Używane Wałek Giętki na sprzedaż (1 510)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
GUBISCHNMP 220/4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7995
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 240mm
- max wysokość strugania 140mm
4 wrzeciona:
1) poziome dolne 240mm 5,6kW
2) pionowe prawe 140mm 5,6kW
3) pionowe lewe 140mm 7,5kW
4) poziome górne 240mm, regulowane elektrycznie góra/dół 0,37kW - 7,5kW
- średnica wszystkich wrzecion 40mm
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół i prawo/lewo
- z góry 5 wałków ciągnących, zębatych, skrętnych w tym 1 podwójny
- z góry 2 wałki wyprowadzające, gumowe, ciągnące
- z dołu na wyjściu wałek metalowy, ciągnący, dzielony
- wałki dociskane pneumatycznie
- z boku 3 dociski
- elektryczne ustawianie grubości strugania 0,37kW
- długość blatu wprowadzającego 2080mm
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- posuw na wałkach Kardana
- silnik posuwu 3,7kW
- centralne smarowanie
- średnice króćców odciągu 4x125mm
Fodpfxoy T N Aho Ab Hjgc
- wymiary dł/szer/wys 3600x1650x1700mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki GUBISCH
– na 4 głowice
– dokumentacja DTR
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 32900 PLN
Cena netto: 7840 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka 4-stronna na 7 głowic
WEINIGPROFIMAT 23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7994
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 4kW
2) pionowe prawe 130mm
3) pionowe lewe 130mm (2 i 3 wrzeciono) 11kW
4) poziome górne 230mm 5,5kW
5) poziome górne 230mm 5,5kW
4 i 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 230mm 4kW
7) uniwersalne 230mm, regulowane pod kątem 360° 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate
- z góry 4 wałki wyprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie w tym 3 podwójne
- z dołu wałek metalowy, ciągnący
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- ciśnienie robocze 6-10bar
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- centralne smarowanie blatu
- długość blatu wprowadzającego 1960mm
Fsdpfxoy T Nu Ds Ab Hegc
- średnica króćców odciągu 3x120mm, 4x140mm
- wymiary dł/szer/wys 5360x1800x1660mm
- waga około 4000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– na 7 głowic
– dokumentacja DTR
– wrzeciono uniwersalne
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 75900 PLN
Cena netto: 18070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Okleiniarka
HebrockF4
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Okleiniarka Hebrock F4
dobrze wyposażona, możliwość sprawdzenia przed zakupem,
FREZY wstępne,
nakładanie kleju wałkiem,
Fgodpfxey Dcmue Ab Hoc
Posiada spust kleju,
Garnek jest wymienny
pneumatyczna gilotyna wstępna,
rolki dociskowe,
piłka obcinająca na gotowo,
agregat frezujący góra-dół, R1 – R2
Cyklina profilowa R1-R2
agregat zarabiania naroży wymienny do 1mm i 2mm
cyklina płaska,
Nesting
Pneumatyczna regulacja 3 punktowa
Oświetlenie led
max grubość okleiny w rolce 3mm,
posuw 7 i 10m/min,
zapotrzebowanie prądu 7.08KW,
Cena katalogowa nowej w tym wyposażeniu to ponad 51tys eur
Maszyna z 2026roku, powystawowa, przebieg 18h

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Radom
150 km
Stół podawczy
Perfecta BSB 3L Paper Jogger withair removal roller
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Perfecta BSB 3L Wyrównywarka do papieru z wałkiem
Maszyna jest w 100% sprawna i w idealnym stanie. To najnowszy model niemieckiego producenta.
Rok produkcji: 2016
Dane techniczne:
Maksymalny format: 1150x900 mm
Wysokość stosu: 160 mm
Waga: 550 kg
Zasilanie: 400V
Wałek dociskający z doprowadzeniem powietrza
Stół powietrzny z mikronakłuwaniem
Regulacja kąta nachylenia
Fgjdoy Sd T Ejpfx Ab Hsc
Regulacja częstotliwości wyrównywania (falownik)
Regulowana siła i prędkość wałka dociskającego
Chromowana powierzchnia stołu
Pełna dokumentacja techniczna.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka dwustronna grubościówka
TOS SVITAVY 80
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7130
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 800mm
- max grubość obrabianego elementu 200mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, zębaty
- 3 rzędy docisku
- wał strugający 810mm, na 4 noże ( założone są 2szt) około 7,5kW
- docisk
- wał ciągnący gładki, metalowy
z dołu:
- blat wstępny regulowany z rolką poślizgową
- wał strugający 810mm, na 4 noże ( założone są 2szt) 7,5kW
- wałek poślizgowy, gładki, metalowy
Fgsdpfxoy Tkk Tj Ab Hec
- elektryczne podnoszenie blatu
- średnica króćca odciągu 120mm
- wymiary dł/szer/wys 1900x1450x1350mm
- waga około 2500kg
– produkcji czeskiej
– stan bardzo dobry
– strugarka używana
Cena netto: 33500 PLN
Cena netto: 7970 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna
PAUL 15A0
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7386
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- docisk hydrauliczny pełni funkcje osłony tarczy
- hydrauliczny skok tarczy
- max szerokość cięcia 550mm
Fsdjy Tkgujpfx Ab Hsgc
- 4 rolki poślizgowe w blacie
- z góry wałek ciągnący, zębaty, dociskowy
- max wysokość cięcia ( na środku) 100mm
- silnik główny 5,9kW
- średnica króćców odciągu 100mm, 120mm
- wymiary blatu 700x630mm
- wysokość blatu od podstawy 830mm
- stoły rolkowy podawczy
- wymiar rolki 350mm
wymiary stołu:
- dł/szer 4480x700mm
- silnik 0,75kW
- stół odbiorczy (taśma)
- szerokość taśmy 510mm
wymiar stołu:
- dł/szer 3130x800mm
- silnik 0,75kW
- wymiary maszyny dł/szer/wys 890x910x1200mm
- waga całkowita około 900kg
– stół podawczy, odbiorczy
– tarcza regulowana hydraulicznie
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 24900 zł
Cena netto: 5930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER ProfimaxProfimax 4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6393
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
- ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
Fgedpfxsy Ti R Ej Ab Hjc
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3550x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 65900 PLN
Cena netto: 15690 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Okleiniarka
Bimaticchallenge
Zadzwoń
Stan: używany, Okleiniarka Bimatic challenge
Frezy wstępne
nakładanie kleju wałkiem
pneumatyczna gilotyna wstępna
rolki dociskowe
piłki obcinające na gotowo
agregat frezujący góra-dół R1-R2
max wys elementu 50mm
max grubość okleiny w rolce 3mm
posuw 9m/min
Zapotrzebowanie prądu 9KW
Fedpfx Aboy Uxv He Hsgc
Długość maszyny 295cm
Maszyna sprawdzona, gotowa do testów
Ogłoszenia
Austria
473 km
Giętarka do blach - 3 rolki
HESSE by ISITANRS 1050 x 90
Zadzwoń
Stan: nowe, Stan nowy
Fgodpjwirv Njfx Ab Hsc
Czas dostawy ok. 10 tygodni od zamówienia
Kraj pochodzenia: Turcja
Cena 4900 €
Rata leasingowa 109,71 €
Długość gięcia 1050 mm
Maks. wytrzymałość na zginanie - stal konstrukcyjna 3 mm
Maks. grubość blachy z gięciem - stal konstrukcyjna 2 mm
Średnica wałka górnego 90 mm
Długość 2080 mm
Szerokość 700 mm
Wysokość 1250 mm
Waga 410 kg
3 bębny
Asymetryczny układ rolek
2 rolki napędzane za pomocą korby ręcznej
Regulacja tylnego wałka za pomocą pokrętła
Rowki do wkładania drutu na dolnych i tylnych rolkach
Odchylany górny wałek
Urządzenie do walcowania stożkowego
Instrukcja obsługi w języku NIEMIECKIM
Ogłoszenia
Wiedemar
481 km
Maszyna rolnicza
MulagMähgerät MFK 500
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2023, typ przekładni: inny, kabin kierowcy: inny, * Instalacja elektryczna 24V
* Płyta montażowa przednia, rozmiar 3
* Napęd osprzętu przez przedni wałek odbioru mocy 1 ¾
* Urządzenie bazowe do pracy jedno- i dwuosobowej, przystosowane do montażu czołowego
* Zakres obrotu wysięgnika 190 stopni
* Hydrauliczne zabezpieczenie przeciwkolizyjne
* Hydrauliczne przesuwanie poprzeczne wysięgnika o 180 mm
* Szybkozłącze do narzędzi roboczych
* Bezpieczeństwo – elektryczny wyłącznik wału tnącego
* Proporcjonalne sterowanie mlcontrol z hydrauliką stałą
* Technologia Can-Bus
* Wielofunkcyjny joystick mlbasic
* Chłodnica oleju
* Olej HLP 46 w komplecie
* Podstawowa długość wysięgnika 6,00 m od środka pojazdu
* Mechaniczny mechanizm obrotowy (zakres obrotu 360°)
* Lakierowanie – pomarańczowy RAL 2011
* Głowica kosząca MK 1200
* Napęd po lewej stronie
* Zestaw noży MS
* Balast 1.050 kg
Inne:
Fgjdpfx Abszcf Aho Hjc
* Przyjmujemy w rozliczeniu i kupujemy pojazdy oraz maszyny.
* Cena sprzedaży nie obejmuje kosztów transportu i dostawy.
* Brak odpowiedzialności za błędy drukarskie i pisarskie.
* Zastrzegamy możliwość błędów, zmian i wcześniejszej sprzedaży.
* Oferta niewiążąca.
* Zdjęcia mogą się różnić. Cena dotyczy istniejącego stanu.
* Wszystkie informacje bez gwarancji.
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Okleiniarka
Bimaticprima 4.2
Zadzwoń
Stan: używany, Okleiniarka Bimatic prima 4.2
Frezy wstępne
nakładanie kleju wałkiem
pneumatyczna gilotyna wstępna
rolki dociskowe
piłki obcinające na gotowo
agregat frezujący góra-dół R1-R2
cyklina płaska
Fgjdpfjy Uizasx Ab Hoc
max wys elementu 45mm
max grubość okleiny w rolce 3mm
posuw 7m/min
Długość maszyny 260cm
Maszyna sprawdzona, gotowa do pracy
Ogłoszenia
Oelsnitz/Erzgebirge
469 km
Ciągnik
LINDNERLintrac 75 LS
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2022, godziny pracy: 135 h, moc: 55 kW (74,78 KM), producent silników: Perkins, rodzaj paliwa: diesel, pierwsza rejestracja: 12/2022, kolor: czerwony, masa całkowita: 3 350 kg, całkowita wysokość: 2 450 mm, całkowita długość: 3 500 mm, całkowita szerokość: 1 980 mm, numer maszyny/pojazdu: VBLA4T40020750413, Wyposażenie: hydraulika, kabina, klimatyzacja, przedni wałek odbioru mocy, skrzynia biegów powershift, Kompaktowy, zwrotny – a jednocześnie mocny i bogato wyposażony: Lindner Lintrac 75 LS - możliwość finansowania -
Fgedpfxezb N Hns Ab Hoc
Silnik: PERKINS Syncro 55 kW 75 KM 350 Nm
4-cylindrowy, 3600 cm³
Silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem
Norma emisji spalin: Stage V
Skrzynia biegów: 15/16-biegowa ZF Steyr Power2 z półautomatyczną przekładnią, prędkość maksymalna 40 km/h
Wałek odbioru mocy (WOM): tylny WOM z przełączaniem pod obciążeniem 430/540/750/1000 obr./min, przedni podnośnik z WOM
Górny zaczep z szybkozłączem, dodatkowy siłownik podnośnika
Hydraulika: wysokowydajna pompa Bosch Rexroth, oddzielny obieg oleju
Błotniki designerskie zamiast gumowych, radio DAB+, USB, Bluetooth
Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszej sprzedaży – wszystkie dane mają charakter informacyjny i nie są wiążące. Nie gwarantujemy poprawności ani kompletności powyższych informacji. Wyklucza się jakąkolwiek odpowiedzialność lub gwarancję. Mogą wystąpić rozbieżności względem powyższego opisu. Informujemy, że przedmiotem końcowej umowy sprzedaży będzie wyłącznie pojazd w stanie rzeczywistym.
Ogłoszenia
Tata
481 km
Prasa pneumatyczna FCP-C 10 kN 1 t
FCC FCP-C 1000 10KN
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2007, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, siła nacisku: 1 t, szerokość stołu: 200 mm, długość stołu: 230 mm, całkowita szerokość: 400 mm, całkowita wysokość: 860 mm, masa całkowita: 105 kg, ciśnienie powietrza: 6 belka, Prasa pneumatyczna FCP-C 10 kN, pojedyncze sztuki na sprzedaż
Producent: FCP-C
Siła nacisku: 1 t
Skok: 75–100 mm
Ciśnienie powietrza: 0,2–0,5 MPa
Wysokość robocza: 320 mm
Obsługa dwuręczna
Fedjv E Sazjpfx Ab Hsgc
Rozmiar stołu: 200 x 230 mm
Średnica wału: φ15H9 mm x głębokość: 35 mm
regulator prędkości
Gładko chodzący wałek
Dźwignia zatrzymania obrotowego
Wysokość: 880 mm
Długość: 360 mm
Szerokość: 400 mm
Waga: 105 kg
Ogłoszenia
Tata
481 km
Giętarka do blach - 3 walce AKYAPAK AS
AKYAPAK AS 1550X90 2,5mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2002, typ sterowania: ręczny, stopień automatyzacji: półautomatyczny, typ uruchamiania: elektryczny, liczba wałków: 3, średnica wałka: 90 mm, szerokość robocza: 1 550 mm, regulacja wysokości wału: 110 mm, grubość blachy (maks.): 3 mm, grubość blachy stalowej (maks.): 3 mm, masa całkowita: 600 kg, całkowita długość: 2 300 mm, całkowita szerokość: 700 mm, całkowita wysokość: 1 150 mm, moc: 1,1 kW (1,50 KM), napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Wyposażenie: hartowane rolki, obrotowy górny wałek, sterowanie nożne, urządzenie do gięcia stożkowego, wyłącznik awaryjny, AKYAPAK AS 1550x90 Walcarka do blachy 1550 mm x 2,5 mm, 3 walce /ct2289/
Elektryczna, pedałowa maszyna do gięcia.
Stabilna, solidna konstrukcja.
Górny wałek obrotowy umożliwia wyjmowanie obrabianego elementu.
Wygodna obsługa, odpowiednia do warsztatu i przemysłu.
Producent: AKYAPAK AS 1550 x 90 mm
Rok produkcji: 2002
Długość gięcia: 1550 mm
Wydajność gięcia: 2,5 mm
Średnica wałków: 90 mm
- Wałki ze stali wysokiej wytrzymałości certyfikowane SAE 1050
- Rowki druciane na końcach wałków (4/6/9 mm)
- Silnikowa regulacja tylnego wałka
- Mobilny panel sterowania z pedałem nożnym
- Precyzyjne gięcie dzięki silnikowi z hamulcem
- Urządzenie do gięcia stożkowego
- Ręczne gięcie krawędzi
- Rama główna z żeliwa
Prędkość gięcia: 6 m/min
Fgedpfx Aboxmvgko Hsc
Moc silnika: 1,1 kW, 50 Hz, 380 V
Średnica rowków drutowych: 4/7/10 mm
Wymiary maszyny: 2400 x 800 x 1200 mm
Waga: 600 kg
Ogłoszenia
Tata
481 km
Przenośnik rolkowy napędzany
TMG700-4000mm / 450mm
Zadzwoń
Rok budowy: 2005, stan: dobry (używany), Seria rolkowa TMG, przenośnik rolkowy o szerokości 45 cm, w kilku długościach, wersja grawitacyjna lub z napędem.
Wałek: 40 x 450 mm Wałek łożyskowy.
Szerokość toru: 500 mm plus prowadnica boczna
długość: 0,7-4m
boczna szyna prowadząca na zapytanie
Fgsdsgy Hapopfx Ab Hoc
Cena metra.
Bez napędu: 150 euro
Z napędem: 200 euro
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Maszyna do oklejania krawędzi
FelderG 580
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2010, Używana maszyna
Rok budowy 2010
Fgodpfx Abjw I H Rks Hsc
z jednostką łączącą i jednostką kopiującą narożniki
Panel sterowania z wyświetlaczem LCD i klawiaturą
Jednostka łącząca z 2 przeciwbieżnymi diamentowymi frezami
z podajnikiem krawędziowym do materiału w rolkach i paskach
z wałkiem klejowym i agregatem klejowym
z pre-capami z rolki
z jednostką drukującą
z jednostką tnącą z ciągnącym cięciem tnącym
z jednostką frezowania płaskiego i promieniowego
Urządzenie do zaokrąglania narożników przednich krawędzi
ręczna regulacja agregatu
Grubość krawędzi 0,4-5 mm
Wysokość przedmiotu obrabianego 8-60 mm
min. szerokość przedmiotu obrabianego 70 mm
min. długość przedmiotu obrabianego 140 mm
Prędkość posuwu 11 m/min
z jednostką skrobaka promieniowego
z płaskim skrobakiem
z jednostką polerującą
rozszerzalna podpora przedmiotu obrabianego
Przyłącze odciągowe 120 + 2 x 80 mm
Waga ok. 990 kg
Dł. x szer. x wys. 4550 x 1550 x 1100 mm
Dostępność: krótkoterminowa
Miejsce przechowywania: Flörsheim
Ogłoszenia
Aalen
726 km
Szlifierka
LÖWERDSM 2004
Zadzwoń
Stan: nowe, Liczba jednostek szlifierskich 4 sztuki.
Szerokość szlifowania 190 mm
Wysokość szlifowania maks. 180 mm
LÖWER-DoubleSander Solid DSM 2004
-----
Dwustronna, czteropasmowa szlifierka jednopasmowa do drewna
Szlifowanie litego drewna, np. ram okiennych itp.
Bardzo stabilna konstrukcja górna z innowacyjnymi detalami. Odpowiedni
do dużych obciążeń ciągłych, nawet przy większym usuwaniu wiórów.
- jednostki szlifierskie ułożone jedna za drugą w celu wstępnego szlifowania,
Szlifowanie dokładne i wykończeniowe, każdorazowo od góry i od dołu
1. Jednostka szlifierska taśmowa z ciężkim wałkiem stalowym
2. Zespół szlifierki taśmowej z gumowanym wałkiem i stopką
3. Jednostka wykańczająca za pomocą szczotki włosowej
- Napędzane bezpośrednio rolki szlifierskie zapewniają brak poślizgu
Przenoszenie mocy
- ściernice bezobsługowe i niezużywalne z powłoką CERMET
buty o bardzo dobrym przewodnictwie cieplnym i absolutnym
Dokładność wymiarowa
- Zewnętrzne chłodzenie stref mielenia w celu uzyskania chłodniejszego mielenia
i dłuższą żywotność taśmy szlifierskiej
- taśma szlifierska sterowana siłą i sterowana pneumatycznie
oscylacja
- efektywne odsysanie pyłu szlifierskiego bezpośrednio na
Walce szlifierskie
- Odsysanie pyłu powietrznego na rolkach napinających
- Zintegrowane urządzenie do szczotkowania i wykańczania z dużym
Odsysanie pyłu szlifierskiego
- zmotoryzowana regulacja grubości szlifowania poprzez precyzyjną regulację
wrzeciona gwintowane i wielkogabarytowe liniowe śruby kulowe
zestawy łożysk na hartowanych i szlifowanych precyzyjnie
wały z ochroną przed kurzem i brudem
- Precyzyjna regulacja usuwania wiórów od dołu
Wrzeciono gwintowane ze wskaźnikiem wymiarów za pomocą pierścienia skali
(Rozdzielczość 0,1 mm)
- Naciąg taśmy szlifierskiej za pomocą cylindra pneumatycznego
stały nacisk docisku
- Wymiana taśmy szlifierskiej z pneumatycznym rozluźnieniem taśmy
w ciągu kilku sekund
- Możliwość regulacji biegu taśmy szlifierskiej
Zmiana zespołu
- elektropneumatyczny monitoring sprężonego powietrza
- Zabezpieczenie przeciwbiegowe poprzez rolkę kontaktową, jeśli jest zbyt gruba
detale
- Transport przedmiotu obrabianego za pomocą skalibrowanej, antypoślizgowej i nieprzywierającej powierzchni
zamocowane przenośniki taśmowe nad ciężkimi, odlewanymi stołami
Drobno strugana powierzchnia i sprężynowe rolki dociskowe
z precyzyjną regulacją
- Napęd wału kardana zapewnia płynność i spójność
Transport przedmiotu obrabianego
- Motoreduktor posuwu z płynną prędkością
4-20 m/min
- wszystkie silniki zabezpieczone elektrycznie
Fgedpfx Aovnv Tqeb Hjc
- ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące
- cyfrowy wyświetlacz grubości (rozdzielczość 0,1mm) z nowoczesnym
System taśm magnetycznych
Dane techniczne:
- Prędkość taśmy szlifierskiej 22 m/s
- Długość taśmy szlifierskiej 1800mm
- Szerokość taśmy szlifierskiej 200mm
- Szerokość robocza 190mm
- Grubość szlifowania 2-180mm
- cztery silniki hamulcowe o mocy napędu 5,5 kW
- Silnik podajnika 1,5 kW
- Prędkość posuwu 4-20 m/min.
- automatyczna regulacja wysokości 0,37 kW
- dwa zespoły szczotek
ze szczotkami włóknistymi D 120 x 200 mm przy 0,37 kW
- Dysza ssąca 2 x 180 mm
2x120 mm
- Prędkość powietrza wyciągowego 20 m/s
- Przyłącze pneumatyczne 6 bar
- Wysokość robocza 870mm
- Długość (z miękkim dyskiem 2740mm) 2600mm
- Długość z panelem sterowania (z miękkim dyskiem 3035 mm) 2985 mm
- Szerokość 880mm
- Wysokość 1910 mm
- Waga ok. 3300 kg
- Napięcie robocze 400 V, 50 Hz, 3P
- Wersja CE
-----
Cena powyższej maszyny na zapytanie!
-----
Akcesoria specja
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Czterostronna strugarka
WEINIGPowermat 400 mit RF 15
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Liczba wrzecion: 5 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 4 kW
Prędkość posuwu: 5-30 m/min.
Sterowanie: funkcja pamięci
Weinig Powermat 400 z HSK/Powerlock, sterowanie CNC osiowe i promieniowe
-----
Maszyna jest obecnie przygotowywana w naszym zakładzie!
Zdjęcia przed demontażem oraz aktualnie w trakcie procesu przygotowania!
Podsumowanie:
-----
5 wrzecion, 8.000 obr./min
4 x HSK/Powerlock
Osiowe i promieniowe ustawianie wrzecion sterowane CNC
Posuw ustawiany i pozycjonowany CNC
Płyty stołu z nożami prowadzącymi przy wrzecionie 2 i 3
W zestawie powrót materiału Weinig/Neumann typ RF 15
Szczegółowy opis:
-----
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 20-230 mm
Wysokość robocza: 8-120 mm
1. Uchwyt narzędzia – dolny
-----
Silnik z hamulcem: 5,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia: 93 - 145 mm
Zakres przesuwu osiowego: 5 mm
Urządzenie do wręgowania
MarathonCoatin dla wkładki stołu przed 1. dolnym uchwytem narzędziowym
2. Uchwyt narzędzia – PowerLock – prawy
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Wspólny silnik z lewym uchwytem narzędzia
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia 40 mm pod stołem: 93 - 200 mm
Średnica obwodu narzędzia 55 mm pod stołem: 93 - 180 mm
Śr. obwodu głowic prostych maks.: 163 mm
Maks. średnica narzędzia za płaszczyzną oporową: 180 mm
Maks. głębokość profilowania: 35 mm
Zakres przesuwu osiowego: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC osiowo
Płyty stołu z nożami prowadzącymi
3. Uchwyt narzędzia – PowerLock – lewy
-----
Silnik z hamulcem: wspólny z 2. wrzecionem
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia 40 mm pod stołem: 93 - 200 mm
Fgodpfjyy A Iqex Ab Hjc
Średnica obwodu narzędzia 55 mm pod stołem: 93 - 180 mm
Śr. obwodu głowic prostych maks.: 163 mm
Maks. głębokość profilowania: 35 mm
Zakres przesuwu osiowego: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC osiowo i promieniowo
Płyty stołu z nożami prowadzącymi
4. Uchwyt narzędzia – PowerLock – górny
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia: 93 - 200 mm
Śr. obwodu głowic prostych maks.: 180 mm
Maks. głębokość profilowania: 35 mm
Zakres przesuwu osiowego: 40 mm
Dzielony docisk przed górnym uchwytem narzędziowym, ustawiany na obwód narzędzia, odchylany i sprężynowy.
Docisk przed i odprowadzanie za górnym uchwytem narzędziowym z elektronicznymi wyświetlaczami cyfrowymi, zintegrowanymi z funkcją pamięci.
Wrzeciono sterowane CNC promieniowo.
5. Uchwyt narzędzia – PowerLock – dolny
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia: 93 - 200 mm
Maks. głębokość profilowania: 15 mm
Zakres przesuwu osiowego: 35 mm
System posuwu
-----
Posuw z regulacją częstotliwości, płynna regulacja z hamulcem: 4 kW, 5 - 30 m/min
Wałek wprowadzający przed 1. dolnym narzędziem sterowany pneumatycznie góra/dół
Walce z zębami „Durofer-Spitzzahn” (patent Weinig) z ogranicznikiem głębokości i samoczyszczące…
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Strugarka czterostronna
WEINIGPowermat 600 Compact
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2014, Liczba wrzecion: 5 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 4 kW
Prędkość posuwu: 5–30 m/min
Sterowanie: funkcja pamięci
Weinig Powermat 600 Compact
-----
Maszyna wyczyszczona i w pełni sprawdzona.
Krótka charakterystyka:
-----
- 5 wrzecion
- Mocne silniki
- Lewy i górny wał sterowane pod względem szerokości i wysokości
Opis szczegółowy:
-----
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 20–230 mm
Wysokość robocza: 10–120 mm
Liczba wrzecion: 5
1. wrzeciono – dolne
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 125–145 mm
Średnica narzędzia do wręgowania: 130–160 mm
Zakres regulacji osiowej: 5 mm
Urządzenie do wręgowania
MarathonCoatin na wkładkę stołu przed pierwszym dolnym wrzecionem
Elektryczny wyświetlacz cyfrowy dla regulacji promieniowej
2. wrzeciono – prawe
-----
Silnik z hamulcem: 11,0 kW
Wspólny silnik z lewym wrzecionem
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia 40 mm poniżej poziomu stołu: 93–200 mm
Średnica narzędzia 55 mm poniżej poziomu stołu: 93–180 mm
Średnica narzędzia na prostym głowicy max. 163 mm
Maks. średnica narzędzia za powierzchnią ogranicznika: 180 mm
Maks. głębokość wręgowania: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 55 mm
3. wrzeciono – lewe
-----
Silnik z hamulcem: wspólny silnik z 2. wrzecionem
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia 40 mm poniżej poziomu stołu: 93–200 mm
Średnica narzędzia 55 mm poniżej poziomu stołu: 93–180 mm
Średnica narzędzia na prostym głowicy max. 163 mm
Maks. głębokość wręgowania: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC w osi promieniowej
4. wrzeciono – górne
-----
Silnik z hamulcem: 11,0 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 93–200 mm
Średnica narzędzia na prostym głowicy max.: 180 mm
Maks. głębokość wręgowania: 35 mm
Zakres regulacji osiowej: 40 mm
Wrzeciono sterowane CNC w osi promieniowej
Podzielona stopa dociskowa przed górnym wrzecionem, ustawiana względem średnicy narzędzia, odchylana od narzędzia, z wyważoną sprężyną.
Stopa dociskowa przed górnym wrzecionem oraz odprowadzenie za górnym wrzecionem z elektronicznym wyświetlaczem cyfrowym, zintegrowane z funkcją pamięci lub PowerCom.
5. wrzeciono – dolne
Fsdpfx Abswzmu Ro Hsgc
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6000 obr./min
Średnica narzędzia: 93–200 mm
Maks. głębokość wręgowania: 15 mm
Zakres regulacji osiowej: 35 mm
System posuwu
-----
Elektroniczny posuw z bezstopniową regulacją, z hamulcem: 4 kW, 5–30 m/min
Wałek wciągający przed pierwszym dolnym narzędziem sterowany pneumatycznie góra/dół.
Walce zębate Durofer z ogranicznikiem głębokości, samoczyszczące.
Zakres regulacji osiowej wałków posuwu względem lewej głowicy: 35 mm
Elektryka maszyny
-----
Napięcie robocze: 400 V (zakres napięcia 380–420 V), 50 Hz
Wszystkie wrzeciona w wykonaniu IE2
Instalacja elektryczna zgodnie z DIN VDE 0113, wyposażenie elektryczne dla maszyn przemysłowych EN60204, IEC-204-1. Pozostałe przepisy elektryczne nie są uwzględnione.
Maszyna...
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Szlifierka
HESSGloria
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Liczba agregatów szlifierskich: 2 szt.
Szerokość szlifowania: 190 mm
Wysokość szlifowania max.: 4–180 mm
HESS - GLORIA DWUPASMOWA SZLIFIERKA DO DREWNA
Opis producenta:
Maszyna zaprojektowana zgodnie z nowoczesnymi standardami w zwartej, kompaktowej konstrukcji. Cicha i pozbawiona wibracji praca dzięki sztywnej, stabilnej ramie oraz specjalnej izolacji. Urządzenia bezpieczeństwa zgodne z dyrektywami maszynowymi UE, certyfikat "sprawdzone pod kątem pyłu".
Fedpfx Abov D Rg Ds Hsgc
Przesunięte jednostki szlifierskie wyposażone w wielkogabarytowe rolki napinające zapewniające sprawne odprowadzanie ciepła oraz stabilne prowadzenie pasa szlifierskiego. Jednostki szlifierskie z wymuszonym oscylowaniem taśmy. Dwupunktowe odpylanie bezpośrednio przy wałku szlifierskim. Odpylanie pyłu lotnego przy dużych rolkach napinających. Zintegrowany system przedmuchiwania pasa szlifierskiego wydłuża jego żywotność. Zintegrowane urządzenie szczotkujące i wykańczające, regulowane za pomocą śruby pociągowej, z dużym odpylaniem. Motorowa regulacja wysokości całego górnego zespołu szlifierskiego za pomocą precyzyjnych śrub pociągowych i zestawu prowadnic kulowych na utwardzanych oraz szlifowanych wałkach precyzyjnych z zabezpieczeniem przed pyłem i zanieczyszczeniami. Elektroniczny cyfrowy wskaźnik grubości obrabianego elementu (dokładność 0,1 mm). Wałek kontaktowy oraz but szlifierski dobrze zbalansowane względem obciążenia ziarna. Utwardzane i szlifowane wałki szlifierskie. Bezobsługowe i niewymagające konserwacji stopy szlifierskie z tlenku ceramiki (DBGM) o doskonałych właściwościach ślizgowych, sprawnym odprowadzaniu ciepła i wysokiej precyzji wymiarów.
Naciąg pasa szlifierskiego przy użyciu cylindrów pneumatycznych. Wymiana pasa poprzez pneumatyczny system rozluźniania. Możliwość ustawienia prowadzenia pasa podczas wymiany. Elektropneumatyczny monitoring ciśnienia sprężonego powietrza z optycznym wskaźnikiem awarii. Automatyczne zatrzymanie maszyny przy zerwaniu pasa oraz dzięki systemowi kontroli wejścia zintegrowanemu z czujnikiem grubości drewna. Wskaźnik optyczny na panelu sterowania. System posuwu oraz sprawdzone, kalibrowane, antypoślizgowe i przyczepne taśmy transportowe na precyzyjnie szlifowanych stołach i amortyzowanych rolkach dociskowych. Napęd wału kardana zapewnia równomierny przesuw materiału. Prędkość posuwu płynnie regulowana. Ustawianie zdejmowania wiórów dolnych przez precyzyjną śrubę pomiarową z pierścieniem skali (dokładność 0,1 mm).
Ergonomiczne rozmieszczenie elementów obsługowych i regulacyjnych na froncie maszyny: jednostka szlifierska i urządzenie szczotkujące górne, jednostka szlifierska i urządzenie szczotkujące dolne, urządzenie do transportu elementów, regulacja grubości szlifowania, wskaźnik pracy, wskaźnik awarii. Panel sterowania i obsługi wbudowany w korpus maszyny z zamykanym głównym wyłącznikiem. Wszystkie silniki elektrycznie zabezpieczone przed przeciążeniem.
Dane techniczne:
Prędkość taśmy szlifierskiej: 24 m/s
Szerokość szlifowania: 190 mm
Zakres grubości szlifowania: 4–180 mm
Minimalna długość elementu: 300 mm
Prędkość posuwu: bezstopniowo regulowana, 5–25 m/min
Wymiary pasa szlifierskiego: 200 mm szerokości, 1600 mm długości
Zasilanie elektryczne: 400 V, 3/N PE, 50 Hz
Jednostki szlifierskie: 2 x 4 kW
Posuw: 0,75 kW
Regulacja wysokości: 0,18 kW
Przyłącze pneumatyczne: R 3/8", 80 NL, 8 bar
Wydatek powietrza odciągowego: 2 x 2000–2500 m³/h, 20–25 m/s
Przyłącza odciągu: 2 x 160 mm średnicy (na górze maszyny)
Wymiary zewnętrzne: długość 16
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Szlifierka
LÖWERDSM 2004 Video
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Liczba agregatów szlifierskich: 4 szt.
Szerokość szlifowania: 190 mm
Maksymalna wysokość szlifowania: 180 mm
Sterowanie: tak
Waga: 3300 kg
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 2600x920x1890 mm
Średnice króćców odsysania: 2x180, 2x120 mm
Podwójna szlifierka przelotowa Löwer DSM 2004
-----
4-pasmowa szlifierka taśmowa + agregat tarczowy od góry/dolnej strony
Opis producenta:
Fgedpjvu Hgbjfx Ab Hec
-----
Podwójna, czteropasmowa szlifierka do elementów z litego drewna, np. do szlifowania kantówek okiennych itp.
Wysokowytrzymała konstrukcja z innowacyjnymi rozwiązaniami. Przystosowana do pracy pod dużym, ciągłym obciążeniem, również przy wyższych naddatkach zbieranych podczas szlifowania.
- Kolejno ustawione agregaty szlifierskie do szlifowania wstępnego, dokładnego i wykończeniowego, każdy z góry i dołu
1. Agregat taśmowy z ciężkim wałem stalowym
2. Agregat taśmowy z walcem gumowanym i butem szlifierskim
3. Agregat do wykończeń z włóknistą szczotką (patrz wyposażenie dodatkowe poniżej)
- Bezpośrednio napędzane wałki szlifierskie zapewniające bezpoślizgowe przeniesienie mocy
- Bezobsługowe i bezzużyciowe buty szlifierskie z powłoką CERMET, bardzo dobra przewodność cieplna i absolutna precyzja wymiarowa
- Chłodzenie stref szlifowania wymuszonym nadmuchem dla chłodniejszego szlifu i wydłużonej żywotności taśm
- Wymuszona, pneumatycznie sterowana oscylacja taśmy szlifierskiej
- Efektywny wyciąg pyłu bezpośrednio przy wałkach szlifierskich
- Odsysanie pyłu lotnego przy rolkach napinających
- Zintegrowana jednostka szczotkująca i wykańczająca z dużym odciągiem pyłu szlifierskiego
- Motorowa regulacja grubości szlifowania za pomocą precyzyjnych śrub pociągowych i dużych liniowych łożysk kulkowych na hartowanych i szlifowanych precyzyjnych wałkach z zabezpieczeniem przed pyłem i brudem
- Regulacja zdejmowanego naddatku od dołu przez śrubę pociągową z pierścieniem skalującym (odczyt 0,1 mm)
- Napinanie taśm szlifierskich za pomocą siłowników pneumatycznych ze stałym ciśnieniem
- Szybka wymiana taśmy szlifierskiej dzięki pneumatycznemu luzowaniu
- Możliwość regulacji biegu taśmy przy jej wymianie
- Elektropneumatyczny monitoring ciśnienia powietrza
- Zabezpieczenie wejścia materiału przez kontaktową rolkę przy zbyt grubych elementach
- Transport elementu roboczego za pomocą skalibrowanych, antypoślizgowych i przyczepnych taśm transportowych na ciężkich stołach żeliwnych z precyzyjnie struganą powierzchnią oraz sprężynowanymi rolkami dociskowymi z dokładną regulacją
- Napęd wałkiem Cardana dla płynnego i równomiernego transportu elementów
- Silnik przekładniowy posuwu o płynnie regulowanej prędkości 4-20 m/min
- Wszystkie silniki zabezpieczone elektrycznie
- Ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące
- Cyfrowy wskaźnik grubości (rozdzielczość 0,1 mm) z nowoczesnym systemem pasków magnetycznych
Dane techniczne:
- Prędkość taśmy szlifierskiej: 22 m/s
- Długość taśmy szlifierskiej: 1800 mm
- Szerokość taśmy szlifierskiej: 200 mm
- Szerokość robocza: 190 mm
- Grubość szlifowania: 2-180 mm
- Cztery silniki hamujące po 5,5 kW
- Silnik posuwu: 1,5 kW
- Prędkość posuwu: 4-20 m/min
- Automatyczna regulacja wysokości: 0,37 kW
- Dwa agregaty szczotkujące z włóknistymi szczotkami D 120 x 200 mm, każdy po 0,37 kW
- Króćce ssące: 2 x 180 mm, 2 x 120 mm
- Prędkość powietrza odciągowego: 20 m/s
- Przyłącze pneumatyczne: 6 bar
- Wysokość robocza: 870 mm
- Długość (z Softdisc 2740 mm): 2600 mm
- Długość z panelem sterowania (z Softdisc 3035 mm): 2985 mm
- Szerokość: 880 mm
- Wysokość
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Gnas
616 km
Minikoparka
*SonstigeBH8
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj paliwa: diesel, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 5 h, wysokość konstrukcyjna: 2 000 mm, typ napędu: Diesel, numer maszyny/pojazdu: 604489, Minikoparka
Numer podwozia: 604489
Stan: jak nowy
Stan techniczny: bardzo dobry
Opis: Stan jak nowy – używana do prezentacji, oryginalny lakier – 1 szt. łyżka podsiębierna 30 cm – 1 szt. stała łyżka skarpowa 90 cm – z szybkozłączem 3-punktowym – pompa hydrauliczna zakładana na wałek odbioru mocy – 2 800 € – bez konieczności zapłaty VAT.
Fodpfxozbfzzs Ab Hjgc
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Współrzędnościowa maszyna pomiarowa 3D
Zett Mess TechnikMP1-10-B CNC 3d
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1998, Szczegóły techniczne:
x-path: 870 mm
ścieżka y: 870 mm
ścieżka z: 800 mm
Powierzchnia stołu: WxD: 1,260 x 1,050 mm
Odległość między stojakami: 1,260 mm
Laserowy system pomiarowy z programem do geometrii ZETT3D
Stół jest wykonany z granitu i posiada 48 zintegrowanych otworów montażowych M6.
z modułem interfejsu Renishaw typu P14-2
Fjdpju N At Rofx Ab Hjgc
Na maszynie obecnie wałek z trzpieniem sondy 60 mm (bez przedłużenia)
Zestaw sondy Renishaw typu PH-1 przechowywany w drewnianej skrzynce.
Obsługa za pomocą ręcznego panelu sterowania z 2 pokrętłami, klawiaturą i 4-wierszowym wyświetlaczem LCD
Akcesoria:
różne końcówki sondy i przedłużki, kulka kalibracyjna
drukarka
Komputer (oprogramowanie Windows NT)
Ostatnia kalibracja miała miejsce 06/2006.
Dostępna obszerna instrukcja obsługi.
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Specjalna maszyna
GatesS8003-C
Zadzwoń
Rok budowy: 1992, stan: używany, Dane techniczne:
Napięcie robocze: 380 V/Hz
Rozmiary od - do: Ø 6 do Ø 50 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 1,5 kW
Masa maszyny ok.: 293 kg
Wymiary maszyny: 690 x 380 x 1150 mm
Zastosowanie: Montaż przewodów giętkich
Proces: prasowanie pod ciśnieniem przy użyciu narzędzi montażowych
Hydraulika 240 bar nadciśnienie, pojemność/zawartość 20 litrów
Napęd elektrohydrauliczny
Przełącznik ON/OFF i sterowanie nożne
Maszyna jest obecnie wyposażona w zestaw szczęk DN 12 16 (kod 220)
dostępne dodatkowe wkładki szczękowe:
Fsdpovc Atgefx Ab Hjgc
DN 6 - 10 (kod 215)
DN 20 - 25 (kod 230)
DN 32 (kod 240)
DN 40 (kod 245)
DN 50 (kod 260)
bez kodu: DN 21; DN22; DN33; DN34; DN35; DN37; DN39
*
Ogłoszenia
Leipzig
470 km
Maszyna do ostrzenia brzeszczotów
WMW WERKÖSWSK 1450
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1980, Szczegóły techniczne:
Prędkość wrzeciona szlifierskiego regulowana bezstopniowo: 2000 - 2500 obr.
Podwójne suwy/min: 25; 37; 50; 75; 100 H/min.
Średnica tarczy szlifierskiej: Ø 250 mm
Wysokość robocza: 1350 mm
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 2,7 kW
Waga maszyny: ok. 1,0 t
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 0,85 x 1,0 x 1,8 m
Służy do ostrzenia średnich i dużych pił tarczowych do metalu od 250 do 1450 mm.
Mocowanie piły tarczowej Ø 60 do Ø 80 mm i wałek Ø 31,5 mm
Podziałka zębów do 42 mm
Regulacja głębokości zębów za pomocą skali
Przedni ząb tnący: może być ukosowany po obu stronach do 45° i pochylony ze skokiem 0,02 mm
*
Fgedpfx Aou Ng I Eeb Hec
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "wałek giętki"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.
Używana Wałek Giętki (1 510)
Przeszukaj bazę danych Machineseeker już teraz i skorzystaj z ponad 200 000 ogłoszeń maszyn używanych.Przeglądaj najpopularniejsze nazwy maszyn:

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc





























































































































































































































































































