Używane Pme Automat Do Wykrawania 100 T na sprzedaż (93 027)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNC
Oprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNCOprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalne oprawki renomowanej marki GARANT (Hoffmann Group). Model 300230 6 SK40-6-100 – średnica mocowania Ø6 mm, długość 100 mm. • Stożek SK40 – standard CNC • Średnica mocowania Ø6 mm • Długość oprawki 100 mm • Maksymalna prędkość obrotowa 25 000 obr/min • Wysoka precyzja i stabilność mocowania • Stan używany, sprawne, gotowe do pracy.
Dsdpfx Aew Sy D Eslgeuu
-- CENA PODAN ZA 1SZT--
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Ostrzarka do frezow i wiertel Graver Grinder PP U3 z tarczami
Ostrzarka do frezow i wiertel Graver Grinder PP U3 z tarczamiOstrzarka do frezow i wiertel Graver Grinder PP U3 z tarczami
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaz profesjonalna ostrzarka do frezow i wiertel model PP U3 Stan bardzo dobry urzadzenie kompletne gotowe do pracy W zestawie • zestaw tarcz szlifierskich • regulowany imak katowy • lampa warsztatowa na elastycznym ramieniu • klucze i elementy mocujace Parametry • do ostrzenia frezow trzpieniowych walcowych i spiralnych • do ostrzenia wiertel stopniowych i cylindrycznych • predkosc liniowa tarczy do 35 metra na sekunde • halas maksymalny 66 decybeli • waga urzadzenia 41 kg Solidna stabilna konstrukcja idealna do precyzyjnej obrobki narzedzi Niezawodne rozwiazanie dla narzedziowni warsztatu CNC i slusarni
Dsdpfxexdh Hqe Algsuu
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Przyrząd do pomiaru współosiowości / bicia – Universal Concentricity Gage – USA
Przyrząd do pomiaru współosiowości / bicia – Universal Concentricity Gage – USAPrzyrząd do pomiaru współosiowości / bicia – Universal Concentricity Gage – USA
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż precyzyjny przyrząd pomiarowy UNIVERSAL CONCENTRICITY GAGE, wyprodukowany w USA, przeznaczony do pomiaru współosiowości, bicia, prostoliniowości oraz kontroli elementów obrotowych. Zestaw kompletny z czujnikiem zegarowym Blankenhorn 0,01 mm lub Käfer 0,01 mm (Made in Germany). Stabilna podstawa, precyzyjne prowadnice i uchwyt z mikrometryczną regulacją. Stan techniczny bardzo dobry – sprzęt w pełni sprawny, z niemieckiego działu kontroli jakości. Dane techniczne:
• Producent: Universal Gage Co., USA
• Model: Universal Concentricity Gage
• Dokładność: 0,01 mm
• Zakres pomiaru: ok. 0–100 mm
• Czujnik: Blankenhorn / Käfer – Made in Germany
Dujdpfx Aloxtwxujgsu
• Stan: używany, sprawny, bardzo dobry

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalny mikrometr cyfrowy renomowanej marki Mahr – model Micromar 40 EWR(i) – przeznaczony do niezwykle precyzyjnych pomiarów z dokładnością do 0,001 mm. Urządzenie w wersji IP65 odpornej na pył i wodę, idealne do zastosowań w metrologii, kontroli jakości i warsztatach przemysłowych. . Zakres pomiarowy: 100 – 125 mm . Dokładność: 0,001 mm . Odczyt cyfrowy z dużym, czytelnym wyświetlaczem LCD . Stopień ochrony: IP65 – odporność na pył i zachlapania . Funkcja „ABS” i „Hold” – szybkie zatrzymanie pomiaru i funkcja zerowania . Korpus o wysokiej sztywności, ergonomiczny uchwyt . W zestawie oryginalne pudełko, certyfikat, instrukcja obsługi oraz wzorzec pomiarowy 100 mm . Stan: praktycznie nowy / użyty tylko do testów
Dodpfx Aljxl Rgiegjuu
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Ostrzalka do narzedzi / wiertel Hasberg fss + tulejki
Ostrzalka do narzedzi / wiertel Hasberg fss + tulejkiOstrzalka do narzedzi / wiertel Hasberg fss + tulejki
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaz profesjonalna ostrzalka do narzedzi firmy HASBERG, model FSS.
Maszyna produkcji niemieckiej, solidna i precyzyjna konstrukcja.
📊 dane techniczne:
producent: HASBERG
model: FSS
rok produkcji: ok. 1976
zasilanie: 3-fazowe 220/380 V
moc silnika: 250 W
obroty: 2750 obr/min
🛠 stan:
Przedmiot jest uzywany, nosi normalne slady uzytkowania i jest w dobrym stanie technicznym.
Maszyna sprawna, gotowa do pracy.
📦 w zestawie:
komplet tulejek (rozne srednice – widoczne na zdjeciach)
dodatkowe kamienie szlifierskie
osprzet widoczny na zdjeciach
✅ zalety:
bardzo solidna konstrukcja (niemiecka jakosc)
duzy zestaw tulejek (wysoka wartosc)
precyzyjna obrobka i ostrzenie narzedzi
idealna do warsztatu, narzedziowni, produkcji
ℹ️ dodatkowe informacje:
Duedey A Tqzopfx Algsu
Sprzedawany komplet dokladnie taki jak na zdjeciach.
Mozliwosc sprawdzenia na miejscu.
Mozliwa wysylka na palecie lub odbior osobisty.
Ogłoszenia
Pegnitz
586 km
Karty elektroniczne
B&RB&R 2010 DO430 Digital Output / 10010690 / 2DO430.6
Zadzwoń
Stan: używany, B&R 2010 DO430 Wyjście cyfrowe
- Obudowa odnowiona
- kompatybilny ze wszystkimi sterownikami B&R 2010
- wymontowany z pracującej maszyny
- wyjęty z Ferromatik MV 200-970
- w pełni sprawny
Duodpfxow Ah Nxj Algou
Producent: Ferromatik Milacron
Typ: B&R 2010
Numer części zamiennej: 10010690
Numer producenta: 2DO430.6
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
AL-KO POWER UNIT 100/400V APU 100
AL-KO POWER UNIT 100/400V APU 100AL-KO POWER UNIT 100/400V APU 100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję profesjonalny odciąg przemysłowy / odkurzacz przemysłowy renomowanej niemieckiej marki AL-KO, model POWER UNIT APU 100.
Urządzenie przeznaczone do odsysania pyłów i zanieczyszczeń w środowisku przemysłowym – idealne do warsztatów, stolarni oraz zakładów produkcyjnych.
Sprzęt w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do pracy.
⚙️ Dane techniczne
producent: AL-KO (Germany)
model: POWER UNIT APU 100
rok produkcji: 2021
zasilanie: 400V / 50Hz (3 fazy)
moc silnika: 1,5 kW
wydajność: ok. 865 m³/h
podciśnienie: 2124 Pa
średnica przyłącza: 100 mm
Djdpfjyxtf Rex Algjuu
obroty: 2896 obr/min
stopień ochrony: IP54
waga: ok. 116 kg
✅ Stan techniczny
urządzenie kompletne
sprawne, gotowe do pracy
bardzo dobry stan wizualny
brak uszkodzeń mechanicznych
używane – normalne ślady użytkowania
📦 W zestawie
odciąg AL-KO POWER UNIT APU 100
komplet jak na zdjęciach
dokumentacja (instrukcja)
🏭 Zastosowanie
stolarnie i zakłady obróbki drewna
warsztaty produkcyjne
odciąg pyłów i trocin
instalacje odpylające
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
SUBITO ESU – profesjonalne urządzenie do ustawiania średnicówek
SUBITO ESU – profesjonalne urządzenie do ustawiania średnicówekSUBITO ESU – profesjonalne urządzenie do ustawiania średnicówek
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam profesjonalne urządzenie do ustawiania średnicówek SUBITO – Schwenk ESU. Stan bardzo dobry, komplet w oryginalnej drewnianej skrzyni z instrukcją. • Model: SUBITO Einstellgerät ESU • Producent: Oskar Schwenk GmbH, Germany • Kompletne wyposażenie • Stabilna żeliwna podstawa • Dokładna regulacja i mikrometryczny przesuw • Idealne do ustawiania średnicówek SUBITO, ESS, ESU • Całość w stanie jak nowym
Dedpfx Aox A Ia Islgsuu
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
TRUMPF TruTool TKA 500 fazowarka ukosowarka do blach 1400W walizka
TRUMPF TruTool TKA 500 fazowarka ukosowarka do blach 1400W walizkaTRUMPF TruTool TKA 500 fazowarka ukosowarka do blach 1400W walizka
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż profesjonalna fazowarka / ukosowarka do blach TRUMPF TruTool TKA 500 (1A1).
Maszyna przeznaczona do wykonywania faz pod spawanie oraz obróbki krawędzi blach stalowych.
Stan używany, technicznie sprawna, normalne ślady eksploatacji widoczne na zdjęciach.
Sprzęt klasy przemysłowej – produkcja Szwajcaria / Niemcy.
Dane techniczne
Moc 1400 W
Zasilanie 230 V / 50–60 Hz
Prąd 6,5 A
Model TruTool TKA 500 (1A1)
Rok produkcji 2009
Producent TRUMPF
Zastosowanie
Fazowanie krawędzi blach przed spawaniem
Ukosowanie pod spoiny V i X
Obróbka stali konstrukcyjnej i maszynowej
Warsztaty, produkcja, konstrukcje stalowe
Dodpsyhnukofx Algjuu
W zestawie
Fazowarka TRUMPF TruTool TKA 500
Oryginalna walizka transportowa TRUMPF
Dokumentacja / instrukcja producenta
Akcesoria widoczne na zdjęciach
Sprzęt gotowy do pracy.
Możliwość sprawdzenia na miejscu.
Wysyłka lub odbiór osobisty – do ustalenia.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Maszyna do rantowania i profilowania blachy Weberwerke Siegen BM 4
Maszyna do rantowania i profilowania blachy Weberwerke Siegen BM 4Maszyna do rantowania i profilowania blachy Weberwerke Siegen BM 4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sickownica / maszyna do formowania krawędzi blachy renomowanego niemieckiego producenta Weberwerke Siegen.
Maszyna przeznaczona do rantowania, zawijania krawędzi oraz wykonywania przetłoczeń (sicken) na krawędziach arkuszy blachy.
Solidna, ciężka konstrukcja żeliwna zapewnia stabilną i precyzyjną pracę. Otwarta rama typu „C” umożliwia obróbkę dużych arkuszy i długich elementów.
Napęd elektryczny z dużym kołem zamachowym gwarantuje płynną pracę i odpowiedni moment obrotowy do formowania blachy. Docisk i prowadzenie rolki regulowane mechanicznie.
Dane z tabliczki znamionowej:
• Typ: BM 4
• Rok produkcji: 1952
• Szerokość robocza: do 1250 mm
Dodpfx Aeyga T Nolgouu
• Grubość blachy: do ok. 4–5 mm (w zależności od materiału)
• Wytrzymałość materiału: Gb = 45 kg/mm²
Maszyna nie jest nożycami – nie tnie blachy, służy wyłącznie do jej kształtowania.
Stan używany, kompletna, widoczne ślady eksploatacji adekwatne do wieku.
Idealna do ślusarni, narzędziowni, zakładu utrzymania ruchu oraz prac renowacyjnych i produkcji jednostkowej lub małoseryjnej.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4
URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Zalety GF4:
większy zakres pracy,
szczęki mocujące wykonane z aluminium,
silnik pozwalający na cięcie rur z bardzo twardych materiałów,
zredukowanie wagi maszyny o 30% dzięki nowej sylwetce korpusu,
laserowy wskaźnik miejsca cięcia,
nowa ergonomiczna rękojeść,
kabel z krętlikiem i szybkozłączem.
Maszyna GF4 może pracować z modułem automatycznego obrotu AVM.
Dane techniczne :
Średnica zewnętrzna rury [mm] 12 - 120
Grubość ścianki rury [mm] 1 - 9
Średnica wew. rury (śr. piłki 63) [mm] min. 21
Średnica wew. rury (śr. piłki 68) [mm] min. 16
Średnica wew. rury (śr. piłki 80) [mm] min. 4
Wbudowany elektroniczny regulator obrotów 65 - 215 obr/min
Moc 1.8 kW bez AVM / 1.9 kW z AVM, 200-240 V, 50/60 Hz,
Klasa ochrony II
Poziom wibracji (EN 2662, cz. 1) 2.5m/s2
Poziom hałasu 79 dB (A)
Duodpoym Unzjfx Algju
Urządzenia serii GF są orbitalnymi przecinarkami do rur i kolan. Obcinane rury mocowane są w samocentrującym, pryzmatycznym imadle, co zapobiega ich deformacji. Za pomocą łatwo obsługiwanych mechanizmów nastawiana jest szybko średnica rury oraz - w zależności od rodzaju materiału - prędkość obrotowa narzędzia. Urządzenie tnące prowadzi się ręcznie przekręcając wokół rury, a elektrycznie napędzana piłka tnie rurę lub ukosuje jej krawędź.
Jest to metoda cięcia planetarnego wprowadzona przez firmę Georg Fischer.
Cięcie orbitalne jest cięciem oszczędzającym czas i koszty:
Cięcie prostopadłe, płaskie i bez zadziorów
Końce rur są przygotowane do wielu technik łączenia bez konieczności dodatkowych obróbek.
Skrawanie na zimno
Bez przegrzania, przez co unikamy korozji międzykrystalicznej mogącej powodować pękanie materiału.
Szybkie cięcie
Oszczędność czasu i pieniędzy
Ukosowanie krawędzi rur
Końcówki rur mogą być ukosowane jednocześnie z procesem cięcia lub oddzielnie
Części dostępne jako opcja (dodatkowe)
Maszyny GF i RA mogą być dostarczone z modułem automatycznego obrotu AVM lub ręcznego MVM.
Moduł AVM w sposób ciągły monitoruje prędkość cięcia zależnie od momentu obrotowego i ustawionych parametrów.
Moduł MVM z przekładnią kołową i uchwytem realizuje obrót głowicy maszyny z tą samą prędkością i bez wysiłku.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędziKELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Precyzyjny przyrząd pomiarowo-ustawczy do narzędzi CNC renomowanej marki KELCH – model Trabant 271-2/M. Wyposażony w system pomiaru długości i średnicy z optyką oraz monitorem KELCH Pico LCD A23 i elektroniką Heidenhain ND1202T Tool-Chek. Stan bardzo dobry, urządzenie kompletne i sprawne. Dane techniczne i wyposażenie: • Producent: KELCH GmbH + Co. Werkzeugmaschinenfabrik, Niemcy • Model: Trabant 271-2/M • Rok produkcji: 2000 • Jednostka pomiarowa: KELCH Pico LCD (Version A23) • System odczytu: Heidenhain ND1202T Tool-Chek • Zasilanie: 230V / 50–60Hz / 1000 VA • Optyka z kamerą pomiarową i ekranem LCD • Stół obrotowy z uchwytami i systemem regulacji w dwóch osiach • Zakres pomiarowy osi X/Z: do ok. 400 mm • Sterowanie osi z pulpitu KELCH (panel joystick + klawiatura funkcyjna) • Odczyt cyfrowy, menu w języku niemieckim i angielskim • W zestawie oryginalne dokumenty i komplet przyłączy Stan: • Używany, w pełni sprawny • Bardzo czysty egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego • Wszystkie osie pracują płynnie, ekran reaguje poprawnie • Gotowy do pracy Opis funkcjonalny: KELCH Trabant 271-2/M służy do szybkiego i precyzyjnego ustawiania narzędzi skrawających przed montażem w obrabiarce CNC. System optyczny z ekranem Pico LCD umożliwia pomiar długości, średnicy i geometrii narzędzia w trybie wizualnym. Idealny do kontroli i ustawiania frezów, noży tokarskich, wierteł oraz narzędzi specjalnych.
Duodpfx Ajxn Ax Aelgou
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędziPRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Urządzenie do precyzyjnego ustawiania, pomiaru i kontroli narzędzi skrawających CNC. System z kamerą optyczną EZset i oprogramowaniem EZvision (Image Controller 1). Stan bardzo dobry, kompletne, gotowe do pracy. Dane techniczne i wyposażenie: • Model: PRECIsset 400 • Producent systemu pomiarowego: EZset GmbH & Co. KG, Niemcy • Ekran sterujący: Image Controller 1 • Oprogramowanie: EZvision • Wersja dokumentacji: 1.1.1 (18.08.2006) • Zakres pomiarowy osi X / Z: do 400 mm • Kamera z systemem przetwarzania obrazu • Funkcja pomiaru krawędzi, długości i średnicy narzędzia • Możliwość zapisu i wydruku wyników • Gniazda USB i RS • Zasilanie: 12 V DC, 40 VA • Rok produkcji ok. 2018–2019 • W komplecie oryginalna dokumentacja techniczna PRECITOOL Stan: • Używany, w pełni sprawny • Ekran działa prawidłowo • Oś Längsachse / Querachse referencjonują się poprawnie • Zadbany egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego Opis funkcjonalny: PRECIsset 400 pozwala na szybkie i powtarzalne ustawianie narzędzi przed obróbką CNC. System wizyjny EZset umożliwia analizę geometrii ostrza i kontrolę zużycia narzędzi. Wysoka dokładność pomiaru dzięki stabilnej kolumnie i optyce przemysłowej.
Dusdpfx Ajxn Awxslgeu
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Automatyczna kabina lakiernicza
ROMER AutomatAutomatic spray booth
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: nowe, Zastosowanie jednej fotokomórki w przestrzeni detalu pozwala na zmierzenie jego długości a co za tym idzie, daje możliwość załączenia pistoletów kiedy detal pojawi się w ich zasiegu, oraz wyłączenia pistoletów bezpośrednio po wymalowaniu detalu. Fotokomórka wchodzi w skład wyposażenia standardowego.
Identyfikacja detali za pomocą specjalnych znaczników.
Nad zawiesiem detalu umieszczono blaszki z otworami identyfikacyjnymi.
Na ich podstawie kontroler PLC w połączeniu z fotokomórką rozpoznaje malowany detal, w odpowiednim czasie włącza i wyłącza pistolety - osczędzając tym samym energię i farbę proszkową.Pionowa detekcja kształtu detalu.
Zastosowanie bramek świetlnych z detektorami w poziomie, pozwala kontrolerowi PLC na analizę pionową kształtu detalu.
Kontroler PLC zlicza czas w którym detal powinien pojawić się w przestrzeni pistoletu - dzięki temu mozliwe jest selektywne załączanie pistoletów lub ich wyłączanie.
Zastosowanie bramek świetlnych z wieloma czujnikami w poziomie i pionie.
Rozwiązanie to pozwala na precyzyjny pomiar gabarytów detalu, dzięki czemu mozliwe staje się również sterowanie manipulatorami.Pionowa detekcja kształtu detalu.
Zastosowanie bramek świetlnych z detektorami w poziomie, pozwala kontrolerowi PLC na analizę pionową kształtu detalu.
Kontroler PLC zlicza czas w którym detal powinien pojawić się w przestrzeni pistoletu - dzięki temu mozliwe jest selektywne załączanie pistoletów lub ich wyłączanie.
Zastosowanie bramek świetlnych z wieloma czujnikami w poziomie i pionie.
Rozwiązanie to pozwala na precyzyjny pomiar gabarytów detalu, dzięki czemu mozliwe staje się również sterowanie manipulatorami.
Korzyści z tytułu zastosowania fotokomórek lub bramerk świetlnych to przede wszystkim oszczędność proszku i energi.
Duedefy T Arspfx Algeu
Wyeliminowanie malowania strefy w której nie ma detalu.
Przy zastosowaniu bramek świetlnych precyzyjne sterowanie pistoletami.
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
TOKARKA UNIWERSALNA MTP TORNADO 400×1000
Metal Technics PolskaTOKARKA UNIWERSALNA TORNADO 400×1000
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 250 mm, długość toczenia: 1 000 mm, średnica toczenia: 400 mm, przelot wrzeciona: 52 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 1 810 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 65 obr./min, moc silnika wrzeciona: 2 200 W, całkowita wysokość: 1 650 mm, całkowita długość: 1 900 mm, całkowita szerokość: 830 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa całkowita: 790 kg, Najważniejsze cechy:
- Precyzyjne łożyska wałeczkowe wrzeciona
Wrzeciono wyposażone jest w precyzyjne łożyska wałeczkowe, które gwarantują wysoką dokładność pracy i niezawodność w trakcie intensywnego użytkowania.
- Wysokiej jakości stal hartowana i szlifowana w przekładni głowicy wrzeciona
Wszystkie elementy przekładni wewnątrz głowicy wykonane są z wysokogatunkowej stali, poddanej hartowaniu i szlifowaniu, co zapewnia płynną i cichą pracę oraz trwałość.
- Łatwa i szybka obsługa skrzyni biegów
Intuicyjna konstrukcja skrzyni biegów pozwala na szybkie i wygodne zmiany prędkości oraz dostosowanie parametrów do wymagań pracy.
- Wystarczająco mocny silnik napędowy
Obrabiarka jest wyposażona w wydajny silnik o odpowiedniej mocy, który zapewnia stabilną pracę nawet przy dużych obciążeniach.
- Wrzeciono z mocowaniem typu D1-5
System mocowania wrzeciona typu D1-5 umożliwia szybki i bezpieczny montaż uchwytów tokarskich oraz innych akcesoriów.
- Szeroka gama dostępnych gwintów do nacinania
Maszyna umożliwia nacinanie różnych rodzajów gwintów (metrycznych, calowych i innych), co czyni ją wszechstronnym narzędziem do różnorodnych zastosowań.
Dane Techniczne:
🔩 Wymiary i zakresy toczenia
Max. średnica toczenia nad łożem: 400 mm
Średnica toczenia nad suportem: 250 mm
Średnica toczenia w wybraniu mostka: 520 mm
Długość toczenia między kłami: 1000 mm
Maks. długość elementu (uchwyt + konik): ~920 mm
🛠️ Prowadnice i posuwy
Zakres przesuwu sań górnych: 125 mm (dokładność 0,02)
Djdoyr Ihlepfx Algjuu
Przesuw poprzeczny: 240 mm (dokładność 0,04)
Przesuw wzdłużny: 750 mm (0,2)
⛓️ Napęd i prędkości
Moc silnika głównego: 2,2 kW / 400 V
Moc pompki chłodziwa: ok. 40 W
Prędkości wrzeciona: 18 zakresów (I/II) 65–1810 obr/min
🧰 Gwinty i posuwy
Gwinty metryczne: 0,4 – 7 mm
Gwinty calowe: 4 – 60 T.P.I.
Gwinty modułowe: 0,4 – 3 mm
Gwinty D.P.: 8 – 84 D.P.
Zakres podłużnego posuwu: ~0,053 – 1,291 mm/obr
Zakres poprzecznego posuwu: ~0,011 – 0,276 mm/obr
🧱 Konstrukcja i wrzeciono
Szerokość łoża: 218 mm
Przelot wrzeciona: 52 mm
Stożek wrzeciona: MT6
Koniec wrzeciona: D5 CAMLOCK
Konik (tailstock): średnica 50 mm, wysuw 110 mm, stożek MT4
📏 Wymiary i masa
Wymiary (D × S × W): ok. 1900 × 830 × 1650 mm
Masa: ~640 – 790 kg (różne oferty; zależnie od konfiguracji)
TOKARKA UNIWERSALNA TORNADO 400x1000 2.2kW 400V ODCZYTY CYFROWE OŚWIETLENIE Model TORNADO 400
Wyposażenie standardowe:
Odczyt cyfrowy 2-osi (optyczny liniał)
Uchwyt tokarski 3-szczękowy 200 mm + szczęki lewe (kompl.)
Uchwyt tokarski 4-szczękowy 200 mm
Tarcza calowa 280 mm
Podtrzymka stała
Podtrzymka ruchoma
Kieł stały: MK4 – 2 szt.
Tuleja redukcyjna wrzeciona MK6/MK4
Koła zmianowe – 1 kompl.
Układ chłodzenia
Oświetlenie robocze
Smarownica
Klucz do uchwytu i imaka
Komplet narzędzi obsługowych
Osłony bezpieczeństwa zgodne z normami CE
Instrukcja obsługi w j. polskim
Deklaracja zgodności CE
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Kombi z wysokim dachem
IvecoDaily 35S18 HA8 *R4.100mm*Automatik*Kamera*ACC*
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 350 km, moc: 129 kW (175,39 KM), kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 45 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 18 000 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 19 000 mm, Rok budowy: 2026, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, wspomaganie układu kierowniczego, - Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
! Dostępne 2 pojazdy !
Silnik 3,0 l D EVIe 129 kW (176 KM), skrzynia biegów HI-MATIC z 8-stopniową automatyczną przekładnią, resorowanie piórowe tylnej osi, trzyosobowa kanapa pasażera z trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa na środkowym siedzeniu, standardowe zagłówki, napinacz pasa po stronie pasażera, tapicerka materiałowa, czujniki światła i deszczu, czujniki parkowania tylne, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), boczne oznaczenie pojazdu, proaktywny asystent toru jazdy z monitorowaniem pasa ruchu (ELK), asystent awaryjnego hamowania AEBS z City Brake, MY 2024, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, schowek nad kabiną, system ostrzegania przed zmęczeniem kierowcy (DriverDrowsinessAttentionWarning), ogranicznik prędkości do 160 km/h, rozpoznawanie znaków drogowych z inteligentnym asystentem prędkości (ISA), elektryczne szyby przednich drzwi, przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera z napinaczami pasów, zbiornik AdBlue 20 l, uciąg przyczepy 3,5 t, wzmocnione resory paraboliczne tylnej osi, jedno pióro, zbiornik paliwa 63 l, przednie resorowanie piórowe standardowe z tworzywa, przełożenie tylnej osi i=3,12, filtr cząstek stałych, przekładnia automatyczna HI-MATIC 8HP, komfortowe wygłuszenie, 3 lampy LED w przestrzeni ładunkowej, tylne drzwi otwierane pod kątem 260°, zewnętrzne oświetlenie załadunku nad tylnymi drzwiami, podgrzewany fotel, luksusowy fotel kierowcy z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, regulowany na wysokość, nachylenie i wzdłuż, zawieszenie hydrauliczne, podgrzewany, przygotowanie pod cyfrowe tachografy zgodne z UE 4.1, dodatkowy ogranicznik prędkości, lusterka przystosowane do szerokości zabudowy 2200 mm, kategoria IV, kamera cofania z liniami dynamicznymi, grill z wstawkami chromowanymi, My Iveco Infotainment 10 cali, kierownica skórzana, gniazdo USB po stronie kierowcy i pasażera, klimatyzacja automatyczna, tempomat adaptacyjny (ACC), sprężarka klimatyzacji 170 ccm, kolor biały IC 194, Bridgestone 225/65R16 Four Season
Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę odkupu używanego pojazdu. W przypadku zainteresowania leasingiem lub finansowaniem, zapraszamy po indywidualną wycenę. Zastrzegamy możliwość wystąpienia pomyłek i sprzedaży pośredniej!
Pan Rudolph chętnie udzieli informacji telefonicznie pod numerem:
Więcej informacji na naszej stronie internetowej:
... ESP, filtr cząstek stałych, ściana grodziowa
= Dodatkowe informacje =
Pojemność silnika: 2 998 cm³
Dopuszczalna masa całkowita: 3 500 kg
Duedpfx Aljyg U H Rsgsu
Prosimy o kontakt z Panem Tobiasem Ebertem w celu uzyskania dalszych informacji.
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Kombi z wysokim dachem
IvecoDaily 35S18 HA8 *R4.100mm*Automatik*Kamera*ACC*
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 350 km, moc: 129 kW (175,39 KM), kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 45 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 18 000 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 19 000 mm, Rok budowy: 2026, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, wspomaganie układu kierowniczego, - Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
! Dostępne 2 pojazdy !
Silnik 3,0 l D EVIe 129 kW (176 KM), skrzynia biegów HI-MATIC – 8-biegowa automatyczna, resory piórowe tylnej osi, podwójna kanapa dla pasażera z 3-punktowym pasem bezpieczeństwa na środkowym miejscu, standardowe zagłówki, napinacz pasa po stronie pasażera, tapicerka materiałowa, czujnik światła i deszczu, tylne czujniki parkowania, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), boczne oznaczenie pojazdu, proaktywny asystent kierownicy z systemem monitorowania pasa ruchu (ELK), asystent nagłego hamowania AEBS z funkcją City Brake, rok modelowy 2024, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, schowek nad kabiną, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy (DriverDrowsinessAttentionWarning), ogranicznik prędkości 160 km/h, rozpoznawanie znaków drogowych z inteligentnym asystentem prędkości (ISA), elektryczne szyby w przednich drzwiach, przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera z napinaczami pasów, zbiornik AdBlue 20 l, uciąg przyczepy 3,5 t, wzmocnione paraboliczne resory tylnej osi, jedno pióro, zbiornik paliwa 63 l, standardowy przedni poprzeczny resor z tworzywa sztucznego, przełożenie tylnego mostu i = 3,12, filtr cząstek stałych, automatyczna przekładnia hydrokinetyczna HI-MATIC 8HP, komfortowe wygłuszenie kabiny, 3 lampy LED w przestrzeni ładunkowej, tylne drzwi otwierane pod kątem 260°, zewnętrzne oświetlenie przestrzeni ładunkowej przy tylnych drzwiach, podgrzewany fotel, luksusowy fotel dla kierowcy z podłokietnikiem i regulacją odcinka lędźwiowego, regulowana wysokość, nachylenie i przesuw, amortyzowany hydraulicznie, podgrzewany, przygotowanie pod tachograf cyfrowy 4.1, dodatkowy ogranicznik prędkości, lusterka do szerokości zabudowy 2200 mm kat. IV, kamera cofania z dynamicznymi liniami, osłona chłodnicy z wkładkami chromowanymi, My Iveco Infotainment 10 cali, kierownica skórzana, gniazdo USB po stronie kierowcy i pasażera, klimatyzacja automatyczna, tempomat adaptacyjny (ACC), kompresor klimatyzacji 170 ccm, lakier biały IC 194, opony Bridgestone 225/65R16 wielosezonowe
Duodpfx Asygchpjlgju
Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę odkupu używanego pojazdu. Jeśli są Państwo zainteresowani leasingiem lub finansowaniem, przygotujemy indywidualną propozycję. Zastrzegamy prawo do pomyłek i wcześniejszej sprzedaży! Pan Rudolph udzieli informacji telefonicznie pod numerem:
Dalsze informacje dostępne na naszej stronie internetowej:
... ESP, filtr cząstek stałych, przegroda
= Dalsze informacje =
Pojemność silnika: 2 998 cm3
Dopuszczalna masa całkowita: 3 500 kg
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Tobiasem Ebertem.
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Kombi z wysokim dachem
IvecoDaily 35S21 HA8 3.0L *R4.100mm*Automatik*AHK*LED
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 500 km, moc: 152 kW (206,66 KM), kolor: czarny, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 48 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 18 000 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 19 000 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, wspomaganie układu kierowniczego, - Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
Duodpfxeyf Ttte Algju
Silnik 3,0 l D EVIe o mocy 152 kW (207 KM), automatyczna skrzynia biegów HI-MATIC 8-biegowa, dopuszczalna masa całkowita Daily 3,5 t / 3,8 t S, pneumatyczne zawieszenie tylnej osi, rozstaw osi 4.100 mm, drzwi przesuwne ręczne, 2 lampy LED w przestrzeni ładunkowej, tapicerka materiałowa, Connectivity Box 4G z umową serwisową TCO, światła do jazdy dziennej, rejestrator danych wypadkowych, czujnik deszczu i zmierzchu, manualna regulacja świateł drogowych, interfejs dla zabudowy nadwozia, lusterka zewnętrzne dla szerokości zabudowy 2200 mm, czujniki parkowania tył, standardowa plakietka pojazdu, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), standardowe lakierowanie, asystent awaryjnego hamowania AEBS z funkcją City Brake, lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane i podgrzewane, szerokość kabiny 2.000 mm, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy (Driver Drowsiness Attention Warning), ogranicznik prędkości 160 km/h, rozpoznawanie znaków drogowych z inteligentnym asystentem prędkości (ISA), elektryczne podnośniki szyb w drzwiach przednich, przednie poduszki powietrzne kierowcy i pasażera z napinaczami pasów, zbiornik AdBlue 20 litrów pod kabiną, maksymalna masa przyczepy 3,5 t, opony 225/65 R16, pneumatyczne adaptacyjne zawieszenie tylne, filtr cząstek stałych, przełożenie tylnej osi i 3,154, automatyczna przekładnia HI-MATIC 8HP, przesuwne drzwi boczne z obu stron z oknem przesuwnym, tylne drzwi z kątem otwarcia 260°, podgrzewane szyby w tylnych drzwiach, zewnętrzne oświetlenie za drzwiami tylnymi, luksusowy fotel kierowcy z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, z regulacją wysokości, pochylenia i odległości, hydraulicznie amortyzowany i podgrzewany, luksusowy fotel pasażera z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, z regulacją wysokości, pochylenia i odległości, hydraulicznie amortyzowany i podgrzewany, 13-pinowe gniazdo przyczepy 12V, dodatkowy ogranicznik prędkości, kamera cofania z liniami dynamicznymi, tempomat adaptacyjny (ACC) ze Stop & Go, alarm z centralnym zamkiem, koło zapasowe mocowane na końcu ramy, elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego (EDS) Traction Plus z asystentem zjazdu ze wzniesienia, elektroniczny program stabilizacji (ESP) adaptacyjny, asystent stabilizacji toru jazdy przy bocznym wietrze, zbiornik paliwa 86 l pomiędzy podłużnicami ramy, hak holowniczy z głowicą kulową, homologacja niepełna na pojazd kompletny (potrzebna indywidualna rejestracja), lakier metaliczny Toledoschwarz IC 152, opony Continental Contact 100 225/65 R16, gniazdo USB po stronie kierowcy i pasażera, system multimedialny My Iveco 10” z nawigacją, asystent głosowy Alexa, światła przeciwmgielne, klimatyzacja automatyczna, komfortowe zagłówki, reflektory w pełni LED, kierownica skórzana, felgi aluminiowe, inteligentny asystent jazdy w korku (TJA), asystent utrzymania pasa ruchu Plus (LC), elektryczny hamulec postojowy, podgrzewanie foteli, dodatkowe ogrzewanie wodne.
Chętnie przygotujemy wycenę odkupu Twojego używanego pojazdu. Jeśli są Państwo zainteresowani leasingiem lub finansowaniem, przygotujemy indywidualną ofertę. Możliwe pomyłki i sprzedaż w trakcie zastrzeżone! Pan Rudolph chętnie udzieli informacji telefonicznie pod numerem:
Więcej informacji na naszej stronie internetowej:
... ESP, system nawigacji, filtr cząstek stałych
= Dalsze informacje =
Pojemność silnika: 2.998 ccm
DMC: 3.500 kg
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Tobias
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Kombi z wysokim dachem
IvecoDaily 35S21 HA8 3.0L *R4.100mm*Automatik*AHK*LED
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 500 km, moc: 152 kW (206,66 KM), kolor: czarny, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 48 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 18 000 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 19 000 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, wspomaganie układu kierowniczego, - Pan Rudolph z przyjemnością udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
Silnik 3,0 l D EVIe 152kW (207KM), skrzynia biegów HI-MATIC 8-biegowa automatyczna, dopuszczalna masa całkowita Daily 3,5 t / 3,8 t S, zawieszenie pneumatyczne tylnej osi, rozstaw osi 4100 mm, ręczne drzwi boczne przesuwne, 2 lampy LED w przestrzeni ładunkowej, tapicerka materiałowa, Connectivity Box 4G ze zintegrowaną usługą TCO, światła do jazdy dziennej, rejestrator danych wypadkowych, czujnik światła i deszczu, ręczna regulacja świateł drogowych, interfejs dla zabudowców, lusterka na szerokość zabudowy 2200 mm, czujniki parkowania tył, standardowa plakietka pojazdu, system kontroli ciśnienia w oponach (TPMS), standardowy lakier, asystent hamowania awaryjnego AEBS z funkcją City Brake, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, szerokość kabiny 2000 mm, system ostrzegania przed zmęczeniem kierowcy (DriverDrowsinessAttentionWarning), ogranicznik prędkości 160 km/h, rozpoznawanie znaków drogowych z inteligentnym asystentem prędkości (ISA), elektryczne szyby przednie, przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera z napinaczami pasów, zbiornik AdBlue 20 l pod kabiną, uciąg przyczepy 3,5 t, opony 225/65 R16, adaptacyjne tylne zawieszenie pneumatyczne, filtr cząstek stałych, przełożenie tylnego mostu i=3,154, automatyczna skrzynia biegów HI-MATIC 8HP, boczne przesuwne drzwi po obu stronach z oknem, tylne drzwi otwierane pod kątem 260°, ogrzewane szyby w tylnych drzwiach, zewnętrzne oświetlenie przestrzeni ładunkowej nad tylnymi drzwiami, luksusowy fotel kierowcy z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, regulowany na wysokość, pochylenie i długość, hydraulicznie amortyzowany, podgrzewany, luksusowy fotel dla pasażera z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, regulowany na wysokość, pochylenie i długość, hydraulicznie amortyzowany, podgrzewany, gniazdo przyczepy 12V 13-stykowe, dodatkowy ogranicznik prędkości, kamera cofania z dynamicznymi liniami, adaptacyjny tempomat ACC ze stop & go, alarm z centralnym zamkiem, miejsca na koło zapasowe na końcu ramy, elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego (EDS) Traction Plus z asystentem zjazdu, elektroniczny program stabilizacji ESP adaptacyjny, kontrola dynamiki jazdy z asystentem bocznego wiatru, zbiornik paliwa 86 l między podłużnicami ramy, kula haka holowniczego, homologacja niepełna na pojazd kompletny (konieczna osobna rejestracja), lakier metalizowany Toledoschwarz IC 152, Continental Contact 100 225/65 R16, gniazdo USB po stronie kierowcy i pasażera, system multimedialny My Iveco 10 cali z nawigacją, asystent głosowy Alexa, światła przeciwmgielne, klimatyzacja automatyczna, komfortowe zagłówki, pełne reflektory LED, kierownica skórzana, aluminiowe felgi, inteligentny asystent jazdy w korku (TJA), asystent centrowania pasa ruchu Plus (LC), elektryczny hamulec postojowy, podgrzewane fotele, dodatkowe ogrzewanie wodne.
Chętnie przedstawimy Państwu ofertę odkupu używanego pojazdu. Jeżeli są Państwo zainteresowani leasingiem lub finansowaniem, przygotujemy indywidualną propozycję. Zastrzegamy możliwość wystąpienia pomyłek i wcześniejszej sprzedaży! Pan Rudolph z przyjemnością udzieli informacji telefonicznie pod numerem:
Dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
... ESP, system nawigacji, filtr cząstek stałych
Dodpfx Aoyfr N Telgeuu
= Dalsze informacje =
Pojemność silnika: 2.998 cm³
DMC: 3.500 kg
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Tobiasem Ebertem.
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Kombi z wysokim dachem
IvecoDaily 35S16 A8 *DoKa*Automatik*AHK*R3.520mm*
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 500 km, moc: 115 kW (156,36 KM), kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 25 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 18 000 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 19 000 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, wspomaganie układu kierowniczego, - Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
Fotel komfortowy dla pasażera z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, regulowany na wysokość, nachylenie i wzdłużnie, amortyzowany hydraulicznie, fotel komfortowy dla kierowcy z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, regulowany na wysokość, nachylenie i wzdłużnie, amortyzowany hydraulicznie, oświetlenie przestrzeni ładunkowej – 2 lampy LED, tachograf cyfrowy UE, funkcja dziennego światła, rejestrator danych powypadkowych, czujnik światła i deszczu, manualna regulacja świateł drogowych, interfejs dla zabudowy, lusterka na szerokość zabudowy 2200 mm, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), proaktywny asystent kierowania z monitorowaniem pasa ruchu (ELK), asystent awaryjnego hamowania AEBS z funkcją CityBrake, cyfrowe radio DAB z ekranem dotykowym 7”, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, półka nad kabiną, system ostrzegający przed zmęczeniem kierowcy (Driver Drowsiness Attention Warning), ogranicznik prędkości 160 km/h, rozpoznawanie znaków drogowych z inteligentnym asystentem prędkości (ISA), elektryczne szyby w przednich drzwiach, przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera z napinaczami pasów, zbiornik AdBlue 20 l pod kabiną, hak kulowy, dopuszczalna masa przyczepy 3,5 t, zbiornik paliwa 63 l, automatyczna skrzynia biegów HI-MATIC 8HP, tylne drzwi otwierane pod kątem 260°, drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, kamera cofania z dynamicznymi liniami, skórzana kierownica, schowek dachowy nad szybą czołową, klimatyzacja automatyczna, opony 235/65R16 i wiele więcej.
Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem: , Jeśli są Państwo zainteresowani leasingiem lub finansowaniem pojazdu, przygotujemy indywidualną ofertę., Chętnie przyjmiemy Państwa używany pojazd użytkowy w rozliczeniu., Zastrzegamy możliwość pomyłek i wcześniejszej sprzedaży!
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
... ESP, filtr cząstek stałych, ścianka działowa
= Dalsze informacje =
Dusdpfx Aloyfrrzsgeu
Pojemność silnika: 2.287 cm³
Dopuszczalna masa całkowita: 3.500 kg
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Tobiasem Ebertem.
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Kombi z wysokim dachem
IvecoDaily 35S16 A8 *DoKa*Automatik*AHK*R3.520mm*
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 500 km, moc: 115 kW (156,36 KM), kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 25 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 18 000 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 19 000 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, wspomaganie układu kierowniczego, - Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
Fotel komfortowy dla pasażera z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, regulowany na wysokość, pochylenie i wzdłuż, zawieszenie hydrauliczne, fotel komfortowy dla kierowcy z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, regulowany na wysokość, pochylenie i wzdłuż, zawieszenie hydrauliczne, oświetlenie przestrzeni ładunkowej 2 lampy LED, brak tachografu EU, automatyczne światła do jazdy dziennej, rejestrator danych powypadkowych, czujnik deszczu i światła, manualna regulacja świateł drogowych, interfejs zabudowy producenta, lusterka na szerokość zabudowy 2200 mm, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), proaktywny asystent kierownicy z monitorowaniem pasa ruchu (ELK), asystent hamowania awaryjnego AEBS z funkcją CityBrake, radio cyfrowe DAB z ekranem dotykowym 7 cali, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, schowek nad kabiną, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy (Driver Drowsiness Attention Warning), ogranicznik prędkości do 160 km/h, rozpoznawanie znaków drogowych z inteligentnym asystentem prędkości (ISA), elektryczne szyby przednich drzwi, poduszki powietrzne przednie dla kierowcy i pasażera z napinaczami pasów, zbiornik AdBlue 20 l pod kabiną kierowcy, hak kulowy, uciąg przyczepy 3,5 t, zbiornik paliwa 63 l, automatyczna skrzynia biegów HI-MATIC 8HP, tylne drzwi otwierane pod kątem 260°, drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej, kamera cofania z dynamicznymi liniami, skórzana kierownica, schowek dachowy nad przednią szybą, klimatyzacja automatyczna, opony 235/65R16 i wiele innych.
Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem: , Jeśli chcieliby Państwo leasingować lub finansować pojazd, chętnie przygotujemy indywidualną ofertę. Chętnie przyjmiemy także Państwa używany pojazd użytkowy w rozliczeniu.
! Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i wcześniejszej sprzedaży !
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
... ESP, filtr cząstek stałych, przegroda
Dusdpfeyfvd Uox Algju
= Dalsze informacje =
Pojemność silnika: 2.287 cm³
Dopuszczalna masa całkowita: 3.500 kg
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Tobiasem Ebertem.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Furgonetka z podwójną kabiną
IvecoDaily 35C21 HA8 3.0L DoKa *Automatik*R3.450mm*
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 50 km, moc: 152 kW (206,66 KM), kolor: czarny, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 28 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 20 500 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 4 000 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, wspomaganie układu kierowniczego, - Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
! Dostępne 2 pojazdy !
Silnik 3,0 l D EVIe 152kW (207KM), skrzynia biegów HI-MATIC 8-biegowa automatyczna, tylne zawieszenie na resorach piórowych, tylna oś z bliźniaczymi kołami, wersja pojazdu podwójna kabina 6+1, rozstaw osi 3450 mm, pasy bezpieczeństwa z sygnalizacją niezapięcia (kierowca i pasażer), napinacze pasów po stronie pasażera, tapicerka materiałowa, czteromiejscowa kanapa w przestrzeni pasażerskiej, Connectivity Box 4G (w tym umowa serwisowa TCO), czujnik świateł i deszczu, ręczna regulacja świateł drogowych, przygotowanie podłączenia haka holowniczego 12V 13-pin, czujniki parkowania tył, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), proaktywny asystent pasa ruchu (ELK), automatyczny asystent hamowania awaryjnego AEBS z City Brake, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, szerokość kabiny 2000 mm, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy (Driver Drowsiness Attention Warning), ogranicznik prędkości 160 km/h, rozpoznawanie znaków drogowych z inteligentnym asystentem prędkości (ISA), elektryczne szyby przednie, poduszki powietrzne z napinaczami (kierowca i pasażer), przygotowanie do blokady alkoholowej, zbiornik AdBlue 20 l pod kabiną, masa przyczepy 3,5 t, zbiornik paliwa 63 l, przełożenie tylnej osi i: 3,29, filtr cząstek stałych, ustawienia do paliw alternatywnych (HVO/GTL), automatyczna skrzynia hydrokinetyczna HI-MATIC 8HP, komfortowe wygłuszenie, obrysówki na skrzyni, skrzynia o szerokości 2070 mm (światło), bagażnik na długie materiały z przodu z ochroną kabiny, podgrzewane siedzenie kierowcy, luksusowy fotel kierowcy z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, regulowany w pionie, kącie i na długość, amortyzowany hydraulicznie, podgrzewany, pojedynczy regulowany fotel pasażera, reflektory Full-LED, przygotowanie do tachografu cyfrowego 4.1, dodatkowy ogranicznik prędkości, światła przeciwmgielne, lusterka do szerokości zabudowy 2200 mm, tylna ściana kabiny z oknem, kamera cofania z dynamicznymi liniami, grill z wstawkami chrom, system multimedialny My Iveco 10 cali, kierownica skórzana, gniazdo USB po stronie kierowcy i pasażera, klimatyzacja automatyczna, aktywny tempomat ACC, sprężarka klimatyzacji 170 ccm, kolor czarny głęboki IC 248 RAL 9005, opony Continental VanContact 195/75R16 całoroczne, itp.
Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę odkupu używanego pojazdu, jak również finansowania lub leasingu – skontaktuj się w celu uzyskania indywidualnej oferty. Możliwe pomyłki i wcześniejsza sprzedaż zastrzeżone!
Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej:
... ESP, filtr cząstek stałych
Kabina: podwójna
Pojemność silnika: 2.998 cm³
Dodpfsywdcwox Algouu
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Tobiasem Ebertem.
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Furgonetka z podwójną kabiną
Iveco35S21 HA8 3.0L *R4.100mm*Automatik*AHK*LED*Luft*
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 500 km, moc: 152 kW (206,66 KM), kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 37 000 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 20 700 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, wspomaganie układu kierowniczego, - Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
Silnik 3,0 l D EVIe 152 kW (207 KM), skrzynia biegów HI-MATIC 8-biegowa automatyczna, dopuszczalna masa całkowita Daily 3,5 t / 3,8 t S, tylne zawieszenie pneumatyczne, pojedyncze ogumienie tylnej osi, wariant kabiny podwójna 6+1, rozstaw osi 4100 mm, tapicerka materiałowa, 4-osobowa kanapa pasażerska, elementy sterujące AIR PRO w kabinie kierowcy, czujniki świateł i deszczu, ręczna regulacja świateł drogowych, interfejs dla zabudowy, tylne czujniki parkowania, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), boczne oznaczenia pojazdu, proaktywny asystent kierowania z monitorowaniem pasa ruchu (ELK), asystent hamowania awaryjnego AEBS z City Brake, lusterka zewnętrzne regulowane i podgrzewane elektrycznie, szerokość kabiny 2000 mm, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy (Driver Drowsiness Attention Warning), centralny zamek z pilotem, ogranicznik prędkości 160 km/h, rozpoznawanie znaków drogowych z inteligentnym asystentem prędkości (ISA), elektryczne szyby przednich drzwi, kierownica po lewej do ruchu prawostronnego, przednie poduszki powietrzne kierowcy i pasażera z napinaczami pasów, apteczka, plastikowa kierownica, przygotowanie pod blokadę alkoholową, koło zapasowe na końcu ramy, zbiornik AdBlue 20 l, uciąg przyczepy 3,5 t, zbiornik paliwa 86 l, przednie zawieszenie piórowe standardowe z tworzywa sztucznego, rama drabinkowa typu C ze stali, standardowe zawieszenie przednie, opony 225/65 R16, tylne zawieszenie pneumatyczne adaptacyjne, filtr cząstek stałych, przełożenie tylnego mostu i 3,154, automatyczna skrzynia biegów HI-MATIC 8HP, komfortowe wygłuszenie, 2 skrzynki narzędziowe boczne pod skrzynią, obrysówki przy skrzyni, skrzynia ładunkowa szerokość wewnętrzna 2.070 mm, przedni uchwyt na długie materiały z ochroną kabiny, luksusowy fotel kierowcy z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, regulowany na wysokość, pochylanie i długość, amortyzowany hydraulicznie, podgrzewany, reflektory w pełni LED, przygotowanie pod cyfrowy tachograf 4.1, dodatkowy ogranicznik prędkości, wyłącznik oświetlenia zabudowy, gniazdo przyczepy 12V 13-pin, lusterko do szerokości zabudowy 2200 mm, tylna ściana kabiny z oknem, kamera cofania z dynamicznymi liniami, schowek obok fotela kierowcy z portem USB, konsola dachowa nad przednią szybą, przygotowanie pod system poboru opłat (OBU), uchwyt na słupku A, hak holowniczy kulowy, elektryczny hamulec postojowy, kolor biały IC 194, opony Bridgestone 225/65R16 wielosezonowe, drukowana instrukcja obsługi i konserwacji, gniazdo USB po stronie kierowcy i pasażera, system multimedialny My Iveco 10 cali z nawigacją, asystent głosowy Alexa, wielofunkcyjna kanapa pasażera ze schowkiem i stolikiem, światła przeciwmgielne, klimatyzacja automatyczna, tempomat adaptacyjny (ACC), sprężarka klimatyzacji 170 ccm, komfortowe zagłówki, podgrzewane siedzenia, podgrzewana przednia szyba.
Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę odkupu używanego pojazdu. W przypadku zainteresowania leasingiem lub finansowaniem, przedstawimy indywidualną propozycję. Zastrzegamy sobie możliwość wystąpienia błędów oraz wcześniejszej sprzedaży! Pan Rudolph chętnie udzieli Państwu informacji telefonicznie pod numerem:
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
... ESP, system nawigacji, filtr cząstek stałych
Kabina kierowcy: podwójna
= Dodatkowe informacje =
Dsdpfsygcg Sox Algjuu
Kabina: podwójna
Pojemność silnika: 2 998 cm³
Dopuszczalna masa całkowita: 3 500 kg
W ce
Ogłoszenia
Annaberg-Buchholz
451 km
Wywrotka
MANLE18.280 Doka/7Sitze/Automatik/Kipper/Kran/Winde
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 123 933 km, moc: 206 kW (280,08 KM), pierwsza rejestracja: 10/2003, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, hamulce: retarder, kolor: pomarańczowy, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 3, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 3 200 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 250 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 520 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 500 mm, Rok budowy: 2003, Wyposażenie: ABS, filtr sadzy, kompresor, ogrzewanie postojowe, żuraw, MAN LE 18.280 206KW/280KM Euro 3, podwójna kabina z wywrotką, 7 miejsc, ogrzewanie postojowe oraz żuraw załadunkowy z wyciągarką – pojazd z zieloną plakietką ekologiczną (filtr cząstek stałych PMK2)
– Podwójna kabina z 7 miejscami siedzącymi
– Rozstaw osi: 4.150 mm
– Automatyczna skrzynia biegów ZF z retarderem
– Wywrotka 3-stronna MEILLER z podwyższoną ścianą przednią, tylną klapą wahadłową i sprężynowo wspieranymi burtami bocznymi
– Wymiary wywrotki: 3.250 mm długość x 2.520 mm szerokość x 500 mm wysokość
– Ogrzewanie postojowe ciepłym powietrzem Eberspächer
– Pakiet zimowy: podgrzewany fotel kierowcy
– Zaczep Rockinger – masa ciągniętej przyczepy: 8.000 kg, DMC zestawu: 26.000 kg
– Centralne smarowanie w pełni automatyczne BEKA-MAX
– Żuraw Palfinger PK6001 z hydrauliczną wyciągarką i pilotem zdalnego sterowania
Dodpfx Aewcagpslgsuu
– Hamulec postojowy z czterema tłoczkami (także na przedniej osi)
– 2x lampy ostrzegawcze obrotowe, pomarańczowe
– Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi
– Immobilizer
– Retarder
– ABS, EBS
– Tempomat
– Elektryczne szyby
– Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, lusterko szerokokątne i lusterko krawężnikowe prawe
– Komfortowy fotel kierowcy Grammer z podparciem lędźwiowym i podłokietnikami
– Podwójna kanapa pasażera
– Regulowana kierownica
– Komputer pokładowy Autocheck
– Resory piórowe z przodu, zawieszenie pneumatyczne z tyłu
– Tachograf zgodny z przepisami UE (tarczowy)
– Elektroniczny immobilizer
– Radio z odtwarzaczem CD
Przebieg motogodzin: 2.042 h
Zadbany, bezwypadkowy pojazd od pierwszego właściciela (samorząd), w dobrym stanie technicznym i wizualnym, bez korozji – gotowy do natychmiastowego użytku!
Wymieniony olej silnikowy i filtr paliwa, nowe akumulatory!
Zastrzega się możliwość pomyłek i zmian!
Ogłoszenia
Hergensweiler
826 km
Obrotnica spawalnicza, manipulator, stół obrotowy
Protec KT 100KT 100
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Super praktyczny ciężki stół, dobra jakość
Stół obrotowy spawalniczy 100 KG nośność
Max. Obciążenie: 100Kg w poziomie
Max. obciążenie Maks. obciążenie: 50Kg w pionie
Prędkość obrotowa: 1- ok. 7 obr.
Kierunek obrotów: lewo i prawo
Prędkość płyty czołowej: regulowana ręcznie
Dode Ugnbjpfx Algeuu
Średnica płyty czołowej: 345mm
Wysokość płyty czołowej: 415mm
Kąt nachylenia płyty czołowej: 0-90
Moc silnika podczas pracy: 0,12kw
Wymiary: 500 x 470 x 415mm
Zasilanie: AC 110V / 220V 50/60Hz
Na życzenie z uchwytem szczękowym / uchwytem szybkozłącznym dopłata 180,-€
Darmowa dostawa 90,- €
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "pme automat do wykrawania 100 t"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc



















































































































































































































































































