Używane Sciteex Venus na sprzedaż (9)
Babberich
891 km
SciTeeX VENUS lakierniczo-suszarka
SciTeexVENUS
Zadzwoń
Rok budowy: 2016, stan: bardzo dobry (używany), Praca bezpyłowa, system wychwytu mgły lakierniczej (overspray), stabilna temperatura natrysku, podwyższona temperatura suszenia
Szafa sterownicza z rozszerzonymi funkcjami bezpieczeństwa i przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem
Praca niezależna od warunków atmosferycznych, wyższa temperatura w fazie suszenia
Oświetlenie zbliżone do światła dziennego, ochrona przeciwpożarowa, wydajna wentylacja eliminująca konieczność stosowania przez operatora indywidualnych środków ochrony dróg oddechowych
Niskie koszty eksploatacji:
Redukcja kosztów dzięki recyrkulacji gorącego powietrza w fazie suszenia
Efektywna separacja pyłu, niskie stężenie par rozpuszczalników, niska emisja zanieczyszczeń powietrza
Gbodsygu Smjpfx Aibol
Niewielkie zapotrzebowanie na miejsce:
Zminimalizowane zapotrzebowanie na powierzchnię produkcyjną
Wymiary:
Długość: 16 000 mm
Szerokość: 6 000 mm
Wysokość: 6 000 mm
Ogłoszenia
Babberich
891 km
SciTeex - Blastlux
SciTeexBlastlux
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), SciTeex - Blastlux
MACH-ID 9399
Producent: SciTeex
Typ: Blastlux
Rok produkcji: 2016
Duża kabina śrutownicza do przygotowania powierzchni i wykańczania dużych detali
4 instalacje śrutownicze
System filtracji
Gbedpfx Asygk S Neibol
Oświetlenie NEON 250 W
Automatyczne drzwi przednie
Drzwi serwisowe w systemie BMS
Płynne sterowanie poprzez system RACK
2 operatorów ścierniwa
2 platformy operatorskie z koszem
2 kontrolery Magic Blast
4 śrutownice ACF SV206 o pojemności 205 litrów
Panel sterowania operatorem Schneider MAGELIS
Ogłoszenia
Babberich
891 km
SciTeeX DIANA lakiernia i suszarnia
SciTeexDIANA
Zadzwoń
Rok budowy: 2016, stan: bardzo dobry (używany), Kabina lakiernicza
Seria Diana z wentylacją poziomą
Nowoczesna technologia:
Praca bezpyłowa
System wychwytywania mgły lakierniczej (overspray)
Gbjdeygum Ropfx Aibsl
Stabilna temperatura natrysku
Szafa sterująca z funkcjami bezpieczeństwa
Wymiary:
Długość: 16 000 mm
Szerokość: 6 000 mm
Wysokość: 6 000 mm
Aukcja
Aukcja zakończona
Thüringen
621 km
System czyszczenia strumieniowo-ściernego
SciTeeXRatio Jet RS 1500/4T
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2010, godziny pracy: 13 937 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 5942029, wysokość produktu (maks.): 600 mm, szerokość produktu (maks.): 1 500 mm, DANE TECHNICZNE
Szerokość przepustowa: 1500 mm
Wysokość przejścia: 600 mm
Długość przedmiotu obrabianego: min.: zmienna
Turbiny i napęd
Liczba turbin: 4
Moc na koło odśrodkowe: 11 kW
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Całkowity pobór mocy: ok. 80 kW
Godziny otwarcia: ok. 13 937 godz.
Wymiary: 17 940 x 3 648 x 6,38 wys.
Gbjdpfx Aiowlpdvjbjl
SPRZĘT
- System ciągłego czyszczenia z przenośnikiem rolkowym
- 4 koła odśrodkowe o mocy 11 kW każde
- Przenośniki rolkowe do wjazdu i wyjazdu (łącznie ok. 12 metrów, pojedyncza sekcja ok. 6 metrów długości)
Ogłoszenia
Íscar
2 143 km
AUTOMATYCZNA PIŁA TAŚMOWA BENETAN MOD VENU
BENETAVENUS
Zadzwoń
Rok budowy: 2007, stan: bardzo dobry (używany), AUTOMATYCZNA PIŁA TAŚMOWA BENETA MOD VENUS Z DRUGIEJ RĘKI
Automatyczna przecinarka taśmowa Beneta Mod Venus do łuków prostych i krzywych, ze stołem wysuwanym do części używanych.
- Oś pionowa X 1600 mm
- Oś pionowa Y 450 mm
- Maksymalna prędkość osi X 50 mts/min
- Maksymalna prędkość osi Y 50 mts/min
- Całkowita zainstalowana moc elektryczna 6,5 KW
- Maksymalne zainstalowane ciśnienie 6-7 bar
- Oś X silnik bezszczotkowy 6 Nm
- Silnik bezszczotkowy Oś Y 2,3
Gedpfx Aiehknb Djbobl
- Sterowanie cyfrowe
- Standardowa długość cięcia 0-1500 mm
- Standardowa wysokość cięcia 0-120 mm
- Średnica żeliwnych kół zamachowych 800 mm
- Wymiary piły taśmowej Min 5330 mm, max 5350 mm, szerokość min 13 max 20
- Moc silnika 7,5 HP
- Wymiary maszyny 3.900x3500x2500 h waga 4650 kg
Ogłoszenia
Lorquí
2 209 km
PAROWNIK 4-EFEKTOWY.
ROSSI & CATELLIVENUS
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, * Dostarczenie świeżych pomidorów do fabryki 2000 ton/dzień (83,783 kg/godzinę) - 5º Brix
Gbodpfx Aowny Ikoibsl
* Dopływ do parownika 61 016 kg/godz. (4. efekt) - 6,9º Brix
* Wyjście 15 600 kilogramów/godzinę - 27º Brix
Ogłoszenia
Ingolstadt
652 km
Browar instalacja warzelnicza 10hl
CasparyBrauerei
Zadzwoń
Rok budowy: 2000, stan: używany, 10-hl profesjonalny browar warzelny na sprzedaż, Caspary
Opis obiektu:
Godpfxsyypr Ae Aibjbl
Na sprzedaż oferowany jest zakład piwowarski.
Idealne zastosowanie dla:
• Browar restauracyjny / Brewpub
• Gastronomia rozrywkowa / Lokal eventowy
• Inwestorzy zainteresowani regionalnymi konceptami piwnymi
Warzelnia – dane techniczne
Producent: Caspary
Typ: Warzelnia 10 hl
Rok produkcji: 2000
Wykonanie: pełna automatyka
Wyposażenie:
• 10 hl brzeczki podstawowej
• Sterowanie z panelem dotykowym
• Młyn wydajność ok. 300 kg/h
• Zbiornik na śrutę 250 kg
• Przedmieszalnik z zsuwnią
• Mieszacz do wody
• Wewnętrzny podgrzewacz (podgrzewany parą)
• Kadź filtracyjna z systemem rozdrabniania i usuwania młóta
• Whirlpool / Zbiornik na ciepłą wodę
• Uzdatnianie kondensatu
• Pneumatyczna technika zaworowa
• Zbiorniki ze stali nierdzewnej w obudowie z miedzi
Zakres procesu: w pełni automatyczny od zacierania do końca gotowania (usuwanie młóta i dodawanie chmielu ręcznie)
Instalacja została niedawno sprawdzona pod kątem funkcjonalności przez firmę serwisową; potwierdzono, że komponenty mechaniczne oraz peryferia są w dobrym stanie.
Pompy & silniki: sprawne w 100%.
Elementy mechaniczne/kocioł: zadbane, bez uszkodzeń technicznych.
Kontrola elektroniki: obecnie komputer sterujący nie uruchamia się. Jest to idealna baza dla osób z wiedzą IT lub firm planujących wdrożenie nowoczesnego systemu sterowania.
Peryferia / wyposażenie technologiczne:
• Wytwornica pary (elektryczna) Certuss Dampfautomaten, łącznie z uzdatnianiem wody
• Kompresor bezolejowy Atlas Copco
• 2 zbiorniki ciśnieniowe
• Zbiornik na wodę chłodzącą z regulacją
• Kompletny system rur ze stali nierdzewnej
Podsumowanie:
Idealna propozycja dla inwestorów lub piwowarów, którzy chcą szybko uruchomić działalność bez długiego okresu wdrożeniowego.
Ogłoszenia
Hagenow
562 km
Naczepa otwarta z plandeką
KRONEJoloda Mega Gardine, Lift, Hubdach
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 32 260 kg, masa całkowita: 39 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 02/2015, następna inspekcja (TÜV): 09/2026, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 3 000 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, Wyposażenie: ABS, Zgodnie z naszymi „Ogólnymi i szczegółowymi warunkami handlowymi”, bez jakiejkolwiek gwarancji i rękojmi, możemy dziś, oferta niewiążąca do momentu zawarcia umowy, z zastrzeżeniem pomyłek, błędów pisarskich oraz wcześniejszej sprzedaży, zaoferować Państwu poniższy pojazd:
Krone Gardina Mega z szynami Joloda (pojazd nr 152)
Data pierwszej rejestracji: 10.02.2015
Typ: SD
Dopuszczalna masa całkowita: 39 000 kg
Masa własna: 6 740 kg
Ładowność: 32 260 kg
TÜV do 09/2026, badanie techniczne SP do 03/2026
Stała ściana przednia
Burty plandekowe obustronne
Dach Edscha
Dach podnoszony
13 par pierścieni do mocowania ładunku w ramie zewnętrznej
Podłoga z szynami Joloda i bolcami/klinami do zabezpieczenia ładunku
Gbsdpfxoyvmzmo Aibsl
Drzwi portalowe 1/2 + 1/2 z tyłu
1 para LEDowych świateł roboczych, po jednej sztuce z lewej i prawej przy ramie z przodu
2 x podpory osiowe dwubiegowe po 12 t
Koło zapasowe ok. 40%, zamocowane centralnie na dole
1. oś podnoszona
Hamulce bębnowe BPW
Ogumienie 425/45R19.5: 1) ok. 30/70%, 2) ok. 40/40%, 3) ok. 30/30%
2 x tylne światła cofania LED, 1 x tylne światło przeciwmgielne czerwone
Cena: 3 500,00 € (netto)
Wszystkie informacje bez gwarancji i rękojmi. Obowiązują nasze „Ogólne i szczegółowe warunki handlowe”. Miejscem właściwym do rozstrzygania sporów do wartości 5 000,00 € jest Sąd Rejonowy w Ludwigslust, powyżej tej kwoty Sąd Krajowy w Schwerin. Zastrzega się możliwość pomyłki, błędów pisarskich oraz wcześniejszej sprzedaży.
Ogłoszenia
Borken
847 km
Witryna bufetowa Lada chłodnicza Witryna chłodnicza
RieberMaxMo
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rieber MaxMo do serwowania w zimnym bufecie
Rieber MaxMo Cold Bain Marie to profesjonalny system chłodzenia zaprojektowany specjalnie do użytku w branży restauracyjnej i cateringowej. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu można prezentować różnorodne zimne potrawy, takie jak sałatki, desery, wędliny, owoce morza i wiele innych, w optymalnej temperaturze i zachować ich świeżość.