/stołu.
- Napędy posuwu za pomocą serwomotorów AC
- Regulacja poprzeczna wspornika frezowania w osi z 325 (maks. 340) mm
- Moc napędu płyty czołowej 76 kW
Djdpfxou Idlfj Ap Hokn
- Pozycjonowanie stołu = 0,02 mm
Co zostało odnowione:
- Silniki osi zostały odnowione (Siemens)
- Rozbudowano centralne smarowanie łożysk obrotowych stołu obrotowego/wrzeciona
- Okablowanie maszyny zostało częściowo wymienione
- Akumulator pęcherzowy i zawór bezpieczeństwa
w toku
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Podszewka
NICHT BEKANNTBV 3504-250
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Średnica: 250 mm
Waga maszyny: około 31 kg
Prędkość: 3504 obr.
Trójszczękowy uchwyt tokarski
Dsdpfsu Nk D Rjx Ap Hekn
- Zawiera po 3 szczęki zewnętrzne i wewnętrzne
- bez opakowania
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "heller mcp 250"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc



















































































































































































































































































































