Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Rok produkcji
2016
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy Niemcy
Arburg 520S-1500-400 Arburg 520S-1500-400
more Images
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Arburg 520S-1500-400
Producent:
Arburg
Model:
520S-1500-400
Rok produkcji:
2016
stan:
gotowy do pracy (używany)
Godziny pracy:
9 171 h
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
, Niemcy Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
Siła zacisku:
1 600 kN
Średnica śruby:
45 mm
Producent sterowników:
ARBURG
Szczegóły oferty
Identyfikator ogłoszenia:
A21162822
Numer referencyjny:
DE-INJ-ARB-2016-00007
Aktualizacja:
ostatnio dnia 04.02.2026
Opis
Ten 3s Arburg 520S-1500-400 został wyprodukowany w 2016 roku. Charakteryzuje się siłą zacisku 1600 kN i średnicą śruby 45 mm, dzięki czemu nadaje się do termoplastycznych tworzyw sztucznych o wysokiej temperaturze. Bezpośredni układ sterowania SELOGICA z 15-calowym ekranem dotykowym zwiększa użyteczność. Zachęcamy do zakupu wtryskarki hydraulicznej Arburg 520S-1500-400. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Programowalne i kontrolowane narastanie siły mocowania
• Rozszerzony program mocowania z 2 etapami
• Hydrauliczny, sterowany serwomechanizmem wyrzutnik na ruchomej płycie dociskowej
• Jednostka wtrysku/plastyfikacji:
• Średnica śruby: 45 mm (bez dyszy)
• Wersja o wysokiej odporności na zużycie
• Pierścień kontrolny ze spieku metalicznego
• Powłoka CrN na ślimaku i pierścieniu kontrolnym
• Poziom technologiczny 2 - serwosterowany, dwuobwodowy system pomp:
Gbjdpoyg I Ihjfx Aibol
• Dwie regulowane pompy hydrauliczne dla precyzyjnych, równoległych ruchów
• Programowalna siła nacisku dyszy i ciśnienie docisku
• Ciągły obieg oleju z dodatkowym chłodzeniem i filtracją
• Układ bezpośredniego sterowania SELOGICA:
• Obsługa za pomocą ekranu dotykowego z edytorem procesu
• Wyświetlacz o przekątnej 15 cali (38,1 cm)
• Wielojęzyczny interfejs (niemiecki, angielski, język lokalny)
• Wydajność grzewcza stref 1-6: 3,6 kW każda (230 V / 16 A)
• Temperatura ogrzewania cylindra do 450 °C
• Łączność/interfejsy:
• Interfejs OPC UA (połączenie MES/komputer główny)
• Interfejsy USB i CompactFlash do przechowywania danych
• Interfejs robota EUROMAP 67
• Przygotowany dla systemu robotów ARBURG MULTILIFT
• Media:
• Zasilanie pneumatyczne z regulatorem ciśnienia
• Dystrybucja wody chłodzącej z regulowanymi obwodami i wskaźnikami przepływu
• 400 V / 50 Hz, z przewodem neutralnym