3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p
Müller-Mitteltal

Cena stała plus VAT
14 500 €
stan
używany
Lokalizacja
Hessisch Lichtenau Niemcy
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
3-osiowa przyczepa ciężarowa, naczepa niskopodwoziowa, przyczepa platformowa z plandeką, przesuwna p Müller-Mitteltal
more Images
Müller-Mitteltal
Müller-Mitteltal
Müller-Mitteltal
Müller-Mitteltal
Müller-Mitteltal
Müller-Mitteltal
Müller-Mitteltal
Müller-Mitteltal
Müller-Mitteltal
Müller-Mitteltal

Cena i lokalizacja

Cena stała plus VAT
14 500 €
Lokalizacja:
37235 Hessisch Lichtenau Niemcy
Zadzwoń

Szczegóły oferty

Identyfikator ogłoszenia:
A16636271
Numer referencyjny:
53200
Aktualizacja:
ostatnio dnia 23.07.2026

Opis

Przyczepa niskopodwoziowa, 3-osiowa przyczepa ciężarowa MÜLLER MITTELTAL typ AZP
Naczepa plandekowa, przyczepa niskopodwoziowa do transportu maszyn
Pierwsza rejestracja: 2001
Przebieg całkowity: ok. 350 000 km
Dopuszczalna masa całkowita: 24 000 kg
Masa własna: 5 500 kg
Ładowność: 18 500 kg
Wysokość podłogi: 840 mm
Wysokość załadunku pod konstrukcją plandeki: 3 200 mm
Długość powierzchni ładunkowej: 7 450 mm
Lhsdst N Antopfx An Nel
Długość całkowita: 9 150 mm
Szerokość całkowita: 2 550 mm
Wysokość całkowita: ok. 4 050 mm
Obciążenie osi przedniej: 8 000 kg
Obciążenie osi środkowej: 8 000 kg
Obciążenie osi tylnej: 8 000 kg
Ogumienie: Michelin 215 / 75 R17,5 (135/133J XTE 2+ TL)
- Tylne drzwi skrzydłowe na wysokości burty
- Konstrukcja plandeki z systemem dachowym EDSCHA
- Konstrukcja plandeki łatwa do demontażu (możliwość użytkowania również z zdemontowaną konstrukcją i przesuniętą plandeką)
- Koło zapasowe na ścianie czołowej
- Niezależne podnoszenie i opuszczanie przedniej i tylnej osi
- Oś środkowa jako podnoszona
- Dyszel z regulacją długości w kilku stopniach
- Bardzo solidne uchwyty do mocowania ładunku na ramie zewnętrznej i w środku pojazdu
- Aluminiowe najazdy: długość 268 cm, szerokość 410 mm, wysokość 130 mm (dopłata 2 000 EUR netto)
Pojazd został zakupiony jako nowy przez nas, więc pochodzi z pierwszej ręki.
Przyczepa została wyrejestrowana od 2025 roku.

Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.

Dostawca

Ostatni raz online:

Zarejestrowany od: 2013

598 Ogłoszenia online

Trustseal icon
Zadzwoń

Wyślij zapytanie

Krajus 
Niemcy
Austria
Szwajcaria
Stany Zjednoczone
Wielka Brytania
Francja
Belgia
Hiszpania
Meksyk
Włochy
Holandia
Polska
Rosja
Białoruś
Ukraina
Estonia
Turcja
Nowa Zelandia
Irlandia
Czechy
Dania
Finlandia
Szwecja
Norwegia
Luksemburg
Grecja
Litwa
Łotwa
Islandia
Portugalia
Brazylia
Wenezuela
Argentyna
Węgry
Słowacja
Rumunia
Mołdawia
Słowenia
Serbia
Czarnogóra
Albania
Chorwacja
Bułgaria
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Izrael
Egipt
Maroko
Indie
Indonezja
Korea Południowa
Japonia
Tajlandia
Malezja
Wietnam
Chiny
Tajwan
Iran
Bangladesz
Wskazówka: Twoje zapytanie zostanie przekazane wszystkim sprzedawcom w kategorii maszyn. Dzięki temu możesz otrzymać bardzo wiele ofert.
Nie można było wysłać zapytania. Proszę spróbować ponownie później.

telefon & Fax

+49 5602 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Naczepa niskopodwoziowa MÜLLER-MITTELTAL TS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
more images
Kaufungen
662 km
Naczepa niskopodwoziowa
MÜLLER-MITTELTALTS2 KOMPAKT Tieflader 2 Achse Hydr. Rampen
Zadzwoń
Ogłoszenia
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24 Abkantbank ZGR 3140/1.0
more images
Austria Österreich
591 km
Prasa krawędziowa, giętarka, prasa krawędziowa
Prod-Masz Abkantbank 3m -> Abkantbank24Abkantbank ZGR 3140/1.0
Zadzwoń
Ogłoszenia
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Przyczepa wywrotka Müller-Mitteltal KA-TA  14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
more images
Schwebheim
660 km
Przyczepa wywrotka
Müller-MitteltalKA-TA 14,4 t Tandemkipper- Tieflader, Breitbereifung
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal Staufach für Alu- Rampen
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal Staufach für Alu- Rampen
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal Staufach für Alu- Rampen
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal Staufach für Alu- Rampen
more images
Schwebheim
660 km
Naczepa niskopodwoziowa
Müller-MitteltalStaufach für Alu- Rampen
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Konstrukcja stalowa do żurawia no name Stahlkonstruktion fuer Krananlage
Konstrukcja stalowa do żurawia no name Stahlkonstruktion fuer Krananlage
Konstrukcja stalowa do żurawia no name Stahlkonstruktion fuer Krananlage
Konstrukcja stalowa do żurawia no name Stahlkonstruktion fuer Krananlage
Konstrukcja stalowa do żurawia no name Stahlkonstruktion fuer Krananlage
Konstrukcja stalowa do żurawia no name Stahlkonstruktion fuer Krananlage
more images
Helmstedt
559 km
Konstrukcja stalowa do żurawia
no nameStahlkonstruktion fuer Krananlage
Ogłoszenia
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal PT 30  3 Achs Tieflader 9,20 m Ladefläche
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal PT 30  3 Achs Tieflader 9,20 m Ladefläche
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal PT 30  3 Achs Tieflader 9,20 m Ladefläche
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal PT 30  3 Achs Tieflader 9,20 m Ladefläche
more images
Schwebheim
660 km
Naczepa niskopodwoziowa
Müller-MitteltalPT 30 3 Achs Tieflader 9,20 m Ladefläche
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TP 24,0  3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
more images
Schwebheim
660 km
Naczepa niskopodwoziowa
Müller-MitteltalTP 24,0 3 Achs Jumbo Prischen 9,40 m, Wenig Benutzt
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Kultywator Kverneland TLG 400  F
Kultywator Kverneland TLG 400  F
Kultywator Kverneland TLG 400  F
Kultywator Kverneland TLG 400  F
Kultywator Kverneland TLG 400  F
Kultywator Kverneland TLG 400  F
Kultywator Kverneland TLG 400  F
Kultywator Kverneland TLG 400  F
Kultywator Kverneland TLG 400  F
Kultywator Kverneland TLG 400  F
more images
Niemcy Niemcy
607 km
Kultywator
KvernelandTLG 400 F
Zadzwoń
Ogłoszenia
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal T3  3 Achs Tieflader mit ABS
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal T3  3 Achs Tieflader mit ABS
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal T3  3 Achs Tieflader mit ABS
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal T3  3 Achs Tieflader mit ABS
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal T3  3 Achs Tieflader mit ABS
more images
Schwebheim
660 km
Naczepa niskopodwoziowa
Müller-MitteltalT3 3 Achs Tieflader mit ABS
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal T4 Kompakt 40,0  4 Achs Tieflader- Anhänger
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal T4 Kompakt 40,0  4 Achs Tieflader- Anhänger
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal T4 Kompakt 40,0  4 Achs Tieflader- Anhänger
more images
Schwebheim
660 km
Naczepa niskopodwoziowa
Müller-MitteltalT4 Kompakt 40,0 4 Achs Tieflader- Anhänger
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Kabina do malowania/spryskiwania Reinox 450x235
Kabina do malowania/spryskiwania Reinox 450x235
more images
Czechy Hradec Králové
302 km
Kabina do malowania/spryskiwania
Reinox450x235
Zadzwoń
Ogłoszenia
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
more images
Niemcy Karlstein am Main
738 km
Naczepa niskopodwoziowa
Müller-MitteltalTS 3 RM ML 30.0 hydr. Rampen Lenkachse
Zadzwoń
Ogłoszenia
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Naczepa niskopodwoziowa Müller-Mitteltal TM 2 18 Mulden-Tieflader Container
more images
Niemcy Karlstein am Main
738 km
Naczepa niskopodwoziowa
Müller-MitteltalTM 2 18 Mulden-Tieflader Container
Zadzwoń
Ogłoszenia
Taśma wyładowcza wióry drzewne granulat die magnetprofis
Taśma wyładowcza wióry drzewne granulat die magnetprofis
Taśma wyładowcza wióry drzewne granulat die magnetprofis
Taśma wyładowcza wióry drzewne granulat die magnetprofis
more images
Niemcy Dinkelscherben
730 km
Taśma wyładowcza wióry drzewne granulat
die magnetprofis
Zadzwoń
Ogłoszenia
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Trójstronna przyczepa wywrotka MÜLLER-MITTELTAL 3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
more images
Stadum
740 km
Trójstronna przyczepa wywrotka
MÜLLER-MITTELTAL3-Seitenstahlkipper / Rampen / breite Reifen!
Zadzwoń