Używane Fasti / Hoan Che 25/4 na sprzedaż (70 491)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Ahaus
830 km
Nożyce gilotynowe - hydrauliczne
FASTI / HOANCHE 25/4
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1981, Szerokość blachy - maks. 2535 mm
Grubość blachy 4,0 mm stal
Grubość blachy 2,5 mm stal nierdzewna
Grubość blachy 6,0 mm aluminium
Liczba suwów - obciążenie 20 suwów/min
Kąt cięcia 1,7 °
Wysokość robocza 900 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc 8,5 kW
Masa maszyny ok. 3400 kg
Wymiary (dł.-szer.-wys.) 2916 x 2250 x 1760 mm
Maszyna z warsztatu szkoleniowego
stan dobry / zadbany (!!)
Wyposażenie:
- solidne elektrohydrauliczne nożyce gilotynowe "Schwingschnitt"
- elektrycznie napędzany zderzak tylny
- elektryczny ogranicznik długości cięcia
Dodpfjxabvqex Ac Hjch
- elektrohydrauliczna regulacja kąta cięcia
- ręczna regulacja szczeliny tnącej od przodu
- przedni stół podtrzymujący z uchwytami
- 1x stabilny zderzak boczny ze skalą i rolką odchylaną
- 3x stabilne, przednie ramiona podtrzymujące
- 1x swobodny nożny przełącznik
- przednia osłona palców
- przycisk AWARYJNEGO ZATRZYMANIA z przodu
- instrukcja obsługi
* Wyposażenie dodatkowe w cenie:
- pneumatyczny podnośnik blach do cięcia cienkich arkuszy
Ogłoszenia
Rödermark
755 km
Hydrauliczne nożyce gilotynowe
FASTITCHE-25/4
Zadzwoń
Rok budowy: 1981, stan: dobry (używany), numer maszyny/pojazdu: 3626, OFERTA 21448
Dane techniczne:
- maks. szerokość robocza 2540 mm - maks. wydajność cięcia St 40 4 mm
- motyw. Regulacja kąta cięcia
- Regulacja szczeliny cięcia za pomocą wyskalowanych śrub regulacyjnych
Dsdpfxshhc Ixo Ac Hoch
- Ilość uchwytów hydraulicznych 14 szt.
- Silnikowy przyrząd pomiarowy z ogranicznikiem pozycji 10 - 1000 mm
- Prędkość skoku w zależności od kąta cięcia i długości cięcia 23 na minutę
- Napęd hydrauliczny 400 V / 7,5 kW
- Wysokość stołu 1030 mm
- Zapotrzebowanie na miejsce ok. szer. 2500 x wys. 1630 x gł. 2150 mm
- Ciężar ok. 3600 kg
- z: - wspornikiem blaszanym pneumatycznym.
- przedni ogranicznik kątowy + ramiona podporowe
- Elektroniczna regulacja głębokości cięcia
- oświetlenie linii cięcia
- Przełącznik nożny E
Ogłoszenia
Ahaus
831 km
Nożyce gilotynowe - hydrauliczne
FASTI509-25/4
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1990, Szerokość blachy 2503 mm
Grubość blachy 4,0 mm ST
Grubość blachy 2,5 mm VA
Grubość blachy 6,0 mm ALU
Liczba suwów – pod obciążeniem 15–20 suwów/min
Kąt cięcia 1,7°
Dcjdpfx Acsxabd Uo Heh
Wysokość robocza 900 mm
Sterowanie ELGO TYP 85
Całkowite zapotrzebowanie na moc 8,5 kW
Waga maszyny ok. 3400 kg
Wymiary D-S-W 2913 x 2250 x 1760 mm
Wyposażenie:
- solidna NC elektrohydrauliczna gilotyna do blach
- NC elektrycznie sterowany zderzak tylny
* ze sterownikiem ELGO
- ręczna regulacja szczeliny cięcia
- przedni stół podtrzymujący z wycięciami na uchwyt
- 1x solidny zderzak boczny ze skalą i krzywką odchylającą
- 2x stabilne przednie ramiona podtrzymujące
- 1x swobodnie przemieszczany pedał nożny
- przednia osłona palców
- przycisk awaryjnego wyłączenia z przodu
- instrukcja obsługi (PDF)

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sendenhorst
776 km
Nożyce gilotynowe stołowe Fasti TCHE 254
FastiTCHE 254
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Nożyce gilotynowe hydrauliczne (używane) Producent: Fasti, Typ: TCHE 254. Maksymalna długość cięcia: 2540 mm. Maksymalna grubość blachy: ST 45 - 4,0 mm. Odległość między stojakami: 2540 mm. Tylny zderzak przestawny w zakresie 0–1000 mm. Liczba docisków: 14 sztuk. Moc silnika: 6,5 kW. Masa maszyny: 3400 kg. Wymiary: szerokość 2950 mm, głębokość 2700 mm, wysokość 1900 mm. Wyposażenie: sterowanie nożne, przykładnica kątowa, przednie ramiona podtrzymujące, tylny zderzak przestawiany elektrycznie, oświetlenie linii cięcia, cyfrowy wyświetlacz położenia tylnego zderzaka. Maszyna w bardzo zadbanym stanie, gotowa do natychmiastowego użycia. Wózek widłowy na miejscu, załadunek na samochód ciężarowy w cenie. Możliwa tania wysyłka. Lokalizacja maszyny: 48477 Hörstel.
Dcjdsyrhfwepfx Ac Heh
Ogłoszenia
Ahaus
830 km
Nożyce gilotynowe - hydrauliczne
FASTITCHE 30/4
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1987, Szerokość blachy – maks. 3035 mm
Grubość blachy 4,0 mm stal (ST)
Grubość blachy 2,5 mm nierdzewna (VA)
Grubość blachy 6,0 mm aluminium (ALU)
Liczba suwów – obciążona 20 suwów/min
Kąt cięcia 1,7°
Wysokość robocza 900 mm
Sterowanie ELGO
Całkowite zapotrzebowanie na moc 8,5 kW
Masa maszyny ok. 4400 kg
Wymiary D-S-W 3416 x 2250 x 1760 mm
Wyposażenie:
- solidna nożyca gilotynowa NC elektrohydrauliczna
- NC elektromechaniczny zderzak tylny
* z jednostką sterującą ELGO „TYP 85”
- ręczna regulacja szczeliny cięcia
- przedni stół podpierający z wycięciami na uchwyty
- 1x stabilny ogranicznik boczny ze skalą i krzywką przechylną
- 3x stabilne przednie ramiona podpierające
- 1x swobodnie przesuwany pedał nożny
- przednia osłona na palce
- tylna zsuwnia blachy
- przycisk AWARYJNEGO ZATRZYMANIA z przodu
Dsdpfxoyyc A Ue Ac Hsch
- instrukcja obsługi (PDF)
Ogłoszenia
Ahaus
831 km
Nożyce gilotynowe - hydrauliczne
FASTITCHE 12/4
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1982, Szerokość blachy - maks. 1255 mm
Grubość blachy 4,0 mm ST
Grubość blachy 2,0 mm VA
Grubość blachy 6,0 mm ALU
Liczba skoków - pod obciążeniem ~ 66 skoków/min.
Kąt cięcia 1,5°
Tylni ogranicznik - regulowany maks. ~ 1 000 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc 5,5 kW
Waga maszyny ok. 2600 kg
Wymiary Dł x Szer x Wys 1750 x 1800 x 1800 mm
Maszyna z wyższej szkoły technicznej - budowa prototypów
Stan bardzo zadbany (!!)
Wyposażenie:
- elektrohydrauliczna gilotyna do blachy
- ręczny tylny ogranicznik z analogowym wskaźnikiem pozycji (skala+szkło powiększające)
- elektryczne ograniczenie długości cięcia
- ręczna regulacja szczeliny cięcia
- 1x ekstra długi ogranicznik boczny
- 2x ekstra długie ramiona podtrzymujące
- 1x swobodnie przemieszczany pedał nożny
Dedpfsxaa I Sox Ac Hech
- tylna zsuwnia blachy
- instrukcja obsługi (PDF)
* Link do maszyny:
?machineno=1008-9325278
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
NOWA SZOROWARKA KARCHER BD 43/25 C
KärcherBD 43/25 C Bp FACTORY NEW!
Zadzwoń
Stan: nowe, numer maszyny/pojazdu: Katalognummer: 1.515-400.0, szerokość robocza: 430 mm, wydajność powierzchniowa: 1 720 m²/h, masa całkowita: 115 kg, okres gwarancji: 24 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, Dane techniczne:
Stan - NOWY!
Numer Katalogowy: 1.515-400.0
Rodzaj napędu: Akumulatorowy (brak w zestawie)
Napęd: Napęd poprzez obrót szczotki
Szerokość robocza szczotki (mm): 430
Szerokość robocza odkurzacza (mm): 750
Zbiornik na czystą/brudną wodę (l): 25 / 25
Teoretyczna wydajność powierzchniowa (m²/h): 1720
Prędkość obrotowa szczotki (obr./min): 180
Nacisk szczotki (g/cm² / kg): 30 – 40 / 22,5 – 28
Dcodpjxnptgsfx Ac Heh
Zużycie wody (l/min): maks. 2.7
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)): 66
Kolor: antracytowy
Masa całkowita z wodą (kg): 115
Masa bez akcesoriów (kg): 40
Wymiary (dł. × szer. × wys.) (mm): 1135 × 520 × 1025
Zakres dostawy i funkcje:
Zestaw NIE zawiera akumulatorów ani ładowarki.
Belka ssąca 750mm w kształcie litery V z gumą poliuretanową odporną na olej.
Szczotka tarczowa 430 mm, czerwona, średnio-twarda.
Cechy:
System 2-zbiornikowy.
Opcja urządzenia gotowego do pracy z akumulatorami i ładowarką dostępna jest w naszych innych ofertach.
Zalety:
Czytelne symbole i przejrzysty panel sterowania. Elektrozawór do automatycznego zatrzymania wody po zwolnieniu wyłącznika bezpieczeństwa. Prosta obsługa dzięki niewielkiej liczbie żółtych przycisków sterujących.
Bardzo zwrotna i łatwa w obsłudze. Doskonała widoczność czyszczonego obszaru.
Zaprojektowane do codziennego użytku. Wytrzymałe, trwałe i niezawodne urządzenie.
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Prasa krawędziowa CNC, prasa do gięcia matrycowego, prasa krawędziowa, krawędziarka, zaginarka, pras
FASTI904-125/30
Zadzwoń
Stan: używany, Prasa krawędziowa CNC FASTI typ 904-125/30
nr seryjny 95-904-5775 rok produkcji 1995
Siła nacisku 125 ton.
Długość robocza 3050 mm
Skok ok. 335 mm
Występ stojaka 300 mm
Prześwit między ramami bocznymi 2550 mm
Wysokość montażu narzędzi maks. 465 mm (szerokość otworu między uchwytami narzędzi)
Szerokość stołu 90 mm (system mocowania jest zamontowany na stole)
Wysokość stołu nad podłogą 875 mm (910 mm z systemem mocowania)
Oś X zderzaka tylnego 500 mm
Oś R zderzaka tylnego 115 mm
Oś Z zderzaka tylnego ok. 1950 mm
Prędkość opuszczania szybkiego przesuwu Y 90 mm/s
Prędkość opuszczania operacji Y 8,9 mm/s
Prędkość cofania Y 75 mm/s
Napełnianie olejem ok. 160 litrów
Moc silnika 18,5 kW
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz, 20 A.
- 7-osiowe sterowanie CNC DELEM typ DA 58 z ekranem LCD
- 1 oś dla zderzaka tylnego - głębokość zatrzymania (oś X)
- 2 osie dla zderzaka tylnego - wysokość przykładnicy (palec R1 + palec R2)
- 2 osie dla zderzaka tylnego - palec oporowy, ruchomy bocznie (palec Z1 + palec Z2)
- 2 osie dla belki dociskowej z serwozaworami i systemem pomiarowym Y1 i Y2
- Obsługa za pomocą elektrycznego przełącznika nożnego i 2-ręcznego panelu sterowania lub tylko 2-ręcznego panelu sterowania
- Hydrauliczne mocowanie narzędzi dla górnego systemu narzędziowego TRUMPF, z rowkiem mocującym 20 mm
- Hydrauliczne mocowanie narzędzia dolnego z rowkiem stołu 13 mm, głębokość 21 mm (sworzeń narzędzia 13 x 20 mm)
- Bariera świetlna bezpieczeństwa FIESSLER, typ AKAS
- 2 ramiona podtrzymujące materiał z przodu, ręcznie przesuwane na boki i regulowane na wysokość
- Dostępny schemat elektryczny, schemat hydrauliczny, instrukcja obsługi systemu sterowania
- Szafa sterownicza na maszynie
- bez narzędzi
Zapotrzebowanie na miejsce dł. x szer. x wys. 5000 x 2500 x 3050 mm
Wymiary transportowe dł. x szer. x wys. 5200 x 1900 x 2950 mm
Waga 8,5 tony
Stan dobry
Dcedpfx Ajhmmfkoc Heh
Ogłoszenia
Gütersloh
738 km
Zaginarka rolkowa Fasti 401-63-1,25
Fasti401-63-1,25
Zadzwoń
Stan: używany, Maks. grubość blachy: 1,25 mm stal
Odstęp między osiami walców: 63 mm
Dcodpfxehlnv He Ac Hjh
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
NOWA SZOROWARKA KARCHER BD 43/25 C
KärcherBD 43/25 C Bp Batteries + Charger NEW!
Zadzwoń
Stan: nowe, numer maszyny/pojazdu: 1.515-400.0, szerokość robocza: 430 mm, wydajność powierzchniowa: 1 720 m²/h, masa całkowita: 115 kg, okres gwarancji: 24 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, poziom hałasu: 66 dB, pojemność baterii: 76 Ach, Dane techniczne:
Stan - NOWY!
Numer Katalogowy: 1.515-400.0
Rodzaj napędu: Akumulatorowy
Napęd: Napęd poprzez obrót szczotki
Szerokość robocza szczotki (mm): 430
Szerokość robocza odkurzacza (mm): 750
Zbiornik na czystą/brudną wodę (l): 25 / 25
Teoretyczna wydajność powierzchniowa (m²/h): 1720
Rodzaj akumulatora: ŻELOWY - bezobsługowy
Zasilanie ładowarki (V / Hz): 230 / 50 – 60
Prędkość obrotowa szczotki (obr./min): 180
Nacisk szczotki (g/cm² / kg): 30 – 40 / 22,5 – 28
Dcodpfexnphqex Ac Hsh
Zużycie wody (l/min): maks. 2.7
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)): 66
Kolor: antracytowy
Masa całkowita z wodą (kg): 115
Masa bez akcesoriów (kg): 40
Wymiary (dł. × szer. × wys.) (mm): 1135 × 520 × 1025
Zakres dostawy i wyposażenia:
- AKUMULATORY ŻELOWE SONNENSCHEIN 12 V 76 Ah (2x).
- ŁADOWARKA ZEWNĘTRZNA NEOS 24 V 10 A
- Listwa ssąca 750mm w kształcie litery V z olejoodpornymi gumami poliuretanowymi
- Czerwona szczotka tarczowa 430 mm - średniotwarda
Wyposażenie:
System 2 zbiorników
Akumulatory i ładowarka w zestawie:
- Akumulatory Sonnenschein 76 Ah + ładowarka Neos 24 V w zestawie
- Łatwe ładowanie z dowolnego standardowego gniazdka.
- Możliwość niezależnego zasilania sieciowego bez ryzyka potknięcia się.
Zalety:
- Czytelne symbole i przejrzysty panel sterowania. Elektrozawór do automatycznego zatrzymania wody po zwolnieniu wyłącznika bezpieczeństwa. Urządzenie jest łatwe w obsłudze dzięki niewielkiej liczbie przycisków oznaczonych na żółto.
- Bardzo zwrotne i łatwe w obsłudze. Doskonała widoczność czyszczonego obszaru.
- Zaprojektowane do codziennego użytku. Wytrzymałe, trwałe i niezawodne urządzenie.
Najważniejsze cechy:
- Możliwość mocowania haków, pojemników, mopów itp.
- Możliwość przewożenia dodatkowych narzędzi czyszczących.
- Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Ogłoszenia
Gütersloh
738 km
Zgrzewarka rowkowa Fasti 417-125-3
Fasti417-125-3
Zadzwoń
Stan: używany, Maks. grubość blachy: 3 mm stal
Odstęp między wałkami: 125 mm
Największy wysięg: 500 mm
Płynna regulacja prędkości za pomocą pokrętła
Obroty w prawo i w lewo
Posuw hydrauliczny za pomocą pedału nożnego
Waga: ok. 550 kg
Dcedpfx Acey R S Eas Hoh
Dodatkowe narzędzia na zapytanie
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA KARCHER BD 40/25 NOWE BATERIE
KärcherBD 40/25 C Bp Pack - NEW BATTERIES
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 400 mm, wydajność powierzchniowa: 1 600 m²/h, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, SZOROWARKA KARCHER BD 40/25 C Bp Pack
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWY PROSTOWNIK NEOS 24V 10A
Głowica czyszcząca 400mm wyposażona w nową szczotkę talerzową o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe gumy ściągające z kauczuku naturalnego
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Szerokość robocza (mm): 400
Szerokość odsysania (mm): 770
Zasilanie: akumulatorowe
Zbiornik wody czystej / brudnej (l): 25/25
Wydajność teoretyczna (m²/h): 1600
Ciężar (kg): 55
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 800 x 575 x 830
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
Dedpfx Aceywxhbe Hoch
NOWY PROSTOWNIK NEOS 24V 10A
NOWA turbina ssąca 24V 500W
NOWA szczotka talerzowa 400mm PPL0,5
NOWY wąż ssący
NOWY wąż spustowy
Listwa ssąca z nowymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 25 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (400mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C NOWE AKU
KärcherBR 40/25 C Bp - NEW BATTERIES - 1600m²/h
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 400 mm, wydajność powierzchniowa: 1 600 m²/h, masa całkowita: 55 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C Bp Pack
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWY PROSTOWNIK NEOS 24V 10A
Głowica czyszcząca 400mm wyposażona w nowe szczotki walcowe o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe gumy ściągające z kauczuku naturalnego
Wbudowana ładowarka do baterii ułatwia codzienną obsługę
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Szerokość robocza (mm): 400
Szerokość odsysania (mm): 770
Zasilanie: akumulatorowe
Zbiornik wody czystej / brudnej (l): 25/25
Nacisk szczotki (g/cm²): 250
Prędkość obrotowa szczotki (obr/min): 1350
Wydajność teoretyczna (m²/h): 1600
Ciężar (kg): 55
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 800 x 575 x 830
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWY PROSTOWNIK NEOS 24V 10A
NOWE szczotki walcowe 400mm PPL0,5
NOWY wąż ssący
Dcjdpfoytplbjx Ac Heh
NOWY wąż spustowy
Listwa ssąca z nowymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 25 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (400mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Gütersloh
738 km
Profilarka Fasti 416-1-125-3
Fasti416-1-125-3
Zadzwoń
Stan: używany, Maks. grubość blachy: 3 mm stal
Odstęp między osiami walców: 125 mm
Maksymalny wysięg: 500 mm
Bieg w prawo i w lewo
Waga: ok. 500 kg
Dodatkowe zestawy rolek na zapytanie
Djdpfx Aeywx Hdoc Hsch
Ogłoszenia
Ahaus
830 km
Prasa krawędziowa - hydrauliczna
FASTI904-125/30
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1996, Siła nacisku: 125 t
Długość gięcia: 3050 mm
Dcjdpfxjxabk Ij Ac Heh
Rozstaw stojaków: 2550 mm
Prędkość dojazdowa: 90,0 mm/s
Prędkość robocza: 10,0 mm/s
Prędkość powrotna: 75,0 mm/s
Skok: 140 mm
Wysokość zabudowy: 375 mm
Wysięg stojaka: 250 mm
Szerokość stołu: 90,0 mm
Wysokość robocza: ok. 950 mm
Przebieg: 14.100 h
Zapotrzebowanie mocy: 13,5 kW
Waga: 8 500 kg
Wymiary (dł./szer./wys.): 3630 x 2300 x 2505 mm
Z warsztatu utrzymania ruchu
Stan dobry / zadbany
Tylko ok. 14.100 godzin pracy (!!)
- w stanie sprawdzonym - wideo maszyny -
?v=wtEBQ0UawQ8
Wyposażenie:
- Prasa krawędziowa CNC elektrohydrauliczna
- Sterowanie CNC DELEM – model "DA 58"
* odchylany pulpit sterowniczy z przodu z lewej strony
* Programowanie i wizualizacja graficzna 2D produktów
* Biblioteka narzędzi i programów
- CNC sterowane osie:
* Y1+Y2 / X1+X2 / R1+R2 / Z1+Z2 / CNC kompensacja wygięcia stołu
- CNC elektro-mechaniczny zderzak tylny (osie X)
* system zderzaka z 2x CNC sterowanymi portalami
- CNC elektro-mechaniczna regulacja wysokości zderzaka (osie R)
- CNC elektro-mechaniczna regulacja palców zderzaka (osie Z)
- Ręczny zacisk narzędzi górnych
- Ręczny zacisk narzędzi dolnych
- Różne podzielone narzędzia górne i dolne
- 2x solidne, przesuwne ramiona podpierające z przodu
- 1x swobodnie przesuwane sterowanie dwuręczne/pedałowe
- Boczne osłony bezpieczeństwa (uchylne drzwi)
- Tylna osłona bezpieczeństwa (uchylne drzwi)
- Oryginalna instrukcja obsługi + sterowanie
- Deklaracja CE producenta
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 NOWE BATERIE
KärcherBR 40/25 C Bp PACK - NEW BATTERIES
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 400 mm, wydajność powierzchniowa: 1 600 m²/h, masa całkowita: 55 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C Bp Pack
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
Głowica czyszcząca 400mm wyposażona w nowe szczotki walcowe o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe gumy ściągające z kauczuku naturalnego
Wbudowana ładowarka do baterii ułatwia codzienną obsługę
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Szerokość robocza (mm): 400
Szerokość odsysania (mm): 770
Zasilanie: akumulatorowe
Zbiornik wody czystej / brudnej (l): 25/25
Nacisk szczotki (g/cm²): 250
Prędkość obrotowa szczotki (obr/min): 1350
Wydajność teoretyczna (m²/h): 1600
Ciężar (kg): 55
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 800 x 575 x 830
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWE szczotki walcowe 400mm PPL0,5 (2x)
NOWY wąż ssący
NOWY wąż spustowy
Dsdpoymxr Refx Ac Hsch
Turbina ssąca
Listwa ssąca z nowymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 25 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (400mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA KARCHER BD 40/25 NOWE BATERIE
KärcherBD 40/25 C Bp Pack - NEW BATTERIES
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 400 mm, wydajność powierzchniowa: 1 600 m²/h, masa całkowita: 55 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, SZOROWARKA KARCHER BD 40/25 C Bp Pack
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
Głowica czyszcząca 400mm wyposażona w nową szczotkę talerzową o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe gumy ściągające z kauczuku naturalnego
Wbudowana ładowarka do baterii ułatwia codzienną obsługę
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Szerokość robocza (mm): 400
Szerokość odsysania (mm): 770
Zasilanie: akumulatorowe
Zbiornik wody czystej / brudnej (l): 25/25
Wydajność teoretyczna (m²/h): 1600
Ciężar (kg): 55
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 800 x 575 x 830
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWA turbina ssąca 24V 500W
NOWA szczotka talerzowa 400mm PPL0,5
NOWY wąż ssący
NOWY wąż spustowy
Listwa ssąca z nowymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Dcjdpfx Acjymxi Ne Hjh
Zbiornik o pojemności 25 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (400mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 NOWE BATERIE
KärcherBR 40/25 C Bp Pack - NEW BATTERIES
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 400 mm, wydajność powierzchniowa: 1 600 m²/h, masa całkowita: 55 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C Bp Pack
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
Głowica czyszcząca 400mm wyposażona w nowe szczotki walcowe o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe gumy ściągające z kauczuku naturalnego
Wbudowana ładowarka do baterii ułatwia codzienną obsługę
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Szerokość robocza (mm): 400
Dcodpoymw Uqefx Ac Heh
Szerokość odsysania (mm): 770
Zasilanie: akumulatorowe
Zbiornik wody czystej / brudnej (l): 25/25
Nacisk szczotki (g/cm²): 250
Prędkość obrotowa szczotki (obr/min): 1350
Wydajność teoretyczna (m²/h): 1600
Ciężar (kg): 55
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 800 x 575 x 830
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWE szczotki walcowe 400mm PPL0,5 (2x)
NOWY wąż ssący
NOWY wąż spustowy
Turbina ssąca
Listwa ssąca z nowymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 25 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (400mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
NOWA MYJKA KARCHER HD 10/25-4S PLUS
KärcherHD 10/25-4S PLUS - 1000l/h - 250bar
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 1.286-960.0, ciśnienie robocze: 250 belka, długość węża wysokociśnieniowego: 10 000 mm, masa własna: 70 kg, napięcie wejściowe: 400 V, okres gwarancji: 24 miesiące, MOCNA PRZEMYSŁOWA MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HD 10/25-4 S PLUS !EasyLock - NOWY MODEL 2025!
DANE TECHNICZNE MYJKI KARCHER HD 10/25-4S PLUS:
Model: HD 10/25-4 S Plus
Producent: KARCHER
Kraj produkcji: Niemcy
Seria: Professional
Stan: NOWY
Typ Gwintów: Seria KARCHER !EasyLock
Napięcie (Ph/V/Hz): 3 / 400 / 50
Wydajność tłoczenia (l/h): 1000
Temperatura doprowadzanej wody (°C): max. 60
Ciśnienie robocze (bar/MPa): 250 / 25
Ciśnienie maksymalne (bar/MPa): 280 / 28
Regulacja ciśnienia: TAK (ServoControl)
Moc przyłącza (kW): 8,8
Waga z akcesoriami (kg): 70,3
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 607 x 518 x 1063
WYPOSAŻENIE MYJKI KARCHER HD 10/25-4S PLUS:
Pistolet ciśnieniowy: Karcher EASY!Force Advanced
Wąż wysokociśnieniowy: Karcher Professional 10M, DN8, 315BAR, 155°C !EasyLock
Lanca spryskująca: Karcher Professional 1050mm !EasyLock
Dysza power: dysza o strumieniu płaskim 25°. Płaski strumień wysokociśnieniowy o dużej wydajności powierzchniowej oraz dobrej sile odspajania brudu.
Dysza rotacyjna: dysza zwiększajaca wydajność mycia nawet o 300% względem dyszy płaskiej. Idealnie nadająca się do silnych zabrudzeń i twardych powierzchni.
Servo Control umożliwiający płynną regulację ciśnienia bezpośrednio przy pistolecie.
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MYJKĘ HD 10/25-4 S PLUS:
Model HD 10/25-4 S Plus jest urządzeniem idealnym do fabryk, zakładów pracy, hal przemysłowych. Z powodzeniem stosowana jest też w dużych i małych firmach transportowych, warsztatach samochodowych oraz w rolnictwie. Znajduje również zastosowanie u klientów prywatnych ceniących sobie najwyższe standardy mycia.
Dcsdoxpf Hxspfx Ac Hjh
W linii HD główny nacisk położono na kulturę oraz ciągłość pracy, przez co model HD 10/25-4 S Plus zyskał miano jednostki przystosowanej do pracy w szeroko rozumianym przemyśle. Dodatkowe uchwyty dają możliwość transportu urządzenia wraz z dodatkowym wyposażeniem. Mosiężna głowica pompy oraz automatyczny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie żywotności urządzenia. Duży filtr wody zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w wodzie. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy z obrotową lancą, 10m wąż wysokociśnieniowy, dysza power 25° oraz dysza rotacyjna. Urządzenie posiada również system Servo Control, umożliwiający regulację ciśnienia oraz mocowania wyposażenia !EasyLock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C NOWE AKKU
KärcherBR 40/25 C Bp Pack - NEW BATTERIES
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 400 mm, wydajność powierzchniowa: 1 600 m²/h, masa całkowita: 55 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C Bp Pack
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
Głowica czyszcząca 400mm wyposażona w nowe szczotki walcowe o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe gumy ściągające z kauczuku naturalnego
Wbudowana ładowarka do baterii ułatwia codzienną obsługę
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Dedpoyi A Izofx Ac Hoch
Szerokość robocza (mm): 400
Szerokość odsysania (mm): 770
Zasilanie: akumulatorowe
Zbiornik wody czystej / brudnej (l): 25/25
Nacisk szczotki (g/cm²): 250
Prędkość obrotowa szczotki (obr/min): 1350
Wydajność teoretyczna (m²/h): 1600
Ciężar (kg): 55
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 800 x 575 x 830
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWA turbina ssąca 24V 500W
NOWE szczotki walcowe 400mm PPL0,5 (2x)
NOWY wąż ssący
NOWY wąż spustowy
Listwa ssąca z nowymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 25 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (400mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C NOWE AKKU
KärcherBR 40/25 C Bp Pack - NEW BATTERIES
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 400 mm, wydajność powierzchniowa: 1 600 m²/h, masa całkowita: 55 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C Bp Pack
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
Głowica czyszcząca 400mm wyposażona w nowe szczotki walcowe o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe gumy ściągające z kauczuku naturalnego
Wbudowana ładowarka do baterii ułatwia codzienną obsługę
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Dcedpoyi Agkefx Ac Hsh
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Szerokość robocza (mm): 400
Szerokość odsysania (mm): 770
Zasilanie: akumulatorowe
Zbiornik wody czystej / brudnej (l): 25/25
Nacisk szczotki (g/cm²): 250
Prędkość obrotowa szczotki (obr/min): 1350
Wydajność teoretyczna (m²/h): 1600
Ciężar (kg): 55
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 800 x 575 x 830
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWE szczotki walcowe 400mm PPL0,5
NOWY wąż ssący
NOWY wąż spustowy
Listwa ssąca z nowymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 25 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (400mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Kraków
211 km
Karcher HD 10/25-4S Plus NOWY
KarcherHD 10/25-4S Plus
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Funkcjonalność: w pełni sprawny, ciśnienie robocze: 250 belka, całkowita długość: 607 mm, długość węża wysokociśnieniowego: 10 000 mm, całkowita wysokość: 1 063 mm, całkowita szerokość: 518 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa własna: 70 kg, napięcie wejściowe: 400 V, okres gwarancji: 24 miesiące, Specyfikacja techniczna
Napięcie 3 / 376 – 424 / 50 Ph / V / Hz
Ciśnienie robocze 80 – 250 bar
Wydajność tłoczenia 500 – 1000 l/h
Temperatura doprowadzanej wody 60 °C
Moc przyłącza 8.8 kW
Rozmiar dyszy 047
Kolor antracyt
Waga z akcesoriami 70.3 kg
Waga z opakowaniem 78.55 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 607 x 518 x 1063 mm
Kompaktowa, pionowa konstrukcja stała się możliwa dzięki pionowo ułożonemu silnikowi, jak i pompie.
Niewielkie wymiary ułatwiają przechowywanie
Zwrotne i łatwe w transportowaniu urządzenie.
Urządzenie jest stabilne podczas użytkowania
4-biegunowy wolnoobrotowy silnik chłodzony wodą i powietrzem, niezawodna pompa z tłokami ze stali szlachetnej i mosiężna głowica cylindra
Długa żywotność i ekonomiczna konserwacja.
Wysoka wydajność i skuteczność.
Funkcja zasysania wody o temperaturze do 60°C.
Ergonomiczna dysza rotacyjna Vibrasoft
Zmniejsza wibracje do 30%.
Zmniejsza natężenie i poziom hałasu.
Dysza rotacyjna zapewni wsparcie podczas trudnego czyszczenia.
Inteligentny sposób serwisowania przyspiesza działanie na miejscu
Obrotowa głowica pompy.
Wygodny wskaźnik poziomu oleju i otwór spustowy oleju zintegrowany w obudowie urządzenia.
Modułowa konstrukcja składająca się z pompy, silnika i szafy sterowniczej.
Systemy wspomagające oraz wyświetlacz LED
Zintegrowany, elektroniczny układ kontroli urządzenia.
Automatyczne wyłączenie w przypadku przeciążenia sieci.
Automatyczne wyłączenie w przypadku braku fazy lub wycieku z urządzenia.
Bogata gama akcesoriów z technologią EASY!Lock
Ciśnienie oraz ilość wody można regulować za pomocą sterownika Servo Control znajdującego się pomiędzy lancą a pistoletem spustowym.
Trzymanie spustu pistoletu spustowego EASY!Force Advanced nie wymaga wysiłku.
Lanca rotacyjna ze stali szlachetnej o długości 1050 mm.
Duży wybór dodatkowych akcesoriów
Dcodjw Idutjpfx Ac Heh
Schowek.
Haki z możliwością regulacji np.: do przechowywania drugiej lancy lub kabla zasilającego.
Schowek na wąż wysokociśnieniowy.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C NOWE AKKU
KärcherBR 40/25 C Bp Pack - NEW BATTERIES
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 400 mm, wydajność powierzchniowa: 1 600 m²/h, masa całkowita: 55 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 25 l, SZOROWARKA KARCHER BR 40/25 C Bp Pack
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
2012 rok produkcji
Głowica czyszcząca 400mm wyposażona w nowe szczotki walcowe o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe gumy ściągające z kauczuku naturalnego
Wbudowana ładowarka do baterii ułatwia codzienną obsługę
Turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Szerokość robocza (mm): 400
Szerokość odsysania (mm): 770
Zasilanie: akumulatorowe
Zbiornik wody czystej / brudnej (l): 25/25
Nacisk szczotki (g/cm²): 250
Prędkość obrotowa szczotki (obr/min): 1350
Wydajność teoretyczna (m²/h): 1600
Ciężar (kg): 55
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 800 x 575 x 830
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
Dcsdpfxeydn Dwo Ac Hjh
NOWE szczotki walcowe 400mm PPL0,5
Listwa ssąca z nowymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 25 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (400mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
KARCHER HD 10/25-4S NOWA GŁOWICA
KärcherHD 10/25-4S - NEW PUMP HEAD - 250bar
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, ciśnienie robocze: 250 belka, długość węża wysokociśnieniowego: 10 000 mm, masa własna: 62 kg, napięcie wejściowe: 400 V, paliwo: elektryczność, okres gwarancji: 6 miesiące, ZIMNOWODNA MYJKA KARCHER HD 10/25-4S
NOWA GŁOWICA
Urządzenie posiada nowy osprzęt, w tym pistolet niemieckiej marki R+M, lanca ze stali szlachetnej, wąż w oplocie stalowym oraz dysza przestawna
Dcjdjw I Ny Ispfx Ac Heh
Mosiężna, wytrzymała głowica z nowymi tłokami ceramicznymi oraz uszczelniaczami gwarantuję długą i bezawaryjną pracę
Bardzo wydajny silnik trójfazowy zapewnia stabilną pracę nawet przy długotrwałym użytkowaniu
Dzięki parametrom pracy 250bar oraz 1000l/h maszyna może być skutecznie użytkowana do ciężkich prac w budownictwie, przemyśle logistyce oraz rolnictwie
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Zasilanie: 3 fazy - 400 V - 50 Hz
Wydajność tłoczenia (l/h): 1000
Ciśnienie robocze (bar): 250
Ciśnienie maksymalne (bar): 275
Moc przyłącza (kW): 9,2
Ciężar (kg): 62
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 560 x 500 x 1090
Długość węża (m): 10
WYPOSAŻENIE:
NOWA GŁOWICA
NOWY wytrzymały pistolet ciśnieniowy niemieckiej marki R+M
NOWA lanca ciśnieniowa ze stali szlachetnej
NOWY wzmocniony wąż ciśnieniowy w oplocie stalowy 10m
NOWA dysza przestawna
Filtr wody i złącza kłowe GEKa - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Otwarty układ olejowy - brak ograniczenia czasu pracy
Wbudowany zbiornik chemii umożliwia dozowanie płynu czyszczącego bezpośrednio przez maszynę
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny
Prosta budowa oraz dobry dostęp do poszczególnych elementów pod obudową sprawiają że maszyna jest przyjazna dla użytkownika oraz łatwa w serwisowaniu
Ogłoszenia
Sarstedt
636 km
Myjka wysokociśnieniowa
KärcherBD 43/25 C
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Sprzedajemy szorowarkę samojezdną Kärcher BD 43/25 C w dobrym, sprawnym stanie technicznym. Idealna do średnich powierzchni w magazynach, produkcji, handlu lub administracji. Zwarta konstrukcja, łatwa obsługa oraz skuteczne suszenie powierzchni.
Dcjdpeyrd Alefx Ac Hoh
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "fasti / hoan che 25/4"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc






















































































































































































































































