RNA Rhein-Nadel Automation SRC-B200-2L
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Hessisch Lichtenau Niemcy
more Images
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
37235 Hessisch Lichtenau Niemcy
A20387370
Numer referencyjny:
Opis
Wibracyjny podajnik spiralny / urządzenie sortujące / podajnik spiralny / podajnik wibracyjny RNA
System podawania, urządzenie podające
Gjdpfx Aexrgvmep Esub
Producent: RNA Rhein-Nadel Automation GmbH
Typ: SRC-B200-2L
Rok produkcji: ok. 2000 r.
Średnica misy (góra): 200 mm
Średnica misy (dół): 130 mm
Wysokość wewnętrzna misy: ok. 25 mm
Szerokość toru sortującego: ok. 3 mm
Całkowita wysokość (napęd + misa z torem sortującym): 225 mm
Napięcie sterowania: 24 V DC (wymagany zewnętrzny zasilacz)
Napięcie zasilania: 230 V, 50 Hz.
- Do obsługi sygnałów Start/Stop wymagane jest zewnętrzne zasilanie 24 V DC (sterownik nie posiada wewnętrznego zasilacza 24 V DC).
- Sterownik REO typ Reovib R6/439 do regulowanej prędkości wibracji
- Podajnik był używany do podawania samochodowych bezpieczników topikowych
- Zamontowany na podstawie z aluminiowego profilu systemowego
Wymiary gabarytowe Ø x H: 240 x 250 mm