Używane Vital Strugarka I Grubościówka Spiralkop na sprzedaż (54 521)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
GabbianiGS120
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka-listwiarka czterostronna Gabbiani GS120 z podajnikiem materiału
Szerokość robocza 120mm
Wysokość robocza 80mm
Ilość wrzecion 7
Układ wrzecion
Dół
Lewa
Prawa
Góra
Dół
Duedpfeyr Nu Hox Ab Heu
Góra
Agregat szlifujący
Posuw gąsienicowy
Podajnik materiału Sacot
Maszyna nadaje się do drewna suchego, mokrego jak i do krótkich elementów
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
WEINIGHydromat 23C
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka czterostronna Weinig Hydromat 23C
Szerokość robocza 230mm
Wysokość robocza 160mm
Ilość wrzecion 7
Układ wrzecion:
1.Dół 15kw
Dodpfx Aboxlcufj Houu
2.Prawa 7.5kw
3.Lewa 7.5kw
4.Góra 15kw
5.Dolna 30kw (wielopiła)
6.Dolna 7,5kw (hydro podpora)
7.Górna 7.5kw (hydro podpora)
Prędkość obrotowa wrzecion 6000r.p.m
Średnica wrzeciona 50mm
4 rolki ciągnące w stole roboczym
Prędkość posuwu regulowana za pomocą falownika do 36m/min
Posuw napędzany wałem kardana
Dociski pneumatyczne
Dokumentacja techniczna
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka powierzchniowa
SCMF5L
Zadzwoń
Stan: używany, szerokość strugania: 500 mm, Wyrówniarka SCM F5L
Dujdpfswb Er Isx Ab Hou
Szerokość robocza 500mm
Silnik główny o mocy 4kw
Wał 4 nożowy
Noże tradycyjne
Przykładnica główna regulowana pod kątem do 45
Długość blatów 2600mm

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka wyrówniarka
SCMF520 Class
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Wyrówniarka SCM F520 Class
Szerokość robocza 520mm
Wał 4 nożowy
Noże tradycyjne
elektroniczne podnoszenie i opuszczanie blatu roboczego
Przykładnica główna regulowana pod kątem do 45
Długość blatów 2700mm
Certyfikat CE
Dokumentacja DTR
Rok produkcji 2014
Dodpfx Abjx H S Dne Houu
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
WeinigUnimat 22A
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna Weinig Unimat 22A
Szerokość robocza 220mm
Wysokość robocza 120mm
Ilość wrzecion 7
Dujdpfx Ajy U Du Ueb Hsu
Układ wrzecion
Dół 4kw
Prawa 4kw
Lewa 5,5kw
Prawa 7.5kw
Góra 7,5kw
Dół 4kw
Uniwersalne 5,5kw
Prędkość posuwu regulowana do 36m/min
Możliwość zakupienia maszyny bez kabiny
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Wyrówniarka Strugarka COMEVA MB 500
SCMSAC
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2010, Wyrówniarka Strugarka COMEVA MB 500
Szerokość robocza 510mm
Wał 4 nożowy
Noże tradycyjne
Duedpsiwa Spjfx Ab Hsu
Długość blatów roboczych 2630mm
Przykładnica uchylana pod kątem 45°
Moc silnik 4kw
Grzebienie wygłaszające
Certyfikat CE
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka czterostronna Guilliet KXR
GuillietKXR
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka czterostronna Guilliet KXR
Dsdpfx Asn Tph Esb Houu
Szerokość robocza 220mm
Wysokość robocza 120mm
Ilość wrzecion 6
Układ wrzecion
Dół 5.5kw
Prawa
Lewa 7.5kw
Góra 5.5kw
Dół 5.5kw
Uniwersalne 5.5kw
Posuw regulowane na wariatorze 6-27m/min
Silnik posuwu 2.2kw
Posuw na wałach kardana
Dociski pneumatyczne
Smarowanie blatu roboczego
Ogłoszenia
Lanškroun
286 km
Laminarka
KomfiAmiga 52 I Intelligent In-Line Feeding
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2020, godziny pracy: 10 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 52AMG162, przyłącze sprężonego powietrza: 6 belka, szerokość robocza: 560 mm, okres gwarancji: 12 miesiące, prędkość robocza: 400 mm/s, Laminator Komfi Amiga 52I (Inteligentny Podajnik In-Line)
Nowy, Rok produkcji: 2020
Specyfikacja techniczna:
Maks. prędkość laminowania: 25 m/min
Maks. wydajność: 8000 arkuszy/h
Minimalny format arkusza: 200 × 250 mm
Maksymalny format arkusza: 560 × 800 mm (lub do 1016 mm)
Gramatura papieru: 115–600 g/m²
Grubość papieru: Max 0,7 mm (przy zakładce > 0) / Max 1,4 mm (przy zakładce < 0)
Maks. wysokość stosu papieru: 6 cm (w zależności od długości arkusza)
Grubość folii do laminacji: 24–50 μm; OPP, PET, Nylon
Dokładność zakładki arkusza: ± 1 mm
Podajnik:
Inteligentny podajnik In-Line (możliwość połączenia z drukarką)
Moduł laminowania:
Regulowane ograniczniki dystansowe umożliwiające laminowanie grubych podłoży oraz laminowanie okienek.
Przystosowana do pracy „w locie” boczna regulacja wałka rozwijającego z regulowanym dociskiem hamulca.
Wysokość regulowana i wyjmowany wałek rozprowadzający eliminuje fałdy na folii.
Dedpszb Db Hefx Ab Hsuu
Podgrzewanie IR (podczerwień) cylindra laminującego, czujnik temperatury wewnątrz cylindra do precyzyjnej regulacji.
Wałek dociskowy pokryty gumą.
Mocny pneumatyczny system docisku gwarantuje równomierny nacisk i perfekcyjne efekty laminowania.
Separator i odbiór:
Urządzenie prostujące składające się z pręta i wałka z regulacją położenia, umożliwiające automatyczne przesuwanie punktu ugięcia w zależności od ustawienia prostownika.
Wbudowany perforator folii umożliwiający separację arkuszy.
Wałek separujący napędzany krzywką z regulacją siły zrywania, wałek odbiorczy oraz krążek do przewyłania arkuszy.
Stół odbiorczy stały z regulowanymi dyszami powietrznymi.
Ogłoszenia
Lanškroun
286 km
Laminarka
KomfiAmiga 52 I Intelligent In-Line Feeding
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2021, godziny pracy: 10 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 52AMG161, przyłącze sprężonego powietrza: 6 belka, szerokość robocza: 560 mm, okres gwarancji: 12 miesiące, prędkość robocza: 400 mm/s, Komfi Laminator Amiga 52I (Inteligentny Podajnik In-Line)
Nowy, wyprodukowany w 2021 roku
Specyfikacja techniczna:
Maks. prędkość laminowania: 25 m/min
Maks. wydajność: 8 000 arkuszy/h
Minimalne wymiary arkusza: 200 × 250 mm
Maksymalne wymiary arkusza: 560 × 800 mm (lub do 1 016 mm)
Gramatura papieru: 115-600 g/m²
Grubość papieru: Max 0,7 mm (przy zakładce > 0) / Max 1,4 mm (przy zakładce < 0)
Maks. wysokość stosu papieru: 6 cm (w zależności od długości arkusza)
Grubość folii laminacyjnej: 24-50 μm; OPP, PET, Nylon
Dokładność zakładki arkuszy: ± 1 mm
Podajnik:
Inteligentny Podajnik In-Line (możliwość podłączenia z drukarką)
Dodpjzb Da Asfx Ab Houu
OTF:
Wbudowany moduł folii do złocenia (Over Toner Foiling)
Zespół laminujący:
Wałek gumowy pokryty teflonem
Regulowane ograniczniki dystansowe dla jednostki laminującej umożliwiające obróbkę grubych podłoży oraz laminowanie okien
Bocznie regulowany wałek do odwijania folii „w locie” z możliwością regulacji siły hamowania
Regulowany na wysokość i zdejmowany wałek rozprowadzający skutecznie usuwa zmarszczki z folii
Grzanie IR wałka laminującego. Czujnik temperatury wewnątrz cylindra dla precyzyjnej regulacji
Wałek dociskowy powleczony gumą
Mocny system docisku pneumatycznego gwarantuje równy nacisk i idealny efekt laminacji
Separator i odbiór:
Zespół prostujący złożony z pręta i wałka z kontrolą pozycji – automatyczne dostosowanie chwili łamania przy zmianie pozycji urządzenia prostującego
Wbudowany perforator do folii umożliwiający rozdzielanie arkuszy
Wałek rozdzielający napędzany krzywką z regulowaną siłą rozdziału, wałek odbiorczy i koło przekoszujące arkusze
Stół odbiorczy stały z regulowanymi dyszami powietrznymi
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka
KUPFERMUHLE 60 na 6 głowicdo mokrego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7503
DANE TECHNICZNE:
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
z góry:
- 2 rolki ciągnące gumowe
- 2 rolki ciągnące zębate
- rolka ciągnąca metalowa
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- wał ciągnący, zębaty 2szt
- docisk
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca, gładka, metalowa
- docisk
- wał profilujący 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca gumowa
z dołu:
- wał strugający oś 35mm, długość osi 130mm 2,2kW
- listwa prowadząca 2szt
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 610mm, 4-nożowy (założone 2szy noży) 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka poślizgowa, metalowa dzielona
Duodpfx Ajzact Eob Heu
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne + dociski 2
- 1) pionowe prawe 95mm 4kW
- 2) pionowe lewe 95mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/9/11,5/14/18/23m/min
- silnik posuwu 3,1kW
- średnice króćca odciągu 3×120, 3x160mm
- wymiary dł/szer/wys 3150x1900x1600mm
- waga około 3500kg
ATUTY:
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– dodatkowy wał profilujący oraz wał strugający (podcinacz)
– 4 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
LEADERMAC LMC 723C
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7294
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- min szerokość obrabianego elementu 15mm
- max wysokość obrabianego elementu 160mm
- min wysokość obrabianego elementu 10mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 7,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm 5,5kW
4) pionowe prawe 160mm 5,5kW
5) poziome górne 230mm 7,5kW
6) poziome górna 230mm 7,5kW
Dedpfx Abozab Nfe Hsuu
7) poziome dolne 230mm 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- 3, 5, 6 wrzeciono ustawiane elektrycznie z pulpitu na żądany wymiar (ATS)
- silnik 2 x 0,37kW
- średnica wrzecion 40mm
- wszystkie wrzeciona wyposażone w hamulec
z góry:
- 8 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych, metalowych w tym 2 podwójne
- 3 wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe, podwójne
z dołu:
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny
- 3 wałki wyprowadzające, ciągnące, metalowe, gładkie
- wałki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2480mm
- centralne smarowanie blatu
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,56kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku 6-24m/min
- silnik posuwu 3,7kW
- posuw na wałkach Kardana
- średnica króćca odciągu 7x125mm
- wymiary dł/szer/wys 5520x1930x1900mm
- waga około 4000kg
ATUTY
– na 7 głowic
– idealna do drewna mokrego i suchego
– z ATS
– oryginalna dokumentacja DTR + CE
– niemalowana
– strugarka używana, stan idealny
Oryginalne zdjęcia
Cena netto: 156900 PLN
Cena netto: 37360 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
SCMTOPSET XL na 6 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7713
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 240mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 6 wrzecion:
1) poziome dolne 240mm 7,5kW
2) pionowe prawe 130mm 5,5kW
3) pionowe lewe 130mm 5.5kW
4) poziome górne 240mm 7,5kW
5) poziome górne 240mm 5,5kW
wrzeciono 4 i 5 ustawiane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 240mm 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
*z góry:
- 8 wałków wprowadzających ciągnących metalowych, zębatych w tym 3 podwójne
- 4 wałki wyprowadzające ciągnące, gładkie, gumowe w tym 2 podwójne
*z dołu:
- 3 walce ciągnące gładkie
- 3 dociski boczne
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- wałki dociskane pneumatycznie
- silnik posuwu 7,5kW
- posuw na wałkach Kardana
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- długość blatu wprowadzającego 2480mm
- pneumatyczne otwieranie / zamykanie kabiny
- pneumatyczne odmuchiwanie blatu
- centralne smarowanie blatu
- średnice króćca odciągu 3x120mm, 3x150mm
- wymiary dł/szer/wys 5300x1700x1800mm
- waga 5000kg
ATUTY
Dedpfx Abozab Eye Hsuu
– produkcji włoskiej
– na 6 głowic
– do drewna mokrego i suchego
– pneumatyczne otwieranie kabiny
– pneumatyczne odmuchiwanie blatu
– 4 i 5 wrzeciono regulowane elektrycznie
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 116900 PLN
Cena netto: 27850 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czterostronna strugarka
Kupfermühle70
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1985, NR KATALOGOWY 7965
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 770mm
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- elektryczna regulacja blatu góra/dół
- max wysokość strugania czterostronnie 120mm
– z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- odrzutniki
- docisk
- wał ciągnący, zębaty
- docisk
- wał strugający 770mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
Dodpfx Ajzab Afsb Hsuu
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
– z dołu:
- listwa prowadząca
- rolka ciągnąca, gładka
- wał strugający 770mm, 4-nożowy 5,5kW
- 2 wały gładkie, ciągnące
– z tyłu:
- 2 wrzeciona boczne + docisk
1) pionowe prawe 120mm 4kW
2) pionowe lewe 120mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- manualne ustawianie szerokości strugania
- 4 rodzaje prędkości posuwu 6/9/12/18m/min
- silnik posuwu 3,0kW
- średnica króćca odciągu 130mm, 180mm, 2x120mm
- wymiary dł/szer/wys 2200x1750x1630mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– w komplecie 2szt głowic bocznych
– 2 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 45900 PLN
Cena netto: 10929 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka powierzchniowa wyrówniarka
MAKA AH 530
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7266
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 530mm
- wał 4 nożowy
- grzebień wyciszający
- osłona na wał
- długość blatów 2900mm
- dłuższy blat wprowadzający 1655mm
- blaty żeliwne
- oba blaty regulowane
- oryginalna żeliwna prowadnica regulowana
- hamulec
- średnica króćca odciągu 140mm
- silnik 4kW
- wymiary dł/szer/wys 2900x1000x1210mm
- waga 695kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– wał 4 nożowy
– hamulec
– grzebień wyciszający
– dłuższy blat wprowadzający
Duodpfx Abszabw Nj Hsu
– niemalowana
– wyrówniarka używana, stan bardzo dobry
Zdjęcia oryginalne
Film z uruchomienia maszyny:
youtube.com/watch?v=v_3ECkLDWVI
Cena netto: 18900 PLN
Cena netto: 4500 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Grubościówka 630
JAROMADSMA-63
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7914
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 640mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 250mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący
Dsdpfx Aezabftjb Hjuu
- docisk
- wał strugający
- docisk
- wał wyprowadzający gładki, ciągnący
– z dołu:
- regulowane wałki w dolnym blacie 2szt
- silnik 7,5kW
- elektryczne podnoszenie blatu
- silnik podnoszenia 1,1kW
- 2 rodzaje prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,3kW
- wymiary dł/szer/wys 1130x1300x1200mm - waga 1026kg
ATUTY
– produkcji polskiej marki JAROMA
– elektryczne podnoszenie blatu
– dokumentacja DTR
– grubościówka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4030 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka wyrówniarka
JAROMADSVB-40
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7835
Dodpezaa Uyjfx Ab Heuu
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 410mm
- grzebień wyciszający
- ilość noży 4szt
- długość blatów 2500mm
- blaty żeliwne
- oba blaty regulowane
- oryginalna prowadnica regulowana pod kątem
- silnik 4kW
- hamulec elektryczny
- średnica króćca odciągu 125mm
- wymiary dł/szer/wys 2500x820x1210mm
- waga 910kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– górny pulpit sterujący
– wał 4 nożowy
– wyrówniarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 15900 PLN
Cena netto: 3790 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
LeadermacPlatinum 623
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wyposażenie: kabina, Strugarka czterostronna Leadermac Platinum 623
Szerokość robocza 15-230mm
Wysokość robocza 10-150mm
Ilość wrzecion 6
Układ wrzecion
Dół 7.5kw
Lewa 7.5kw
Prawa 7.5kw
Góra 11kw
Góra 11kw
Dół 11kw
Pierwsza rolka w blacie ryflowana do mokrego drewna
Ilość rolek w blacie roboczym 3
Dociski pneumatyczne materiału
Prędkość posuwu regulowana za pomocą falownika 6-30m/min
Dujdpfsy Uhh Ssx Ab Hou
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
REIGNMAC RMM 723
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7220
DANE TECHNICZNE
- min – max szerokość obrabianego elementu 20 – 230mm
- min – max wysokość obrabianego elementu 8 – 160mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm 5,5kW
4) pionowe prawe 160mm 5,5kW
Dedsy Ux Shjpfx Ab Hsuu
5) pionowe lewe 160mm 5,5kW
6) poziome górne 230mm 7,5kW
7) poziome dolne 230mm 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- 10 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych, metalowych w tym 2 podwójne
- 3 dociski boczne
z dołu:
- docisk od boku na wprowadzeniu
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 2 dociski od boku
- blat ryflowany
- wałek ciągnący, metalowy, ryflowany
- wałek ciągnący, metalowy, gładki
- wałki regulowane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2410mm
- centralne smarowanie blatu
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku 6-30m/min
- silnik posuwu 5,5kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnica króćca odciągu 7x160mm
- wymiary dł/szer/wys 5100x2190x1800mm
- waga 5400kg
ATUTY
– na 7 głowic
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 138900 PLN
Cena netto: 33070 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
LEADERMACCompact LMC 723
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6338
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 160mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm 5,5kW
4) poziome górne 230mm 7,5kW
5) poziome górne 230mm 7,5kW
6) poziome dolne 230mm 7,5kW
7) uniwersalne 360° 230mm 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
Dsdpfsy Ux Ebox Ab Hsuu
- średnica wrzecion 40mm
- wszystkie wrzeciona wyposażone w hamulec
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych, metalowych w tym 2 podwójne
- 4 wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe w tym 1 podwójny
- 3 dociski na wyprowadzeniu
z dołu:
- docisk od boku na wprowadzeniu
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki ciągnące, metalowe, gładkie
- wałki regulowane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 1190mm
- centralne smarowanie blatu
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,56kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku 6-24m/min
- silnik posuwu 3,7kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnica króćca odciągu 7x125mm
- wymiary dł/szer/wys 5100x2070x1900mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– na 7 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– idealna do drewna mokrego i suchego
– wrzeciona wyposażone w hamulce
- dokumentacja DTR
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 139900 zł
Cena netto: 33310EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna na 8 głowic
WEINIGHydromat 22 AL z podajnikiem
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka czterostronna WEINIG HYDROMAT 22 AL
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 8 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm 7,5kW
3) pionowe lewe 130mm 7,5kW
4) pionowe prawe 130mm 5,5kW
5) poziome górne 220mm 11kW
– 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 220mm 5,5kW
7) poziome dolne 220mm 5,5kW
– 7 wrzeciono z podtrzymką + system Jointer (ostrzenie głowicy)
8) uniwersalne 220mm, regulowane 360° 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 40mm
- z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych podwójnych + 1 pojedynczy
- 3 wałki wyprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie podwójne + 3 pojedyncze
- licznik metrów
- z dołu:
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu + 2 biegi 10-60m/min
- silnik posuwu 10kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 5x140mm, 3x 120mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4680x1780x1850mm
- wymiary szafy sterowniczej (na palecie) 1020x1000x2230mm
- waga około 5000kg
- Podajnik z centrownikiem:
- szerokość rolki 450mm
- na wprowadzeniu 1 rolka zębata ciągnąca
- 22 rolki gładkie ciągnące
- docisk regulowany od góry
- długość podajnika 9020mm
- płynna regulacja prędkości 10-60m/min
Djdpfx Ajy Ux Dqjb Heuu
- silnik 0,75kW
- wymiary dł/szer/wys 9020x790x1150mm
Cena netto: 179900 PLN
Cena netto: 42850 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG Profimat 22N
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7133
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 120mm
– 5 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 120mm
3) pionowe lewe 120mm; 2i3 11kW
Duodpfxjy Ux Aae Ab Hju
4) poziome górne 220mm 11kW
5) poziome dolne 220mm 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- dociski pneumatyczne
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 2 podwójne
- z góry 1 podwójny wałek wyprowadzający ciągnący , gładki, gumowy
- z dołu wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
- posuw na wałkach Kardana
- regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik podnoszenia 0,25kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- długość blatu wprowadzającego 1970mm
- centralne smarowanie
- średnica króćca odciągu 4x120mm, 140mm
- wymiary dł/szer/wys 3500x1550x1400mm
- waga 1750kg
ATUTY
– na 5 głowic
– produkcji niemieckiej
– niemalowana
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 43900 PLN
Cena netto: 10450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka wyrówniarka
ŻEFAMDSXB-40
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7736
Dedpfx Abey Uxbco Houu
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 410mm
- ilość noży 4
- grzebień wyciszający przy wale
- długość blatów 2530mm
- hamulec
- blaty żeliwne
- oba blaty regulowane
- oryginalna prowadnica regulowana pod kątem
- silnik 3kW
- średnica króćca odciągu 140mm
- wymiary dł/szer/wys 2530x850x1350mm
- waga 680kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– wał 4 nożowy
– hamulec
– górny pulpit sterujący
– grzebień wyciszający przy wale
– dokumentacja DTR
– wyrówniarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 12900 PLN
Cena netto: 3070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Vilnius
501 km
Standardowy ciągnik siodłowy
VOLVOFH 500 Globetrotter XL I-ParkCool ACC
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 228 699 km, moc: 368 kW (500,34 KM), pierwsza rejestracja: 05/2024, rodzaj paliwa: diesel, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 380 mm, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, Rok budowy: 2024, liczba cylindrów: 6, pojemność skokowa: 12 809 cm³, pozycja kierownicy: lewy, Wyposażenie: pełna historia serwisowa, wspomaganie układu kierowniczego, Elementy wyposażenia
Typ kabiny: Globetrotter XL
Volvo FH 500
Oprogramowanie Eco Torque – Ulepszony tryb ekonomiczny. Tempomat zoptymalizowany pod kątem oszczędności paliwa dla I-Save.
Hamulec silnikowy Volvo - opóźniacz D13K-375kW/D16-500kW
Automatyczna skrzynia biegów I-Shift 12-biegowa - DMC 60 ton
NOWY silnik wysokoprężny D13K500, 500 KM, 2500 Nm SCR i EGR
Akumulator 2 x 210 Ah - AGM Absorbent Włókno szklane Typ materiału
Euro VI SCR, EGR i filtr cząstek stałych
Kamera cofania: Bez
Komfort kierowcy
Fotele: standardowe
Łóżka: standardowe
Zaawansowana klimatyzacja postojowa kabiny I-ParkCool z elektryczną sprężarką 150 V DC
Ogrzewanie postojowe (Webasto): 1,8 kW powietrze-powietrze
Lodówka/zamrażarka o pojemności 33 litrów z przegródkami montowana pod łóżkiem piętrowym
Klimatyzacja sterowana elektrycznie z czujnikiem nasłonecznienia
Wsparcie uwagi kierowcy: NIE
System wspomagający unikanie kolizji bocznych po stronie pasażera i kierowcy
Osłona przeciwsłoneczna wewnętrzna - strona kierowcy
Dane techniczne
Rozstaw osi: 3800 mm
Wysokość siodła: 160 mm, wysokość nogi
Nacisk na oś przednią: 7,5 tony
Retarder: NIE
ACC - Adaptacyjny tempomat: TAK
Tempomat predykcyjny I-See z niższymi ustawieniami operacyjnymi — informacje topograficzne oparte na mapie
ADR: Bez
Przełożenie osi napędowej: 2,31:1
Tachograf Continental VDO 4.1 wersja 2 - wymóg prawny od 21.08.2023
Ostrzeżenie przed kolizją czołową z zaawansowanym systemem awaryjnego hamowania AEBS
Pojemność zbiorników paliwa (lewy, prawy): zbiornik paliwa 450 l – prawa strona, 650 l, zbiornik paliwa po lewej stronie
Pojemność zbiornika Ad Blue: 90 litrów dla zbiorników paliwa o średnicy 710 mm
Dodatkowe okna dachowe: Bez
Opony: Oś przednia 385/65R22.5, oś napędowa 315/70R22.5
Technologia
System informacyjno-rozrywkowy
Modem GSM/GPRS/4G, LTE i WLAN
Wygląd zewnętrzny
Duodezb A Raopfx Ab Hou
Kamery lustrzane: NIE
Reflektory: Halogenowe H7
Światła dachowe: bez
Boczne osłony: Bez
Spojler dachowy
Poziomy wykończenia zewnętrznego: Wykończenie podstawowe – satynowe emblematy, szara osłona chłodnicy, podbicie, zderzak i spojler, obudowa lusterka i osłona przeciwsłoneczna
Ogłoszenia
Vilnius
501 km
Standardowy ciągnik siodłowy
VOLVOFH 500 Globetrotter XL I-ParkCool ACC
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 215 207 km, moc: 368 kW (500,34 KM), pierwsza rejestracja: 05/2024, rodzaj paliwa: diesel, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 380 mm, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, Rok budowy: 2024, liczba cylindrów: 6, pojemność skokowa: 12 809 cm³, pozycja kierownicy: lewy, Wyposażenie: pełna historia serwisowa, wspomaganie układu kierowniczego, Elementy wyposażenia
Typ kabiny: Globetrotter XL
Volvo FH 500
Dedpozb A Apefx Ab Heuu
Oprogramowanie Eco Torque – Ulepszony tryb ekonomiczny. Tempomat zoptymalizowany pod kątem oszczędności paliwa dla I-Save.
Hamulec silnikowy Volvo - opóźniacz D13K-375kW/D16-500kW
Automatyczna skrzynia biegów I-Shift 12-biegowa - DMC 60 ton
NOWY silnik wysokoprężny D13K500, 500 KM, 2500 Nm SCR i EGR
Akumulator 2 x 210 Ah - AGM Absorbent Włókno szklane Typ materiału
Euro VI SCR, EGR i filtr cząstek stałych
Kamera cofania: Bez
Komfort kierowcy
Fotele: standardowe
Łóżka: standardowe
Zaawansowana klimatyzacja postojowa kabiny I-ParkCool z elektryczną sprężarką 150 V DC
Ogrzewanie postojowe (Webasto): 1,8 kW powietrze-powietrze
Lodówka/zamrażarka o pojemności 33 litrów z przegródkami montowana pod łóżkiem piętrowym
Klimatyzacja sterowana elektrycznie z czujnikiem nasłonecznienia
Wsparcie uwagi kierowcy: NIE
System wspomagający unikanie kolizji bocznych po stronie pasażera i kierowcy
Osłona przeciwsłoneczna wewnętrzna - strona kierowcy
Dane techniczne
Rozstaw osi: 3800 mm
Wysokość siodła: 160 mm, wysokość nogi
Nacisk na oś przednią: 7,5 tony
Retarder: NIE
ACC - Adaptacyjny tempomat: TAK
Tempomat predykcyjny I-See z niższymi ustawieniami operacyjnymi — informacje topograficzne oparte na mapie
ADR: Bez
Przełożenie osi napędowej: 2,31:1
Tachograf Continental VDO 4.1 wersja 2 - wymóg prawny od 21.08.2023
Ostrzeżenie przed kolizją czołową z zaawansowanym systemem awaryjnego hamowania AEBS
Pojemność zbiorników paliwa (lewy, prawy): zbiornik paliwa 450 l – prawa strona, 650 l, zbiornik paliwa po lewej stronie
Pojemność zbiornika Ad Blue: 90 litrów dla zbiorników paliwa o średnicy 710 mm
Dodatkowe okna dachowe: Bez
Opony: Oś przednia 385/65R22.5, oś napędowa 315/70R22.5
Technologia
System informacyjno-rozrywkowy
Modem GSM/GPRS/4G, LTE i WLAN
Wygląd zewnętrzny
Kamery lustrzane: NIE
Reflektory: Halogenowe H7
Światła dachowe: bez
Boczne osłony: Bez
Spojler dachowy
Poziomy wykończenia zewnętrznego: Wykończenie podstawowe – satynowe emblematy, szara osłona chłodnicy, podbicie, zderzak i spojler, obudowa lusterka i osłona przeciwsłoneczna
Ogłoszenia
Vilnius
501 km
Standardowy ciągnik siodłowy
VOLVOFH 500 XL i-ParkCool ACC Side Skirts
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 162 536 km, moc: 368 kW (500,34 KM), pierwsza rejestracja: 07/2024, rodzaj paliwa: diesel, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 380 mm, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, Rok budowy: 2024, liczba cylindrów: 6, pojemność skokowa: 12 777 cm³, pozycja kierownicy: lewy, Wyposażenie: pełna historia serwisowa, wspomaganie układu kierowniczego, Elementy wyposażenia
Typ kabiny: Globetrotter XL
Volvo FH 500
Oprogramowanie Eco Torque – Ulepszony tryb ekonomiczny. Tempomat zoptymalizowany pod kątem oszczędności paliwa dla I-Save.
Hamulec silnikowy Volvo - opóźniacz D13K-375kW/D16-500kW
Automatyczna skrzynia biegów I-Shift 12-biegowa - DMC 60 ton
NOWY silnik wysokoprężny D13K500, 500 KM, 2500 Nm SCR i EGR
Akumulatory: 2 x 210 Ah - AGM Absorbent Włókno szklane Typ materiału
Euro VI Krok E
Kamera tylna - zgodna z GSR, zamontowana na końcu ramy
Komfort kierowcy
Fotele: standardowe
Łóżka: standardowe
Zaawansowana klimatyzacja postojowa kabiny I-ParkCool z elektryczną sprężarką 150 V DC
Ogrzewanie postojowe (Webasto): 1,8 kW powietrze-powietrze
Lodówka/zamrażarka o pojemności 33 litrów montowana pod łóżkiem piętrowym z przegródkami
Klimatyzacja sterowana elektrycznie z czujnikiem nasłonecznienia
Ostrzeżenie dotyczące alertu kierowcy
System wspomagający unikanie kolizji bocznych po stronie pasażera i kierowcy
Osłona przeciwsłoneczna wewnętrzna – strona kierowcy i pasażera
Dane techniczne
Rozstaw osi: 3800 mm
Wysokość siodła: 150 mm wysokości nogi
Nacisk na oś przednią: 7,5 tony
Retarder: NIE
ACC - Adaptacyjny tempomat: TAK
Tempomat predykcyjny I-See z niższymi ustawieniami operacyjnymi — informacje topograficzne oparte na mapie
ADR: Bez
Przełożenie osi napędowej: 2,31:1
Tachograf inteligentny Continental VDO 4.1 wersja 2 - wymóg prawny od 21.08.2023
Ostrzeżenie przed kolizją czołową z adaptacyjnym tempomatem i zaawansowanym systemem awaryjnego hamowania AEBS
Pojemność zbiorników paliwa (lewy, prawy): 610 litrów, zbiornik paliwa po prawej stronie, 610 litrów, zbiornik paliwa po lewej stronie
Pojemność zbiornika Ad Blue: 65 litrów pod/za kabiną
Dodatkowe okna dachowe: Bez
Opony: 315/70R22.5
Technologia
System informacyjno-rozrywkowy
Modem GSM/GPRS/4G, LTE i WLAN
Wygląd zewnętrzny
Kamery lustrzane: nie
Automatyczne - reflektory LED
Światła dachowe: bez
Osłony boczne na zbiornikach paliwa
Spojler dachowy
Dedpfx Ajzb A Aiob Houu
Poziomy wykończenia zewnętrznego kabiny: Ulepszone malowanie całościowe – główna osłona chłodnicy, klamki, lusterka, zderzak w kolorze kabiny
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "vital strugarka i grubościówka spiralkop"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc





















































































































































































































































































































































































































































