Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Rok produkcji
2016
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy Niemcy
Arburg 520S-1500-400 Arburg 520S-1500-400
more Images
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Arburg 520S-1500-400
Producent:
Arburg
Model:
520S-1500-400
Rok produkcji:
2016
stan:
gotowy do pracy (używany)
Godziny pracy:
13 361 h
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
, Niemcy Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
Siła zacisku:
1 600 kN
Średnica śruby:
45 mm
Producent sterowników:
ARBURG
Szczegóły oferty
Identyfikator ogłoszenia:
A21162757
Numer referencyjny:
DE-INJ-ARB-2016-00006
Aktualizacja:
ostatnio dnia 04.02.2026
Opis
Ten 3s Arburg 520S-1500-400 został wyprodukowany w 2016 roku. Charakteryzuje się siłą zacisku 1600 kN, średnicą śruby 45 mm i serwosterowanym dwuobwodowym układem pompy zapewniającym precyzyjne ruchy. Bezpośredni układ sterowania SELOGICA z 15-calowym ekranem dotykowym zwiększa użyteczność. Zachęcamy do zakupu wtryskarki hydraulicznej Arburg 520S-1500-400. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Programowalne i kontrolowane narastanie siły mocowania; rozszerzony program mocowania z 2 etapami
• Hydrauliczny, sterowany serwomechanizmem wyrzutnik na ruchomej płycie dociskowej
• Średnica ślimaka: 45 mm (bez dyszy)
• Nadaje się do ściernych, korozyjnych i wysokotemperaturowych tworzyw termoplastycznych
Gbedpfxoyg I Egj Aibsl
• Programowalna siła nacisku dyszy i ciśnienie docisku
• Ciągły obieg oleju z dodatkowym chłodzeniem i filtracją
• Układ bezpośredniego sterowania SELOGICA z edytorem procesu na ekranie dotykowym
• Wyświetlacz 15 cali (38,1 cm); wielojęzyczny interfejs (niemiecki, angielski, język lokalny)
• Wydajność grzewcza stref 1-6: 3,6 kW każda (230 V / 16 A)
• Temperatura ogrzewania cylindra do 450 °C
• Interfejs OPC UA (połączenie MES/komputer główny)
• Interfejsy USB i CompactFlash do przechowywania danych
• Zasilanie pneumatyczne z regulatorem ciśnienia
• Dystrybucja wody chłodzącej z regulowanymi obwodami i wskaźnikami przepływu
• Zasilanie elektryczne: 400 V / 50 Hz, z przewodem neutralnym