Używane Meiko M Iclean Hm Z Modułem Giomodule na sprzedaż (84 476)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Trostberg
639 km
M iClean HM z modułem Giomodule
MeikoM iClean HM mit Gio
Zadzwoń
Rok budowy: 2018, stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: M iClean HM mit GIO, Zmywarka kapturowa MEIKO M-iClean H z 2018 roku ze zintegrowanym modułem GIO (osmoza)
Dusdpfx Alopy Dxrsgeu
Przyłącze wody zimnej KW 1° do 35°C
Urządzenie dozujące płynny detergent z lancą ssącą do pojemników magazynowych, urządzenie dozujące nabłyszczacz z lancą ssącą do pojemników magazynowych, wykrywanie wycieków wody, system filtrów ługu, AktivPlus, pompa wspomagająca ciśnienie/pompa ługu, tylna obudowa ściany ze stali chromowo-niklowej, przewody myjące i płuczące ze stali chromowo-niklowej, przewody dozujące ze stali chromowo-niklowej M-iClean, koncepcja sygnałowa.
Połączone ramiona myjące i płuczące wykonane ze stali CrNi, składany wspornik kosza.
- Teoretyczna wydajność kosza na godzinę: 60/40/17
- Wydajność płyt na godzinę: 1080/720/306
- Wydajność szkła na godzinę: 2160/1440/612
Zawartość zestawu: Zestaw przyłączeniowy (wąż wlotowy i wylotowy oraz kabel elektryczny: każdy 1,8 m od maszyny)
Dane techniczne:
wymiary kosza: 500 x 500 mm
Wysokość wsuwania: 505 mm
Pojemność zbiornika: 22 litry
Zużycie wody na kosz: 2,4 litra
Łączne połączenie: Bezpiecznik 16 A - 7,2 kW / 32 A - 16,1 kW
Materiał: CNS 18-10
Wymiary: szer. 619 x gł. 750 x wys. 1520/2080 mm
Regulowana wysokość nóżek: 150 mm (120-180 mm).
Zawiera moduł odwróconej osmozy GIO zapewniający doskonałe efekty płukania.
Płatność z góry, nie przez PAYPAL!
Wysyłka na życzenie za zwrotem kosztów!
FROST nie oferuje wysyłki!
Odbiór pożądanych maszyn.
Ogłoszenia
Babenhausen
747 km
Zmywarka
MeikoM-iClean HL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Certyfikowany przez DGUV do: 03/2027, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, rok ostatniego remontu: 2026, TOP zmywarka kapturowa / Maszyna kapturowa
Meiko Model: M-iClean HL
Wykonanie ze stali nierdzewnej, do koszy o wymiarach 650 x 500 mm
Interfejs Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji
Detekcja wycieków wody
Automatyczne samoczyszczenie podczas opróżniania zbiornika
Power Wash, automatyczne rozpoznawanie kosza
Wydajna i uniwersalna zmywarka
1 kosz uniwersalny 500 x 500 mm
Wydajność: do 60 koszy/h
z pompą spustową / pompą ługową
Dozownik detergentu i nabłyszczacza
Solidna technologia
z odzyskiem ciepła ze ścieków
Tylko u nas kontrola DGUV V3
Podłączenie: 400V, wtyczka CEE 32A
Wymiary: 1030 x 750 x 1575/2190 mm (szer. x gł. x wys.)
Maszyna używana, wyczyszczona
z gwarancją i serwisem części zamiennych
Opcje:
Filtr wody
Kosze
Umowa serwisowa
Pakiet serwisowy
Szkolenie i uruchomienie
Dedpfx Aswpz Riolgouu
Usługa dostawy
Odwiedź naszą dużą ekspozycję!
Ogłoszenia
Brecht
1 009 km
Automatyczna piła przelotowa
H&MHM-Z-4
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 100708, długość posuwu oś X: 6 300 mm, długość posuwu osi Y: 250 mm, długość posuwu oś Z: 200 mm, masa całkowita: 2 500 kg, średnica tarczy piły: 700 mm, napięcie wejściowe: 400 V, otwór tarczy piły: 30 mm, Oferujemy używaną automatyczną linię przelotową H&M HM-Z, rok produkcji 2008.
Maszyna: HM-Z
Typ: 4-F
Numer seryjny: 100708
Data produkcji: 15-04-2008
Napięcie zasilające: 400 V
Moc: 19 kW
Waga: 2500 kg
Ciśnienie powietrza: 6-10 bar
Maksymalna średnica tarczy piły: 700 mm
Minimalna średnica tarczy piły: 600 mm
Średnica otworu osi piły: 30 mm
Maksymalna średnica freza: 400 mm
Minimalna średnica freza: 300 mm
Średnica otworu osi freza: 60 mm
Dedpfx Aoy H Dblslgjuu
Kompletny przegląd w 2024 roku wykonany przez Diba Machinehandel, po czym maszyna była praktycznie nieużywana z powodu dodatkowej działalności firmy.
Sprzedaż z powodu braku miejsca.
Część podająca została zmodernizowana do długości roboczej 7 metrów podczas przeglądu w 2024 roku.
Piła poprzeczna H&M: około 19,5 x 4 metra
Cena nie obejmuje demontażu, transportu, montażu i akcesoriów: klap, rur, przewodów ssących, kabli zasilających.
W przypadku pytań lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Trostberg
639 km
Zmywarka podblatowa
MEIKOM-iClean UM GIO Hi. 400 V
Zadzwoń
Rok budowy: 2017, stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Dzień dobry, maszyna opisana w tekście oferty jest z 2017 roku (w 2018 roku została wyprzedana), nowsze modele są dostępne na zamówienie za dopłatą!
Dusdpfequ Ukrjx Algeu
Oferujemy Państwu 1 zmywarkę do naczyń MEIKO bistro ze zintegrowaną odwróconą osmozą z tyłu (plecak)
Żadnych suszarek do naczyń!
Możliwy odbiór osobisty, wysyłka na terenie Niemiec i UE za dodatkową opłatą na życzenie.
B2B = 1/2 roku gwarancji
Szczegółowy opis powyższego urządzenia znajduje się w pliku PDF.
Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają urządzenie, które jest oferowane!
Tylko po wpłacie z góry, nie przez Paypal!
Ogłoszenia
Petershagen
696 km
Zmywarka automatyczna Zmywarka do naczyń
MeikoM-iClean UM+ Geschirrspülmaschine
Zadzwoń
Rok budowy: 2015, stan: bardzo dobry (używany), Dostępny od zaraz. Z roku produkcji 2015, w pełni sprawny od kantu, dlatego serwisowany co roku. W załączeniu dokumenty dostawy oraz oryginalna szafka podblatowa od Meiko.
Duedpsi E Aa Nsfx Algeu
Cena netto plus VAT. Możliwość wysyłki za dopłatą.
Ogłoszenia
Sneek
923 km
Automatyczna piła kapowa HM-Z4
H&MHM-Z/4 F
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2006, Opis
Marka: H&M
Typ: HM-Z/4 F
Rok produkcji: 2006
Długość podawania: 8500 mm
PC przemysłowy.
Średnica tarczy tnącej: 700 mm
Regulacja kąta: 0-180º
Dsdpfxswzkyqs Algjuu
Kąt nachylenia: 0-45º
Regulacja osi Z: 200 mm
Maksymalna wysokość cięcia: 250 mm
System wyładunku z wypychaczami
Ogłoszenia
Uddel
913 km
Kombajn CNC do cięcia i frezowania
H&M HoutbewerkingsmachinesHM-Z3
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2022, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość posuwu oś X: 9 040 mm, długość posuwu oś Z: 200 mm, posuw osi X: 60 m/min, średnica tarczy piły: 700 mm, szerokość brzeszczotu: 5 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 5 000 obr./min, Oferujemy kombinowaną przecinarko-frezarkę CNC HM-Z3 (rok produkcji 2022). Maszyna jest w doskonałym stanie, była bardzo mało używana i można ją uznać za praktycznie nową.
Ze względu na zmianę naszego sposobu pracy, ta maszyna stała się zbędna i jest teraz dostępna na sprzedaż.
Dsdpfx Aloyzpm Nogeuu
Jeśli mają Państwo pytania lub chcą uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt wiadomością lub telefonicznie.
Ogłoszenia
Trostberg
639 km
Zmywarka podblatowa
MEIKOM-iCleanUM GIO unten AirConcept 400 V
Zadzwoń
Rok budowy: 2017, stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, W opisie oferty wskazana maszyna pochodzi z roku 2017 (za dopłatą dostępne są również młodsze roczniki).
Oferujemy 1 zmywarkę do szkła, naczyń i bistro MEIKO z wbudowaną odwróconą osmozą w wersji podblatowej oraz odzyskiem ciepła.
Bez koszy do zmywania!
Odbiór z magazynu możliwy, wysyłka na terenie Niemiec i UE za dodatkową opłatą po uzgodnieniu.
B2B = 1/2 roku gwarancji.
Dusdpfequ Ukkox Algeu
Szczegółowy opis powyższego urządzenia znajduje się w pliku PDF.
Tylko przedpłata, brak możliwości płatności Paypal!
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpm y
Oprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpmOprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oprawka renomowanej marki GARANT (Hoffmann Group) – gwarancja najwyższej jakości i niezawodności w obróbce CNC. Model SK40-12-50, nr katalogowy 300100 12. • Stożek SK40 – standard przemysłowy do centrów obróbczych • Średnica mocowania Ø12 mm • Długość oprawki 50 mm • Maks. prędkość obrotowa 25 000 obr/min • Wysoka precyzja i wyważenie dynamiczne • Na oprawce zamocowany frez trzpieniowy Stan bardzo dobry, gotowa do natychmiastowego użycia. Profesjonalne narzędzie do frezarek CNC, idealne dla zakładów obróbczych stawiających na jakość i niezawodność.
-- CENA PODANA ZA 1 SZT--
Dujdpfjw Sy Ansx Algou
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Pompa próżniowa
Pompa KSB 45,00 m³/h, H - 182m z silnik 37 kWPompa KSB MTC D 65/4-5 1 2366
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2013, masa całkowita: 560 kg, Dane techniczne pompy:
• Producent: KSB
• Typ: ETIC D 65 / 45-1
• Wydajność: Q = 45 m³/h
• Wysokość podnoszenia: H = 182,19 m
• Rok produkcji: 2013
• Przyłącza kołnierzowe (wizualnie DN150 – zgodnie ze zdjęciami)
• Solidna, przemysłowa konstrukcja
• Pompa demontowana z instalacji przemysłowej
Silnik elektryczny:
• Producent: Siemens
• Moc: 37 kW
• Zasilanie: 3-fazowe
• Obroty: ok. 2950 obr./min (50 Hz)
• Wykonanie przemysłowe, chłodzenie IC411
• Montaż: IM B3
Dusdpfx Alsydv I Dogju
• Silnik zamontowany na ramie z pompą
Stan:
• Stan techniczny: używany
• Wizualnie normalne ślady eksploatacji, brak pęknięć i uszkodzeń korpusu
• Wały i kołnierze kompletne (widoczne na zdjęciach)
• Sprzedawane jako komplet: pompa + silnik + rama
Informacje dodatkowe:
• Idealna do zastosowań przemysłowych: instalacje technologiczne, energetyka, chemia, woda procesowa
• Cena podana za 1szt.
Ogłoszenia
Steinach
569 km
Podnośnik koszowy na samochodzie ciężarowym
MERCEDES-BENZArocs/ Ruthmann T 330 / 33 m / Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 108 250 km, moc: 220 kW (299,12 KM), pierwsza rejestracja: 04/2015, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, następna inspekcja (TÜV): 10/2026, kolor: żółty, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, Wyposażenie: ABS, klimatyzacja, system nawigacji, Top zadbany Mercedes Benz Actros 1830 z podnośnikiem roboczym Ruthmann T 330 HV 12 o wysokości roboczej 33 metry, udźwigu 320 kg lub do 3 osób, zasięgu bocznym 20,70 metra, z opcją minimalnych podpór, możliwa izolacja do 1 000 V, z zabudową skrzyniową 1,60 m x 2,38 m x 1,10 m, blokadą podnoszenia i skrętu, dużym aluminiowym koszem roboczym, nowa przegląd techniczny UVV Ruthmann i serwis wykonany oraz wiele innych.
Dane dotyczące podnośnika:
Podnośnik przegubowy Ruthmann T 330 HV 12
Wysokość robocza wg producenta do ok. 33 m
4-punktowe hydrauliczne podpory
Możliwość minimalnych podpór
Zasięg boczny 20,70 m
Udźwig 320 kg lub 3 osoby
Wymiary kosza: dł. 1,71 m x szer. 0,85 m x wys. 1,10 m z gniazdem zasilającym
Możliwa izolacja wg DIN VDE 0682-742 do 1 000 V z koszem z tworzywa GFK
Dopuszczalna prędkość wiatru 12,5 m/s
Siła boczna robocza na podnośniku 400 N
Zakres obrotu i skrętu 2 x 250°
Blokada podnoszenia 15°, blokada skrętu 20°
Awaryjne sterowanie z podwozia
Specjalna blokada 'trąbka' do późniejszego montażu tylnego zabezpieczenia przeciwnajazdowego
System szybkiej wymiany podestów
Duża skrzynia narzędziowa na platformie, wymiary: 1,60 m x 2,38 m x 1,10 m z bocznymi roletami
4 antypoślizgowe płyty U + uchwyty
Reflektor roboczy
3 944 motogodziny wg licznika
Przegląd UVV podnośnika nowy od Ruthmann (09/2025)
Serwis Ruthmann nowy (09/2025)
Rejestracja jako samobieżne urządzenie robocze (bez podatku drogowego)
Stan bardzo zadbany
Dane ciężarówki:
Kabina M CompactSpace z tylnym oknem
Rozstaw osi 4 200 mm
Silnik OM936, R6, 220 kW (299 KM), 1200 Nm
Norma emisji EURO VI
Napęd 4x2
Automatyczna skrzynia biegów Mercedes Benz PowerShift 3, G 140-8/9,30-0,79
Klimatyzacja
Resorowane zawieszenie przedniej i tylnej osi
Wariant wagowy 18,0 t (8,0/11,5)
Oś przednia 8,0 t, oś tylna talerzowa 300, planetarna, 13,4 t
Resory przód 8,0 t, 3-piórowe, tył 11,5 t, twarde
Przełożenie osi HY i = 4,833
Hamulce tarczowe na osi przedniej i tylnej
Elektroniczny system hamulcowy z ABS i ASR
Tempomat
Asystent stabilizacji toru jazdy
Stabilizatory przy przedniej i tylnej osi
Kamera cofania
System nawigacji
LED światła do jazdy dziennej
Belka ostrzegawcza LED na dachu kabiny
2 dodatkowe stroboskopy z przodu dachu kabiny
Syrena pneumatyczna w kabinie
Zbiornik paliwa 290 litrów
Ergonomiczny fotel kierowcy z amortyzacją
Stan bardzo dobry i zadbany
Nowe badanie techniczne TÜV do 10/2025
Rejestracja jako samobieżne urządzenie robocze (bez podatku drogowego)
Dujdpfx Aleyi N Smjgou
Cena netto, plus 19% VAT. Chętnie przygotujemy atrakcyjną ofertę finansowania. Wszystkie informacje bez gwarancji. Zastrzegamy możliwość pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Numer pojazdu wewnętrzny: 2567
Ogłoszenia
Steinach
569 km
Platforma robocza
Mercedes Benz /Ruthmann T 330/33 m/Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2015, godziny pracy: 3 944 h, Wyposażenie: ABS, Bardzo zadbany Mercedes Benz Actros 1830 z podnośnikiem koszowym Ruthmann T 330 HV 12 o wysokości roboczej 33 metry, udźwigu 320 kg lub do 3 osób, zasięgu bocznym 20,70 metra, z minimalnym podparciem, możliwość izolacji do 1.000 V, zabudową skrzyniową o wymiarach 1,60 m x 2,38 m x 1,10 m, blokadą podnoszenia i obrotu, dużym aluminiowym koszem roboczym, nowym przeglądem UVV Ruthmann i wykonanym serwisem oraz wieloma innymi opcjami.
Dane podestu roboczego
Podnośnik koszowy Ruthmann T 330 HV 12
Wysokość robocza do ok. 33 m wg producenta
Podpora hydrauliczna 4-punktowa
Minimalne podparcie
Zasięg boczny 20,70 m
Udźwig 320 kg lub 3 osoby
Wymiary kosza: 1,71 m długości x 0,85 m szerokości x 1,10 m wysokości z gniazdem 230V
Możliwa izolacja zgodnie z DIN VDE 0682-742 do 1000 V, z koszem z tworzywa GFK
Dopuszczalna prędkość wiatru 12,5 m/s
Siła boczna na podnośniku 400 N
Zakres obrotu i odchylenia 2 x 250°
Blokady: podnoszenie 15°, obrót 20°
Sterowanie awaryjne z poziomu podwozia
Specjalna blokada ramienia do zamontowania tylnego zabezpieczenia przeciwruchowego
System szybkiej wymiany umożliwiający sprawną zamianę podestów
Duża skrzynia narzędziowa na pace, wymiary: 1,60 m x 2,38 m x 1,10 m z bocznymi żaluzjami
4 antypoślizgowe płyty podporowe + uchwyt
Reflektor platformy
3 944 godziny pracy według licznika
Nowy przegląd UVV podestu Ruthmann: 09/2025
Serwis Ruthmann: 09/2025
Duedpfx Aoyi N Stjlgju
Rejestracja jako samojezdny podest roboczy (bez podatku drogowego)
Stan bardzo zadbany
Dane ciężarówki
Pierwsza rejestracja: 08.04.2015
Przebieg: 108 250 km
Kabina typu CompactSpace z tylnym oknem
Rozstaw osi: 4 200 mm
Silnik OM936, R6, 220 kW (299 KM), 1200 Nm
Norma emisji Euro VI
Napęd 4x2
Automatyczna skrzynia Mercedes Benz PowerShift 3, G 140-8/9,30-0,79
Klimatyzacja
Resory piórowe na przedniej i tylnej osi
Wariant masowy 18,0 t (8,0/11,5)
Oś przednia 8,0 t, oś tylna przekładnia talerzowa 300, planeta, 13,4 t
Resory przednie 8,0 t, 3-piórowe; tylne resory 11,5 t, twarde
Przełożenie osi HY i=4,833
Hamulce tarczowe na przód i tył
Elektroniczny układ hamulcowy z ABS i ASR
Tempomat
Asystent stabilności jazdy
Stabilizatory na przedniej i tylnej osi
Kamera cofania
Nawigacja
LED światła do jazdy dziennej
Listwa ostrzegawcza LED na dachu kabiny
2 dodatkowe lampy błyskowe z przodu na dachu kabiny
Klakson pneumatyczny na kabinie
Zbiornik 290 l
Fotel kierowcy z zawieszeniem pneumatycznym
Stan bardzo dobry i zadbany
Nowy przegląd techniczny (TÜV) na 10/2025
Rejestracja jako samojezdny podest roboczy (bez podatku drogowego)
Cena netto, plus 19% VAT. Chętnie przygotujemy atrakcyjną ofertę finansowania. Wszystkie dane bez gwarancji. Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz wcześniejszej sprzedaży.
Numer wewnętrzny pojazdu: 2567
Ogłoszenia
Münster
788 km
Zmywarka do naczyń z transportem koszowym
MeikoM-iQ K-M54 V6 P6
Zadzwoń
Rok budowy: 2013, godziny pracy: 42 479 h, stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: M-iQ K-M54 V6 P6, Na sprzedaż używana, w pełni sprawna przemysłowa zmywarka do transportu koszy firmy MEIKO.
Dane techniczne:
Producent: MEIKO
Model: M-iQ K-M54 V6 P6
Dedpfeza A T Ejx Algsuu
Rok produkcji: 2013
Długość: ok. 5,30 m
Wymiar kosza: 500 x 500 mm
Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej
Przeznaczona do profesjonalnego zastosowania w dużych kuchniach, stołówkach, hotelach i gastronomii.
Stan:
Maszyna jest w używanym, zadbanym i w pełni sprawnym stanie technicznym. Taśma transportowa została ostatnio wymieniona, dzięki czemu istotny element eksploatacyjny jest już nowy.
Seria M-iQ firmy MEIKO to wysoka wydajność mycia, efektywne zużycie energii i niezawodna praca ciągła w środowiskach profesjonalnych kuchni.
Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu. Dodatkowe zdjęcia oraz informacje techniczne mogę przesłać na życzenie.
Sprzedaż używanego sprzętu z wyłączeniem gwarancji, o ile jest to prawnie dopuszczalne.
Ogłoszenia
Buseck
734 km
ZMYWARKA DO TRANSPORTU KOSZY
MeikoK-M 74 V8 N33 P8
Zadzwoń
Rok budowy: 2014, stan: niesprawdzony (używany), Funkcjonalność: nieprzetestowany, Oferujemy tutaj tunelową zmywarkę koszową renomowanego producenta Meiko, model K-M 74 V8 N33 P8 z roku 2014.
Nie możemy zagwarantować kompletności ani pełnej sprawności tej maszyny. Zmywarka została przez nas przejęta po demontażu. Urządzenie jest prawdopodobnie interesujące wyłącznie dla specjalistów z branży i serwisantów Meiko. O tym, czy maszynę warto ponownie uruchomić lub przeznaczyć na części, powinien zdecydować fachowiec.
Prosimy o propozycję ceny – potrzebujemy miejsca!
Model M-iQ firmy MEIKO to przełom w rozwoju technologii zmywania: zapewnia maksymalną czystość, najwyższą wydajność oraz optymalne wykorzystanie zasobów. Na wyjątkową skuteczność złożyły się cztery innowacje MEIKO: inteligentny system zarządzania powietrzem, zaawansowany filtr, efektywny system energetyczny oraz wysoki komfort obsługi z dotykowym panelem CC-Touch. Maszyna jest podzielona na sekcje: podawczą, wstępnego mycia, głównego mycia, płukania, suszenia oraz wyjściową.
Do urządzenia wystawiamy fakturę VAT.
Dane techniczne:
Typ: K-M74 V8 N33 P8
Numer seryjny: 10270806
Rok produkcji: 2014
Wymiary zewnętrzne (sz x gł x wys): 3950 x 995 x 2235 mm
Wymiary przenośnika rolkowego (sz x gł x wys): 2100 x 680 x 850 mm
Wymiary stołu załadowczego (sz x gł x wys): 3290 x 630 x 850 mm
Całkowita długość zmywarki: 9340 mm
Przyłącze elektryczne: 400V 50Hz 3NPE 45,9kW
Przyłącze wody zimnej: 3/4"; stan: używany, zdemineralizowana
Dodatkowe informacje:
- System diagnostyki MiQ: gwarancja higieny, planowany start, pewny rezultat zmywania
- Modułowa, skręcana konstrukcja maszyny
- M-iQ Air Concept: najwyższa efektywność energetyczna, zgodność z DIN, brak potrzeby podłączenia do wentylacji
- M-iQ Samoczyszczenie: nowatorski tryb działania, wspomaganie filtrem M-iQ, zredukowane wymagania czyszczenia
Dsdey Ibbfepfx Algouu
- M-iQ System energetyczny: trzystopniowe ogrzewanie, dynamiczna regulacja, optymalna efektywność energetyczna
- M-iQ Dynamika mycia: wysokie ciśnienie przy zmniejszonej ilości wody, zoptymalizowana geometria przepływu
- M-iQ Zarządzanie zbiornikiem: inteligentna regulacja poziomu, wydajne wykorzystanie zasobów, wyjątkowa ekonomia
- M-iQ Filtr: rewolucyjny system filtracji, aktywny transport zanieczyszczeń, najwyższa wydajność procesu
Wysyłka:
Dostawa lub odbiór osobisty po uzgodnieniu
Wysyłka na cały świat na zapytanie
Wysyłka na wyspy lub do stacji górskich wyłącznie po uzgodnieniu
Zmiany i pomyłki zastrzeżone.
Masz pytania, chcesz uzyskać poradę lub obejrzeć urządzenie na miejscu? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach: poniedziałek-piątek 09:00 - 13:00 oraz 14:00 - 17:00. Sprzedaż odbywa się wyłącznie na podstawie naszych ogólnych warunków handlowych (OWH).
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Pilarki optymalizujące H&M HM-D 2007
H&MHM-D
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2007, całkowita wysokość: 1 750 mm, całkowita długość: 1 000 mm, całkowita szerokość: 1 810 mm, Kolor: Szary
Waga: 1 240 kg
- Rok produkcji: 2007
- Dostępna dokumentacja: Nie
- Oznaczenie CE: Tak
- Certyfikat CE: Nie
- Numer seryjny: 100658
- Moc głównego silnika [kW]: 7,5
- Średnica tarczy piły na wale [mm]: 30
- Napięcie [V]: 400
- Moc [kW]: 8,0
- Wymiary transportowe: 1000 mm x 1810 mm x 1750 mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga transportowa [kg]: 1240 kg
- Ilość paczek transportowych [szt.]: 4
Dedewniuajpfx Algjuu
Informacje finansowe
VAT: Podana cena nie zawiera podatku VAT
VAT/opodatkowanie różnicy: VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla wszystkich urządzeń przemysłowych
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Optymalizacyjna piła poprzeczna H&M HM-D 2005
H&MHM-D
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2005, całkowita wysokość: 1 200 mm, całkowita długość: 8 120 mm, całkowita szerokość: 850 mm, Kolor: Szary
Waga: 1 240 kg
- Rok produkcji: 2005
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE dostępny: Nie
- Numer seryjny: 535
- Moc silnika głównego [kW]: 6,0
Dodpox A S Upjfx Algsuu
- Min. średnica tarczy tnącej [mm]: 500
- Maks. średnica tarczy tnącej [mm]: 550
- Opcje: automatyczny system posuwu
- Napięcie [V]: 400
- Moc [kW]: 6,0
- Wymiary transportowe: 8120mm x 850mm x 1200mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga transportowa [kg]: 1240kg
- Liczba paczek transportowych: 4
Informacje finansowe
VAT: Podana cena nie zawiera podatku VAT
VAT/opodatkowanie różnicowe: VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla wszelkiego sprzętu przemysłowego
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Optymalizujące piły kątowe H&M HM-D
H&MHM-D
Zadzwoń
Stan: używany, całkowita wysokość: 1 550 mm, całkowita długość: 7 900 mm, całkowita szerokość: 2 350 mm, Waga: 1.500 kg
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE: Nie
- Maks. długość tarczy tnącej [mm]: 6000
- Maks. wysokość cięcia [mm]: 230
- Długość stołu podawczego [mm]: 6000
- Opcje: Automatyczny system podawania
- Wymiary transportowe: 7900 mm x 2350 mm x 1550 mm (d x sz x w)
- Waga transportowa [kg]: 1500 kg
- Pakiety transportowe [szt.]: 3
Duedpfxoxixh Aj Algsu
Informacje finansowe
VAT: Podana cena nie zawiera podatku VAT
VAT/opodatkowanie różnicowe: Podatek VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdej chwili dla wszelkiego sprzętu z branży przemysłowej
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Wywrotka z dźwigiem
MANTGS 26.320 6X2-4/ HMF 1643 Z CRANE/
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), przebieg: 320 310 km, moc: 235 kW (319,51 KM), pierwsza rejestracja: 07/2010, rodzaj paliwa: diesel, konfiguracja osi: 6x2, rozstaw osi: 5 550 mm, paliwo: diesel, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: inny, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 8 640 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, dopuszczalne obciążenie osi (oś 1): 9 000 kg, dopuszczalne obciążenie osi (oś 2): 11 500 kg, dopuszczalne obciążenie osi (oś 3): 7 500 kg, Rok budowy: 2010, Wyposażenie: centralny zamek, klimatyzacja, podgrzewanie siedzenia, żuraw, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
Dedpjy Ndiuofx Algsuu
- Resory piórowe
- Klimatyzacja
- Radio/odtwarzacz CD
- Kamera cofania
- Skrzynka narzędziowa
- Wał odbioru mocy (PTO)
= Dalsze informacje =
Informacje techniczne
Liczba cylindrów: 6
Pojemność silnika: 10 518 cm³
Konfiguracja osi
Hamulce: hamulce tarczowe
Oś przednia: Maks. obciążenie osi: 9000 kg; Bieżnik opony lewy: 60%; Bieżnik opony prawy: 60%; Zawieszenie: resory piórowe
Oś tylna 1: Podwójne ogumienie; Maks. obciążenie osi: 11 500 kg; Bieżnik opony lewej wewnętrznej: 60%; Bieżnik opony lewej zewnętrznej: 60%; Bieżnik opony prawej wewnętrznej: 60%; Bieżnik opony prawej zewnętrznej: 60%; Zawieszenie: resory piórowe
Oś tylna 2: Oś podnoszona; Maks. obciążenie osi: 7 500 kg; Oś skrętna; Bieżnik opony lewy: 60%; Bieżnik opony prawy: 60%; Zawieszenie: zawieszenie pneumatyczne
Wagi
Masa własna: 15 785 kg
Ładowność: 12 215 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 28 000 kg
Przegląd, historia i stan
Badanie techniczne (APK): ważne do 02.2027
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan wizualny: bardzo dobry
Ogłoszenia
Gilze
978 km
System ramion hakowych
MANTGS 35.470 8x4 / HMF 2243 Z KRAAN + HAAKARM
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 866 km, moc: 346 kW (470,43 KM), pierwsza rejestracja: 10/2025, rodzaj paliwa: diesel, rozmiar opony: 385/65R22.5, konfiguracja osi: 8x4, rozstaw osi: 3 600 mm, paliwo: diesel, hamulce: hamowanie silnikiem, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: stal-powietrze, Rok budowy: 2025, Wyposażenie: ABS, AdBlue, blokada mechanizmu różnicowego, centralny zamek, elektryczne sterowanie szybami, klimatyzacja, kontrola trakcji, tempomat, zaczep do przyczepy, żuraw, = Dalsze opcje i wyposażenie =
- Zdalnie sterowany centralny zamek
- Oś podnoszona
- Zawieszenie pneumatyczne
- Sprzęg kulowy
- PTO (przystawka odbioru mocy)
- Radio
- Hamulce tarczowe
- Osłona przeciwsłoneczna
- Skrzynka narzędziowa
= Uwagi =
Dostęp do stref zeroemisyjnych co najmniej do: !
Nowy, nieużywany MAN 35.470 8x4-4 BL
Kolor RAL 9016 (biały)
Przednia oś na resorach półeliptycznych 9000 kg.
Sterowana i podnoszona oś pomocnicza.
Sprzęg Ringfeder 40 mm.
PTO silnikowe.
Żuraw:
Marka: HMF.
Typ: 2243Z
Wysokie podwozie.
Sterowanie radiowe.
Hydrauliczne podpory.
Chwytak do ziemi 100 cm firmy Bakker.
System kontenerowy:
Hyvalift:
Typ: 26-57
Udźwig: 26 000 kg
Długość: 570 cm
Dodatkowe przyłącza do kontenerów.
= Dalsze informacje =
Informacje techniczne
Liczba cylindrów: 6
Konfiguracja osi
Hamulce: tarczowe
Oś przednia: rozmiar opony: 385/65R22.5; skrętna; bieżnik lewy: 100%; bieżnik prawy: 100%; zawieszenie: resory piórowe
Oś tylna 1: rozmiar opony: 315/80R22.5; bliźniacze; bieżnik wewnętrzny lewy: 100%; bieżnik zewnętrzny lewy: 100%; bieżnik wewnętrzny prawy: 100%; bieżnik zewnętrzny prawy: 100%; zawieszenie: pneumatyczne
Oś tylna 2: rozmiar opony: 315/80R22.5; bliźniacze; bieżnik wewnętrzny lewy: 100%; bieżnik zewnętrzny lewy: 100%; bieżnik wewnętrzny prawy: 100%; bieżnik zewnętrzny prawy: 100%; zawieszenie: pneumatyczne
Oś tylna 3: rozmiar opony: 385/65R22.5; skrętna; bieżnik lewy: 100%; bieżnik prawy: 100%; zawieszenie: pneumatyczne
Masy
Masa własna: 16 826 kg
Ładowność: 19 174 kg
DMC: 36 000 kg
Funkcjonalność
Żuraw: HMF
Serwis
APK (przegląd techniczny): ważny do 10.2026
Informacje finansowe
Cena: na zapytanie
Identyfikacja
Numer typu: TGS 35.470 8x4 / HMF 2243 Z KRAA
= Informacje firmowe =
WSZYSTKIE CENY SĄ NETTO NA EKSPORT. Joris Versteijnen (NL-DE-GB) Wouter Greutink (NL-DE-GB-ES-IT) Mówimy po rosyjsku. Staramy się przekazywać poprawne informacje, ale z opublikowanych tekstów nie można wywodzić żadnych praw.
Dujdpfoyvqxpsx Algju
Ogłoszenia
Gilze
978 km
Wywrotka z dźwigiem
DAFTATRA 6X6 / T158/II / 2 SIDE TIPPER - HMF Z CRANE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 302 643 km, moc: 338 kW (459,55 KM), pierwsza rejestracja: 11/2018, rodzaj paliwa: diesel, rozmiar opony: 385/65R22.5, konfiguracja osi: 6x6, paliwo: diesel, hamulce: hamowanie silnikiem, kolor: zielony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: powietrze, całkowita długość: 8 900 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 5 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 390 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 050 mm, Rok budowy: 2018, Wyposażenie: ABS, AdBlue, blokada mechanizmu różnicowego, centralny zamek, elektryczne sterowanie szybami, klimatyzacja, kontrola trakcji, podgrzewanie siedzenia, tempomat, zaczep do przyczepy, żuraw, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- Centralny zamek sterowany pilotem
- Zawieszenie pneumatyczne
- Sprzęg hakowy (maulkupplung)
- Redukcja w piastach
- WOM (wał odbioru mocy)
- Radio
- Osłona przeciwsłoneczna
- Skrzynka narzędziowa
- Centralny układ smarowania
= Uwagi =
Żuraw HMF Z.
Typ 1643
Hydrauliczne podpory.
2x hydrauliczne wysuwy.
Chwytak Bakker.
Wywrotka dwustronna z tylnymi drzwiami.
Hydrauliczne burty boczne.
Pokrywa górna.
= Dodatkowe informacje =
Informacje techniczne
Liczba cylindrów: 6
Dujdpfx Alexgvt Rsgou
Konfiguracja osi
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś przednia: Rozmiar opon: 385/65R22.5; Skrętna; Bieżnik lewej opony: 30%; Bieżnik prawej opony: 30%; Hamulce: tarczowe
Tylna oś 1: Rozmiar opon: 315/80R22.5; Bliźniacze koła; Bieżnik lewej wewnętrznej: 40%; lewej zewnętrznej: 40%; prawej wewnętrznej: 40%; prawej zewnętrznej: 40%; Hamulce: bębnowe
Tylna oś 2: Rozmiar opon: 385/65R22.5; Skrętna; Bieżnik lewej: 40%; prawej: 40%; Hamulce: tarczowe
Masa
Masa własna: 11.020 kg
Ładowność: 20.480 kg
DMC: 31.500 kg
Funkcjonalność
Żuraw: HMF
Identyfikacja
Numer typu: TATRA 6X6 / T158/II / 2 SIDE TI
= Informacje o firmie =
WSZYSTKIE CENY NETTO NA EKSPORT. Joris Versteijnen (NL-DE-GB), Wouter Greutink (NL-DE-GB-ES-IT), Mówimy po rosyjsku. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były poprawne, jednak nie można z nich wywodzić żadnych praw.
Ogłoszenia
Gilze
978 km
Wywrotka z dźwigiem
Tatra6X6 / T158/II / 2 SIDE TIPPER - HMF Z CRANE
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 302 643 km, moc: 338 kW (459,55 KM), pierwsza rejestracja: 11/2018, rodzaj paliwa: diesel, rozmiar opony: 385/65R22.5, konfiguracja osi: 6x6, paliwo: diesel, hamulce: hamowanie silnikiem, kolor: zielony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: powietrze, całkowita długość: 8 900 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 5 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 390 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 050 mm, Rok budowy: 2018, Wyposażenie: ABS, AdBlue, blokada mechanizmu różnicowego, centralny zamek, elektryczne sterowanie szybami, klimatyzacja, kontrola trakcji, podgrzewanie siedzenia, tempomat, zaczep do przyczepy, żuraw, = Dalsze opcje i wyposażenie =
- Centralny zamek sterowany pilotem
Duedjw Imk Dspfx Algeu
- Zawieszenie pneumatyczne
- Sprzęg holowniczy typu Maul
- Redukcja w piastach
- WOM (wał odbioru mocy)
- Radio
- Osłona przeciwsłoneczna
- Skrzynka narzędziowa
- Centralny układ smarowania
= Uwagi =
Żuraw HMF Z.
Typ 1643
Hydrauliczne podpory.
2 x wysuw hydrauliczny.
Chwytak Bakker.
Wywrotka dwustronna z tylnymi drzwiami.
Hydrauliczna burta boczna.
Pokrywa górna.
= Dodatkowe informacje =
Informacje techniczne
Liczba cylindrów: 6
Konfiguracja osi
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś przednia: Rozmiar opon: 385/65R22.5; Skrętna; Bieżnik lewy: 30%; Bieżnik prawy: 30%; Hamulce: tarczowe
Oś tylna 1: Rozmiar opon: 315/80R22.5; Bliźniacze koła; Bieżnik lewy wewnętrzny: 40%; Bieżnik lewy zewnętrzny: 40%; Bieżnik prawy wewnętrzny: 40%; Bieżnik prawy zewnętrzny: 40%; Hamulce: bębnowe
Oś tylna 2: Rozmiar opon: 385/65R22.5; Skrętna; Bieżnik lewy: 40%; Bieżnik prawy: 40%; Hamulce: tarczowe
Wagi
Masa własna: 11 020 kg
Ładowność: 20 480 kg
DMC: 31 500 kg
Funkcjonalność
Kran: HMF
Identyfikacja
Numer typu: 6X6 / T158/II / 2 SIDE TIPPER -
= Informacje o firmie =
WSZYSTKIE CENY SĄ NETTO NA EKSPORT. Joris Versteijnen NL-DE-GB) Wouter Greutink NL-DE-GB-ES-IT) Mówimy po rosyjsku. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były poprawne, ale z zamieszczonych tekstów nie można wywodzić żadnych praw.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Rheinbach
860 km
Cyclone Pre-separator
D&MZ-Line
Zadzwoń
Rok budowy: 2020, stan: po remoncie generalnym (używany), Do średnic ssania od 120 do 700 mm.
Proszę podać nam swój przepływ objętościowy, a my dobierzemy odpowiedni dla Państwa cyklon.
Dostępne są różne wersje:
- Nogi, wykonane z malowanych, kwadratowych profili stalowych
- Zawór obrotowy i element przejściowy z klapą rewizyjną
- Skrzynka wlotowa z zaworem zwrotnym
- Styczne wyloty z/bez powierzchni nadciśnieniowej
- Kwadratowy nawiewnik z/bez powierzchni nadciśnieniowej
- Izolacja akustyczna
Oczywiście można również uzyskać od nas wszystkie akcesoria, takie jak wentylatory, rury wydechowe, osłony deflektorów itp.
Funkcjonalność:
Zanieczyszczone powietrze jest stycznie doprowadzane do cylindrycznej części górnej.
wprowadza się, powodując obracanie się powietrza. Materiał jest umieszczany pod
Wpływ siły odśrodkowej w kierunku obwodu cyklonu
wciśnięty i wyprowadzony przez otwór w dnie. Na stronie
oczyszczone powietrze opuszcza cyklon przez centralnie umieszczony
Rura wylotowa na górze.
Wydajność osadzania zwiększa się wraz z prędkością posuwu, ale
również straty ciśnienia i tym samym zużycie energii. Jest to zatem
to ważne, aby znaleźć dobry kompromis.
Opracowaliśmy szereg cyklonów zoptymalizowanych do filtrowania dużych ilości materiału. Są one zatem bardzo
Dujdoftb Ebopfx Algeu
dobrze nadaje się do przemysłu drzewnego/papierniczego/przetwórczego/zbożowego i paszowego
W dolnej części cyklon może być zaprojektowany z odpowiednim rozmiarem w zależności od ilości powietrza i typowego spadku ciśnienia w zakresie 1000 Pa.
może być wybrany.
Ciśnienie robocze +/- 5
[...]
Ogłoszenia
Dautphetal - Wolfgruben
745 km
Autobus międzymiastowy
SETRA212 HM - 32 Sitze-WC-Küche-Rundsitzecke -PROJEKT
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 520 000 km, moc: 256 kW (348,06 KM), pierwsza rejestracja: 06/1977, rodzaj paliwa: diesel, liczba miejsc: 32, typ przekładni: mechaniczny, kolor: beżowy, Rok budowy: 1977, Wyposażenie: filtr sadzy, ogrzewanie postojowe, * Setra 212 HM z 32 miejscami siedzącymi - 6-biegowa skrzynia manualna - toaleta - kuchnia - okrągły kącik wypoczynkowy
Dujdpoyy T N Sjfx Algou
* Diesel - 12 675 cm³ - 256 kW - 350 KM - Euro 0 - Brak plakietki ekologicznej - 8 cylindrów - zawieszenie pneumatyczne
* 32 miejsca + 1 kierowca - ogrzewanie postojowe - radio - pojedyncze drzwi z przodu i z tyłu
* Wymiary pojazdu: długość: 10 370 mm x szerokość: 2 500 mm x wysokość: 3 090 mm
* Pojazd niemiecki - niemiecki dowód rejestracyjny - sprzedaż w imieniu klienta
* Zastrzegamy możliwość pomyłek i sprzedaży pośredniej - dostępne od ręki
* Prosimy o umawianie spotkań na oględziny i jazdę próbną
* Osoba kontaktowa: Andreas Vogel
* UWAGA - Pojazdy składowane są na zewnątrz - Prosimy o dokładne zapytanie o lokalizację - UWAGA -
Ogłoszenia
Wiefelstede
760 km
Brzeszczot
GuhdoØ 350x3.5/3.0 Z108 HM NE PRO
Zadzwoń
Stan: używany, Brzeszczot, brzeszczot do drewna, brzeszczot do piły tarczowej
-Producent: Guhdo, Brzeszczot HM NE PRO
-Typ: 350x3,5/3,0 Z108
-Art. Nr art.: 2185.351.31
-Prędkość obrotowa: maks. 5400 obr.
Duedpfeuaqznox Algju
-Zastosowanie: Profile nieżelazne/tworzywa sztuczne
-Wymiary skrzynki: 385/385/H10 mm
-Waga: 2,4 kg
Ogłoszenia
Πέραμα
1 359 km
Maszyny do produkcji butelkowanej wody
muvitec procomac,europool siat,zacchettiECOFILL M24 6 12,TF 03HM 145IN Z 2T,AVV
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2002, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Poszczególne maszyny sprzedawane są osobno. Odzawiacz, nalewarka, pokrywy do silosu, linia suchego powietrza, formierka kartonów, pakowacz kartonów, zaklejarka kartonów, uszczelniacz i klej do formierek.
Dodpfewlg Swjx Algouu
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "meiko m iclean hm z modułem giomodule"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc









































































































































































































































































































