Używane Zamiana Korpusu na sprzedaż (1 811)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIG250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7961
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 100mm
- szerokość blatu z prześwitem 940mm
- długość blatu 1700mm
-z góry:
- zapadki/odrzutniki
- rolka dociskowa, metalowa, gładka
- wał z piłami
- rolka dociskowa, metalowa, gładka 2szt
-z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- rolka poślizgowa, gładka
- gąsienica
- centralne smarowanie
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 37kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
Fjdozabu Ispfx Ab Hogc
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys maszyny 1800x1500x1700mm
- waga 1956kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 22900 PLN
Cena netto: 5450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła wałowa dwuwałowa
OGAMPO-680 D 180
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1999, Funkcjonalność: w pełni sprawny, NUMER KATALOGOWY 7563
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 340mm
- szerokość wału 360mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max średnica tarczy 315mm
- max wysokość cięcia 180mm
* z góry
- wał ciągnący, zębaty dociskany pneumatycznie
- 2 rzędy odrzutników
- 3 rolki dociskające poślizgowe, gładkie
- odrzutniki
- wał z piłami
- 3 rolki poślizgowe, dociskowe gładkie
- odrzutniki
* z dołu
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- gąsienica
- wał z piłami
Fgsdpfx Abozabi Ee Hsc
- gąsienica
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik główny 2x55kW
- silnik posuwu 4kW
- elektryczne podnoszenie korpusu górnego góra/dół
- elektryczna regulacja wałów z piłami
- centralne smarowanie
- średnica króćca odciągu 2x150mm
- wymiary dł/szer/wys 2800x2400x1900mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– dwuwałowa
– idealna do dużych elementów
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 145900 PLN
Cena netto: 34740 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Tokarka do drewna / tokarka
IntorexTR 90
Zadzwoń
Stan: wymagający naprawy (używany), Funkcjonalność: niesprawny, Korpus tokarki Intorex TR90
Fedsy Uggtepfx Ab Hsgc

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
REIGNMAC RMM 723
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7220
DANE TECHNICZNE
- min – max szerokość obrabianego elementu 20 – 230mm
- min – max wysokość obrabianego elementu 8 – 160mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm 5,5kW
4) pionowe prawe 160mm 5,5kW
5) pionowe lewe 160mm 5,5kW
6) poziome górne 230mm 7,5kW
7) poziome dolne 230mm 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- 10 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych, metalowych w tym 2 podwójne
- 3 dociski boczne
z dołu:
- docisk od boku na wprowadzeniu
Fodpfxoy Ux Shs Ab Hjgc
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 2 dociski od boku
- blat ryflowany
- wałek ciągnący, metalowy, ryflowany
- wałek ciągnący, metalowy, gładki
- wałki regulowane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2410mm
- centralne smarowanie blatu
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku 6-30m/min
- silnik posuwu 5,5kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnica króćca odciągu 7x160mm
- wymiary dł/szer/wys 5100x2190x1800mm
- waga 5400kg
ATUTY
– na 7 głowic
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 138900 PLN
Cena netto: 33070 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
LEADERMACCompact LMC 723
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6338
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 160mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm 5,5kW
4) poziome górne 230mm 7,5kW
5) poziome górne 230mm 7,5kW
6) poziome dolne 230mm 7,5kW
7) uniwersalne 360° 230mm 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wszystkie wrzeciona wyposażone w hamulec
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych, metalowych w tym 2 podwójne
- 4 wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe w tym 1 podwójny
- 3 dociski na wyprowadzeniu
z dołu:
- docisk od boku na wprowadzeniu
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki ciągnące, metalowe, gładkie
- wałki regulowane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 1190mm
- centralne smarowanie blatu
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,56kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku 6-24m/min
- silnik posuwu 3,7kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnica króćca odciągu 7x125mm
- wymiary dł/szer/wys 5100x2070x1900mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– na 7 głowic
Fodpjy Ux Ebjfx Ab Hjgc
– wrzeciono uniwersalne
– idealna do drewna mokrego i suchego
– wrzeciona wyposażone w hamulce
- dokumentacja DTR
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 139900 zł
Cena netto: 33310EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna na 8 głowic
WEINIGHydromat 22 AL z podajnikiem
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka czterostronna WEINIG HYDROMAT 22 AL
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 8 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm 7,5kW
3) pionowe lewe 130mm 7,5kW
4) pionowe prawe 130mm 5,5kW
5) poziome górne 220mm 11kW
– 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 220mm 5,5kW
7) poziome dolne 220mm 5,5kW
– 7 wrzeciono z podtrzymką + system Jointer (ostrzenie głowicy)
8) uniwersalne 220mm, regulowane 360° 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 40mm
- z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych podwójnych + 1 pojedynczy
- 3 wałki wyprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie podwójne + 3 pojedyncze
- licznik metrów
- z dołu:
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu + 2 biegi 10-60m/min
- silnik posuwu 10kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 5x140mm, 3x 120mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4680x1780x1850mm
- wymiary szafy sterowniczej (na palecie) 1020x1000x2230mm
- waga około 5000kg
- Podajnik z centrownikiem:
- szerokość rolki 450mm
- na wprowadzeniu 1 rolka zębata ciągnąca
- 22 rolki gładkie ciągnące
Fjdpfx Abey Ux Dqs Hsgc
- docisk regulowany od góry
- długość podajnika 9020mm
- płynna regulacja prędkości 10-60m/min
- silnik 0,75kW
- wymiary dł/szer/wys 9020x790x1150mm
Cena netto: 179900 PLN
Cena netto: 42850 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienica 400mm wysokość 160mm
CosmecSM 400 400/160
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7948
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 400mm
- szerokość robocza wału 400mm
- max średnica tarczy (założona 350mm) 450mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia (przy tarczy 450mm) 160mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 710mm
- długość blatu 1900mm
Fgsdpfx Aboy Uxyre Hjc
-z góry:
- zapadki/odrzutniki 2 rzędy
- rolka poślizgowa, metalowa, dociskowa
- zapadki/odrzutniki
- rolka poślizgowa, metalowa, dociskowa
- wał z piłami
- rolka poślizgowa gładka, metalowa, poślizgowa
-z dołu:
- listwa prowadząca
- zapadki
- gąsienica
- elektryczne podnoszenie korpusu
- centralne smarowanie gąsienicy
- 2 rodzaje prędkości posuwu + płynna
- moc całkowita 32kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1530mm
- waga około 2000kg
Atuty:
– produkcji włoskiej
– stan bardzo dobry
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
Cena netto: 48900 PLN
Cena netto: 11650 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
TOS SVITAVY PKSN 32A,1 360 120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7480
Fgodpfx Abey Uxr Is Hsc
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 360mm
- szerokość wału 350mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 120mm
- wymiar blatu 2040x1220mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, zębaty
- zapadki
- wał z piłami
- wał poślizgowy, dociskowy
z dołu:
- rolki przed blatem, 2szt
- prowadnica
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- elektryczne podnoszenie wału z piłami
- elektryczne podnoszenie korpusu
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 140mm, 160mm
- silnik główny 30kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2600x2300x1850mm
- waga około 4000kg
ATUTY
– produkcji czeskiej
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 30900 PLN
Cena netto: 7360 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7651
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11160 EUR w zależności od ceny 4,25 EUR
Fedey Uxrhspfx Ab Hjgc
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Piła ukosowa
OMGARN700
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2000, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, wysokość cięcia (maks.): 80 mm, średnica tarczy piły: 300 mm, typ regulacji wysokości: mechaniczny, całkowita długość: 132 mm, całkowita szerokość: 104 mm, całkowita wysokość: 160 mm, masa całkowita: 130 kg, długość cięcia (maks.): 700 mm, średnica mocowania: 30 mm, Piła radialna OMGA RN700
Fgodpfx Absuf R Huj Hjc
Specyfikacja:
• stan - używane
• producent - OMGA
• model - RN700
• średnica tarczy max 300 mm
• średnica tarczy min 295 mm
• wrzeciono 30 mm
• silnik piły 2,94 kW
• max wymiary ciętego elementu 80 x 700 mm
• osłony na pile dla zapewnienia bezpieczeństwa operatora piły
• linka cofająca korpus piły
• regulacja cięcia w trzech płaszczyznach
• króciec odciągowy fi 80 mm
• 2000 rok produkcji
• maszyna spełnia normy CE
• waga - 130 kg
• wymiary gabarytowe - 132 x 104 x 160 cm ( szer. x dł. x wys. )
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w doskonałym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Ogłoszenia
Więcbork
194 km
Formier
GAUJING - not Leadermac
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2020, Nowa strugarka firmy Gau Jing producent z Taiwanu. Maszyny tego producenta charakteryzują się solidną i mocną konstrukcją na bazie korpusów żeliwnych co zapewnia im bardzo wysoką żywotność nawet w najcięższych procesach obróbczych. Maszyny tego producenta nie wymagają napraw przy prawidłowym jej użytkowaniu. Wiele tych maszyn do obróbki drewna jak i materiałów drewnopochodnych jest użytkowanych w Polsce, Niemczech oraz innych krajach Europy. Istnieje możliwość zobaczenia maszyny w naszym magazynie jak również bezpośrednio w pracy w zakładach ich użytkowników.
Fsdpfx Aed Ak Ihob Hjgc
Pomagamy w odpowiednim doborze maszyny i konfiguracji.\
Maszyny te są w bardzo korzystnych cenach, a jakościowo nie odstępują znanych europejskich marek.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
Metal Technics PolskaDŁUTOWNICA DO METALU MTP B5016C
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, masa całkowita: 1 400 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 1 270 mm, całkowita szerokość: 1 100 mm, całkowita wysokość: 1 700 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 12 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
DŁUTOWNICA DO METALU
B5016C
Urządzenie do obrabiania różnych powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych, zwłaszcza rowków wpustowych. Zapewnia szerokie zastosowanie w zakładach remontowych oraz narzędziowniach.
Dane techniczne :
Maksymalny skok suwaka: 160 mm
Ilość skoków na minutę: 23/32/44/48/67/92
Średnica stołu roboczego: 350 mm
Pionowa regulacja suwaka: 160 mm
Odległość imaka nożowego od kolumny: 485 mm
Odległość powierzchni stołu do korpusu suwaka: 320 mm
Maksymalny przesuw wzdłużny stołu roboczego: 360 mm
Maksymalny przesuw poprzeczny stołu roboczego: 320 mm
Maksymalny kąt obrotu stołu roboczego: 360 stopni
Maksymalne wymiary narzędzia: 25 x 40 mm
Maksymalne obciążenie stołu roboczego: 300 kg
Maksymalna siła dłutowania: 4,5 kN
Szerokość rowka teowego w stole roboczym: 14 mm
Fjdpfx Asyuc D Tob Hogc
Moc silnika głównego: 1,5 kW
Wymiary gabarytowe (D x S x W): 1270 x 1100 x 1700 mm
Waga: 1400 kg
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM Marka Metal Technics Polska
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Berlin
391 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 114 EXTRALANG 6G KLIMA KAMERA NAVI TEMPOMAT
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 94 623 km, moc: 100 kW (135,96 KM), pierwsza rejestracja: 03/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, następna inspekcja (TÜV): 04/2027, kolor: czerwony, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Numer pojazdu (do zapytań): 67
Mercedes-Benz VITO 114 EXTRALANG.
FACE-LIFTING, MODEL 2021.
1. właściciel. Serwisowany wyłącznie w autoryzowanym serwisie Mercedes.
1. właściciel.
Kod lakieru:
* 358U jupiterrot (czerwony Jupiter)
Wyposażenie wnętrza:
* Tapicerka materiałowa Caluma czarna
Wyposażenie:
* C70 System ochrony pieszych
* CF0 Zawieszenie podstawowe
* D51 Przegroda pełna z oknem
* E07 Asystent ruszania pod górę
* E1D Radio cyfrowe (DAB)
* E2R Generacja radia 2
* E34 Akumulator buforowy do rozruchu silnika
* EA4 System multimedialny Audio 40
* ED4 Akumulator AGM 12 V 92 Ah
* EL8 Dwudrożne głośniki z przodu
* EW6 Przygotowanie do usług zdalnych Remote Services Plus
* EY2 Przygotowanie do informacji o ruchu Live Traffic
* EY5 System wezwania pomocy Mercedes-Benz
* EY6 Zarządzanie awariami
* F447 -
* F66 Zamykany schowek
* F68 Lusterka zewnętrzne podgrzewane i elektrycznie sterowane
* FKA Furgon
* FR8 Kamera cofania
* FY7 Pilot wielofunkcyjny
* FZ5 Alarm przeciwwłamaniowy i antykradzieżowy
* GC9 6-biegowa manualna skrzynia biegów Fsg 350
* H20 Szyby termoizolacyjne dookoła
* HH9 Klimatyzacja półautomatyczna Tempmatic
* HI1 Strefa klimatyczna 1 (zimna/komfort)
* I52 Dane map HU Country Set 3
* IB6 Seria C447 Vito/Klasa V
* IG5 Wersja podstawowa
* IK0 Kompletne nadwozie
* IL1 Kraj: Niemcy
* IL4 Region UE/EFTA
* IL5 Kierownica po lewej stronie
* IN3 Rozstaw osi 3430 mm, długi tył
* J55 Sygnalizacja zapięcia pasa dla pasażera
* JF1 Czujnik deszczu
* JH3 Moduł komunikacji (LTE) do usług cyfrowych
* JW8 Attention Assist (monitorowanie uwagi kierowcy)
* JX2 Przeglądy co 40 000 km
* KB6 Zbiornik paliwa 57 litrów
* KP6 Oczyszczanie spalin SCR, generacja 3
* L Kierownica po lewej
* LA2 Asystent świateł drogowych
* LC2 Oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej
* LC4 Komfortowy panel dachowy sterowania
* LE1 Adaptacyjne światło STOP
* LX5 Europa
* M44 Alternator 14 V/185 A
* MG9 Zarządzanie generatorem
* MJ8 Funkcja ECO Start/Stop
* MS1 Tempomat
* MT2 Norma emisji Euro 6D-TEMP N1
* MX0 Pakiet BlueEFFICIENCY
* MX8 Silnik OM622 DE 17 LA 100 kW (136 KM)
* R21 Rozmiar kół grupa 1
* RF1 Opony marki Continental (10)
* RG6 Opony 195/65 R16
* RM7 Opony letnie
* RS3 Felgi stalowe 6,5 J x 16
* SA6 Poduszka powietrzna pasażera
* SB1 Siedzenie kierowcy Komfort
* SB2 Siedzenie pasażera Komfort
* V30 Wewnętrzna okładzina ścian bocznych w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
* VF4 Tkanina Caluma czarna
* VV9 Punkty mocowania w ramie dachu
* W17 Okno przednie prawe stałe w ścianie bocznej/drzwiach przesuwnych
* W65 Tylna klapa
* WM0 Kod sterujący faceliftingu
* X30 Część II dowodu rejestracyjnego
* X99 Producent Mercedes-Benz AG
* XC9 Dokumenty COC
Fgjdpfxoyawfpe Ab Hec
* XG6 Wariant masy 2.800 kg
* XM0 Facelifting
* XM8 Kod sterujący rozwój
* XN0 Rok modyfikacji G0-II
* XO9 Mercedes-Benz Mobilovan z DSB i GGD
* XU1 Tablice/nadruki po niemiecku
* XW9 Kod przejścia WLTP
* XZ1 Generacja modelu 1
* Y10 Apteczka
* Y44 Trójkąt ostrzegawczy
* Z2K Wersja Base
* Z41 Rejestracja jako samochód ciężarowy
* ZC5 Kod sprzedaży 0
* ZM0 Furgon
MOŻLIWA GWARANCJA DO 36 MIESIĘCY.
MOŻLIWA ZAMIANA I FINANSOWANIE.
Więcej pojazdów znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej:
Ogłoszenia
Berlin
391 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 119 EXTRALANG KLIMA WEBASTO NAVI KAMERA AHK
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 110 000 km, moc: 140 kW (190,35 KM), pierwsza rejestracja: 03/2020, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, następna inspekcja (TÜV): 05/2026, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, Rok budowy: 2020, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, Numer pojazdu (do zapytań): 158
Mercedes-Benz Vito 119 CDI EXTRA-DŁUGI
1. właściciel.
Kod lakieru:
* 9147 kolor arctic white
Wyposażenie wnętrza:
* VY2 tkanina Tunja czarna
Wyposażenie:
* 9147 lakier Arctic White MB 9147
* A1O oś tylna producenta IFA
* C447 -
* CF0 podwozie bazowe
* CL1 kierownica regulowana w pionie i poziomie
* CL3 kierownica skórzana
* CL4 wielofunkcyjna kierownica z komputerem pokładowym
* D50 pełna przegroda
* E07 asystent ruszania pod górę
* E1N Becker® MAP PILOT / system nawigacji
* E34 akumulator pomocniczy do rozruchu
* ED4 akumulator żelowy 12V 92Ah
* EL8 dwudrożne głośniki z przodu
* EN7 Audio 15
* EW6 przygotowanie pod Remote Services Plus
* EY5 system wezwania pomocy Mercedes-Benz
* EY6 zarządzanie awariami
* EZ5 pakiet parkowania
* EZ7 aktywny asystent parkowania
* F447 -
* F64 lusterka zewnętrzne składane elektrycznie
* F66 zamykany schowek
* F68 lusterka zewnętrzne podgrzewane i regulowane elektrycznie
* FKA furgon
* FR8 kamera cofania
* FY1 pakiet zabezpieczenia przed kradzieżą
* FY7 pilot zdalnego sterowania wieloprzyciskowego
* G42 7G-Tronic Plus
* H12 dodatkowe ogrzewanie wodne / postojowe (Webasto)
* H20 szyby termoizolacyjne dookoła
* HH9 półautomatyczna klimatyzacja Tempmatic
* HI1 strefa klimatu 1 (zimno/komfort)
* HY1 pilot do dodatkowego ogrzewania wodnego
* IB6 seria C447 Vito/V-Klasa
* IG4 standard
* IG5 basic
* IK0 pojazd kompletny
* IL1 kraj (Niemcy)
* IL4 region EU/EFTA
* IL5 kierownica po lewej
* IN3 rozstaw osi 3430 mm, długi zwis
* JA6 Collision Prevention Assist
* JA7 asystent martwego pola
* JF1 czujnik deszczu
* JH3 moduł komunikacji LTE do usług cyfrowych
* JK3 zestaw wskaźników z wyświetlaczem pikselowym
* JP2 pakiet asystentów
* JW5 asystent utrzymania pasa ruchu
* JW8 Attention Assist
* JX2 interwał serwisowy 40.000 km
* KB5 zbiornik paliwa 70 litrów
* KP4 duży zbiornik AdBlue®
* L kierownica po lewej
* LA2 asystent świateł drogowych
* LC4 komfortowy panel dachowy
* LE1 adaptacyjne światła stopu
* LX5 Europa
* M40 alternator 14V/200A
* MG4 silnik OM651 DE 22 LA 140 kW (190 KM)
* MG9 zarządzanie alternatorem
* MJ8 system ECO Start-Stop
* MR6 norma emisji Euro 6c N1
* MS1 tempomat
* MX0 pakiet BlueEFFICIENCY
* Q22 stały hak holowniczy (kula)
* R21 grupa rozmiaru kół 1
* RF9 opony Goodyear (90)
* RG7 ogumienie 225/55 R17
* RM0 opony całoroczne
* RR6 koło zapasowe z podnośnikiem
* RS7 stalowe felgi 6,5 J x 17
* S23 dwuosobowe siedzenie pasażera
* SA6 poduszka powietrzna pasażera
* SB1 komfortowe siedzenie kierowcy
* SE5 podparcie lędźwiowe fotela kierowcy
* V43 podłoga drewniana
* VA2 wykończenie wnętrza przestrzeni ładunkowej do wysokości dachu (drewno)
* VV9 punkty mocowania w ramie dachu
* VY2 tkanina Tunja czarna
* W65 tylna klapa
* X30 dowód rejestracyjny część 2
* X99 producent Mercedes-Benz AG
* XC9 dokumenty COC
Fsdpfx Absx Nb T Re Hsgc
* XG6 wersja wagowa 2.800 kg
* XM8 kod sterujący rozwój
* XN9 rok zmian U9-II
* XO9 Mercedes-Benz Mobilovan z DSB i GGD
* XU1 tablice/instrukcje po niemiecku
* XW9 kod sterujący przejście WLTP
* XZ0 generacja modelu 0, rok zmian 2010
* Y10 apteczka
* Y44 trójkąt ostrzegawczy
* Z41 rejestracja jako samochód ciężarowy
* ZC5 kod sprzedaży 0
* ZM0 furgon
MOŻLIWA ZAMIANA I FINANSOWANIE.
Więcej pojazdów znajdziesz także na
Ogłoszenia
Berlin
391 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter 317 LANG 9G-TRONIC TOTWINKEL 360°KAMERA
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 185 966 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 10/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, następna inspekcja (TÜV): 10/2027, kolor: zielony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, Numer pojazdu (do zapytań): 98
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI 9G-TRONIC DŁUGI
1. właściciel. Serwisowany w ASO.
Kod lakieru:
* 6418 kolor: zielono-żółty
Wyposażenie wnętrza:
Fgodpfxsy Nvd Rj Ab Hjc
* VF7 materiał tapicerki: tkanina Maturin czarna
Wyposażenie:
* AR2 Przełożenie osi I = 3,923
* BH1 Funkcja podtrzymania (Hold)
* BH8 Kod sterowania wariantem hydroagregatów 7
* BK2 Kod sterowania konfiguracją hamulców 2
* C6L wielofunkcyjna kierownica
* CB7 Stabilizacja poziom I
* CL1 Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach
* CW2 Brak obniżenia pojazdu
* D50 Pełna przegroda
* E07 Asystent ruszania pod górę
* E1D Cyfrowe radio (DAB)
* E3M System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym 7 cale
* ED4 Akumulator włókninowy 12V 92Ah
* EE5 Ultracap - blokada automatycznej skrzyni biegów
* ES0 Złącze do rozruchu awaryjnego
* EW6 Przygotowanie pod Mercedes Remote Services Plus
* EY5 System wezwania pomocy Mercedes-Benz
* EY6 Zarządzanie awariami
* F64 Składane elektrycznie lusterka zewnętrzne
* F68 Podgrzewane i elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne
* FF5 Półka nad przednią szybą
* FJ4 Schowek pod deską rozdzielczą
* FKA Furgon
* FZ9 Dwa dodatkowe kluczyki główne
* G43 Automatyczna skrzynia biegów 9G-Tronic
* H20 Szyby termoizolacyjne dookoła
* HI1 Strefa klimatyczna 1 (zimna/komfort)
* IC1 Seria modelowa C907/C910 Sprinter
* IE0 Seria modelowa C907 VS30 napęd na tył
* IG4 Standard
* IG5 Basic
* IH6 Głowica ECE/ROW
* IK0 Pojazd kompletny
* IL1 Krajowy (Niemcy)
* IR4 Rozstaw osi 3665 mm (kod BM)
* IT4 3,5 tony DMC
* J10 Prędkościomierz w km/h
* J58 Sygnalizacja zapięcia pasów dla kierowcy
* J65 Wskaźnik temperatury zewnętrznej
* JA7 Asystent martwego pola
* JA8 Asystent podmuchów bocznych
* JB6 Pakiet parkowania z kamerą 360°
* JH3 Moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych
* JI7 Przebieg do pierwszego przeglądu 60 000 km
* K13 Zbiornik główny 71 litrów
* KP7 Oczyszczanie spalin SCR generacja 4
* L13 Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
* L65 Oświetlenie przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej z czujnikiem drzwi
* L94 Brak świateł pozycyjnych
* LA2 Asystent świateł drogowych
* LB5 Trzecie światło stop
* LE1 Adaptacyjne światła hamowania
* LX5 Europa
* M40 Alternator 14V/200A
* MJ8 System Start-Stop ECO
* MT2 Norma emisji Euro 6D-TEMP N1
* MU5 Silnik OM654 DE 20 LA 125 kW (170 KM)
* OH3 Odnowienie przeglądu (Freshup) 3
* Q11 Wzmocnienie podłużnic
* Q67 Hak holowniczy tylny
* R65 Uchwyt koła zapasowego pod końcem ramy
* RH2 Opony 235/65 R16 C
* RM7 Opony letnie, zoptymalizowane pod kątem oporu toczenia
* RS3 Felgi stalowe 6,5 J x 16
* RX5 Marka felg Maxion Wheels
* S04 Regulowany fotel pasażera
* S22 Podłokietnik dla fotela kierowcy, ISO-fix (system montażu fotelika dziecięcego)
* S25 Podłokietnik dla fotela pasażera, środkowy tylny podłokietnik (FFO)
* S87 Obniżona skrzynka fotela kierowcy
* SA5 Poduszka powietrzna dla kierowcy
* SB3 Fotel kierowcy typu 'komfort sprężynowy'
* SE5 Podparcie lędźwiowe fotela kierowcy
* SK2 Czujnik zajęcia fotela kierowcy
* T16 Drzwi przesuwne prawe
* T77 Uchwyt wejściowy w drzwiach przesuwnych przy przegrodzie
* T86 Uchwyt wejściowy na tylnym prawym słupku
* V94 Kanał kablowy na ścianie bocznej
* V95 Kanał kablowy przy portalu tylnym
* X99 Producent Mercedes-Benz AG
* XC9 Dokumenty homologacyjne COC
* XG7 Bez zwiększania/zmniejszania DMC 3500 kg
* XM1 Ochrona akustyczna
* Z1N Homologacja N1
* Z2E Wersja krajowa UE-EFTA-UKZ
* ZM0 Furgon
GWARANCJA DO 36 MIESIĘCY MOŻLIWA.
MOŻLIWA ZAMIANA ORAZ FINANSOWANI
Ogłoszenia
Berlin
391 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter 317 LANG 9G-TRONIC TOTWINKEL 360°KAMERA
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 89 707 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 04/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, następna inspekcja (TÜV): 04/2027, kolor: zielony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, Numer pojazdu (do zapytań): 57
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI 9G-TRONIC LONG
1. właściciel. Serwisowany w ASO.
Kod lakieru:
* 6418 Kolor lakieru: zielono-żółty
Wyposażenie wnętrza:
* VF7 Materiał tapicerki: tkanina Maturin czarna
Wyposażenie:
* AR2 Przełożenie osi I = 3.923
* BH1 Funkcja Hold
* BH8 Kod sterujący wariantem hydroagregatów 7
* BK2 Kod sterujący konfiguracją hamulców kół 2
* C6L Kierownica multifunkcyjna
* CB7 Stabilizacja poziom I
* CL1 Kierownica regulowana w pionie i poziomie
* CW2 Brak opuszczania pojazdu
* D50 Pełna przegroda
* E07 Asystent ruszania pod górę
* E1D Radio cyfrowe (DAB)
* E3M System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym 7"
* ED4 Akumulator żelowy 12 V 92 Ah
* EE5 Ultracap - blokada automatycznej skrzyni biegów
* ES0 Złącze do rozruchu awaryjnego
* EW6 Przygotowanie do usług zdalnych Plus
* EY5 System wezwania pomocy Mercedes-Benz
* EY6 Zarządzanie awariami
* F64 Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
* F68 Podgrzewane i elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne
* FF5 Półka nad przednią szybą
* FJ4 Schowek pod deską rozdzielczą
* FKA Furgon
* FZ9 Dwa dodatkowe główne kluczyki
* G43 9G-Tronic
* H20 Szyby termoizolacyjne dookoła
* HI1 Strefa klimatyczna 1 (zimna/komfortowa)
* IC1 Seria C907/C910 Sprinter
* IE0 Seria C907 VS30 RWD
* IG4 Standard
* IG5 Basic
* IH6 Jednostka główna ECE/ROW
* IK0 Kompletny pojazd
* IL1 Rynek krajowy (Niemcy)
* IR4 Rozstaw osi 3665 mm (kod bazowy)
* IT4 3,5 tony
* J10 Prędkościomierz km/h
* J58 Ostrzeżenie o pasach bezpieczeństwa na fotelu kierowcy
* J65 Wskaźnik temperatury zewnętrznej
* JA7 Asystent martwego pola
* JA8 Asystent bocznego wiatru
* JB6 Pakiet parkowania z kamerą 360°
* JH3 Moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych
* JI7 Dystans między przeglądami 60 000 km
* K13 Zbiornik główny 71 litrów
* KP7 Oczyszczanie spalin SCR Generacja 4
Fgsdpoy Rg D Rsfx Ab Hec
* L13 Przednie światła przeciwmgielne ze światłem zakrętowym
* L65 Oświetlenie sufitowe przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej z wyłącznikiem drzwiowym
* L94 Brak świateł postojowych
* LA2 Asystent świateł drogowych
* LB5 Trzecie światło stopu
* LE1 Adaptacyjne światło stopu
* LX5 Europa
* M40 Alternator 14V/200A
* MJ8 Funkcja ECO Start-Stop
* MT2 Norma emisji Euro 6D-TEMP N1
* MU5 Silnik OM654 DE 20 LA 125 kW (170 KM)
* OH3 HU Freshup 3
* Q11 Wzmocnienie podłużnic
* Q67 Hak holowniczy tylny
* R65 Uchwyt na koło zapasowe pod końcem ramy
* RH2 Ogumienie 235/65 R16 C
* RM7 Opony letnie, zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia
* RS3 Stalowe felgi 6,5 J x 16
* RX5 Producent felg Maxion Wheels
* S04 Regulowany fotel pasażera
* S22 Podłokietnik fotela kierowcy, ISOFIX (system mocowania fotelika dziecięcego)
* S25 Podłokietnik fotela pasażera, środkowy tylny podłokietnik (FFO)
* S87 Niski postument fotela kierowcy
* SA5 Poduszka powietrzna kierowcy
* SB3 Amortyzowany fotel kierowcy
* SE5 Podparcie lędźwiowe fotela kierowcy
* SK2 Czujnik zajęcia fotela kierowcy
* T16 Drzwi przesuwne po prawej stronie
* T77 Uchwyt wejściowy do drzwi przesuwnych przestrzeni ładunkowej przy przegrodzie
* T86 Uchwyt wejściowy na tylnej prawej ramie
* V94 Kanał kablowy na ścianie bocznej
* V95 Kanał kablowy na portalu tylnym
* X99 Producent Mercedes-Benz AG
* XC9 Dokumenty COC
* XG7 Bez podnoszenia/obniżania – 3500 kg
* XM1 Dodatkowe wygłuszenie
* Z1N Homologacja N1
* Z2E Wersja krajowa EU-EFTA-UKZ
* ZM0 Furgon
GWARANCJA DO 36 MIESIĘCY MOŻLIWA.
MOŻLIWA ZAMIANA I FINANSOWANIE.
Więcej pojazdów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
ter-
Ogłoszenia
Berlin
391 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter 317 LANG 9G-TRONIC TOTWINKEL 360°KAMERA
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 199 207 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 11/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, następna inspekcja (TÜV): 11/2027, kolor: zielony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, Numer pojazdu (do zapytań): 175
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI 9G-TRONIC LONG
1. właściciel. Serwisowany w ASO.
Kod lakieru:
* 6418 Kolor lakieru: żółto-zielony
Wyposażenie wnętrza:
* VF7 Tkanina Maturin czarna
Wyposażenie:
* AR2 Przełożenie osi I = 3,923
* BH1 Funkcja Auto Hold
* BH8 Kod sterujący wariant hydrozespołu 7
* BK2 Kod sterujący konfiguracją hamulców kół 2
* C6L Kierownica wielofunkcyjna
* CB7 Stabilizacja poziom I
* CL1 Kierownica regulowana w pionie i poziomie
* CW2 Brak obniżenia pojazdu
* D50 Przegroda pełna
* E07 Asystent ruszania pod górę
* E1D Cyfrowe radio (DAB)
* E3M System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym 7"
* ED4 Akumulator żelowy 12V 92Ah
* EE5 Ultracap - blokada automatycznej skrzyni biegów
* ES0 Złącze do rozruchu zewnętrznego
Fgodpfjyygm Dsx Ab Hec
* EW6 Przygotowanie do Remote Services Plus
* EY5 System wzywania pomocy Mercedes-Benz
* EY6 Zarządzanie awariami
* F64 Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
* F68 Lusterka zewnętrzne podgrzewane i elektrycznie regulowane
* FF5 Półka nad przednią szybą
* FJ4 Schowek pod kokpitem
* FKA Furgon
* FZ9 Dwa dodatkowe kluczyki główne
* G43 9G-Tronic
* H20 Szyby termoizolacyjne dookoła
* HI1 Strefa klimatyczna 1 (zimna/komfort)
* IC1 Seria modelowa C907/C910 Sprinter
* IE0 Seria modelowa C907 VS30 RWD
* IG4 Standard
* IG5 Basic
* IH6 Headunit ECE/ROW
* IK0 Pojazd kompletny
* IL1 Krajowa (Niemcy)
* IR4 Rozstaw osi 3665 mm (kod modelu)
* IT4 Dopuszczalna masa całkowita 3,5 tony
* J10 Licznik kilometrów km/h
* J58 Ostrzeżenie o pasach bezpieczeństwa dla fotela kierowcy
* J65 Wskaźnik temperatury zewnętrznej
* JA7 Asystent martwego pola
* JA8 Asystent bocznego wiatru
* JB6 Pakiet parkowania z kamerą 360°
* JH3 Moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych
* JI7 Przebieg początkowy interwał serwisowy 60 000 km
* K13 Zbiornik główny 71 litrów
* KP7 Oczyszczanie spalin SCR generacja 4
* L13 Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlenia zakrętów
* L65 Oświetlenie sufitowe przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej z kontaktem drzwiowym
* L94 Brak światła postojowego
* LA2 Asystent świateł drogowych
* LB5 3. światło stop
* LE1 Adaptacyjne światło hamowania
* LX5 Europa
* M40 Alternator 14V/200A
* MJ8 Funkcja ECO Start/Stop
* MT2 Norma emisji Euro 6D-TEMP N1
* MU5 Silnik OM654 DE 20 LA 125 kW (170 KM)
* OH3 HU Freshup 3
* Q11 Wzmocnienie podłużnic
* Q67 Ucho holownicze tylne
* R65 Uchwyt koła zapasowego pod końcem ramy
* RH2 Opony 235/65 R16 C
* RM7 Opony letnie o obniżonym oporze toczenia
* RS3 Felgi stalowe 6,5J x 16
* RX5 Obręcze Maxion Wheels
* S04 Fotel pasażera regulowany
* S22 Podłokietnik fotela kierowcy, ISO-fix (system mocowania fotelika dziecięcego)
* S25 Podłokietnik fotela pasażera, środkowy podłokietnik tylny (FFO)
* S87 Skrzynia fotela kierowcy, niska
* SA5 Poduszka powietrzna kierowcy
* SB3 Fotel kierowcy amortyzowany
* SE5 Podpora lędźwiowa fotela kierowcy
* SK2 Czujnik obecności na fotelu kierowcy
* T16 Drzwi przesuwne prawe
* T77 Uchwyt wejściowy drzwi przesuwnych przy przegrodzie
* T86 Uchwyt wejściowy na słupku tylnym prawym
* V94 Kanał kablowy na ścianie bocznej
* V95 Kanał kablowy na portalu tylnym
* X99 Producent Mercedes-Benz AG
* XC9 Dokumenty COC
* XG7 Bez podwyższenia/obniżenia 3500 kg
* XM1 Redukcja hałasu
* Z1N Homologacja N1
* Z2E Wersja krajowa EU-EFTA-UKZ
* ZM0 Furgon
GWARANCJA DO 36 MIESIĘCY MOŻLIWA.
MOŻLIWA ZAMIANA ORAZ FINANSOWANIE.
Więcej pojazdów znajdziesz na naszej stronie internetowej:
Ogłoszenia
Berlin
391 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZVito 114 LANG KLIMA TEMPOMAT SCHRÄNKE/REGALE AHK
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 108 416 km, moc: 100 kW (135,96 KM), pierwsza rejestracja: 01/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 800 kg, następna inspekcja (TÜV): 10/2027, kolor: niebieski, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Numer pojazdu (do zapytań): 108
Mercedes-Benz VITO 114 LONG.
MODEL LIFTING FACELIFT 2021.
1. właściciel. Pełny serwis prowadzony wyłącznie w Mercedesie.
Kod lakieru:
* 5389 lakier stalowo-niebieski MB 5389
Wyposażenie wnętrza:
* Tapicerka materiałowa Caluma czarna
Wyposażenie:
* C447 -
* C70 Ochrona pieszych
* CF0 Podstawowe zawieszenie
* CL1 Kierownica regulowana na wysokość i głębokość
* CL4 Wielofunkcyjna kierownica z komputerem pokładowym
* D50 Pełna przegroda
* E07 Asystent ruszania pod górę
* E1D Radio cyfrowe (DAB)
* E2R Generacja radia 2
* E34 Akumulator pomocniczy do rozruchu
* ED4 Akumulator AGM 12 V 92 Ah
Fgsdpoy Ikltsfx Ab Hoc
* EL8 Dwudrożne głośniki z przodu
* EN6 Audio 10
* EW6 Przygotowanie do Remote Services Plus
* EY5 System wezwania pomocy Mercedes-Benz
* EY6 Zarządzanie awariami
* F447 -
* F66 Zamykany schowek
* F68 Lusterka zewnętrzne podgrzewane i elektrycznie regulowane
* FKA Furgon
* FY7 Wieloprzyciskowy pilot zdalnego sterowania
* GC9 6-biegowa manualna skrzynia biegów Fsg 350
* H20 Szyby termoizolacyjne dookoła
* HH9 Półautomatyczna klimatyzacja Tempmatic
* HI1 Strefa klimatyczna 1 (zimno/komfort)
* IB6 Seria C447 Vito/V-Klasa
* IG5 Basic
* IK0 Kompletny pojazd
* IL1 Krajowy (Niemcy)
* IL4 Region EU/EFTA
* IL5 Kierownica po lewej stronie
* IN2 Rozstaw osi 3200 mm, zwis długi
* J55 Ostrzeżenie o pasach bezpieczeństwa na siedzeniu pasażera
* JF1 Czujnik deszczu
* JH3 Moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych
* JK3 Zestaw wskaźników z wyświetlaczem typu pixel-matrix
* JW8 Attention Assist
* JX2 Interwał serwisowy 40 000 km
* KB5 Zbiornik główny 70 litrów
* KP6 Oczyszczanie spalin SCR generacja 3
* L Kierownica po lewej stronie
* L16 Halogenowe światła przeciwmgielne
* LA2 Asystent świateł drogowych
* LC2 Listwa LED w przestrzeni ładunkowej
* LC4 Komfortowy panel dachowy
* LE1 Adaptacyjne światło hamowania
* LX5 Europa
* M44 Alternator 14 V/185 A
* MG9 Zarządzanie generatorem
* MJ8 Funkcja ECO Start-Stop
* MS1 Tempomat
* MT2 Klasa emisji Euro 6D-TEMP N1
* MX0 Pakiet BlueEFFICIENCY
* MX8 Silnik OM622 DE 17 LA 100 kW (136 KM)
* Q22 Homologowane, stałe gniazdo haka holowniczego
* R21 Grupa rozmiaru kół 1
* RF1 Opony marki Continental (10)
* RG1 Opony 205/65 R16
* RM0 Opony całoroczne
* RR6 Koło zapasowe z podnośnikiem
* RS3 Felgi stalowe 6,5 J x 16
* S04 Fotel pasażera regulowany
* SA6 Poduszka powietrzna pasażera
* SB1 Fotel kierowcy komfortowy
* SE5 Podparcie lędźwiowe fotela kierowcy
* V30 Wnętrze ścian bocznych przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
* VF4 Tapicerka Caluma czarna
* VV9 Punkty mocowania w ramie dachu
* W65 Tylna klapa
* WM0 Kod modyfikacji modelu
* X30 Dowód rejestracyjny część 2
* X99 Producent Mercedes-Benz AG
* XC9 Dokumenty COC
* XG6 Wariant masy 2 800 kg
* XM0 Facelifting
* XM8 Kod sterowania rozwojem
* XN0 Rok zmian G0-II
* XO9 Mercedes-Benz Mobilovan z DSB i GGD
* XU1 Tabliczki/nadruki po niemiecku
* XW9 Kod przełączenia WLTP
* XZ1 Generacja modelu 1
* Y10 Apteczka
* Y44 Trójkąt ostrzegawczy
* Z3K Pro
* Z41 Rejestracja jako pojazd ciężarowy
* ZC5 Kod sprzedaży 0
* ZM0 Furgon
GWARANCJA DO 36 MIESIĘCY MOŻLIWA.
MOŻLIWA ZAMIANA I FINANSOWANIE.
Więcej pojazdów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
Ogłoszenia
Krotoszyn
120 km
Kocioł warzelny gazowy
SPAKO1000L
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, SPAKO 1000L | Kocioł warzelny gazowy / Kocioł procesowy
Fodpfey Um Ahjx Ab Hsgc
Producent: SPAKO Food Machinery
Model / Typ: Kocioł warzelny stacjonarny prostokątny
Pojemność robocza: 1000 litrów
Zasilanie / Ogrzewanie: Gazowe
Materiał konstrukcyjny: Stal nierdzewna i kwasoodporna
Wymiary: 2100 x 1700 x 1250 mm
Profesjonalny kocioł warzelny holenderskiej marki Spako o pojemności 1000 litrów to jedno z najbardziej ekonomicznych i wydajnych rozwiązań grzewczych dedykowanych dla masowego sektora spożywczego. Urządzenie stanowi kluczowy element wyposażenia w zakładach mięsnych, masarniach, ubojniach, zakładach przetwórstwa podrobów, a także w dużych kuchniach centralnych, zakładach garmażeryjnych oraz przetwórstwie warzywnym. Służy do parzenia wędlin, gotowania podrobów, wytapiania tłuszczów, przygotowywania wywarów, zup, sosów oraz flaków w systemie szarżowym.
Ogrzewanie gazowe w kotłach Spako zapewnia potężną moc termiczną i pozwala na bardzo szybkie doprowadzenie 1000 litrów wsadu do temperatury wrzenia, co drastycznie skraca czas procesu produkcyjnego w porównaniu do tradycyjnych kotłów elektrycznych. Konstrukcja z grubościennym dnem oraz specjalnym systemem rozprowadzania płomienia gwarantuje optymalną dystrybucję ciepła bez lokalnych punktów przegrzania, co minimalizuje ryzyko przywierania produktów. Izolacja termiczna całego korpusu oraz pokrywy redukuje straty energii do otoczenia, poprawiając komfort pracy na hali i obniżając zuzycie gazu.
Ogłoszenia
Nysa
203 km
Krajalnica do chleba
MHSIDEAL SB
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2013, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 230 V, Krajalnica tarczowa model IDEAL SB MHS Schneidetechnik GmbH
Urządzenia MHS charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, trwałością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, pozwalającymi na produkowanie maszyn bezawaryjnych o znakomitej wręcz funkcjonalności. MHS dostarcza swoje urządzenia na cały Świat, co może być jedynie potwierdzeniem ich jakości i funkcjonalności.
Dane techniczne:
Wymiary LxBxH (mm): 896 x 1096 x 778,
Zapotrzebowanie na miejsce: około 0,99 m2,
Waga netto: 200 kg,
Wymiary chleba (mm): 380 x 140-160 x 280,
Typ noża: Tarczowy,
Średnica noża: Ø 260 mm,
Wydajność: 100 kromek / min,
Możliwe grubości kromek: Wybór 3 grubości kromek 8, 10, 12 mm (ustawianych serwisowo),
Moc / Zasilanie: 1,0 kW ~230V/50-60Hz,
Wykonanie korpusu: Stal nierdzewna,
Zastosowanie: Urządzenie przeznaczone do krojenia wystudzonego do temperatury pokojowej +25C chleba każdego typu,
Hałas związany z pracą urządzenia: 67 dB,
Warunki przechowywania urządzenia (min/max): od -10 do +45 °C,
Warunki w jakich powinno pracować urządzenie (min/max): od -5 do +35 °C.
Koszty transportu zależą od wagi, objętości, a przede wszystkim odległości, przy zapytaniach istotne są następujące informacje: Adres dostawy (kod pocztowy i nazwa miejscowości), ale dalsze szczegóły wymagają kontaktu telefonicznego, dlatego prosimy o kontakt zapytaj o koszty transportu i inne formy dostawy, aby skontaktować się z nami telefonicznie.
Nasze dane kontaktowe można znaleźć w informacjach prawnych sprzedawcy.
Fjdpfjy U Dwpjx Ab Hegc
Sprzedajemy i eksportujemy na całym świecie, dzięki naszej bardzo dużej pojemności magazynowej możemy również elastycznie i szybko dostarczać większe ilości.
Prosimy o kontakt przed zakupem.
Wystawiamy faktury wewnątrzwspólnotowe - bez VAT.
godziny otwarcia
Pon-Pt: 8: 00-16: 00
Ogłoszenia
Krotoszyn
120 km
Przemysłowy wilk do bloków mrożonych
WolfkingY/D-REV
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wolfking Y/D-REV | Przemysłowy wilk do bloków mrożonych
Fgsdpfx Aboy Uarcs Hjc
Producent: Wolfking
Model / Typ: Y/D-REV
Numer seryjny: 52753
Średnica sita: 400 mm
Zasilanie: 380 V / 3 fazy / 50 Hz
Prąd znamionowy: 250 A
Moc znamionowa: 33 kW
Wymiary gabarytowe: 2700 × 1900 × 2800 mm
W zestawie dodatkowa paleta z częściami
Wolfking Y/D-REV to potężna, niezwykle wydajna przemysłowa maszyna rozdrabniająca (wilk) zaprojektowana specjalnie do wstępnego i właściwego mielenia całych, twardych bloków zamrożonego mięsa, ryb czy drobiu.
Dzięki monstrualnej średnicy sita wynoszącej aż 400 mm oraz napędowi o mocy 33 kW pracującemu pod prądem 250 A, urządzenie bez problemu kruszy i mieli zamrożony surowiec (nawet do -20°C) bez konieczności jego wcześniejszego rozmrażania lub wstępnego gilotynowania. Pozwala to na zachowanie najwyższej jakości mikrobiologicznej produktu oraz drastyczne skrócenie czasu procesu.
Kluczowe cechy:
- Ekstremalna konstrukcja: Masywny korpus i gardziel wykonane w całości z kwasoodpornej stali nierdzewnej, przystosowane do pracy pod ogromnymi obciążeniami mechanicznymi.
- Wydajność masowa: Średnica 400 mm połączona ze specjalną geometrią ślimaka podającego i tnącego zapewnia gigantyczną przepustowość godzinową.
- Niski przyrost temperatury: Specjalny system cięcia redukuje tarcie do minimum, co zapobiega przegrzewaniu surowca podczas mielenia i pozwala zachować idealną strukturę tłuszczu i białka.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Siemianowice Śląskie
178 km
Wałkownica półautomatyczna
RondoSWL 640
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, okres gwarancji: 12 miesiące, Wałkownica półautomatyczna Rondo SWL 640
- rok budowy 2024
- nieużywana
- zasilanie 400 V/3 fazy
- taśmy o długości 1.400 mm
- szerokość taśm 640 mm
Fgjdpfx Aey Ui D Uob Hsc
- korpus maszyny malowany
- 12 miesięcy gwarancji
- odbiór z magazynu/opcja wysyłki
- cena na zapytanie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
RAIMANN KS230 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7212
DANE TECHNICZNE
Fedpfxey Tiuqs Ab Hsgc
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 400mm
- średnica wału 80mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 140mm
- szerokość blatu z prześwitem 730mm
- długość blatu 2130mm
z góry:
- zapadki
- wał dociskowy, poślizgowy
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wał gładki, dociskowy 4szt
z dołu:
- wał poślizgowy, gładki
- zapadki
- gąsienica
stół podawczy + listwa prowadząca
- szerokość rolki 460mm
- wymiar podajnika dł/szer 1660x630mm
- wymiar całkowity dł/szer/wys 2010x630x900mm
stół odbiorczy
- rolki ciągnące 8szt
- szerokość rolki 800mm
- wymiar całkowity dł/szer/wys 4400x980x880mm
- centralne smarowanie
- elektryczne podnoszenie korpusu góra/dół 0,55kW
- elektryczna regulacja wału z piłami 0,55kW
- płynna regulacja prędkości posuwu 1-39m/min
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 30kW
- średnica króćca odciągu 210mm
- wymiar całkowity wielopiły dł/szer/wys 2520x1870x2000mm + sterowanie
- waga całkowita około 2500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– duża wysokość cięcia
– stół podawczy i odbiorczy
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 89900 PLN
Cena netto: 21400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
RAIMANN KS310 340/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7280
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 340mm
- szerokość wału 400mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 700mm
- długość blatu 1720mm
z góry:
- zapadki
Fedpfx Abey Tiq So Hjgc
- wał dociskowy poślizgowy, metalowy
- zapadki
- wał dociskowy poślizgowy, metalowy
- wał z piłami
- wał poślizgowy, dociskowy metalowy 2szt
z dołu:
- listwa prowadząca
- rolka poślizgowa metalowa
- zapadki
- gąsienica
- elektryczne podnoszenie korpusu 0,55kW
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu 1,5kW
- silnik główny 37kW
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1800x1670x1780mm
- waga około 2500kg
– produkcji niemieckiej
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Zdjęcia oryginalne
Cena netto: 76900 PLN
Cena netto: 18300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Piła poprzeczna OMGA T720 z taśmociągiem
OMGAT720
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1995, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła poprzeczna OMGA T720 z taśmociągiem
Specyfikacja:
• stan techniczny - używany, po profesjonalnym przeglądzie
• producent - OMGA
Fsdjza E Uxjpfx Ab Hsgc
• model - T720
• szerokość robocza - 250 mm
• wysokość robocza - 80 mm
• moc silnika - 2,2 kW
• prawy stół - roltok o długości 200 cm
• lewy stół - taśmociąg o długości 260 cm
• stoły o szerokości 29 cm
• zapadki pneumatyczne do cięcia na zadaną długość - 2 szt. sterowane z pulpitu maszyny
• regulowana prędkość cięcia
• max średnica tarczy - 350 mm
• wrzeciono - fi 30 mm
• króciec odciągowy - fi 100 mm
• waga korpusu 210 kg
• wymiary gabarytowe - 510 x 110 x 155 cm ( dł. x szer. x wys. )
• wymiary korpusu - 90 x 110 x 155 cm ( dł. x szer. x wys. )
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "zamiana korpusu"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




























































































































































































































































































































































































































































































































