Używane Thermatool Spawarka Hf Cfi 350 Kw Vf na sprzedaż (53 834)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Radomsko
94 km
Wycinarka laserowa
Mazak Space Gear510 MKII 2.5 kW
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2002, godziny pracy: 48 651 h, Mazak Space Gear-510 MKII 2.5 kW
Rok produkcji Grudzień 2002 -po remoncie !!! Stan bardzo dobry !
Stan licznika 48651 godzin
System operacyjny Fanuc L-64
Fodpfowqr Tdex Ab Hsgc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 170
WINTERMJ 145E 350/170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7807
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość cięcia 350mm
- średnica tarczy od 355 do 505mm
- wysokość cięcia 10-170mm
- średnica wrzeciona 80mm
- wymiary blatu 1900x790mm
- wysokość od podstawy do blatu 830mm
-z góry
- 2 rzędy zapadki/odrzutniki
- 2 rolki poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- listwa prowadząca
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja wysokości korpusu
Fjdpfezccifjx Ab Hogc
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości na falowniku
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 75kW
- średnica króćca odciągu 2x150mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1800mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 58900 PLN
Cena netto: 14000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Bielany Wrocławskie
179 km
Wtryskarka
Sumitomi (SHI) DemagSystec 350/720-1450
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2013, siła zacisku: 3 500 kN, średnica śruby: 60 mm, odstęp między kolumnami: 720 mm, pojemność skokowa: 763 cm³, ciśnienie wtrysku: 1 905 belka, waga wtrysku: 695 g, wysokość formy (min.): 350 mm, masa całkowita: 15 540 kg, Dane podstawowe
Model: Jednostka wtryskowa 1450 / Siła zamknięcia 350 t
Rok produkcji: 2013
Sterowanie: NC5
Jednostka wtryskowa
Średnica ślimaka: 60 mm
Objętość wtrysku: 763 cm³
Gramatura wtrysku: 695 g
Specyficzne ciśnienie wtrysku: 1905 bar
Stosunek L/D ślimaka: 20
Układ zamykania
Siła zamknięcia: 350 t
Fgsdszcnm Njpfx Ab Hec
Wymiary płyt narzędziowych: 1040 × 1060 mm
Prześwit między kolumnami: 720 × 720 mm
Wysokość formy: 350–745 mm
Droga otwarcia: 730 mm
Maksymalna odległość płyt: 1475 mm
Skok wypychacza: 200 mm
Wymiary i masa
Wymiary (dł. × szer. × wys.): 7,64 × 2,01 × 2,27 m
Waga: 15 540 kg
Oprzyrządowanie i wyposażenie
4 × rdzeń hydrauliczny
12 stref grzania formy
2-obwodowe pneumatyczne sterowanie kaskadowe
Szybkozłącza Indunorm
2 zawory pneumatyczne na płycie ruchomej
Zwiększona moc napędu pompy
activeDrive – pompa z regulacją obrotów
activeProtect – aktywna ochrona formy
Ślimak odporny na zużycie
Cylinder bimetaliczny
Wtrysk z pompą regulacyjną p+v (closed loop)
Interfejs robota EUROMAP 67

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Bystrzyca
162 km
Silnik elektryczny
WEG75 kW
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Silnik WEG 75 KW
sprawny , po wymianie łozysk
stan idealny
Fgjdpfx Aewiwfieb Hjc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Maszyna do tampodruku
Teca- PrintTPX 350
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Sprzedam Tamponiarke Teca-Print TPX 350Sprawna w dobrym stanie.
Fodpfxjv H Sgwe Ab Hsgc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Pompa LOWARA BGM11/C E2 1,34kW INOX NOWA 230V
Pompa LOWARA BGM11/C E2 1,34kW INOX NOWA 230VPompa LOWARA BGM11/C E2 1,34kW INOX NOWA 230V
Zadzwoń
Stan: nowe, Sprzedam profesjonalna pompe wloskiej firmy LOWARA (Xylem).
Model BGM11/C E2 – pompa nowa, nieuzywana, lezak magazynowy.
W zestawie oryginalne opakowanie oraz instrukcja.
Pompa idealna do instalacji wodnych, domowych oraz przemyslowych.
Dane techniczne:
Producent: LOWARA
Fgjdpfxeyvambj Ab Hoc
Model: BGM11/C E2
Moc P1: 1,34 kW
Zasilanie: 230 V (1 faza)
Czestotliwosc: 50 Hz
Wydajnosc: 20–70 l/min
Wysokosc podnoszenia: 30–45,5 m
Max cisnienie: ok. 8 bar
Stopien ochrony: IPX5
Temperatura cieczy: do 40°C
Material: stal nierdzewna (inox)
Waga: ok. 14 kg
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Lutz MP PP 50/41-R DL SS + silnik MI 4-230
Lutz MP PP 50/41-R DL SS + silnik MI 4-230Lutz MP PP 50/41-R DL SS + silnik MI 4-230
Zadzwoń
Stan: nowe, Oferuję profesjonalną pompę beczkową renomowanej niemieckiej firmy Lutz – przeznaczoną do pracy z różnymi cieczami (chemia, oleje, media przemysłowe).
✅ Stan:
✔️ Nowa
Fedpfx Absyzulwo Hegc
✔️ Obudowa silnika została wymieniona na oryginalną (fabryczną) – poprzednia uległa uszkodzeniu podczas transportu
✔️ W pełni sprawna, gotowa do pracy
🔩 Dane techniczne:
Producent: Lutz Pumpen GmbH (Niemcy)
Model pompy: MP PP 50/41-R DL SS
Silnik: MI 4-230
Zasilanie: 220–230 V / 50 Hz
Moc: 450–500 W
Prąd: 2,5 A
Stopień ochrony: IP24
Długość rury: 1200 mm
Materiał: PP (polipropylen) + stal nierdzewna (SS)
⚙️ Zastosowanie:
chemia przemysłowa
oleje, płyny techniczne
przemysł, warsztaty, produkcja
opróżnianie beczek i zbiorników
📦 W zestawie:
✔️ Pompa Lutz
✔️ Silnik MI 4-230
✔️ Wąż + osprzęt widoczny na zdjęciach
🌍 Kraj pochodzenia:
🇩🇪 Niemcy
ℹ️ Informacje dodatkowe:
Sprzęt wysokiej jakości – niemiecka produkcja
Idealny do profesjonalnego zastosowania
Możliwość wysyłki lub odbioru osobistego
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Siłownik hydrauliczny rozpieracz HURST Jaws of Life Rescue Systems
Siłownik hydrauliczny rozpieracz HURST Jaws of Life Rescue SystemsSiłownik hydrauliczny rozpieracz HURST Jaws of Life Rescue Systems
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję profesjonalne siłowniki hydrauliczne rozpieracze HURST – Jaws of Life, wykorzystywane w ratownictwie technicznym (straż pożarna, służby ratunkowe).
Sprzęt renomowanej marki HURST Rescue Systems (USA) – lider w produkcji narzędzi hydraulicznych dla ratownictwa.
Stan:
Sprzęt sprawny i przetestowany.
W pełni funkcjonalny – gotowy do pracy.
Posiada normalne ślady użytkowania (otarcia, zabrudzenia – widoczne na zdjęciach), które nie wpływają na działanie.
Dane:
Producent: HURST Rescue Systems
Typ: siłowniki hydrauliczne / rozpieracze
Zastosowanie: ratownictwo techniczne, straż pożarna
Szybkozłącza hydrauliczne w zestawie
W zestawie:
2x siłownik hydrauliczny HURST
Fgjdpfx Ajyxta Isb Hec
Węże hydrauliczne widoczne na zdjęciach
Zastosowanie:
straż pożarna (OSP / PSP)
ratownictwo drogowe
hydraulika siłowa
warsztaty i serwis.
CENA POADAN ZA 1 SZT
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Motoreduktor SEW EURODRIVE RF77 DT80N4/BMG/TF 0.75kW 1380rpm IM M4
Motoreduktor SEW EURODRIVE RF77 DT80N4/BMG/TF 0.75kW 1380rpm IM M4Motoreduktor SEW EURODRIVE RF77 DT80N4/BMG/TF 0.75kW 1380rpm IM M4
Zadzwoń
Stan: używany, Motoreduktor SEW EURODRIVE RF77 DT80N4/BMG/TF 0.75kW 1380rpm IM M4
Fedpfx Abjyv Uvro Hsgc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
SEW Eurodrive KAF77 R37
SEW Eurodrive KAF77 R37SEW Eurodrive KAF77 R37
Zadzwoń
Stan: nowe, Na sprzedaż oferuję fabrycznie nowy motoreduktor kątowy SEW Eurodrive KAF77 R37 z adapterem.
Urządzenie pochodzi z magazynu – nigdy nie było używane (nowy leżak magazynowy).
Sprzęt renomowanej marki SEW Eurodrive, przeznaczony do pracy w wymagających warunkach przemysłowych, w tym również w strefach zagrożonych wybuchem (ATEX).
W zestawie oryginalne dokumenty oraz opakowanie (karton + paleta).
⚙️ Dane techniczne:
Producent: SEW Eurodrive
Model: KAF77 R37 AM90 II2GD
Typ przekładni: kątowa (stożkowa)
Przełożenie: i = 154
Prędkość wyjściowa: ok. 9,1 obr/min
Maksymalny moment obrotowy: do 1550 Nm
Maks. prędkość wejściowa: 1500 obr/min
Stopień ochrony: IP65
Wykonanie: ATEX II2GD
Waga: ok. 71 kg
Kolor: RAL7031 (szaro-niebieski)
Pozycja montażowa: M1B
Fgjdsyz Dz Uepfx Ab Hec
🔧 Zalety:
✔ bardzo solidna konstrukcja przemysłowa
✔ wysoka niezawodność
✔ przystosowany do pracy ciągłej
✔ możliwość pracy w strefach EX
✔ produkt renomowanego producenta
📦 Stan:
🆕 Nowy – magazynowy (NOS)
Możliwe minimalne ślady przechowywania.
📦 W zestawie:
motoreduktor SEW Eurodrive
adapter
dokumentacja
oryginalne opakowanie (karton + paleta)
🚚 Wysyłka:
wysyłka paletowa w kraju i za granicę
możliwy odbiór osobisty
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Arburg 320 C 500-170 (2014)
Arburg320 C 500-170
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2014, Siła zacisku: 50 t
Fgodpfxszcaipo Ab Hoc
Średnica śruby: 30 mm
Odległość między kolumnami V: 320 mm
Odległość między kolumnami H: 320 mm
Typ: Poziomy
Napęd: hydrauliczny
Ogłoszenia
Ożarów Mazowiecki
119 km
Używany mieszalnik planetarny Grieser model VPL 350
GRIESERVPL 350
Zadzwoń
Stan: używany, Używany mieszalnik planetarny Grieser (DE), model VPL 350. Wyposażony w dwa mieszadła spiralne oraz jedno zgarniające boczne ścianki. Napęd realizowany silnikiem elektrycznym o mocy 15 kW, 1460 obr./min, 400 V, 50 Hz, poprzez przekładnię pasową i przekładnię planetarną. Podnoszenie i opuszczanie mieszadeł odbywa się hydraulicznie. W komplecie znajduje się 9 mobilnych kadzi ze stali nierdzewnej. Wymiary wewnętrzne każdej kadzi: 695 mm x 500 mm głębokości, pojemność całkowita 365 l, użytkowa ok. 350 l. Dwie kadzie posiadają otwory spustowe w dennicy, wyposażone w ręczne zawory spustowe. Zestaw zawiera również mechaniczną wywrotnicę do unoszenia i opróżniania kadzi przez przechylenie. Mieszalnik posiada lokalny panel sterowania oraz szafkę elektryczną. Dokumentacja techniczna w postaci cyfrowej – ogólny podręcznik użytkownika oraz schematy elektryczne. Maszyna aktualnie zdemontowana. Ostatnio użytkowana w branży spożywczej.
Specyfikacja:
Moc: 15 kW
Fgsdpfx Aeyma E Eeb Hsc
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Wielopiła dwuwałowa A.COSTA PUMA 2x55kw
a.costapuma
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję na sprzedaż profesjonalną, przemysłową wielopiłę dwuwałową renomowanej marki A.COSTA, model PUMA. Urządzenie jest po przeglądzie i gotowe do natychmiastowej pracy w najbardziej wymagających warunkach tartacznych lub przemysłowych zakładach drzewnych.
Masywna konstrukcja w połączeniu z potężnymi napędami i nowoczesnym sterowaniem sprawia, że jest to maszyna o ogromnej wydajności.
Najważniejsze parametry techniczne i atuty maszyny:
Potężne silniki główne: 2 x 55 kW – zapas mocy gwarantujący płynną i bezproblemową pracę bez spadków obrotów, niezależnie od twardości obrabianego drewna.
Maksymalna wysokość cięcia: do 190 mm.
Nowoczesny posuw: Płynna regulacja prędkości posuwu realizowana za pomocą falownika. Pozwala to na idealne dopasowanie parametrów pracy do specyfiki materiału i optymalizację procesu cięcia.
Stan gąsienicy: Jak nowa – zapewnia idealną przyczepność, stabilne i precyzyjne prowadzenie materiału bez poślizgów.
Fodjzchy Aepfx Ab Hsgc
Precyzyjne sterowanie: Maszyna posiada elektroniczny wyświetlacz wysokości.
Dodatkowe informacje: Widoczny na zdjęciach ergonomiczny panel sterowania z czytelnymi wskaźnikami amperomierzy dla obu wałów pozwala na stałe monitorowanie obciążenia silników. A.COSTA PUMA to synonim niezawodności i solidnej budowy, która posłuży bezawaryjnie przez kolejne lata.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych szczegółów technicznych oraz umówienia się na oględziny.
Ogłoszenia
Radomsko
94 km
Wycinarka laserowa
Mazak Hyper Gear510 4.0 kW
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2007, godziny pracy: 41 417 h, Mazak Hyper Gear 510 4.0 kW
Rok produkcji luty 2007
Stan licznika 41417 godzin
System operacyjny MAZATROL
stan bardzo dobry
Dane techniczne przecinarki laserowej MAZAK HYPER GEAR 510
- moc lasera: 4 kW
- posuwy w osiach X/Y/Z: 3070/1545/100 mm
- wymiary stołu roboczego (dł. x szer.): 3000 x 1500 mm
Fgjdpfx Abewqr Twj Hjc
- maksymalna waga detalu: 930 kg
- maksymalne wymiary detalu (dł. x szer. x wys.): 3050 x 1525 x 25 mm
- typ lasera: CO2
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HDS 558 C Eco
KärcherHDS 558 C Eco - 550l/h - 140bar - 230V
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, ciśnienie robocze: 140 belka, masa własna: 94 kg, napięcie wejściowe: 230 V, okres gwarancji: 6 miesiące, temperatura: 155 °C, MYJKA GORĄCOWODNA KARCHER HDS 558 C Eco
Urządzenie posiada nowy osprzęt, w tym pistolet niemieckiej marki R+M, lanca ze stali szlachetnej, wąż w oplocie stalowym oraz dysza power 25°
Mosiężna, wytrzymała głowica z nowymi tłokami ceramicznymi oraz uszczelniaczami gwarantuję długą i bezawaryjną pracę
Bardzo wydajny silnik jednofazowy zapewnia stabilną pracę nawet przy długotrwałym użytkowaniu
Dzięki parametrom pracy 140bar oraz 550l/h maszyna może być skutecznie użytkowana do ciężkich prac w budownictwie, przemyśle logistyce oraz rolnictwie
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Model: HDS 558 C Eco
Fgsdpszb Ertefx Ab Hjc
Zasilanie (V): 230
Wydajność (l/h): 290-550
Ciśnienie (bar): 30-140
Temperatura max. (°C): 80/155
Moc przyłącza (kW): 3,2
Zbiornik na paliwo (l): 16
Zużycie paliwa (kg/h): 3
Waga (kg): 94
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 940 x 600 x 740
WYPOSAŻENIE:
NOWY wytrzymały pistolet ciśnieniowy niemieckiej marki R+M
NOWA lanca ciśnieniowa ze stali szlachetnej
NOWY wzmocniony wąż ciśnieniowy w oplocie stalowy 10m
NOWA Dysza power 25°
Filtr wody i złącza kłowe GEKa - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Otwarty układ olejowy - brak ograniczenia czasu pracy
Wbudowany zbiornik chemii umożliwia dozowanie płynu czyszczącego bezpośrednio przez maszynę
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny
Prosta budowa oraz dobry dostęp do poszczególnych elementów pod obudową sprawiają że maszyna jest przyjazna dla użytkownika oraz łatwa w serwisowaniu
Zbiornik na płyn zmiękczający wodę RM110 zapobiega korozji i gromadzeniu się kamienia wewnątrz wężownicy grzewczej oraz pozostałych przewodów.
Ogłoszenia
Łęczna
264 km
Chiller
New Industrial ChillerPanasonic - 644 kW | With warranty
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Funkcjonalność: w pełni sprawny, wydajność chłodnicza: 644 kW (875,60 KM), rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, rodzaj chłodzenia: powietrze, masa całkowita: 5 620 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita szerokość: 2 200 mm, całkowita długość: 7 800 mm, całkowita wysokość: 2 500 mm, okres gwarancji: 6 miesiące, Chiller chłodzony powietrzem PANASONIC ECO i W SW N EVO P SWVN0660CA 644 kW
Wydajność chłodnicza: 644 kW / 183,12 ton (12/7 — 35°C)
Rok produkcji: 2024
Obieg czynnika chłodniczego: 2 szt.
Wymiennik ciepła: płaszczowo-rurowy
Skraplacz: mikrokanałowy, aluminium
Sprężarki: 1 szt. Bitzer CSH8593-140Y-40D (śrubowa) + 1 szt. Bitzer CSVH24-125Y-40A (śrubowa, z falownikiem)
Typ czynnika chłodniczego: R513a
Liczba wentylatorów: 14 szt. (wentylatory EC)
Wymiary: 7,8 x 2,2 x 2,5 m
Fjdpfx Abownrtlo Hogc
Waga: 5620 kg
Przebieg: 0/0 h
Stan: Nowy
STAN, TESTY I GOTOWOŚĆ
Chiller / kaltwassersatz / przechodzi siedem etapów przeglądu technicznego oraz weryfikacji parametrów pracy. Urządzenie jest również testowane na naszej własnej stacji testowej, z podłączeniem do wody (lub glikolu) i dostosowaniem parametrów według Państwa wymagań.
Po testach otrzymają Państwo szczegółowy raport z wynikami pracy i całościową oceną stanu technicznego agregatu.
Chiller / kaltwassersatz / jest gotowy do transportu i uruchomienia.
Nasi inżynierowie służą pomocą w doborze wydajności chłodniczej, wyborze odpowiedniego schematu chłodzenia oraz konfiguracji wymaganych opcji wyposażenia.
GWARANCJA & WSPARCIE
Jakość urządzenia potwierdzona gwarancją od 6 do 36 miesięcy.
LOGISTYKA
- Dostawa na cały świat
- Wsparcie w załadunku, dokumentacji eksportowej oraz koordynacji logistyki
Uzyskaj szczegółową konsultację. Zdjęcia, filmy oraz pełny raport z testów dostępne na życzenie.
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Minibus
FORDTransit Kombi 350 L3H2 Trend 360Kam Navi 9Sitz
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 20 km, moc: 110 kW (149,56 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 500 kg, pierwsza rejestracja: 05/2026, kolor: niebieski, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 981 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 533 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 27256
----
Zastrzegamy sobie możliwość błędów i sprzedaży pośredniej!
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Klimatyzacja tylna – ogrzewanie wodne z tyłu – automatyczna klimatyzacja
* Lakier metalizowany
* Pakiet technologiczny 6P: lusterka zewnętrzne z kierunkowskazami, elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane, asystent martwego pola włącznie z Cross Traffic Alert, przednie światła przeciwmgielne LED-Downlight, Pre-Collision Assist z obsługą kamery i radaru, asystent awaryjnego hamowania podczas cofania, asystent pasa ruchu wraz z asystentem utrzymania pasa, system rozpoznawania znaków drogowych, rozszerzony system parkowania przód/tył, adaptacyjny tempomat z funkcją Stop & Go
* Kamera 360°
* Nawigacja
* Oparcia tylnej kanapy z regulacją nachylenia – z zagłówkami i podłokietnikami przy przejściu
* Pakiet siedzeń 3A: fotel kierowcy regulowany elektrycznie w 10 pozycjach – podwójne siedzenie pasażera – fotel pasażera regulowany ręcznie w 2 płaszczyznach (do przodu/tyłu, oparcie) – regulowane zagłówki – fotel kierowcy i (zewnętrzny) pasażera z indywidualnym, regulowanym ogrzewaniem – składany stolik przy podwójnym siedzeniu pasażera – wewnętrzny podłokietnik dla kierowcy – regulacja odcinka lędźwiowego u kierowcy – poduszka powietrzna pasażera – boczne poduszki powietrzne prawe i lewe – poduszki głowa-bark lewa/prawa – tapicerka materiałowa – podgrzewana kierownica – kierownica skórzana
POZOSTAŁE WYPOSAŻENIE
* 1 akumulator
* 12-calowy wyświetlacz wielofunkcyjny i Ford SYNC 4
* ABS, EBD, ESP, TCS
* Zwiększony nacisk na oś przednią do 1850 kg
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
* Akumulator: wydłużona żywotność
* Podłoga gumowana na całej długości pojazdu
* Komputer pokładowy
* Trzecie światło stop
* Dach średni
* Podsufitka
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe z kątem otwarcia 180° (z szybą) – z podgrzewaną tylną szybą, wycieraczką wraz z dyszą spryskiwacza i funkcją automatyczną podczas cofania
* Obrotomierz
* Moduł pojazdu – w tym informacje o ruchu drogowym na żywo i hotspot Wi-Fi 5GModern – informacje o aktualnym stanie lub lokalizacji pojazdu oraz zdalne sterowanie wybranymi funkcjami przez aplikację Ford – aktualne informacje drogowe w czasie rzeczywistym (w zestawie z nawigacją) – hotspot Wi-Fi (do 5G/LTE, do 10 urządzeń mobilnych)
* Szyby 2. rzędu: boczne stałe
Fodpfjyumr Isx Ab Hsgc
* Przednie elektryczne podnośniki szyb
* Elektryczny hamulec postojowy
* Ford Easy Fuel
* Podgrzewana przednia szyba
* Skrzynia biegów: automatyczna 8-biegowa
* Zamykany schowek przedni
* Oświetlenie wnętrza
* Lusterko wewnętrzne
* Zbiornik paliwa 70 l
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
* Asystent zmęczenia i koncentracji
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Ozdobne kołpaki kół
* Obręcze stalowe 6,5 J x 16, opony 235/65R16
* Wycieraczki z czujnikiem deszczu
* Światła mijania/dzienne
* Drzwi przesuwne prawe
* Chlapacze tylne
* Listwy ochronne boczne
* Niska okładzina ścian bocznych
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa
* Pakiet siedzeń tylnych 4 – wąska ławka 3-miejscowa w 2. rzędzie, demontowalna, trzy regulowane zagłówki, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, z jednym mocowaniem ISOFIX – szeroka ławka 3-miejscowa w 3. rzędzie
* System Start-Stop
* Zderzak przedni
* Stopień wejściowy tylny
* Immobilizer
* Szyby termoizolacyjne lekko przyciemniane
* Centralny zamek z pilotem
* Dodatkowe ogrzewanie elektryczne
* Schowek nad głową z przodu
... i wiele innych.
---
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Izotermiczny van chłodnia
FORDTransit 350 L3 Tiefkühlkoffer HA Klima -20°
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 39 256 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 09/2023, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, długość przestrzeni ładunkowej: 3 600 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 050 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 840 mm, Wyposażenie: centralny zamek, filtr sadzy, klimatyzacja, Błędy i wcześniejsza sprzedaż zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1301. PC46597
----WYPOSAŻENIE
* Lusterka zewnętrzne, elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane - z wbudowanymi kierunkowskazami
* Przednia szyba ogrzewana
* Zabudowa skrzyniowa z wejściem bocznym i tylnymi drzwiami skrzydłowymi
* Chłodnia - ustawiana temperatura do -29°C
* Podwójne koła tylnej osi - podniesiona ładowność osi przedniej do 1.850 kg i lampy obrysowe dachowe
* Skrzynia biegów: manualna 6-biegowa
* Układ hamulcowy z ABS i elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD)
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* Lusterka zewnętrzne, krótki wspornik - z wbudowanymi kierunkowskazami
* Komputer pokładowy z informacją o zużyciu paliwa i przebiegu (np. pozostały zasięg), wskaźnik temperatury zewnętrznej oraz Ford ECOMode
* Dach płaski
* Schowek dachowy nad kabiną kierowcy
* Podsufitka w kabinie kierowcy
* Lampy obrysowe dachowe
* Obrotomierz
* Elektroniczny system bezpieczeństwa i stabilizacji (ESP) z kontrolą trakcji (TSC) - asystent ruszania pod górę - asystent bocznego wiatru - asystent hamowania awaryjnego - ochrona przed przewróceniem się pojazdu - wsparcie hamowania awaryjnego wraz ze światłami awaryjnymi - dodatkowo stabilizacja przyczepy (z hakiem, za dopłatą)
* Przednie szyby elektryczne - szybka funkcja opuszczania/podnoszenia po stronie kierowcy
Fgodeywqq Ijpfx Ab Hoc
* Ford Easy Fuel - komfortowy wlew paliwa z zabezpieczeniem przed błędnym tankowaniem
* Reflektory: halogenowe światła mijania z dziennymi
* Zamykany schowek na rękawiczki
* Oświetlenie wewnętrzne z opóźnieniem wygaszania, lampki do czytania
* Klimatyzacja przednia wraz z filtrem przeciwpyłkowym i pyłowym
* Zbiornik paliwa 70 l
* Krata wlotu powietrza: 3 poprzeczki i obramowanie z tworzywa czarno-szarego
* Lakierowanie: standard
* Kierownica z ekoskóry
* System kluczy MyKey – indywidualnie programowany drugi klucz
* Światła przeciwmgielne
* Asystent wezwania pomocy
* Pakiet technologiczny 8: ogrzewana przednia szyba - wycieraczki z czujnikiem deszczu - aktywny asystent hamowania awaryjnego (kamera) - asystent pasa ruchu z ostrzeganiem o zmęczeniu i asystentem świateł drogowych, system utrzymania pasa ruchu – asystent świateł z czujnikiem zmierzchu – tempomat – system multimedialny Ford (DAB+, MyFord Dock, FordPass Connect, głośniki, antena, sterowanie w kierownicy, Bluetooth, USB, zestaw głośnomówiący)
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikiem siły z przodu
* Siedzenia: Pakiet Siedzeń 13 - fotel kierowcy 4-poziomowy (przód/tył, oparcie, nachylenie siedziska, wysokość) - dwuosobowa kanapa pasażera ze schowkiem pod unoszonymi siedziskami - zagłówki z regulacją wysokości - składany stolik w kanapie pasażera - wewnętrzny podłokietnik, kierowca - podparcie lędźwiowe, manualne (fotel kierowcy) - tapicerka materiałowa
* System start-stop
* Obieg zamknięty powietrza
* Immobilizer
* Przyciemniane szyby termoizolacyjne
* Centralny zamek z pilotem ... i wiele innych.
----Pojazd nieprzygotowany do wydania!
Dostawa na terenie całego kraju za dopłatą możliwa.
Błędy i wcześniejsza sprzedaż zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Możliwość finansowania/leasingu również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit Kasten 350 L4H3 Trend 170PS HA Techno10
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 58 440 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 06/2023, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, Rok budowy: 2023, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błędy oraz sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1165. PD23390
----WYPOSAŻENIE
* Pakiet technologiczny 10: podgrzewana przednia szyba, wycieraczki z czujnikiem deszczu - system parkowania z czujnikami z przodu i z tyłu, aktywny asystent hamowania awaryjnego (kamera), asystent pasa ruchu z ostrzeżeniem przed zmęczeniem i asystentem świateł drogowych, dodatkowo asystent utrzymania pasa ruchu, automatyczne włączanie świateł z czujnikiem dnia/nocy, tempomat, kamera cofania z podglądem toru jazdy na wyświetlaczu wielofunkcyjnym, podświetlenie LED, światła przeciwmgielne.
* Radio: system audio Ford z 4-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym DAB/DAB+, Connected Radio (FM/AM), cyfrowy odbiór radiowy DAB/DAB+ (Digital Audio Broadcasting), FordPass Connect, 4-calowy wyświetlacz TFT (przekątna 10,16 cm), 4 głośniki, antena, zintegrowany panel sterowania i pilot audio na kierownicy, Bluetooth, port USB i zestaw głośnomówiący, asystent eCall.
* Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna.
* Układ ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD), elektroniczny program stabilizacji toru jazdy (ESP) z kontrolą trakcji (TCS), asystent ruszania pod górę, asystent podmuchu bocznego wiatru, asystent hamowania awaryjnego, zabezpieczenie przed wywróceniem, wsparcie hamowania awaryjnego z sygnałem świetlnym.
* Poduszka powietrzna kierowcy.
* Lusterka boczne regulowane i podgrzewane elektrycznie, z kierunkowskazami.
* Akumulator: programowalny czas pracy (10 min).
* Komputer pokładowy z informacją o zużyciu i przebiegu (np. pozostały zasięg) oraz wskaźnikiem temperatury zewnętrznej i Ford ECOMode.
* Dach wysoki.
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane pod kątem 256°, bez szyb, z magnesem blokującym.
* Obrotomierz.
* Trzecie światło stop.
* Elektryczne podnośniki szyb z funkcją szybkiego otwierania/zamykania po stronie kierowcy.
* Ford Easy Fuel - wygodne zamknięcie zbiornika paliwa i zabezpieczenie przed pomyłkowym tankowaniem.
* Wydajny alternator.
* Reflektory: halogenowe ze światłami do jazdy dziennej.
* Zamykany schowek.
* Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem i lampki do czytania z przodu.
* Klimatyzacja z przodu, filtr pyłków i kurzu.
* Zbiornik paliwa 70 l.
* Lakier: jednolity.
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej.
* Kierownica pokryta skórą ekologiczną.
* Kolumna kierownicy z regulacją wysokości i odległości.
* System kluczy MyKey – indywidualnie programowany drugi klucz.
* Światła przeciwmgielne.
* Asystent eCall.
* Filtr cząstek stałych (DPF).
* Automatyczne oświetlenie wejścia przy drzwiach przesuwnych.
* Drzwi przesuwne po prawej stronie.
* Chlapacze tylne.
* Listwy ochronne boczne.
* Wspomaganie kierownicy.
* Przednie pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły.
* Pakiet siedzeń 13: fotel kierowcy regulowany w 4 kierunkach (przód/tył, oparcie, kąt poduszki, wysokość), podwójny fotel pasażera z funkcją schowka pod siedziskami, regulowane zagłówki, składany stolik w podwójnym fotelu pasażera, podłokietnik wewnętrzny dla kierowcy, regulacja odcinka lędźwiowego manualna (siedzenie kierowcy), tapicerka materiałowa.
* System Start-Stop.
* Przegroda z tworzywa sztucznego na wysokości słupka B.
* Tylny zderzak z wbudowanym stopniem.
* Obieg zamknięty powietrza.
* Ucha mocujące.
* Immobilizer.
* Lekko przyciemniane szyby termoizolacyjne.
* Centralny zamek z pilotem.
* Schowek nad głową z przodu ... i wiele innych.
----Pojazd nieprzygotowany do sprzedaży!
Fedpfx Asxngwvob Hsgc
Dostawa na terenie całego kraju za dopłatą możliwa. Błędy oraz wcześniejsza sprzedaż
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit 350 L4H3 Trend Kasten Navi WiPa ACC
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 60 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 04/2023, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: czarny, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 704 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 765 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 073 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 784 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 025 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 62781---- Zastrzega się możliwość pomyłek oraz wcześniejszej sprzedaży!
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Poduszka powietrzna (po stronie pasażera)
* System nawigacji – nawigacja dynamiczna oraz oparta na chmurze z informacją o ruchu drogowym, rekomendacją pasa ruchu i mapą Europy Zachodniej – w zestawie automatyczna klimatyzacja – system audio Ford z 12-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym oraz Ford SYNC4 – Bluetooth – zestaw głośnomówiący z funkcją sterowania głosowego – odtwarzanie muzyki ze sterowaniem głosowym – obsługa nośników pamięci (USB, odtwarzacz MP3) – FordPass Connect z hotspotem Wi-Fi, sterowanie wybranymi funkcjami poprzez aplikację FordPass – asystent wzywania pomocy – Ford Power-Up – Android Auto, Apple CarPlay – ekran dotykowy
* Pakiet siedzeń 15: fotel kierowcy z 4-stopniową regulacją – podwójny fotel pasażera ze schowkiem pod oddzielnie odchylanymi poduszkami siedzisk – regulowane zagłówki – składany stolik zintegrowany w podwójnym fotelu pasażera – podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera – podłokietnik wewnętrzny dla kierowcy – podparcie lędźwiowe, ręczna regulacja (dla kierowcy) – tapicerka materiałowa
* Pakiet technologiczny 13: podgrzewana przednia szyba – wycieraczki z czujnikiem deszczu – system parkowania przód i tył, dodatkowo z czujnikami bocznymi – aktywny asystent awaryjnego hamowania (radarowy) – asystent pasa ruchu z monitorem zmęczenia i asystentem świateł drogowych, dodatkowo utrzymywanie pasa ruchu oraz asystent zmiany pasa – automatyczne światła z czujnikiem dnia/nocy – asystent martwego pola – adaptacyjny tempomat – kamera cofania – oświetlenie LED-Downlight – światła przeciwmgielne – lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, składane i podgrzewane – automatyczna klimatyzacja – system audio Ford z 12-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym i Ford SYNC4
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 1 akumulator
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* Układ zapobiegający blokowaniu kół z elektronicznym rozdziałem siły hamowania wraz z ESP z kontrolą trakcji – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – asystent hamowania bezpieczeństwa – ochrona przed wywróceniem – wsparcie awaryjnego hamowania z lampą sygnalizującą hamowanie awaryjne
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane – z wbudowanymi kierunkowskazami
* Akumulator: programowanie czasu pracy na 10 min
* Komputer pokładowy z informacjami o zużyciu paliwa i przebiegu
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe z kątem otwarcia 256° (nieprzeszklone), bez tylnej szyby, z magnesami zatrzaskowymi
* Elektrycznie sterowane szyby przednie z funkcją quickdown/-up po stronie kierowcy
* Ford Easy Fuel
* Alternator w wersji wysokowydajnej
* Zamykany schowek na rękawiczki
* Oświetlenie wewnętrzne z opóźnieniem oraz lampkami do czytania z przodu
* Zbiornik paliwa 70 l
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
* Kierownica ze skóry ekologicznej
* Kolumna kierownicy regulowana w pionie i na głębokość
* System kluczy MyKey – indywidualnie programowany drugi klucz
* Światła przeciwmgielne
Fedpfjyvc N Ssx Ab Hjgc
* Asystent wzywania pomocy
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silników Diesla
* Radio: system audio Ford z radiem i DAB+ – radio – DAB/DAB+ – MyFord Dock – FordPass Connect – głośniki, antena – sterowanie radiem z kierownicy – interfejs Bluetooth – port USB – zestaw głośnomówiący
* Koła: kołpaki
* Koła: zestaw naprawczy do opon
* Koła: stalowe felgi 6,5 J x 16 z oponami 235/65 R16
* Reflektory mijania: reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
*
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit 350 L3H2 Trend Kasten Autom WiPa GRA
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 10/2024, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita szerokość: 2 474 mm, całkowita wysokość: 2 530 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 533 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 784 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 886 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Numer wewnętrzny:
Zastrzeżenie błędów i sprzedaży pośredniej!
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Poduszka powietrzna (strona pasażera)
* Lusterko wewnętrzne wraz z podgrzewaną tylną szybą
* Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej 1: podłoga ładunkowa „Easy Clean” – zabudowa nadkoli – wysokie panele boczne
* Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
* Gniazdo: podłączenie 12 V w przestrzeni ładunkowej (słupek D)
* Ścianka działowa (metalowa) z oknem
* Centralny zamek z pilotem – dodatkowo drugi składany klucz z pilotem
Fgsdpfxettpqyj Ab Hoc
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 1 akumulator
* Wzmocniona oś przednia do 1850 kg
* Poduszka powietrzna kierowcy
* Układ zapobiegający blokowaniu kół z elektronicznym rozdziałem siły hamowania, w tym ESP z kontrolą trakcji – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – asystent hamowania awaryjnego – ochrona przed przewróceniem – wspomaganie nagłego hamowania z funkcją świateł awaryjnych
* Lusterka zewnętrzne, elektrycznie regulowane i podgrzewane – z wbudowanymi kierunkowskazami
* Akumulator: czas pracy, programowanie czasu pracy na 10 min
* Komputer pokładowy z informacją o zużyciu paliwa i przebiegu (np. zasięg) oraz wskaźnik temperatury zewnętrznej i tryb Ford ECO
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe z kątem otwarcia 180° (bez okna)
* Obrotomierz
* Trzecie światło stopu
* Elektryczne szyby – funkcja szybkiego opuszczania/podnoszenia po stronie kierowcy
* Ford Easy Fuel – komfortowy wlew paliwa z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym tankowaniem
* Alternator w wersji wysokowydajnej
* Schowek zamykany na klucz
* Oświetlenie wnętrza z opóźnionym wygaszaniem i lampkami do czytania z przodu
* Klimatyzacja z przodu, w tym filtr pyłkowy i przeciwpyłowy
* Zbiornik paliwa 70 l
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
* Kierownica: kierownica z ekoskóry
* Kolumna kierownicza regulowana w dwóch płaszczyznach
* System kluczy MyKey – indywidualnie programowalny drugi klucz
* Przednie światła przeciwmgielne
* Asystent połączenia alarmowego
* Pakiet technologiczny 9 – przednia szyba podgrzewana – wycieraczki z czujnikiem deszczu – system parkowania przód/tył – aktywny asystent hamowania awaryjnego (oparty na kamerze) – asystent pasa ruchu z ostrzeżeniem o zmęczeniu i asystentem świateł drogowych, dodatkowo z asystentem utrzymania pasa – asystent świateł z czujnikiem dnia/nocy – tempomat – światła przeciwmgielne – system audio Ford
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silnika Diesla
* Radio: system audio Ford z radiem i DAB+ – MyFord Dock – FordPass Connect – głośniki, antena – sterowanie audio z kierownicy – interfejs Bluetooth – port USB – zestaw głośnomówiący
* Koła: kołpaki
* Koła: zestaw naprawczy do opon
* Koła: felgi stalowe 6,5 J x 16 z oponami 235/65 R 16
* Reflektory świateł mijania: reflektory halogenowe ze światłami dziennymi
* Oświetlenie progu drzwi bocznych automatycznie przy otwieraniu drzwi
* Boczne drzwi przesuwne, prawe
* Błotniki tylne
* Boczne listwy ochronne
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa – napinacze i ograniczniki siły na przednich pasach bezpieczeństwa
* Fotele: Pakiet foteli 13 – fotel kierowcy, regulowany w 4 płaszczyznach – podwójny fotel pasażera z pojemnikiem pod indywidualnie podnoszoną poduszką siedziska – zagłówki z regulacją wysokości – stolik w podwójnym fotelu pasażera (składany) – podłokietnik wewnętrzny dla kierowcy – ręczna regulacja podparcia lędźwiowego (fotel kierowcy) – tapicerka materiałowa
* System Start-Stop
* Tylny zderzak z wbudowanym stopniem
* Ścianka działowa (plastikowa) na wy
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit Kasten 350 L4H3 Trend Klima Tempomat
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 59 986 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 01/2023, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błędy i wcześniejsza sprzedaż zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1317. NG10263
----WYPOSAŻENIE
* Poduszka powietrzna (strona pasażera)
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane – z wbudowanymi kierunkowskazami
* Podłoga przestrzeni ładunkowej: wykończenie winylowe „Easy Clean”
* Pakiet: Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej 1 – podłoga „Easy Clean” – obudowa nadkoli – wysokie okładziny ścian bocznych
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Wysokie okładziny ścian bocznych aż do dachu
* Przegroda (metalowa)
* Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
* System antyblokujący z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD) w tym: elektroniczny program bezpieczeństwa i stabilności (ESP) z kontrolą trakcji (TCS) – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – asystent hamowania awaryjnego – ochrona przed przewróceniem – wsparcie hamowania awaryjnego z sygnałem awaryjnego hamowania
* Poduszka powietrzna strony kierowcy
* Lusterka zewnętrzne, elektrycznie regulowane i podgrzewane – z wbudowanymi kierunkowskazami
* Akumulator: czas pracy akumulatora, programowanie czasu pracy na 10 minut
* Komputer pokładowy z informacją o zużyciu paliwa, przebiegu (np. zasięg) oraz wskaźnikiem temperatury zewnętrznej i trybem Ford ECOMode
* Wysoki dach
* Drzwi tylne dwuskrzydłowe z kątem otwarcia 256° (bez okien) bez szyb tylnych, z magnesami zatrzymującymi
* Obrotomierz
* Trzecie światło stop
* Elektryczne podnośniki szyb przednich – z funkcją Quickdown/-up dla strony kierowcy
* Ford Easy Fuel – komfortowy korek wlewu paliwa i zabezpieczenie przed błędnym tankowaniem
* Wysokowydajny alternator
* Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
* Schowek z zamykaną pokrywą
* Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem i lampkami do czytania z przodu
* Klimatyzacja przednia z filtrem przeciwpyłkowym
* Zbiornik paliwa 70 l
* Lakier: lakier jednolity
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
* Kierownica: z tworzywa sztucznego
* Regulacja wysokości i głębokości kolumny kierownicy
* System MyKey – indywidualnie programowany drugi klucz
* Przednie światła przeciwmgielne
* Asystent połączeń alarmowych
* Pakiet technologiczny 9 – przednia szyba podgrzewana – wycieraczki z czujnikiem deszczu – system parkowania przód/tył – aktywny asystent hamowania awaryjnego (kamera) – asystent pasa ruchu z alertem zmęczenia oraz asystentem świateł drogowych, dodatkowo asystent utrzymania pasa ruchu – automatyczny asystent świateł ze światło-/ciemnosensorem – tempomat – przednie światła przeciwmgielne – system audio Ford
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF
Fjdpfx Asxrxbhsb Hsgc
* Radio: system audio Ford z radiem i DAB+ – radio FM/AM – cyfrowy odbiór DAB/DAB+ (Digital Audio Broadcasting) – MyFord Dock – FordPass Connect – głośniki, antena – sterowanie audio na kierownicy – interfejs Bluetooth – port USB – zestaw głośnomówiący
* Automatyczne światło wejściowe drzwi przesuwnych przy otwarciu drzwi
* Drzwi przesuwne z prawej strony
* Błotniki tylne
* Listwy ochronne boczne
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły z przodu
* Pakiet siedzeń 13 – fotel kierowcy z 4-stopniową regulacją (przód/tył, oparcie, nachylenie poduszki, wysokość) – podwójne siedzenie pasażera z schowkiem pod indywidualnie składanymi siedziskami – regulowane zagłówki – zintegrowany stolik w podwójnym siedzeniu pasażera (składany) – podłokietnik wewnętrzny dla kierowcy – manualna regulacja lędźwiowa (fotel kierowcy) – tapicerka materiałowa
* System Start-Stop
* Przegroda z tworzywa
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit 350 L3H2 Trend Kasten Autom WiPa GRA
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 01/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita szerokość: 2 474 mm, całkowita wysokość: 2 530 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 533 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 784 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 886 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Numer wewnętrzny:
Zastrzeżenie błędów i sprzedaży pośredniej!
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Poduszka powietrzna (strona pasażera)
* Lusterko wewnętrzne wraz z podgrzewaną tylną szybą
* Pakiet ochrony przestrzeni ładunkowej 1: podłoga ładunkowa „Easy Clean” – zabudowa nadkoli – wysokie panele boczne
* Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
* Gniazdo: podłączenie 12 V w przestrzeni ładunkowej (słupek D)
* Ścianka działowa (metalowa) z oknem
* Centralny zamek z pilotem – dodatkowo drugi składany klucz z pilotem
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 1 akumulator
* Wzmocniona oś przednia do 1850 kg
* Poduszka powietrzna kierowcy
* Układ zapobiegający blokowaniu kół z elektronicznym rozdziałem siły hamowania, w tym ESP z kontrolą trakcji – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – asystent hamowania awaryjnego – ochrona przed przewróceniem – wspomaganie nagłego hamowania z funkcją świateł awaryjnych
* Lusterka zewnętrzne, elektrycznie regulowane i podgrzewane – z wbudowanymi kierunkowskazami
* Akumulator: czas pracy, programowanie czasu pracy na 10 min
* Komputer pokładowy z informacją o zużyciu paliwa i przebiegu (np. zasięg) oraz wskaźnik temperatury zewnętrznej i tryb Ford ECO
* Tylne drzwi dwuskrzydłowe z kątem otwarcia 180° (bez okna)
* Obrotomierz
* Trzecie światło stopu
* Elektryczne szyby – funkcja szybkiego opuszczania/podnoszenia po stronie kierowcy
* Ford Easy Fuel – komfortowy wlew paliwa z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym tankowaniem
* Alternator w wersji wysokowydajnej
* Schowek zamykany na klucz
* Oświetlenie wnętrza z opóźnionym wygaszaniem i lampkami do czytania z przodu
* Klimatyzacja z przodu, w tym filtr pyłkowy i przeciwpyłowy
* Zbiornik paliwa 70 l
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
* Kierownica: kierownica z ekoskóry
* Kolumna kierownicza regulowana w dwóch płaszczyznach
* System kluczy MyKey – indywidualnie programowalny drugi klucz
* Przednie światła przeciwmgielne
* Asystent połączenia alarmowego
* Pakiet technologiczny 9 – przednia szyba podgrzewana – wycieraczki z czujnikiem deszczu – system parkowania przód/tył – aktywny asystent hamowania awaryjnego (oparty na kamerze) – asystent pasa ruchu z ostrzeżeniem o zmęczeniu i asystentem świateł drogowych, dodatkowo z asystentem utrzymania pasa – asystent świateł z czujnikiem dnia/nocy – tempomat – światła przeciwmgielne – system audio Ford
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silnika Diesla
* Radio: system audio Ford z radiem i DAB+ – MyFord Dock – FordPass Connect – głośniki, antena – sterowanie audio z kierownicy – interfejs Bluetooth – port USB – zestaw głośnomówiący
Fjdpfx Abot Dgzaj Hogc
* Koła: kołpaki
* Koła: zestaw naprawczy do opon
* Koła: felgi stalowe 6,5 J x 16 z oponami 235/65 R 16
* Reflektory świateł mijania: reflektory halogenowe ze światłami dziennymi
* Oświetlenie progu drzwi bocznych automatycznie przy otwieraniu drzwi
* Boczne drzwi przesuwne, prawe
* Błotniki tylne
* Boczne listwy ochronne
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa – napinacze i ograniczniki siły na przednich pasach bezpieczeństwa
* Fotele: Pakiet foteli 13 – fotel kierowcy, regulowany w 4 płaszczyznach – podwójny fotel pasażera z pojemnikiem pod indywidualnie podnoszoną poduszką siedziska – zagłówki z regulacją wysokości – stolik w podwójnym fotelu pasażera (składany) – podłokietnik wewnętrzny dla kierowcy – ręczna regulacja podparcia lędźwiowego (fotel kierowcy) – tapicerka materiałowa
* System Start-Stop
* Tylny zderzak z wbudowanym stopniem
* Ścianka działowa (plastikowa) na wy
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon skrzyniowy
FORDTransit 350 L4 130PS HA Trend Koffer Flügeltüren
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 59 869 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 04/2023, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, długość przestrzeni ładunkowej: 4 143 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 090 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 200 mm, Rok budowy: 2022, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1147. NB36181
----WYPOSAŻENIE
Fgodpfx Asynqdhsb Hoc
* Lusterka zewnętrzne na długim ramieniu – z wbudowanymi kierunkowskazami
* Nadwozie skrzynkowe z drzwiami skrzydłowymi
* Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
* System ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD)
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne – z wbudowanymi kierunkowskazami
* Komputer pokładowy z informacją o zużyciu paliwa, przebiegu (np. zasięg) oraz wskaźnik temperatury zewnętrznej i Ford ECOMode
* Dach płaski
* Schowek podsufitowy z przodu
* Podsufitka w kabinie kierowcy
* Światła pozycyjne na dachu
* Obrotomierz
* Elektroniczny program stabilizacji toru jazdy (ESP) z kontrolą trakcji (TSC), asystentem ruszania pod górę, asystentem bocznego wiatru, asystentem hamowania, systemem zapobiegającym wywróceniu, wspomaganiem nagłego hamowania (w tym światłem awaryjnym); dodatkowo stabilizacja przyczepy – tylko z opcjonalnym hakiem
* Elektryczne podnośniki szyb przednich z funkcją szybkiego opuszczania/podnoszenia po stronie kierowcy
* Ford Easy Fuel – klapka wlewu paliwa z zabezpieczeniem przed niewłaściwym tankowaniem
* Wysokowydajny alternator
* Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
* Zamykany schowek na rękawiczki
* Oświetlenie kabiny z opóźnieniem i lampkami do czytania z przodu
* Klimatyzacja z przodu z filtrem przeciwpyłkowym/pylkowym
* Zbiornik paliwa 70 l
* Atrapa chłodnicy: 3 listwy, obramowanie z tworzywa sztucznego, kolor czarno-szary
* Lakier jednolity
* Kierownica pokryta skórą ekologiczną
* System kluczy Ford MyKey – indywidualnie programowany drugi klucz
* Przednie światła przeciwmgłowe
* Asystent połączeń alarmowych
* Pakiet technologiczny 8: podgrzewana przednia szyba, wycieraczki z czujnikiem deszczu, aktywny asystent awaryjnego hamowania (oparty na kamerze), asystent pasa ruchu z asystentem zmęczenia i automatycznym światłem drogowym, asystent utrzymania pasa, asystent świateł z czujnikiem dnia/nocy, tempomat, system audio Ford (DAB+, MyFord Dock, FordPass Connect, głośniki, antena, sterowanie z kierownicy, Bluetooth, USB, zestaw głośnomówiący)
* Filtr cząstek stałych (DPF)
* Wspomaganie kierownicy
* Pas bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły z przodu
* Pakiet siedzeń 13: fotel kierowcy z 4-stopniową regulacją (przód/tył, oparcie, nachylenie siedziska, wysokość), podwójny fotel pasażera z pojemnikiem pod siedzeniem, zagłówki z regulacją wysokości, składany stolik w siedzeniu pasażera, podłokietnik dla kierowcy, manualna regulacja odcinka lędźwiowego (kierowca), tapicerka materiałowa
* System Start-Stop
* Obieg zamknięty powietrza
* Immobilizer
* Przyciemniane szyby termoizolacyjne
* Centralny zamek z pilotem ... i wiele innych.
----Pojazd nieprzygotowany! Transport na terenie całych Niemiec możliwy za dodatkową opłatą. Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu. Finansowanie/leasing również bez wpłaty własnej możliwe! Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Kasten 350 L3H2 Trend 130PS HA Express
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 25 638 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 01/2025, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 981 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 546 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 350 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Błędy i wcześniejsza sprzedaż zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1203. RY84280
----WYPOSAŻENIE
- Stały hak holowniczy
- Dwuskrzydłowe drzwi tylne 256°, bez okien
- Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
- Podłoga przestrzeni ładunkowej – drewno
- Pakiet: Palacza
- Pakiet: Pakiet technologiczny 6P
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i automatycznie składane
- Asystent martwego pola łącznie z Cross Traffic Alert
- System audio 3
- Przednie światła przeciwmgielne
- Oświetlenie LED-Downlight
- Pre-Collision Assist, oparty na kamerze i radarze
- Asystent awaryjnego hamowania na biegu wstecznym
- Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu oraz asystent utrzymania pasa
- Rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowych
- System Park Pilot przód/tył
- Adaptacyjny tempomat
- Kamera 360°
- Nawigacja
- Ostrzeżenie przy cofaniu
- SVO: Pakiet Express Line
- Reflektory ze statycznym światłem doświetlającym zakręty
- Chlapacze przednie
- Okładzina ścian bocznych do dachu
- Gniazdo: 12V w przestrzeni ładunkowej
- Tachograf cyfrowy - przygotowanie
- Przegroda (metalowa)
- Centralny zamek z pilotem
- Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
- ABS, EBD i systemy wsparcia kierowcy
- Poduszka powietrzna kierowcy
- Lusterka zewn. elektr. regulowane i podgrzewane
- Akumulator: przedłużona żywotność
- Komputer pokładowy
- Dach średni
- Podsufitka w kabinie kierowcy
- Dwuskrzydłowe drzwi tylne/180° (bez okien)
- Obrotomierz
- Trzecie światło stopu
- Elektryczne szyby przednie
- Elektryczny hamulec postojowy
- Ford Easy Fuel
- FordPass Connect
- Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
- Zamykany schowek na rękawiczki
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wyłączania
- Klimatyzacja automatyczna
- Zbiornik paliwa 70 l
- Lakierowanie: jednolity kolor
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Asystent połączeń alarmowych
- Pakiet: Pakiet technologiczny 2
- Filtr cząstek stałych: filtr DPF
- Radio: 12" wyświetlacz wielofunkcyjny & Ford SYNC 4
- System kontroli ciśnienia w oponach
- Wycieraczki z czujnikiem deszczu
- Drzwi przesuwne prawe
- Chlapacze tylne
- Listwy ochronne boczne
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- Fotele: pakiet 18A
- System Start-Stop
- Przedni zderzak
- Przegroda (tworzywo sztuczne) na wysokości słupka B
- Stopień na tyle
- Cyrkulacja powietrza wewnętrznego
- Uchwyty mocujące
- Immobilizer
- Przyciemniane szyby termiczne
- Centralny zamek z pilotem
- Górna półka nad kabiną kierowcy ... i wiele innych.
----Pojazd nieprzygotowany!
Dostawa na terenie całego kraju za dodatkową opłatą możliwa.
Błędy i wcześniejsza sprzedaż zastrzeżone.
Fgodpfx Aeyqdrwsb Hec
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "thermatool spawarka hf cfi 350 kw vf"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc



















































































































































































































































































































































































































