Używane Cnc Frezarka I Centrum Obróbkowe na sprzedaż (64 150)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Prawie nowe pionowe centrum obróbcze CNC, frezarka, VMC, BAZ, frezowanie HSC, centrum obróbcze
TAIKANB 540 Z
Zadzwoń
Stan: używany, Prawie nowy pionowy centrum obróbcze CNC, frezarka
VMC, BAZ, frezowanie HSC, centrum frezarskie TAIKAN B540Z
Nr fabryczny: 1171009 Rok produkcji: 2017
Fpedpfx Abjw Ed U Nj Hoh
Sterowanie CNC: SIEMENS Sinumerik 828 D Basic
Przejazdy robocze: X: 488 mm, Y: 400 mm, Z: 230 mm
Przejazd osi X w pozycji zmiany narzędzia: X: 540 mm
Wymiary stołu: 520 x 400 mm
Uchwyt wrzeciona: ISO 25
Odległość od noska wrzeciona do stołu: 165 - 395 mm
Obroty wrzeciona: max. 36 000 obr./min (płynna regulacja)
Posuw: 0 do 10 000 mm/min
Przejazd szybki: 15 m/min
Obciążenie stołu: 200 kg
Długość narzędzia: max. 120 mm
Średnica narzędzia: max. 80 mm
Masa narzędzia: max. 0,8 kg
Czas wymiany narzędzia: ok. 10 sek.
Napędy osi: po 0,8 kW
Napęd wrzeciona: 3,5 kW przy 100% ED
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, 7,5 kW
Sterowanie CNC SIEMENS Sinumerik 828 D Basic – oprogramowanie: NCU V04.05+SP06+HF01
- Interfejsy: LAN, USB i karta CF
- System pomiarowy do pomiaru narzędzi METROL Toolsensor
- Pionowe wrzeciono frezarskie = wrzeciono wysokoobrotowe z chłodzeniem cieczą i urządzeniem chłodzącym (obok maszyny)
- Magazyn narzędzi na 13 pozycji
- Elektroniczny pokrętło ręczne
- Instalacja chłodząca
- Kabina ochronna z drzwiami przesuwnymi
- Centralne smarowanie
- W zestawie 10 uchwytów na narzędzia ISO 25 z oprawkami zaciskowymi ER20 i komplet tulei zaciskowych
Wymiary do transportu (dł. x szer. x wys.): 1800 x 1500 x 2300 mm
Waga: 2900 kg
Stan bardzo dobry – jak nowa
Maszyna pochodzi z ekspozycji showroomowej, ma bardzo niewiele godzin pracy.
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Poziome centrum obróbcze z podwójnym stołem wymiennym + SIEMENS Sinumerik 810, frezarka CNC BAZ
STEINELBFZ 5
Zadzwoń
Stan: używany, Poziome centrum obróbcze z 2-krotnym stołem wahadłowym STEINEL typ BFZ 5
ze sterowaniem CNC SIEMENS Sinumerik 810 M
nr seryjny 34 rok produkcji 1988
Ścieżka przesuwu X: 500 mm, Y: 400 mm, Z: 320 mm
Powierzchnia mocowania, powierzchnia stołu 500 x 400 mm
Uchwyt narzędziowy ISO 40
Prędkość obrotowa wrzeciona maks. 6300 obr.
Napęd wrzeciona głównego 12 kW
Podłączenie do sieci 380 V, 50 Hz, 30 kVA
- Zmieniarka narzędzi z 24 pozycjami narzędzi
- Stół wymiany z 2 stacjami
- Interfejs do przesyłania danych
- Jednostka chłodząca z przenośnikiem wiórów
Zapotrzebowanie na miejsce dł. x szer. x wys. 4100 x 2500 x 2650 mm
Waga ok. 8 ton
stan dobry
Wymiary transportowe:
Maszyna dł. x szer. x wys. 3200 x 2500 x 2650 mm, ok. 7,5 tony.
Przenośnik wiórów dł. x szer. x wys. 3500 x 1100 x 2100 mm, ok. 600 kg
Fpodpfx Abjutuyij Heh
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
HURCOBMC 30/M - Ultimax 3
Zadzwoń
Stan: używany, Pionowe centrum obróbcze CNC HURCO Typ BMC 30/M
Numer seryjny: B3M92202056AB : 9650234 Rok produkcji 1996
Sterowanie ścieżką CNC Ultimax 3
Odległość przesuwu X: 760 mm, Y: 460 mm, Z: 610 mm
Rozmiar stołu (powierzchnia mocowania) 1010 x 400 mm
Rozmiar stołu (z rowkiem wodnym) 1120 x 500 mm
Uchwyt wrzeciona SK 40
Odległość końcówka wrzeciona - stół 150 - 760 mm
Występ 450 mm
Fodpfotrhq Hex Ab Hsph
Prędkość obrotowa wrzeciona od 80 do 8000 obr.
Posuw od 3 do 16 000 mm/min.
Szybki przesuw 24 m/min.
Napęd wrzeciona 7,5 kW przy 30 min / 5,5 kW przy 100%
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz
- Sterowanie ścieżką CNC Ultimax 3 (z aktualizacją sprzętową, np. monitory TFT)
- Elektroniczne pokrętło
- Pośredni system pomiarowy z enkoderami obrotowymi na wrzecionie śruby kulowej
- Zmieniacz narzędzi z 24 pozycjami narzędzi
- W pełni chroniona kabina z przesuwanymi drzwiami
- Obrotowy panel sterowania
- Napędy wrzecion Yaskawa (Japonia)
- pneum. mechaniczny zacisk narzędziowy
- Jednostka chłodząca obok, wsuwana od tyłu
- płukanie koryta
Szerokość maszyny 2400 mm
Wymagana przestrzeń transportowa dł. x szer. x wys. 3400 x 2400 x 2550 mm
Waga ok. 4800 kg
Stan dobry
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
HURCOBMC 25 /M - Ultimax 3
Zadzwoń
Stan: używany, CNC pionowe centrum obróbcze HURCO typ BMC 25/M
Nr seryjny: ZB9-001-052 Rok produkcji ok. 1995
Przejazdy: X: 610 mm, Y: 410 mm, Z: 560 mm
Wielkość stołu (powierzchnia mocowania): 845 x 400 mm
Wielkość stołu (z rowkiem wodnym): 1050 x 500 mm
Uchwyt wrzeciona: SK 40
Odległość nosa wrzeciona do stołu: 155 - 710 mm
Obciążenie stołu: max 500 kg
Wysięg: 420 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona: max 10 000 obr./min
Posuw: 3 do 5080 mm/min
Przejazd szybki: 10 m/min
Napęd wrzeciona: ok. 5,5 kW
Podłączenie sieciowe: 400 V, 50 Hz
- sterowanie CNC ścieżkowe Ultimax 3 z dwoma monitorami TFT
- elektroniczne koło ręczne
- pośredni system pomiarowy z enkoderami na śrubie kulowej
- zmieniarka narzędzi na 20 pozycji
- pełna kabina ochronna z drzwiami przesuwnymi
- obrotowy pulpit sterowniczy
- napędy wrzeciona Yaskawa (Japonia)
Fodpow Nklhefx Ab Heph
- pneumatyczno-mechaniczny zacisk narzędzi
- bez układu chłodzenia – pompa obecna – brak wanny na chłodziwo
Szerokość maszyny: 2400 mm
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.): 3000 x 2400 x 2650 mm
Waga: 4200 kg
Stan dobry
Ogłoszenia
Knebel
734 km
Frezarka CNC / centrum obróbcze
WeekeBP 155
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1997, Funkcjonalność: w pełni sprawny, prąd wejściowy: 50 A, liczba osi: 3, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 12, całkowita długość: 5 000 mm, całkowita szerokość: 2 900 mm, masa całkowita: 4 500 kg, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, Frezarka CNC z magazynkiem na 12 narzędzi, mocowanie detalu za pomocą podciśnienia, w zestawie pompa próżniowa.
Fpodpeza U Nxsfx Ab Hjh
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
FEHLMANNPICOMAX 60
Zadzwoń
Stan: używany, Pionowe centrum obróbcze CNC FEHLMANN Typ PICOMAX 60
Sterowanie CNC HEIDENHAIN TNC 426
Nr fabr.: 14599641 Rok prod.: 1999
Przejazdy osi: X: 500 mm, Y: 350 mm, Z: 610 mm
Prędkość posuwu: 1 - 20000 mm/min
Prędkość szybkich przejazdów: 20 m/min
Siła posuwu: 12000 N
Powierzchnia stołu mocującego: 920 x 380 mm
Rowki T: 7 sztuk 12-H8 mm
Maks. obciążenie stołu: 250 kg
Wysokość stołu: 1004 mm
Odległość wrzeciono-stół: 94 - 704 mm
Wysięg wrzeciona do stojaka: 405 mm
Obroty wrzeciona: 50 - 18000 obr./min, bezstopniowo
Napęd wrzeciona: 10,2 kW (60% ED)
Maks. moment obrotowy: 70 Nm (do 1240 obr./min)
Uchwyt wrzeciona: SK 30 / DIN 69871A
Śruba pociągowa: DIN 69872
Fedpfx Asy N Du Dsb Hsph
Wiertniczość w stali: 25 mm
Wydajność frezowania w stali / aluminium: 100 / 700 cm³/min
Gwintowanie w stali / aluminium: M20 / M24
Zmieniacz narzędzi: 24 pozycji
Czas wymiany narzędzi: ok. 6 sek.
Czas od wióra do wióra: ok. 8 sek.
Sterowanie: Heidenhain TNC 426
Zasilanie: 400 V, 50 Hz
Moc przyłączeniowa: 20 kW
- Elektroniczne pokrętło ręczne Heidenhain HR410
- Sonda 3D Renishaw MP12
- System pomiaru narzędzi
- Wyświetlacz TFT
- Bezpośredni system pomiaru drogi
- Instalacja chłodziwa 200 litrów zewnętrzna
- Agregat chłodzenia wrzeciona zewnętrzny
- Centralne smarowanie Vogel
- Zasilanie powietrzem 6 bar, 40 - 200 l/min
- Odciąg mgły olejowej
- Czasy pracy:
- Sterowanie włączone 97000 h
- Maszyna włączona 80000 h
- Praca programowa 42000 h
Wymiary gabarytowe (DxSxW): 2000 x 1700 x 3000 mm
Waga: ok. 3,2 t
Stan dobry
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Zagnieżdżanie CNC centrum obróbkowego z posuwem przelotowym
BiesseExcel NBC 712 X1-S
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2008, Sprzedaję przelotowe centrum robocze CNC Biesse Excel NBC 712 X1-S.
Rok 2008.
Bardzo produktywny i szybki.
Automatyczny stół podawczy.
Obszar roboczy 3730x2200mm
Konfiguracja:
Głowica frezująca HSK63 12kW, 1000-24000 obr/min, niezależne chłodzenie cieczą w osi Z
z 8 pozycyjnym magazynem HSK63
Fpjdofwvppepfx Ab Hsh
16+8+4 Głowice wiertarskie
1 Piła do rowków D.150mm 2-stopniowa X/Y
1 Elektrowrzeciono obrotowe z chłodzeniem cieczą kruszywo tnące
Oprogramowanie BiesseWorks Advanced + Biesse Nest. Płyta CD w zestawie.
Pompy 3szt. BUSCH 3x 300/360 m3/h.
Stan jak nowy! W pełni działa.
Automatyczny system centralnego smarowania i połączeń odpylających.
W komplecie z barierkami ochronnymi, elementami transportowymi i punktami CE.
Certyfikat CE i pełna dokumentacja w komplecie.
Clickout
Birmingham
1 428 km
Pionowe Centrum Obróbkowe CNC
VulcanVMC1000B
Rok budowy: 2021, stan: używany, Vulcan VMC1000B Centrum Obróbcze CNC Pionowe. Nr seryjny 106B0542101 (2021) z układem sterowania Heidenhain TNC620, stół o wymiarach 1100 x 500 mm, przesuwy X/Y/Z = 1000/600/650 mm, maksymalne obciążenie stołu 600 kg, zmieniarka narzędzi na 30 pozycji (bębnowa), stożek wrzeciona BT40, maksymalna prędkość wrzeciona 8000 obr./min, transporter wiórów, odciąg mgły olejowej Filtermist FX5002, masa maszyny 6800 kg. Aukcja nr 3484.
Fpodpfx Aszbaxbeb Heh
Uwaga: Ten przedmiot został profesjonalnie zdemontowany.
Lokalizacja: Przedmiot znajduje się w Burton-on-Trent. Opłata za demontaż i załadunek na odpowiedni środek transportu w wysokości £450 zostanie automatycznie doliczona do faktury w przypadku wygrania aukcji. Koszt zabezpieczenia i unieruchomienia ponosi kupujący.
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
CNC 3+2 osiowe pionowe centrum obróbcze, frezarka, VMC, BAZ, 5-osiowe centrum frezarskie
DECKEL MAHODMU 35 M - SIEMENS 810D mit ShopMill
Zadzwoń
Stan: używany, Centrum obróbcze pionowe CNC 3+2 osie DECKEL MAHO typ DMU 35 M
Sterowanie CNC SIEMENS 810D z ShopMill
Marka nr 11065353554 Rok budowy 2001
Drogi przesuwu: X: 350 mm, Y: 240 mm, Z: 340 mm
Ruchy stołu: Oś C: 360°
Zakres obrotu: +105° / -15°
Uniwersalny stół uchylno-obrotowy: 400 x 290 mm, otwór środkowy 30H6
Obciążenie stołu: maks. 100 kg
Odległość wrzeciona od stołu: min. 145 mm do max
Prędkość posuwu: 5000 mm/min
Szybki przesuw (X / Y / Z): 5 m/min
Próba wejściowa: 0,01 mm
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 15 kVA
Zakres prędkości - wrzeciono główne: 20 - 6300 min/-1
Moc napędu – wrzeciono główne: 6,3 / 10 kW (100% / 40% ED)
Moment obrotowy: maks. 55 / 80 Nm
Uchwyt narzędziowy: SK 40 DIN 69871
Kołki ściągające: DIN 69872 lub ISO 7388/2 Typ B
Interfejs: szeregowy RS232C, LAN (RJ45)
Podłączenie do sieci: 400 V, 50 Hz, 15 kVA
Przyłącze sprężonego powietrza: 6 bar
- Sterowanie CNC Siemens Sinumerik 810D z ShopMill V05.03.22, NCU 03.03.34-CCU1E, MMC103
- sterowanie 3 osiami (oś X, Y i Z)
- Ręczny stół uchylno-obrotowy, oś C = obrót stołu o 360°, oś B = zakres obrotu +105°/-15°
- bezpośredni system pomiaru drogi dla wszystkich 5 osi
- Elektroniczne pokrętło
- Napęd wrzeciona za pomocą serwomotoru z paskiem zębatym i 2 stopniami przekładni
- Pełna kabina ochronna z przesuwanymi drzwiami
- obrotowy panel sterowania
- Dysze chłodziwa na głowicy pionowej
- Tacka na wióry ze zbiornikiem na chłodziwo i pompą chłodząco-smarującą
- Oświetlenie miejsca pracy
Fedpfx Abovt D D Us Hoph
- Dostępna dokumentacja
Zapotrzebowanie na miejsce dł. x szer. x wys. 2000 x 2000 x 2100 mm
Waga 1750kg
dobry stan
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, centrum obróbcze VMC, frezarka BAZ, centrum frezarskie
CHIRONFZ 22 L high speed
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna ma usterkę wrzeciona głównego
Pionowe centrum obróbcze CNC CHIRON typ FZ 22 L o dużej prędkości
Centrum obróbcze ze sterowaniem CNC FANUC serii 21-M
nr seryjny 179-98 rok produkcji 1999
Odległość przesuwu X: 2000 mm, Y: 520 mm, Z: 630 mm
Rozmiar stołu 2700 x 570 mm
Obciążenie stołu 525 kg (na metr)
Uchwyt narzędziowy SK 40 (DIN 69871)
Zdolność wiercenia 35 mm
Zdolność gwintowania M27
Średnica narzędzia 75 mm
Średnica z wolnymi pozycjami dodatkowymi 105 mm
Prędkość wymiany narzędzia narzędzie - narzędzie 2,0 sek.
Prędkość zmiany narzędzia z wióra na wiór 4,8 sek.
Odległość końcówka wrzeciona - stół 190 do 820 mm
Prędkość wrzeciona maks. 10 500 obr.
Napęd wrzeciona głównego maks. 18,5 kW
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz, 32 kVA
- Obróbka wahadłowa w 2 obszarach roboczych (brak ścianki działowej)
Fpedsquhbgjpfx Ab Heh
- Sterowanie CNC FANUC serii 21-M
- 40-krotny zmieniacz narzędzi
- IKZ = wewnętrzny dopływ chłodziwa przez wrzeciono
- Kabina ochrony przeciwrozbryzgowej z drzwiami przesuwnymi
- Pośredni system pomiarowy
- Urządzenie chłodzące z przeciwległym przenośnikiem wiórów
- Elektroniczne pokrętło
Wymiary transportowe maszyny podstawowej dł. x szer. x wys. 4600 x 2470 x 2950 mm
Waga maszyny ok. 7,5 tony.
Wymagana przestrzeń transportowa na ciężarówce dł. x szer. x wys. 12000 x 2470 x 2950 mm
Waga transportowa na ciężarówce ok. 10 ton.
Waga 7,2 tony.
stan dobry - maszyna ma usterkę wrzeciona głównego
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
4-osiowa wiertarko-frezarka CNC, po remoncie w 2020 roku, z podzielnicą jako oś obrotowa, centrum ob
IXION30 CNC W + HEIDENHAIN TNC 415
Zadzwoń
Stan: używany, 4-osiowa wiertarko-frezarka CNC IXION Typ 30 CNC W
VMC, BAZ, centrum obróbcze
Rok budowy ok. 1997, remont maszyny w 2020 r.
Skok X: 600 mm Y: 350 mm Z: 600 mm
Rozmiar stołu 800 x 400 mm
Rozstaw rowków teowych 75 mm
Fodju Tln Nspfx Ab Hoph
Obciążenie stołu 300 kg
Uchwyt wrzeciona SK 40 (śruba dokręcająca DIN 69872 A)
Prędkość obrotowa wrzeciona 20-5000 obr.
Moment obrotowy na wrzecionie maks. 150 Nm
Odległość między czołem wrzeciona a stołem maks. 660 mm
Prędkość posuwu X, Y i Z 0 - 5000 mm/min. regulowana bezstopniowo
Szybka prędkość przesuwu X, Y i Z 15000 mm/min.
Czas wymiany narzędzia ok. 5 sek.
Czas wymiany narzędzia z wióra na wiór ok. 7,5 sek.
Wydajność frezowania w St 60 150 ccm/min.
Wydajność wiercenia w St 60 35 mm
Wydajność gwintowania w St 60 M24
Moc silnika wrzeciona 5 kW (10 kW przy 25% cyklu pracy)
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz
- Sterowanie CNC Heidenhain TNC 415 z 12-calowym wyświetlaczem TFT
- Elektroniczne pokrętło
- Interfejs RS 232
- 12-pozycyjny zmieniacz narzędzi
- Hydromechaniczne mocowanie narzędzi
- Oś obrotowa jako głowica dzieląca na stole = 4 oś, MECATECNICA typ DCN 250-8, szczękowy uchwyt tokarski Ø 200 mm
Prędkość ok. 25 obr/min, przełożenie 1:180
- Oświetlenie kabiny za pomocą 2x reflektorów halogenowych
- Przenośnik wiórów z pompą chłodziwa
- Szafa sterownicza przymocowana do maszyny
Przestrzeń wymagana do transportu Długość 320 cm x szerokość 230 cm x wysokość 300 cm
Wymiary maszyny z przenośnikiem wiórów dł. x szer. x wys. 3200 x 3100 x 3000 mm
Masa maszyny 3100 kg
Waga przenośnika wiórów ok. 200 kg
Stan dobry
Clickout
Gateshead
1 411 km
Pionowe Centrum Obróbkowe CNC
MazakVTC 820/20
Stan: używany, Rok budowy: 2022, Mazak VTC 820/20 Centrum Obróbkowe Pionowe CNC z panelem sterowania Mazatrol Smooth G Touch Screen. Nr seryjny 323190 (2022), wymiary stołu 2500 mm x 820 mm, maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona 18 000 obr./min, stożek wrzeciona CAT40, 30-pozycyjny magazyn narzędzi (ATC) wyposażony w różne uchwyty narzędziowe oraz sondę pomiarową Renishaw, system chłodzenia z transportem wiórów Cromar Series IV, agregat chłodzący CIL 1501, filtr i separator mgły olejowej Clara 3nine, masa maszyny 14 000 kg. Kraj pochodzenia: Wielka Brytania.
Lokalizacja: Maszyny znajdują się w Gateshead, Wielka Brytania. Niestety, na miejscu nie ma dostępnych urządzeń do załadunku; demontaż i załadunek leżą po stronie kupującego. Wszystkie/narzędzia oferowane są tylko zgodnie z opisem.
Fodpfx Ajy Shhysb Heph
Ogłoszenia
Burgoberbach
674 km
Frezarka / centrum obróbcze CNC
MAHOMH 300 C
Zadzwoń
Stan: wymagający naprawy (używany), Rok budowy: 1987, Małe centrum frezarskie marki Maho i typu 300 C jest na sprzedaż
Zasilacz jest uszkodzony, ale można go naprawić
Dane techniczne:
ROK PRODUKCJI 1987 R.
Typ: MH 300 C
Sterowanie CNC Phillips 432
Stół: 550x275 mm
Ścieżki przesuwu x/y/z: 300/350/220 mm
Uchwyt SK 40
Prędkość wrzeciona: 20-4000 obr.
Napęd główny: 3,3 kw
Fjdpfx Abjir U H Eo Heph
Szybki przesuw: 3 m/min
Skok pinoli: 50 mm
Wymiary: 2000 x 2000 x 2000 mm
Waga: około 1900 kg
Ceny plus podatek VAT
Oglądanie możliwe po wcześniejszym umówieniu. Skontaktuj się z nami, nasz zespół chętnie Ci pomoże.
Możliwa zamiana lub wymiana!
Kupno / sprzedaż maszyn
SKUP / SPRZEDAŻ MASZYN DO PRODUKCJI I OBRÓBKI METALI I WIELE WIĘCEJ.
Potrzebujesz wysokiej jakości, ale niedrogiej maszyny do obróbki metalu do swojej produkcji? A może chcesz sprzedać swoją?
Aby uzyskać więcej informacji lub dane kontaktowe, odwiedź naszą stronę internetową
Clickout
Dundee
1 519 km
Pionowe Centrum Obróbkowe CNC
MazakVariaxis 730-5X
Stan: używany, Rok budowy: 2005, Mazak Variaxis 730-5X, pionowe centrum obróbcze CNC. Nr seryjny: 567181684 (2005). Kraj pochodzenia: Japonia
Fpjdpfx Ajy Sha Ajb Hjh
Lokalizacja: Te maszyny znajdują się w Dundee, Szkocja, Wielka Brytania. Niestety na miejscu nie ma możliwości załadunku – demontaż oraz załadunek leżą po stronie Kupującego i są na jego koszt. Całe/narzędzia oferowane są wyłącznie zgodnie z opisem.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Frezarka CNC do drewna
CORMAKFrezarka CNC CORMAK C2131 PREMIUM
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, MODELE WERSJI PREMIUM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ DUŻĄ SZTYWNOŚCIĄ I MAKSYMALNĄ PRECYZJĄ ROZDZIELCZOŚCI PRACUJĄC W PEŁNEJ INTERPOLACJI W KAŻDEJ OSI X, Y, Z.
Wysokiej klasy frezarka CNC przeznaczona do ubytkowej obróbki materiałów, ze względu na cały szereg konfiguracji znajduje zastosowanie w wielu branżach: przemysłowej, elektronicznej, spawalniczej, stolarskiej, reklamowej itp. Są to wydajne i precyzyjne maszyny wyposażone w przyjazne systemy sterowania CNC.
Konstrukcja
Spawana stalowa sztywna konstrukcja,
Ramiona bramy wykonane są z hartowanej grubej malowanej proszkowo blachy, która ma zwiększoną sztywność co przekłada się na jakość obrabianego detalu.
Stół roboczy
Stół roboczy wykonano w technologii hybrydowej,
Posiada rowki teowe umożliwiające ręczne mocowanie materiału o wymiarach 2010 x 3010mm,
Stół sekcyjny z czterema niezależnymi sekcjami podciśnieniowymi.
Napęd
Silniki SERVO wykorzystane do napędu obrabiarek o dużej mocy, zapewniają odpowiednie przyśpieszenia oraz prędkości w poszczególnych kierunkach,
W osiach X i Y pracują chwalone przez użytkowników listwy zębate wysokiej jakości, które zapewniają dużą trwałość oraz precyzję,
Oś Z napędzana jest przez śrubę kulową wysokiej jakości.
Wszystkie osie poruszają się na prowadnicach szynowych.
Maszyna wyposażona w czujnik wysokości narzędzi,
Łożyskowanie liniowe: szyny trapezowe, wózki Hiwin.
Wrzeciono
W konstrukcji wrzeciona wykorzystano wysokiej jakości łożyska maszynowe, charakteryzujące się bardzo cichą pracą i gwarantujące zwiększoną trwałość.
Czujnik pomiaru wysokości narzędzia - w zestawie.
Zakres prędkości obrotowej wrzeciona wynosi od 4500 do 18000 obr./min.
Mocowanie narzędzi przy pomocy tulejek zaciskowych ER32
Oprogramowanie
OPCJONALNIE: Najnowsze oprogramowanie UCanCAM V12 w polskiej wersji językowej (oprogramowanie zapewnia możliwość importu plików z Corela, Autocada itp. Import/export plików, edytor i wprowadzenie tekstu i wiele innych funkcji)
Oprogramowanie umożliwia szybkie i łatwe projektowanie elementów, które następnie program konwertuje na tzw. G-code. Możliwy jest również import gotowych plików z innych programów.
Maszyna wyposażona w funkcję zapamiętywania ostatniej ścieżki G-codu (W razie awarii lub przerwania zasilania rozpoczyna pracę od ostatniego punktu bez utraty czasu oraz materiału.)
Sterowanie DSP
Digital Signal Processing - cyfrowe przetwarzanie sygnałów.
Kontroler DSP maszyny posiada własny procesor oraz pamięć operacyjną, co zapewnia bezawaryjną pracę i prostą obsługę maszyny.
Sterownik zapewnia płynną pracę urządzenia oraz dokładność przy obróbce.
Po utracie zasilania nie ma potrzeby inicjalizowania programu od nowa.
Pamięć wbudowana w kontroler pozwala na prace maszyny bez konieczności każdorazowego ładowania programu.
Parametry techniczne
Wrzeciono 5,5kW / 18000 obr./min. falownik, chłodzone powietrzem
Fjdpfx Asiz S Haeb Hoph
Obszar roboczy 2150x3200 mm
Maksymalna wysokość wrzeciona 350 mm
Sterowanie DSP
Rozdzielczość programowa 0,001 mm
Oprogramowanie UCanCAM V12 w polskiej wersji językowej(opcjonalnie)
Zasilanie 400V
Waga 1450 kg
Wymiary maszyny 2680 x 3600 x 2200 mm
Wysokość stołu 715 mm
Pompa podciśnieniowa 7,5 kW (opcjonalnie)
Podciśnienie 440 mbar
Prowadnice liniowe
Przeniesienie napędu listwa zębata (Oś Z - śruba kulowa)
Napędy osi serwonapędy hybrydowe
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Frezarka CNC do drewna
CORMAKFrezarka CNC CORMAK IND 2131 (2100x3100)
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, FREZARKA CNC C2131 IND (pole robocze 2100 x 3100 mm) dynamiczny i precyzyjny ploter frezujący oparty na podzespołach światowych producentów wyposażony m. in. w wrzeciono włoskiej produkcji HSD.
1. Stół roboczy
Stół sekcyjny z sześcioma niezależnymi sekcjami podciśnieniowymi, wykonany ze sztywnych i wytrzymałych płyt HPL, sterowane bezpośrednio z szafy sterującej,
Każda sekcja posiada otwory, do których poprzez system rur doprowadzane jest podciśnienie z pompy próżniowej,
Otwory główne w stole podciśnieniowym posiadają zaślepki, dzięki którym można mocować różne formaty materiałów,
Stół wyposażony w zderzaki w dwóch osiach! Pozycjonery pneumatyczne, które umożliwiają ułożenie materiału zawsze w tym samym miejscu,
2. Wrzeciono
Bezszczotkowe wrzeciono renomowanego producenta wysokiej klasy o mocy 9 kW, zasilane przez falownik, z zabezpieczeniem przeciążeniowym .
Elektrowrzeciono frezarskie wyposażone w innowacyjny system chłodzenia POWIETRZEM.
3.Napęd
Energooszczędne napędy wysokiej klasy servo AC YASKAWA kontrolowane przez cyfrowy sterownik, zapewniają doskonałej jakości obróbkę przy zachowaniu wysokich prędkości roboczych w poszczególnych kierunkach,
Bezszczotkowe silniki servo AC napędzające osie X, Y przenoszą napęd poprzez wysokiej klasy przekładnie planetarne
Oś Z gdzie kluczowe znaczenie ma precyzja pozycjonowania, napędzana jest przez wzmocnioną śrubę kulową.
Przemieszczanie bramy wzdłuż osi X i Y odbywa się za pośrednictwem listw prowadzących HIWIN i kół zębatych o skośnym uzębieniu, które gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę, zostały wykonane z wysokiej jakości utwardzanej i hartowanej stali
4. Konstrukcja
Sztywna konstrukcja stołu , wykonana z żebrowanej stali wyklucza powstawanie drgań podczas procesu produkcji.
5. Magazyn narzędzi i czujnik pomiaru narzędzia
Maszyna wyposażona jest w 12-pozycyjny liniowy magazyn narzędzi, zestaw stożków ISO30 oraz tuleje ER32
W komplecie oprawki: ISO30 i tulejki do mocowania narzędzi o wymiarach:
1/2" - 6 szt.; 1/8" - 2 szt.; 3-4mm - 2 szt.; 5-6mm - 4 szt.; 7-8mm - 2 szt.; 9-10mm - 2 szt.
6. Oprogramowanie, STEROWANIE PRZEMYSŁOWE:
Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą przemysłowego kontrolera SYNTEC jak w dużych centrach obróbczych. Do kontrolera w zestawie: manipulator oraz wyświetlacz LCD. Opcjonalne najnowsze oprogramowanie UCanCAM V12
7. Pompa podciśnieniowa(opcja) i stopa odciągowa
Fpodpfx Ajvup Unjb Heh
Zastosowanie pompy próżniowej znacznie zwiększa siłę mocowania obrabianych detali na stole maszyny, dzięki czemu materiał nie przemieszcza się
Stopa odciągowa poruszana penumatycznie, umieszczona jest przy wrzecionie umożliwia podłączenie każdego odciągu wiórów zachowując czystość obróbki, bezpieczeństwo i jednocześnie zachowując precyzję pracy
Parametry techniczne
Pole Robocze 2100x3100 mm
Oś Z 300 mm
Konstrukcja Ramię - odlew żeliwny / stół - stal spawana
Napędy silniki servo hybryda (AC LEADSHINE) 1500W
Stół hybrydowy
Moc wrzeciona 9 kW
Przekładnia Shimpo
Obroty wrzeciona od 6000 do 24000 obr/min
Zasilenie 400 V, sprężone powietrze min. 8 bar
Dokładność re-pozycjonowania 0,01 mm
Łożyskowanie liniowe szyny trapezowe, wózki Hiwin
Mocowanie materiału próżniowe, hybrydowe
Pompa (opcjonalnie )próżniowa 7,5 kW, 8 niezależnych sekcji podciśnieniowych
Oprogramowanie (opcjonalnie) UCanCAM V12
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Stół obrotowy CNC Fadal VH65 – 4 oś do centrum obróbczego
Stół obrotowy CNC Fadal VH65 – 4 oś do centrum obróbczego
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż stół obrotowy CNC renomowanej marki Fadal Engineering (USA), model VH65. Profesjonalna 4. oś przeznaczona do centrów obróbczych, szczególnie Fadal VMC, ale możliwa integracja także z innymi maszynami CNC przy użyciu odpowiedniego sterownika. Parametry techniczne: • Model: VH65 • Średnica tarczy: 165 mm (6,5”) • Przełożenie: 90:1 • Hamulec pneumatyczny (M60 ON / M61 OFF) • Złącze wielopinowe przemysłowe • Nr seryjny: 4630298 Stan: używany, sprawny mechanicznie, normalne ślady pracy. Solidna i ciężka konstrukcja – idealna do precyzyjnej obróbki 4-osiowej.
Fjdpfxsw R St Nj Ab Hsph
Aukcja
Kończy się za
d
h
min
s
Aukcja zakończona
Rheinland-Pfalz
881 km
Centrum tokarsko-frezarskie CNC
GildemeisterCTX beta 800
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2009, godziny pracy: 22 000 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość toczenia: 600 mm, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 410 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 22 000 obr./min, model sterownika: Heidenhain 4290, Złożenie oferty zobowiązuje do terminowego odbioru najpóźniej do 24.06.2026!
Maszyna zostanie zdemontowana 17.06.2026 i tymczasowo zmagazynowana.
Prowadnica liniowa Z1 została niedawno wymieniona, a napęd rewolweru S2 został ostatnio wymieniony.
DANE TECHNICZNE
Długość toczenia: 600 mm
Średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 410 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona: 22 000 obr./min
Rewolwer narzędziowy: 12 pozycji
Uchwyt narzędziowy: VDI 40
Fpjdpfx Abjzcpwcs Hsh
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Sterowanie: Heidenhain 4290
Godziny pracy
Godziny pracy: ok. 87 000 h
Godziny wrzeciona: ok. 22 000 h
WYPOSAŻENIE
Duży pakiet akcesoriów
Narzędzia napędzane WTO
Uwaga: Sprzedawca może zaoferować transport maszyny na terenie Europy za dodatkową opłatą (oferta na życzenie).
Aukcja
Kończy się za
d
h
min
s
Aukcja zakończona
Olomoucký kraj
289 km
Centrum tokarskie CNC
DMG MORISprint 65 linear
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2015, godziny pracy: 43 196 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 165 mm, przesuw osi Y: 80 mm, model sterownika: Fanuc 310 is, prędkość wrzeciona (maks.): 5 000 obr./min, maksymalna prędkość wrzeciona przeciwwrzeciona: 5 000 obr./min, Brak ceny minimalnej – gwarantowana sprzedaż dla najwyższej oferty!
Centrum tokarskie CNC z kompleksowym wyposażeniem! Dodatkowo dostępny szeroki wybór części zamiennych w stanie niemal fabrycznym!
DANE TECHNICZNE
Przesuw osi X1: 165 mm
Przesuw osi X2: 165 mm
Przesuw osi Y1: 80 (+50 / -30) mm
Przesuw osi Z1: 678 mm
Przesuw osi Z2: 640 mm
Przesuw osi W2: 690 mm
Prędkość szybkiego przesuwu osi X/Y/Z/W: 30 m/min
Przyspieszenie osi X/Y/Z/W: 5 m/s²
Główne wrzeciono i wrzeciono przeciwbieżne
Moc głównego wrzeciona: 20 / 25 kW
Moc wrzeciona przeciwbieżnego: 17 kW
Maks. obroty głównego wrzeciona: 5 000 obr./min
Maks. obroty wrzeciona przeciwbieżnego: 5 000 obr./min
Przelot pręta przez główne wrzeciono maks.: 65 mm
Przelot pręta przez wrzeciono przeciwbieżne maks.: 45 mm
Liczba rewolwerów: 2
Liczba narzędzi obrotowych na stanowisko: 12 pozycji napędzanych
System mocowania narzędzi: VDI 30
Prędkość narzędzi napędzanych: maks. 4 000 obr./min
DANE MASZYNY
Sterowanie: Fanuc 310 is
Pojemność zbiornika chłodziwa: ok. 650 l
Wydajność pompy chłodziwa na rewolwer: maks. 20 l/min
Ciśnienie pompy: 7 bar
Moc przyłączeniowa: 91 kVA
Wymiary i masa
Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.): 4 500 x 1 990 x 2 300 mm
Masa maszyny: ok. 9 500 kg
Czas pracy
Godziny włączenia: 64 274 h
Godziny pracy: 43 196 h
WYPOSAŻENIE
Podajnik prętów IEMCA MASTER 865 MP 43 L
Napęd dla wózka 1 i 2, wszystkie 12 pozycji
Oś C dla głównego wrzeciona i wrzeciona przeciwbieżnego
Oś Y dla wózka 1
Transporter wiórów, typ taśmowy
Czyszczenie tulei wrzeciona przeciwbieżnego chłodziwem
Wyprowadzanie detalu razem z taśmą
Przygotowanie mechaniczne pod filtr mgły olejowej
Fodpfx Asza Alhob Hsph
Elektryczny i programowy interfejs dla podajnika prętów
Synchronizacja kątowa między wrzecionem głównym a przeciwbieżnym
Automatyczne wyłączanie maszyny
2 dodatkowe wejścia/wyjścia, 4 funkcje M
Gwintowanie bez kompensacji sprzęgła
Licznik sztuk i czasu
Oprogramowanie do toczenia wielokątnego dla wózka 1 i 2
Stała prędkość cięcia
Interpolacja śrubowa dla wózka 1
Nadzór prędkości obrotowej wrzeciona
Czterokolorowa lampa ostrzegawcza
Chłodnica do szafy sterowniczej
Uchwyt zaciskowy typu MPF 65/140 bez ruchu osiowego dla głównego wrzeciona, maks. średnica 65 mm
Ręczna wymiana tulei zaciskowej typu SACO MPT65/140 i MPF65/140
Różnicowe ciśnienie dla wrzeciona przeciwbieżnego z możliwością ustawienia dwóch różnych ciśnień mocowania
1 komplet miękkich szczęk do uchwytu typu SMW 175-BBD
Uchwyt typu SMW 175-BBD do wrzeciona przeciwbieżnego wraz z adapterem do dopasowania wrzeciona
System monitorowania zużycia narzędzi dla CNC FANUC
System wyboru narzędzia siostrzanego Tool Monitor dla CNC FANUC
Zewnętrzne płukanie szczęk i tulei zaciskowych chłodziwem na wrzecionie głównym i przeciwbieżnym
Ogłoszenia
Lipie
104 km
Centrum tokarsko-frezarskie cnc
INDEXG200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1998, Machine in very good condition.
It has worked to the end, now it is on warehouse not connected to power.
Machine in 100% completed
Parts conveyor, chips conveyor, available.
Fodowq Rwnspfx Ab Heph
Spindels bore 42 mm
2x 3 jaws chuck 160 mm
2x Hainbuch collets chuck 42 mm
Ogłoszenia
Opacz-Kolonia
125 km
Centrum obróbkowe
BiesseWinline 1650
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2023, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Centra obróbcze sterowane numerycznie WINLINE
WINLINE to nowoczesne i innowacyjne centrum obróbcze przeznaczone do produkcji drewnianych elementów okiennych i drzwiowych.
Fodpfxewnx Agj Ab Hjph
WINLINE wykonuje wszystkie cykle robocze, w tym załadunek/rozładunek i pozycjonowanie części dla każdej potrzebnej operacji, pod bezpośrednią kontrolą NC. Ten nowy poziom zintegrowanej automatyzacji może zapewnić najwyższy poziom precyzji.
Maszyna jest prawdziwą „jednoosobową fabryką”: sterowana przez jednego operatora, wykonuje cały proces na każdym elemencie bez potrzeby drugiego przejścia, od kwadratowych, struganych, okrągłych części po gotowe części gotowe do montażu i malowania.
Daje również operatorowi czas na wykonanie wszelkich dalszych czynności związanych z konstrukcją okna: formowanie, wymiarowanie, montaż elementów na maszynie zaciskowej, montaż okuć, montaż szkła itp.
WINLINE może produkować dowolny rodzaj elementu okiennego, z dowolnym typem połączeń (profil negatywny i kołki, mocowanie mechaniczne, czopy otwarte, czopy zamknięte...). Maszyna może osiągnąć najwyższy możliwy poziom wydajności w każdym pojedynczym przypadku.
Urządzenia blokujące są zaprojektowane tak, aby zapewnić stabilność elementów i najwyższy poziom precyzji, najwyższą stałą jakość powierzchni w każdej operacji i wyeliminować wszelkiego rodzaju ślady i otarcia cierne na gotowych elementach, które w tradycyjnych systemach mogą być spowodowane tarciem i ślizganiem się elementów na urządzeniu manipulacyjnym.
Grupy operacyjne WINLINE są zaprojektowane do ciężkich operacji o wysokiej niezawodności.
Maszyna może być całkowicie zintegrowana z dowolnym systemem CAD/CAM, umożliwiając bezpośredni transfer „z projektu bezpośrednio do wykonania i produkcji”.
Podstawowa maszyna obejmuje:
Mobilną konstrukcję portalu i podwójną oś Y z niezależnymi wózkami
Manipulator elementów: ładowanie, rozładowywanie i wymiana zacisków
Automatyczny system smarowania
System wielostrefowy
Automatyczny ruch podpór paneli
Przenośnik taśmowy do usuwania wiórów i odpadów
Sterowanie numeryczne
Standardowy komputer osobisty z kartą graficzną 3D i wyświetlaczem LCD
Urządzenia elektryczne, klimatyzacja
Dokumentacja
Sprzęt konserwacyjny
Zdalna klawiatura
Przemysł 4.0 — integracja z systemami fabrycznymi
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Książenice
107 km
Centrum frezarskie CNC
JanusVMC-1600
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2011, Funkcjonalność: w pełni sprawny, JANUS VMC-1600
Fsdpszcb Nkjfx Ab Hoph
CNC controller: FANUC Series 0i-MD
Max travel: X 1600mm, Y 700mm , Z 700mm
Working table: 1750mm x 700mm
Max RPM: 10.000rpm
Spindle taper: BT40
Tool magazine: 24 tools
Machine equipped with chip auger
Manufacturing year: 2011
Machine in very good condition.
Ogłoszenia
Bydgoszcz
161 km
Centrum obróbcze CNC BIESSE SKIPPER 100
BIESSESkipper 100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2005, numer maszyny/pojazdu: 59978, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Centrum obróbcze CNC BIESSE SKIPPER 100
Na sprzedaż centrum obróbcze CNC BIESSE SKIPPER 100 przeznaczone do wiercenia, frezowania oraz wykonywania rowków w elementach meblowych i materiałach płytowych.
Maszyna zapewnia bardzo wysoką wydajność produkcji, precyzyjną obróbkę oraz możliwość pracy w trybie przelotowym.
Dane techniczne
Producent: BIESSE
Model: SKIPPER 100
Osie
Przesuw osi X: 3.000 mm
Przesuw osi Y: 1.000 mm
Przesuw osi Z: 60 mm
Wymiary obrabianych elementów
Długość: 90 – 3.000 mm
Szerokość: 70 – 1.000 mm
Grubość: 8 – 60 mm
Wrzeciono frezarskie
Elektrowrzeciono HSK
Obroty: 6.000 – 18.000 obr./min
Moc wrzeciona: 3,5 kW
Moc zainstalowana maszyny: ok. 20 kW
Agregaty wiertarskie
Na każdą jednostkę roboczą:
29 wrzecion pionowych
8 wrzecion poziomych w osi X
2 wrzeciona poziome w osi Y
Łącznie:
78 niezależnych wrzecion
Górna i dolna jednostka obróbcza
Wyposażenie
Automatyczne rozpoznawanie wymiarów elementu
Elektroniczna kontrola grubości
Centralne automatyczne smarowanie
Oprogramowanie BiesseWorks
Stół rolkowy załadowczy
Przenośnik odbiorczy
Przyłącza odciągu trocin
Fpodpfx Aozatrrsb Hjh
System bezpieczeństwa
Wymiary maszyny
Długość całkowita: 7.290 mm
Szerokość całkowita: 4.400 mm
Wysokość: ok. 2.000 mm
Masa: ok. 2.700 kg
Maszyna w dobrym stanie technicznym. Możliwość inspekcji oraz testów po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Na życzenie prześlemy dodatkowe zdjęcia, filmy oraz szczegółową specyfikację techniczną.
Ogłoszenia
Kaniów
222 km
Centrum tokarsko-frezarskie CNC
GildemeisterCTX 410 V6
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2007, Mam do sprzedania TOKARKĘ CNC GILDEMEISTER CTX 410 V6 napędzane narzędzia , Oś Y , przechwyt
STAN TECHNICZNY I WIZUALNY: Bardzo Dobry
Typ: Tokarka CNC
Producent: GILDEMEISTER
Model: CTX 410 V6
Sterowanie: Heidenhain 4290
Kraj prod.: Niemcy
Rok produkcji 2007
Fpodpjy Rbz Dsfx Ab Hjh
Maszyna w pełni wyposażona w oprawki stałe, oraz napędzane
Parametry maszyny:
- głowica: 12 - narzędzi na oprawki VDI-30 (wszystkie gniazda napędzane)
- max obr. 5000 obr /min.
- oś C na obu wrzecionach
- napędzane narzędzia
- Oś Y
- wrzeciono przechwytujące
- max śr. tocz. oś X = 320mm
- max dł. tocz. oś Z = 600mm
- system chłodzenia wysokociśnieniowe
- uchwyt hydrauliczny na wrzecionie głównym trzyszczękowy 250mm
- uchwyt hydrauliczny na wrzecionie przechwytującym trzyszczękowy 200mm
- przelotowe wrzeciono główne ( średnica przelotu 77mm)
- odbierak gotowego detalu
- transporter wiórów
- pełna instrukcja programowania
- Dokumentacja Mechaniczna i Elektryczna
- waga maszyny:6 ton
- w cenie jest załadunek
Maszyna po pełnym przeglądzie. Sprawna 100%. Podłączona i gotowa do pracy.
Firma Stal-Com od 20 lat zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz szkoleniami na maszynach CNC z grupy DMG. Specjalizujemy się we wszystkich modelach tokarek Gildemeister oraz Centra Obróbcze Deckel Maho. Wszystkie maszyny przechodzą skrupulatny przegląd techniczny. Nasze maszyny oprócz klientów z Polski, kupują również klienci z całej Europy oraz część Azji. Każdą maszynę można sprawdzić podczas produkcji gdyż dodatkowo zajmujemy się również obróbką skrawaniem. Po zakupie maszyny w naszej firmie przeprowadzamy szkolenia załogi jak również możemy ustawić produkcję detali u klienta. Współpracujemy z wieloma firmami na zasadach stałej współpracy którym dostarczamy kolejne obrabiarki.
Ogłoszenia
Europa
389 km
Centrum tokarsko-frezarskie CNC
WFLM120 MILLTURN x 3000
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wielofunkcyjne centrum tokarsko-wiertarko-frezarskie CNC / Producent: WFL
Typ: M120 MILLTURN x 3000 / Rok produkcji: 2008, Po remoncie generalnym w 2025
DANE TECHNICZNE:
Obszar roboczy:
- Odległość między kłami / długość toczenia (w zależności od uchwytu): 3 000 mm
- Maksymalna średnica przelotowa nad łożem: 1 220 mm
- Maksymalna średnica przelotowa nad suportem: 1 140 mm
Wyposażenie / Akcesoria:
- Sterowanie CNC Siemens SINUMERIK 840D pl
- Jednostka tokarsko-wiertarsko-frezarska
- Konik NC
- Zewnętrzny magazyn narzędzi, 90 pozycji
- Stacja pick-up
- System chłodzenia
- Transporter wiórów
Fpsdsxt Uqhjpfx Ab Hsh
- Inne obszerne wyposażenie ...
Szczegółowa karta techniczna oraz informacje o wyposażeniu dostępne na zapytanie.
Brak gwarancji na kompletność i poprawność danych technicznych oraz wyposażenia.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "cnc frezarka i centrum obróbkowe"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.
Używana Cnc Frezarka I Centrum Obróbkowe (64 150)
Przeszukaj bazę danych Machineseeker już teraz i skorzystaj z ponad 200 000 ogłoszeń maszyn używanych.Przeglądaj najpopularniejsze nazwy maszyn:
- Centra Obróbcze
- Centrum Obróbcze Cnc 5 Osiowe
- Cnc Do Obróbki Drewna
- Cnc Tokarka Do Drewna
- Frez Do Kanału
- Frez Do Silnika
- Frez Do Wydania
- Frez Na Jaskółczy Ogon
- Frezarka 4 Stronna


























































































































































































































































