IPG Laser YLS-3000-CT
Rok produkcji
2013
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy Niemcy
Źródło lasera IPG Laser YLS-3000-CT
more Images
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Źródło lasera
Producent:
IPG Laser
Model:
YLS-3000-CT
Rok produkcji:
2013
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Deutschland Niemcy
A20772722
Numer referencyjny:
INNO30517
Aktualizacja:
ostatnio dnia 16.12.2025
Opis
Dostępne jest źródło lasera IPG z urządzeniami peryferyjnymi. 1) IPG Laser YLS-3000-CT, rok produkcji: 2013, długość fali: 1070 nm, modulacja: 0 kHz–5 kHz, zakres regulacji mocy: 10%–100%, stabilność mocy: +/-1%. Wymiary maszyny X/Y/Z: ok. 800 mm/800 mm/560 mm, waga: ok. 400 kg. 2) Przemysłowa chłodnica IPG Laser LC 170.01-A.3.5, rok produkcji: 2013, moc chłodnicza: 17 kW, maks. ciśnienie robocze: 28 bar, czynnik chłodniczy: R407C, ilość czynnika: 3,5 kg. 3) Podajnik drutu Dinse DIX WD 300, posuw: 20 m/min, zakres średnicy drutu: 0,8 mm–1,6 mm, wymiary urządzenia X/Y/Z: ok. 300 mm/250 mm/250 mm. 4) Głowica procesowa lasera. Dostępna dokumentacja. Możliwość obejrzenia na miejscu.
Godox H S Nwjpfx Aibobl
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Dostawca
Ostatni raz online:
Zarejestrowany od: 2017
2 000 Ogłoszenia online
Zadzwoń
Wyślij zapytanie
Krajus
Niemcy
Austria
Szwajcaria
Stany Zjednoczone
Wielka Brytania
Francja
Belgia
Hiszpania
Meksyk
Włochy
Holandia
Polska
Rosja
Białoruś
Ukraina
Estonia
Turcja
Nowa Zelandia
Irlandia
Czechy
Dania
Finlandia
Szwecja
Norwegia
Luksemburg
Grecja
Litwa
Łotwa
Islandia
Portugalia
Brazylia
Wenezuela
Argentyna
Węgry
Słowacja
Rumunia
Mołdawia
Słowenia
Serbia
Czarnogóra
Albania
Chorwacja
Bułgaria
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Izrael
Egipt
Maroko
Indie
Indonezja
Korea Południowa
Japonia
Tajlandia
Malezja
Wietnam
Chiny
Tajwan
Iran
Bangladesz
Nie można było wysłać zapytania. Proszę spróbować ponownie później.
telefon & Fax
+49 30 58... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Tokarka CNC HEYLIGENSTAEDT - NDC 71 HEYLIGENSTAEDT NDC 710 / 1800
more images
Holandia Babberich
891 km
Tokarka CNC HEYLIGENSTAEDT - NDC 71
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
Zaufany sprzedawca
Ogłoszenia
Wycinarka laserowa TRUMPF Trulaser 3030 L20  CO2
Słowacja Słowacja
426 km
Wycinarka laserowa
TRUMPFTrulaser 3030 L20 CO2
Maszyna do docierania Wolters AC 500 F
Niemcy Empfingen
839 km
Maszyna do docierania
WoltersAC 500 F