Arburg 520S-1500-400 (217)
Rok produkcji
2008
stan
używany
Lokalizacja
Koszalin Polska
Wtryskarka Arburg 520S-1500-400 (217)
more Images
Arburg 520S-1500-400 (217)
Arburg 520S-1500-400 (217)
Arburg 520S-1500-400 (217)
Arburg 520S-1500-400 (217)
Arburg 520S-1500-400 (217)
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Wtryskarka
Producent:
Arburg
Model:
520S-1500-400 (217)
Rok produkcji:
2008
stan:
bardzo dobry (używany)
Godziny pracy:
45 343 h
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Polczynska 67a, 75-816 Koszalin, Polska Polska
Zadzwoń
Dane techniczne
Siła zacisku:
1 500 kN
Średnica śruby:
35 mm
Ciśnienie wtrysku:
2 000 belka
Waga wtrysku:
141 g
Opis
Arburg 520S-1500-400 (217)
Informacje ogólne
Numer: (217)
Dostępność: Na stanie
Rok produkcji: 2008
Producent: Arburg
Dane techniczne
Gramatura wtrysku: 141 g
Siła zamknięcia: 1,500 kN
Średnica ślimaka: 35 mm
Ciśnienie wtrysku: 2000 bar
Rozstaw kolumn: 520 x 520 mm
Wielkość płyt: 688 x 688 mm
Min wysokość formy: 250 mm
Rodzaj sterowania: Selogica
Język: Angielski,Niemiecki
Gsdpfxsvt Sixs Aibsbl
Moc zainstalowana: 33,9 kW