Używane Scm Sandya 3 na sprzedaż (67 256)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Miechucino
280 km
Wielopiła gąsienicowa SCM M3 nr 4
SCMM3
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2000, Wielopiła gąsienicowa SCM M3 nr 4
– produkcji Włoskiej
– rok produkcji 2000
– DTR
PARAMETRY TECHNICZNE:
Gedpfjg Tdfdex Aqcsiu
szerokość gąsienicy 300 mm
wysokość cięcia 120 mm
moc silnika 25 kW
max. średnica tarczy 350 mm
max. szerokość elementu 1000 mm
min. długość elementu 400 mm
posuw regulowany na falowniku
liniał z prawej strony regulowany pneumatycznie
rewolwerowe ustawianie liniału 6 rodzai
trzy rzędy zapadek przeciw odrzutowych
możliwość założenia deski - trzewika
średnica wrzeciona 50 mm
średnica tulei 70 mm
tuleja wyposażona w przekładki
automatyczne centralne smarowanie
cztery wały górne dociskowe
średnica króćca 180 mm i 120 mm
gabaryty maszyny (dł./szer./wys.) 210 / 175 / 160 cm
waga 1800 kg
Ogłoszenia
Warszawa
125 km
Szerokotaśmowa szlifierka
SCMDMC system TC 1350
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2021, godziny pracy: 30 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: AE00002612, szerokość szlifowania: 1 350 mm, masa całkowita: 6 250 kg, wysokość szlifowania: 170 mm, wysokość robocza: 170 mm, wysokość stołu: 900 mm, wysokość przedmiotu obrabianego (maks.): 170 mm, The machine has only been in use for a few hours. It's practically brand new. It's in perfect working order. See below for the full specifications.
DMC system T5C 1350
PF170-4M Lifting unit for fixed working table 900 mm from ground
* Working thickness 3 to 170 mm
BL 16 Infeed panels reading bar for 'epics' sectioned pads pitch 16 mm or with PWM3
POSITION 01
TIE-5000 Working unit for extractable internal cross pad
Godpfx Aozcmcvjqcjiu
PE 16T 'EPICS' sectioned electronic sanding pad pitch 16 mm
Working pressure control of sectioned pad by Pro-Sand control system
Motor driven by inverter, power up to 15 kW
POSITION 02
DO 19 Orbiting unit fitted for 19 rotating 125 mm disc brushes
1,1 kW main motor driven by inverter
Independent motor for the orbiting movement control
Electronic Auto-set of the unit
Sliding movement with motor driven by inverter
POSITION 03
BF 300 Working unit for brush roller diameter 300 mm
4 kW main motor driven by inverter
Double rotating direction of the brushing roller
Electronic auto-set of the brush roller
Side oscillation of the brush roller
POSITION 04
BF 300 Working unit for brush roller diameter 300 mm
4 kW main motor driven by inverter
Double rotating direction of the brushing roller
Electronic auto-set of the brush roller
Side oscillation of the brush roller
POSITION 05
SC-2620 Operating unit for superfinishing pad
Sanding belt rotation against the conveyor feed direction
Electronic sanding belt swing control
Disc brake
◦ Chevron belt dimensions: mm 1370 x 2186
◦ Sanding belt dimensions: mm 1370 x 2620
PE 16/C 'EPICS' sectioned electronic sanding pad pitch 16 mm
16 mm center-to-center distance of sectors;
Double action pneumatic cylinders with adjustable push/counter push;
Graphite cloth with quick extraction device
Total management of its functionality by "Pro-Sand" electronic control.
Working pressure management of sectioned pad by Pro-Sand control system
Timed oscillating clearing blowers
15 kW motor driven by inverter
OUTSIDE THE MACHINE
SB/U 200 Outfeeding working unit for abrasive cloth coated rollers diameter 200 mm
Roller rotation against the conveyor feed direction/ Manual adjustment of the roller working position/ abrasive cloth coated roller diameter 200 mm ' Ultra Fine' type with silicon carbide fibers/ 2,2 kW motor/ Side oscillation of the brush roller
OTHER DEVICES
Punched work-top and conveyor belt with vacuum motor powered by inverter up to 7,5 kW integrated in the machine frame
Front supporting worktop equipped with five idle rollers
Rear supporting worktop equipped with five idle rollers
4 kW feed belt motor driven by inverter
Consolle with integrated PC "eye-M" and "Maestro Pro- Sand"electronic control with Tele Service system
1999 working programs/Virtual keyboard for fast settings of the machine/ Production report/ Interactive Trouble-shooting program and self-diagnosis of the electronic cards/ Display of electric and pneumatic diagrams/ Display of user manual, spare parts catalogue, electric and pneumatic diagrams
Vision panel door positioned on the service side
Internal LED lighting for machine
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
SCMM3 300/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7863
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 300mm
- szerokość robocza wału 300mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 750mm
- długość blatu 1530mm
- z góry:
- odrzutniki (bariera chroniąca przed cofaniem się materiału)
- rolka poślizgowa, metalowa
- odrzutniki
- rolka poślizgowa, metalowa
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe gładkie, metalowe
- z dołu:
- listwa prowadząca
- odrzutniki
- gąsienica
- laser
Godpfxjzbavgs Aqcoiu
- centralne smarowanie gąsienicy
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 1,5kW
- silnik główny 26kW
- hamulec
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1700x1400x1600mm
- waga około 1700kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– z laserem
– stan bardzo dobry
– wielopiła używana
Cena netto: 39900 PLN
Cena netto: 9500 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka szerokotaśmowa walec metalowy
SCMDMC30 RCS 110 2 agregaty, stan idealny
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7967
DANE TECHNICZNE
Giedpfx Aqjza Elwjcou
- max szerokość obrabianego elementu 1100mm
- max wysokość obrabianego elementu 170mm
2 agregaty:
1) walec metalowy ryflowany do kalibrowania
2) walec gumowy ryflowany + trzewik + walec metalowy
– z góry:
- rolka gumowa, poślizgowa
- agregat (dwa agregaty na jednym silniku) 15kW
- rolka gumowa, poślizgowa
- rolka gumowa wyprowadzająca
- odmuchiwanie taśmy
– z dołu:
- 2 rolki metalowe poślizgowe
- taśma ciągnąca
- rolki gumowe, poślizgowe 2szt
- oscylacja taśm pneumatyczna
- potencjometr grubości szlifowania
- elektryczne podnoszenie blatu + manualne (do dokładnego ustawienia)
- hamulec pneumatyczny
- 2 rodzaje prędkości posuwu
- ciśnienie robocze 6-8bar
- średnica króćca odciągu 2x140mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1830x1670x1950mm
- waga 1160kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– 2 agregaty szlifujące
– niemalowana
– szlifierka używana, stan idealny
Cena netto: 77900 PLN
Cena netto: 18550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Zawisty Dzikie
215 km
SCM Olimpic K 360 T-ER1
SCMolimpic k360
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2017, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, prąd wejściowy: 23 A, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, grubość obrzeża (maks.): 6 mm, posuw osi X: 11 m/min, całkowita długość: 4 200 mm, masa całkowita: 1 430 kg, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, Oferujemy tę używaną maszynę SCM Olimpic K 360 T-ER1, rok produkcji 2017.
Prędkość posuwu 11m/min
Grubość płyty 8-60 mm
Grubość obrzeża 0,4-6 mm
Obrzeże w rolce 0,-3 mm
Obrzeże w listwach do 6 mm
Ciśnienie sprężonego powietrza 6 bar
Gjdjzb Aahspfx Aqcjiu
Minimalna długość elementu 140 mm
Minimalna szerokość elementu 90 mm
Odstęp pomiędzy kolejnymi elementami 600 mm
Zasilanie 400V
Masa 1430 kg
Długość maszyny około 4,10-4,20
Wyposażenie.
1. Agregat frezowania wstępnego
- 2 przeciwbieżne głowice diamentowe
- usuwanie do około 3 mm materiału przed oklejeniem
2. Zespół klejowy EVA
- zbiornik teflonowy
- szybkie nagrzewanie
- możliwość zastosowania wymiennych zbiorników
3. Strefa docisku
- rolka napędzana + 2 rolki docisku
4. Agregat obcinania końców K-2
- cięcie proste lub fazowane
- automatyczne przełączanie trybów
5. Agregat frezujący górny/dolny
- obróbka obrzeży na równo, promień lub faza
6. Agregat zaokrąglania naroży
- obróbka naroży przednich i tylnych
- promień R1/R2
7. Cykliny profilowe
- wykańczanie promienia obrzeża
8. Cyklina płaska
- usuwanie pozostałości kleju
9. Polerki
- usuwanie pozostałości kleju
10. System płynów antyadhezyjnych
- 2 rodzaje płynów do łatwiejszego usuwania pozostałości kleju
Maszyna w pełni sprawna.
W ciągłej eksploatacji.
Możliwość testowania.
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Frezerka stołowa
SCMT130
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Frezarka dolnowrzecionowa SCM T130
Średnica wrzeciona 35mm
Długość całkowita wrzeciona 160mm
Silnik główny o mocy 5,5kw
Prędkość obrotów zmiana na pasku 3000/4500/6000/7000/10000
Obroty wrzeciona lewe oraz prawe
Elektryczne podnoszenie wrzeciona
Gijdszakgmspfx Aqceu
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Frezerka stołowa
SCMT130E
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, średnica wrzeciona: 30 mm, prędkość obrotowa (maks.): 10 000 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 3 000 obr./min, typ regulacji wysokości: elektryczny, długość wrzeciona frezarskiego: 140 mm, Frezarka dolnowrzecionowa SCM T130E
Średnica wrzeciona 30mm
Długość wrzeciona 140mm
Prędkość wrzeciona zmienna 3000/4500/6000/7000/10000
Moc silnika głównego 7.5kw
Gisdpfxjxzylto Aqcou
Elektroniczne ustawianie wysokości wrzeciona za pomocą przełącznika
Posuw 4 rolkowy
Regulacja prędkości posuwu za pomocą wariatora
Certyfikat CE
Dokumentacja DTR
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Wielopiła gąsienicowa SCM M3
SCMM3
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Wielopiła gąsienicowa SCM M3
Szerokość gąsienicy 300mm
Wysokość cięcia max 120mm
Moc silnika głównego 37kw
Prędkość posuwu regulowana na wariatorze 6-45m/min
Średnica tarcz max/min 350/200mm
Maksymalna szerokość elementu 1000mm
Minimalna długość elementu 600mm
3 rzędy zapadek przeciw odrzutowych
Średnica wrzeciona 50mm
Gjdpsm Rg Dgofx Aqceiu
Średnica tulei 70mm
Centralne smarowanie gąsienicy
Certyfikat CE
Króciec odciągowy 200mm
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa z laserem
SCMM3 300 /120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7946
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 300mm
- szerokość robocza wału 300mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 1030mm
- długość blatu 1840mm
– z góry:
- odrzutniki (bariera chroniąca przed cofaniem się materiału) 2 rzędy
- rolka poślizgowa, metalowa, dociskowa
- odrzutniki
- rolka poślizgowa, metalowa, dociskowa
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe gładkie, metalowe
– z dołu:
- listwa prowadząca
Gsdpfjy Uxy Ssx Aqcjiu
- odrzutniki
- gąsienica
- laser
- centralne smarowanie gąsienicy
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 18,5kW
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1900x1800x1600mm
- waga 1770kg
Atuty:
– produkcji włoskiej
– z laserem
– niemalowana
– stan bardzo dobry
– wielopiła używana
Cena netto: 55900 PLN
Cena netto: 13300 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Wyrówniarko-grubościówka, heblarka SCM
SCM seria MiniMaxFS 30
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wyrówniarko-grubościówka, heblarka SCM MiniMax FS 30
Specyfikacja:
• stan - używany, po kompleksowym przeglądzie
• producent - SCM seria MiniMax
• model - FS 30
• szerokość robocza - 300 mm
• wysokość robocza grubościówki - 240 mm
• długość blatów - 149 cm
• grzebienie wyciszające przy wale
• silnik o mocy 1,85 kW (220V - możliwość zmiany na 380V )
Godpjza E H Iefx Aqcsiu
• wał 3 nożowy na tradycyjne noże ( fi 70 mm )
• blat boczny 43 x 22 cm pod wiertarkę
• główka z uchwytem na wiertła fi 16 mm
• oryginalne malowanie
• waga 260 kg
• wymiary gabarytowe 150 x 105 x 102 cm (dł. x szer. x wys.)
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła wielotarczowa
SCMM3 300/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7901
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 300mm
- szerokość robocza wału 300mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 750mm
- długość blatu 1530mm
- z góry:
- odrzutniki (bariera chroniąca przed cofaniem się materiału)
- rolka poślizgowa, metalowa
- odrzutniki
- rolka poślizgowa, metalowa
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe gładkie, metalowe
- z dołu:
- listwa prowadząca
- odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,5kW
- silnik główny 22kW
- hamulec
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2300x1370x1570mm
- waga około 1700kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– stan bardzo dobry
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
Cena netto: 32900 PLN
Cena netto: 7830 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
Giodpfx Ajy S Aakoqcou
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Gogołowa
219 km
Centrum obróbcze
SCMACCORD 30 FX
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2013, Funkcjonalność: w pełni sprawny, godziny pracy: 515 h, napięcie wejściowe: 400 V, prąd wejściowy: 74 A, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, przebieg osi X: 5 020 mm, przesuw osi Y: 1 380 mm, szerokość przedmiotu obrabianego (maks.): 1 300 mm, wysokość przedmiotu obrabianego (maks.): 450 mm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 7 250 kg, liczba osi: 4, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 36, producent sterowników: SCM, typ uruchamiania: elektryczny, całkowita wysokość: 3 000 mm, całkowita długość: 9 778 mm, całkowita szerokość: 6 158 mm, masa całkowita: 7 250 kg, długość stołu: 5 680 mm, szerokość stołu: 1 300 mm, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, Oferujemy czteroosiowe centrum obróbcze SCM ACCORD 30 FX.
Skonfigurowana maszyna pod produkcję stolarki okiennej i drzwiowej.
Z dodatkowym agregatem BRC, wyposażona w dwa magazyny narzędziowe z dobrą pompą podciśnieniową
Maszyna bardzo mało pracowała jest praktycznie nową jednostką co możemy potwierdzić poprzez firmę SCM group w której została zakupiona jako nowa. Możliwość wystawienia certyfikatu i gwarancji przez producenta SCM.
Marka: SCM
Typ: Accord 30 FX
Model: ACCORD 30 FX
Numer seryjny: AA2/002707
Gjdpey Udznofx Aqceiu
Rok produkcji: 2013
Masa: 7250 kg
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Hunderdorf
562 km
Pionowe centrum obróbcze do drewna
SCMRecord 130
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2000, numer maszyny/pojazdu: AA1/11510, Funkcjonalność: w pełni sprawny, godziny pracy: 19 250 h, moc: 7,5 kW (10,20 KM), napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, przebieg osi X: 3 080 mm, przesuw osi Y: 1 200 mm, przesuw osi Z: 280 mm, długość przedmiotu obrabianego (maks.): 3 080 mm, szerokość przedmiotu obrabianego (maks.): 1 200 mm, liczba osi: 3, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 12, całkowita wysokość: 2 346 mm, masa całkowita: 4 000 kg, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, Oferujemy używane centrum obróbcze SCM Record 130 z roku 2000. Silniejsza pompa próżniowa 2050 m3/h. Oś obrotowa Vector. Przekładnia kątowa od 0 do 100 stopni, uchwyt HSK63. Agregat wiertarski z 9 wrzecionami. Mała liczba przepracowanych godzin.
Gsdpsyzadrjfx Aqcoiu
W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt wiadomością lub telefonicznie.
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Piła formatowa
SCMSI 300N
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2001, Sprzedam pilarkę formatową z podcinakiem SCM SI 300N, rok produkcji 2001. Długość stołu 3200 mm. Maks. szerokość cięcia przy przykładnicy poprzecznej 1950 / 2850 mm. Maks. szerokość cięcia przy przykładnicy równoległej 1270 mm. Silnik 5,5 kW. Maks. średnica piły głównej fi.300x30 mm. Maks. średnica piły podcinającej fi.120x20 mm. Prędkość obrotowa piły głównej (podcinak): 4000 (8000) obr./min. Stan bardzo dobry, dostępna od zaraz. Proszę o kontakt w celu uzyskania większej liczby zdjęć.
Gisdpoiu Awbofx Aqcou
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Maszyna kombi
SCM Minimaxlab 300p
Zadzwoń
Stan: nowe, Maszyna wielofunkcyjna z aluminiowym wózkiem formatowym do cięcia, frezowania, strugania wyrównującego i grubościowego oraz opcjonalnie dłutowania na długość.
Sztywna, skrętnie odporna rama stalowo-żeliwna
Stół roboczy z żeliwa szarego, hartowany i szlifowany
Łatwo przesuwający się anodyzowany aluminiowy wózek formatowy, 10 lat gwarancji SCM na zużycie prowadnic wózka
Duża rama do obrzynania z wysuwanym aluminiowym ogranicznikiem teleskopowym i składanymi ogranicznikami
Z kombinowanym ogranicznikiem piły i podcinacza z szybkim ustawieniem kąta 45°
Maks. średnica tarczy tnącej 315 mm z opcjonalnym podcinaczem, odchylana w zakresie 90°-45°
Kątowo uzębione stalowe rolki podające zapewniają równomierny posuw przy struganiu grubościowym
Cztery prędkości obrotowe frezarki, regulowane manualnie
Standardowo frezarka z prawo-lewym biegiem wrzeciona
Trzy niezależne silniki dla każdego agregatu roboczego
Wózek formatowy z systemem kulkowym
Wyposażony w sprawdzony miliony razy system kulkowy
Trwale lekko pracujący dzięki hartowanym i szlifowanym prowadnicom
Nie wrażliwy na pył i zabrudzenia dzięki minimalnemu punktowi styku między kulką a szyną trapezową
Króćce odciągowe struga wyrówniarki i grubiarki znajdują się po tej samej – prawej stronie. Wąż odciągowy może być więc używany do obu rodzajów strugania z tej samej strony.
Kątowo uzębione stalowe rolki podające dla stałego i równomiernego podawania obrabianych elementów
Maszynowe zabezpieczenia przed odbiciem dla bezpieczeństwa operatora
Gsdpfxsiiyppo Aqceiu
Wałek 3-nożowy zapewnia optymalny efekt strugania
Długość obrzynania 1600 mm
Maks. średnica tarczy z podcinaczem 315 mm
Maks. wysokość cięcia przy 90° / 45°: 100/79 mm
Maks. szerokość cięcia z lewej strony tarczy 1660 mm
Szerokość cięcia przy ograniczniku równoległym 800 mm
Obroty wrzeciona piły 3500 obr./min.
Pochylenie piły 90° - 45°
Szerokość robocza 300 mm
Długość stołu wyrówniarki 1260 mm
Średnica wału/ilość noży strugarki 72 mm/3 szt.
Wymiary stołu 300 x 450 mm
Min. / maks. wysokość robocza 3 mm / 220 mm
Maks. głębokość strugania 4 mm
Prędkość posuwu 7 m/min
Średnica wrzeciona frezarki 30 mm
Długość użytkowa wrzeciona 100 mm
Maks. średnica narzędzia, chowana 180 mm
Obroty wrzeciona 3500/6000/8000 obr./min
Moc silnika 3 x 4 kW, 400 V, 50 Hz
Średnica króćców odciągowych 4 x 120 mm
Średnica króćca osłony tarczy 60 mm
Waga 430 kg
OPCJE:
- Profesjonalne ograniczniki EUR 300,--
Ogranicznik piły z szybkim blokowaniem i mikrometryczną regulacją
Ogranicznik wyrówniarki z regulacją 90° ÷ 45° ciągłą
- Agregat podcinacza wraz z tarczą EUR 292,--
- Pokrętło z cyfrowym wyświetlaczem do ustawiania stołu grubościówki EUR 129,--
- Zestaw jezdny EUR 119,--
- 2 dodatkowe pokrętła do regulacji agregatów EUR 45,--
- Wałek nożowy TERSA DM 72 mm EUR 212,--
- Wałek spiralny Xylent z 3 rzędami noży EUR 717,--
- Urządzenie do dłutowania na długość z aluminium EUR 390,--
- 2 składane ograniczniki na liniale poprzecznym EUR 150,--
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Grubościówka grubiarka strugarka 630
SCMS630
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7775
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 640mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 300mm
– z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny
- docisk
- wał strugający
Giodpfxey Rrr Hs Aqcju
- docisk
- 2 wały wyprowadzające gładkie, ciągnące, gumowe
- cyfrowy wyświetlacz grubości strugania
- silnik 5,5kW
- elektryczne podnoszenie blatu 0,7kW
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-20m/min
- silnik posuwu 1,1kW
- średnica króćca odciągu 150mm
- wymiary dł/szer/wys 1000x1400x1200mm
- waga 950kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– elektryczny wyświetlacz grubości strugania
– elektryczne podnoszenie blatu
– grubościówka używana, stan bardzo dobry, oryginalna dokumentacja DTR, CE
Cena netto: 31900 PLN
Cena netto: 7590 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Ottendorf-Okrilla
376 km
Piła formatowa
SCMSi320
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1997, numer maszyny/pojazdu: AB/113309, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 4 kW (5,44 KM), napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, wysokość cięcia (maks.): 95 mm, szerokość cięcia (maks.): 1 300 mm, średnica tarczy piły: 300 mm, regulacja nachylenia tarczy piły: 45 °, typ regulacji wysokości: mechaniczny, otwór tarczy piły: 30 mm, typ uruchamiania: ręczny, prędkość obrotowa (maks.): 4 000 obr./min, całkowita szerokość: 1 300 mm, masa całkowita: 750 kg, rok ostatniego remontu: 2025, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dozownik, osłona tarczy piły, SCM Si 320 piła formatowa
Maszyna używana
Nr maszyny AB/113309, rok prod. 1997
Numer artykułu: JA_G260501
Historia
Maszyna pochodzi ze szkoły zawodowej.
W 2026 roku zakupiono nową piłę z powodów inwestycyjnych.
Ostatni serwis miał miejsce w 2025 roku – wymieniono wtedy paski i różne drobne części.
Opis
Wysokość cięcia przy 90° maks.: 95 mm
Tarcza tnąca maks.: 300 mm
Regulacja: manualna
Nacinak: tak
Szerokość cięcia: 1300 mm
Regulacja: manualna
Długość wózka: 3200 mm
Odchylenie tarczy: 0°–45°
Regulacja: manualna
Ogranicznik kątowy: tak
Moc 400V / 50 Hz: 4,0 kW
Obroty: 4000 obr./min
Waga ok.: 750 kg
Króćce odciągu: 100 + 80 mm
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 3600 x 2100 x 1400 mm
Stan / wykonane prace
• Maszyna wyczyszczona
• Maszyna sprawdzona pod kątem działania
• Stan zgodny z wiekiem i użytkowaniem (ślady użytkowania)
• Dostępna od ręki z magazynu
Zastrzega się możliwość pomyłek oraz zmian parametrów technicznych.
Uwaga – towar używany:
• Ceny dotyczą odbioru własnego (jeśli nie zaznaczono inaczej) z naszego magazynu w Ottendorf-Okrilla, Niemcy – załadowanie w cenie! (jeśli nie podano inaczej)
• Sprzedaż zastrzeżona do momentu finalizacji!
• Otrzymują Państwo fakturę VAT.
• Wszystkie przedmioty sprzedawane są na zasadzie „widzisz, co kupujesz”, bez jakiejkolwiek rękojmi.
Istnieje możliwość wcześniejszych oględzin na miejscu.
• Obowiązują nasze ogólne warunki handlowe.
Gjdpfxjy Uurqs Aqceiu
• Indywidualne ustalenia możliwe są wyłącznie w formie pisemnej.
• Ewentualne przedmioty widoczne w tle na zdjęciach nie wchodzą w zakres dostawy.
• Tarcze tnące pokazane na zdjęciach służą tylko do prezentacji – nie są częścią dostawy.
Opcje wysyłki:
• Chętnie przygotujemy ofertę transportową.
• Odbiór osobisty z naszego magazynu w Ottendorf-Okrilla – po wcześniejszym uzgodnieniu, bezpłatnie.
(Opcjonalnie istnieje możliwość montażu oraz szkolenia z obsługi na miejscu – po uzgodnieniu!)
• Na życzenie nasz przeszkolony serwis zamontuje maszynę u Państwa i przeprowadzi krótkie szkolenie. Koszty podróży, dojazdu i pracy serwisowej – dodatkowo płatne.
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Centrum obróbcze CNC
SCMZ 2 31-C
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2011, OSIE
Pole robocze osi X-Y-Z * mm: 3050-1300-180
Długość obrabianego elementu przy obróbce wahadłowej mm: 1390
Skok osi X-Y-Z mm: 3460-1735-250
Maks. prędkość posuwu osi X-Y m/min: 60
STÓŁ ROBOCZY
Liczba podpór obrabianych i ssawek próżniowych: 6 / 2, typ standardowy
Standardowe pozycje ograniczników: 1 / tył
Pompa próżniowa m3/h: 90/108
AGREGAT WIERCĄCY
Wrzeciona pionowe szt./liczba/obr/min: 12 (8X-5Y) / 4000
Wrzeciona poziome szt./liczba/obr/min: 6 (4X-2Y) / 4000
Zintegrowany agregat do rowków/piły w osi X Ømm/obr/min: 120 / 6000
Moc silnika kW (KM): 2,2 (3)
ELEKTROWRZECIONO
Moc silnika standard/opcjonalna (S6) kW (KM): 7,5 (10) / 11 (15)
Maks. prędkość obrotowa obr/min: 24 000
Magazyn narzędzi przemieszczany na wózku agregatów w osi X: 4 miejsca, pneumatyczny
INSTALACJA
Moc zainstalowana KVA: 23-28,5
Zapotrzebowanie powietrza Nl/min: 450
Zapotrzebowanie na powietrze odciągowe m3/h: 1900+1900 (3400)
Wymagana prędkość powietrza odciągowego m/s: 30
Średnica króćca odciągowego mm: 150+150 (200)
Masa maszyny kg: 3000
* X – odległość między ogranicznikami; Y – środek frezu jako punkt odniesienia; Z – prześwit obrabianego elementu
Gisdpjyymz Usfx Aqcsu
CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA
Sterowane CNC centrum wiertarsko-frezarskie, w konstrukcji ramowej typu „C” ze stołem roboczym z regulowanymi podporami i ssawkami próżniowymi, zaprojektowane do:
- wiercenia pionowego w powierzchni płyty
- wiercenia poziomego we wszystkich czterech bokach elementu
- frezowania rowków piłą tarczową w kierunku „X”
- ogólnych operacji frezarskich
Samonośna konstrukcja i stół roboczy
Konstrukcja ze spawanej stali z szafą sterowniczą zintegrowaną w ramie maszyny. Dostępne w dwóch długościach oraz ze standardowymi podporami lub wózkiem agregatów. Konstrukcja skrzynkowa z zimnowalcowanej stali z wewnętrznymi żebrami usztywniającymi, osłony zabezpieczające z głowicą wiertarską składającą się z wrzecion pionowych i poziomych, zintegrowanego agregatu do rowków i piły oraz elektrowrzeciona SCM z systemem szybkiej wymiany narzędzi typu HSK 63 F.
Ruchy zespołu portalu i wózka agregatów
Ruch w osiach X, Y i Z realizowany na prowadnicach liniowych pryzmatycznych z recyrkulacją kulek za pomocą wstępnie napiętych napędów. Przeniesienie ruchu w osi X (ruchomy stojak) za pomocą wstępnie napiętego napędu zębatkowego bez luzu z przekładnią skośną. Ruch wózka agregatów w osiach Y i Z za pomocą wstępnie napiętych napędów śrubowych. Pozycjonowanie agregatów roboczych oraz sterowanie funkcjami maszyny realizowane przez bezszczotkowe silniki serwo i napędy cyfrowe.
STEROWANIE CNC
Jednostka sterująca to sterowanie numeryczne do maszyn frezujących i wiertarek z komputerem PC z graficznym interfejsem użytkownika „XILOG PLUS”.
System operacyjny PC-Office: Windows XP
Monitor LCD kolorowy 17”
Klawiatura Qwerty
Obrotowy pulpit sterowniczy
Oprogramowanie Xilog Plus
Funkcje Xilog Plus:
- programowanie parametryczne, graficzne i ISO
- import plików DXF i ASCII
- interpolacja prostoliniowa i kołowa w trzech osiach, liniowa w przestrzeni, spiralna w wybranej płaszczyźnie
- wsparcie programowania dla operacji wiercenia i frezowania z pomocą graficzną i składniową
- automatyczna optymalizacja cykli wiercenia i zmiany narzędzi
- możliwość przesunięcia punktu zerowego płyty do wykonywania wierceń na skośnych lub zakrzywionych bokach płyt
- pełna kompatybilność z CAD/CAM Routocam (SCM) – AlphaCam
Funkcje dodatkowe:
- kalkulator do bezpośredniego transferu obliczonych danych
- (...ciąg dalszy na życzenie)
Ogłoszenia
Wolica Druga
258 km
Frezerka stołowa
SCMT130
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica wrzeciona: 30 mm, regulacja prowadnicy równoległej: ręczny, typ uruchamiania: elektryczny, prędkość obrotowa (maks.): 10 000 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 3 000 obr./min, masa całkowita: 800 kg, Wyposażenie: Oznakowanie CE, Frezarka dolnowrzecionowa SCM T130 | 7,5 kW | Uchylne wrzeciono!
Solidna i sprawdzona frezarka dolnowrzecionowa SCM T130 – maszyna klasy przemysłowej, idealna dla stolarni, zakładów produkcyjnych i wymagających użytkowników.
Sprzęt gotowy do pracy – precyzja, moc i wygoda obsługi w jednym.
PARAMETRY TECHNICZNE:
Moc silnika: 7,5 kW
Sterowanie: z pulpitu (komfortowa obsługa)
Regulacja wrzeciona: elektryczna
Całkowita wysokość wrzeciona: 200 mm
Średnica wrzeciona: 30 mm
Obroty wrzeciona: 3000 / 4500 / 7000 / 10000 rpm
Zmiana obrotów: na pasku
Odciąg: 2x króćce 120 mm
Długie blaty
Certyfikat: CE
Dlaczego warto?
Mocna i stabilna konstrukcja – brak drgań, idealna jakość obróbki
Elektryczna regulacja wrzeciona – szybka i precyzyjna zmiana ustawień
Szeroki zakres obrotów – dopasowanie do różnych materiałów i narzędzi
Profesjonalna maszyna do intensywnej pracy
Marka SCM – sprawdzony producent w branży stolarskiej
Gabaryty maszyny:
Długość: 260 cm
Szerokość: 110 cm
Wysokość: 120 cm
Waga: 800 kg
Gdzie obejrzysz nasze maszyny?
Giedoy S Tt Uspfx Aqcou
JBS MASZYNY STOLARSKIE
Wolica Druga 26
23-310 Modliborzyce
Woj. lubelskie
Istnieje możliwość przetestowania maszyny na miejscu.
Możliwość finansowania poprzez leasing lub raty.
Organizujemy transport.
jbsmaszyny.pl
tel: 664 335 465
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Obrabiarka wieloczynnościowa SCM 350
SCM350
Zadzwoń
Rok budowy: 1980, stan: wymagający naprawy (używany), Szerokość strugania: 35 cm
Max wysokość strugania 21 cm
Bak silnika do frezarki!
Reszta działa
Maszyna do przeglądu
Giodpfxsh Tx Aws Aqceu
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Centrum obróbcze CNC
SCM morbidelliX 400 2243 CELL 5-Achs
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2020, CENTRUM OBRÓBCZE STEROWANE CNC Z WIELOFUNKCYJNYM STOŁEM - WERSJA KOMÓRKI ROBOCZEJ X400 CELLWiercenie i frezowanie stworzone dla Ciebie!Centrum obróbcze sterowane numerycznie wyposażone jest w szeroką gamę akcesoriów do narzędzi frezarskich/wiertarskich, aby sprostać wszelkim wymaganiom w zakresie obróbki drewna i podobnych materiałów. materiały. - Mocniejszy, z wrzecionami wiertarskimi o prędkości 8000 obr./min i . Technologia, najmocniejsze wrzeciono dostępne na rynku, z ponad 1000 godzinami bezobsługowej pracy - Lepsze i bardziej kompleksowe wyposażenie, z różnymi opcjami konfiguracji dzięki wielofunkcyjnemu stołowi, aby optymalnie wyposażyć maszynę zgodnie z wymaganiami - Łatwiejsze i bardziej zrozumiałe programowanie dzięki zintegrowanemu modułowi Cad-Cam MAESTRO CNC - Łatwiejsze w użyciu: stół roboczy jest dostępny w każdej chwili, szafa elektryczna i pompa próżniowa są zintegrowane, a w konfiguracji PRO SPACE nie ma żadnych zabezpieczeń. Konstrukcja nośna Konstrukcja nośna składa się ze szczególnie mocnej monolitycznej podstawy stalowej, mocno żebrowanej i bardzo sztywnej; Specjalnie zaprojektowana, bardzo szeroka podstawa zapewnia maszynie stabilność, gwarantuje precyzję niezależnie od warunków pracy i eliminuje potrzebę kotwiczenia maszyny do podłoża. Podstawa stanowi dużą i solidną podporę dla kolumny mobilnej: jednostka robocza zyskuje w ten sposób zrównoważoną, stabilną i odporną podporę, która wytrzymuje największe obciążenia, zapewniając wyższą jakość wykonania i większą precyzję. Ruchomy portal składa się z pojedynczej, stałej części, która jest zakotwiczona do podstawy z obu stron i przesuwa się na prowadnicach pryzmatycznych z ślizgaczami z kulkowym powrotem najwyższej jakości. Podwójny napęd wzdłuż osi X gwarantuje najwyższą wydajność nawet w trudnych warunkach pracy. Ruch dolnej jednostki ruchomej (oś X) oraz jednostki roboczej wzdłuż pręta jednostki ruchomej (oś Y) realizowany jest dzięki przełożeniu za pomocą przekładni zębatej o zębach śrubowych; Tworzy to większy nacisk ząb-ząb, który zapewnia większe przyspieszenie, a także większą prędkość wzdłuż osi X i Y. Specjalnie zaprojektowane przekładnie śrubowe zapewniają mniejsze zużycie elementów mechanicznych, a cichsza pionowa oś Z jest zastąpiona śruba napędzana przez powrót kulowy, co zapewnia idealną równowagę przy dynamicznym obciążeniu i silnym przyspieszaniu, jak również zwalnianiu. Główna jednostka do frezowania jest bezpośrednio sprzężona z wózkiem osi Z i zapewnia absolutną jakość obróbki precyzyjnej, ponieważ wszelkie drgania są całkowicie przesunięte wzdłuż osi X-Y-Z, co odbywa się przy pomocy silników „bezszczotkowych” napędzanych falownikami statycznymi; Zapewniają one: - Skrócony czas przetwarzania dzięki ulepszonemu przyspieszeniu - Lepszą dokładność pozycjonowania dzięki enkoderowi o wysokiej rozdzielczości - Zerowanie czynności konfiguracyjnych podczas włączania maszyny dzięki enkoderowi absolutnemu - Zerowanie ogólnych czynności konserwacyjnych, ponieważ brak szczotek Zarządzanie przesuwem osi i ogólnie elementami roboczymi maszyny odbywa się za pomocą przemysłowego modułu NS z cyfrowym D
Giedpfxovvi N Is Aqcou
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Rodgau
748 km
Grubościówka
SCMS63 B
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1988, maks. szerokość robocza: 630 mm
Liczba noży: 4 szt.
Wał nożowy: wał Tersa
Hamulec silnika: Tak
Gsdpfx Asyq Sfloqceiu
maks. wysokość strugania na grubość: 240 mm
min. wysokość strugania na grubość: 3 mm
maks. zbiórka: 8 mm
Regulacja stołu grubościówki: elektryczna/ręczna z precyzyjną regulacją
Wyświetlacz grubości: przebudowany na wskaźnik cyfrowy
Stała prędkość posuwu: 6/18 m/min
Wrzeciono stołu grubościówki: 1 duże
Wałki wprowadzające: stalowe, zębate
Wałki wyprowadzające: stalowe
Tłumienie hałasu: Tak
Waga ok.: 900 kg
Moc silnika: 5,5 kW
Średnica króćca odciągowego: 150 mm
Miejsce składowania:
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Szlifierka szerokotaśmowa
Casadei - SCM - sofort verfügbar -Libra 35/2 RTC 110
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, CASADEI Libra 35 - szlifierki szerokotaśmowe w wersji dwutaśmowej
dostępne od zaraz - z magazynu 54634 Bitburg
Dane techniczne
Szerokość szlifowania 1100 mm
Min. / maks. wysokość robocza 4 /170 mm
Szerokość taśmy szlifierskiej 1115 mm
Długość taśmy szlifierskiej 1900 mm
Prędkość posuwu 4,5 / 9 m/min
Godpfxscr S Ecs Aqceiu
Silnik posuwu 0,33/0,55 kW
Moc silnika regulacji stołu 0,25 kW
Moc silnika napędowego 11 kW
Napięcie elektryczne 400 V
Faza(y) 3 fazy
Częstotliwość sieci zasilającej 50 Hz
Długość 1650 mm
Szerokość/głębokość 1820 mm
Wysokość 1960 mm
Ilustracja z wyposażeniem dodatkowym
Szlifierka szerokotaśmowa w wersji dwutaśmowej do 1100 mm z wieloma opcjami wyposażenia dla warsztatu rzemieślniczego, w którym liczy się cena
Wytrzymały, usztywniony rurkami korpus maszyny z monobloku stalowego z zespołami roboczymi zamontowanymi wysoko w celu zapewnienia maksymalnej sztywności
Przyjazny dla użytkownika dzięki przejrzystemu panelowi sterowania umieszczonemu z przodu
Zmotoryzowana regulacja wysokości stołu
Cyfrowy wskaźnik wysokości roboczej
Elektronicznie sterowana oscylacja taśmy szlifierskiej przy zmniejszonym zapotrzebowaniu na sprężone powietrze
Automatyczny rozruch gwiazda-trójkąt dla silnika głównego
Wykładzina z kauczuku naturalnego o profilu ujemnym
Stół podporowy z dwoma rolkami na wejściu i wyjściu dywanu podającego
Podawanie wykładziny za pomocą motoreduktora z dwiema prędkościami
Elastyczna stalowa szyna dociskowa przed pierwszym urządzeniem
Gumowe rolki dociskowe, przed i za każdym zespołem roboczym
Pneumatyczne napinanie pasa dla każdego zespołu z możliwością dziesięciokrotnej korekty wytrzymałości rdzenia/pasa
Jakość - Made in Europe
Wykonanie RTC
1. urządzenie z kątowo rowkowaną rolką stalową Ø 120 mm i precyzyjną regulacją do kalibracji
2. agregat łączony z drobnym regulowana wysokość robocza do kalibrowania i drobnego mielenia z wałkiem pokrytym gumą Ø 120 mm (45 Sh) i twardym ślizgiem szlifierskim z powłoką grafitową na wymiennej wkładce
Zakres dostawy:
Regulacja wysokości stołu roboczego z elektronicznym wskaźnikiem wysokości roboczej.
Oscylacja taśm szlifierskich z systemem elektronicznym
Gumowana, rowkowana rolka dociskowa w pozycji wejściowej 1° z blokadą (C.E.)
Rozruch silników głównych w układzie gwiazda-trójkąt
Stalowy wałek kalibracyjny z rowkiem
Przełącznik selekcyjny do ustawiania stopki szlifierskiej z panelu sterowania
Akcesoria: - Półtwarda stopa szlifierska płaska
- Automatyczne centrowanie wykładziny
Lokalizacja: Ex stock Bitburg - w specjalnej cenie
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Piła panelowa
SCMclass px 350i
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2022, godziny pracy: 105 h, Formatowa piła tarczowa z ruchomym wózkiem i pochylanym do 46° brzeszczotem, umożliwiająca bezpieczną pracę oraz zmniejszenie zapotrzebowania na miejsce o 50% w porównaniu do tradycyjnych pił formatowych i pił z belką dociskową w jednym urządzeniu.
Prosta i szybka programowalna regulacja poprzez sterowanie 'Ready' z poziomu pulpitu operacyjnego.
Natychmiastowe pozycjonowanie dzięki tylnemu ogranicznikowi, sterowanemu silnikowo i programowalnemu, który zapewnia szybkie i precyzyjne ustawienie obrabianego elementu.
Wytrzymała i niezawodna teleskopowa listwa z podziałką i dwoma odchylanymi ogranicznikami: obróbka płyt do wymiaru 2500x3200 mm (opcjonalnie 3200x3200 mm). Duży, nieruchomy stół zapewnia optymalne podparcie płyty podczas obróbki.
Dane techniczne
class px 350i
maks. długość przesuwu wózka mm 2600 3200 3800
pochylenie tarczy mm 0÷46°
maks. średnica tarczy (cięcie) mm 350
maks. średnica tarczy (frezowanie + cięcie) mm 300
maks. wysokość cięcia (D350) przy 90°/45° mm 105/72
maks. wysokość cięcia (D300) przy 90°/45° mm 80/50
obroty tarczy obr./min 4000
szerokość cięcia przy tylnym ograniczniku mm 1300
Inne parametry techniczne
silnik trójfazowy 7 kW 50 Hz
średnica króćca odciągu mm 120 (1) - 100 (2)
Godpfx Aqoyb T Troceiu
wymiary mm L 3859 H 1368
Lokalizacja: z magazynu klienta
- dostępna od ręki -
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Kombinacja wielokrotna
Holzkraft SCMCU 410 Elite S 32 Tersa
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Maksymalne wyposażenie dla profesjonalisty. Kombinacja wielokrotna z wałkiem tnącym TERSA, urządzeniem do cięcia pod kątem i obrotowym wrzecionem frezarskim.
Tarcza główna Ø 350 mm z maks. wysokością cięcia 118 mm, którą można uzyskać również dzięki wbudowanej tarczy do cięcia punktowego
Urządzenie do punktowania z oddzielnym silnikiem i brzeszczotem Ø 120 mm, łatwo i wygodnie regulowane z zewnątrz
Precyzyjny wózek przesuwny z anodowanego aluminium na hartowanych i wierconych stalowych szynach prowadzących
Duży wysięgnik (1200 x 650 mm) z rolką i wysuwanym aluminiowym płotkiem teleskopowym do maks. 3300 mm
Pilarka obraca się w zakresie 90° do -45
Odchylenie wrzeciona frezującego od 90° do -45° do tyłu do ogranicznika frezowania
Cztery prędkości frezowania
Obrót wrzeciona frezującego prawo-lewo
Szybka zmiana na strugarkę grubościową dzięki równolegle otwieranym stołom do frezowania
2-stopniowy posuw w stole grubiarki
Stalowy wałek podający o ostrych zębach zapewnia równomierne podawanie drewna
Trzy niezależne silniki przemysłowe
Z oddzielną prowadnicą do cięcia i oddzielną prowadnicą do podawania
Z zamykanym wyłącznikiem głównym
Szczegóły wyposażenia:
Płot formatu
Kontrola natychmiastowa
Outrigger
Wysięgnik z regulowanym pod kątem teleskopowym ogranicznikiem dostaw
z ukończeniem studiów
Wózek ślizgowy z systemem styku kulowego
wykonane z anodowanego aluminium
Prowadnice wykonane z hartowanej i szlifowanej stali F550S, 15% twardszej od stali konwencjonalnej
prowadnice nitowane, a nie klejone
płynna praca, cicha i niezawodna
10 lat gwarancji HOLZKRAFT na zużycie hartowanych prowadnic.
Żeliwny agregat piły z podwójną kołyską
Regulacja wysokości za pomocą prowadnicy o przekroju w kształcie jaskółczego ogona
Niezwykle wytrzymały i sztywny skrętnie dla precyzyjnych cięć
w pobliżu tarczy piły, zamontowane po obu stronach
Gsdecnxa Sspfx Aqcoiu
wysokość i nachylenie regulowane do 45°.
standardowy zespół punktacji z oddzielnym silnikiem punktacji 0,55 kW
Jednostka punktowa z podwójną kołyską
duży obrotowy podwójny zespół kołyskowy z żeliwa szarego
ogranicznik frezowania
wytrzymała, profesjonalna konstrukcja
wysokiej jakości ogranicznik frezowania z żeliwa szarego jest standardowo dostarczany z precyzyjną regulacją
3-krotne pozycjonowanie dla szybkiej regulacji ustawienia
z precyzyjnym ustawieniem za pomocą listwy zębatej, wyświetlaczem numerycznym i aluminiowymi szczękami fraise stop.
Strugarki
stalowe rolki podające z zębami śrubowymi dla stałego i równomiernego podawania drewna
solidne wsporniki zapobiegają cofaniu się obrabianych przedmiotów
Wałek skrętny z 4 nożami zapewnia optymalne struganie
Wargi stołowe dla cichszej pracy
Głowica tnąca do strugania Tersa
Koniec z regulacją i przykręcaniem
Wymiana noży strugarskich w ciągu kilku sekund
Samozamykające się
Szczególnie niski poziom hałasu
Stół do grubościowania
Stół grubiarki jest osadzony na czterech wrzecionach o dużych wymiarach, które zapewniają maksymalną stabilność w każdych warunkach pracy.
Dzięki specjalnemu podnośnikowi pozycja stołu jest doskonale utrzymywana nawet bez blokady.
Płot sztachetowy
z precyzyjną regulacją i szybkim mocowaniem
Stabilna prowadnica do prętów okrągłych ze stali szlifowanej
odwracalna linijka aluminiowa
Brak szczeliny pomiarowej, pręty prowadzące zachodzą na siebie
Oddzielne ogrodzenie opatrunkowe
Duża wersja profesjonalna (1800 x 150 mm)
Obrót 0-45°
z szybką regulacją
Stabilna prowadnica do prętów okrągłych ze stali szlifowanej
Jednoczesne otwarcie
Nr art.:
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "scm sandya 3"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.














































































































































































































































































































































































