HIS16V32010 - Aktion
Stół spawalniczy
HISWeld
HIS16V32010 - Aktion
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427662
Stan: nowy
Czas dostawy: około 2-4 tygodni od zamówienia
Gbsdpfx Aisyq Srrobsl
Powierzchnia robocza: 2000 x 1000 mm
Nośność: 3000 kg
Waga: 348 kg
Wysokość boków: 100 mm
Grubość blatu: 12 mm
Otwory: 16 mm
NASZE SYSTEMY STOŁÓW PREMIUM Z SYSTEMEM OTWORÓW 16 MM WYZNACZAJĄ STANDARD DLA ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH I RZEMIEŚLNICZYCH. MODELE 3D SĄ BAZĄ CAŁEGO SYSTEMU, KTÓRY MOŻNA ROZBUDOWYWAĆ WE WSZYSTKICH PIĘCIU KIERUNKACH.
Nasze stoły wyróżniają się wysoką twardością dzięki NOWEJ POWŁOCE CR75M+ oraz bardzo wysoką precyzją wynoszącą +/- 0,05 mm na całej powierzchni stołu oraz niskimi tolerancjami dla średnic otworów w całej siatce stołu.
3D normowy stół spawalniczy i montażowy,
2000 x 1000 x 200 mm z powłoką utwardzającą Cr75M+
System stołu: 16 mm
Grubość materiału: 12 mm
Specjalna powłoka antyadhezyjna chroniąca przed odpryskami spawalniczymi
w komplecie z konstrukcją nośną stołu i standardowymi nogami
* S355J2+N z obróbką utwardzania Cr75M+
* Otwory: 16 mm, grubość materiału: 12 mm
* W zestawie powlekana podkonstrukcja stołu
* Boki o wysokości 100 mm z dwurzędowym układem otworów co 25 mm
* Blat stołu z podwójną precyzyjną podziałką i siatką 50 x 50 mm
* Krawędzie i otwory zaokrąglone
* Wytrzymałe standardowe nogi stołu z udźwigiem 1 t na nogę; przy modelu na kółkach 500 kg na nogę
TERAZ DOSTĘPNE W ATRAKCYJNYM PAKIECIE PROMOCYJNYM:
W TYM 32-ELEMENTOWY ZESTAW STARTOWY
W TYM 12-ELEMENTOWY HISWELD-PACK-1
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Gbsdpfx Aisyq Srrobsl
Nośność: 3000 kg
Waga: 348 kg
Wysokość boków: 100 mm
Grubość blatu: 12 mm
Otwory: 16 mm
System stołu: 16 mm
Grubość materiału: 12 mm
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+43 2236 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Mindelheim
754 km
Bezstopniowa wiertarka kolumnowa
MAXIONUnimax 3 AV mit Gewindeschneideinr.
Ogłoszenia
Coevorden
849 km
Laserowa maszyna do cięcia
BAISON LaserV52U Heavy-duty Tube laser cutting
Ennepetal
817 km
Stół spawalniczy
GERD WOLFF2400 x 1200 x 200
GERD WOLFF2400 x 1200 x 200
Hergensweiler
826 km
ProtecKT 600 mit Schnellspannfutter
Erwitte
744 km
Maszyna do cięcia laserowego rur
Tube laser cutting machineGS-13056FG 12kw
Külsheim
722 km
Piła panelowa
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/HolzmaStandard ll plus 5220
Egenhofen
701 km
Piła panelowa
StriebigStandard II 6220A TRK
StriebigStandard II 6220A TRK