Używane Linia Wentylatora na sprzedaż (6 925)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Bitburg
910 km
Wentylator wysokociśnieniowy
HDVRU-15-100-30 H2,8
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1990, Wentylator wysokociśnieniowy, wentylator odsysający, wentylator ciśnieniowy, wentylator odsysający, wentylator wysokociśnieniowy
VRU 15-100-30H2.8
Stan: używany
Silnik napędowy: 3,5 kW
p1:1,15kg/m3
Prędkość: 2880 obr./min
Wydajność objętościowa: 0,315 m³/s
Punkt ciśnienia: 62 mbar
Wejście przyłączeniowe: Ø 100mm
Wyjście przyłączeniowe: Ø 100mm
Gisdpfx Afevlz Arexsu
Masa:
1000x600x700mm
Masa: 180 kg
Lokalizacja: z magazynu 54634 Bitburg
- dostępne od ręki -
Ogłoszenia
Villingen-Schwenningen
869 km
Precyzyjna linia podawania taśmy
SopremH1000 x BR19/160/12/U
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2003, Funkcjonalność: w pełni sprawny, SOPREM Precyzyjna Linia Podawania Taśmy (Rozwijarka + Prostownica) — 2003. Kompleksowa, dopasowana linia podająca do cienkiej, precyzyjnej taśmy, gotowa do integracji z małą prasą szybkoseryjną.
Rozwijarka — Typ H1000.1000ZV. Maks. masa kręgu: 1000 kg. Średnica zewnętrzna kręgu: 1000 mm / wewnętrzna: 375–520 mm. Prędkość rozwijania: 2–20 obr./min, napęd 1,5 kW.
Prostownica — Typ BR 19 . 160 . 12 . U . Możliwość prostowania taśmy: do 0,5 mm grubości × 160 mm szerokości. Precyzyjna prostownica napędzana hydraulicznie. Obie jednostki wyprodukowane w 2003 r. · 400 V / 50 Hz · zsynchronizowana linia z połączeniem awaryjnym E-stop z prasą po stronie wyjściowej · Wyprodukowano w Szwajcarii.
Dane techniczne
Rozwijarka / Haspel H1000 / 1000ZV / 10M / LK.LF / N1 / G
Nr seryjny (tabliczka znamionowa): 110103
Maks. masa kręgu: 1000 kg
Maks. średnica zewnętrzna kręgu: 1000 mm
Zakres średnicy wewnętrznej kręgu: 375–520 mm
Gedozav H Sjpfx Afxjiu
Prędkość rozwijania: 2–20 obr./min
Silnik: KSMV 90L (4), 1,5 kW, 1400 obr./min
Przekładnia: RMI 110 FL LCB, przełożenie i = 70
Sprzęgło cierne: ustawione na 400 Nm
Czujnik taśmy: płyta kontaktowa przy podłodze (regulacja pętli taśmy)
Precyzyjna Prostownica Taśmy (Richtwerk) BR19.160.12.U
Funkcja: prostowanie łuku kręgu przed podaniem do prasy
Maks. grubość taśmy: 0,5 mm
Maks. szerokość taśmy: 160 mm
Napęd: hydrauliczny napęd precyzyjnej prostownicy
Zasilanie: 400 VAC, 50 Hz, 3-fazowe + neutralny + uziemienie
Zabezpieczenie: 25 A, bezpiecznik wstępny
Ogłoszenia
Niemcy
645 km
Wytaczarka do linii otworów
GannomatRB 107
Zadzwoń
Stan: używany, Używana maszyna
Gjdpfx Ajw I Unwsfxjiu
Używana wytaczarka liniowa Ganner typ RB 107
Numer MN: 121627
Moc silnika: 1,5 kW
Prędkość obrotowa silnika: 2800 obr.
1 belka wiertarska z 26 wrzecionami, rozstaw osi 32 mm
3 urządzenia przytrzymujące
1 przełącznik nożny
Dostępność: krótkoterminowa
Lokalizacja: Röllbach
Ogłoszenia
Stuhr
714 km
Wentylator o dużej wydajności
ZennerVTZ710/63/1 Sonder
Zadzwoń
Rok budowy: 2014, stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wentylator wysokowydajny Zenner, typ VTZ 710/63/1 Sonder, rok produkcji 2014, składający się z szafy sterowniczej, przetwornicy częstotliwości, blokady celi
Dane techniczne
Producent: Zenner Ventilatoren
Typ: VTZ 710/63/1 Specjalny
Rok budowy: 2014
Objętość: 4,72 m³/s
Maksymalna temperatura: 80°C
Gęstość: 1,2 kg/m³
Całkowite ciśnienie: 5000 Pa
Prędkość: 2900 obr./min
Silnik: 55 kW
Napięcie: 400/690 V / 50 Hz
Waga: ok. 800 kg
Wentylator przeznaczony jest do transportu papieru/tektury. Materiał jest również rozdrabniany.
Godpfx Afey Tid Eexsiu
Maszyna jest w dobrym stanie. Został on przez nas sprawdzony i przetestowany w Stuhr 28816. Film znajdziesz na naszej stronie internetowej lub na naszym kanale YouTube.
Wizyty, także z dostępem do prądu, są możliwe w dowolnym terminie po wcześniejszym umówieniu. Na życzenie możliwe są rozmowy wideo.
Na wszelkie pytania dotyczące maszyny chętnie odpowiemy telefonicznie od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00–14:00. W piątek jesteśmy do Państwa dyspozycji od 8:00 do 13:00.
Uwaga:
Wszystkie dane techniczne odnoszą się do informacji podanych przez producenta. Nie ponosimy odpowiedzialności za udostępnione informacje ani za ewentualne błędy.
Oferty mogą ulec zmianie, być przedmiotem wcześniejszej sprzedaży i mogą zostać odwołane w dowolnym momencie.
Wizyty są możliwe po wcześniejszym umówieniu.
Sprzedaż odbywa się loco fabryka, bez gwarancji i rękojmi.
Ogłoszenia
Kaunas
462 km
Automatyczna linia do wstawiania prowadnic szuflad
IngenjörsfirmaBLA-B41 + BLA-B28 + Screwdriver 3RL
Zadzwoń
Rok budowy: 2006, stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oferujemy automatyczną linię do montażu prowadnic szuflad składającą się z 3 maszyn i robota (obecnie w produkcji):
BLA - B41, rok produkcji 2006/2007 (Szwecja)
BLA - B28, rok produkcji 2006 (Szwecja)
Wkrętarka 3RL, rok produkcji 2018 (Litwa)
Robot
DANE TECHNICZNE
Wkręcanie prowadnic szuflad
Maszyna montażowa BLA-B41 – poz. 1
Przelotowa maszyna montażowa, wyposażona w ogranicznik pozycjonujący, przeznaczona do automatycznego przykręcania prowadnic szuflad.
Maszyna przystosowana do następujących wymiarów materiału:
Głębokość: 300–600 mm, regulacja serwonapędem
Wysokość: 400–1500 mm, regulacja serwonapędem
Grubość: 16 mm
Wymiary:
Długość maszyny: 4100 mm
Przelotowa wysokość robocza: 900 mm
Wyposażenie wkrętarki:
Belki wkrętarki: 2 szt., każda wyposażona w 2 wkrętarki oraz podajniki śrub dla śrub Ø6,3x13.
Odpowiedni typ śruby: 84 FSX
Magazyny:
2 magazyny na lewe prowadnice szuflady
2 magazyny na prawe prowadnice szuflady
• Każdy magazyn mieści ok. 40 prowadnic szuflad.
• Długość prowadnic: 450 mm, szerokość: 21,5 mm.
Przenośnik buforowy TPB – poz. 2
Godpfjy T Nfiex Afxsiu
Napędzany przenośnik rolkowy
Całkowita długość: 2150 mm
Pozostałe parametry jak dla poz. 3.
Przenośnik buforowy TPB – poz. 3
Napędzany przenośnik rolkowy
Całkowita długość: 2450 mm
Długość rolki: 600 mm (620 mm wewnątrz ramy)
Rozstaw rolek: 150 mm
Typ rolki: Ø50 mm stalowa, pokryta gumą termoplastyczną
Prędkość: 0,78 m/s przy 50 Hz (sterowanie częstotliwościowe)
Wysokość: 900 mm
System powrotu przenośników TPT-US – poz. 4
Segment boczny z czterema taśmami
Prędkość: 0,5 m/s przy 50 Hz (sterowanie częstotliwościowe)
Napędzany przenośnik rolkowy
Całkowita długość: 8900 mm
Długość rolki: 600 mm (620 mm wewnątrz ramy)
Rozstaw rolek: 150 mm
Typ rolki: Ø50 mm stalowa, pokryta gumą termoplastyczną
Prędkość: 0,50 m/s przy 50 Hz
Wysokość: 900 mm
Dodatkowe dane
Poziom hałasu:
mniej niż 70 dB(A)
Wymagania elektryczne:
zgodnie ze schematami elektrycznymi
Wymagania pneumatyczne:
0,63 MPa (6,3 bara), ½”
Ogłoszenia
Krefeld
874 km
Linia do cięcia papieru
Polar137 XT AT PACE
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2010, Duża, częściowo zautomatyzowana linia tnąca Pace Polar 137 XT-Autotrim z podnośnikiem stosu, automatycznym wstrząsaczem z wagą licznikową, systemem transportu chwytakowego, głowicą obrotową i wykładakiem
rocznik 2010
ok. 5,43 mln cięć
Przebieg pracy:
Materiał do cięcia jest umieszczany przez operatora za pomocą podnośnika załadunkowego na optymalnej wysokości roboczej, następnie wkładany do automatu wstrząsającego, wyrównywany, a po wyrównaniu transportowany przez system chwytakowy Autotrans na tylny stół krajarki szybkobieżnej i obracany.
Giedpjxd U Saefx Afxsu
Po cięciu Transomat automatycznie odkłada warstwy na palecie, podczas gdy równolegle można kontynuować cięcie.
Polar podnośnik stosu LW 1200-4
Wymiary platformy: 80x126 mm
Udźwig: 1200 kg
Wyposażony w płynnie regulowane bariery świetlne do automatycznego podnoszenia lub opuszczania.
Automat wstrząsający RAH-4 z wałkiem odpowietrzającym i rozładunkiem do podawania na tylny stół
Format użytkowy do 75 x 105 cm
Rozładunek wyrównanego materiału następuje automatycznie do stojaka STR.
System transportu chwytakowego Autotrans następnie transportuje warstwy na tylny stół krajarki szybkosciowej.
Waga arkuszowa — Polar Zählwaage Avery Weigh-Tronix
Do precyzyjnego odliczania ilości ciętych warstw
System chwytakowy POLAR Autoturn — transport kleszczowy na tylny stół z głowicą obrotową
Przejmuje przygotowaną warstwę z regału lub stołu buforowego.
Za pomocą stołów powietrznych, które poprzez poduszki powietrzne optymalizują proces transportu, materiał cięty trafia bezpośrednio na tylny stół krajarki i tam zostaje precyzyjnie ułożony.
Warstwa cięta jest podczas transportu bezpiecznie przytrzymywana przez chwytaki, dzięki czemu nawet wyrównane warstwy zachowują precyzyjne krawędzie.
Krajarka Polar 137 XT-AT z panelem dotykowym
i funkcją Autotrim — czyli automatycznym usuwaniem odpadów podczas cięcia przed stołem przednim
- opuszczany boczny zderzak po lewej stronie (niezbędny do załadunku tylnego stołu), co umożliwia również cięcie formatów o przekątnej od
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Nieznane wentylatory
Unknown
Zadzwoń
Stan: używany, całkowita szerokość: 1 050 mm, całkowita długość: 9 500 mm, całkowita wysokość: 1 640 mm, Masa własna: 150 kg
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE dostępny: Nie
- Moc silnika głównego [kW]: 2,2
- Średnica przyłącza [mm]: 4000
- Średnica wylotu [mm]: 3400
- Moc [kW]: 22,0
- Wymiary transportowe: 9500mm x 1050mm x 1640mm (d x sz x w)
- Waga transportowa [kg]: 150 kg
- Ilość paczek transportowych [szt.]: 1
Informacje finansowe
VAT: Cena podana bez VAT
VAT/opodatkowanie marżą: VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Giedpfxjxzz T Ej Afxeu
Dostawa i przyjęcie w rozliczeniu możliwe dla każdego sprzętu przemysłowego
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Nieznane wentylatory
Unknown
Zadzwoń
Stan: używany, całkowita szerokość: 1 650 mm, całkowita długość: 2 100 mm, całkowita wysokość: 2 150 mm, Masa własna: 400 kg
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE: Nie
Gjdpfew Tzg Dsx Afxoiu
- Moc silnika głównego [kW]: 30
- Prędkość obrotowa [obr./min]: 1465
- Średnica przyłącza [mm]: 550
- Średnica wyjścia [mm]: 550
- Wymiary transportowe: 2100mm x 1650mm x 2150mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga transportowa [kg]: 400kg
- Liczba pakietów transportowych [szt.]: 1
Informacje finansowe
VAT: Podana cena nie zawiera podatku VAT
VAT / opodatkowanie różnicowe: VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Dostawa i zamiana możliwe w każdej chwili dla wszelkiego sprzętu z branży przemysłowej
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Wentylatory Höcker Polytechnik 2009
Höcker Polytechnik
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2009, całkowita szerokość: 1 400 mm, całkowita długość: 1 400 mm, całkowita wysokość: 1 300 mm, Kolor: niebieski
Masa własna: 350 kg
- Rok produkcji: 2009
- Dokumentacja dostępna: Nie
- Certyfikat CE: Nie
- Numer seryjny: 20902103
- Moc silnika głównego [kW]: 37,5
- Wydajność przepływu [m³/h]: 20500
- Podciśnienie [Pa]: 5000
- Prędkość obrotowa [obr./min]: 3000
- Średnica przyłącza [mm]: 660
- Średnica wylotu [mm]: 460
- Rodzaj wirnika: Tak
- Napięcie [V]: 400
- Pobór prądu [A]: 65
- Zabezpieczenie [A]: 80
- Moc [kW]: 37,5
- Wymiary transportowe: 1400 mm x 1400 mm x 1300 mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga transportowa [kg]: 350 kg
Gjdpfx Afjzavuijxjiu
- Ilość pakietów transportowych [szt.]: 1
Informacje finansowe
Podatek VAT: podana cena nie zawiera VAT
VAT/marża podatkowa: VAT odliczalny dla przedsiębiorców
Dostawa oraz przyjęcie w rozliczeniu możliwe w każdym momencie dla wszystkich urządzeń z sektora przemysłowego
Yorick Diebels
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Podwieszana suwnica, lekki system suwnicowy, jednoszynowa podwieszana linia z mostem suwnicowym, sys
DEMAGKBK 1
Zadzwoń
Stan: używany, Suwnica podwieszana suwnica DEMAG typ KBK 1
Rok budowy ok. 2000
Podwieszany system jednoszynowy z jednoszynowym mostem suwnicowym
Lekki system dźwigowy z modułowych elementów systemu KBK
Udźwig: 125 kg
Gedpfx Aohrkrtefxjiu
Szerokość przęsła: 5 metrów
Odległość między podłużnymi szynami drogi startowej: 4,1 metra
Całkowita długość dźwigara wzdłużnego: 12 metrów
Profil belki, belka poprzeczna = KBK1
Ścieżki wzdłużne profilu belki = KBK1
Składający się z:
29 metrów Profil systemowy KBK-1 (4x 6000 mm + 1x 5000 mm)
1 wózek jednostkowy do podwieszenia dźwigu
2 podwójne bloki bieżni do wzdłużnych szyn jezdnych
10 pazurów śrubowych do podwieszania dźwigu lub mocowania do stropu (bez zacisków dźwigara)
6 zaślepek pasujących do pasów startowych KBK1
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Automat do odwijania folii, odwijacz folii, nawijarko-odwijarka, linia taśmowa do folii, odwijarka d
WIDMANN
Zadzwoń
Stan: używany, Automatyczny odwijak folii WIDMANN, odwijak folii
Przewijarka i odwijarka, odwijarka, przewijarka, nawijarka, nawijarka rolkowa, odwijarka rolkowa
Odwijarka z rolkami odchylającymi i systemem prowadzenia folii
Odwijak z rolkami odchylającymi dla stałego naprężenia taśmy
Rok budowy ok. 2000
Szerokość rolki - szerokość zwoju maks. 400 mm
Szerokość materiału maks. 400 mm
Rolki odchylające Ø 80 mm
Gijdpfoud U Sfjx Afxeu
Szerokość rolki odchylającej 430 mm
Waga rolki - waga zwoju maks. 150 kg
Wałek rozprężny do rdzenia kartonowego o średnicy wewnętrznej Ø 76 mm (średnica wewnętrzna zwoju)
Średnica zewnętrzna rolki - średnica zewnętrzna zwoju maks. 600 mm
Okrąg zakłócający obrót rolki folii maks. Ø 800 mm
Prędkość obrotowa wału rolki ok. 70 obr.
Moc silnika - napęd rolki folii 0,37 kW
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz
- Stałe napięcie paska, napięcie uzwojenia poprzez akumulator folii z rolkami odchylającymi i wałkiem podciśnieniowym
- Wałek odbierający z uchwytem do dużych rolek z rdzeniem kartonowym o średnicy wewnętrznej 76 mm
- 8 rolek odchylających do akumulatora folii ze stałym naprężeniem nawijania, łożyskowanie za pomocą precyzyjnej prowadnicy liniowej
- Silnik przekładniowy LENZE z hamulcem do napędu rolki folii (0,37 kW)
- Układ elektryczny nie jest gotowy do pracy, patrz zdjęcia
Zapotrzebowanie na miejsce dł. x szer. x wys. ok. 1000 x 1000 x 1900 mm
waga netto 360 kg
stan dobry
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Automat do rozwijania folii, rozwijak do folii, nawijarko-odwijarka, linia do folii, odwijarka
WIDMANN
Zadzwoń
Stan: używany, Automatyczny odwijak folii WIDMANN, odwijak folii
Przewijarka i odwijarka, odwijarka, przewijarka, nawijarka, nawijarka rolkowa, odwijarka rolkowa
Odwijarka z rolkami odchylającymi i systemem prowadzenia folii
Odwijak z rolkami odchylającymi dla stałego naprężenia taśmy
Rok budowy ok. 2000
Gjdpju H R Iqsfx Afxjiu
Szerokość rolki - szerokość zwoju maks. 400 mm
Szerokość materiału maks. 400 mm
Rolki odchylające Ø 80 mm
Szerokość rolek odchylających 430 mm
Waga rolki - waga zwoju maks. 150 kg
Wałek rozprężny do rdzenia kartonowego o średnicy wewnętrznej Ø 76 mm (średnica wewnętrzna zwoju)
Średnica zewnętrzna rolki - średnica zewnętrzna zwoju maks. 600 mm
Okrąg zakłócający obrót rolki folii maks. Ø 800 mm
Prędkość obrotowa wału rolki ok. 70 obr.
Moc silnika - napęd rolki folii 0,37 kW
Moc silnika - napęd płaskiej folii do wału próżniowego 0,25 kW
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz
- Stałe napięcie paska, napięcie uzwojenia poprzez akumulator folii z rolkami odchylającymi i wałkiem podciśnieniowym
- Wałek odbierający z uchwytem do dużych rolek z rdzeniem kartonowym o średnicy wewnętrznej 76 mm
- 8 rolek odchylających do akumulatora folii ze stałym naprężeniem nawijania, łożyskowanie za pomocą precyzyjnej prowadnicy liniowej
- Motoreduktor LENZE z hamulcem do napędu rolki folii (0,37 kW)
- Motoreduktor LENZE z hamulcem do napędu płaskiej folii do wałka próżniowego (0,25 kW)
Wymagane wymiary dł. x szer. x wys. 1900 x 1300 x 1900 mm
Masa netto 580 kg
Stan dobry
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Taśmociąg magnetyczny ślizgowy, magnetyczny przenośnik ślizgowy, przenośnik Z, linia taśmowa ślizgow
DGS System GmbHMBF 326P31,75
Zadzwoń
Stan: używany, Przenośnik magnetyczny z taśmą ślizgową, magnetyczny przenośnik ślizgowy DGS System GmbH
Przenośnik Z, przenośnik taśmowy ślizgowy, przenośnik taśmowy, magnetyczny przenośnik taśmowy
Typ nr: MBF 326P31,75 Nr katalogowy: 44489-10 Rok budowy 2017
Szerokość ślizgu 300 mm
Odległość między magnesami trwałymi 250 mm
Długość wsuwania ok. 3400 mm (do skrzyni ładunkowej)
Długość wsuwania ok. 3900 mm (bez skrzyni nadwozia)
Wysokość wsuwania 210 mm
Szerokość wsuwania obudowy 370 mm
Gisdpfx Afei Huzxoxju
Szerokość wsuwania gwintowanych mocowań nóżek poziomujących 410 mm
Szerokość wsuwania przy skrzyni nadwozia 470 mm
Wysokość przenośnika - wysokość wyładunku ok. 1040 mm
Prędkość przenośnika ok. 2 m/min.
Moc silnika z napędem pasowym 0,37 kW
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz
- Łańcuch obiegowy wyposażony w magnesy trwałe
Zapotrzebowanie na miejsce dł. x szer. x wys. 5200 x 700 x 1500 mm
Waga 410 kg
Stan bardzo dobry
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Prostowarka do taśmy z materiału z kręgu, linia do obróbki kręgów, szerokość 400 x grubość 2 mm,
WANZKERG 400-7
Zadzwoń
Stan: używany, Prostowarka taśm do materiału z kręgu WANZKE typ RG 400-7
Linia do obróbki taśm z kręgu
Nr ref.: 1349-6 Rok produkcji: 1983
Nominalna szerokość taśmy: 400 mm
Szerokość robocza wałków: 408 mm
Grubość taśmy: maks. 2 mm
Przekrój taśmy: maks. 600 mm²
Szerokość wałków prostujących: 408 mm
Liczba wałków prostujących górnych: 3 szt. (nie napędzane)
Liczba wałków prostujących dolnych: 4 szt. (napędzane)
Średnica wałków prostujących: 50 mm
Wałki wciągające: 2 szt. Ø 50 mm (najniższy napędzany)
Szerokość górnego wałka wciągającego: 390 mm
Szerokość dolnego wałka wciągającego: 408 mm
Giedpfx Ajxw Rcujfxju
Prędkość przesuwu taśmy: ok. 5 - 45 m/min
Moc silnika: 1,1 kW
Zasilanie: 230 V, 50 Hz
- Prędkość prostowania płynnie regulowana przez silnik prądu stałego ze sterownikiem DC
- Napęd przez silnik przekładniowy z łańcuchem
- Sterowanie pętlą z regulacją prędkości oraz dwoma biegami roboczymi
- Górna rama wałków regulowana za pomocą 4 kół ręcznych
- 4 czujniki zegarowe do precyzyjnej regulacji
- Mechaniczne otwieranie górnych wałków za pomocą dźwigni mimośrodowej
- Regulowane boczne prowadnice taśmy po stronie podawczej
- 2 kosze rolkowe do prowadzenia pasków blachy
- Dostępna dokumentacja elektryczna
Zapotrzebowanie miejsca (prostowarka ze sterowaniem): Dł. x Szer. x Wys. 1200 x 800 x 1600 mm
Waga: 620 kg
Stan dobry
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Linia taśmowa – Odwijak i prostowarka, odwijak do materiału z kręgu, prostowarka do blachy, prostowa
HMS450 x 6
Zadzwoń
Stan: używany, Linia do prostowania blach - odwijak i prostownica
Rok produkcji: 1991
Szerokość taśmy: 50 do 450 mm
Grubość blachy przy nieaktywnej prostownicy: 6 mm
Grubość blachy przy aktywnej prostownicy: 2 mm
- bardzo dobre wyposażenie i pomoce wprowadzające
Zapotrzebowanie na miejsce (dł. x szer.): ok. 7000 x 3000 mm
Masa całkowita linii: ok. 11 t
stan dobry
Prostownica HMS typ RS 47-04/1, nr maszyny
Szerokość taśmy, znamionowa: 400 mm
Szerokość taśmy, maksymalna: max. 455 mm
Grubość taśmy przy 400 mm szerokości (stal): max. 1,5 mm
Grubość taśmy przy 400 mm szerokości (miedź): max. 2 mm
Prędkość: max. 40 m/min
Liczba walców prostujących: 7 szt.
Średnica walca prostującego: Ø 40 mm
Liczba walców ciągnących: 2 szt.
Średnica walca ciągnącego: Ø 80 mm
Wysokość wejścia/przejścia: 1500 mm
- Walce prostujące hartowane, szlifowane i chromowane na twardo, z centralnym podparciem
- Walce ciągnące hartowane, szlifowane i chromowane na twardo, z hydraulicznym podnoszeniem
- Manualna regulacja walców prostujących
- Pomoc w prowadzeniu z hydraulicznie wysuwanym językiem i hydraulicznie regulowaną rolką prowadzącą
- Regulowane boczne prowadzenie taśmy
- Wszystkie walce prostujące napędzane poprzez przekładnię rozdzielczą z wałami Cardana
- Oba walce ciągnące napędzane przekładnią z wałami Cardana
- Napęd z silnikiem z przekładnią, sterowany falownikiem
- Mechanizm otwierania prostownicy 250 mm do czyszczenia urządzenia lub do prowadzenia grubszych materiałów, ruch realizowany przez śrubę trapezową
- Kontrola pętli taśmy za pomocą ultradźwięków
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.): 3600 x 2200 x 2200 mm
Masa własna: ok. 4 t
Odwijak HMS typ BA 1.5-06/80, nr maszyny
Maks. masa kręgu: 8000 kg
Maks. zewnętrzna średnica kręgu: 1600 mm (z wózkiem załadunkowym)
Maks. zewnętrzna średnica kręgu: 2000 mm (bez wózka załadunkowego)
Średnica tarczy oporowej kręgu: Ø 1700 mm
Średnica wewnętrzna kręgu, zakres rozprężania: 460-520 mm
Szerokość kręgu, znamionowa: max. 630 mm
Szerokość szczęk rozprężnych: 750 mm
Wysokość osi odwijaka ponad podstawę: 1500 mm
- Napęd osi odwijaka poprzez silnik hydrauliczny i przekładnię zębatą
- Pneumatyczny hamulec wybiegu na osi odwijaka TWINFLEX
- Hydrauliczne rozprężanie osi odwijaka, centralnie poprzez system klinowy
Gedpfx Afsif Sg Ssxsiu
- Hydrauliczne ramię dociskowe z napędzaną hydraulicznie podwójną rolką wahliwą
- Wózek załadunkowy kręgu o udźwigu 12 t i skoku 300 mm
- Odwijak zamontowany w ramie nadziemnej z napędzanym poprzecznym jazdą silnikiem
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.): 3500 x 1900 x 2500 mm
Masa własna: ok. 5 t
Centralny agregat hydrauliczny obok
Pojemność zbiornika: 350 l
Moc napędowa: 18,5 kW
- Silnik napędowy z 2 pompami REXROTH (pompa tandemowa)
- Chłodnica oleju jako wymiennik ciepła powietrze/olej z wentylatorem
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.): 1600 x 850 x 1450 mm
Masa własna: ok. 800 kg
Szafa sterownicza obok
- wszystkie połączenia kablowe na wtykach Harting
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.): 2800 x 500 x 2250 mm
Masa własna: ok. 800 kg
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Linia ISBM = Wtryskowo-rozdmuchowa linia do produkcji jednorazowych butelek PET metodą rozdmuchu roz
ETEK / GF-IndustriesSupra 800 sv 1
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna do rozdmuchu wstępnego Etek
Linia ISBM = wtrysk rozdmuchiwany z rozciąganiem
Maszyna do rozdmuchu wstępnego do produkcji jednorazowych butelek PET z preform PET
Maszyna do rozdmuchu wstępnego do pracy w systemie karuzelowym
Producent: ETEK / GF-Industries typ Supra 800 sv 1
Numer seryjny: 22000225
Rok produkcji: 2012
Gsdpfx Ajkucxljfxeiu
Moc: 90 kW
Podłączenie do sieci: 400 Volt, 50 Hz
Masa własna ok. 6000 kg
Stan jak nowy
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Elastyczna komórka frezująca z 6-osiowym robotem przemysłowym, frezarska linia robotyczna z 2 stanow
ABB - CARATIRC5 / IRB 2400/16 M2004
Zadzwoń
Stan: używany, Elastyczna komórka frezująca z 6-osiowym robotem przemysłowym ABB - CARAT Typ IRC5 / IRB 2400 M2004
Zrobotyzowana instalacja frezująca z obrotowym stołem wymiennym, dwa stanowiska robocze, komórka zrobotyzowana
Numer seryjny: 24-51541 Rok produkcji: 2006
6-osiowy robot przemysłowy ABB Typ IRB 2400/16 M2000
Gedpfx Afoyaq Nuoxoiu
Sterowanie ABB Typ IRC5 z panelem Tech-In
Wrzeciono frezarskie HF PERSKE Typ KRS 35.3-2, moc 1,2 kW, prędkość obrotowa 17 400 do 23 200 obr/min
Udźwig robota: 16 kg
Masa własna robota: 380 kg
Wielkość stołu (stół 1) z płytą aluminiową: 500 x 500 mm
Wielkość stołu (stół 2) z płytą z pertinaksu: 600 x 600 mm
Zasilanie: 400 VAC, 50 Hz
- Wrzeciono wysokiej częstotliwości wyposażone w uchwyt na tuleje zaciskowe
- Całość zbudowana jako kompaktowa komórka frezująca z obrotowym stołem
- Szafa sterownicza i szafa sterująca robota zamontowane kompaktowo na komórce frezującej
- Silnikowy obrotowy stół indeksujący (prawdopodobnie producent WEISS) z ustalonym krokiem przełączania = 2 pozycje = 180°
- Stół obrotowy, kąt obrotu 180°, z przegrodą i dwoma powierzchniami mocującymi na oprzyrządowanie
- Równolegle z cyklem frezowania można przezbroić jedną stronę stołu obrotowego nowymi detalami
- Frontowa krata ochronna z kurtyną świetlną monitorującą obrót stołu o 180°
Wymiary zabudowy: długość 500 cm x szerokość 190 cm x wysokość 252 cm
Długość z przednią kratą ochronną: 500 cm
Długość bez przedniej kraty: 400 cm
Masa komórki frezującej: ok. 4000 kg
Bardzo dobry stan
Komórka frezująca była stosowana jako centrum obróbcze do frezowania blach aluminiowych lub aluminiowych elementów tłoczonych.
Obróbka krawędzi, frezowanie otworów, wiercenie itp.
Również odpowiednie do obróbki tworzyw sztucznych lub podobnych materiałów.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt w celu otrzymania filmu pokazowego.
Ogłoszenia
Gifhorn
588 km
Linia rozlewnicza
AugensteinPET Bottle Filling Line
Zadzwoń
Rok budowy: 2013, stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wydajność: 9000 butelek/h
Produkty: mleko, jogurty, napoje probiotyczne i białkowe
Pojemność butelki: 150 ml
Linia składa się z następujących komponentów:
Myjka do butelek AUGENSTEIN (rok produkcji 2006)
Nalewarka do butelek DECKERT (rok produkcji 2003)
Gijdpfxey Uy Iqj Afxou
System podawania i aplikacji kubków ALCOA/Augenstein (rok produkcji 2003/2008)
Jednostka podawania i pozycjonowania butelek PACE (rok produkcji 2004)
Owijarka typu sleever z tunelem parowym SLEEVER INTERNATIONAL (rok produkcji 2013)
METTLER TOLEDO 3-wagowy detektor metali (rok produkcji 2008)
Stan: używana, w pełni sprawna
Ogłoszenia
Zwevegem
1 101 km
Linia do palenia typu BR 3000/600
GEA-CFSBraadlijn Type BR 3000/600
Zadzwoń
Stan: używany, całkowicie ze stali nierdzewnej
nadaje się do ogrzewania olejem termicznym
12,7 kW
Długość pieczenia 3000 mm
Szerokość toru 600 mm
Górny pas
prędkość bezstopniowa
pompa olejowa
Kontrola poziomu oleju
Godpfxjzcaynj Afxeiu
Nadaje się do ochrony przeciwpożarowej
filtr
Transport brudu
Pokrywa
urządzenie podnoszące mechaniczne
Długość całkowita ± 5650 mm
Szerokość całkowita ± 1800 mm
Wysokość całkowita ± 3450 mm
Ogłoszenia
Overath
831 km
Robotyczna linia do szlifowania i polerowania
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Używana instalacja do szlifowania i polerowania z robotem
składająca się z:
1x robot Yaskawa MH165
Gedpeyxpmksfx Afxsiu
Udźwig: 165 kg
1x szlifierka taśmowa
1x maszyna polerska
1x stół dwusuwowy
1x szafa sterownicza
Ogłoszenia
Kaunas
462 km
Linia do oklejania krawędzi
HOMAGKAL Profi 330+KAL Profi 370+Profi TBL100
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2016, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oferujemy na sprzedaż w pełni automatyczną LINIĘ DO OKLEJANIA KRAWĘDZI!
Linia jest do natychmiastowego odbioru i można ją oglądać w trakcie pracy w zakładzie!
W skład linii wchodzą:
- HOMAG JEDNOSTRONNA OKLEINIARKA PROFI KAL330/9/A3/WZ, rok 2013
- HOMAG STÓŁ PODAWCZY FLEXLINE PROFI TBL100/20/30/F, rok 2013
- HOMAG JEDNOSTRONNA OKLEINIARKA PROFI KAL370/8/A3/WZ, rok 2016
- HOMAG PODWÓJNY PRZEKĄTNY TRANSFER POPRZECZNY POWER TWL410/25/LQ, rok 2016
PROFI KAL330
- Agregat do formatowania na wolnym polu
- Sekcja klejąca A3 Basic
- Wolne jednostki obróbcze
- Agregat wykańczający FA11
Parametry obrabianego elementu oraz okleiny:
- Minimalna szerokość elementu bez okleiny:
przy wysokości elementu 60 mm*: grubość 12–22 mm
przy grubości elementu 23–60 mm: 100 mm*
*w zależności od długości elementu
- Nawis elementu: 30 mm
- Grubość elementu: 12–60 mm
- Wysokość okleiny: maks. wysokość obrabianego elementu + 4 mm
- Materiał okleinowy z rolki: 0,3–3 mm
- Maksymalny przekrój materiału okleinowego (PVC: 135 mm², fornir: 100 mm²)
- Średnica rolki: 830 mm
PROFI TBL100/20/30/F
- Stały bok prowadzący z lewej strony
- Zestaw z rolkami transportującymi
- Średnica rolek: 54 mm
- Odstęp między rolkami ok. 60 mm
- Taśmowy transport boczny
- Elektropneumatycznie sterowany poprzeczny ogranicznik
- Regulowany zderzak podawczy, regulacja manualna za pomocą licznika
- Zestaw do elementów małoformatowych
- Zintegrowany stół poduszkujący powietrzny
Parametry obrabianego elementu:
- Długość panelu: min. 240 mm / maks. 2500 mm
- Szerokość panelu: min. 120 mm / maks. (TBL../20/30) 3000 mm
PROFI KAL370
- Agregat do formatowania na wolnym polu
- Sekcja klejąca A3 Basic
- Wolne jednostki obróbcze
- Agregat wykańczający FA21
Parametry obrabianego elementu i okleiny:
- Minimalna szerokość elementu bez okleiny:
przy wysokości elementu 60 mm* (grubość 12–22 mm)
przy wysokości elementu 100 mm* (grubość 23–60 mm)
*w zależności od długości elementu
- Nawis elementu: 30 mm
- Grubość elementu: 12–60 mm
- Wysokość okleiny: maks. wysokość elementu + 4 mm
Gjdpjy Thlzefx Afxsiu
- Materiał okleinowy z rolki: 0,3–3 mm
- Maksymalny przekrój materiału okleinowego (PVC: 135 mm², fornir: 100 mm²)
- Maksymalna średnica rolki: 830 mm
POWER TWL410/25/LQ
- Stały bok prowadzący: podawanie z lewej, odbiór z lewej strony
- Średnica rolek: 64 mm
- Odstęp między rolkami: 110 mm
- Tory rolkowe podawcze z taśmociągiem oraz transportem poprzecznym
- Sterowany poprzeczny taśmociąg
- Tory rolkowe odbiorcze
- Sterowany poprzeczny taśmociąg odbiorczy
- Elektropneumatycznie sterowany ogranicznik
- Boczne pasy transportowe
- Manualnie regulowana zmiana nawisów paneli
Parametry obrabianego elementu:
- Długość panelu: min. 240 mm / maks. (TDL../25/..) 2500 mm
- Szerokość panelu: min. 240 mm
- Grubość panelu: min. 8 mm / maks. 60 mm
- Maksymalna waga panelu: 80 kg
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Siemianowice Śląskie
178 km
Linia do laminacji i formowania
Seewer RondoSmartline/Compactline
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2002, Linia do laminacji i formowania drożdżówek Rondo
- model Smartline i Compactline
- używana
- rok budowy 2002
- długość 15 metrów
- bez narzędzi
- części składowe: kalibrator satelitarny, wałek rolujący ciasto, kalibrator standardowy, stół roboczy, stacja cięcia, gilotyna, stół odkładający
- maszyna z produkcji
- odbiór z magazynu /opcja wysyłki
- cena na zapytanie
Godpfxow Nx S Ns Afxsiu
Ogłoszenia
Siemianowice Śląskie
178 km
Linia do drożdzówki
RondoCompactline
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1996, Linia do drożdżówki Rondo Compactline
- używana
- rok budowy 1995-96
- części składowe: stół roboczy Compactline, kalibrator, stacja cięcia, stacja nawilżania, nadziewarka, roller, stacja zwijania, gilotyna, stół odbiorczy, 4 wałki tnące, 3 dekory
- długość 7.70 m
- konstrukcja ze stali nierdzewnej
- sterowanie manualne
- maszyna z produkcji
- na życzenie możemy wykonać remont kapitalny
Giedpfxoyglg Uj Afxju
- odbiór z magazynu
- cena na zapytanie
Ogłoszenia
Siemianowice Śląskie
178 km
Linia do bułek
KönigG 2000
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2010, Linia do bułek Koenig G 2000
Gsdoyu Rt Aepfx Afxsiu
- używana
- rok budowy 2010
- dzielarka Mini REx Futura
- 2 rzędowa
- zakres wagowy 20-135 g
- maszyna z produkcji
- sprawdzona i oczyszczona
- odbiór z magazynu/opcja wysyłki
- cena na zapytanie
Ogłoszenia
Siemianowice Śląskie
178 km
Stół tnący/linia
FritschFT 450-L
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1998, Stół tnący Fritsch linia cukiernicza
- model FT 450-L
- rok budowy 1998
- długość 4.5 m
- sterowanie elektroniczne
- 2 wałki tnące
- kalibrator/opcja
Gijdpfeyucy Isx Afxeu
- stan techniczny bardzo dobry
- odbiór z magazynu/opcja wysyłki
- cena na zapytanie
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "linia wentylatora"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.




















































































































































































































































































