MOT01-300
Rozwijarka - HASPEL
Silicon+
MOT01-300
Rok produkcji
2025
stan
Nowe
Lokalizacja
Sremska Mitrovica
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Rozwijarka - HASPEL
- Producent:
- Silicon+
- Model:
- MOT01-300
- Numer maszyny:
- MOT01-300
- Rok produkcji:
- 2025
- stan:
- nowe
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- Sremska Mitrovica, Serbia
Zadzwoń
Dane techniczne
- Średnica wewnętrzna cewki:
- 250 mm
- Średnica zewnętrzna cewki:
- 1 450 mm
- Waga zwoju:
- 1 000 kg
- Szerokość taśmy:
- 300 mm
- Szerokość produktu (maks.):
- 300 mm
- Masa całkowita:
- 300 kg
- Ładowność:
- 1 000 kg
- Szerokość rozrzutu:
- 250 mm
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A1897172
- Numer referencyjny:
- MOT01-300
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 15.10.2025
Opis
odwijacz
W pełni automatyczna rozwijarka
konsola zdalnego sterowania
Automatyczny i ręczny tryb pracy
Dokładna regulacja potencjometru prędkości
Przetwornica częstotliwości Danfoss
Łatwa synchronizacja z maszyną dziurkującą
kołowrotek silnikowy
Centralna ekspansja
Bębny obracają się w obu kierunkach, do przodu i do tyłu
idealny do automatycznej produkcji dziurkowanej
ze sterowaniem czujników pętli
Prędkość od 0,1 do 28 obr./min.
Silnik 0,75 kw z przekładnią
szpula maks. ładowność 1 tona
Szerokość taśmy nawijarki do 300 mm
Średnica wewnętrzna 250 mm min. maks. 520 mm
średnica zewnętrzna maks. 1450 mm
Gbsdeb H R Ayepfx Aibel
Wymiary 1200 mm x 1200 mm Wysokość 1600 mm
Certyfikat CE
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
konsola zdalnego sterowania
kołowrotek silnikowy
Centralna ekspansja
ze sterowaniem czujników pętli
Silnik 0,75 kw z przekładnią
szpula maks. ładowność 1 tona
Gbsdeb H R Ayepfx Aibel
Certyfikat CE
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Öhringen
746 km
Giętarka wahadłowa
BIEGEMASTERXBEND 6.1,25 Doppelbieger up-and-down
Ogłoszenia
Babberich
891 km
Maszyna do przycinania kształtowego
OMERAR4 / 12
OMERAR4 / 12
Grebenau
685 km
Bęben spustowy
BIHLERDH 1000
BIHLERDH 1000
Podplat
683 km
Blaszany wspornik rozwijarki 500 mm
SASRAZ-ENK 500
SASRAZ-ENK 500
Grebenau
685 km
Giętarka do drutu i taśm
BIHLERRM 40
BIHLERRM 40
Bela Palanka
997 km
Przemysłowa myjka ultradźwiękowa (wanna)
MAGET MM COMPANYUEC300 4G
MAGET MM COMPANYUEC300 4G
Wielka Brytania
1 431 km
Laserowe CNC
TrumpfTLC CUT 5
TrumpfTLC CUT 5
Haldenwang
731 km
Giętarki profilowe
KBBMB 30
KBBMB 30
Tatabánya
487 km
Ramię dźwigu
BRÜCK Bandhaspel Bandanlage WinderAH 12/1600 12000 kg x 1600mm (1463)