Używane Planer Czworoboczną, Okleiniarka, Gabb na sprzedaż (2 248)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Strugarka wyrówniarka
SACFS 430
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka wyrówniarka
Silnik hamulcowy
Wyłącznik podnapięciowy
Wyłącznik awaryjny
Silnik NOWY
Różne przełączniki NOWE
CE
Całkowita długość stołu: 2900 mm
Długość stołu podawczego: 1550 mm
Długość stołu odbiorczego: 1310 mm
Szerokość robocza: 430 mm
Wysokość robocza: 800 mm
Średnica wału strugarskiego: 120 mm
Obroty wału strugarskiego: 5000 obr./min
Noże listewkowe: 4 szt.
Noże listewkowe: 430 × 35 × 3 mm
Głębokość wręgu: 20 mm
Ogranicznik strugania L x H = 1000 × 180 mm
Ogranicznik strugania odchylany do 45 stopni
Moc silnika: 3,2 kW, 400 V 50 Hz
Wymiary D x S x W = 2900 × 700 × 960 mm
Waga: 475 kg
Fgjdpfeyrflnex Ab Hoc
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Grubościówka
SCMS 52
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Szerokość strugania: 520 mm
Min./maks. wysokość pracy: 3–240 mm
Moc silnika: 5,5 kW, 400 V, 50 Hz
Prędkość obrotowa wału strugarki: 4500 obr./min
Średnica wału strugarki: 120 mm
Noże strugarskie: 4 szt.
Wymiary stołu do grubosciowania: 520 x 850 mm
Prędkość posuwu: 6,5 / 10 / 13 / 17 m/min
Średnica króćca odciągowego: 150 mm
Elektryczna regulacja wysokości
Pokrętło do precyzyjnej regulacji wysokości stołu do grubosciowania
Stalowy, spiralnie uzębiony wał podający
Belka dociskowa segmentowa
2 stalowe wały wyciągowe
Rolka pod stołem
Wyłącznik podnapięciowy
Wyłącznik awaryjny
Przyrząd do ustawiania noży
Protokół z badania zgodności z sekcją 4 AM-VO
NOWE paski klinowe
NOWE łożyska kulkowe
Fgjdpfx Ajy Egmusb Hsc
NOWE noże strugarskie
Wymiary ok. dł. x szer. x wys. = 1120 x 990 x 1000 mm
Masa ok. 600 kg
Informacja dotycząca maszyn używanych:
• Zastrzegamy prawo do pomyłek w danych technicznych oraz sprzedaży pośredniej.
• Podane ceny obowiązują jako ceny odbioru własnego z lokalizacji – załadunek w cenie!
• Maszyna została wyczyszczona i sprawdzona pod względem funkcjonalnym.
• Wszystkie maszyny są sprzedawane w stanie takim, w jakim zostały obejrzane, bez jakiejkolwiek gwarancji.
Kupujący ma prawo dokonać oględzin maszyny na miejscu.
• Wszelkie ustalenia specjalne wyłącznie w formie pisemnej.
(Odpowiadamy na zapytania wyłącznie po podaniu adresu oraz numeru telefonu!)
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Okleiniarka
HOLZ-HERSPRINT 1310
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2005, Marka: HOLZ HER
Model: SPRINT 1310 – Standard CE
Automatyczna okleiniarka z systemem kleju na wkłady do obróbki krawędzi drewnianych, PCV, ABS oraz forniru. Przeznaczona do produkcji mebli, materiałów płytowych, indywidualnych zamówień, kuchni, mebli łazienkowych, stolarni i wielu innych zastosowań – zgodność z normą CE.
Dane techniczne:
Minimalna/maksymalna wysokość płyty: 6–45 mm
Grubość okleiny: 0,4–6 mm
Maksymalna wysokość kleju: 51 mm
Minimalna szerokość płyty: 60 mm
Minimalna długość płyty: 180 mm
Prędkość posuwu: 8 m/min
Sprężone powietrze: 6–7 bar
Budowa maszyny:
Automatyczny posuw dla materiału z rolki i wstęgi
System kleju na wkłady umożliwiający zmianę między klejem EVA a PUR podczas pracy oraz zmianę koloru kleju
3 rolki dociskowe (1 napędzana),
Agregat kapujący, 2 silniki po 0,22 kW każdy
Agregat wielofunkcyjny z osią sterowaną do obróbki na równo i pod kątem (fazowanie), 2 silniki po 0,6 kW
Agregat cyklinowania powierzchniowego
Agregat cyklinowania promieniowego
Agregat polerski
Pokrywa dźwiękochłonna
Sterowanie:
Obrotowy i uchylny panel operatorski
Indywidualne sterowanie wszystkimi agregatami
Wskaźnik funkcji tekstowy i graficzny
Podgląd wybranych agregatów z listą programów (nazwy i numery), autodiagnostyka
Wymiary maszyny ok.: 3900 x 1050 x 1800 mm (H)
Waga: 1000 kg
W CENIE: OTT Rondomat – agregat do zaokrąglania narożników
Uwaga dot. maszyn używanych:
• Zastrzegamy możliwość pomyłek w danych technicznych i sprzedaży w międzyczasie.
• Podane ceny są cenami loco magazyn – załadunek w cenie!
• Maszyny zostały wyczyszczone i sprawdzone pod kątem działania.
• Sprzedaż na zasadzie „tak jak widać”, bez gwarancji.
Kupujący ma możliwość obejrzenia maszyn na miejscu.
• Wszelkie indywidualne ustalenia wyłącznie w formie pisemnej.
(Na zapytania odpowiadamy wyłącznie po podaniu adresu oraz numeru telefonu!)
Fgsdey Emw Hspfx Ab Hjc
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Okleiniarka
Hebrocktop 3003f
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Okleiniarka Hebrock top 3003f
dobrze wyposażona, możliwość sprawdzenia przed zakupem,
FREZY wstępne,
nakładanie kleju wałkiem,
pneumatyczna gilotyna wstępna,
rolki dociskowe,
piłka obcinająca na gotowo,
Fgsdpfx Ajy Tv Siob Hoc
agregat frezujący góra-dół, R1 – R2 przestawiany pneumatycznie,
agregat zarabiania naroży,
cyklina płaska,
max grubość okleiny w rolce 3mm,
Max wys 60mm
maszyna w dobrym stanie, gotowa do pracy
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna grubościówka
TOS SVITAVY 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7134
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 500mm
- max wysokość strugania 190mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, sekwencyjny
- dociski 2 rzędy
- wał wprowadzający ciągnący, sekwencyjny
- wał strugający 500mm, 4-nożowy, silnik 7,5kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- docisk na wyprowadzeniu
z dołu:
- blat wprowadzający regulowany + docisk
- wał poślizgowy, gładki
- wał strugający 500mm, 4-nożowy, silnik 5,5kW
- 2 wały poślizgowe, gładkie
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne
1) pionowe prawe 140mm 4kW
2) pionowe lewe 140mm 4kW
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- płynna regulacja prędkości posuwu 8-30m/min
- elektryczne podnoszenie blatu
- średnice króćca odciągu 2x145mm, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2050x1700x1700mm
- waga 2100kg
ATUTY
– idealna do obróbki podłogówki
– elektryczne podnoszenie blatu
– produkcji czeskiej
Fodpfoy R Dzmsx Ab Hjgc
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 37900 PLN
Cena netto: 9020 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka grubościowa
CHANG IRON CM-508
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 500mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 230mm
z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący, sekwencyjny
- dociski
- wał strugający
- docisk
- wał wyprowadzający gładki, ciągnący
z dołu:
- regulowane wałki ciągnące w dolnym blacie 2szt
- silnik 5,5kW
- elektryczne podnoszenie blatu
- silnik podnoszenia blatu 0,37kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 150mm
- wymiary dł/szer/wys 1000x1000x1350mm
- waga 690kg
ATUTY
– elektryczne podnoszenie blatu
Fodpjy R Dntjfx Ab Hsgc
– wał 4 nożowy
– wałki ciągnące w dolnym blacie
– grubościówka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4020 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Kuchl
644 km
Strugarko-grubościówka & grubościówka
HolzmannHOB-260 ABS
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Na sprzedaż używana strugarka-grubościówka Holzmann z maksymalną wysokością strugania do 160 mm.
Fjdpfeza Ancox Ab Hogc
Maszyna jest w dobrym stanie, zregenerowana i sprawdzona przez nasz wykwalifikowany personel.
Dane techniczne:
- Wał strugarski z 2 nożami
- Szerokość strugania: 260 mm
- Długość stołu wyrówniarki: 1050 mm
- Maksymalny prześwit: 160 mm
- Przyłącze odciągu Ø 75 mm
- Moc silnika: 3 kW / 4,1 KM
Maszyna znajduje się w A-5431 Kuchl i może zostać obejrzana w godzinach otwarcia.
Powiązane terminy: wyrówniarka, grubościówka, strugarka, wyrówniarka do drewna, grubościówka do drewna
Referencja: R-E2EZB
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka grubościówka
CELMAK
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6647
DANE TECHNICZNE
Fedpfx Aoy R A A Aob Hsgc
- szerokość wału 350mm
- max grubość obrabianego elementu 230mm
- wał strugający 3-nożowy
* z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny
- docisk
- wał strugający
- wał wyprowadzający gładki, ciągnący
* z dołu:
- regulowany wałek w dolnym blacie
- silnik 2,2kW
- 2 rodzaje prędkości posuwu
- wymiary dł/szer/wys 720x810x1000mm
- waga 352kg
Cena netto: 9900 PLN
Cena netto: 2360 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wyrówniarka strugarka heblarka do drewna
REX 40
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7620
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 410mm
- długość blatów 2220mm
- blaty żeliwne
- oba blaty regulowane
- oryginalna żeliwna prowadnica
Fgodpfx Aey R Az Seb Hjc
- silnik około 3kW
- wymiary dł/szer/wys 2220x800x1140mm
- waga 504kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– wyrówniarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 6900 PLN
Cena netto: 1640 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka powierzchniowa wyrówniarka
PRIMULTINI 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7606
Dane techniczne:
- szerokość wału 500mm
- ilość noży 3szt
Fsdpsy R Azrefx Ab Hjgc
- osłona na wał
- długość blatów 2530mm
- blaty żeliwne
- oba blaty regulowane
- oryginalna żeliwna prowadnica regulowana pod kątem
- silnik 3kW
- wymiary dł/szer/wys 2530x1000x1100mm
- waga 920kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– wał 3 nożowy
– wyrówniarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 8900 PLN
Cena netto: 2100 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Kecskemét
554 km
Strugarki
WEINIGUnimat 17A
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1981, W sprawie zapytań:
Zoltán Utasi
Plus 36 30 205 7380
Konfiguracja wrzecion:
Dół
Prawo
Lewo
Góra
Dół
Prędkość wrzeciona: 6000 obr/min
Szerokość robocza: 170 mm
Wysokość robocza: 120 mm
Długość stołu wyrównującego: 2 m
Wyposażony w pompę Waxilit
Płynna regulacja prędkości posuwu: 7–18 m/min
Boczny wałek dociskowy
Fsdpsy Nmv Djfx Ab Hegc
Silnikowa regulacja belki naciskowej
Wyposażony w 5 głowic tnących (3 sztuki L180 mm, 2 sztuki L130 mm)
Dostępna dokumentacja maszyny
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
LEADERMAC LMC 423C
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy 6765
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 160mm
Fedpfx Absy Rzgyo Hegc
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm – ustawiana elektrycznie prawo/lewo z pulpitu sterującego 5,5kW
4) poziome górne 230mm – ustawiana elektrycznie góra/dół z pulpitu sterującego 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe 2 szt
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty ciągnący, metalowy, skrętny w dolnym blacie +
- wałek wyprowadzający ciągnący metalowy, gładki
- wałki regulowane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego (z pneumatycznym podajnikiem) 3390mm
- możliwość pracy bez załączania podajnika pneumatycznego, - blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- płynna regulacja prędkości posuwu
- posuw na wałkach Kardana
- silnik posuwu 4kW
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x120mm
- wymiary dł/szer/wys 7000x1950x1700mm, - waga około 3000kg
– do drewna mokrego i suchego
– pneumatyczny podajnik na stole wprowadzającym, – strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 83900 PLN
Cena netto: 19980 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG UNIMAT 23Ena 7 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6575
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 170mm
- 7wrzecion:
1) poziome dolne 230mm, 11kW
2) pionowe prawe 170mm
3) pionowe lewe 170mm (2 i 3 wrzeciono), 11kW
4) poziome prawe 170mm, 5,5kW
5) poziome górne 230mm, 11kW
6) poziome dolne 230mm, 7,5kW
7) uniwersalne 230mm, regulowane pod kątem 360°, 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- wrzeciono 3 i 5 ustawiane elektrycznie
- ATS
- średnica wrzecion 40mm
- hamulce elektryczne
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 1 podwójny
- z góry wałek wprowadzający ciągnący gumowy podwójny
- z góry wałek wyprowadzający, ciągnący, gumowy, podwójny
- z dołu 2 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- z dołu wałek ciągnący, gumowy, podwójny
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-24m/min
- silnik posuwu 5,5kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,55kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 7x140mm
- wymiary dł/szer/wys 5800x2050x1850mm
- waga około 4500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– na 7 głowic
Fgodpfsy Rzamsx Ab Hjc
– wrzeciono uniwersalne
– z ATS
- do drewna mokrego i suchego
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 146900 PLN
Cena netto: 34980 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
WEINIGHydromat 22 AL na 8 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7715
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 8 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm 7,5kW
3) pionowe lewe 130mm 7,5kW
4) pionowe prawe 130mm 5,5kW
5) poziome górne 220mm 11kW
– 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
Fjdpfx Aboy Ry Uij Hsgc
6) poziome dolne 220mm 5,5kW
7) poziome dolne 220mm 5,5kW
– 7 wrzeciono z podtrzymką + system Jointer (ostrzenie głowicy)
8) uniwersalne 220mm, regulowane 360° 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 40mm
– z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych podwójnych + 1 pojedynczy
- 3 wałki wyprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie podwójne + 3 pojedyncze
- licznik metrów
– z dołu:
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu + 2 biegi 10-60m/min
- silnik posuwu 10kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 5x140mm, 3x 120mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4680x1780x1850mm
- wymiary szafy sterowniczej (na palecie) 1020x1000x2230mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– na 8 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– idealna do drewna mokrego i suchego
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– niemalowana
– bardzo mało przepracowanych godzin
– strugarka używana, stan idealny
Cena netto: 145900 PLN
Cena netto: 34750 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Kombinacja strugarki wyrówniarki i strugarki grubościówki
STOMANAADM 320 z wałem spiralnym
Zadzwoń
Stan: nowe, Nr katalogowy S 0335
- maszyna nowa, na magazynie
- certyfikat CE
STRUGARKA :
- wymiary stołu roboczego 1500 х 320mm
- maks. głębokość obróbki 5mm
- wymiary aluminiowej listwy wiodącej, mm 1100 x 155
GRUBOŚCIÓWKA :
- wymiary stołu roboczego 316 x 600mm
- maks. głębokość obróbki 3mm
- prędkość skrawania 7m/min
- grubość materiału 4 - 230mm
- moc silnika 3kW
- obroty głowicy frezowej, min-1 5600
- wymiary dł/szer/wys 1500/600/1050mm
Fgsdpfx Absy Ryxhe Hoc
- waga 315kg
* Blaty żeliwne z oszlifowaną powierzchnią,
* Stoły z precyzyjną regulacją do strugania wzdłużnego,
* Stabilne aluminiowa listwa (culaga) z możliwością pochylenia od 90° do 45°,
* Osłona głowicy frezowej,
* Stół roboczy strugarki grubościowej z centralną kolumną prowadzącą i suportem,
* Włączanie i wyłączanie zasilania bez zatrzymywania maszyny,
* Dłutarka z lewymi obrotami.
Cena netto: 14500 PLN
Cena netto: 3440 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Hlavní město Praha
385 km
Okleiniarka
Format-4tempora F600
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2023, Oferujemy bardzo dobrą okleiniarkę Format-4 tempora F600, rok produkcji 2023.
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o wiadomość lub telefon.
Fsdpfx Aozak D Sjb Hsgc
Dzień dobry, sprzedajemy okleiniarkę Format4 Tempora F600 PUR + EVA. Maszyna z 2023 roku, oklejono ok. 60 km obrzeża. Wyposażona w glue box do klejenia w technologii PUR oraz dwie wanienki do szybkiej wymiany koloru kleju Pur/EVA.
Szczegółowe informacje pod linkiem:
Aukcja
Aukcja zakończona
Oberösterreich
541 km
Okleiniarka
HOLZ-HERUF 362
Stan: używany, całkowita wysokość: 1 600 mm, całkowita długość: 1 500 mm, całkowita szerokość: 800 mm, masa całkowita: 440 kg, Brak ceny minimalnej – gwarantowana sprzedaż dla najwyższej oferty!
DANE TECHNICZNE
Jednostka do przycinania: tak
Prowadnice podparcia paneli: tak
Liczba jednostek obróbki krawędzi: 1
Jednostka robocza: zgrubne przycinanie od góry i od dołu
Liczba silników wykańczających: 1
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Model: UF 362 / 2713
Typ: Ręczna szlifierka
Fjdey Uwq Aopfx Ab Hjgc
WYPOSAŻENIE
Jednostka do przycinania
Prowadnice podparcia paneli
Aukcja
Aukcja zakończona
Oberösterreich
541 km
Linia produkcyjna okleiniarka krawędziowa
HOMAG + LIGMATECH + KUKAKFL10/24/PU/30+ZTR 100/30/26/S+KR 180-2
Rok budowy: 2006, stan: używany, grubość obrzeża (maks.): 12 mm, posuw osi X: 40 m/min, wysokość płyty: 60 mm, długość płyty: 2 400 mm, szerokość płyty: 1 000 mm, numer maszyny/pojazdu: 0-202-48-1184, Brak ceny minimalnej – gwarantowana sprzedaż dla najwyższej oferty!
Odbiór maszyny musi nastąpić w terminie od 10.06.26 do 30.06.26!
Pakiet maszynowy składa się z czterech maszyn, w następującej konfiguracji:
Poz. 1 - KUKA KR 180-2 PA
Numer seryjny: 940443
Funkcja: Stanowisko załadunkowe
Udźwig: 180 kg
Liczba sterowanych osi: 4
Zasięg ramienia: 3.200 mm
Ilość stanowisk do sztaplowania płyt: 2
System sterowania: KR C 2
System ruchu z ramą
Przyssawki
Poz. 2 - HOMAG KFL10/24/PU/30
Numer seryjny: 0-202-48-1184
Typ maszyny: Okleiniarka krawędzi
System klejenia: PUR, Laser
Maks. prędkość posuwu: 40 m/min
Liczba jednostek roboczych: 12
Minimalna wysokość płyty: 8 mm
Maksymalna wysokość płyty: 60 mm
Maksymalna długość płyty: 2.400 mm
Minimalna szerokość płyty: 85 mm
Maksymalna szerokość płyty: 1.000 mm
Minimalna grubość obrzeża: 0,3 mm
Maksymalna grubość obrzeża: 12 mm
Liczba agregatów do formatowania/frezowania płyt: 3
Agregat wstępnego frezowania
Agregat zaokrąglający naroża
Agregat do wycinania rowków
System docisku
Prowadnice podpierające płyty
Pozycjonowanie NC
System ustawiania płyt do wprowadzenia
Agregaty do formatowania/frezowania płyt
Agregat 1: Agregat wstępnego frezowania
Automatycznie taktowane wejście
Pozycjonowanie NC agregatu
Agregat 2: Podwójna frezarka górna i dolna
Model: KD 10
Moc silnika: 6,6 kW
Obroty: 6.000 obr/min
Pozycjonowanie NC
Agregat 3: Agregat wstępnego frezowania
Moc silnika: 4 kW
Obroty: 8.640 obr/min
Automatycznie taktowane wejście
Pozycjonowanie NC
System klejenia i obrzeży
Liczba pozycji w magazynku obrzeży: 24
Model pre-meltera: ROBATECH PU-Premelter 18
Laser
Lampy do podgrzewania krawędzi płyty
Jednostki obróbki obrzeży
Liczba jednostek obróbki obrzeży: 8
Jednostka 1: Agregat odcinający
Liczba silników: 2
Pozycjonowanie NC
Jednostka 2: Grubofrezowanie góra/dół
Fodpsy Ur Hljfx Ab Hjgc
Liczba silników: 2
Jednostka 3: Precyzyjne frezowanie na równo i na promień
Liczba silników: 2
Pozycjonowanie NC
Jednostka 4: Zaokrąglanie narożników
Liczba silników: 2
Automatyczna wymiana narzędzi
Pozycjonowanie NC
Jednostka 5: Agregat frezująco-gruboszlifujący
Liczba silników: 1
Moc silnika: 12 kW
Obroty: 10.000 obr/min
Automatyczna wymiana narzędzi
Pozycjonowanie NC
Jednostka 6: Cyklina do obrzeży
Pozycjonowanie NC
Jednostka 7: Cyklina do kleju
Jednostka 8: Agregat polerujący
Liczba silników: 2
Sterowanie i wyposażenie
System sterowania: POWER CONTROL PC 21
Czytnik kodów kreskowych: DATALOGIC
Poz. 3 - KUKA KR 180-2 PA
Numer seryjny: 940444
Funkcja: Stanowisko rozładunkowe
Udźwig: 180 kg
Liczba sterowanych osi: 4
Zasięg ramienia: 3.200 mm
Ilość stanowisk do sztaplowania płyt: 2
System sterowania: KR C 2
System ruchu z ramą
System przyssawek
Poz. 4 - LIGMATECH ZTR 100/30/26/S
Numer seryjny: 0-309-04-4129
Typ maszyny: Powrót płyty dla okleiniarki
Maksymalna szerokość płyty: 1.000 mm
Maksymalna długość płyty: 2.400 mm
System sterowania: POWERCONTROL PC 52
Wyrzutnik płyt
Podajnik płyt
Maszyna sprzedawana i przekazywana jest w stanie faktycznym i prawnym („jak widziano i odebrano”) na podstawie dokumentacji fotograficznej oraz technicznej/handlowej o charakterze opisowym. Kupujący ma prawo obejrzeć towar przed odbiorem i przyjmuje odpowiedzialność za instalację, zabezpieczenie oraz użytkowanie maszyny w miejscu docelowym.
Zewnętrzne odniesienie: 8522
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Frezarka bramowa
ZIMMERMANNFZ33c.030
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2014, x-przesuw 2500 mm
y-przesuw 3000 mm
z-przesuw 1250 mm
Sterowanie HEIDENHAIN iTNC530
Bezstopniowa prędkość obrotowa wrzeciona 22000 obr/min
Oś c ±300°
Głowica uchylna ±110°
Uchwyt narzędziowy HSK 63 A
Magazyn narzędzi 50 pozycji
Całkowite zapotrzebowanie mocy 130 kW
Masa maszyny ok. 53,5 t
Wymiary (dł. x szer. x wys.) ok. 7,6 x 7,3 x 5,7 m
Ta maszyna ZIMMERMANN FZ33c jest dostępna od zaraz i znajduje się w dobrym stanie.
- Nowe wrzeciono zamontowano 6 miesięcy temu
Opis:
Dane techniczne oraz zakresy robocze:
Oś X 2500 mm
Oś Y 3000 mm
Oś Z 1250 mm
Oś A ±110 °
Oś C ±300 °
Wyposażenie dodatkowe:
- Czujnik wibracji
- Czujnik temperatury łożysk
- Przepust obrotowy do wewnętrznego doprowadzenia chłodziwa (IKZ)
- 5-osiowe sterowanie Heidenhain iTNC 530 / ręczne pokrętło HR520, 15'' ekran TFT kolorowy
- Instalacja odpylania LTA Industrial Air Cleaning
- Zabudowa przestrzeni roboczej
- Magazyn narzędzi na 50 szt., magazyn łańcuchowy, za maszyną
- Transporter wiórów, wyrzut 60° na lewo, od czoła
- Brak sondy pomiarowej!
- Laser BLUM do pomiaru narzędzi "Control NT-Micro"
Stół roboczy
Długość x szerokość x wysokość 2500 x 3250 x 400 mm
Obciążenie stołu 8000 kg/m² (maks. 16000 kg)
Rowki teowe wzdłużne 18H12
Odległość między rowkami teowymi 250 mm
Wymiary i masa
Zapotrzebowanie na miejsce (bez urządzeń peryferyjnych) ok. 7600 x 7300 x 5650 mm
Masa całkowita ok. 53500 kg
Parametry elektryczne
Napięcie (prąd trójfazowy) 400 V
Częstotliwość 50 Hz
Podłączenie sprężonego powietrza (od strony klienta)
Wymagane ciśnienie powietrza 6 bar
Średnie zużycie powietrza ok. 15 m³/h (zależnie od konfiguracji maszyny)
Napędy osi liniowych
Prędkość posuwu X, Y, Z 60 m/min
Przyspieszenie osi X, Y, Z do 5 m/s²
Napędy osi obrotowych VH30
Prędkość posuwu A, C 360°/s
Przyspieszenie osi A, C 700°/s²
Rozdzielczość osi A, C 0,0001°
Dokładność osi liniowych – wg VDI / DGQ 3441
Dokładność pozycjonowania
Oś X P = 0,026 mm
Oś Y P = 0,028 mm
Oś Z P = 0,020 mm
Powtarzalność
Oś X Ps = 0,015 mm
Oś Y Ps = 0,016 mm
Oś Z Ps = 0,010 mm
Rozdzielczość systemu pomiarowego (interpolowana) Oś A, C 0,0001°
Dokładność osi obrotowych – VH30
Dokładność pozycjonowania Oś A, C P = 12'' = 0,0033°
Powtarzalność Oś A, C Ps = 8'' = 0,0022°
Głowica frezująca VH30
Głowica 2-osiowa: VH30,
Wrzeciono frezarskie Siemens Weiss
Fjdpfx Aezak Hgsb Hogc
Moc wrzeciona S1 (100% pracy ciągłej) 60 kW
Prędkość obrotowa wrzeciona 22 000 obr/min, 95 Nm, HSK-A63
Wymiary zewnętrzne głowicy (dł. x szer.) ok. 500 x 600 mm
Moment znamionowy osi obrotowych (obwód regulacyjny)
Oś A: min. 1200 Nm
Oś C: min. 1047 Nm
Zacisk osi obrotowych (A i C): 3000 Nm
(Smarowanie stałe smarem z automatycznym systemem dosmarowywania)
Odległość osi obrotu – czoło wrzeciona 326 mm
Uchwyt narzędzia HSK 63 A
Zacisk narzędzia sprężynowy
Odblokowanie narzędzia hydrauliczne
Maksymalne dopuszczalne narzędzie 4,5 kg (zgodnie z zaleceniami producenta)
Doprowadzenie chłodziwa zewnętrzne i wewnętrzne
System podawania chłodziwa (emulsja) na czole wrzeciona frezarskiego z systemem filtrów taśmowych
Pojemność zbiornika 1500 l
Pompa 1: 40 l/min przy 20 bar
Pompa 2: 20 l/min przy 40 bar
Powietrze przedmuchujące na czole wrzeciona frezarskiego
Ogłoszenia
Rattelsdorf
615 km
Strugarka i frezarka
WEINIGHydromat 22 B
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1989, Funkcjonalność: nieprzetestowany, szerokość robocza: 220 mm, wysokość strugania: 120 mm, średnica wrzeciona: 50 mm, szerokość strugania: 220 mm, wysokość robocza: 120 mm, masa całkowita: 7 500 kg, prędkość wrzeciona (maks.): 6 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 6 000 obr./min, typ regulacji wysokości: elektryczny, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, liczba wrzecion: 10, moc: 105 kW (142,76 KM), częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Wyposażenie: hamulec silnikowy, kabina, Weinig Hydromat 22 B
Z rowkowanym łożem
10 wrzecion,
Szerokość robocza: 220 mm,
Wysokość robocza: 120 mm,
Średnica wrzeciona: 50 mm,
Prędkość posuwu: 7,5 kW / 8-40 m/min,
Układ wrzecion:
1- dolne (7,5 kW) - z mocowaniem hydraulicznym
2- prawe (7,5 kW)
3-Lewe (11 kW)
4-prawe (7,5 kW) - z prostym frezem górnowrzecionowym
5-Lewa (7,5 kW)
6-Góra (15 kW) - z mocowaniem hydraulicznym
7-Dół (7,5 kW) - z zaciskiem hydraulicznym
8-Góra (7,5 kW) - z zaciskiem hydraulicznym i prostą frezarką górnowrzecionową
9-dolny (7,5 kW) - z zaciskiem hydraulicznym i prostym łącznikiem
10-Uni (7,5)
6 napędzanych rolek w stole
Fgedpju Udd Sofx Ab Hjc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Grubościówka grubiarka strugarka 630
SCMS630
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7775
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 640mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 300mm
– z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny
- docisk
- wał strugający
- docisk
- 2 wały wyprowadzające gładkie, ciągnące, gumowe
- cyfrowy wyświetlacz grubości strugania
- silnik 5,5kW
- elektryczne podnoszenie blatu 0,7kW
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-20m/min
Fsdpfxsy Rrr Hs Ab Hogc
- silnik posuwu 1,1kW
- średnica króćca odciągu 150mm
- wymiary dł/szer/wys 1000x1400x1200mm
- waga 950kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– elektryczny wyświetlacz grubości strugania
– elektryczne podnoszenie blatu
– grubościówka używana, stan bardzo dobry, oryginalna dokumentacja DTR, CE
Cena netto: 31900 PLN
Cena netto: 7590 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Okleiniarka
JAROMADCGA-II
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7729
DANE TECHNICZNE
Wyposażenie:
- talerz do taśmy
- zbiornik z klejem ( granulat)
- podajnik taśmy
- gilotyna – wstępne obcinanie okleiny
Fedpsy Rrgdjfx Ab Hsgc
- rolki dociskowe 2szt
- min szerokość obrabianych elementów 50mm
- grubość obrabianych elementów 10-40mm
- min promień wewnętrzny 50mm
- klejenie pod kątem obrzeżem o grubości 1mm, 0-45°
- grubość obrzeża 0,3-3mm
- posuw elektryczny
- moc całkowita 2kW
- ciśnienie sprężonego powietrza 6-7bar
- wymiary dł/szer/wys 1700x1300x1550mm
- waga 310kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– niemalowana
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry – okleiniarka używana
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Concordia Sagittaria
826 km
Automatyczna okleiniarka do oklejania krawędzi końcowych
CO.MA.L.PRD/12
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2014, Funkcjonalność: w pełni sprawny, PROFILATRICE COMAL PRD 12
Automatyczna okleiniarka do przycinania taśm. Używana do przygotowania krawędzi taśm przed późniejszym walcowaniem.
Maszyna wyposażona w zestaw rolek umożliwiających profilowanie na zimno taśm oraz blach stalowych, które są odpowiednio kształtowane w procesie ciągłym aż do uzyskania pożądanego profilu lub rury.
Fodpjxdr Swsfx Ab Hogc
Maszyna była używana bardzo mało, jest w pełni sprawna i w dobrym stanie ogólnym.
Dostępny oryginalny podręcznik oraz dokumentacja.
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Grubościówka Bäuerle DM 63
BäuerleDM 63
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1968, Maszyna używana
Rok produkcji: 1968
Wyposażenie i dane techniczne:
Szerokość strugania: 630 mm
Wysokość strugania: 220 mm
Obroty wału 2-nożowego: 5500 obr./min
Moc silnika: 6 KM
Posuw: 7/14 i 9/18 m/min
Fjdpszbd H Nsfx Ab Hjgc
Waga: 1150 kg
Ze względu na brak hamulca silnika maszyna może być sprzedana tylko na części!
Dostępność: od ręki
Lokalizacja: 63934 Röllbach
Ogłoszenia
Dargomyśl
318 km
Okleiniarka do listew metodą hot stampin
MakorDORA/4
Zadzwoń
Rok budowy: 2001, stan: używany, Funkcjonalność: nieprzetestowany, 1. Okleiniarka do listew metodą hot stamping
MAKOR typ DORA 7 rok produkcji 2001 cena 19.100€
2. PROFILARKA DO KÓŁ SZLIFIERSKICH MAKOR cena 1450€
3. ROZCINARKA DO FOLII MAKOR ST/100 cena 1150€
Fgsdpfsytc E Uex Ab Hsc
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "planer czworoboczną, okleiniarka, gabb"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.






































































































































































































































































































































































