Używane Wrt Smarowanie Minimalną Ilością na sprzedaż (12 662)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
LEADERMAC LMC 423C
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy 6765
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 160mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm – ustawiana elektrycznie prawo/lewo z pulpitu sterującego 5,5kW
4) poziome górne 230mm – ustawiana elektrycznie góra/dół z pulpitu sterującego 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe 2 szt
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty ciągnący, metalowy, skrętny w dolnym blacie +
- wałek wyprowadzający ciągnący metalowy, gładki
- wałki regulowane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego (z pneumatycznym podajnikiem) 3390mm
- możliwość pracy bez załączania podajnika pneumatycznego, - blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
Dkedpfsy Rzgyjx Ap Hsn
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- płynna regulacja prędkości posuwu
- posuw na wałkach Kardana
- silnik posuwu 4kW
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x120mm
- wymiary dł/szer/wys 7000x1950x1700mm, - waga około 3000kg
– do drewna mokrego i suchego
– pneumatyczny podajnik na stole wprowadzającym, – strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 83900 PLN
Cena netto: 19980 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER Profimax4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7219
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy, podwójny
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
Djdoy Ry Ivepfx Ap Hskn
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Niemcy
645 km
5-osiowe centrum obróbcze CNC Format 4 Profit H 35
Format 4Profit H 350 16.30
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2016, Maszyna używana
Rok produkcji: 2016
Wyposażenie i dane techniczne:
- Instalacja elektryczna: 3x400V 50/60Hz
- Kardaniczne, 5-osiowe elektrowrzeciono 12 kW (S6) HSK F63
- 24 000 obr./min
Dkedpfx Asy Ih Rgep Hjn
- Łożyska ceramiczne wraz z chłodzeniem cieczą i bezstopniowo regulowaną wysokością osłony odciągowej – sterowanie silnikiem elektrycznym
- Pełna moc nominalna przy ok. 12 000 obr./min
- Obroty: 1 000 – 24 000 obr./min
- Napęd: 3-fazowy silnik HF sterowany przemiennikiem
- Kierunek obrotów: prawo/lewo
- 2 sterowane złącza powietrza sprężonego
- Interfejs do agregatów
- Waga narzędzia (obrotowego): 6 kg
- Maks. średnica tarczy piły: 350 mm
- Chłodzenie wrzeciona: chłodzenie cieczą
- Bezstopniowa osłona odciągowa
- profit H350 16.30:
Centrum obróbcze CNC w konstrukcji bramowej (bez narzędzi) z napędami cyfrowymi (z napędem po obu stronach).
Konstrukcja maszyny profit H350 16.30 wykonana jest z grubościennych, elektrozgrzewanych profili stalowych. Żebrowanie stalowe wewnątrz konstrukcji zapewnia dużą stabilność.
- Pole robocze H350 16.30:
Przebiegi osi:
X = 4000 mm
Y = 1970 mm
Z = 455 mm
Pole robocze:
X = 3000 mm
Y = 1500 mm
Z = 150 mm prześwitu
Prędkości pozycjonowania osi:
Zależne od wybranego systemu zabezpieczeń (szczegóły w układzie maszyny).
- Bramowa konstrukcja napędu po obu stronach
- System prowadzenia osi X:
Napęd bramy osi X realizowany jest przez listwę zębatą ze skośnym, wypukłym kształtem zęba – co gwarantuje najwyższą precyzję.
Przekładnia redukcyjna zapewnia najwyższą jakość obróbki i powtarzalność.
Łożyskowanie za pomocą zamkniętych, kulkowych wózków bieżnych poruszających się po hartowanych i szlifowanych prowadnicach liniowych.
- System prowadzenia osi Y:
Łożyskowanie za pomocą zamkniętych, kulkowych wózków bieżnych poruszających się po hartowanych i szlifowanych prowadnicach liniowych. Pozycjonowanie osi Y za pomocą precyzyjnej śruby kulowej.
- System prowadzenia osi Z:
Łożyskowanie za pomocą zamkniętych, kulkowych wózków bieżnych poruszających się po hartowanych i szlifowanych prowadnicach liniowych. Pozycjonowanie osi Z za pomocą precyzyjnej śruby kulowej.
- Automatyczne centralne smarowanie:
Smarowanie dostarczane jest kontrolowanie do prowadnic osi X, Y i Z oraz do śrub kulowych w osiach Y i Z.
Proces smarowania odbywa się automatycznie, według określonego interwału czasowego.
- 12-pozycyjny liniowy magazynek narzędziowy z lewej strony maszyny, wraz z miejscem Pickup do agregatów:
12-pozycyjny liniowy magazynek zapewnia bardzo krótkie czasy przezbrojeń oraz wystarczającą ilość miejsca na frezy.
Jedno miejsce na agregat (warianty montażu – patrz układ maszyny)
Maks. średnica narzędzia: 250 mm
Maks. długość narzędzia: 240 mm
- Głowica wiertarska DH 18 6H 1S:
12 wrzecion pionowych: 7 wrzecion w osi X i 5 wrzecion w osi Y.
6 wrzecion poziomych: 4 wrzeciona w osi X i 2 wrzeciona w osi Y.
Skok roboczy = 70 mm
Maks. długość wiertła = 70 mm, trzpień D = 10 mm.
Wszystkie wrzeciona napędzane i sterowane indywidualnie.
1 piła rowkująca – w osi X
Maks. średnica tarczy piły: 120 mm
maks. bla...

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Waiblingen
776 km
Piła tarczowa do metalu lekkiego / aluminium
BERG+SCHMIDVELOX 350 Manuell
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2023, BERG+SCHMID Pilarka tarczowa do aluminium model VELOX 350 Ręczna Prędkość obrotowa: 1800 + 3600 obr.
- Ukos w lewo + w prawo 45°
- Ukosowanie głowicy do 45° (Schifter)
- Stół obrotowy na łożyskach kulkowych
Dkodpfx Apjr Ilktj Hsn
- Podstawa maszyny
- Najwyższa jakość cięcia dzięki pochłanianiu drgań
- Bardzo płynne cięcie
- Start przez pociągnięcie i wysoka wydajność
- Podstawa maszyny z szufladą na wióry
Wymiary brzeszczotu: 350x32mm
Inne akcesoria, takie jak brzeszczoty, przenośniki rolkowe, ograniczniki pomiarowe, minimalna ilość smaru itp. dostępne na życzenie!
Czas dostawy: z magazynu Waiblingen Beinstein
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Trak Taśmowy Wood-Mizer LT300S
Wood-Mizerlt300s
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Przedmiotem sprzedaży jest profesjonalny, stacjonarny trak taśmowy klasy przemysłowej Wood-Mizer LT300S. Jest to flagowa, w pełni zautomatyzowana maszyna zaprojektowana z myślą o masowej, ciągłej produkcji tarcicy przy minimalnym nakładzie pracy fizycznej (całość obsługuje tylko jeden operator ze stacjonarnego stanowiska/kabiny).
Maszyna pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji (wyprodukowana w fabryce Wood-Mizer Industries w Kole). Oryginalna tabliczka znamionowa jest w pełni czytelna, co gwarantuje pełną legalność sprzętu oraz bezproblemowy dobór części zamiennych i wsparcie serwisu producenta.
⚙️ DANE TECHNICZNE Z TABLICZKI ZNAMIONOWEJ:
Producent: Wood-Mizer Industries sp. z o.o., Koło, Polska
Model / Typ: LT300S
Numer seryjny: 032006 030 A4.03
Napięcie zasilania: 400 V (Trójfazowe)
Częstotliwość: 50 Hz
Prąd pełnego obciążenia (FLA): 54 A
Prąd największego obciążenia (FLA of Largest Load): 39 A
Zdolność zwarciowa (AIC): 35 kA
Numer schematu elektrycznego: shlt300
💎 KLUCZOWE CECHY I ATUTY MODELU LT300S:
Ekstremalna Wydajność: Konstrukcja "Heavy Duty" stworzona do pracy wielozmianowej. Pozwala na przetarcie od 15 do nawet 24 m³ kłód na zmianę (w zależności od rodzaju i wymiarów drewna).
Technologia Wąskiego Rzazu (Thin-Kerf): Cienkie, stabilne brzeszczoty (standardowo o szerokości 38-44 mm) znacząco zmniejszają ilość odpadu w postaci trocin, co daje znacznie większy uzysk gotowego surowca z każdej kłody.
Pełna Hydraulika Przemysłowa (High-Output): Maszyny tej serii wyposażone są w bardzo szybki i mocny układ hydrauliczny: dwukierunkowy obracak łańcuchowy, zaawansowane dociski kłody, rolki poziomujące.
Automatyzacja PLC (Setworks): Komputer automatycznie wylicza i pozycjonuje głowicę na odpowiedni wymiar cięcia z najwyższą powtarzalnością, eliminując błędy ludzkie i skracając czas między kolejnymi przejściami piły.
System Powrotu Deski (Board Return): Zintegrowane ramiona zgarniające automatycznie ściągają odcięty materiał podczas powrotu głowicy, dzięki czemu do obsługi linii odbioru nie jest potrzebny dodatkowy pracownik.
🪵 PARAMETRY PRZETARCIA:
Maksymalna średnica kłody: ok. 91 - 95 cm
Djdpfxsy Tzqdo Ap Hekn
Maksymalna szerokość cięcia (między rolkami): ok. 73 cm
Średnica kół prowadzących: 600 mm (żeliwne)
Moc silnika głównego: 22 kW (zapewnia ogromny zapas mocy przy najtwardszych gatunkach drewna czy kłodach zmarzniętych)
🛠️ STAN TECHNICZNY:
Trak w pełni sprawny, regularnie serwisowany i utrzymywany w wysokiej kulturze technicznej. Gotowy do natychmiastowego włączenia w cykl produkcyjny tartaku bez konieczności wkładu finansowego.
Ogłoszenia
Frankenberg/Sa.
438 km
Stopy do techniki transportowej
UnbekanntUnbekannt
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), ok. 40–50 sztuk nóg do techniki transportowej, regulowane na wysokość – używane –
Cena loco: 50,- € (netto) zdemontowane, zapakowane i załadowane!
Zastrzegamy sobie prawo ustalenia minimalnej ilości zamówienia!
Dodatkowe nogi do techniki transportowej na zapytanie!
Producent: nieznany
Typ: nieznany
Rok produkcji: nieznany
Typ 1:
Profilowa podpora EL = 450
FH = 720
Szerokość zewnętrzna: ok. 50,5 cm
Aktualna wysokość ok. 61 cm – regulowana na wysokość
Podstawa listwy montażowej: długość ok. 15 cm
Typ 2:
Boczne płyty mocujące
Wysokość ok. 1,45 m – regulowana na wysokość
Szerokość ok. 50 cm
Dodpox Ebytsfx Ap Hskn
Stan: dobry
Dostępność: od zaraz
Lokalizacja: magazyn Frankenberg / Saksonia
Ogłoszenia
Frankenberg/Sa.
438 km
Półki wtykowe
BitoSV
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), ok. 400 szt. Belki usztywniające do regałów półkowych, Bito, typ SV itp. (w przypadku stosowania tych belek usztywniających można zrezygnować z krzyżyków mocujących) używane - :
Cena za sztukę: 2,- € (netto)!
Zastrzegamy sobie prawo do minimalnej ilości zakupu!
Producent: Bito
Typ: SV
Rok produkcji: nieznany
Wymiary: dla pól o szerokości 1,30 m
Wysokość: 40 mm
Belki usztywniające są zaczepiane w rowkach wspornika i zabezpieczane przed niezamierzonym podniesieniem za pomocą kołków zabezpieczających
Niestety, kołki blokujące nie są dołączone - ale można je również zabezpieczyć śrubami
Do podpierania półek o nośności 100, 200 i 300 kg
Dodpfjri Rfhsx Ap Hjkn
ocynkowany na jasno,
Nowa cena: ok. 9,- € (netto) / szt.
Stan: dobry
Dostępne: natychmiast (czas dostawy ram na życzenie!
Lokalizacja: magazyn Frankenberg
Ilość w przybliżeniu szacunkowa!
Ogłoszenia
Pfullingen
803 km
Poziome centrum obróbcze
KEPPLERHDC2000 mit 2fach Palettenwechsler
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2010, godziny pracy: 9 000 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 2 000 mm, przesuw osi Y: 1 500 mm, przesuw osi Z: 1 250 mm, szybki przesuw osi X: 30 m/min, szybki przesuw osi Y: 30 m/min, szybki przesuw osi Z: 30 m/min, Przesuwy robocze X=2000 mm, Y=1500 mm, Z=1250 mm
• Sterowanie Siemens 840 DsL
• Stół obrotowy NC do obróbki 4-stronnej 1250 mm x 1250 mm
• Pozioma wrzecionowka HSK100
• Wrzeciono 2500 obr./min HSK 100, 2200 Nm momentu obrotowego
• Ok. 9500 godzin pracy wrzeciona
• System wymiany narzędzi HSK 100 / 40 pozycji
• Przenośnik wiórów
• Układ przedmuchu powietrzem wewnętrzny / zewnętrzny
Minimalne smarowanie mgłą olejową do suchej obróbki żeliwa
• Pełna obudowa maszyny
Dodpfxszb Igtj Ap Hekn
• Duża strefa bezpieczeństwa 2300 mm
• System wymiany palet 2-pozycyjny
• Krótki czas dostawy, sprzedaż zastrzeżona do czasu rozliczenia
• Rok produkcji 2010
Możliwość doposażenia w system chłodzenia jako opcja
• Wysokociśnieniowy układ chłodzenia przez wrzeciono 60 bar do głębokich wierceń
Ogłoszenia
Budaörs
499 km
Maszyna do lodów soft
CarpigianiK503 PSP
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Maszyna do lodów włoskich Carpigiani AES 503 PSP (samopasteryzacja). Carpigiani AES 503 wyposażona w najbardziej zaawansowany system elektroniczny zapewniający najwyższy poziom higieny oraz doskonałą jakość lodów.
Automatyczny proces samopasteryzacji
Po prostu naciskając odpowiedni przycisk na końcu zmiany, obsługa uruchamia proces pasteryzacji, czyli podgrzewanie resztki mieszanki oraz wszystkich części maszyny mających z nią kontakt do temperatury 65°C, a następnie schłodzenie po 30 minutach. Zapewnia to doskonały poziom higieny.
Opcjonalny system suchego zasypu
Maszyna może być napełniona proszkiem do lodów, który po dodaniu wody w zasobniku przekształca się w płynną mieszankę lodową. Oznacza to oszczędność czasu i najwyższą higienę. Ilość wody można programować elektronicznie, a jej przepływ jest wyświetlany na ekranie. Elektroniczna kontrola konsystencji lodów. System sterowania Hard-0-Tronic optymalizuje proces produkcyjny poprzez stałą autodiagnostykę, gwarantując doskonałą jakość lodów za każdym razem. Możliwa jest także zmiana konsystencji lodów przyciskiem „Program” w celu dostosowania parametrów do używanej mieszanki. Licznik informuje o liczbie wydanych porcji.
Dsdpfsy Hdrdsx Ap Hokn
Maszyna do lodów miękkich Carpigiani AES 503, dzięki sprawdzonej technologii CARPIGIANI, posiada wszystkie zalety, które przyczyniły się do światowego sukcesu tych urządzeń:
- Pompa zębatkowa z rurą regulującą do zwiększenia objętości
- Izolowana przednia pokrywa z tłokiem umożliwiającym całkowite opróżnienie produktu
- 2 mieszadła E dla maksymalnego napowietrzenia
- Patentowane pompy zwiększające napowietrzenie nawet do 80%
- Niezależne chłodzenie cylindra mrożącego i zbiornika mieszającego
- Wskaźnik minimalnego poziomu mieszanki
- Termometr do kontroli temperatury mieszanki
Dane techniczne (ok.):
Wydajność na godzinę: ok. 69 l
Ilość porcji na godzinę: ok. 740
Pojemność zbiorników: ok. 2 x 17 l
Zasilanie: ok. 380 V / 4,5 kW
Waga: ok. 320 kg
Wymiary: ok. 560 x 870 x 1565 mm
Ogłoszenia
Kaunas
457 km
Mobilna betoniarnia
PROMAX Mobile Concrete Batching PlantM100-TWN (100m3/h)
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Mobilna betoniarnia PROMAX M100-TWN (100m³/h)
Typ: Mobilna betoniarnia z mieszalnikiem dwuwałowym
Wydajność: 100 m3 /godz. świeżo wyciskanego betonu
Pojemność mieszalnika: 3000/2000 lt (2m³ sprężonego betonu)
System centralnego smarowania Marka: ILC (Made in Italy)
System sterowania: w pełni automatyczny PC - PLC - drukarka.
Sprzęt elektroniczny: Siemens
Inny sprzęt i akcesoria: włoski
Nieograniczona liczba użytkowników i dostęp zdalny
Za montaż i uruchomienie systemu odpowiadamy my.
USŁUGI 7/24. .
Eksport ponad 1000 betoniarni do ponad 90 krajów.
* WYSOKA WYDAJNOŚĆ I DUPLIKACJA PRODUKCJI
* ŁATWY TRANSPORT
* MINIMALNE INWESTYCJE W FUNDAMENTY TERENOWE
* SZYBKA INSTALACJA
Djdpfx Apoflz Hle Hjkn
Ogłoszenia
Hannover
645 km
Frezarka portalowa
Skymaster VM 2000Maschine auf EMO 2025
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, przebieg osi X: 2 000 mm, przesuw osi Y: 1 500 mm, przesuw osi Z: 800 mm, 🚀 EMO Targi: Najważniejszy model – bramowa frezarka CNC VM2000 🚀 - Precyzja. Moc. Dostępna od ręki.
Nasza bramowa frezarka CNC VM2000 będzie prezentowana na żywo podczas nadchodzących targów EMO – to niepowtarzalna okazja, aby zabezpieczyć ten model bezpośrednio po wystawie w cenie specjalnej!
🔧 Kluczowe parametry techniczne:
✅ Przesuwy: X 2000 mm / Y 1300 mm / Z 800 mm
✅ Wrzeciono: HSK A63, 15.000 obr./min, 38 kW mocy szczytowej
✅ Stół: 1650 × 1300 mm, maks. obciążenie do 4000 kg
✅ Precyzja: dokładność pozycjonowania P0,012 mm
✅ Magazyn narzędzi 24-pozycyjny dla maksymalnej elastyczności
💡 Idealna do produkcji narzędzi i form, dla przemysłu motoryzacyjnego oraz lotniczo-kosmicznego.
Szczegółowe dane techniczne w załączniku oraz poniżej:
Kategoria Wartość
Sterowanie FANUC 0i MF Plus
Przesuw osi X 2000 mm
Przesuw osi Y 1300 mm
Przesuw osi Z 800 mm
Odległość wrzeciona od stołu 235–1035 mm
Rozstaw kolumn / maks. wysokość detalu 1820 / 1000 mm
Stół (dł. × szer.) 1650 × 1300 mm
Maks. obciążenie stołu 4000 kg
Rowki T (szer. × rozstaw × liczba) 22 × 180 × 7 mm
Stożek wrzeciona HSK A63
Maks. obroty wrzeciona 15000 obr./min
Moc wrzeciona (ciągła/szczytowa) 15 / 38 kW
Maks. moment obrotowy wrzeciona (ciągły/szczytowy) 70 / 149 Nm
Posuw szybki X/Y/Z 20000 / 20000 / 12000 mm/min
Zadany posuw X/Y/Z 1–10000 mm/min
Moc napędu X/Y/Z 4 / 9 / 9 kW
Typ magazynu narzędzi karuzelowy
Ilość pozycji narzędziowych 24
Maks. średnica narzędzia φ75 / φ130 mm
Maks. długość narzędzia 300 mm
Maks. masa narzędzia 8 kg
Dokładność pozycjonowania P0,012 mm
Powtarzalność Ps0,010 mm
Ciśnienie powietrza 0,6–0,8 MPa
Przepływ chłodziwa 99 l/min
Zasilanie 3/PE, AC380V, 50Hz
Pobór mocy 60 kVA
Wymiary maszyny (dł.×szer.×wys.) 5000 × 4910 × 4600 mm
Masa maszyny 21000 kg
Djdpfjw N I A Dox Ap Hokn
Główna konfiguracja:
1. Sterowanie FANUC 0i-MF plus, system absolutny, 15'' kolorowy LCD
2. iHMI+Instrukcja I
3. Bufor sterowania: do 1500, minimum 400 bloków wstępnego przetwarzania
4. Serwer danych (2GB)
5. Karta Fast-Ethernet
6. Kompensacja prostoliniowości interpolacji
7. Panel operatorski pod klienta
8. Sztywne gwintowanie
9. Transformator
10. Oświetlenie pola roboczego
11. 3-kolorowa lampa sygnalizacyjna
12. Ręczny MPG (pendant)
13. Automatyczny wyłącznik
14. Blokada drzwi bezpieczeństwa
15. Pedał i przycisk zwalniania narzędzia
16. Czujnik poziomu płynu w zbiorniku
17. Wrzeciono napędzane bezpośrednio, HSK A63, 15000 obr./min
18. Chłodnica oleju wrzeciona
19. Dmuchawa powietrzna do obróbki
20. Układ chłodzenia narzędzia
21. Uszczelnienie powietrzne wrzeciona
22. Pistolet powietrzny/wodny
23. System smarowania smarem
24. System pneumatyczny
25. Pełna obudowa ochronna
26. Klimatyzacja szafy sterowniczej
27. Obracany pulpit operatorski
28. Izolowana szafa sterownicza na wys. i niskie napięcia
29. Przenośnik wiórów typu łańcuchowego
30. Regulowane śruby poziomujące i bloki fundamentowe
31. Zestaw narzędzi
32. Dokumentacja techniczna
33. Spiralny transporter wiórów
34. Instrukcja obsługi
35. Spiralny przenośnik wiórów
36. CTS 20–70 bar, powietrze przez wrzeciono w zestawie
37. Separator oleju (chińska marka)
38. Magazyn narzędzi typu ramię, 24 pozycje
39. Absolutny liniał pomiarowy FAGOR dla osi X, Y i Z
40. Metalowa skrzynia transportowa
👉 Zabezpiecz więcej informacji i cenę specjalną:
Nowa bramowa frezarka CNC Skymaster VM2000 – Kraft Werkzeugmaschinen
Ogłoszenia
Wielka Nieszawka
129 km
Rama naprawcza 4T 4x DOZER!!
TM-GroupB700
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, masa całkowita: 2 700 kg, całkowita wysokość: 560 mm, całkowita szerokość: 2 200 mm, całkowita długość: 5 600 mm, Rama naprawcza, profesjonalna płyta blacharska TM-GROUP B700 4 TONY
⭐️KOMPLETNA Z ZESTAWEM NIEZBĘDNYCH AKCESORIÓW⭐️
Specyfikacja płyty blacharskiej:
✅ Producent: TM-GROUP
✅ Maksymalny udźwig: 3,6 tony
✅ Zasilanie: hydrauliczne siłowe
✅ Pompa hydrauliczna wysokiej jakości
✅ Max ciśnienie hydrauliczne: 70 Mpa
Dkedpfevx N E Uex Ap Hon
✅ Długość ramy: 5600 mm
✅ Szerokość ramy: 2200 mm
✅ Wysokość ramy: 520 mm
✅ Grubość płyty: 12 mm
✅ Ciśnienia sprężonego powietrza: 0,8 MPa
✅ Maksymalna siła ciągnięcia:100 kN
✅ Zakres roboczy kolumny wieży: 360°
✅ Zakres podnoszenia podnośnika: 680 mm - 1950 mm
✅ Solidne i łatwe mocowanie auta
✅ Rama zawiera podnośnik nożycowy
✅ Uniwersalna do wszelkich napraw powypadkowych
- Platforma jest solidna, a jej panel powstaje w jednym procesie dzięki precyzyjnemu wykrawaniu CNC – bez odkształceń i z gładkimi krawędziami.
- Wszystkie elementy są śrutowane, co eliminuje naprężenia spawalnicze, wzmacnia powierzchnię i poprawia przyczepność farby.
- Platforma wykonana jest z wysokiej jakości blachy stalowej, spawanej w osłonie CO₂, co zapewnia jej wytrzymałość i sztywność. Posiada liczne otwory procesowe oraz ergonomicznie rozmieszczony mechanizm kotwiczący.
- Wieża obraca się w zakresie 360°, działa płynnie i precyzyjnie. Cylinder pracuje pionowo, zapewniając dużą siłę i dokładność.
- System hydrauliczny cechuje się dużą mocą, trwałością i niską awaryjnością.
- Dostępne są opcjonalne systemy pomiarowe o wysokiej precyzji, zawierające dane o nadwoziach samochodowych oraz instrukcje ułatwiające konserwację pojazdów.
- Wytrzymały łańcuch (T8) i narzędzia kute ze stali 45# są wszechstronne, wygodne i trwałe.
- Elementy wzmacniające, takie jak pierścień prowadzący wieży czy podstawa osprzętu, wykonano z jednego odlewu, co zapewnia równomierny rozkład sił i odporność na odkształcenia.
- Osprzęt umożliwia precyzyjne mocowanie pojazdu, a dodatkowe akcesoria są dostępne dla marek takich jak Mercedes-Benz, BMW, Volvo, Renault i inne.
⭐️Podnośnik nożycowy w zestawie!⭐️
Specyfikacja podnośnika:
✅ Maksymalna waga: 3000 kg.
✅ Maksymalna wysokość: 950 mm.
✅ Minimalna wysokość: 185 mm.
✅ Maksymalne wymiary zewnętrzne: 2060-1050 mm.
✅ Zakres podnoszenia podnośnika: 680 mm - 1950 mm.
✅ Napięcie zasilania: 110 V/220 V-S0 Hz.
✅ Waga urządzenia: 400 kg.
- Wyposażony w niewielką przyczepę, która umożliwia łatwe transportowanie windy.
- Podłokietnik jest elastyczny, a dostępne są trzy rodzaje podpór, umożliwiające ustawienie go na różnych wysokościach.
- Samoblokujące urządzenie zabezpieczające, unikalna konstrukcja, prosta obsługa, bezpieczeństwo oraz niezawodność.
- Nadaje się do demontażu opon oraz naprawy podwozi małych i średnich samochodów dostawczych oraz osobowych.
‼️ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU RAMY Z INNĄ ILOŚCIĄ DOZERÓW / WIEŻ ‼️
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
Muratec MW 100 GT
MuratecMW 100 GT
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2012, moc silnika wrzeciona: 5 500 W, prędkość wrzeciona (maks.): 6 000 obr./min, Średnica pręta (max.): 47 mm, całkowita szerokość: 1 650 mm, całkowita wysokość: 2 300 mm, przebieg osi X: 130 mm, masa całkowita: 3 500 kg, producent sterowników: FANUC, model sterownika: 31i-TA, długość produktu (maks.): 1 550 mm, liczba osi: 4, Ta 4-osiowa tokarka wielowrzecionowa Muratec MW 100 GT została wyprodukowana w 2012 roku. Charakteryzuje się maksymalną średnicą toczenia 168 mm i długością toczenia 145 mm. Maszyna jest wyposażona w dwie wieże, każda z 8 stacjami, oraz w ładowarkę bramową zapewniającą wydajną pracę. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości toczenia, rozważ maszynę Muratec MW 100 GT, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Model sterowania: FANUC 31i-TA
• Odległość między wrzecionami: 340 mm
• Maks. Średnica obrotu: 295 mm
• Maks. Średnica obrotu: 168 mm
• Maks. Długość toczenia: 145 mm
• Końcówka wrzeciona: JIS A2-5
• Maks. Średnica uchwytu: 165 mm (6")
• Średnica wewnętrzna łożyska wrzeciona: 80 mm
• Szybki przesuw w osi X: 24 m/min
• Szybki przesuw w osi Z: 24 m/min
• Liczba głowic rewolwerowych: 2
• Stacje rewolwerowe: 8
• Rozmiar trzpienia narzędzia: 20 x 20 mm
• Maks. Średnica wiertła: 40 mm
• Czas indeksowania rewolweru: 0,2 s
• Maks. Średnica przedmiotu obrabianego: 80 mm
• Maks. Długość przedmiotu obrabianego: 60 mm
• Średnica skoku szczęk: 12 mm
• Maks. Waga przedmiotu obrabianego (na rękę): 2,0 kg
• Standardowy czas ładowania: 4,5 s
• Minimalny czas obróbki: 16 s
• Skok osi X ładowarki: 1 420 + 1 420 mm
• Skok osi Y ładowarki: 435 mm
• Skok osi Z ładowarki: 135 mm
• Zakres obrotu ręcznego ładowarki (oś alfa): 180°
• Prędkość obrotu ręki ładowarki: 0,4 s / 180°
• Szybki przesuw ładowarki w osi X: 150 m/min
• Oś Y ładowarki z szybkim przesuwem: 120 m/min
• Szybki przesuw ładowarki w osi Z: 55 m/min
• Pojemność palety: 14
• Maks. Wysokość układania: 450 mm
• Zakres średnic obrabianych elementów: 30 - 160 mm
• Maks. Waga przedmiotu obrabianego na paletę: 40 kg
• Wymiary maszyny (z akcesoriami): 3300 x 2380 mm
• Podłączone obciążenie: 30 kVA
• Systemy ładowania portalowego: 2
• Zsuwnie części do kontroli części: 2
• Uchwyty hydrauliczne: 2 x SMW Autoblok BHM 165, 6"
• Siłownik hydrauliczny (lewy): SMW SIN-S 100
• Siłownik hydrauliczny (prawy): SMW VNK 70/37
• Monitorowanie obecności przedmiotu obrabianego sterowane powietrzem: Tak
• Monitorowanie mocowania przedmiotu obrabianego: Obie strony
• Pozycje orientacji wrzeciona: 4 (obie strony)
• Przepływ chłodziwa przez uchwyt: z obu stron
• Pojemność automatycznej pompy chłodziwa: 200 l
• 8-stanowiskowe wieżyczki: 2
• Światło wieży sygnalizacyjnej: Tak
• Przygotowanie do odsysania mgły olejowej: Tak
• Automatyczne zatrzymanie maszyny: Tak
• Automatyczne centralne smarowanie: Tak
• Interfejs RS232C: Tak
• Zewnętrzny transformator: Tak
Opcjonalnie:
• Gantry Loader Typ: 3-osiowa ładowarka bramowa
• Przenośnik wiórów
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Driven Tools No
Dkodpfxjzb It Hj Ap Hjn
Ogłoszenia
Hlavní město Praha
375 km
Frezarka czołowa
elumatecAF 222
Zadzwoń
Rok budowy: 1990, stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 20404, elumatec AF 222
Do obróbki poprzeczek i profili drzwiowych z aluminium lub tworzywa sztucznego
Ręczny posuw jednostki frezującej
Duży zakres cięcia do 400 mm
Płynnie regulowana wysokość stołu
Ogranicznik materiału odchylany do 60° w lewo i w prawo. Możliwość wycinania pod kątem do 30° (kąty ostre, lewo/prawo). Pozycja zaskokowa przy 90° z bolcem indeksującym.
Z systemem szybkiej wymiany narzędzi oraz "Spindle Lock" do łatwej wymiany narzędzi
Djdpfxey Hcb Ds Ap Hekn
Precyzyjne, lekko pracujące i trwałe prowadnice kulkowe
Pneumatyczne, poziome i pionowe mocowanie materiału zapewnia elastyczność
Regulowany ogranicznik głębokości
Impulsowy układ chłodzenia
Średnica narzędzia tnącego maks. 280 mm
Otwór narzędzia 40 mm
Wysokość profilu maks. 165 mm
Wysokość cięcia 145 mm
Głębokość cięcia 110 mm
Długość cięcia 400 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona 2 800 obr./min
Przesuw 550 mm
Moc 2,5 kW przy 400 V / 50 Hz
Zasilanie sprężonym powietrzem 7 bar
Moc wyjściowa 2 kW
Zużycie powietrza 10 l na cykl roboczy, 20 l przy zastosowaniu systemu minimalnego smarowania
Długość 1 540 mm, szerokość 905 mm, wysokość 1 000 mm, masa 248 kg
Maszyna gotowa do pracy. Narzędzie zostało naostrzone.
Ogłoszenia
Gütersloh
738 km
Frezarka do wycinania Elumatec AF 223
ElumatecAF 223
Zadzwoń
Stan: używany, Do profili aluminiowych i PVC
Maks. średnica freza: 280 mm
Maks. długość frezowania: 400 mm
Dedpfx Apoza Aaxo Hekn
Maks. głębokość frezowania: 110 mm
Maks. wysokość frezowania: 150 mm
Pneumatyczne zaciski materiału
Automatyczny posuw
Minimalne smarowanie natryskowe
Waga: ok. 200 kg
Ogłoszenia
Gütersloh
738 km
Frezarka do wycinania Elumatec AF 223
ElumatecAF 223
Zadzwoń
Stan: używany, Do profili aluminiowych i PVC
Maks. średnica freza: 280 mm
Maks. długość frezowania: 400 mm
Dkedpfxjza Aa Eo Ap Hon
Maks. głębokość frezowania: 110 mm
Maks. wysokość frezowania: 150 mm
Pneumatyczne zaciski materiału
Automatyczny posuw
Minimalne smarowanie natryskowe
Waga: ok. 200 kg
Ogłoszenia
Günzburg
739 km
Hydrauliczna nożyca gilotynowa
EHTEcoCut 10-30
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2013, Szerokość blachy: 3050 mm
Grubość blachy: 10 mm
Kąt cięcia: 1-4°
Tylni zderzak - regulowany: 10 - 1000 mm
Liczba dociskaczy: 13 sztuk
Odległość między dolnym nożem a dociskaczem: 25 mm
Średnica dociskacza: 60 mm
Dksdsy H Imropfx Ap Hsn
Ilość oleju: 240 l
Maks. liczba skoków: 24 1/min
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 15 kW
Masa maszyny ok.: 6300 kg
Zapotrzebowanie na miejsce ok.: 4100x3800x2000 mm
Wyposażenie:
-Akcesoria:
-Przepracowane godziny 6.089h
-Ogranicznik kątowy
-3 sztuki ramion podtrzymujących materiał
-Sterowanie NC Elgo
-Automatyczna regulacja kąta cięcia
-Elektryczny tylny zderzak 1000 mm
-Pedał nożny
-Bariera świetlna za maszyną
-Oświetlenie linii cięcia
Ogłoszenia
Liepāja
524 km
Frezowanie
ГерманияWeinig H22AL
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 1990, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Maksymalna szerokość instalacji: 230 mm
Dksdpfxsupun Eo Ap Hsn
Minimalna wysokość instalacji: 150 mm
Liczba wrzecion: 6
Prędkość i moc:
1.dolne 7,5 kW+contp
2.prawe 7,5 kW + frezarka górnowrzecionowa
3. lewe 7,5 kW + jointer
4.górna 7,5 kW + przeciwwaga
5.górny 7,5 kW + sterownik + frezarka górnowrzecionowa
6.dolny 7,5 kW + sterowanie + frezarka
Wszystkie głowice w zestawie.
Wałki 50 mm.
Wszystkie silniki elektryczne z hamulcami.
Prędkość posuwu 6-50 m/min, przetwornica częstotliwości.
Silnik elektryczny na wejściu: 7,5 kW
4 rolki napędowe w stole
Smarowanie stołu, automatyczna pompa waxilite.
Wideo mechanizmów przewijania
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Maszyna do oklejania krawędzi z łączeniem
StefaniSolution XD
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2016, Automatyczna okleiniarka przemysłowa ROZWIĄZANIE XD GŁÓWNE CECHY STEROWANIE „E TOUCH” Z AUTOMATYCZNYM PROGRAMOWANIEM: JEDNO „DOTYK” WYSTARCZY DO URUCHOMIENIA MASZYNY URZĄDZENIE DOCISKOWE Z PASEM NAPĘDOWYM W STANDARDZIE DLA OPTYMALNEGO PROWADZENIA PANELU KLEJENIE MATERIAŁU W ROLCE, KRAWĘDZI PASKOWYCH I LITYCH KRAWĘDZIE DREWNIANE CECHY OGÓLNEJ Jednostronna okleiniarka krawędzi w wersji lewej do oklejania krawędzi towarów w rolkach i paskach wszystkimi powszechnie stosowanymi klejami topliwymi. Rama bazowa składa się ze stabilnego stalowego stanowiska spawalniczego o wysokiej sztywności, które zapewnia optymalne wsparcie dla jednostek przetwarzających. Górne ciśnienie składa się z grubościennego profilu stalowego i podwójnego trapezowego pasa napędowego, który jest automatycznie pozycjonowany do grubości płyty . Sterowanie wysokością z wyświetlaczem na górnym nacisku i powierzchni operatora ręczny system wprowadzania obrabianych przedmiotów z linią roboczą o dużych wymiarach i powiększoną powierzchnią podparcia ułatwia wprowadzanie dużych obrabianych przedmiotów regulowana liniał dosuwu dla dwóch pozycji z automatycznym wyborem do obróbki z frezowaniem wstępnym lub bez jednostki robocze przymocowane do belki dociskowej i połączone mechanicznie, aby zapewnić automatyczną regulację przy zmianie grubości płyty. Dolne jednostki robocze przymocowane do ramy maszyny lub do belki podłużnej w celu zapewnienia dokładnego odniesienia do płyty. Wszystkie silniki wysokoczęstotliwościowe są sterowane za pomocą przetwornic częstotliwości (inwerterów). Jednostka jest wyposażona we własny inwerter, co zapewnia optymalną elastyczność i skrócony czas produkcji osłony klejowej dla wszystkich jednostek umieszczonych za jednostką klejącą. Okna z poliwęglanu zapewniają dobrą widoczność jednostek w trakcie obróbki. Wewnętrzne oświetlenie okapu wykonane z materiału pochłaniającego dźwięk, co pozwala na redukcję hałasu, natomiast przekładki na liniale podającym pozwalają na podawanie materiału do maszyny z odpowiedniej odległości. Odległość jest automatycznie dostosowywana do wybranej prędkości podawania. Dysza umieszczona na obrotowym panelu sterowania, umieszczona w obszarze wlotowym, jest regulowana dla ergonomicznego systemu elektrycznego zgodnego z obowiązującymi przepisami. Elementy elektryczne umieszczone w obudowie metalowej, przymocowane do ramy maszyny i wyposażone w drzwiczki umożliwiające łatwy dostęp w przypadku standardowego napięcia 400 V EU 50 Hz (z przewodem neutralnym). Podawanie materiału odbywa się za pomocą łańcucha podającego o długości 80 mm szerokości płytki łańcucha wykonane z gumowanego nylonu, dla optymalnego prowadzenia i wysokiego poślizgu łańcucha na 2 prowadnicach wykonanych z hartowanej i szlifowanej stali, jednej okrągłej i jednej płaskiej, aby zagwarantować proste podawanie i zapobiec przesunięciu bocznemu. Automatyczne smarowanie łańcucha. Ilość oleju smarującego jest kontrolowana w zależności od obrabianej płyty. Przenośnik rolkowy znajduje się na zewnątrz i jest rozmieszczony na całej długości maszyny; składający się z systemu otwierania, który można rozszerzyć do 650 mm (dla paneli o maksymalnej szerokości 1200 mm). System sterowania E-TOUCHPC umożliwiający szybkie i łatwe wykonywanie głównych funkcji, w tym:– Edycja programów w trybie Just in Time– Możliwość zarządzania za pomocą list części– Możliwość zarządzania za pomocą
Dksdpfx Ajxy Tm Iep Hon
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Centrum obróbcze CNC
SCM morbidelliM 800
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2011, Maszyna bazowa M800 X5 TV 1 POLE OBRÓBCZE X: 5.020 mm Y: 1.830 mm Z: 675 mm Prześwit: 300 mm (od wysokości ssawki 50 mm)
KONSTRUKCJA MASZYNY
Podstawowa konstrukcja to monolityczna rama wykonana z grubościennej stali. Jest ona usztywniona spawanymi elementami na całej długości łoża, co zapewnia wyjątkową stabilność. Zastosowana forma stołu, z dużą podstawą, to klucz do trwałej precyzji i stabilności. Układ maszyny pozwala użytkownikowi na optymalizację procesu pracy przy minimalnych wymaganiach przestrzennych. Ruchomy portal wykonany jest jako solidny monoblok. Pozycjonowanie w osi X odbywa się na pryzmatycznych, szlifowanych prowadnicach za pomocą wózków z obiegiem kulowym. Na tym ruchomym wsporniku jednostka robocza zamontowana jest również na pryzmatycznych, szlifowanych prowadnicach i wózkach z obiegiem kulowym.
RUCH OSI
Przesuw wszystkich osi odbywa się na pryzmatycznych, liniowych prowadnicach o dużym przekroju przy użyciu wózków kulkowych z dużą powierzchnią styku, co gwarantuje optymalne ślizganie się nawet przy najwyższych prędkościach i przyspieszeniach. Precyzyjne i szybkie pozycjonowanie ruchomego portalu (oś X) realizowane jest za pomocą listwy zębatej o skośnych zębach i koła zębatego. Śruby toczne o dużym przekroju zapewniają dokładne pozycjonowanie jednostki roboczej na ruchomym portalu (osie Y i Z). Perfekcyjną dynamikę mechaniczną i maksymalną precyzję pozycjonowania zapewniają wysokiej jakości napędy i bezszczotkowe silniki.
Maksymalne prędkości pracy osi:
· Oś X = 90 m/min
Dedpfx Asxy Tmnop Hskn
· Oś Y = 90 m/min
· Oś Z = 30 m/min
Urządzenie zabezpieczające z odbojnikiem i barierą świetlną 1
Wokół ruchomego portalu zamontowane zostały odbojniki z czujnikami, a z przodu maszyny - system kurtyny świetlnej. W przypadku wejścia operatora do strefy aktywnej prędkość osi X jest automatycznie zmniejszana do 25 m/min, bez zatrzymywania maszyny. System umożliwia załadunek elementów podczas pracy w trybie wahadłowym bez ograniczenia dostępu do maszyny, jak to jest przy stosowaniu mat naciskowych. Zapobiega to niezamierzonym przerwom w cyklu obróbczym i zapewnia większą swobodę ruchów operatora wokół stołu roboczego.
Certyfikat CE dla systemu bezpieczeństwa 1
Siatka ochronna 1
Osłona boczna i tylna
Automatyczne centralne smarowanie sterowane przez CNC 1
Smarowanie osi X, Y i Z sterowane przez CNC; wykonywane regularnie bez konieczności ręcznej obsługi maszyny.
Centralna rura odciągowa 1
Wszystkie pojedyncze króćce odciągowe zespołów roboczych podłączone są do jednego centralnego króćca. Wewnątrz króćca znajdują się różne zasuwy sterowane przez CNC, pozwalające na ograniczenie potrzebnej mocy odciągu powietrza.
Taśma do transportu wiórów 1
Maxi – 5-osiowa elektrowrzeciono 11 kW HSK-63 "Prisma K"
1 5-osiowe elektrowrzeciono o mocy 11 kW przy 20.000 obr./min w S1 (100% ED)
Prędkość max. 20.000 obr./min
Kierunek obrotów lewo/prawo
Chłodzenie cieczą
Interfejs narzędziowy HSK 63F
Przemiennik częstotliwości 18 kW, płynna regulacja mocy
Maksymalny obrót osi B = 200° (+-100°)
Oś C = 650°
Dzięki nieortogonalnym osiom możliwa jest obróbka złożonych pozycji poziomych na małej przestrzeni roboczej. Umożliwia to obróbkę skomplikowanych geometrii bez ryzyka kolizji.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Centrum Obróbcze
CORMAKMILL530 S808N16W10 +4 oś
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Centra obróbcze CNC MILL 530 to maszyny przemysłowe, które zapewniają niezawodność i precyzję w jednym. Dzięki solidnej konstrukcji i sprawdzonym komponentom, te maszyny są idealne do wymagających zastosowań przemysłowych. Masywny korpus zapewnia stabilność i precyzję obróbki, a hermetyczna komora utrzymuje miejsce pracy w idealnej czystości i bezpieczeństwie. Stół o powierzchni hartowanej jest przyjazny dla obrabianych elementów, a wydajny układ chłodzenia zapewnia optymalne warunki skrawania. Wybierz MILL 530, aby zapewnić swojej produkcji najwyższą jakość i efektywność. Centrum obróbcze MILL 530 – Precyzja i wydajność w obróbce CNC Centrum obróbcze MILL 530 to zaawansowane pionowe centrum obróbcze CNC, zaprojektowane z myślą o precyzyjnej obróbce metalu w zakładach produkcyjnych. Wyposażone w nowoczesne technologie i solidną konstrukcję, zapewnia niezawodność i wysoką wydajność w różnorodnych aplikacjach przemysłowych.
Parametry techniczne Zakres ruchu Oś X 450 mm Oś Y 340 mm Oś Z 400 mm Odległość od końcówki wrzeciona do stołu roboczego 10–470 mm Odległość od środka końcówki do prowadnicy kolumny 350 mm Posuw Szybki posuw osi X | moc | moment 14 m/min | 1 kW | 4,78 Nm Szybki posuw osi Y | moc | moment 14 m/min | 1 kW | 4,78 Nm Szybki posuw osi Z | moc | moment 11 m/min | 1,75 kW | 8,36 Nm Stół roboczy Powierzchnia stołu roboczego 900 x 400 mm Rowek teowy 4–14 mm Wrzeciono Prędkość obrotowa 100–8000 obr./min (opcja 10000 obr./min) Otwór stożkowy wrzeciona BT40 Pompa chłodziwa 480W; 2,5-3,3m3/h Moc silnika głównego 3,7 kW Magazyn narzędzi Maks. średnica narzędzia 100 mm Maks. długość narzędzia 300 mm Maks. waga narzędzia 7 kg Czas zmiany narzędzia 2-5s Pozostałe parametry Dokładność pozycjonowania 0,01 mm Wymiary (DxSxW) 2100 x 2250 x 2600 mm Waga 1800 kg Wyposażenie standardowe Sterowanie SIEMENS SINUMERIK 808 Advanced Wrzeciono 8000 obr./min 16 narzędziowy magazyn 3-kolorowe lampki alarmowe Oświetlenie Zamknięty układ chłodzenia Hermetyczna obudowa maszyny Automatyczny system smarowania Układ pneumatyczny Siemens Sinumerik 808D – kompaktowe sterowanie CNC dla podstawowych zastosowań Siemens Sinumerik 808D to ekonomiczne sterowanie CNC dedykowane dla tokarek i frezarek klasy podstawowej, idealne dla małych i średnich zakładów. Jego kluczowe cechy to: Intuicyjna obsługa: Graficzny interfejs i funkcja Teach-In ułatwiają programowanie, skracając czas nauki operatorów do minimum. Wysoka niezawodność: Wytrzymała konstrukcja odporna na zapylenie i wilgoć, zapewniająca stabilność w trudnych warunkach warsztatowych. Kompatybilność: Dedykowane do maszyn o standardowych wymaganiach, z łatwą integracją napędów servo SIEMENS. Optymalizacja kosztów: Niskie zużycie energii i minimalne wymagania serwisowe, idealne dla początkujących użytkowników CNC.
Dkodpoyb Nc Njfx Ap Hen
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Centrum Obróbcze
CORMAKMILL530 S808N16W10
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Centra obróbcze CNC MILL 530 to maszyny przemysłowe, które zapewniają niezawodność i precyzję w jednym. Dzięki solidnej konstrukcji i sprawdzonym komponentom, te maszyny są idealne do wymagających zastosowań przemysłowych. Masywny korpus zapewnia stabilność i precyzję obróbki, a hermetyczna komora utrzymuje miejsce pracy w idealnej czystości i bezpieczeństwie. Stół o powierzchni hartowanej jest przyjazny dla obrabianych elementów, a wydajny układ chłodzenia zapewnia optymalne warunki skrawania. Wybierz MILL 530, aby zapewnić swojej produkcji najwyższą jakość i efektywność. Centrum obróbcze MILL 530 – Precyzja i wydajność w obróbce CNC Centrum obróbcze MILL 530 to zaawansowane pionowe centrum obróbcze CNC, zaprojektowane z myślą o precyzyjnej obróbce metalu w zakładach produkcyjnych. Wyposażone w nowoczesne technologie i solidną konstrukcję, zapewnia niezawodność i wysoką wydajność w różnorodnych aplikacjach przemysłowych.
Dkedpfxjyb D Dbe Ap Hon
Parametry techniczne Zakres ruchu Oś X 450 mm Oś Y 340 mm Oś Z 400 mm Odległość od końcówki wrzeciona do stołu roboczego 10–470 mm Odległość od środka końcówki do prowadnicy kolumny 350 mm Posuw Szybki posuw osi X | moc | moment 14 m/min | 1 kW | 4,78 Nm Szybki posuw osi Y | moc | moment 14 m/min | 1 kW | 4,78 Nm Szybki posuw osi Z | moc | moment 11 m/min | 1,75 kW | 8,36 Nm Stół roboczy Powierzchnia stołu roboczego 900 x 400 mm Rowek teowy 4–14 mm Wrzeciono Prędkość obrotowa 100–8000 obr./min (opcja 10000 obr./min) Otwór stożkowy wrzeciona BT40 Pompa chłodziwa 480W; 2,5-3,3m3/h Moc silnika głównego 3,7 kW Magazyn narzędzi Maks. średnica narzędzia 100 mm Maks. długość narzędzia 300 mm Maks. waga narzędzia 7 kg Czas zmiany narzędzia 2-5s Pozostałe parametry Dokładność pozycjonowania 0,01 mm Wymiary (DxSxW) 2100 x 2250 x 2600 mm Waga 1800 kg Wyposażenie standardowe Sterowanie SIEMENS SINUMERIK 808 Advanced Wrzeciono 8000 obr./min 16 narzędziowy magazyn 3-kolorowe lampki alarmowe Oświetlenie Zamknięty układ chłodzenia Hermetyczna obudowa maszyny Automatyczny system smarowania Układ pneumatyczny Siemens Sinumerik 808D – kompaktowe sterowanie CNC dla podstawowych zastosowań Siemens Sinumerik 808D to ekonomiczne sterowanie CNC dedykowane dla tokarek i frezarek klasy podstawowej, idealne dla małych i średnich zakładów. Jego kluczowe cechy to: Intuicyjna obsługa: Graficzny interfejs i funkcja Teach-In ułatwiają programowanie, skracając czas nauki operatorów do minimum. Wysoka niezawodność: Wytrzymała konstrukcja odporna na zapylenie i wilgoć, zapewniająca stabilność w trudnych warunkach warsztatowych. Kompatybilność: Dedykowane do maszyn o standardowych wymaganiach, z łatwą integracją napędów servo SIEMENS. Optymalizacja kosztów: Niskie zużycie energii i minimalne wymagania serwisowe, idealne dla początkujących użytkowników CNC.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Tokarka CNC
CORMAKCKT 800x3000 SAH8
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Seria ciężkich tokarek CNC to gwarancja efektywności w wydajnym skrawaniu z dużą dokładnością. Nasza Tokarka CNC 800X3000 to nie tylko narzędzie, to partner zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w produkcji. Jej moc i stabilność, wsparte szerokimi prowadnicami, czynią ją niezastąpionym narzędziem w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów obróbki metalu.
Tokarka CNC 800x3000 to profesjonalna maszyna numeryczna zaprojektowana do precyzyjnej obróbki metalu w wymagających zastosowaniach przemysłowych. Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanym systemom sterowania, zapewnia niezawodność i wysoką wydajność w produkcji seryjnej i jednostkowej.
Siemens Sinumerik 808D to ekonomiczne sterowanie CNC dedykowane dla tokarek i frezarek klasy podstawowej, idealne dla małych i średnich zakładów. Jego kluczowe cechy to:
Intuicyjna obsługa: Graficzny interfejs i funkcja Teach-In ułatwiają programowanie, skracając czas nauki operatorów do minimum.
Wysoka niezawodność: Wytrzymała konstrukcja odporna na zapylenie i wilgoć, zapewniająca stabilność w trudnych warunkach warsztatowych.
Kompatybilność: Dedykowane do maszyn o standardowych wymaganiach, z łatwą integracją napędów servo SIEMENS.
Optymalizacja kosztów: Niskie zużycie energii i minimalne wymagania serwisowe, idealne dla początkujących użytkowników CNC.
Dane techniczne tokarki CNC 800x3000
ROZSTAW KŁÓW 3000 mm
MAKSYMALNA ŚREDNICA TOCZENIA 800 mm
MAKSYMALNA ŚREDNICA TOCZENIA NAD SUPORTEM 520 mm
SZEROKOŚĆ ŁOŻA 600 mm
PRZELOT WRZECIONA 104 mm (opcja 130 mm)
PRĘDKOŚĆ WRZECIONA 22-108, 60-300, 240-1200 obr/min
MAKSYMALNY PRZESUW OSI X/Z 420/1350, 2850 mm
PRĘDKOŚĆ POSUWU PRZYŚPIESZONEGO OSI X/Z 4/8 m/min
DOKŁADNOŚĆ POZYCJONOWANIA 0,03/0,04 mm
POWTARZALNOŚĆ OSI X/Z 0,012/0,02; 0,025 mm
ŚREDNICA TULEI KONIKA 100 mm
MAKSYMALNY PRZESUW TULEI KONIKA 250 mm
Dodpfx Asycrz Rop Hokn
KOŃCÓWKA TULEI KONIKA MK5
ILOŚĆ NARZĘDZI 8
ROZMIAR NARZĘDZI 32x32 mm
MAKSYMALNA ŁADOWNOŚĆ 1700 kg
MOC SILNIKA 15 kW
WAGA 8700 kg
WYMIARY 5200 x 2540 x 1860 mm
Wyposażenie standardowe
Pełna osłona przestrzeni roboczej
Imak 4-narzędziowy
Uchwyt 3-szczękowy 320 mm
Uchwyt + konik manualny
Sterowanie Fanuc lub Siemens
Układ chłodzenia
Oświetlenie
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Tokarka cnc
CORMAKCNC CKT 560x1500 Hydraulic
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Wydajna tokarka z płaskim łożem o szerokim zastosowaniu dedykowana dla produkcji seryjnej i jednostkowej. Sztywna konstrukcja tokarki oraz masywne hartowane i szlifowane prowadnice gwarantują stabilność, dokładność toczenia i wysoką powtarzalność obróbki detali o dużych gabarytach.
Parametry techniczne
ŚREDNICA TOCZENIA NAD ŁOŻEM 560 mm
ŚREDNICA TOCZENIA NAD SUPORTEM 340 mm
MAKSYMALNA DŁUGOŚĆ ELEMENTU 1500 mm
PRĘDKOŚĆ WRZECIONA 100-800 obr/min
PRZELOT WRZECIONA 90 mm
SZEROKOŚĆ ŁOŻA 430 mm
KOŃCÓWKA WRZECIONA A2-11
ILOŚĆ NARZĘDZI 8
ROZMIAR NARZĘDZI 25X25 mm
KOŃCÓWKA KONIKA MT 5
MAKSYMALNY PRZESUW KONIKA 150 mm
MOC SILNIKA 11 kW
Dksdpji Apf Tjfx Ap Hen
WYMIARY 3770x1500x1900 mm
WAGA NETTO 4150 kg
Dostępne wyposażenie
sterowanie SINUMERIK 808D
napędy servo firmy SIEMENS
hydrauliczny uchwyt tokarski 3 szczękowy
głowica rewolwerowa 8 pozycyjna
komplet szczęk miękkich
konik hydrauliczny
układ chłodzenia
system automatycznego smarowania przekładni i prowadnic
oświetlenie halogenowe 24V
instrukcja obsługi w języku polskim oraz angielskim
deklaracja CE
Podana cena jest ceną NETTO. Cena nie zawiera kosztów transportu.
Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Tokarka cnc
CORMAKCNC CKT 360x750 Hydraulic 1 live tool
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Parametry techniczne
ŚREDNICA TOCZENIA NAD ŁOŻEM 360 mm
ŚREDNICA TOCZENIA NAD SUPORTEM 150 mm
ROZSTAW KŁÓW 750 mm
PRĘDKOŚĆ WRZECIONA 100-2000 obr/min
PRZELOT WRZECIONA 51 mm
KOŃCÓWKA WRZECIONA MT5
ILOŚĆ NARZĘDZI 8
ROZMIAR NARZĘDZI 20x20 mm
KOŃCÓWKA KONIKA MT3
MAKSYMALNY PRZESUW KONIKA 100 mm
MOC SILNIKA 5,5 kW
Dodpfx Asizw E Asp Hekn
WYMIARY 1815 x 1300 x 1600 mm
WAGA NETTO 1300 kg
Dostępne wyposażenie
sterowanie SINUMERIK 808D w języku polskim
napędy servo firmy SIEMENS
1 narzędzie napędzane
HYDRAULICZNY uchwyt tokarski 3 szczękowy
głowica rewolwerowa 8 pozycyjna
komplet szczęk miękkich
konik hydrauliczny
układ chłodzenia
system automatycznego smarowania przekładni i prowadnic
oświetlenie halogenowe 24V
DTR-ka w języku polskim
deklaracja CE
Podana cena jest ceną NETTO. Cena nie zawiera kosztów transportu.
Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "wrt smarowanie minimalną ilością"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc































































































































































































































