PT1-1070II
Tokarka CNC
VDF-WOHLENBERG
PT1-1070II
Rok produkcji
1989
stan
używany
Lokalizacja
Ennepetal
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Tokarka CNC
- Producent:
- VDF-WOHLENBERG
- Model:
- PT1-1070II
- Rok produkcji:
- 1989
- stan:
- bardzo dobry (używany)
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja sprzedawcy:
- Scharpenbergerstr. 96-98, 58256 Ennepetal, Niemcy
- A16902536
- Numer referencyjny:
- 2065-R1009
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 19.01.2025
Opis
Długość toczenia / mm
Średnica toczenia nad łożem / mm
Średnica toczenia nad podporą / mm
Sterowanie /
WOHLENBERG PT1-1070II Tokarka do dużych obciążeń
Wytrzymała tokarka w bardzo dobrym stanie, marki Wohlenberg.
Maszyna została częściowo wyremontowana w 2013 roku!
Typ PT1-1070II
rok produkcji 1989
Częściowy remont w 2013 r.
Kraj pochodzenia Niemcy
Sterowanie CNC Siemens 840 D
długość toczenia zwiększona z 7 m do 11 m
Geometria głowicy Santer
Średnica toczenia nad łożem 1,070 mm
Średnica toczenia nad podporą 710 mm
Długość toczenia 11 000 mm
Szerokość łoża 710 mm
2 stopnie przekładni
Prędkość 3,55 - 710 obr.
Średnica pinoli 200 mm
Skok pinoli 350 mm
Prześwit wrzeciona 128 mm
Przenośnik wiórów
Wieża wytaczarska z wytaczadłem Długość ok. Ø 200 x 2,430 mm
Płyta czołowa 1 000 mm
Spocznik stały 4 pinole 500 mm otwarte
Silnik napędu głównego 71 kW
wraz z dokumentacją
Giodpsud Ipksfx Ap Eet
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Sterowanie /
Typ PT1-1070II
rok produkcji 1989
Częściowy remont w 2013 r.
Kraj pochodzenia Niemcy
Sterowanie CNC Siemens 840 D
Geometria głowicy Santer
Długość toczenia 11 000 mm
Szerokość łoża 710 mm
2 stopnie przekładni
Prędkość 3,55 - 710 obr.
Średnica pinoli 200 mm
Skok pinoli 350 mm
Prześwit wrzeciona 128 mm
Przenośnik wiórów
Płyta czołowa 1 000 mm
Silnik napędu głównego 71 kW
wraz z dokumentacją
Giodpsud Ipksfx Ap Eet
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 2333 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Albano Sant'Alessandro
975 km
CNC wiertarka podłogowa
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Ogłoszenia
Schlüchtern
693 km
MazakSlant Turn 40 MC
MazakSlant Turn 40 MC
Berlin
401 km
Filtr obrotowy
SEITZ ENZINGER NOLLVACUBLOC
SEITZ ENZINGER NOLLVACUBLOC
Niemcy
470 km
Wytaczarka płytowa - pozioma
UNIONBFP 130/6
UNIONBFP 130/6
Hagen
802 km
Prasa krawędziowa HFE220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Babberich
891 km
Tokarka CNC HEYLIGENSTAEDT - NDC 71
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
L'alcúdia de Crespíns
2 099 km
Tokarka równoległa
GurutzpeSuper A 400/6000
GurutzpeSuper A 400/6000
Maarheeze
936 km
Suwnica ± 11 365 mm x 5 000 kg