ES4-1000-45 NC
Maszyna do honowania - Wewnętrzna - Pionowa
GEHRING
ES4-1000-45 NC
Rok produkcji
2000
stan
używany
Lokalizacja
Kirchheim unter Teck
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- GEHRING
- Model:
- ES4-1000-45 NC
- Rok produkcji:
- 2000
- stan:
- używany
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- 73230 Kirchheim-BEMA
- A20024760
- Numer referencyjny:
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 18.09.2025
Opis
Średnica otworu 45 mm
Skok 1000 mm
Czterowrzecionowa honownica przystosowana do honowania luf karabinowych.
Zakres honowania wg producenta:
Średnica 5-45 mm
Maksymalna długość honowania 750 mm
Wyposażenie dodatkowe:
Narzędzia do średnic
-10 mm
Gbsdpfjxddq Eox Aibol
-12,3 mm
-13,3 mm
-21,1 mm
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Skok 1000 mm
Średnica 5-45 mm
Wyposażenie dodatkowe:
Narzędzia do średnic
-10 mm
Gbsdpfjxddq Eox Aibol
-12,3 mm
-13,3 mm
-21,1 mm
Dostawca
Wskazówka: Zarejestruj się bezpłatnie lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji.
Zarejestrowany od: 2002
51 Ogłoszenia online
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 7021 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Offenbach an der Queich
830 km
Maszyna do szlifowania wewnętrznego
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
Ogłoszenia
Metzingen
796 km
KADIAVZH 90/450 F
KADIAVZH 90/450 F
Wielka Brytania
1 375 km
Maszyna do honowania
SunnenGH210 x 8000mm Horizontal Hone