Zgrzewarka rowkowa Fasti 417-125-3Fasti
Zgrzewarka rowkowa Fasti 417-125-3
Fasti
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Gütersloh
Dane dotyczące maszyny
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
- Lokalizacja:
- Gütersloh, Germany
- A21919488
- Numer referencyjny:
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 13.05.2026
Opis
Maks. grubość blachy: 3 mm stal
Odstęp między wałkami: 125 mm
Największy wysięg: 500 mm
Płynna regulacja prędkości za pomocą pokrętła
Gedpfey R S Eajx Aibjit
Obroty w prawo i w lewo
Posuw hydrauliczny za pomocą pedału nożnego
Waga: ok. 550 kg
Dodatkowe narzędzia na zapytanie
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Odstęp między wałkami: 125 mm
Największy wysięg: 500 mm