Używane Renner Sl-I 4,5 na sprzedaż (55 358)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Składnik
Aschenbrenner20-143 13" Monitor 183
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Aschenbrenner 20-143 13" Monitor 183, numer seryjny jak na zdjęciu, używany, normalne ślady użytkowania, 100% sprawny, zakres dostawy jak na zdjęciach
Dkjdpfx Apoi D T Abo Hon
Ogłoszenia
Gondelsheim
807 km
Żuraw słupowy Żuraw obrotowy Wciągnik łańcuchowy
Vetter Kran Drehkran Hallenkran L 4,5mDonati 2000Kg 3,7m Kettenzug Dübelplatte
Zadzwoń
Rok budowy: 2017, stan: bardzo dobry (używany), numer maszyny/pojazdu: WD1093/25, Dane techniczne:
1 żuraw słupowy Vetter / Donati NL 2000KG z wciągnikiem łańcuchowym
typ M20-4.5
Ładowność przy pełnym obciążeniu 2000 KG / 2 tony ładunku
Wysokość: ok. 3,7m
Boom w Wielkiej Brytanii: ok. 3,28 mln
Projekcja: ok. 4,5m
Wysokość haka: ok. 2,8 m
Całkowita waga ok. 2000 kg, wliczając płytę kołkową 1570 mm
z wciągnikiem łańcuchowym Donati NL 2000Kg z napędem wózkowym
Zakres obrotu 360°, podłączenie do 400V 16A
Dźwig zdemontowany i dostępny od ręki
Lokalizacja przedmiotu to 75053 Gondelsheim
Dostępne są inne dźwigi o udźwigu 80-5000 kg, prosimy o kontakt
Dedpfx Apovv Nr No Hokn
Zobacz zdjęcia
Wysyłka za pośrednictwem spedytora lub odbiór osobisty wyłącznie po wcześniejszym umówieniu
Aukcja
Kończy się za
d
h
min
s
Aukcja zakończona
Zuid-Holland
990 km
Prasa do peletów
Amandus KahlC35-780 Complete Pellet Press Line
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Generalny remont w 2024 roku obejmował m.in. głowicę rolkową, nakrętkę hydrauliczną, łożyska, wał główny, pompę oleju z filtrem oraz olej syntetyczny. Jedynie stalowa obudowa jest starsza, lecz znajduje się w doskonałym stanie.
Dodjzaricopfx Ap Hjkn
Zdjęcia linii produkcyjnej w hali pochodzą sprzed remontu. Pojedyncze zdjęcia prasy do peletu Amandus Kahl przedstawiają stan po remoncie.
DANE TECHNICZNE
Moc silnika: 110 kW
Wydajność peletowania trocin: 2,5 – 3 t/h
Wydajność peletowania biomasy: 3 t/h
Wydajność peletowania otrąb: 3,5 – 4 t/h
Wydajność peletowania słomy: 2 – 2,5 t/h
DANE MASZYNY
Rok produkcji silnika: 2024
Rok produkcji chłodnicy z sitem: 2015
Rok produkcji przenośnika taśmowego: 2015
Rok produkcji podajnika ślimakowego: 2015
WYPOSAŻENIE
Prasa do peletu Amandus Kahl C35-780 z płytą podstawy
Nowy silnik elektryczny 110 kW
Szafa sterownicza z wyłącznikiem awaryjnym
Kompletna dokumentacja elektryczna
Przenośnik taśmowy
System przesiewania z automatycznym chłodzeniem
Hydrauliczna nakrętka
Głowica rolkowa
Okablowanie elektryczne
Ślimak dozujący do wprowadzania produktu
Automatyczny system dozowania
4 dodatkowe matryce o średnicy 6 mm
60 litrów dodatkowego oleju syntetycznego
7 nowych łożysk
2 nowe pierścienie zużycia
1 nowy filtr powietrza
2 nowe uszczelniacze olejowe
1 nowy filtr oleju
1 nowa pompa oleju
20 litrów oleju syntetycznego 800/460
1 nowy docisk (oś główna)
Dokumentacja dotycząca wszystkich zregenerowanych i wymienionych części
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Grzalka przemyslowa HTT energy 50kW 400V IP65 flanszowa nowa
Grzalka przemyslowa HTT energy 50kW 400V IP65 flanszowa nowaGrzalka przemyslowa HTT energy 50kW 400V IP65 flanszowa nowa
Zadzwoń
Stan: nowe, Na sprzedaz wysokiej jakosci grzalka przemyslowa (heizstab) firmy HTT energy GmbH.
Stan: nowa, nieuzywana, lezala na magazynie (moze posiadac minimalne slady magazynowania).
🔧 Dane techniczne:
Producent: HTT energy GmbH
Nr artykulu: 20178
Nr zlecenia: 7122-001
Moc: 50 kW
Dedpfoyx I Rzsx Ap Hskn
Napiece: 400V (3 fazy), 50-60 Hz
Prad: 72,2 A
Stopien ochrony: IP65
Maks cisnienie: 10 bar
Zakres temperatury: 5 - 350C
Rok produkcji: 2021
📏 Budowa:
grzalka flanszowa
wykonanie wielorurowe
skrzynka przylaczeniowa z zaciskami
💡 Zastosowanie:
ogrzewanie wody, oleju i innych cieczy
zbiorniki przemyslowe
instalacje technologiczne
systemy grzewcze
📦 W zestawie:
Dokladnie to co na zdjeciach
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawki narzędziowe SK40 Ø10 HOLEX i ORION – DIN 69871
Oprawki narzędziowe SK40 Ø10 HOLEX i ORION – DIN 69871Oprawki narzędziowe SK40 Ø10 HOLEX i ORION – DIN 69871
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż komplet oprawek narzędziowych SK40 w rozmiarze Ø10, marek HOLEX oraz Orion. Wykonane wg normy DIN 69871 AD/B, przeznaczone do profesjonalnych centrów obróbczych CNC. Dane techniczne: • Stożek: SK40 • Mocowanie: Ø10 mm • Wykonanie: DIN 69871 AD/B • Producenci: HOLEX, Orion • Stan: używane, sprawne, w dobrym stanie technicznym (widoczne ślady eksploatacji) Zastosowanie: • Frezy trzpieniowe Ø10 • Wiertła Ø10 • Pogłębiacze Ø10
Dksdpfjxcy S Aex Ap Hen
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Oprawki narzędziowe SK40 Ø12 HOLEX i ORION – DIN 69871 AD/B
Oprawki narzędziowe SK40 Ø12 HOLEX i ORION – DIN 69871 AD/BOprawki narzędziowe SK40 Ø12 HOLEX i ORION – DIN 69871 AD/B
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż zestaw profesjonalnych oprawek narzędziowych SK40 w rozmiarze Ø12, marek HOLEX oraz Orion. Wszystkie wykonane wg normy DIN 69871 AD/B, przeznaczone do centrów obróbczych CNC. Dane techniczne: • Stożek: SK40 • Mocowanie: Ø12 mm • Długość: 100 mm • Wykonanie: DIN 69871 AD/B • Producent: HOLEX oraz Orion • Stan: używane, sprawne, w dobrym stanie (widoczne ślady pracy, nie wpływają na funkcjonalność) Zastosowanie: • Frezy trzpieniowe Ø12 • Wiertła Ø12 • Pogłębiacze Ø12
Dkodpfx Aexcy Ttop Hsn
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
LUKAS LSP 44B DSH-20-2 Hydrauliczne Urządzenie Ratownicze 230V SPRAWNE
LUKAS LSP 44B DSH-20-2 Hydrauliczne Urządzenie Ratownicze 230V SPRAWNELUKAS LSP 44B DSH-20-2 Hydrauliczne Urządzenie Ratownicze 230V SPRAWNE
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję profesjonalne hydrauliczne urządzenie ratownicze renomowanej firmy LUKAS, model LSP 44 B.
Sprzęt wykorzystywany w ratownictwie (np. straż pożarna), cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.
Stan techniczny:
Urządzenie sprawne, przetestowane, gotowe do pracy.
Posiada normalne ślady użytkowania widoczne na zdjęciach.
Dane techniczne:
Producent LUKAS / FAG Kugelfischer
Model LSP 44 B
Typ DSH-20-2
Zasilanie 230 / 240 V
Silnik Leroy Somer około 1.1 kW
Kraj produkcji Niemcy
W zestawie:
Agregat hydrauliczny
Przewody hydrauliczne
Bęben na przewody
Element roboczy jak na zdjęciach
Dksdpfx Asyxrbdep Hon
Zastosowanie:
Ratownictwo techniczne
Straż pożarna
Służby ratunkowe
Prace hydrauliczne
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Ostrzarka do frezow i wiertel Graver Grinder PP U3 z tarczami
Ostrzarka do frezow i wiertel Graver Grinder PP U3 z tarczamiOstrzarka do frezow i wiertel Graver Grinder PP U3 z tarczami
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaz profesjonalna ostrzarka do frezow i wiertel model PP U3 Stan bardzo dobry urzadzenie kompletne gotowe do pracy W zestawie • zestaw tarcz szlifierskich • regulowany imak katowy • lampa warsztatowa na elastycznym ramieniu • klucze i elementy mocujace Parametry • do ostrzenia frezow trzpieniowych walcowych i spiralnych • do ostrzenia wiertel stopniowych i cylindrycznych • predkosc liniowa tarczy do 35 metra na sekunde • halas maksymalny 66 decybeli • waga urzadzenia 41 kg Solidna stabilna konstrukcja idealna do precyzyjnej obrobki narzedzi Niezawodne rozwiazanie dla narzedziowni warsztatu CNC i slusarni
Djdpfx Apoxdh Hqs Hjkn
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Wiertarka stołowa BT2 | Przemysłowa | 380V | DDR
Wiertarka stołowa BT2 | Przemysłowa | 380V | DDRWiertarka stołowa BT2 | Przemysłowa | 380V | DDR
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż solidna wiertarka stołowa BT2 produkcji przemysłowej – klasyczna, bardzo trwała konstrukcja z czasów DDR (NRD).
✅ Stan:
Dkedpsyzum Iofx Ap Hon
✔️ Używana
✔️ Sprawna technicznie
✔️ Nosi normalne ślady użytkowania (otarcia, rysy – widoczne na zdjęciach)
✔️ Maszyna kompletna
🔩 Dane techniczne:
Model: BT2
Zasilanie: 380V / 3 fazy / 50 Hz
Moc: ok. 1,1 kW
Producent: VEB Werkzeugmaschinenfabrik Saalfeld (DDR)
Waga: ok. 180 kg
Regulacja obrotów + ręczna obsługa posuwu
⚙️ Cechy:
Bardzo solidna, ciężka konstrukcja
Stabilna praca – idealna do warsztatu i produkcji
Prosta obsługa i serwis
Trwała maszyna „nie do zdarcia”
📦 W zestawie:
✔️ Wiertarka stołowa BT2
✔️ Stół roboczy
✔️ Uchwyt wiertarski
🌍 Kraj pochodzenia:
🇩🇪 Niemcy (DDR)
ℹ️ Informacje dodatkowe:
Możliwość sprawdzenia na miejscu
Idealna do warsztatu, ślusarni, produkcji
Transport możliwy (paleta / wysyłka)
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalny mikrometr cyfrowy renomowanej marki Mahr – model Micromar 40 EWR(i) – przeznaczony do niezwykle precyzyjnych pomiarów z dokładnością do 0,001 mm. Urządzenie w wersji IP65 odpornej na pył i wodę, idealne do zastosowań w metrologii, kontroli jakości i warsztatach przemysłowych. . Zakres pomiarowy: 100 – 125 mm . Dokładność: 0,001 mm . Odczyt cyfrowy z dużym, czytelnym wyświetlaczem LCD . Stopień ochrony: IP65 – odporność na pył i zachlapania . Funkcja „ABS” i „Hold” – szybkie zatrzymanie pomiaru i funkcja zerowania . Korpus o wysokiej sztywności, ergonomiczny uchwyt . W zestawie oryginalne pudełko, certyfikat, instrukcja obsługi oraz wzorzec pomiarowy 100 mm . Stan: praktycznie nowy / użyty tylko do testów
Dkjdpexl Rgiefx Ap Hon
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
LOWARA BG9/D 1,1kW INOX NOWA 400V przemyslowa
LOWARA BG9/D 1,1kW INOX NOWA 400V przemyslowaLOWARA BG9/D 1,1kW INOX NOWA 400V przemyslowa
Zadzwoń
Stan: nowe, Sprzedam profesjonalna pompe przemyslowa LOWARA BG9/D.
Pompa nowa, nieuzywana, lezak magazynowy. W zestawie oryginalne opakowanie oraz instrukcja.
Marka LOWARA (Xylem) to jedna z najlepszych firm w branzy pomp przemyslowych.
Idealna do instalacji wodnych, przemyslu, rolnictwa, systemow cisnieniowych oraz jako pompa do wody.
Dane techniczne:
Producent: LOWARA
Model: BG9/D
Moc: 1,1 kW
Moc wyjsciowa: 0,9 kW
Zasilanie: 3 fazy 400V
Czestotliwosc: 50 Hz
Wydajnosc: 20-65 l/min
Wysokosc podnoszenia: 28,6 - 41,1 m
Max cisnienie: 8 bar
Material: stal nierdzewna (inox)
Przylacza: 1 1/4" / 1"
Waga: ok. 14,7 kg
Stan:
Dedpfx Apeyval Ro Hskn
Nowa – magazynowa
Mozliwe lekkie slady magazynowania na opakowaniu
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Wentylator osiowy przemysłowy JOUNING JAF-DA-24 2HP 400V
Wentylator osiowy przemysłowy JOUNING JAF-DA-24 2HP 400VWentylator osiowy przemysłowy JOUNING JAF-DA-24 2HP 400V
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), 🔥 Wentylator osiowy przemysłowy JOUNING JAF-DA-24 2HP 400V 230 CMM 🔥
Na sprzedaż wysokiej jakości wentylator osiowy przemysłowy renomowanej firmy JOUNING BLOWER CO., LTD. (Taiwan).
✅ Sprzęt użyty tylko kilka razy – stan praktycznie jak nowy
✅ Idealny do hal, magazynów, produkcji, wentylacji przemysłowej
✅ Solidna, metalowa konstrukcja – ciężki, profesjonalny sprzęt
📊 Dane techniczne:
Model: JAF-DA-24
Moc: 2 HP (ok. 1,5 kW)
Zasilanie: 400V / 3 fazy
Obroty: 1400 RPM
Wydajność: 230 m³/min (~13 800 m³/h)
Ciśnienie statyczne: 38 mmAq
Częstotliwość: 50 Hz
Rok produkcji: 2016
🛠️ Stan:
Używany sporadycznie
Technicznie w pełni sprawny
Wizualnie bardzo dobry – jak na zdjęciach
Brak uszkodzeń, gotowy do pracy
Dedpfxoyycdxe Ap Hjkn
📦 W zestawie:
Wentylator kompletny jak na zdjęciach
🚚 Wysyłka / odbiór:
Możliwa wysyłka paletowa
Możliwy odbiór osobisty
Pomogę z organizacją transportu
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Siłownik hydrauliczny rozpieracz LUKAS LZR 12/550 cylinder ratowniczy
Siłownik hydrauliczny rozpieracz LUKAS LZR 12/550 cylinder ratowniczySiłownik hydrauliczny rozpieracz LUKAS LZR 12/550 cylinder ratowniczy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję profesjonalny cylinder ratowniczy hydrauliczny LUKAS LZR 12/550, stosowany w jednostkach straży pożarnej oraz ratownictwie technicznym.
Sprzęt renomowanej niemieckiej marki LUKAS, wykorzystywany do prac ratowniczych przy wypadkach drogowych oraz działaniach technicznych – bardzo solidna i trwała konstrukcja.
Stan:
Przedmiot używany.
Widoczne normalne ślady użytkowania (otarcia, zużyta etykieta – patrz zdjęcia).
Stan techniczny nieznany – sprzedawany jako nie testowany / do sprawdzenia.
Dane techniczne (z oznaczeń):
Dodpfx Apoyxtabe Hokn
Model: LZR 12/550
Producent: LUKAS (Germany)
Typ: cylinder / rozpieracz hydrauliczny
Zastosowanie: ratownictwo techniczne, hydraulika siłowa
Wyposażony w końcówki robocze
W zestawie:
Cylinder hydrauliczny LUKAS LZR 12/550
Element montażowy widoczny na zdjęciach
Zastosowanie:
straż pożarna (OSP / PSP)
ratownictwo drogowe
prace techniczne i serwisowe
możliwość wykorzystania w hydraulice siłowej
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Silnik elektryczny WEG AL90S L 02 2 2kW 2855rpm 230 400V IE3
Silnik elektryczny WEG AL90S L 02 2 2kW 2855rpm 230 400V IE3Silnik elektryczny WEG AL90S L 02 2 2kW 2855rpm 230 400V IE3
Zadzwoń
Stan: nowe, Sprzedam wysokiej jakosci silnik elektryczny renomowanej marki WEG seria Premium IE3
Silnik nowy nieuzywany lezak magazynowy stan bardzo dobry
Idealny do pomp wentylatorow maszyn przemyslowych oraz zastosowan warsztatowych
⚙️ Dane techniczne
Dkodpfxeyvamno Ap Hjn
Producent WEG
Model AL90S L 02
Moc 2 2 kW
Obroty 2855 rpm
Zasilanie 230 400 V
Czestotliwosc 50 Hz
Prad ok 7 8 4 5 A
Klasa sprawnosci IE3
Stopien ochrony IP55
Tryb pracy S1
Wykonanie flanszowe B5
Srednica walu ok 24 mm
Waga ok 22 kg
Rok produkcji 2018
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Prufhaube schleich test cover 13-r2 osłona testowa laboratoryjna
Prufhaube schleich test cover 13-r2 osłona testowa laboratoryjnaPrufhaube schleich test cover 13-r2 osłona testowa laboratoryjna
Zadzwoń
Stan: nowe, Profesjonalna osłona testowa (prufhaube) renomowanej niemieckiej firmy SCHLEICH – model 13-R2.
Urzadzenie przeznaczone do pracy w warunkach laboratoryjnych oraz przemyslowych, zapewnia maksymalne bezpieczenstwo podczas testow elektrycznych wysokiego napiecia.
Egzemplarz w stanie fabrycznie nowym – magazynowym, nigdy nie byl uzywany.
⚙️ Dane techniczne:
producent: SCHLEICH (Niemcy)
model: 13-R2
typ: test cover / prufhaube
rok produkcji: 04.2023
numer seryjny: 21942
kraj pochodzenia: Niemcy
✅ Najwazniejsze cechy:
profesjonalna strefa testowa („forbidden zone”)
przezroczysta pokrywa – pelna kontrola procesu
system zabezpieczen (blokady / czujniki)
solidna konstrukcja przemyslowa
wysoka jakosc wykonania – made in germany
idealna do testow HV / elektroniki / produkcji
📦 Stan:
Dkjdpfx Asy Aggcsp Hjn
Nowy – lezak magazynowy, nieuzywany.
Moze posiadac minimalne slady magazynowania.
📸 W zestawie:
urzadzenie jak na zdjeciach
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy do wąskich korytarzy
CombiliftAISLE MASTER 25WE TRIPLEX 6650MM
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2015, godziny pracy: 6 723 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 6 650 mm, wolny skok podnoszenia: 1 880 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 100 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, pozostała pojemność akumulatora: 90 procent, waga baterii: 1 100 kg, szerokość karetki wideł: 840 mm, długość wideł: 1 100 mm, szerokość wideł: 100 mm, grubość wideł: 40 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 1/4 x 7 x 11 1/4, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 18 x 7 x 12 1/8, masa całkowita: 9 500 kg, masa własna: 7 000 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 2 800 mm, całkowita szerokość: 1 420 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, # ⚡ AISLE MASTER 25WE – 2015 | 6723 HOURS | ELECTRIC | TRIPLEX 6650 mm
## ✅ Ready to Work from Day One – No Additional Investment, No Risk
---
## 🔹 Why This Forklift?
Looking for a machine that will keep your operation running without downtime?
This AISLE MASTER 25WE is a proven, fully serviced forklift ready for immediate operation. Simply get in and start working – with no hidden costs and no unexpected repairs.
✔️ Fully serviced, including complete inspection of all major components
✔️ Excellent technical and visual condition
✔️ Only 6,723 operating hours
✔️ New tyres – no additional investment required
---
## 📋 Key Specifications
🏋️ Capacity: 2,500 kg
⚡ Power Type: Electric
📈 Mast: Triplex – 6,650 mm
↔️ Fork Positioner: 1,000 mm
🔩 Fork Length: 1,150 mm
🚪 Cabin: Open cabin
⬆️ Free Lift: 1,880 mm
---
## ⚙️ Full Technical Specification
### 📌 General Information
📅 Year of Manufacture: 2015
⏱️ Operating Hours: 6,723 h
🏋️ Capacity: 2,500 kg
📍 Load Centre: 600 mm
⚖️ Truck Weight: 7,000 kg
### 📈 Mast & Lifting
🔧 Mast Type: Triplex
⬆️ Lift Height: 6,650 mm
### 🔩 Forks & Attachments
↔️ Fork Positioner: 1,000 mm
📏 Fork Length: 1,150 mm
### 📐 Dimensions
📏 Height: 2,250 mm
📏 Length: 2,800 mm
📏 Width: 1,420 mm
📏 Overall Mast Height: 3,100 mm
### 🛞 Tyres & Drive
🛞 Tyres: Super Elastic (100%) – New
🔹 Front Tyres: 16 1/4 x 7 x 11 1/4
🔹 Rear Tyres: 18 x 7 x 12 1/8
### 🛠️ Equipment
✔️ Open cabin
✔️ Side-shift
✔️ Full free lift
---
Dkodpfx Apozaw N Is Hon
## ⭐ Condition
🔧 Technical Condition: 5/5 – Fully Serviced
✨ Visual Condition: Refurbished, Like New, Corrosion-Free
---
## 🏭 Ideal For
✔️ Narrow aisle warehouses
✔️ Timber, steel and pipe industries
✔️ Handling long loads
✔️ Indoor and outdoor applications
---
## 💼 What You Are Buying
You are not buying a used forklift.
You are buying a professionally prepared and thoroughly tested machine, ready to generate value from the moment it arrives.
✔️ Every forklift undergoes comprehensive testing before sale
✔️ Ready for immediate deployment
✔️ Live online presentation available
✔️ Delivery directly to your facility available
---
## 🌍 Delivery & Support
🚛 Transport throughout Europe
📦 Complete logistics support
💳 Leasing and financing assistance
🔧 After-sales support
---
## 🤝 Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not machines that spend time in the workshop.
🏢 More than 100 machines available
🔧 In-house service and equipment preparation
🌍 Experience serving customers across Europe
⭐ Hundreds of satisfied clients
---
## 📞 FT LOGISTICS
Quality We Stand Behind. Service You Can Trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy do wąskich korytarzy
CombiliftAISLE MASTER 15E NEW BATTER TRIPLEX 6500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 3 717 h, ładowność: 1 500 kg, wysokość podnoszenia: 6 650 mm, wolny skok podnoszenia: 1 880 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 100 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, pojemność baterii: 620 Ach, pozostała pojemność akumulatora: 100 procent, napięcie akumulatora: 48 V, waga baterii: 934 kg, szerokość karetki wideł: 960 mm, długość wideł: 1 150 mm, szerokość wideł: 100 mm, grubość wideł: 40 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 1/4 X 7 X 11 1/4, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 18 X 9 X 12 1/8, masa całkowita: 8 000 kg, masa własna: 6 500 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 2 700 mm, całkowita szerokość: 1 040 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, # ⚡ AISLE MASTER 15E – 2014 | NEW BATTERY 🔋 | 3717 HOURS | ELECTRIC | TRIPLEX 6650 mm
## ✅ Ready to Work from Day One – No Additional Investment, No Risk
---
## 🔹 Why This Forklift?
Looking for a machine that will keep your operation running without downtime?
This AISLE MASTER 15E is a proven, fully serviced forklift ready for immediate operation. Simply get in and start working – with no hidden costs and no unexpected repairs.
✔️ Fully serviced, including complete inspection of all major components
✔️ Excellent technical and visual condition
✔️ Only 3,717 operating hours
✔️ NEW BATTERY 🔋
✔️ New tyres – no additional investment required
---
## 📋 Key Specifications
🏋️ Capacity: 1,500 kg
⚡ Power Type: Electric
📈 Mast: Triplex – 6,650 mm
↔️ Fork Positioner: 960 mm
🔩 Fork Length: 1,150 mm
🚪 Cabin: Open cabin
⬆️ Free Lift: 1,880 mm
---
## ⚙️ Full Technical Specification
### 📌 General Information
📅 Year of Manufacture: 2014
⏱️ Operating Hours: 3,717 h
🏋️ Capacity: 1,500 kg
📍 Load Centre: 600 mm
⚖️ Truck Weight: 6,500 kg
### 📈 Mast & Lifting
🔧 Mast Type: Triplex
⬆️ Lift Height: 6,650 mm
### 🔩 Forks & Attachments
↔️ Fork Positioner: 960 mm
📏 Fork Length: 1,150 mm
### 📐 Dimensions
📏 Height: 2,250 mm
📏 Length: 2,700 mm
📏 Width: 1,040 mm
📏 Overall Mast Height: 3,100 mm
### 🛞 Tyres & Drive
🛞 Tyres: Super Elastic (100%) – New
🔹 Front Tyres: 16 1/4 x 7 x 11 1/4
🔹 Rear Tyres: 18 x 7 x 12 1/8
### 🛠️ Equipment
✔️ Open cabin
✔️ Side-shift
✔️ Full free lift
---
## ⭐ Condition
🔧 Technical Condition: 5/5 – Fully Serviced
✨ Visual Condition: Refurbished, Like New, Corrosion-Free
---
## 🏭 Ideal For
✔️ Narrow aisle warehouses
✔️ Timber, steel and pipe industries
✔️ Handling long loads
✔️ Indoor and outdoor applications
---
## 💼 What You Are Buying
You are not buying a used forklift.
You are buying a professionally prepared and thoroughly tested machine, ready to generate value from the moment it arrives.
✔️ Every forklift undergoes comprehensive testing before sale
✔️ Ready for immediate deployment
✔️ Live online presentation available
✔️ Delivery directly to your facility available
---
## 🌍 Delivery & Support
🚛 Transport throughout Europe
📦 Complete logistics support
💳 Leasing and financing assistance
🔧 After-sales support
---
Dkodpfxezaw Nze Ap Hsn
## 🤝 Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not machines that spend time in the workshop.
🏢 More than 100 machines available
🔧 In-house service and equipment preparation
🌍 Experience serving customers across Europe
⭐ Hundreds of satisfied clients
---
## 📞 FT LOGISTICS
Quality We Stand Behind. Service You Can Trust.
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDTransit Kasten 350 L3H2 Trend 130PS Express-Line
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 58 515 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 03/2024, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 986 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 547 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 350 mm, Rok budowy: 2024, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Błędów i wcześniejszej sprzedaży zastrzega się!
Numer wewnętrzny: 1171. PU05544
---WYPOSAŻENIE
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane do 256°, bez okna
- Ogranicznik prędkości 130 km/h
- Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej
- Podłoga przestrzeni ładunkowej – drewno
- SVO: Pakiet Express Line
- Okładzina ścian bocznych sięgająca sufitu
- 6-biegowa skrzynia biegów
- ABS, EBD oraz systemy wspomagające kierowcę
- Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
- Akumulator: wydłużony czas pracy
- Komputer pokładowy
- Dach średni
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe 180° (bez okna)
- Obrotomierz
- Trzecie światło stop
- Przednie elektryczne szyby
- Elektryczny hamulec postojowy
- System Ford Easy Fuel
- FordPass Connect
Dkjdszby S Uspfx Ap Hon
- Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej
- Zamykany schowek
- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wygaszania
- Automatyczna klimatyzacja
- Zbiornik paliwa 70 l
- Lakier: lakier jednolity
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
- Asystent połączeń alarmowych
- Pakiet: Pakiet technologiczny 2
- Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do silników Diesla
- Radio: wyświetlacz 12" + Ford SYNC 4
- System kontroli ciśnienia w oponach
- Kołpaki pełne
- Zestaw naprawczy do opon
- Felgi stalowe 6,5 J x 16 z oponami 235/65R16
- Wyposażenie w wycieraczki z czujnikiem deszczu
- Boczne drzwi przesuwne z prawej
- Chlapacze tylne
- Listwy boczne ochronne
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- Fotele: pakiet foteli 18A
- System Start-Stop
- Przegroda (tworzywo sztuczne) na wysokości słupka B
- Stopień wejściowy z tyłu
- Obieg wewnętrzny powietrza
- Ucha do mocowania ładunku
- Immobiliser
- Szyby termoizolacyjne, lekko przyciemniane
- Centralny zamek sterowany pilotem
- Górny schowek przedni ... i wiele więcej.
---Pojazd nie został przygotowany do sprzedaży!
Dostawa na terenie całego kraju możliwa za dopłatą.
Błędów i wcześniejszej sprzedaży zastrzega się.
Chętnie przyjmujemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy do wąskich korytarzy
CombiliftAISLE MASTER 15E NEW BATTER TRIPLEX 6500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 3 717 h, ładowność: 1 500 kg, wysokość podnoszenia: 6 650 mm, wolny skok podnoszenia: 1 880 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 100 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, pojemność baterii: 620 Ach, pozostała pojemność akumulatora: 100 procent, napięcie akumulatora: 48 V, waga baterii: 934 kg, szerokość karetki wideł: 960 mm, długość wideł: 1 150 mm, szerokość wideł: 100 mm, grubość wideł: 40 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 1/4 X 7 X 11 1/4, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 18 X 9 X 12 1/8, masa całkowita: 8 000 kg, masa własna: 6 500 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 2 700 mm, całkowita szerokość: 1 040 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, # ⚡ AISLE MASTER 15E – 2014 | NEW BATTERY 🔋 | 3717 HOURS | ELECTRIC | TRIPLEX 6650 mm
## ✅ Ready to Work from Day One – No Additional Investment, No Risk
---
## 🔹 Why This Forklift?
Looking for a machine that will keep your operation running without downtime?
This AISLE MASTER 15E is a proven, fully serviced forklift ready for immediate operation. Simply get in and start working – with no hidden costs and no unexpected repairs.
✔️ Fully serviced, including complete inspection of all major components
✔️ Excellent technical and visual condition
✔️ Only 3,717 operating hours
✔️ NEW BATTERY 🔋
✔️ New tyres – no additional investment required
---
## 📋 Key Specifications
🏋️ Capacity: 1,500 kg
⚡ Power Type: Electric
📈 Mast: Triplex – 6,650 mm
↔️ Fork Positioner: 960 mm
🔩 Fork Length: 1,150 mm
🚪 Cabin: Open cabin
⬆️ Free Lift: 1,880 mm
---
## ⚙️ Full Technical Specification
### 📌 General Information
📅 Year of Manufacture: 2014
⏱️ Operating Hours: 3,717 h
🏋️ Capacity: 1,500 kg
📍 Load Centre: 600 mm
⚖️ Truck Weight: 6,500 kg
### 📈 Mast & Lifting
🔧 Mast Type: Triplex
⬆️ Lift Height: 6,650 mm
### 🔩 Forks & Attachments
↔️ Fork Positioner: 960 mm
📏 Fork Length: 1,150 mm
### 📐 Dimensions
📏 Height: 2,250 mm
📏 Length: 2,700 mm
📏 Width: 1,040 mm
Dkedozam Akjpfx Ap Hsn
📏 Overall Mast Height: 3,100 mm
### 🛞 Tyres & Drive
🛞 Tyres: Super Elastic (100%) – New
🔹 Front Tyres: 16 1/4 x 7 x 11 1/4
🔹 Rear Tyres: 18 x 7 x 12 1/8
### 🛠️ Equipment
✔️ Open cabin
✔️ Side-shift
✔️ Full free lift
---
## ⭐ Condition
🔧 Technical Condition: 5/5 – Fully Serviced
✨ Visual Condition: Refurbished, Like New, Corrosion-Free
---
## 🏭 Ideal For
✔️ Narrow aisle warehouses
✔️ Timber, steel and pipe industries
✔️ Handling long loads
✔️ Indoor and outdoor applications
---
## 💼 What You Are Buying
You are not buying a used forklift.
You are buying a professionally prepared and thoroughly tested machine, ready to generate value from the moment it arrives.
✔️ Every forklift undergoes comprehensive testing before sale
✔️ Ready for immediate deployment
✔️ Live online presentation available
✔️ Delivery directly to your facility available
---
## 🌍 Delivery & Support
🚛 Transport throughout Europe
📦 Complete logistics support
💳 Leasing and financing assistance
🔧 After-sales support
---
## 🤝 Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not machines that spend time in the workshop.
🏢 More than 100 machines available
🔧 In-house service and equipment preparation
🌍 Experience serving customers across Europe
⭐ Hundreds of satisfied clients
---
## 📞 FT LOGISTICS
Quality We Stand Behind. Service You Can Trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy do wąskich korytarzy
CombiliftAISLE MASTER 15E NEW BATTER TRIPLEX 6500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 3 717 h, ładowność: 1 500 kg, wysokość podnoszenia: 6 650 mm, wolny skok podnoszenia: 1 880 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 100 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, pojemność baterii: 620 Ach, pozostała pojemność akumulatora: 100 procent, napięcie akumulatora: 48 V, waga baterii: 934 kg, szerokość karetki wideł: 960 mm, długość wideł: 1 150 mm, szerokość wideł: 100 mm, grubość wideł: 40 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 1/4 X 7 X 11 1/4, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 18 X 9 X 12 1/8, masa całkowita: 8 000 kg, masa własna: 6 500 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 2 700 mm, całkowita szerokość: 1 040 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, # ⚡ AISLE MASTER 15E – 2014 | NEW BATTERY 🔋 | 3717 HOURS | ELECTRIC | TRIPLEX 6650 mm
## ✅ Ready to Work from Day One – No Additional Investment, No Risk
---
## 🔹 Why This Forklift?
Looking for a machine that will keep your operation running without downtime?
This AISLE MASTER 15E is a proven, fully serviced forklift ready for immediate operation. Simply get in and start working – with no hidden costs and no unexpected repairs.
✔️ Fully serviced, including complete inspection of all major components
✔️ Excellent technical and visual condition
✔️ Only 3,717 operating hours
✔️ NEW BATTERY 🔋
✔️ New tyres – no additional investment required
---
## 📋 Key Specifications
🏋️ Capacity: 1,500 kg
⚡ Power Type: Electric
📈 Mast: Triplex – 6,650 mm
↔️ Fork Positioner: 960 mm
🔩 Fork Length: 1,150 mm
🚪 Cabin: Open cabin
Dkodpfx Apjzam Ado Hjn
⬆️ Free Lift: 1,880 mm
---
## ⚙️ Full Technical Specification
### 📌 General Information
📅 Year of Manufacture: 2014
⏱️ Operating Hours: 3,717 h
🏋️ Capacity: 1,500 kg
📍 Load Centre: 600 mm
⚖️ Truck Weight: 6,500 kg
### 📈 Mast & Lifting
🔧 Mast Type: Triplex
⬆️ Lift Height: 6,650 mm
### 🔩 Forks & Attachments
↔️ Fork Positioner: 960 mm
📏 Fork Length: 1,150 mm
### 📐 Dimensions
📏 Height: 2,250 mm
📏 Length: 2,700 mm
📏 Width: 1,040 mm
📏 Overall Mast Height: 3,100 mm
### 🛞 Tyres & Drive
🛞 Tyres: Super Elastic (100%) – New
🔹 Front Tyres: 16 1/4 x 7 x 11 1/4
🔹 Rear Tyres: 18 x 7 x 12 1/8
### 🛠️ Equipment
✔️ Open cabin
✔️ Side-shift
✔️ Full free lift
---
## ⭐ Condition
🔧 Technical Condition: 5/5 – Fully Serviced
✨ Visual Condition: Refurbished, Like New, Corrosion-Free
---
## 🏭 Ideal For
✔️ Narrow aisle warehouses
✔️ Timber, steel and pipe industries
✔️ Handling long loads
✔️ Indoor and outdoor applications
---
## 💼 What You Are Buying
You are not buying a used forklift.
You are buying a professionally prepared and thoroughly tested machine, ready to generate value from the moment it arrives.
✔️ Every forklift undergoes comprehensive testing before sale
✔️ Ready for immediate deployment
✔️ Live online presentation available
✔️ Delivery directly to your facility available
---
## 🌍 Delivery & Support
🚛 Transport throughout Europe
📦 Complete logistics support
💳 Leasing and financing assistance
🔧 After-sales support
---
## 🤝 Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not machines that spend time in the workshop.
🏢 More than 100 machines available
🔧 In-house service and equipment preparation
🌍 Experience serving customers across Europe
⭐ Hundreds of satisfied clients
---
## 📞 FT LOGISTICS
Quality We Stand Behind. Service You Can Trust.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
AUMA GF125.3 i=208:1 4000Nm IP67
AUMA GF125.3 i=208:1 4000Nm IP67AUMA GF125.3 i=208:1 4000Nm IP67
Zadzwoń
Stan: nowe, Profesjonalna przemysłowa przekładnia ślimakowa renomowanej firmy AUMA.
Urządzenie fabrycznie nowe, magazynowane, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.
Solidna i masywna konstrukcja przeznaczona do pracy w instalacjach przemysłowych, armaturze, zaworach, przepustnicach oraz ciężkich układach napędowych.
Dane techniczne:
* Producent: AUMA
* Typ: GF 125.3
* Wersja: RR
* Przełożenie: i = 208:1
* Moment wejściowy: 53 Nm
* Moment wyjściowy: 4000 Nm
* Stopień ochrony: IP67
* Zakres temperatur pracy: -25°C do +80°C
* Smarowanie: F1
Dkedsy Sitwepfx Ap Hon
* Wał z rowkiem wpustowym
* Masywna obudowa przemysłowa
Zastosowanie:
* napędy zaworów i przepustnic
* instalacje przemysłowe
* energetyka
* wodociągi i oczyszczalnie
* automatyka przemysłowa
* systemy rurociągowe
Stan: nowy magazynowy.
Cena dotyczy 1 sztuki.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy do wąskich korytarzy
CombiliftAISLE MASTER 25WE TRIPLEX 6650MM
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2015, godziny pracy: 6 723 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 6 650 mm, wolny skok podnoszenia: 1 880 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 100 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, pozostała pojemność akumulatora: 90 procent, waga baterii: 1 100 kg, szerokość karetki wideł: 840 mm, długość wideł: 1 100 mm, szerokość wideł: 100 mm, grubość wideł: 40 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 1/4 x 7 x 11 1/4, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 18 x 7 x 12 1/8, masa całkowita: 9 500 kg, masa własna: 7 000 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 2 800 mm, całkowita szerokość: 1 420 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, # ⚡ AISLE MASTER 25WE – 2015 | 6723 HOURS | ELECTRIC | TRIPLEX 6650 mm
## ✅ Ready to Work from Day One – No Additional Investment, No Risk
---
## 🔹 Why This Forklift?
Looking for a machine that will keep your operation running without downtime?
This AISLE MASTER 25WE is a proven, fully serviced forklift ready for immediate operation. Simply get in and start working – with no hidden costs and no unexpected repairs.
✔️ Fully serviced, including complete inspection of all major components
✔️ Excellent technical and visual condition
✔️ Only 6,723 operating hours
✔️ New tyres – no additional investment required
---
## 📋 Key Specifications
🏋️ Capacity: 2,500 kg
⚡ Power Type: Electric
📈 Mast: Triplex – 6,650 mm
↔️ Fork Positioner: 1,000 mm
🔩 Fork Length: 1,150 mm
🚪 Cabin: Open cabin
⬆️ Free Lift: 1,880 mm
---
## ⚙️ Full Technical Specification
### 📌 General Information
📅 Year of Manufacture: 2015
⏱️ Operating Hours: 6,723 h
🏋️ Capacity: 2,500 kg
📍 Load Centre: 600 mm
⚖️ Truck Weight: 7,000 kg
### 📈 Mast & Lifting
🔧 Mast Type: Triplex
⬆️ Lift Height: 6,650 mm
### 🔩 Forks & Attachments
↔️ Fork Positioner: 1,000 mm
📏 Fork Length: 1,150 mm
### 📐 Dimensions
📏 Height: 2,250 mm
📏 Length: 2,800 mm
📏 Width: 1,420 mm
📏 Overall Mast Height: 3,100 mm
### 🛞 Tyres & Drive
🛞 Tyres: Super Elastic (100%) – New
🔹 Front Tyres: 16 1/4 x 7 x 11 1/4
🔹 Rear Tyres: 18 x 7 x 12 1/8
### 🛠️ Equipment
✔️ Open cabin
✔️ Side-shift
✔️ Full free lift
---
## ⭐ Condition
🔧 Technical Condition: 5/5 – Fully Serviced
✨ Visual Condition: Refurbished, Like New, Corrosion-Free
---
## 🏭 Ideal For
✔️ Narrow aisle warehouses
✔️ Timber, steel and pipe industries
✔️ Handling long loads
✔️ Indoor and outdoor applications
---
## 💼 What You Are Buying
You are not buying a used forklift.
You are buying a professionally prepared and thoroughly tested machine, ready to generate value from the moment it arrives.
✔️ Every forklift undergoes comprehensive testing before sale
✔️ Ready for immediate deployment
✔️ Live online presentation available
✔️ Delivery directly to your facility available
---
## 🌍 Delivery & Support
🚛 Transport throughout Europe
📦 Complete logistics support
💳 Leasing and financing assistance
Dsdpfx Apezamx Ej Hekn
🔧 After-sales support
---
## 🤝 Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not machines that spend time in the workshop.
🏢 More than 100 machines available
🔧 In-house service and equipment preparation
🌍 Experience serving customers across Europe
⭐ Hundreds of satisfied clients
---
## 📞 FT LOGISTICS
Quality We Stand Behind. Service You Can Trust.
Ogłoszenia
Łomno
173 km
Wózek widłowy do wąskich korytarzy
CombiliftAISLE MASTER 25WE TRIPLEX 6650MM
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2015, godziny pracy: 6 723 h, ładowność: 2 500 kg, wysokość podnoszenia: 6 650 mm, wolny skok podnoszenia: 1 880 mm, środek ciężkości ładunku: 600 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 3 100 mm, producent silników: ELECTRIC, typ przekładni: hydrostat, pozostała pojemność akumulatora: 90 procent, waga baterii: 1 100 kg, szerokość karetki wideł: 840 mm, długość wideł: 1 100 mm, szerokość wideł: 100 mm, grubość wideł: 40 mm, stan opon: 100 procent, Typ przedniej opony: opony superelastyczne (czarne), rozmiar przedniej opony: 16 1/4 x 7 x 11 1/4, rodzaj opony tylnej: opony superelastyczne (czarne), rozmiar tylnej opony: 18 x 7 x 12 1/8, masa całkowita: 9 500 kg, masa własna: 7 000 kg, całkowita wysokość: 2 250 mm, całkowita długość: 2 800 mm, całkowita szerokość: 1 420 mm, kolor: żółty, Wyposażenie: Oznakowanie CE, osłona głowy, osłona przednia, oświetlenie, przesuw boczny, widły do palet, # ⚡ AISLE MASTER 25WE – 2015 | 6723 HOURS | ELECTRIC | TRIPLEX 6650 mm
## ✅ Ready to Work from Day One – No Additional Investment, No Risk
---
## 🔹 Why This Forklift?
Looking for a machine that will keep your operation running without downtime?
This AISLE MASTER 25WE is a proven, fully serviced forklift ready for immediate operation. Simply get in and start working – with no hidden costs and no unexpected repairs.
✔️ Fully serviced, including complete inspection of all major components
✔️ Excellent technical and visual condition
✔️ Only 6,723 operating hours
✔️ New tyres – no additional investment required
---
## 📋 Key Specifications
🏋️ Capacity: 2,500 kg
⚡ Power Type: Electric
📈 Mast: Triplex – 6,650 mm
↔️ Fork Positioner: 1,000 mm
🔩 Fork Length: 1,150 mm
🚪 Cabin: Open cabin
⬆️ Free Lift: 1,880 mm
---
## ⚙️ Full Technical Specification
### 📌 General Information
📅 Year of Manufacture: 2015
⏱️ Operating Hours: 6,723 h
🏋️ Capacity: 2,500 kg
📍 Load Centre: 600 mm
⚖️ Truck Weight: 7,000 kg
### 📈 Mast & Lifting
🔧 Mast Type: Triplex
⬆️ Lift Height: 6,650 mm
### 🔩 Forks & Attachments
↔️ Fork Positioner: 1,000 mm
📏 Fork Length: 1,150 mm
### 📐 Dimensions
📏 Height: 2,250 mm
📏 Length: 2,800 mm
📏 Width: 1,420 mm
📏 Overall Mast Height: 3,100 mm
### 🛞 Tyres & Drive
🛞 Tyres: Super Elastic (100%) – New
🔹 Front Tyres: 16 1/4 x 7 x 11 1/4
🔹 Rear Tyres: 18 x 7 x 12 1/8
### 🛠️ Equipment
✔️ Open cabin
✔️ Side-shift
✔️ Full free lift
---
## ⭐ Condition
🔧 Technical Condition: 5/5 – Fully Serviced
✨ Visual Condition: Refurbished, Like New, Corrosion-Free
---
## 🏭 Ideal For
✔️ Narrow aisle warehouses
✔️ Timber, steel and pipe industries
✔️ Handling long loads
✔️ Indoor and outdoor applications
---
## 💼 What You Are Buying
You are not buying a used forklift.
You are buying a professionally prepared and thoroughly tested machine, ready to generate value from the moment it arrives.
✔️ Every forklift undergoes comprehensive testing before sale
✔️ Ready for immediate deployment
Dkedpfx Apszamxxj Hsn
✔️ Live online presentation available
✔️ Delivery directly to your facility available
---
## 🌍 Delivery & Support
🚛 Transport throughout Europe
📦 Complete logistics support
💳 Leasing and financing assistance
🔧 After-sales support
---
## 🤝 Why FT LOGISTICS?
We deliver forklifts that work – not machines that spend time in the workshop.
🏢 More than 100 machines available
🔧 In-house service and equipment preparation
🌍 Experience serving customers across Europe
⭐ Hundreds of satisfied clients
---
## 📞 FT LOGISTICS
Quality We Stand Behind. Service You Can Trust.
Ogłoszenia
Oelsnitz / V.
512 km
Przenośnik teleskopowy stały
MerloPanoramic P 38.13 SL33
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 9486, Rok budowy: 2013, godziny pracy: 3 694 h, ładowność: 3 800 kg, wysokość podnoszenia: 13 000 mm, masa całkowita: 9 100 kg, typ silnika: Diesel, producent: Merlo
Dodpfjzb S R Nox Ap Hekn
Ogłoszenia
Vilnius
501 km
Naczepa chłodnia
KRONESDR Cool Liner FP 60 ThermoKing SLXi 300
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, maksymalna waga ładunku: 27 000 kg, masa całkowita: 8 806 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 03/2021, całkowita długość: 14 040 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, zawieszenie: powietrze, kolor: biały, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: jednostka chłodnicza, pełna historia serwisowa, wspomaganie układu kierowniczego, Specyfikacja techniczna
Dodpfx Aezb Ehhsp Hjkn
Agregat Thermo King SLX i 300-50, Diesel/Electric, w komplecie i-Box, z zapisem danych (CargoWatch)
Osie KRONE z zawieszeniem pneumatycznym i hamulcami tarczowymi
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "renner sl-i 4,5"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.



























































































































































































































































































































































































































