SPINNER TC110L-MCY
FCA Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2007
stan
używany
Lokalizacja
Traunstein Niemcy
Centrum tokarsko-frezarskie z osią C/Y SPINNER TC110L-MCY
more Images
YouTube video
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Centrum tokarsko-frezarskie z osią C/Y
Producent:
SPINNER
Model:
TC110L-MCY
Rok produkcji:
2007
stan:
używany
Cena i lokalizacja
FCA Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Traunstein, Deutschland Niemcy
Opis
SPINNER TC110L-MCY
Rok produkcji: 2007
Sterowanie: SIEMENS 840DE sl ShopTurn
X – 350 mm
Y – 230 mm (zakres -115 / +115 mm)
Z – 1.840 mm
Oś C
Średnica toczenia do 690 mm
Wrzeciono 26 kW z 2 zakresami przekładni
Obroty do 3.200 obr./min
Przelot wrzeciona 110 mm
Wyposażenie:
Rewolwer marki BARUFFALDI typ TBMR250-12 z 12 pozycjami, generalny remont w 2024 r.
Narzędzia napędzane do 4.000 obr./min
Uchwyt VDI 50
Hydrauliczna luneta marki SMW
Hydrauliczne 3-szczękowe uchwyt tokarski SMW o średnicy 315 mm