Używane Filigran Sufit na sprzedaż (258)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Ściana natryskowa z urządzeniem nawiewowym i sufitem
SchukoFati - SR 200/25
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1995, Ściana lakiernicza Schuko z urządzeniem nawiewowym i sufitem nawiewnym
Dedpjxvivqefx Ap Hokn
Sprzedaż w cenie promocyjnej, demontaż we własnym zakresie
Dane techniczne na zdjęciach
Lokalizacja: Saarland (odbiór we własnym zakresie)
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Kabina natryskowa z sufitem nawiewnym
Berkmann
Zadzwoń
Stan: używany, Urządzenie nawiewne typ 3072 A 7300/3650 m³/h, maks. moc grzewcza 83 kW, woda grzewcza 90/70 °C. Urządzenie wyciągowe typ 72, 7000/3500 m³/h. Miejsce składowania: Nattheim.
Dksdpjw I A N Aefx Ap Hen
Ogłoszenia
Gondelsheim
807 km
Sufit suwnicy, suwnica halowa, suwnica bramowa
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELVGM Kettenzug 1000Kg 1t - Spur 9500mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 1991, numer maszyny/pojazdu: KA20+23, ABUS suwnica pomostowa, tor jezdny, suwnica mostowa, suwnica halowa, żuraw
Dostępne są 2 identyczne suwnice!
Opcjonalnie dostępne są 2x 20 m szyny jezdne HEA220, 4 słupy (strona okienna) oraz 20 m szyny prądowej Vahle.
Udźwig / nośność: 1t - 1000kg
Rozstaw torów: 9500mm, wymiar zewnętrzny ok. 9750mm
Rok produkcji 1990, sterowanie z poziomu podłogi
Wysokość podnoszenia 6m
Wciągnik łańcuchowy GM, skok 4m
Wysokość konstrukcyjna od górnej krawędzi suwnicy do haka ok. 600mm
Długość belki czołowej z odbojnikami ok. 220cm
Suwnica jest zdemontowana i dostępna od ręki
Bardzo dobry stan, książka przeglądów jest dostępna
Dostępne są również żurawie słupowe i przyścienne,
systemy Demag KBK i Abus HB, a także Errikla, Hadef, Stahl KT 2000 itd.
Możliwa wysyłka firmą spedycyjną, proszę pytać o cenę na podstawie kodu pocztowego
Dodpfx Ajxdv Nmop Hskn
Preferowany odbiór osobisty
Ogłoszenia
Gondelsheim
807 km
Sufit suwnicy, suwnica halowa, suwnica bramowa
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELVSeilzug 1000Kg 1t - Spur 11250mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 1989, numer maszyny/pojazdu: ROD431+432, ABUS suwnica pomostowa na torowisku, suwnica bramowa, suwnica halowa, dźwig
Dostępne 2 identyczne sztuki!
Dodpfxjxdvncj Ap Hekn
Udźwig 1t - 1000 kg
Rozstaw kół: 11 250 mm, wymiar zewnętrzny ok. 11 500 mm
Rok produkcji 1989 z zdalnym sterowaniem z poziomu podłogi
Wysokość podnoszenia 6 m
Wciągnik GM1010 F6
Wysokość całkowita od górnej krawędzi suwnicy do haka ok. 610 mm (320 mm belka + 290 mm wciągnik)
Długość czołownicy z odbojnikiem ok. 228 cm
Suwnica jest zdemontowana i dostępna od ręki
Stan bardzo dobry, książka serwisowa w komplecie
Dostępne są również żurawie słupowe i przyścienne, systemy Demag KBK i Abus HB, a także Errikla, Hadef, Stahl KT 2000 itp.
Możliwa wysyłka spedycją – proszę pytać o koszt według kodu pocztowego
Odbiór osobisty preferowany
Ogłoszenia
Ortenburg
566 km
Linia do produkcji dachów i sufitów
WeinmannWMD 10
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2003, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: WMD 10 404. M80, Oferujemy używaną linię Weinmann WMD 10 do produkcji dachów i stropów, rok produkcji 2003.
Typ: WMD 10
Numer seryjny: 10 404.M80
Rok produkcji: 2003
W skład zestawu wchodzi:
- Most wielofunkcyjny (1x piła, 1x zszywarka) oraz system LatTeq (automatyczne podawanie łat i 2x gwoździarka)
Dsdpfx Apsy N S I Ss Hekn
- Stół do montażu dachów i stropów o długości 12 m, 4 osie NC, po 5 par zacisków (możliwość mocowania do szerokości 2,5 m) oraz uchylne rolki (nie napędzane)
- Stół montażowy 12 m z systemem mocowania (2x) oraz uchylnymi rolkami (nie napędzane)
- Obracarka typu „motyl”
Urządzenia mocujące nie są częścią oferty.
Linia będzie pracować do ok. połowy czerwca; możliwa jest jej inspekcja po wcześniejszym umówieniu.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu – prosimy o krótką wiadomość z danymi kontaktowymi.
Odkryj więcej używanych maszyn
Ogłoszenia
Chrudim 1
322 km
Ściana natryskowa z sufitem nawiewnym
GALATEKSpray wall with suppy air ceiling
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2003, Funkcjonalność: w pełni sprawny, GALATEK Kabina lakiernicza / natryskowa używana do lakierowania elementów meblowych. Wymiary kabiny to około 3x2,2x1 m. W zestawie odciąg – patrz zdjęcia. Istnieje możliwość sprzedaży wraz z technologią kompensacji ciśnienia (nawiew sufitowy). W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt.
Djdpeu Au Elofx Ap Hekn
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Oprawy rastrowe LED, oprawa sufitowa wpuszczana do sufitu Odenwald; oprawy sufitowe, oświetlenie hal
TRILUXBelviso C2 625 CDP LED 3900mw
Zadzwoń
Stan: używany, Lampa sufitowa LED TRILUX typu Belviso C2 625 CDP LED 3900nw
Oprawa wpuszczana LED z osłoną mikropryzmatyczną CDP.
Oprawy rastrowe, oprawy sufitowe, oprawy sufitowe wpuszczane
Oprawa liniowa, oprawa typu high bay, oprawa typu high bay
odpowiednia do sufitów Odenwald
Wymiary systemu 625 x 625 mm
Moc wyjściowa 45 W
Podłączenie do sieci 230 V, 50 Hz
Barwa światła neutralna biała
Strumień świetlny oprawy 4000 lm
Temperatura barwowa 4000 K
- Nadaje się do wycięć w suficie 610 mm x 610 mm, głębokość montażu 65 mm
- Solidna obudowa oprawy wykonana z blachy stalowej
- Nieoślepiająca osłona z tworzywa sztucznego z mikropryzmatyczną powierzchnią CDP
- Wszechstronna, ekskluzywna oprawa oświetleniowa
Dsdpfx Apsvbu Awe Hjkn
- Bardzo wysoka jakość wykonania (nowa cena ponad 500 EUR netto)
Wymiary oprawy
Długość: 620 mm
Szerokość: 620 mm
Wysokość lampy: 72 mm
Waga: około 8,9 kg
Stan bardzo dobry
Używany, ale bez uszkodzeń
dostępnych ok. 100 sztuk
Cena za sztukę
Ogłoszenia
Borken
847 km
GIF sufit wentylacyjny do kuchni
GIF ActiveVentGIF Küchenlüftungsdecke
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), GIF Sufit wentylacyjny do kuchni – System sufitów wentylacyjnych
Optymalne rozwiązanie dla wentylacji kuchni, przemysłu spożywczego i dużych kuchni.
Najlepsza alternatywa dla okapów kuchennych.
Sufity wentylacyjne GIF instalowane są w:
• Stołówkach zakładowych
• Szpitalach i klinikach
• Restauracjach / hotelach
• Domach opieki, domach dla osób niepełnosprawnych i dzieci
• Koszarach i kuchniach polowych
• Stołówkach uczelnianych i szkolnych
• Cateringach lotniczych
• Zakładach penitencjarnych
• Obiektach publicznych
Patenty jakościowe – Produkcja niemiecka.
Sufit wentylacyjny GIF stanowi działające na całej powierzchni, kompleksowe rozwiązanie od ściany do ściany z dużymi polami nawiewu i wywiewu powietrza, oświetleniem i powierzchniami wyrównawczymi przy wysokości konstrukcji jedynie 200 mm. Wykorzystanie przestrzeni nad sufitem jako komory ciśnieniowej zgodnie z VDI 2052 umożliwia realizację jako „system otwarty” i „zamknięty”, zawsze zapewniając maksymalnie możliwą powierzchnię aktywną technicznie pod względem wentylacyjnym. Dzięki temu możliwe jest efektywne wychwytywanie dymów smażenia, gotowania czy innych oraz rozprowadzanie powietrza nawiewanego na dużej powierzchni bez zawirowań – gwarantując komfortowy klimat bez kondensacji i przeciągów. Unikalny system modułowy zapewnia maksymalną przejrzystość i higienę dzięki w pełni odwracalnej konstrukcji.
Unikalny system modułowy zapewnia maksymalną przejrzystość i higienę dzięki w pełni odwracalnej konstrukcji. Po stronie nawiewnej sufit kasetowy GIF służy do wprowadzania powietrza na dużą powierzchnię z minimalną turbulencją, zgodnie z zasadą przepływu warstwowego. Efektywność energetyczna to standard. Specjalne kształtowanie zapewnia pośrednie kierowanie dużych ilości powietrza o niskiej prędkości napływu bez impulsu indukcyjnego. Ponieważ kasety aktywne mają identyczną konstrukcję w sekcji wywiewu i nawiewu, mogą być dowolnie wymieniane.
Fakty i zalety:
• Spełnia lub przewyższa obowiązujące normy (VDI 2052, VDI 6022, EN 16282), w tym wymogi rewizyjne dotyczące komponentów pod sufitem (brak konieczności otworów rewizyjnych)
• Długowieczność materiału ze stali nierdzewnej CNS 1.4301
• Wbudowany system kierowania strumieniem powietrza do szybkiej redukcji impulsu
• Ekonomiczne i higieniczne czyszczenie tylko 4 elementów na m² w zmywarce
• Montaż i demontaż kaset bez użycia narzędzi – możliwość prostego wyciągnięcia przez każdego
• Częściowe czyszczenie w zależności od potrzeb
• Brak konieczności wchodzenia na tłuste, gorące urządzenia kuchenne (eliminacja ryzyka poślizgu)
• Certyfikacja procesu zgodna z HACCP
Dane techniczne
Wyciąg powietrza:
Przepływ powietrza: 260-300 m³/h na m²
Dsdpfx Apot Hglkj Hskn
Stopień separacji: do 97%
Wymiary: 500×485 mm
Strata ciśnienia: 20-25 Pa
Materiał/powierzchnia: stal nierdzewna CNS 1.4301
Masa na m² (bez konstrukcji nośnej): 10,00 kg
Nawiew:
Przepływ powietrza: 360-500 m³/h na m²
Wymiary: 500×485 mm
Strata ciśnienia: 25-30 Pa
Materiał/powierzchnia: stal nierdzewna CNS 1.4301
Masa na m² (bez konstrukcji nośnej): 10,00 kg
Prędkość nawiewu: poniżej 0,2 m/s
Powierzchnia sufitu:
6500 x 3000 mm = 19,50 m²
300 szt. płaskich kaset nawiewnych 250 x 485 mm
200 szt. płaskich kaset nawiewnych z funkcją tłumienia dźwięku 250 x 485 mm
220 szt. kaset aktywnych 500 x 485 mm
14 szt. profili nośnych systemowych 6500 mm
7 szt. profili nośnych systemowych 2000 mm
Wbudowane, zlicowane z powierzchnią oświetlenie w suficie wentylacyjnym GIF
Możliwość finansowania przez nasz bank.
kompl
Ogłoszenia
Gondelsheim
807 km
Sufit suwnicy, suwnica halowa, suwnica bramowa
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 1toSeilzug 1000Kg Spur 6550mm Laufschienen
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 1989, numer maszyny/pojazdu: ROD239, ABUS suwnica pomostowa na torowisku – suwnica jednodźwigarowa do hali
Udźwig / nośność: 1t - 1000 kg
Rozstaw torów: 6550 mm, wymiary zewnętrzne ok. 6700 mm
Rok produkcji: 1989, sterowanie z poziomu podłogi
Wysokość podnoszenia: 6 m
Wciągnik GM810 F6
Wysokość konstrukcyjna (od górnej krawędzi suwnicy do haka): ok. 610 mm
Długość belki czołowej z odbojnikiem: ok. 220 cm
W zestawie 10 m szyna jezdna HEB160 oraz 10 m szyna zasilająca
Suwnica jest zdemontowana i dostępna od ręki
Stan bardzo dobry, dostępna dokumentacja przeglądowa
Dostępne są także żurawie słupowe i przyścienne
Systemy Demag KBK i ABUS HB, a także Errikla, Hadef, Stahl KT 2000 itp.
Możliwa wysyłka spedycją – proszę o zapytanie z kodem pocztowym
Dkjdpfxexmuu Tj Ap Hsn
Odbiór osobisty preferowany
Ogłoszenia
Leipzig
470 km
Natynkowa oprawa sufitowa EX w wersji metalowej
EATONAB 12240 E
Zadzwoń
Stan: używany, Producent:EATONTTyp:AB 12240 E36 sztuk availablenewyroby
Dsdpfjd N Sv Nox Ap Hokn
Ogłoszenia
Gondelsheim
807 km
Podsufitka, suwnica halowa, tor 13 500 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tNL 5000Kg Portalkran Kran 13500mm 131Std
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 1999, numer maszyny/pojazdu: TH241-14/433886, godziny pracy: 131 h, ABUS ELV Żuraw suwnicowy, tory suwnicowe, suwnica pomostowa, suwnica halowa, żuraw
Udźwig / nośność 5t - 5000KG
Rozstaw czołowy 13500mm, wymiar zewnętrzny ok. 13700mm
Rok produkcji 1999, z sterowaniem z poziomu podłogi
Wysokość podnoszenia 6m
Wysokość konstrukcyjna od górnej krawędzi suwnicy do haka ok. 1020mm (belka 540mm + wciągnik 480mm)
Długość czołownicy z odbojnikami ok. 270cm
SWP: wykorzystane godziny pracy z pełnym obciążeniem 131, teoretyczny pozostały czas eksploatacji 1469 godzin
Suwnica zdemontowana, dostępna od ręki
Stan bardzo dobry, książka rewizyjna dostępna
Dostępne są również żurawie słupowe i przyścienne,
systemy Demag KBK i Abus HB, a także Errikla, Hadef, Stahl KT 2000 itp.
Dkjdjx Ev Tkopfx Ap Hjn
Możliwa wysyłka spedycją - prosimy o zapytanie z kodem pocztowym
Odbiór osobisty preferowany.
Ogłoszenia
Eindhoven
945 km
Manipulator balansera sufitowego
DalmecMXF
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2001, Funkcjonalność: nieprzetestowany, ładowność: 600 kg, Manipulator-balanser sufitowy Dalmec MXF
Producent: Dalmec systemy podnoszące
Dkedpfxov Diido Ap Hen
Model: Dalmec MXF
Wyprodukowano: 2001
Udźwig: 600 kg
Ciśnienie: 0,90 MPa
Ogłoszenia
Roksem
1 115 km
Podsufitka Mercedes-Benz model 906/907/910 do Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-BenzDakhemels model 906/907/910 voor Mercedes-Benz ...
Zadzwoń
Stan: używany, Nowy: Nie
Djdpeywixwjfx Ap Hekn
Część odpowiednia do: vanów
Stan ogólny: bardzo dobry
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan wizualny: bardzo dobry
Ogłoszenia
Maarheeze
936 km
2x dźwig sufitowy 6800 mm x 1600 kg
Jamach2x onderhangkraan 6.800mm x 1.6t
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: FN1242U, FN1243U, 2x dźwigar stropowy jednodźwigarowy 6800 mm x 1600 kg
Dkodpfxjq D Afge Ap Hjn
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Kasten 350 L3H2 Trend 130PS Express-Line
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 58 515 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 03/2024, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 986 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 547 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 350 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błędów i wcześniejszej sprzedaży zastrzega się!
Numer wewnętrzny: 1171. PU05544
---WYPOSAŻENIE
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane do 256°, bez okna
- Ogranicznik prędkości 130 km/h
- Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
- Podłoga przestrzeni ładunkowej – drewno
- SVO: Pakiet Express Line
Dkodpfszby S Ujx Ap Hsn
- Okładzina ścian bocznych sięgająca sufitu
- 6-biegowa skrzynia biegów
- ABS, EBD oraz systemy wspomagające kierowcę
- Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
- Akumulator: wydłużony czas pracy
- Komputer pokładowy
- Dach średni
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe 180° (bez okna)
- Obrotomierz
- Trzecie światło stop
- Przednie elektryczne szyby
- Elektryczny hamulec postojowy
- System Ford Easy Fuel
- FordPass Connect
- Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
- Zamykany schowek
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wygaszania
- Automatyczna klimatyzacja
- Zbiornik paliwa 70 l
- Lakier: lakier jednolity
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Asystent połączeń alarmowych
- Pakiet: Pakiet technologiczny 2
- Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silników Diesla
- Radio: wyświetlacz 12" + Ford SYNC 4
- System kontroli ciśnienia w oponach
- Kołpaki pełne
- Zestaw naprawczy do opon
- Felgi stalowe 6,5 J x 16 z oponami 235/65R16
- Wyposażenie w wycieraczki z czujnikiem deszczu
- Boczne drzwi przesuwne z prawej
- Chlapacze tylne
- Listwy boczne ochronne
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- Fotele: pakiet foteli 18A
- System Start-Stop
- Przegroda (tworzywo sztuczne) na wysokości słupka B
- Stopień wejściowy z tyłu
- Obieg wewnętrzny powietrza
- Ucha do mocowania ładunku
- Immobiliser
- Szyby termoizolacyjne, lekko przyciemniane
- Centralny zamek sterowany pilotem
- Górny schowek przedni ... i wiele więcej.
---Pojazd nie został przygotowany do sprzedaży!
Dostawa na terenie całego kraju możliwa za dopłatą.
Błędów i wcześniejszej sprzedaży zastrzega się.
Chętnie przyjmujemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit 460L4 Autom 18Sitzer Stndhzg
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 20 km, moc: 121 kW (164,51 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, pierwsza rejestracja: 10/2025, klasa emisji: Euro 6, kolor: biały, liczba miejsc: 18, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, Numer wewnętrzny: 30113----
Zastrzeżenia dotyczące pomyłek i sprzedaży pośredniej!
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Reflektory Bi-Xenon ze statycznym doświetlaniem zakrętów, LED-owe światła do jazdy dziennej
* Pakiet ogrzewania postojowego 1: ogrzewanie paliwowo-wodne, programowane, w tym pilot zdalnego sterowania
DALSZE WYPOSAŻENIE
* 2 akumulatory
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania – ESP z kontrolą trakcji – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – system wspomagania nagłego hamowania – zabezpieczenie przed przewróceniem – wspomaganie awaryjnego hamowania z funkcją świateł awaryjnych
* Czas pracy akumulatora, programowanie na 10 min
* Gumowana podłoga na całej długości pojazdu
* Komputer pokładowy z informacjami o zużyciu paliwa, przebiegu (np. pozostały zasięg), wskazaniem temperatury zewnętrznej i trybem Ford ECO
* Podwyższony dach – z półką bagażową wzdłużną w przestrzeni pasażerskiej (nad głową)
* Sufit tapicerowany w kabinie kierowcy i przestrzeni pasażerskiej
* Okna: okna uchylne, 4. rząd lewo i prawo
* Okna: okno przesuwne, 2. rząd lewo
* Przednie elektryczne podnośniki szyb
* Gaśnica – przed podwójnym siedzeniem pasażera
* Ford Easy Fuel – wygodny korek wlewu paliwa i zabezpieczenie przed pomyłką przy tankowaniu
* FordPass Connect z informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i hotspotem Wi-Fi (modem 5G, do 10 urządzeń mobilnych)
* Ogranicznik prędkości 100 km/h – nie można wyłączyć
* Zamykany schowek na rękawiczki
* Oświetlenie wnętrza z opóźnionym wygaszaniem, lampki do czytania z przodu
* Oświetlenie przestrzeni pasażerskiej z opóźnionym wygaszaniem
* Klimatyzacja przód/tył – z podgrzewaniem wody z tyłu i automatyczną klimatyzacją
* Kierownica z ekoskóry
* Kolumna kierownicza regulowana w dwóch płaszczyznach
* Pakiet tylnych siedzeń 12 – 17/18 miejsc: 1. rząd: podwójne siedzenie lewo z ISOFIX, 2. rząd: podwójne siedzenie lewo, pojedyncze prawo, 3. rząd: podwójne siedzenie lewo, pojedyncze prawo, 4. rząd: podwójne siedzenie lewo, pojedyncze prawo, 5. rząd: cztery miejsca (podwójne w środku, pojedyncze na zewnątrz)
* Pakiet technologiczny 6P (automatyczna skrzynia biegów): lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane, podgrzewane i automatycznie składane, asystent martwego pola z Cross Traffic Alert, system audio 3, reflektory przeciwmgielne, LED-Downlight, Pre-Collision Assist z kamerą i radarem, asystent hamowania wstecznego, asystent pasa ruchu z funkcją utrzymywania pasa, rozszerzony system rozpoznawania znaków, system parkowania przód/tył, tempomat adaptacyjny z funkcją Stop & Go, kamera 360 stopni
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych dla diesla
* Radio: 12-calowy wyświetlacz wielofunkcyjny i Ford SYNC 4 z komunikacją i rozrywką, sterowanie głosowe, Bluetooth i USB, obsługa funkcji telefonicznych i zestaw głośnomówiący sterowany głosem, czytanie SMS-ów z wyświetlaniem na ekranie, obsługa nośników pamięci, asystent SOS, aktualizacje oprogramowania Ford Power-Up, wsparcie dla Android Auto i Apple CarPlay, AppLink (bezprzewodowy), pojemnościowy ekran dotykowy, 15 języków
* Koła: podwójne ogumienie – 6 J x 16 felgi stalowe – z kołem zapasowym, podniesiona ładowność przedniej osi do 1.850 kg oraz oświetlenie konturów dachu
* Drzwi przesuwne prawe
Dksdpfx Aowmid Ejp Hen
* Elektrycznie wysuwany stopień przy prawych drzwiach przesuwnych
* Wysoka okładzina ścian bocznych
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa – napinacze i ograniczniki siły pasów z przodu
* Fotele
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit 350 L3H2 AT Trend Kombi KMP Lift Stndhz
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 110 kW (149,56 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 500 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: biały, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 981 mm, całkowita szerokość: 2 474 mm, całkowita wysokość: 2 533 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 27263
Zastrzegamy możliwość wystąpienia błędów i wcześniejszej sprzedaży!
----
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Przebudowa AMF Bruns: podnośnik liniowy po prawej stronie (automatyczne zabezpieczenie przed stoczeniem, kierunkowskaz LED, udźwig: 400 kg), stopień aluminiowy, podłoga Smartfloor, 6x Smartseat Easy, kanał nawiewu do dodatkowego ogrzewania w tylnej części, uchwyt, schowek, kierunkowskazy LED.
* Klimatyzacja tylna, ogrzewanie wodne tylne, klimatyzacja automatyczna
* Koła: opony całoroczne (zimowe)
* Pakiet ogrzewania postojowego 2: ogrzewanie postojowe (dodatkowe ogrzewanie zasilane paliwem), programowalne, w tym pilot zdalnego sterowania, 2 akumulatory i alarm przeciwwłamaniowy
* Pakiet technologiczny 6P: lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane, asystent martwego pola z funkcją Cross Traffic Alert, system audio, światła przeciwmgielne, oświetlenie LED-Downlight, Pre-Collision Assist oparty na kamerze i radarze, asystent awaryjnego hamowania cofając, asystent pasa ruchu z funkcją utrzymania pasa, rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowych, czujniki parkowania przód/tył, adaptacyjny tempomat z funkcją Stop & Go, system kamer 360°, nawigacja.
DALSZE WYPOSAŻENIE
* 1 akumulator
* Zwiększony udźwig osi przedniej do 1850 kg
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania, ESP z kontrolą trakcji, asystent ruszania pod górę, asystent bocznego wiatru, asystent hamowania awaryjnego, ochrona przed wywróceniem, wsparcie hamowania awaryjnego z automatycznym światłem hamowania
* Akumulator: czas działania akumulatora programowany na 10 minut
* Gumowana podłoga na całej długości pojazdu
* Komputer pokładowy z informacjami o zużyciu oraz przebiegu (np. zasięg pozostały), wyświetlacz temperatury zewnętrznej, tryb Ford ECO
* Sufit w kabinie kierowcy i przestrzeni pasażerskiej
* Dwuskrzydłowe tylne drzwi z kątem otwarcia 180° (z oknem), podgrzewane tylne szyby, wycieraczka tylna z dyszą spryskiwacza i automatycznym uruchomieniem przy wrzuceniu biegu wstecznego
* Modem pojazdu – w tym informacje o ruchu drogowym na żywo i hotspot WiFi 5G (do 5G/LTE, dla maks. 10 urządzeń mobilnych)
* Okna, 2. rząd: stałe szyby boczne po prawej i lewej stronie
* Przednie szyby sterowane elektrycznie z funkcją Quickdown/Quickup po stronie kierowcy
* Elektryczny hamulec postojowy
* Ford Easy Fuel – komfortowy wlew paliwa, zabezpieczenie przed niewłaściwym tankowaniem
* Podgrzewana przednia szyba
* Schowek zamykany na kluczyk
* Infotainment: 12-calowy ekran wielofunkcyjny i Ford SYNC 4 z rozszerzonym sterowaniem głosowym, Bluetooth z funkcją zestawu głośnomówiącego, złączem USB, funkcją czytania i wysyłania SMS, integracja nośników pamięci (np. USB lub MP3) do odtwarzania muzyki, asystent połączeń alarmowych, aktualizacje oprogramowania Ford Power-Up (OTA), cyfrowa instrukcja obsługi, AppLink (bezprzewodowo), Android Auto, Apple CarPlay, pojemnościowy ekran dotykowy, 15 języków (graficznie i dźwiękowo)
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
* Ostrzeżenie o zmęczeniu i nieuwadze kierowcy wraz z kamerą kierowcy
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silnika diesla
* System monitorowania ciśnienia w oponach
* Kołpaki
* Felgi stalowe 6,5 J x 16 z oponami 235/65 R 16
* Wycieraczki ze czujnikiem deszczu
Dkedpfx Apozalxke Hon
* Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
* Drzwi przesuwne po prawej stronie
* Niska okładzina ścian bocznych
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa z n
Ogłoszenia
Tata
481 km
Klimatyzator
SANYOSPW-XDR94GXH56(B)
Zadzwoń
Rok budowy: 2005, stan: dobry (używany), Sanyo SPW-XDR94GXH56(B)
Zmienny przepływ czynnika chłodniczego Półkryty 4-stronny wypływ powietrza
Pojemność : Chłodzenie :2.80kw Ogrzewanie 3,20kw
Cyrkulacja powietrza (Wysoka) 900
faza 1. 50Hz
Napięcie znamionowe (AVR) V 230
Ampery pracujące 0,21 0,18 A
Moc wejściowa 0,032 0,022 Watt
Poziom mocy akustycznej (H/M/L) dB-A
Ref.dia. Rura wąska/ szeroka 6,35 (1/4) / 12,7 (1/2)
Masa 21+4,5 kg
Jednostka wewnętrzna wys. / gł. mm 265 x 840 x 840
Panel o wys. / gł. mm 291 x 950 x 950
- Wentylatory Sirocco i wymiennik ciepła
przyjmuje się płetwy o nowych kształtach
a dźwięk roboczy może być
zmniejszony o maksymalnie 6 db (A)!
- Szeroka redukcja mocy
konsumpcja poprzez przyjęcie nowych
opracowane silniki wentylatorów prądu stałego z
zmienna prędkość, nowe ciepło
wymienniki
- Łatwa precyzyjna regulacja korpusu
Dedpfed Tw T Nox Ap Hjkn
wysokość zawieszenia
- Otwór rozładunkowy i klapa z nowym
Kształt
- Wysokość odpływu wynosząca około 85
cm od powierzchni sufitu
- Łatwa konserwacja misy spustowej
Mamy 6 sztuk na stanie!
Ogłoszenia
Obertraubling
593 km
Wysoki i długi furgon
FIATDucato Maxi L4H2 Klima Automatik Kamera
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 28 612 km, moc: 132 kW (179,47 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 500 kg, masa własna: 2 255 kg, maksymalna waga ładunku: 1 245 kg, pierwsza rejestracja: 11/2024, następna inspekcja (TÜV): 05/2028, długość przestrzeni ładunkowej: 4 070 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 870 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 932 mm, klasa emisji: Euro 6, kolor: biały, liczba miejsc: 3, liczba poprzednich właścicieli: 1, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, czujniki parkowania, dodatkowe reflektory, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, gwarancja na pojazdy używane, klimatyzacja, komputer pokładowy, opony całoroczne, rejestracja ciężarówki, rejestracja samochodu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, światła przeciwmgielne, Wyposażenie specjalne:
Półka pod sufitem w kabinie kierowcy, pakiet Cargo-Plus, wzmocniona tylna oś (zawieszenie), pełnowymiarowe koło zapasowe (w tym uchwyt na koło zapasowe), Traction Plus (elektroniczna kontrola trakcji wraz z ESP), pakiet Visibility-Plus
Dodatkowe wyposażenie:
Poduszka powietrzna pasażera, poduszka powietrzna kierowcy, program stabilizacji przyczepy, kontrola poślizgu napędu (ASR), lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, lusterka zewnętrzne długie, do szerokości pojazdu 2200 mm, Black-Box (rejestrator danych o zdarzeniach, EDR), asystent hamowania, antena dachowa, pakiet Eco, elektroniczny asystent parkowania, system wspomagania jazdy: adaptacyjna kontrola obciążenia (LAC), system wspomagania jazdy: asystent ruszania pod górę, system wspomagania jazdy: inteligentny asystent prędkości, system wspomagania jazdy: ostrzeganie przed zmęczeniem, system wspomagania jazdy: asystent hamowania awaryjnego, system wspomagania jazdy: system post-kolizyjny, system wspomagania jazdy: asystent bocznego wiatru, system wspomagania jazdy: asystent pasa ruchu, system wspomagania jazdy: asystent pasa ruchu z rozpoznawaniem znaków drogowych, system wspomagania jazdy: system ochrony przed przewróceniem, alternator 180 A, tempomat z ogranicznikiem prędkości, automatyczna skrzynia biegów (8-stopniowa), schowek z funkcją chłodzenia, system multimedialny z 5" kolorowym ekranem, DAB i interfejsem Bluetooth, nadwozie/zabudowa: furgon podwyższony standardowy, zbiornik paliwa 90 l, czarny grill, przegroda przestrzeni ładunkowej, modernizacja modelu (2), silnik 2,2 l – 132 kW turbodiesel Multijet Power, rozstaw osi 4035 mm, zestaw naprawczy do opon, system kontroli ciśnienia w oponach, czujnik cofania akustyczny (sygnalizacja dźwiękowa na zewnątrz), niska emisja spalin zgodnie z normą Euro 6e, reflektory halogenowe, drzwi przesuwne po prawej stronie ładowni/kabiny pasażerskiej, tapicerka materiałowa, fotele w kabinie: podwójne siedzenie pasażera, fotele w kabinie: fotel kierowcy z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, SMART tachograf (4.0), system start/stop silnika, kamera cofania, system telematyczny UConnect Box, dopuszczalna masa całkowita 3,5 t
Dedpfxjza Ayls Ap Hjkn
Ogłoszenia
Obertraubling
593 km
Wysoki i długi furgon
FIATDucato Maxi L4H2 Klima Automatik Kamera
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 20 966 km, moc: 132 kW (179,47 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 500 kg, masa własna: 2 255 kg, maksymalna waga ładunku: 1 245 kg, pierwsza rejestracja: 11/2024, następna inspekcja (TÜV): 05/2028, długość przestrzeni ładunkowej: 4 070 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 870 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 932 mm, klasa emisji: Euro 6, kolor: biały, liczba miejsc: 3, liczba poprzednich właścicieli: 1, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, czujniki parkowania, dodatkowe reflektory, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, gwarancja na pojazdy używane, klimatyzacja, komputer pokładowy, opony całoroczne, rejestracja ciężarówki, rejestracja samochodu, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, światła przeciwmgielne, Wyposażenie specjalne:
Półka pod sufitem w kabinie kierowcy, pakiet Cargo-Plus, wzmocniona tylna oś (zawieszenie), pełnowymiarowe koło zapasowe (w tym uchwyt na koło zapasowe), Traction Plus (elektroniczna kontrola trakcji wraz z ESP), pakiet Visibility-Plus
Dodatkowe wyposażenie:
Dodpfx Asza Awkop Hokn
Poduszka powietrzna pasażera, poduszka powietrzna kierowcy, program stabilizacji przyczepy, kontrola poślizgu napędu (ASR), lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, lusterka zewnętrzne długie, do szerokości pojazdu 2200 mm, Black-Box (rejestrator danych o zdarzeniach, EDR), asystent hamowania, antena dachowa, pakiet Eco, elektroniczny asystent parkowania, system wspomagania jazdy: adaptacyjna kontrola obciążenia (LAC), system wspomagania jazdy: asystent ruszania pod górę, system wspomagania jazdy: inteligentny asystent prędkości, system wspomagania jazdy: ostrzeganie przed zmęczeniem, system wspomagania jazdy: asystent hamowania awaryjnego, system wspomagania jazdy: system post-kolizyjny, system wspomagania jazdy: asystent bocznego wiatru, system wspomagania jazdy: asystent pasa ruchu, system wspomagania jazdy: asystent pasa ruchu z rozpoznawaniem znaków drogowych, system wspomagania jazdy: system ochrony przed przewróceniem, alternator 180 A, tempomat z ogranicznikiem prędkości, automatyczna skrzynia biegów (8-stopniowa), schowek z funkcją chłodzenia, system multimedialny z 5" kolorowym ekranem, DAB i interfejsem Bluetooth, nadwozie/zabudowa: furgon podwyższony standardowy, zbiornik paliwa 90 l, czarny grill, przegroda przestrzeni ładunkowej, modernizacja modelu (2), silnik 2,2 l – 132 kW turbodiesel Multijet Power, rozstaw osi 4035 mm, zestaw naprawczy do opon, system kontroli ciśnienia w oponach, czujnik cofania akustyczny (sygnalizacja dźwiękowa na zewnątrz), niska emisja spalin zgodnie z normą Euro 6e, reflektory halogenowe, drzwi przesuwne po prawej stronie ładowni/kabiny pasażerskiej, tapicerka materiałowa, fotele w kabinie: podwójne siedzenie pasażera, fotele w kabinie: fotel kierowcy z podłokietnikiem i podparciem lędźwiowym, SMART tachograf (4.0), system start/stop silnika, kamera cofania, system telematyczny UConnect Box, dopuszczalna masa całkowita 3,5 t
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Urządzenia dozujące
nicht bekanntnicht bekannt
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Czynnik obiegowy: sprężone powietrze
Wymiary dł. x szer. x wys.: 0,9 x 1,3 x 1,9 m
Dozowanie granulatu z tworzywa sztucznego
Konstrukcja z blachy stalowej z kątową podstawą stalową
Obsługa zewnętrzna
Pojemnik do przechowywania:
-rozmiar dł: 1250 x szer: 670 x wys: 680mm
-Pojemność ok. 400 litrów
-Przyłącze zasilania granulatem: 1x zaślepka i 1x rura 300/400 mm; napełnianie przez 2x przyłącze calowe nad sufitem
-Wylot roboczy: Sterowanie za pomocą przyłącza zaworu dozowania ścierniwa (1x otwarty+1x zamknięty) i przyłącza sprężonego powietrza 1 1/2" x 450 mm
Pojemnik dozujący:
Dkjdpfju Nu Sfex Ap Hon
-2 zbiorniki Ø 300 x 560 mm
-Wylot 1x1 1/4" i 1x1 "
-Wyposażony w 1x jednostkę pomiaru poziomu napełnienia każdy
-Przyłącze powietrza 2"
-Separator wody model F602G10WJ/N, ciśnienie maks. 17 bar / 250 PSI; temperatura maks. 65°C / 150°F
Komponenty / zespoły są sprzedawane zgodnie z opisem w cenie sprzedaży.
*
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Odciąg oparów spawalniczych
KELLER
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1998, Dane techniczne:
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 3,3 kW
Przepływ objętościowy: n/d m³/godz.
Prąd znamionowy: 14 - 15 / 8 - 8,5 A
Filtr: Rozmiar ok. szer.: 660 x gł.: 1000 x wys.: 1060 mm
Moc silnika: 3,3 kW
Masa maszyny ok.: 600 kg
Dkedpfxsvdczas Ap Hjn
Wymiary dł. x szer. x wys.: 1,45 x 0,8 x 2,0 m
Separator suchy z wentylatorem sprzedawany jest w stanie takim, w jakim się znajduje.
Wbudowana konstrukcja z blachy stalowej
Obszar filtra VARIO T 1,5 f=50 Hz
Filtr:
6 elementów filtrujących; Odsysanie pyłu poprzez pojemnik Ø 300 x H: 380mm
Wentylator:
Otwór wlotowy Ø 250 m; Podłączone obciążenie 380V
Otwór wylotowy powietrza nad sufitem
Operacja zewnętrzna (zintegrowana z systemem cięcia laserowego Trumpf)
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
System filtrów
UASPatronenfilter Standart I
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Pojemność zbiornika: - l
Dkedpfx Aju Nz Ugsp Hen
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 2,2 kw
Przepływ objętościowy: max: 1329 m³/h
Filtr: Filtr nabojowy
Przyłącze sprężonego powietrza: 6 bar
Waga maszyny około: 88 kg
Wymiary dł. x szer. x wys.: 1,15 x 0,60 x 2,35 m
Filtr nabojowy/separator spalin z wstępnym separatorem iskier (H2O) dla pyłów palnych. Konstrukcja z blachy stalowej.
Ciśnienie 2 250 Pa
Temperatura maks. 65°C
Zbiornik sprężonego powietrza Ø 150 x 480 mm z 1x przyłączem węża Ø 10 mm i 1x przyłączem śrubowym wewnątrz z zaworem odcinającym 1/2 cala
Wlot Ø 200 mm, wysokość podłogi = 940 mm
Wylot powietrza po stronie sufitu, 500 x 500 mm z filtrem płytkowym
Separator wstępny iskier z medium wodnym
Pojemnik na pył o wymiarach dł. 360 x szer. 465 x wys. 280 mm, montaż podłogowy (zdejmowany)
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Agregat wody lodowej - jednostka chłodząca
KKW RIEDELPLB-S5HWE
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2006, Dane techniczne:
Masa maszyny ok.: 609 kg
Napięcie: 400 / 3 fazy / 50 Hz V
Wymiary dł. x szer. x wys.: 0,85 x 1,6 x 2,0 m
Chłodzenie procesów przemysłowych
Zastosowanie = chłodzenie wodne
Pojemność zbiornika na wodę 210 litrów
Czynnik chłodniczy R22
Dedpfxevdc Hve Ap Hokn
Wlot powietrza poprzez 4 mechaniczne filtry powietrza (750 x 750 mm)
2x wentylator wyciągowy nad sufitem Ø 500mm
Operacja zewnętrzna. (Używano w systemie cięcia laserowego Trumpf)
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Zbiornik sprężonego powietrza
OSK04-202-024
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1994, Szczegóły techniczne:
Pojemność zbiornika: 150 litrów
Ciśnienie robocze: 11 bar
Wymiary dł. x szer. x wys.: Ø 550 mm x wys.: 1,2 m
Waga: około 60 kg
Na sprzedaż, jak pokazano i opisano, jako zbiornik bezciśnieniowy w cenie sprzedaży.
Zawór spustowy kondensatu na dole z dźwignią ręczną
2 przyłącza 1/2 cala
2 króćce przyłączeniowe po stronie sufitu 2 cale z zaślepkami
Kocioł/zbiornik Ø 450 x 1000 mm w pozycji pionowej na statywie
Temperatura maks. +50°C / min. 10°C
manometr
*
Dkodpfxeu Nz Tis Ap Hen
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "filigran sufit"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

































































































































































































































































