Frezarka bramowa CNC SORALUCE FP 8000Soraluce
FP 8000
Frezarka bramowa CNC SORALUCE FP 8000
Soraluce
FP 8000
Rok produkcji
2012
stan
używany
Lokalizacja
Babberich
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- Soraluce
- Model:
- Rok produkcji:
- 2012
- stan:
- bardzo dobry (używany)
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- Transito 21, 6909 DA Babberich, Nederland
Zadzwoń
Dane techniczne
- Przebieg osi X:
- 8 000 mm
- Przesuw osi Y:
- 3 100 mm
- Przesuw osi Z:
- 1 600 mm
- Posuw osi X:
- 25 000 m/min
- Posuw osi Y:
- 25 000 m/min
- Posuw osi Z:
- Prędkość wrzeciona (maks.):
- 4 000 obr./min
- Długość stołu:
- 8 000 mm
- Szerokość stołu:
- 2 500 mm
- Obciążenie stołu:
- 15 000 kg
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A20280835
- Numer referencyjny:
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 17.10.2025
Opis
Automatyczny zmieniacz narzędzi typu łańcuchowego z 80 pozycjami
Stół obrotowy 1500 x 1500 mm z osią V 1500 mm
Obciążenie stołu: 15 000 kg
Opcjonalny stół skrzyniowy 3500 x 1000 x 1000 mm
Gedpfxoxm Sudo Ap Eoub
Zasilanie elektryczne
Oś X: 8000 mm
Oś Y: 3100 mm
Oś Z: 1600 mm
Długość stołu: 8000 mm
Szerokość stołu: 2500 mm
Obciążenie stołu: 15 000 kg
Moc wrzeciona: 43 kW
Obroty wrzeciona: 4000 obr/min
Uchwyt narzędziowy: 50 ISO/BT/MK
Posuw oś X: 25 000 mm/min
Posuw oś Y: 25 000 mm/min
Posuw oś Z: 25 000 mm/min
Sterowanie: iTNC530
Głowica frezarska z automatycznym pozycjonowaniem: 2,5 x 2,5°
Długość: 14 000 mm
Szerokość: 6 000 mm
Wysokość: 6 000 mm
Waga: 68 000 kg
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Gedpfxoxm Sudo Ap Eoub
Zasilanie elektryczne
Oś X: 8000 mm
Oś Y: 3100 mm
Oś Z: 1600 mm
Długość stołu: 8000 mm
Szerokość stołu: 2500 mm
Moc wrzeciona: 43 kW
Obroty wrzeciona: 4000 obr/min
Posuw oś X: 25 000 mm/min
Posuw oś Y: 25 000 mm/min
Posuw oś Z: 25 000 mm/min
Sterowanie: iTNC530
Długość: 14 000 mm
Szerokość: 6 000 mm
Wysokość: 6 000 mm